Własnoręczne kolczyki - krótki kurs - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne > Biżuteria

Notka

Biżuteria Miejsce dla osób, które robią biżuterię. Tutaj możesz zaprezentować własnoręcznie wykonaną biżuterię, obejrzeć prace innych, podzielić się wiedzą.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-04, 18:10   #721
135nudziara
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 519
GG do 135nudziara
Dot.: Własnoręczne kolczyki - krótki kurs

kuleczki zaciśnięte się przesuwają? niemożliwe . bo chyba nie zaciskasz na drucie, tylko na lince, prawda? kuleczki zaciskowe służą do zaciskania na lince - ona ma nieco inną powierzchnię, więc nic sie nie przesuwa i dobrze trzyma
135nudziara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-04, 19:07   #722
sija
Zadomowienie
 
Avatar sija
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 189
Dot.: Własnoręczne kolczyki - krótki kurs

bardzo dziękuję za szybkie odpowiedzi, a czy TAKA będzie dobra? mam jeszcze ewentualnie 0,38 i 0,45
w sumie zaciskanie kuleczek ćwiczyłam tylko na drucikach (proszę się nie śmiać, dopiero się uczę ), mam nadzieję, że z linki się nie zsunie
__________________
"Miłość to nie pluszowy miś, ani kwiaty,...
Ale miłość, kiedy jedno spada w dół, drugie ciągnie je ku górze."

sija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-18, 17:10   #723
xmerlinmonroex
Raczkowanie
 
Avatar xmerlinmonroex
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 111
Talking Dot.: Własnoręczne kolczyki - krótki kurs

Dzisiaj weszłam na www.Allegro.pl i znalazłam śliczny zestawik do robienia kolczyków. Są tam zawarte nawet narzędzia (!) tj. bigle, zatyczki silikonowe, nity, haczyki, szczypce uniwersalne, drucik, kuleczki i przekładki. Oprócz tego oczywiście cała masa koralików. W granicach 50 zł. Do tego od tej samej pani sprzedawczyni zamówiłabym jeszcze inne koraliki (nie z zestawu), co mi się podobają, a za wszystko można zapłacić jedną kwotę przesyłkową - 7 zł. Pani idzie na rękę. Bardzo dobra okazja. Chyba sobie kupię. Chciałabym. Mam pieniążki , tylko nie umiem wcale (!) ich robić! I w tym problem. Wy jesteście dłużej na tym forum, stąd moje pytanie: czy polecacie?, czy nauka zajmuje dużo czasu?, czy to trudne?, czy zestawy do robienia kolczyków są warte swojej ceny? I poprosiłabym od razu o krótki kursik Serdecznie pozdrawiam, dziewczęta Mam nadzieję, że mi się uda . Trzymajcie za mnie kciuki! . Pa .
xmerlinmonroex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-18, 20:43   #724
M0N1K4
Zakorzenienie
 
Avatar M0N1K4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Miejsce którego nie ma na mapie
Wiadomości: 4 337
GG do M0N1K4
Dot.: Własnoręczne kolczyki - krótki kurs

Cytat:
Napisane przez xmerlinmonroex Pokaż wiadomość
Dzisiaj weszłam na www.Allegro.pl i znalazłam śliczny zestawik do robienia kolczyków. Są tam zawarte nawet narzędzia (!) tj. bigle, zatyczki silikonowe, nity, haczyki, szczypce uniwersalne, drucik, kuleczki i przekładki. Oprócz tego oczywiście cała masa koralików. W granicach 50 zł. Do tego od tej samej pani sprzedawczyni zamówiłabym jeszcze inne koraliki (nie z zestawu), co mi się podobają, a za wszystko można zapłacić jedną kwotę przesyłkową - 7 zł. Pani idzie na rękę. Bardzo dobra okazja. Chyba sobie kupię. Chciałabym. Mam pieniążki , tylko nie umiem wcale (!) ich robić! I w tym problem. Wy jesteście dłużej na tym forum, stąd moje pytanie: czy polecacie?, czy nauka zajmuje dużo czasu?, czy to trudne?, czy zestawy do robienia kolczyków są warte swojej ceny? I poprosiłabym od razu o krótki kursik Serdecznie pozdrawiam, dziewczęta Mam nadzieję, że mi się uda . Trzymajcie za mnie kciuki! . Pa .
Wszystko zależy od Twoich chęci, staranności, wytrwałości. Bo składać krzywulce to każdy potrafi. Więc to, czy robienie biżuterii okaże się dla Ciebie trudne zależy tylko od Twojego podejścia.

Kursy:
coś po polsku: http://kurs-bizuterii.pl/handmade same podstawy
Bardzo fajna i obszerna stronka ale po angielsku http://www.wigjig.com/jewelry-tools/jewelry.htm

jakiś filmik ( nie oglądałam, ale może się przyda) http://www.**************/zobacz/jak-zrobic-kolczyki
i tu http://instrukcja.pl/i/jak_zrobic_kolczyki_1

A najlepiej przeczytać wątek https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=123055


Linku do aukcji na allegro nie ma, więc nie wiem czy to jest warte swojej ceny czy też nie ;]
M0N1K4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-23, 17:54   #725
rikki405
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Małe miasteczko niedaleko Szczecina
Wiadomości: 1
Dot.: Własnoręczne kolczyki - krórki kurs

Cytat:
Napisane przez Loreen Pokaż wiadomość
Ja też wyslalam maila i cisza. Takie same tylko posrebrzane sprzedają ba Qnszcie. Właśnie wczoraj zamówilam (2.99 za 10 par !!!). Jak mi przyjdą to się przekonamy czy to nie to samo.
Hej, Loreen!
Ty zapłaciłaś 2,99 za 10 par??!!
Nie opyla się bo miesiąc temu ja kupiłam na Allegro 200 SREBRNYCH bigli za chyba zeta albo dwa!
Lepiej też tam kup bo co chwile drożeją ale cały czas są
rikki405 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-23, 18:02   #726
maueczarne
Raczkowanie
 
Avatar maueczarne
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 356
Dot.: Własnoręczne kolczyki - krórki kurs

Jestem 100% pewna, że kupiłaś bigle posrebrzane a nie srebrne za taką cenę. A to duża różnica. Jak nie wierzysz mi na słowo sprawdź czy mają wybitą próbę.
__________________
My eyes are green cause I eat a lot of vegetables.
maueczarne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-23, 18:33   #727
kolczyki
Rozeznanie
 
Avatar kolczyki
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 696
GG do kolczyki
Dot.: Własnoręczne kolczyki - krórki kurs

Cytat:
Napisane przez rikki405 Pokaż wiadomość
Hej, Loreen!
Ty zapłaciłaś 2,99 za 10 par??!!
Nie opyla się bo miesiąc temu ja kupiłam na Allegro 200 SREBRNYCH bigli za chyba zeta albo dwa!
Lepiej też tam kup bo co chwile drożeją ale cały czas są
wybacz ale padłam srebrne to one są...chyba tylko z wyglądu
kolczyki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-29, 16:39   #728
yuki23
Raczkowanie
 
Avatar yuki23
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 280
Dot.: Własnoręczne kolczyki - krótki kurs

Hej, dziewczyny! a wiecie może jak zrobić kolczyki z piórek? mam takie śliczne piórka i chciałabym je zakolczykować, ale nie wiem jak. NIe robiłam tego nigdy. Mogłybyście mi napisać czego potrzebuję? Bo chciałabym zamówić na allegro, ale nie wiem co
Jak umocować piórko do bigla?
Z góry dzielkie dzięki

(to pisała siostra Yuki23)
__________________


Edytowane przez yuki23
Czas edycji: 2009-11-29 o 16:54
yuki23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 20:13   #729
madziazmc95
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1
a ja sama robie kolczyki, zachęcam do kupna!!

spam

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2009-12-13 o 20:06
madziazmc95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 20:52   #730
viktorej
Wtajemniczenie
 
Avatar viktorej
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Bułgaria
Wiadomości: 2 347
Dot.: a ja sama robie kolczyki, zachęcam do kupna!!

Cytat:
Napisane przez madziazmc95 Pokaż wiadomość
spam!!!

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2009-12-13 o 08:54
viktorej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-25, 18:49   #731
zoska1223
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2
Dot.: Własnoręczne kolczyki - krótki kurs

Na allegro są zestawy do robienia kolczyków (wszystko co potrzebne: bigle, szpilki, gwoździe, koraliki, łańcuszki, itp. ...) Mam taki jeden i jestem z niego bardzo zadowolona.
zoska1223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-07, 15:45   #732
susy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3
Dot.: Własnoręczne kolczyki - krórki kurs

Cytat:
Napisane przez kodeina Pokaż wiadomość
Witaj
Właśnie ostatnio też zainteresowałam sie zrobieniem dla siebie kolczyków - chcę takie proste z kamieniem - z tego co przeglądałam strone qnszt są takie zaciski i tak samo się nazywają - zobacz na pólfabrykaty, srebrne i tam są końcówki i zaciski.

Qnszt rzeczywiscie jest najtańszy i właśnie zaczełam z tamtad wybierać sobie rzeczy ale to co mnie interesuje jest wykupione i albo trzeba czekac na dostawę albo nie wiadomo kiedy będzie w innych slepach są takie kamienie jakie mnie interesują ale z kolei nie ma takich bigli jak chcę a zamiawiać z dwóch sklepów po 2 rzeczy chyba się nie opłaca - no i własnie nie wiem co zrobić?
Qnszt może nie jest najtańszy, ale z pewnoascia to moj ulubiony sklep z takimi rzeczami. Na pewo cena jest proporcjonalna do jakości. Wszsytkie zamowione przedmioty, a w szczególnosci polfabrykaty były naprawde swietne. Zamwaialam takze z innych sklepow, i penie zrobie to jeszcze nie raz, bo polfabrykaty wpydadaja tam taniej,ale sa gorszej jakości.
susy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-22, 13:02   #733
aluska88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1
Dot.: Jak zrobić KOLCZYKI?

ja mam pytanie jak zrobic kolczyki skoro np mam koralik w ksztalcie kostki sa dziurki nie z gory na dol a po bokach jendej krawedzi??
aluska88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-06, 19:19   #734
xmerlinmonroex
Raczkowanie
 
Avatar xmerlinmonroex
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 111
Dot.: Własnoręczne kolczyki - krótki kurs

Cytat:
Napisane przez M0N1K4 Pokaż wiadomość
Wszystko zależy od Twoich chęci, staranności, wytrwałości. Bo składać krzywulce to każdy potrafi. Więc to, czy robienie biżuterii okaże się dla Ciebie trudne zależy tylko od Twojego podejścia.

Kursy:
coś po polsku: http://kurs-bizuterii.pl/handmade same podstawy
Bardzo fajna i obszerna stronka ale po angielsku http://www.wigjig.com/jewelry-tools/jewelry.htm

jakiś filmik ( nie oglądałam, ale może się przyda) http://www.**************/zobacz/jak-zrobic-kolczyki
i tu http://instrukcja.pl/i/jak_zrobic_kolczyki_1

A najlepiej przeczytać wątek https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=123055


Linku do aukcji na allegro nie ma, więc nie wiem czy to jest warte swojej ceny czy też nie ;]
Dziękuję za fachową odpowiedź
xmerlinmonroex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-30, 16:40   #735
olinka159
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3
Dot.: Własnoręczne kolczyki - krótki kurs

jak zalozyc kolko sprezynke na koralik?

---------- Dopisano o 17:40 ---------- Poprzedni post napisano o 17:13 ----------

olinka159 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-09, 13:36   #736
bazyliszek159
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2
Dot.: Własnoręczne kolczyki - krótki kurs

Witam, chcę wykonać sobie kolczyki w kształcie gron, lecz za nic nie chcą mi wyjść ,ponieważ są za luźne(zaczepiam kulki o łańcuszek) Czy jest jakiś sposób by były one bardziej "zbite"?Może jakaś baza, specjalny łańcuszek lub technika są do tego potrzebne?
bazyliszek159 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biżuteria


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:33.