Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami - Strona 78 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-08-30, 19:24   #2311
asia1905
Zakorzenienie
 
Avatar asia1905
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 261
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez cashmere Pokaż wiadomość
My też czekamy na wizytę do neurologa, mamy termin na początek października. I mój ma również problemy z napięciem mięśniowym i asymetrię. Chodzimy prywatnie do fizjoterapeuty. Bo terminy na NFZ to kpina :/

---------- Dopisano o 20:04 ---------- Poprzedni post napisano o 20:02 ----------



Nieprawda Dziecko musi być po prostu gotowe na rozszerzenie diety. Zalecane jest to po skończonym 6 miesiącu.

---------- Dopisano o 20:07 ---------- Poprzedni post napisano o 20:04 ----------



Brawo za piękne bioderka!
Czyli na rehabilitację nie będziecie chodzić?
Na obecnym etapie nie musimy chodzić na rehabilitację, dopiero jakby nie było poprawy po tej prawidłowej pielęgnacji. Jak się okazuje to błędnie podnosilismy małego.
asia1905 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-30, 19:47   #2312
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Asia, brawa za biiderka. Obyście szybko wyszli z tego wzmozonego napięcia.

Taedio, ja bym od razu do fizjoterapeuty uderzyła. Mniej zapłacisz a nieraz więcej się dowiesz... Terminu na NFZ i tak się nie doczekasz.

My znów z TŻ warczymy cały dzień na siebie. Już się kłóciliśmy i godziliśmy ze trzy razy dzisiaj:/ teraz poszło o to że mam szybciej jeść bo młody płacze mu na rękach. Ja wrzodów dostanę i tak łykam jak gęś już:/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-30, 19:53   #2313
Mała!
Zakorzenienie
 
Avatar Mała!
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 4 923
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Asia
Ja.muszę chyba pod tym kontem przemaglować Hugo bo też tak.odchyla jak go trzymam w pionie.
Co zalecił?
Pokaż buciki?

Pestycyda
Sorki ale rozbawiłas mnie tą gęsią prawie teraz Hugo obudziłam. Od razu sobie to wyobraziłam ale Cię rozumiem, sama tak łykam... a prysznic to po prostu sprint!



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"I nawet kiedy będzie gęsta mgła... Ja w tej mgle do Ciebie będę szła"

Kocham Cię syneczku...moja gwiazdo na niebie...
Mała! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-30, 20:08   #2314
Devileek
Zakorzenienie
 
Avatar Devileek
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 6 653
GG do Devileek
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Sprobuj \



Moja przewraca głowę na dwie strony, ale też ciągnie do tyłu :/

Zaczynamy 3 mc, za niedługo przejdziemy na pieluchy 3.

---------- Dopisano o 20:00 ---------- Poprzedni post napisano o 19:52 ----------

Zarejestrowałam Pestkę za miesiąc do neurologa. Była wizyta wcześniej, ale nie chce specjalnie jechać do wro.

Do.kogo się zapisałas jeśli chodzi o neurologa ?
My mamy wizytę 27 Września dopiero

My mamy 3 ale mamy teraz pampersy z rossmana nie wiem czy każde rozmiarowo są inne czy takie same . Mały ma 5300 7tż3d


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Lepiej kupić jedną drogą rzecz, która ci się podoba,
niż kilka tanich, które podobają ci się tylko trochę 
Devileek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-30, 20:16   #2315
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez Mała! Pokaż wiadomość
Asia
Ja.muszę chyba pod tym kontem przemaglować Hugo bo też tak.odchyla jak go trzymam w pionie.
Co zalecił?
Pokaż buciki?

Pestycyda
Sorki ale rozbawiłas mnie tą gęsią prawie teraz Hugo obudziłam. Od razu sobie to wyobraziłam ale Cię rozumiem, sama tak łykam... a prysznic to po prostu sprint!



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No sorry ja już nie pamiętam kiedy wzięłam na spokojnie prysznic... Jeszcze ostatnio rozwalilam słuchawkę bo się spieszyłam i upadła z wysoką. Muszę kupić nową:/
Nawet, przepraszam za szczegóły, wysrać się na spokojnie nie mogę a dalej zdarzają mi się zaparcia. I słyszę jak wyje z tego kibla... No koszmar:/
Cytat:
Napisane przez Devileek Pokaż wiadomość
Do.kogo się zapisałas jeśli chodzi o neurologa ?
My mamy wizytę 27 Września dopiero

My mamy 3 ale mamy teraz pampersy z rossmana nie wiem czy każde rozmiarowo są inne czy takie same . Mały ma 5300 7tż3d


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Miałam 1 z Rossmana i wydawały mi się najmniejsze. Potem Dada a największe z Lidla. My uYwamy teraz 2 z Lidla ale niedługo chyba.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-30, 20:25   #2316
KociaMatka
Raczkowanie
 
Avatar KociaMatka
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 381
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez calineczka3 Pokaż wiadomość
Xzora super! Oby mm już nie musiało wracać.



A które z dwupaków? Bo ja mam dwupak (ale nie bawełniany) i takie średnie są.


Ja też nie spałam, ale nie miałam siły tu wchodzić
Przez 3/4 nocy młody niby spał, ale co kilka minut się krzywił, wydawał dziwne dźwięki i nie wiedziałam co mu jest. Dopiero rano zasnął na dłużej na mnie.



Dziękuję
A ten pyłek i vit. C wszystko jedno jakie?
Syropu gf, konserwantów itd. unikam od dawna, ale póki co odstawienie cukru to dla mnie niemozliwe
A do groty mam nawet multisporta! Myślisz, że nasze chłopaki mogłyby już tam iść?
received_10210252338491172.jpeg
Na zywo kolor jest ladniejszy. One sa po 80 zl za 2

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
KociaMatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-30, 20:31   #2317
Mała!
Zakorzenienie
 
Avatar Mała!
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 4 923
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Devillek
Hugo o dzień młodszy waży 5500 w pampersie i bodziaku. Ale spokojnie na razie mieści się w pampki 2 dada i pampers.

Pestycyda
No dokładnie, wrzodów i hemoroidow sie można nabawić :/ śmiać mi się chce, chociaż to w ogóle nie jest śmieszne

Dobranoc dziewczyny.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"I nawet kiedy będzie gęsta mgła... Ja w tej mgle do Ciebie będę szła"

Kocham Cię syneczku...moja gwiazdo na niebie...
Mała! jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-08-30, 20:37   #2318
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Ja już dziedzica nie próbuje odkładać tylko staram się odsunąć delikatnie i wstać... Pierwsza próba transferu zakończyła się porażka. Teraz po 20 minutach odsunęłam się o 15 cm i czekam. Boże jak cLowiek się nakombinuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-30, 20:47   #2319
Devileek
Zakorzenienie
 
Avatar Devileek
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 6 653
GG do Devileek
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez Mała! Pokaż wiadomość
Devillek
Hugo o dzień młodszy waży 5500 w pampersie i bodziaku. Ale spokojnie na razie mieści się w pampki 2 dada i pampers.

Pestycyda
No dokładnie, wrzodów i hemoroidow sie można nabawić :/ śmiać mi się chce, chociaż to w ogóle nie jest śmieszne

Dobranoc dziewczyny.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

To mój też w bodziaku i spodenkach w pampersie miasto 5530 tylko już mniej więcej odliczylam to :p


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Lepiej kupić jedną drogą rzecz, która ci się podoba,
niż kilka tanich, które podobają ci się tylko trochę 
Devileek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-30, 21:06   #2320
darietta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 127
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Dziewczyny wy chyba macie śmietanę w tych cyckach.
darietta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-30, 21:07   #2321
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

No i obudził się z kwikiem eeeh. Spokojnej.nocy Wam.zycze bo u nas będzie jak zwykle

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-30, 21:09   #2322
darietta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 127
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Ja wan moją Wiki podeśle to mi ją troszkę podtuczycie.

---------- Dopisano o 22:09 ---------- Poprzedni post napisano o 22:08 ----------

Cytat:
Napisane przez pestycyda Pokaż wiadomość
No i obudził się z kwikiem eeeh. Spokojnej.nocy Wam.zycze bo u nas będzie jak zwykle

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moja padła po kilku prubach dzis sama nie zasneła.
darietta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-30, 21:41   #2323
minini
Zadomowienie
 
Avatar minini
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 829
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez Mała! Pokaż wiadomość
Anusia
A na jakiej podstawie to stwierdzili?

Minini
Hahaha, mój był wczoraj na treningu piłki i właśnie na rowerze hehe, usnął na.kanapie o 19:00 po prostu padł

Ostatnio oglądałam zdjecia Tymona z tego okresu u odkryłam, że rozszerzałam mu dietę już od 4,5 miesiecy, szybko. Byłam pewna później. Hugensowi chyba później zacznę rozszerzać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mala bo 5 lat temu byly zalecenia rozszerzania diety po 4miesiącu. tez tak robilam. teraz zalecenia sa po 6miesiącu.. i bądz tu mądry czlowieku...

my mamy taką mate. jeszcze po starszym synu. tak krąży po dzieciach w rodzinie. wszyscy zadowoleni
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg i-taf-toys-mata-interaktywna-2-etapy-kooky-gym-11255.jpg (15,5 KB, 50 załadowań)
__________________
______________________
Bycie mamą jest najlepiej opłacaną pracą na świecie
- wynagrodzenie otrzymuje się w postaci czystej miłości
_________________________ __
minini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-30, 21:43   #2324
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Oszaleje. ... moje dziecko zasnęło o 20... a ja waruje przy niej bo co chwilę się krztusi. .. masakra. .. segregator nie pomaga
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-30, 21:44   #2325
asia1905
Zakorzenienie
 
Avatar asia1905
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 261
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez Mała! Pokaż wiadomość
Asia
Ja.muszę chyba pod tym kontem przemaglować Hugo bo też tak.odchyla jak go trzymam w pionie.
Co zalecił?
Pokaż buciki?

Pestycyda
Sorki ale rozbawiłas mnie tą gęsią prawie teraz Hugo obudziłam. Od razu sobie to wyobraziłam ale Cię rozumiem, sama tak łykam... a prysznic to po prostu sprint!



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Z zaleceniem to mamy nosić w fasolce, pionowo tylko do odbicia, podnosić nie jak do tej pory, że ręka pod pupę i głowę tylko podnieść tak jakby na.jednej ręce (dłoń na klatce piersiowej) (nie umiem.tego opisać), na.brzuchu kłaść na naszych kolanach nie na macie, bawić się z nim kładąc go na naszych kolanach i jeszcze kilka innych rzeczy, które nie wiem jak opisać

Buty IMG_20170830_165709.jpg
asia1905 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-30, 21:47   #2326
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez Devileek Pokaż wiadomość
Do.kogo się zapisałas jeśli chodzi o neurologa ?
My mamy wizytę 27 Września dopiero

My mamy 3 ale mamy teraz pampersy z rossmana nie wiem czy każde rozmiarowo są inne czy takie same . Mały ma 5300 7tż3d


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie pamiętam. Dużo było wolnych miejsc na Wolowskiej. W przyszłym tyg były też. Ale w dzień jej szczepienia.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-30, 22:20   #2327
calineczka3
Zadomowienie
 
Avatar calineczka3
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 585
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez taedio Pokaż wiadomość
Calineczka ja w nocy siedzę na tel zeby nie zasnąć bo karmie zawsze na siedząco

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja karmię na leżąco i przysypiam

Cytat:
Napisane przez minini Pokaż wiadomość

mysle ze do groty solnej nie ma ograniczen wiekowych, jesli masz wątpliwosci to zapytaj swojego pediatre. mysle ze jak dziecko zdrowe to spokojnie mozecie isc.

pylek kwiatowy z pewnego źrodla kup najlepiej. nasza Nulka ma pszczoły mozesz spytac

a wit.c najlepiej naturalną w jakims soku aceroli itp, ja mam kwas askorbinowy syntetyczny i tez dziala. byle nie apteczne tabletki...


Cytat:
Napisane przez pestycyda Pokaż wiadomość

My po usg, oczywiście wszystko w porządku niczego innego się nie spodziewałam bo sama mu te biodra sprawdziłam pod każdym kątem:p
Ale mały zrobił afere! Zaczął mi płakać już przed gabinetem. Trochę go nosiłam trochę smoka próbowałam. Na szybko go przewinelam bo była kupa. Weszliśmy, rozbieram gagatka a tam znowu kupą no to wycieram go i gadam z lekarzem. Młody oczywiście syrena. Lekarz podloYl jakiś papier pod niego i bierze się za usg a mały jak zaczął strzelać to go obsikał i prawie obsrał cały stół

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dobry mały

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
Bylismy dzis na wizycie szczepiennej przy okazji ktorej padło podejrzenie wzmożonego napiecia miesniowego. Dostalismy skierowanie do neurologa

Spotkałyście sie z tym kiedys?
Oby szybko przeszło. Myślałam, że tym się zajmuje fizjo, nie neurolog...

Cytat:
Napisane przez asia1905 Pokaż wiadomość
My dziś mieliśmy intensywny dzień. Najpierw wizyta u fizjoterapeuty, bo też podejrzewałam wzmożone napięcie i miałam racje. Jaś ma.wzmożone napięcie w karku,.ramionach, ale na tyle, że samą prawidłową pielęgnacją, podnoszeniem, kladzeniem powinno wrócić do normy. U nas objawem była odchylanie głowy do tyłu.
Byliśmy też na.usg bioderek i lekarz stwierdził, że jest perfekcyjnie.

Kupiliśmy też buty do.chrztu i mamy już całą stylizację. Ja nadal szukam sukienki dla siebie

---------- Dopisano o 19:48 ---------- Poprzedni post napisano o 19:46 ----------

A odnośnie rozszerzenia diety to ja chcę po 6 mz, zgodnie z zaleceniami.
Pokaż strój

Ja też podejrzewam to napięcie
Jak Twój mały odchyla głowę?
I jak nie można podnosić?

Cytat:
Napisane przez KociaMatka Pokaż wiadomość
Załącznik 7214111
Na zywo kolor jest ladniejszy. One sa po 80 zl za 2

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
calineczka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-30, 22:32   #2328
asia1905
Zakorzenienie
 
Avatar asia1905
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 261
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez calineczka3 Pokaż wiadomość
Ja karmię na leżąco i przysypiam





Dobry mały


Oby szybko przeszło. Myślałam, że tym się zajmuje fizjo, nie neurolog...


Pokaż strój

Ja też podejrzewam to napięcie
Jak Twój mały odchyla głowę?
I jak nie można podnosić?



Głowę odchyla tak, że ma prostopadle do tułowia. Nie robi tego non stop, ale zdarza mu się.
Mamy nie podnosić wkładając reke pod pupę i głowę ani lapiac pod pachami.
Strój pokażę jak przyjdą szelki i mucha
asia1905 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-30, 23:22   #2329
siilmariien
Wtajemniczenie
 
Avatar siilmariien
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2 595
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Dzięki dziewczyny
Nie pojadłam, bo Łucja ciągle na rękach u mnie była, ale przynajmniej na tych rękach była grzeczna
Wszyscy nas zaczepiali i się nią zachwycali, miłe
My już się przyzwyczailiśmy, a ludzi widok takiego miesięczniaka szokuje, że to taka kruszynka.

Kurczę od wczoraj Łucja ma podejrzaną chrypę To brzmi trochę jakby miała gardło obłożone Coraz bardziej się martwię... Gorączki czy jakichkolwiek innych objawów na szczęście brak...
Będziemy w domu w piątek wieczorem i dopiero w sobotę położna ją zobaczy...
Sama nie wiem czy szukać jutro jakiegoś pediatry...

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość


oby zastój szybko przeszedł. Mam nadzieję, że w ZUSie już załatwione. Też myślałam o rowerze, muszę stan kół sprawdzić.

Moja też jeszcze świadomie nie chwyta, uderza rękami i nogami na oślep,ale coś ją ta mata zajmuje z czego się cieszę.

Przyszedł kocyk, rzeczywiście nieco gryzie tak jak pisałaś, ale i tak jest super. Ja właśnie rok temu odkryłam właściwości wełny i już wiem, że nie kupię żadnego innego swetra który niby ma być ciepły, a wcale tak nie jest. Dlatego zależało mi na takim składzie przy kocyku. Szkoda, że nie znalazłam kocyka z samym kaszmirem + np. poliamid, ale też pewnie cena byłaby 2x wyższa. Merino jednak przereklamowana.


U mojej nie zauważyłam, żeby tarła.

Super, że możesz to piwo wypić, warto spróbować.

A u mnie już 2 dni bez mm, dzisiaj leci trzeci... Schowałam butelkę i sterylizator.
Mam nadzieję że się sprawdzi i będziesz zadowolona Może po upraniu będzie mniej gryzł

Brawa za odstawianie mm! Ale super Wam idzie!

Cytat:
Napisane przez pestycyda Pokaż wiadomość
Nulka, super że małej podoba się mata gaduła

Darietta, w sumie dobry pomysł tylko bym Wiki bez Pampa jednak wrzucała bo on potrafi być ciężki gdy jest mokry. I zapisuj wyniki to będziesz miała jakiś tam wgląd na sprawę

Baby, my w przyszłym tygodniu mamy szczepienia i myślę nad poproszenie O ten debridat... Póki co jest jakby lepiej bo w ciągu dnia jest ok ale popołudnia i wieczory ciężko. A przy tym podajesz coś jeszcze? Jakiś symetykon czy już nie?
Brawo za chustę sweet

My po usg, oczywiście wszystko w porządku niczego innego się nie spodziewałam bo sama mu te biodra sprawdziłam pod każdym kątem:p
Ale mały zrobił afere! Zaczął mi płakać już przed gabinetem. Trochę go nosiłam trochę smoka próbowałam. Na szybko go przewinelam bo była kupa. Weszliśmy, rozbieram gagatka a tam znowu kupą no to wycieram go i gadam z lekarzem. Młody oczywiście syrena. Lekarz podloYl jakiś papier pod niego i bierze się za usg a mały jak zaczął strzelać to go obsikał i prawie obsrał cały stół

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Brawo za bioderka! Niezła akcja u lekarza

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
Nasze ostatnie spacery nieudane. Klaudia zaczyna płakać i kończy sie tym ze wraca na moich rękach a wozek pcha TZ. Dzisiaj wyszłam sama i musiałam ją nieść w jednej ręce a drugą pchać wozek. Nie mogę sie doczekać momentu kiedy bedzie chociaż 2h przerwy od KP żebym mogła chociaż pojechać do sklepu czy z nią normalnie pospacerować. Obecnie wola KP co 10min.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ciężka sprawa takie pchanie w pojedynkę wózka i niesienie dziecka na ręku... U nas karmienia są rzadziej, ale i tak w czasie spacerów Łucję wybudza brzuszek, albo inne rzeczy. Wtedy też jest ryk, dopóki nie wezmę jej na ręce. Czasem też muszę podkarmić żeby się uspokoiła. Boję się samotnych spacerów po mieście i po osiedlu, nie lubię tego czasu, kiedy malucha nie da się jeszcze zaciekawić czymś w czasie spaceru albo uspokoić w inny sposób niż tylko piersią/niesieniem na rękach... Dlatego chciałabym ładować w chustę w takim momencie, choć obawiam się czy nasze spacery nie będą wtedy wyglądały tak, że przez 90% czasu będę niosła Łucję w chuście i pchała pusty wózek A z kolei jak będę tylko w chuście wychodziła, to po co wydawałam kasę na wózek No i jak będę na przykład jechała z Łucją po Lilę do przedszkola (komunikacją miejską) to w wózku w razie czego łatwiej przewinąć, no i nie trzeba wszystkich rzeczy dla malucha nieść na sobie... Ech

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
Bylismy dzis na wizycie szczepiennej przy okazji ktorej padło podejrzenie wzmożonego napiecia miesniowego. Dostalismy skierowanie do neurologa

Spotkałyście sie z tym kiedys?
Szybkiej i owocnej rehabilitacji jeśli będzie konieczna!
U nas też piąstki w kamienie wiecznie zaciśnięte

Cytat:
Napisane przez Chilli Pepper Pokaż wiadomość
Mala slyszalam ze jak sie szybko rozszerza diete to dzieci ladniej jedza tzn jedza wszystko chetnie i sa otwarte na nowe smaki ale to tak zaslyszane nie wiem czy to prawda.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie sądzę, myślę że to zależy od podejścia rodziców i od samego dziecka
U nas dieta rozszerzana po 6 miesiącu i córka od początku jest amatorką dobrego jedzenia, takie smaki jak oliwki, awokado, czosnek, szpinak, owsianka na wodzie (nie wiem czego tam jeszcze dzieci nie lubią), wszystko zajada - jedynie bobu nie chce spróbować

Cytat:
Napisane przez Devileek Pokaż wiadomość
Ja za to czytałam że to nie ma znaczenia i zaZwyxzaj to przypadek



Mam nadzieję że będzie dobrze i nie martw się na zapas my jesteśmy dziś po zastrzyku na wzw dziś na dodatkowe się nie zgodziłam do póki nie skonsultuje się z neurologiem czy wszystko jest ok. Przez te nieprawidłowości w usg przezciemiaczkowe .

My mamy umówione chrzciny na 23 września . 24 mamy pierwsza rocznicę ślubu

Maly dziś też spał niespokojnie nawet podejrzewalam kolkę bo dziwnie płakał bo otuleniu i ogólnym 5s przeszło szybko .


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Brawo za ustalenie daty chrztu
Kciuki za wizytę u neurologa, żeby wszystko było ok!

Cytat:
Napisane przez asia1905 Pokaż wiadomość
Mamy taką polecam

Te motylki można kręcić, ale same się nie ruszają.

My dziś mieliśmy intensywny dzień. Najpierw wizyta u fizjoterapeuty, bo też podejrzewałam wzmożone napięcie i miałam racje. Jaś ma.wzmożone napięcie w karku,.ramionach, ale na tyle, że samą prawidłową pielęgnacją, podnoszeniem, kladzeniem powinno wrócić do normy. U nas objawem była odchylanie głowy do tyłu.
Byliśmy też na.usg bioderek i lekarz stwierdził, że jest perfekcyjnie.

Kupiliśmy też buty do.chrztu i mamy już całą stylizację. Ja nadal szukam sukienki dla siebie

---------- Dopisano o 19:48 ---------- Poprzedni post napisano o 19:46 ----------

A odnośnie rozszerzenia diety to ja chcę po 6 mz, zgodnie z zaleceniami.
Brawo za bioderka! Powodzenia z pielęgnacją, mam nadzieję że wystarczy i pomoże na wzmożone napięcie
Buty mega eleganckie

Cytat:
Napisane przez pestycyda Pokaż wiadomość
No i obudził się z kwikiem eeeh. Spokojnej.nocy Wam.zycze bo u nas będzie jak zwykle

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Powodzenia żeby jednak było lepiej niż się spodziewasz

---------- Dopisano o 22:22 ---------- Poprzedni post napisano o 22:20 ----------

Nonie, Samantha do tablicy! Meldujcie się!
siilmariien jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-31, 00:49   #2330
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Oszaleje. ... moje dziecko zasnęło o 20... a ja waruje przy niej bo co chwilę się krztusi. .. masakra. .. segregator nie pomaga
O jejku mam nadzieję że przeszli i jednak zasnęłaś spokojnie z małą mój się ostatnio zakrztusił też w nocy to na równe nogi z TŻ zostaliśmy postawieni;/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-31, 01:07   #2331
taedio
MerDer 4ever
 
Avatar taedio
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 927
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Pestycyda Ok, dzięki
Współczuje nieporozumień z Tz
Ja na szczęście turaj na męża narzekać nie moge. Mam jak zjeść czy wziąć prysznic w spokoju.
Mam nadzieje, że jednak cos pośpicie

Calineczka ja właśnie nie umiem jakos karmić na leżąco ale to może dobrze bo przynajmniej odkładam młodego

U mnie drugie karmienie.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
taedio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-31, 01:31   #2332
darietta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 127
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez siilmariien Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny
Nie pojadłam, bo Łucja ciągle na rękach u mnie była, ale przynajmniej na tych rękach była grzeczna
Wszyscy nas zaczepiali i się nią zachwycali, miłe
My już się przyzwyczailiśmy, a ludzi widok takiego miesięczniaka szokuje, że to taka kruszynka.

Kurczę od wczoraj Łucja ma podejrzaną chrypę To brzmi trochę jakby miała gardło obłożone Coraz bardziej się martwię... Gorączki czy jakichkolwiek innych objawów na szczęście brak...
Będziemy w domu w piątek wieczorem i dopiero w sobotę położna ją zobaczy...
Sama nie wiem czy szukać jutro jakiegoś pediatry...



Mam nadzieję że się sprawdzi i będziesz zadowolona Może po upraniu będzie mniej gryzł

Brawa za odstawianie mm! Ale super Wam idzie!



Brawo za bioderka! Niezła akcja u lekarza



Ciężka sprawa takie pchanie w pojedynkę wózka i niesienie dziecka na ręku... U nas karmienia są rzadziej, ale i tak w czasie spacerów Łucję wybudza brzuszek, albo inne rzeczy. Wtedy też jest ryk, dopóki nie wezmę jej na ręce. Czasem też muszę podkarmić żeby się uspokoiła. Boję się samotnych spacerów po mieście i po osiedlu, nie lubię tego czasu, kiedy malucha nie da się jeszcze zaciekawić czymś w czasie spaceru albo uspokoić w inny sposób niż tylko piersią/niesieniem na rękach... Dlatego chciałabym ładować w chustę w takim momencie, choć obawiam się czy nasze spacery nie będą wtedy wyglądały tak, że przez 90% czasu będę niosła Łucję w chuście i pchała pusty wózek A z kolei jak będę tylko w chuście wychodziła, to po co wydawałam kasę na wózek No i jak będę na przykład jechała z Łucją po Lilę do przedszkola (komunikacją miejską) to w wózku w razie czego łatwiej przewinąć, no i nie trzeba wszystkich rzeczy dla malucha nieść na sobie... Ech



Szybkiej i owocnej rehabilitacji jeśli będzie konieczna!
U nas też piąstki w kamienie wiecznie zaciśnięte



Nie sądzę, myślę że to zależy od podejścia rodziców i od samego dziecka
U nas dieta rozszerzana po 6 miesiącu i córka od początku jest amatorką dobrego jedzenia, takie smaki jak oliwki, awokado, czosnek, szpinak, owsianka na wodzie (nie wiem czego tam jeszcze dzieci nie lubią), wszystko zajada - jedynie bobu nie chce spróbować



Brawo za ustalenie daty chrztu
Kciuki za wizytę u neurologa, żeby wszystko było ok!



Brawo za bioderka! Powodzenia z pielęgnacją, mam nadzieję że wystarczy i pomoże na wzmożone napięcie
Buty mega eleganckie



Powodzenia żeby jednak było lepiej niż się spodziewasz

---------- Dopisano o 22:22 ---------- Poprzedni post napisano o 22:20 ----------

Nonie, Samantha do tablicy! Meldujcie się!
Ja tez sie zastanawiam jak to bedzie przy chuscie. Bo z wozkiem latwiej wszystkie graty mozna do niego włożyć w rwzie co przewinac jak nie ma gdzie. A sama chusta przy takim maluszku to tylko na krótki wypad. Boje sie tez ze jak zamotam w domu to mi wyjdzie a pozniej bede miala jakis problem i co zrobie z dzieckiem.
Probowalam motac mala w chustę co mam w domu ale tak przybtym ryczy ze boje sie iz to tez bedzie nie wypal.

---------- Dopisano o 02:31 ---------- Poprzedni post napisano o 02:09 ----------

Cytat:
Napisane przez minini Pokaż wiadomość
Mala bo 5 lat temu byly zalecenia rozszerzania diety po 4miesiącu. tez tak robilam. teraz zalecenia sa po 6miesiącu.. i bądz tu mądry czlowieku...

my mamy taką mate. jeszcze po starszym synu. tak krąży po dzieciach w rodzinie. wszyscy zadowoleni
O też fajna a co to za mata?
darietta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-31, 02:34   #2333
taedio
MerDer 4ever
 
Avatar taedio
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 927
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

I 3 kp :ziewa:


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
taedio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-31, 02:58   #2334
KociaMatka
Raczkowanie
 
Avatar KociaMatka
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 381
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez pestycyda Pokaż wiadomość
Ja już dziedzica nie próbuje odkładać tylko staram się odsunąć delikatnie i wstać... Pierwsza próba transferu zakończyła się porażka. Teraz po 20 minutach odsunęłam się o 15 cm i czekam. Boże jak cLowiek się nakombinuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak mi sie skojarzenie z obrazkiem z fejsa
received_1443996642332262.jpeg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
KociaMatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-31, 03:06   #2335
KociaMatka
Raczkowanie
 
Avatar KociaMatka
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 381
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Dziewczyny ratunku zawialo mnie chyba wczoraj na spacerze i tak mnie bola plecy, ze ledwo sie ruszam :/ apap na to nie dziala, goracy prysznic tez nie pomogl. Czym sie ratowac? podnoszenie Malej albo karmienie to jakas masakra :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
KociaMatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-31, 03:36   #2336
darietta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 127
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez KociaMatka Pokaż wiadomość
Dziewczyny ratunku zawialo mnie chyba wczoraj na spacerze i tak mnie bola plecy, ze ledwo sie ruszam :/ apap na to nie dziala, goracy prysznic tez nie pomogl. Czym sie ratowac? podnoszenie Malej albo karmienie to jakas masakra :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Może termofor. Albo nasmarowac się mascią rozgrzewającą
darietta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-31, 04:13   #2337
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez pestycyda Pokaż wiadomość
O jejku mam nadzieję że przeszli i jednak zasnęłaś spokojnie z małą mój się ostatnio zakrztusił też w nocy to na równe nogi z TŻ zostaliśmy postawieni;/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zasnęłam przed 1. Właśnie tż karmi. Ja już po kp.

Dzięki * straszne to jest
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-31, 05:37   #2338
Mała!
Zakorzenienie
 
Avatar Mała!
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 4 923
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez taedio Pokaż wiadomość
I 3 kp :ziewa:


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To widzę, że masz tak jak ja :/ bosz kiedy on zacznie spać po chociaż 4 h
Cytat:
Napisane przez KociaMatka Pokaż wiadomość
Dziewczyny ratunku zawialo mnie chyba wczoraj na spacerze i tak mnie bola plecy, ze ledwo sie ruszam :/ apap na to nie dziala, goracy prysznic tez nie pomogl. Czym sie ratowac? podnoszenie Malej albo karmienie to jakas masakra :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Współczuję może maści lub plastry rozgrzewajace?

Morelle
Też dziś czuwałam bo mi jakoś charczał czasami... praktycznie od 4 nie śpię.

Ta pierś mnie boli troszkę, nie jest bardzo duży ten guzek, nie boli bardzo, ale jak.ssie to nawet sutek bardziej boli... i czuje ja po prostu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"I nawet kiedy będzie gęsta mgła... Ja w tej mgle do Ciebie będę szła"

Kocham Cię syneczku...moja gwiazdo na niebie...
Mała! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-31, 06:22   #2339
taedio
MerDer 4ever
 
Avatar taedio
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 927
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Mała po 3 karmieniu nie spaliśmy 2 godziny. Teraz znowu pobudka. Jestem zombie.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
taedio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-31, 06:23   #2340
cashmere
Zakorzenienie
 
Avatar cashmere
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 455
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez pestycyda Pokaż wiadomość
Ja już dziedzica nie próbuje odkładać tylko staram się odsunąć delikatnie i wstać... Pierwsza próba transferu zakończyła się porażka. Teraz po 20 minutach odsunęłam się o 15 cm i czekam. Boże jak cLowiek się nakombinuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oj też to znam
:P




Cytat:
Napisane przez darietta Pokaż wiadomość
Ja wan moją Wiki podeśle to mi ją troszkę podtuczycie.

---------- Dopisano o 22:09 ---------- Poprzedni post napisano o 22:08 ----------



Moja padła po kilku prubach dzis sama nie zasneła.

Dawaj ją do mnie




Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Oszaleje. ... moje dziecko zasnęło o 20... a ja waruje przy niej bo co chwilę się krztusi. .. masakra. .. segregator nie pomaga

Ona ma refluks że tak się krztusi po tym jak usnęła?




Cytat:
Napisane przez asia1905 Pokaż wiadomość
Z zaleceniem to mamy nosić w fasolce, pionowo tylko do odbicia, podnosić nie jak do tej pory, że ręka pod pupę i głowę tylko podnieść tak jakby na.jednej ręce (dłoń na klatce piersiowej) (nie umiem.tego opisać), na.brzuchu kłaść na naszych kolanach nie na macie, bawić się z nim kładąc go na naszych kolanach i jeszcze kilka innych rzeczy, które nie wiem jak opisać

Buty Załącznik 7214156

U nas też takie zalecenia. Śliczne buty!




Cytat:
Napisane przez siilmariien Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny
Nie pojadłam, bo Łucja ciągle na rękach u mnie była, ale przynajmniej na tych rękach była grzeczna
Wszyscy nas zaczepiali i się nią zachwycali, miłe
My już się przyzwyczailiśmy, a ludzi widok takiego miesięczniaka szokuje, że to taka kruszynka.

Kurczę od wczoraj Łucja ma podejrzaną chrypę To brzmi trochę jakby miała gardło obłożone Coraz bardziej się martwię... Gorączki czy jakichkolwiek innych objawów na szczęście brak...
Będziemy w domu w piątek wieczorem i dopiero w sobotę położna ją zobaczy...
Sama nie wiem czy szukać jutro jakiegoś pediatry...



Mam nadzieję że się sprawdzi i będziesz zadowolona Może po upraniu będzie mniej gryzł

Brawa za odstawianie mm! Ale super Wam idzie!



Brawo za bioderka! Niezła akcja u lekarza



Ciężka sprawa takie pchanie w pojedynkę wózka i niesienie dziecka na ręku... U nas karmienia są rzadziej, ale i tak w czasie spacerów Łucję wybudza brzuszek, albo inne rzeczy. Wtedy też jest ryk, dopóki nie wezmę jej na ręce. Czasem też muszę podkarmić żeby się uspokoiła. Boję się samotnych spacerów po mieście i po osiedlu, nie lubię tego czasu, kiedy malucha nie da się jeszcze zaciekawić czymś w czasie spaceru albo uspokoić w inny sposób niż tylko piersią/niesieniem na rękach... Dlatego chciałabym ładować w chustę w takim momencie, choć obawiam się czy nasze spacery nie będą wtedy wyglądały tak, że przez 90% czasu będę niosła Łucję w chuście i pchała pusty wózek A z kolei jak będę tylko w chuście wychodziła, to po co wydawałam kasę na wózek No i jak będę na przykład jechała z Łucją po Lilę do przedszkola (komunikacją miejską) to w wózku w razie czego łatwiej przewinąć, no i nie trzeba wszystkich rzeczy dla malucha nieść na sobie... Ech



Szybkiej i owocnej rehabilitacji jeśli będzie konieczna!
U nas też piąstki w kamienie wiecznie zaciśnięte



Nie sądzę, myślę że to zależy od podejścia rodziców i od samego dziecka
U nas dieta rozszerzana po 6 miesiącu i córka od początku jest amatorką dobrego jedzenia, takie smaki jak oliwki, awokado, czosnek, szpinak, owsianka na wodzie (nie wiem czego tam jeszcze dzieci nie lubią), wszystko zajada - jedynie bobu nie chce spróbować



Brawo za ustalenie daty chrztu
Kciuki za wizytę u neurologa, żeby wszystko było ok!



Brawo za bioderka! Powodzenia z pielęgnacją, mam nadzieję że wystarczy i pomoże na wzmożone napięcie
Buty mega eleganckie



Powodzenia żeby jednak było lepiej niż się spodziewasz

---------- Dopisano o 22:22 ---------- Poprzedni post napisano o 22:20 ----------

Nonie, Samantha do tablicy! Meldujcie się!

zdrowka, oby nic się nie rozwinęło!!
Może od klimy? Bo pewnie na imprezie była?




Cytat:
Napisane przez darietta Pokaż wiadomość
Ja tez sie zastanawiam jak to bedzie przy chuscie. Bo z wozkiem latwiej wszystkie graty mozna do niego włożyć w rwzie co przewinac jak nie ma gdzie. A sama chusta przy takim maluszku to tylko na krótki wypad. Boje sie tez ze jak zamotam w domu to mi wyjdzie a pozniej bede miala jakis problem i co zrobie z dzieckiem.
Probowalam motac mala w chustę co mam w domu ale tak przybtym ryczy ze boje sie iz to tez bedzie nie wypal.

---------- Dopisano o 02:31 ---------- Poprzedni post napisano o 02:09 ----------



O też fajna a co to za mata?
No właśnie taszczenie tych rzeczy przy chuście też mi się najgorsze wydaje. Będzie trzeba się nauczyć ograniczyć do minimum :P
Jak Ci Wiki krzyczy przy motaniu, to mimo wszystko trzeba skończyć wiazanie (nawet już na szybko, jeśli ma być ciut gorzej) i uspokoić w niej dziecko. Żeby nie kojarzyło chusty z jakims dyskomfortem i płaczem. Tak mi tłumaczyła doradczyni na szkoleniu
__________________
jesteśmy małżeństwem


jestem mamą
cashmere jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-09 09:13:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:20.