Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami - Strona 134 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-01-31, 12:02   #3991
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
19.05


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:44 ---------- Poprzedni post napisano o 12:38 ----------

Moje dziecko pomalowało sobie twarz długopisem


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Fajnie bawcie się dobrze!

dobre
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-31, 12:36   #3992
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Jon, sto lat dla maluszkawspółczuję bólu. To może na okres?

Xzora, zapowiada się super urlop!
Dobrze że sobie oka nie wydłubała o.O

My dziś krótki spacer bo młody się obudził z płaczem jak weszłam do piekarni:/ a mnie boli gardło. Robię obiad on piszczy na podłodze. Coś niespecjalnie się czuje:/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-31, 12:42   #3993
cashmere
Zakorzenienie
 
Avatar cashmere
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 455
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Hej!

Dawno nie pisałam,ale często przy wieczornym kp do spania podczytuje,chociaż nie mam jak wtedy pisać

XZORA lecimy na urlop w podobnym terminie
My juz w październiku zaklepalismy Rodos na maj Najbardziej się boję podróży i jak spakuje naszą czwórkę w dwie walizki. Możemy wziąć 3 duże, ale będzie nam brakło rąk przy dwojce dzieci
Czuję że i tak to będzie hardcore :P
__________________
jesteśmy małżeństwem


jestem mamą
cashmere jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-31, 13:28   #3994
minini
Zadomowienie
 
Avatar minini
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 829
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez pestycyda Pokaż wiadomość
Jon, sto lat dla maluszkawspółczuję bólu. To może na okres?

Xzora, zapowiada się super urlop!
Dobrze że sobie oka nie wydłubała o.O

My dziś krótki spacer bo młody się obudził z płaczem jak weszłam do piekarni:/ a mnie boli gardło. Robię obiad on piszczy na podłodze. Coś niespecjalnie się czuje:/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dużo zdrówka! Wit.C, miodek, kocyk, młodego i na kanape wygrzać sie!


Cytat:
Napisane przez cashmere Pokaż wiadomość
Hej!

Dawno nie pisałam,ale często przy wieczornym kp do spania podczytuje,chociaż nie mam jak wtedy pisać

XZORA lecimy na urlop w podobnym terminie
My juz w październiku zaklepalismy Rodos na maj Najbardziej się boję podróży i jak spakuje naszą czwórkę w dwie walizki. Możemy wziąć 3 duże, ale będzie nam brakło rąk przy dwojce dzieci
Czuję że i tak to będzie hardcore :P
Super ze sie tak decydujecie na urlop szybko. My wciaz nie wiemy co i gdzie chcemy robic..
A z dziecmi pakuj sie w trzy walizki! Spokojnie najmlodsze do chusty albo nosidła, starsze za ręke dasz rade upilnować a mąż bagaże ogarnie! Powodzenia!

Mlody zasnąl. A pora jechac do przedszkola. Musze go budzic ehh bedzie zmierzły..
__________________
______________________
Bycie mamą jest najlepiej opłacaną pracą na świecie
- wynagrodzenie otrzymuje się w postaci czystej miłości
_________________________ __
minini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-31, 14:02   #3995
cashmere
Zakorzenienie
 
Avatar cashmere
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 455
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez minini Pokaż wiadomość
Dużo zdrówka! Wit.C, miodek, kocyk, młodego i na kanape wygrzać sie!



Super ze sie tak decydujecie na urlop szybko. My wciaz nie wiemy co i gdzie chcemy robic..
A z dziecmi pakuj sie w trzy walizki! Spokojnie najmlodsze do chusty albo nosidła, starsze za ręke dasz rade upilnować a mąż bagaże ogarnie! Powodzenia!

Mlody zasnąl. A pora jechac do przedszkola. Musze go budzic ehh bedzie zmierzły..
No właśnie ale jak jedna osoba pociągnie 3 walizki? Jeszcze dwa podręczne weźmiemy - myślę o plecakach.
No i oczywiście jeszcze spacerówkę bierzemy
__________________
jesteśmy małżeństwem


jestem mamą

Edytowane przez cashmere
Czas edycji: 2018-01-31 o 14:03
cashmere jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-31, 14:12   #3996
emmos
Zakorzenienie
 
Avatar emmos
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 485
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Witam po koszmarnej nocy Zdążyliśmy z tż sie wczoraj położyć, było chwile przed północą, a Amelka wybudziła się z rykiem. Do 2 ją nosiliśmy i odkładaliśmy chyba z 15 razy. Za każdym razem potężny szloch od 2 do 4:30 spala z nami, a potem znowu godzinny płacz. O 7 wstała wyspana i gotowa do zabawy. Nie ogarniam. Jestem dziś nietomna. Teraz zasnęła, więc wpadła na szybko i idę spać.

Jon, wszystkiego najlepszego dla N
Trż mnie podbrzusze dziś boli.

Witch Cashmere co słychać? Fajne wakacje się u Was zapowiadają

Minini, brat ma cywilny i nasz ksiądz powiedział, że nie może być chrzestnym Amelki. Poszliśmy do innego kościoła z tym, ze tam potrzebne było zaświadczenie i ksiądz w brata parafii takie bez problemu wystawił.

Xzora, super, że zarezerwowałaś wakacje! Małe stópki w piasku ❤️❤️❤️



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Sama napiszę swoją historię
emmos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-31, 14:48   #3997
Jon_Snow
Wtajemniczenie
 
Avatar Jon_Snow
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 893
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Xzora hehe Klaudia pomaga mamie ćwiczyć ah stópki na piasku
Nie wiem co z tą kąpielą począć. Ja wczoraj nie byłam zdenerwowana dopóki on nie zaczął płakać. Może mu zrobię 2 dni przerwy...

Pestycyda oj to zdecydowanie nie był ból okresowy, nie wiem czym był spowodowany :/
Oby żadna choroba Cię nie złapała!

Emmos ehh współczuję nocki
Wcześniej źle napisałam o księdzu, to nie Wy macie fajnego tylko brat

Poszłam uśpić N o 14:20, usnął i budził się co minutę! z płaczem przez 40min. Poddałam się i poszliśmy na obiad. Nie wiem co się dzieje z tym moim dzieckiem. Nie mogę włączać też przy nim miksera ani blendera, bo tak się boi że się trzęsie od stóp do głów i strasznie płacze, tak jakby aż chciał krzyknąć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:48 ---------- Poprzedni post napisano o 16:48 ----------

Ah i dziękujemy za życzenia !!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jon_Snow jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-01-31, 15:02   #3998
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Jon, może ma skok? Bo to co opisujesz to jakby był nadwrażliwy na bodźce( hałasy, woda). Po prostu do jego mózgu zaczęły docierać bodźce z ogromną siłą i teraz musi minąć parę dni żeby zaczął je przetwarzać? Oby szybko przeszło.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-31, 15:13   #3999
Carolles
Zadomowienie
 
Avatar Carolles
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 662
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Xzora brawo za rezerwacje wakacji! 😉 ślady małych stóp na piasku

Cashmere hej! Dawno Cie nie było 😉 jak Przemo? Przystopowal z wagą trochę? 😊 wasze wakacje tez super sie zapowiadaja!

Emmos wspolczuje nocy i nie wyspania 😔 u nas od 2 tez byla walka z odlozeniem. Odkladalam ją kilkanaście razy w końcu i tak spala z nami😒

Ja chyba zlapalam jakąś jelitowke. Czuje sie paskudnie, brzuch mnie boli jak nie wiem. Oby tylko N nic nie zlapala dopiero jej schodzi wysypka po tej trzydniowce.

Jon jak opisujesz te reakcje Niko na wodę, mikser blender to tak jak u nas bylo. Wcześniej jej nic nie przeszkadzało a potem nagle zaczela sie bać blendera, odkurzacza i suszarki i plakala przy kontakcie z wodą.
No ale jej przeszlo chyba bo odkurzam przy niej i nie placze a wczesniej tak jak piszesz trzesla się i krzyczała.
Kciuki żeby i u Was przeszlo








Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:13 ---------- Poprzedni post napisano o 16:10 ----------

A i zainstalowalam dziś aplikację i zrobiłam pierwszy trening. Pomierzyłam sobie obwody i już czekam na efekty do dziś wydawalo mi się ze wyglądam ok ale zobaczylam swój brzuch.... Nie wiem po czym go tak wysadzilo może ta jelitowka? Jest dwa razy wiekszy niż normalnie
I uprzedzam wasze pytania: to nie jest ciąża 😜

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Carolles jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-31, 15:20   #4000
Mała!
Zakorzenienie
 
Avatar Mała!
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 4 923
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Cashmere
No witaj, fajnie że j
Jesteś. Super że lecicie do Grecji my też planujemy na Maj

Xzora
Brawo za zaklepanie urlopu. Oby było fantastycznie.

Pestycyda
Mam nadzieję, że to ulewanie się Wam nie powtórzy.

Jon
Może faktycznie skok!
Współczuję bólu i nieprzespanych godzin.

Ja wczoraj miałam histerie do 23:30 ehhh zgroza. Ale chyba połowa mojej w tym winy bo byłam tak zdenerwowana, że odbiło się na Hugo, czuł to i wrzeszczał jeszcze bardziej.

Przez to wstałam zła na cały świat! I rano kłótnia z mężem.
Wzięłam rower i książkę i wyszłam z domu.
A on wziol Hugo na spacer. Szedł na 14 do pracy wie co to mu nie na rękę... Ale miałam dość!

IMG_20180131_110552.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"I nawet kiedy będzie gęsta mgła... Ja w tej mgle do Ciebie będę szła"

Kocham Cię syneczku...moja gwiazdo na niebie...
Mała! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-31, 15:49   #4001
cashmere
Zakorzenienie
 
Avatar cashmere
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 455
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

U nas całkiem ok. Od prawie miesiąca rozszerzamy dietę. Narazie były tylko warzywa, dziś pierwszy raz dostał kleik i bardzo smakowało! Pierwsze dwa tygodnie rd szło bardzo powoli, teraz widzę że zaczęło mu smakować.
Wczoraj mieliśmy ostatnia rehabilitację, w przyszłym tygodniu idziemy na kontrolę.
Byliśmy też u neurologa, były wyniki USG głowy i kontrolna wizyta. Wszystko idealnie Dokładnej wagi nie znam, ale pewnie dobija do 10kg nosi rozmiar 80.
Starszy brat co raz chory, więc w domu wesoło :P

Widzę że u Was teraz dieta i ćwiczenia na topie Ja chyba wezmę z pracy karnet i zacznę od marca ćwiczyć. Jak moja dwójka pozwoli chciałabym chociaż 2x tyg pójść na jakiś aerobik.
Syn marudzi więc muszę kończyć narazie ten post

---------- Dopisano o 17:49 ---------- Poprzedni post napisano o 17:48 ----------

MALA a na jaką wyspę Wy planujecie?
__________________
jesteśmy małżeństwem


jestem mamą
cashmere jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-31, 16:01   #4002
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Pestycyda - jak zobaczyłam pomazaną Klaudię na policzkach, nosie i czole to wlasnie pierwsza myśl była, ze dobrze ze sobie oka nie wydłubała. Zdrowia dla ciebie!

Cashmere to będziemy razem leniuchować. Super ze Rodos, zawsze to pewniejsza pogoda. Nigdy nie pakowałam dziecka na wakacje i nie mam pojęcia jak duzo rzeczy trzeba bedzie dla niego wziąć. Sami we dwójkę spakujemy sie do jednej dużej walizki. Druga duza moze byc dla Klaudii

Emmos - ciężka noc za wami, współczuje

JonSnow - myśle, ze nawet jak go będziesz 2 razy w tygodniu kapać to mu nie zaszkodzi. My tak myjemy Klaudię z tym ze codziennie po każdej kupie myję jej pupę pod wodą.
JonSnow - moze zachowanie Niko to tez jakis skok rozwojowy, coraz wiecej ogarnia. Klaudia ostatnio zaczęła płakać przerażona jak chciałam sobie nogi wydepilować a wcześniej normalnie sie depilowalam przy niej.

Carolles - współczuje jelitowki. Brawa za pomiaru i pierwszy trening. Tez mam brzuch wywalony, u mnie to alergia.

Mała! Czasem trzeba odreagować. Współczuje stresu.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-31, 17:16   #4003
Jon_Snow
Wtajemniczenie
 
Avatar Jon_Snow
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 893
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Pestycyda, Mała kurde my dopiero co z jednego skoku wyszliśmy i już następny? W ogóle już dawno żadna z Was tutaj na forum nie pisała o tym że dziecko ma skok, a u nas te skoki ciągle są intensywne i mocno zauważalne

Mała dobrze że wyszłaś, coś ciekawego piszą w tej książce ?

Carolles a kojarzysz czy długo to trwało u Was? Suszarki też się boi a kiedyś przy niej zasypiał.. Odkurzacza na szczęście nie, ja odkurzam codziennie może jest przyzwyczajony.
Może Cię wzdęło po czymś?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:11 ---------- Poprzedni post napisano o 18:07 ----------

Xzora Niko też się jakiś czas temu popisał długopisem ale u nas się skończyło płaczem bo się chyba dziabnął nim w dziąsło.
Będę próbować z tą kąpielą. Ale on musi mieć codziennie przynajmniej przemyte wodą fałdki i zgięcia bo łatwo mu się odparzają i robią czerwone

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:16 ---------- Poprzedni post napisano o 18:11 ----------

Kolejna drzemka i to samo, zamyka oczy a za 10sek otwiera i podnosi głowę, potem płacz i zaraz zasypia znowu. Tak 20min. Zamotałam w chustę, śpi. Z niedociągniętą szyją, przez co opadła mu główka na bok, w rajstopkach.. Ja siedzę z nim w sypialni bo zmywarka chodzi i bolą mnie plecy. Boję się go rozwiązać , a śpi już 30min. Sorry że się dzisiaj ciągle tak żalę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jon_Snow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-31, 18:03   #4004
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

JonSnow - nie ważne ze chusta niedociągnięta, najwazniejsze ze spi. Oby szybko sie ustabilizowało u was.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:03 ---------- Poprzedni post napisano o 19:01 ----------

Pisałam wam niedawno, ze sklep BigStar nie zwrócił mi kosztu przesyłki. Na mail nie odpisał. Spór w Allegro chyba pomogl bo raczyli po tygodniu odpisać, ze oddadzą pieniądze. Teraz czekam na przelew.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-31, 18:35   #4005
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Mała, współczuję kłótni z mężem. Czasem potrzeba oddechu. Podziel się co wyczytalas

Jon, współczuję tych ciągłych pogorszenie nastroju Niko. Nieważne że niedociągnięcia chusta. Ważne że śpi! U nas ostatni skok był między świętami a nowym rokiem. Potem były zęby a tak to póki co do ogarnięcia. Oby N. szybko przeszło

Xzora, dobrze że walczyła o swoje.

Mój syn dziś drzemał w domu godzinkę. Jak na niego to szał. Nie rzygał dzisiaj więc mam nadzieję że wczoraj mu coś zaszkodziło... Za to nie chce prawie nic jeść uparowałam mu indyczka i nie zjadł. Chyba dopóki nie zacznie bardziej chętnie jeść to się ograbicze do warzyw i owoców bo ja się tu spełniam kulinarnie a on nawet ust nie otwiera

Chcę sprzedać chustę i kupić jakąś na cięższy wkładzik w takim przypadku bierze się z domieszką wełny lub lnu czy o wyższej gramaturze po prostu?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-31, 18:58   #4006
cashmere
Zakorzenienie
 
Avatar cashmere
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 455
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

PESTYCYDA a w jakiej formie mu podałaś indyka?
Ja kupiłam druga chustę z domieszką 40% lnu o splocie zakardowym i zupełnie innaczej odczuwam ciężar mojego klocuszka
__________________
jesteśmy małżeństwem


jestem mamą
cashmere jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-31, 19:17   #4007
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

W takich kawałkach, paskach powiedzmy.
Generalnie to chyba nie zależy od konsystencji. Próbowałam w kawałkach, rozgniecione widelcem, zblendowane. Foch zje jeden na 5 posiłków.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-31, 19:24   #4008
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Pestycyda - rzeczywiście ambitnie do gotowania podchodzisz. A z chustą nie doradzę - na większy ciężar zamówiłam nosidło.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-31, 19:33   #4009
cashmere
Zakorzenienie
 
Avatar cashmere
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 455
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez pestycyda Pokaż wiadomość
W takich kawałkach, paskach powiedzmy.
Generalnie to chyba nie zależy od konsystencji. Próbowałam w kawałkach, rozgniecione widelcem, zblendowane. Foch zje jeden na 5 posiłków.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Może potrzebuje czasu jeszcze? A co jeszcze podajesz? Chętnie poczytam

---------- Dopisano o 21:33 ---------- Poprzedni post napisano o 21:33 ----------

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
Pestycyda - rzeczywiście ambitnie do gotowania podchodzisz. A z chustą nie doradzę - na większy ciężar zamówiłam nosidło.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jakie?

U nas czeka Tula
__________________
jesteśmy małżeństwem


jestem mamą
cashmere jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-31, 19:55   #4010
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez cashmere Pokaż wiadomość
Może potrzebuje czasu jeszcze? A co jeszcze podajesz? Chętnie poczytam

---------- Dopisano o 21:33 ---------- Poprzedni post napisano o 21:33 ----------



Jakie?

U nas czeka Tula

Takie, tylko nieco inny kolor: https://m.aliexpress.com/item/328383....12783.72505.0


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-31, 20:40   #4011
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Ja wiem czy ambitnie? Normalnie chyba. Na śniadanko owoc w kawałkach + kasza manna/kukurydziana/jaglaną/płatki (owsiane, orkiszowe, jaglane) z pokrojonym lub startym tym samym owockiem. Był już banan, jabłko, gruszka, awokado, suszone śliwki i morele.
Na obiad: warzywno ( ziemniaki, bataty, fasolka szparagowa, marchewka, pietruszka, brukselka, brokuł). Raz dałam kawałek ryby ( dorsz atlantycki chyba), dziś próbowałam dać indyka. Wzgardził białkiem w obu przypadkach

Za to jak wczoraj wieczorem tuż przed kąpielą jadłam jabłko to wyciągał łapy. No to mu dałam. Tak się dossał że wył jak mu zabrałam. Przypomniało mi się że jest głodny ale nie mógł się najeść i płakał strasznie. Taką krzywdę mu matka zrobiła...

Chrupki kukurydziane - też pogarda.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-31, 21:37   #4012
emmos
Zakorzenienie
 
Avatar emmos
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 485
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Miałam 3 drzemki po nocce, a teraz zasnąć nie mogę

Cytat:
Napisane przez cashmere Pokaż wiadomość
U nas całkiem ok. Od prawie miesiąca rozszerzamy dietę. Narazie były tylko warzywa, dziś pierwszy raz dostał kleik i bardzo smakowało! Pierwsze dwa tygodnie rd szło bardzo powoli, teraz widzę że zaczęło mu smakować.
Wczoraj mieliśmy ostatnia rehabilitację, w przyszłym tygodniu idziemy na kontrolę.
Byliśmy też u neurologa, były wyniki USG głowy i kontrolna wizyta. Wszystko idealnie Dokładnej wagi nie znam, ale pewnie dobija do 10kg nosi rozmiar 80.
Starszy brat co raz chory, więc w domu wesoło :P

Widzę że u Was teraz dieta i ćwiczenia na topie Ja chyba wezmę z pracy karnet i zacznę od marca ćwiczyć. Jak moja dwójka pozwoli chciałabym chociaż 2x tyg pójść na jakiś aerobik.
Syn marudzi więc muszę kończyć narazie ten post

---------- Dopisano o 17:49 ---------- Poprzedni post napisano o 17:48 ----------

MALA a na jaką wyspę Wy planujecie?

Super, że wyniki Przemcia ok. Zdrówka dla starszaka.

Cytat:
Napisane przez Carolles Pokaż wiadomość
Emmos wspolczuje nocy i nie wyspania u nas od 2 tez byla walka z odlozeniem. Odkladalam ją kilkanaście razy w końcu i tak spala z nami

Ja chyba zlapalam jakąś jelitowke. Czuje sie paskudnie, brzuch mnie boli jak nie wiem. Oby tylko N nic nie zlapala dopiero jej schodzi wysypka po tej trzydniowce.

[/COLOR]A i zainstalowalam dziś aplikację i zrobiłam pierwszy trening. Pomierzyłam sobie obwody i już czekam na efekty do dziś wydawalo mi się ze wyglądam ok ale zobaczylam swój brzuch.... Nie wiem po czym go tak wysadzilo może ta jelitowka? Jest dwa razy wiekszy niż normalnie
I uprzedzam wasze pytania: to nie jest ciąża

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ojej, oby szybko Ci przeszło.
Brawo za trening.

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
Pestycyda - rzeczywiście ambitnie do gotowania podchodzisz. A z chustą nie doradzę - na większy ciężar zamówiłam nosidło.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Już doczytałam jakie, daj znać jak z jakością, gdy już będziesz miała.

Jon, biedni jesteście, oby się u Was szybko poprawiło.









Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Sama napiszę swoją historię
emmos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-31, 21:40   #4013
siilmariien
Wtajemniczenie
 
Avatar siilmariien
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2 595
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Łucja fatalnie po szczepieniu Noc ciężka, dzień ciężki... Od wczoraj stan podgorączkowy, bardzo marudzi, sporo płacze, nie może spać Na dodatek zaczął jej się katar i mały kaszel. Pcha też piąstki do buzi ciągle. Często są kupki... No i ja już sama nie wiem: czy to nałożyło się szczepienie i ząbkowanie, czy ją tuż po szczepieniu złapało jakieś przeziębienie? Nie daje sobie podać leku przeciwbólowego, wykrztusza go i płacze, dzisiaj dostała czopka w dzień, zaraz pewnie drugiego...
Lila i mąż też kaszlą, a ja zaraz zwariuję
W każdym razie ostatni raz pozwoliłam zrobić jej dwa wkłucia na jednej wizycie!


Cytat:
Napisane przez Devileek Pokaż wiadomość
Dalas kapustę kiszoną Lucji ?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, w siateczce. A nie powinno się?


Cytat:
Napisane przez minini Pokaż wiadomość
Brawo za tą kapuste! W sumie w tej siateczce to dobry pomysl na kapuste
Ja wszystko co się da w siateczce

Jon_Snow wszystkiego dobrego dla Nikosia z okazji pół roczku!!! Niech rośnie zdrowo! Oby skok szybko minął!

Xzora fajnie, gratuluję Bułgarii

Pestycyda zdrówka!

Emmos współczuję nocy :/

Carolles zdrówka! Oby to nie była jednak jelitówka i oby Nela nie złapała!

Cashmere no heeej!
Też mamy tulę, ja już wkładam do niej Łucję jak znoszę i wnoszę wózek po schodach... Dacie radę z wyjazdem!

---------- Dopisano o 21:40 ---------- Poprzedni post napisano o 21:38 ----------

Aaa i zrobiłam sobie wczoraj kontrolnie znów tsh, bo miałam niedoczynność przed ciążą, wynik 1,3 więc spoko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
siilmariien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-31, 22:55   #4014
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez pestycyda Pokaż wiadomość
Jon, sto lat dla maluszkawspółczuję bólu. To może na okres?

Xzora, zapowiada się super urlop!
Dobrze że sobie oka nie wydłubała o.O

My dziś krótki spacer bo młody się obudził z płaczem jak weszłam do piekarni:/ a mnie boli gardło. Robię obiad on piszczy na podłodze. Coś niespecjalnie się czuje:/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zdrówka!

Cytat:
Napisane przez emmos Pokaż wiadomość
Witam po koszmarnej nocy Zdążyliśmy z tż sie wczoraj położyć, było chwile przed północą, a Amelka wybudziła się z rykiem. Do 2 ją nosiliśmy i odkładaliśmy chyba z 15 razy. Za każdym razem potężny szloch od 2 do 4:30 spala z nami, a potem znowu godzinny płacz. O 7 wstała wyspana i gotowa do zabawy. Nie ogarniam. Jestem dziś nietomna. Teraz zasnęła, więc wpadła na szybko i idę spać.

Jon, wszystkiego najlepszego dla N
Trż mnie podbrzusze dziś boli.

Witch Cashmere co słychać? Fajne wakacje się u Was zapowiadają

Minini, brat ma cywilny i nasz ksiądz powiedział, że nie może być chrzestnym Amelki. Poszliśmy do innego kościoła z tym, ze tam potrzebne było zaświadczenie i ksiądz w brata parafii takie bez problemu wystawił.

Xzora, super, że zarezerwowałaś wakacje! Małe stópki w piasku ❤️❤️❤️



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Współczuję nocy

---------- Dopisano o 23:55 ---------- Poprzedni post napisano o 23:55 ----------

Sill brawo za wynik!
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-31, 22:58   #4015
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Ja dziś byłam z sis na przymiarce. Wybrała suknie Stella york. Wygląda

https://www.essensedesigns.com/stell...-dresses/6291/

Odebrałam rzeczy ze smyka i dokupilam rajtuzy 2+ czapki. Przyszla pościel do łóżeczka. Fajna.

Mam ban na zakupy w tym mc. Z wyjątkiem podmianek w zarze. Sporo juz mi się udało. Lubię rzeczy za 29 zł
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2018-01-31 23.33.39.jpg (127,5 KB, 64 załadowań)
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-31, 23:01   #4016
Carolles
Zadomowienie
 
Avatar Carolles
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 662
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Jon jeszcze zdążę! Wszystkiego najlepszego dla Nikodema! 🎂❤ łagodnych skoków i ząbkowania😘
U nas taki placz byl koło tygodnia. Tak kojarzę bo akurat mialam @ i serce mi sie krajalo że mała tak placze przy kąpieli 😔

Chyba to nie byla jelitowka. Zjadlam bekon może od niego ta niestrawność.... Hmm albo od kako z miodem z pomyslu Xzory 🙈 myślałam że pokocham ten smak ale jednak nie dla mnie może to i lepiej 😉

Mała dobrze ze masz szansę wyjść z domu w takiej syt. Szybko się pogodzić z mężem proszę i nie smutac juz 😘

Xzora fajnie ze sklep odda kase. Tez dzis Nela dorwala długopis na szczescie w porę zauważyłam 😉 Fajne nosidlo! Widziałas gdzieś opinie o nim? Kusisz nim wiec przemyśle temat 😊

Silli ale się skumulowalo u Was 😔 Biedna Lu oby się nie rozlozyla! Dla Lili zdrówka!
Z tą kapustą kiszoną dobrs jesteś 😄 ja bym chyba nie dala bo tam przecież mnóstwo soli jest 😒 chyba że kiszona bez soli ale czy tak sie da?





Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 00:01 ---------- Poprzedni post napisano o 00:00 ----------

Brawo Sili za tsh!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Carolles jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-01, 07:04   #4017
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Siilmarien - biedna Łucja. Chyba rzeczywiście szczepienie nałożyło się z przeziębieniem. Super, ze TSH prawidłowe.

Morelle - śliczną suknię siostra wybrała. Cały luty bez zakupow? Dasz radę ?

Carolles - to nosidło polecalo kilka osób na mojej grupie zakupowej. No, tylko ze to podróba o czym nie wiedziałam zamawiając. Nie znam się na tych firmach nosidlowych i po prostu myślałam ze to jakie chińskie tak jak np iLife. W fajnej cenie i podobno całkiem całkiem jest nosidło polskiej firmy Zaffiro.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-01, 07:37   #4018
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
Siilmarien - biedna Łucja. Chyba rzeczywiście szczepienie nałożyło się z przeziębieniem. Super, ze TSH prawidłowe.

Morelle - śliczną suknię siostra wybrała. Cały luty bez zakupow? Dasz radę ?

Carolles - to nosidło polecalo kilka osób na mojej grupie zakupowej. No, tylko ze to podróba o czym nie wiedziałam zamawiając. Nie znam się na tych firmach nosidlowych i po prostu myślałam ze to jakie chińskie tak jak np iLife. W fajnej cenie i podobno całkiem całkiem jest nosidło polskiej firmy Zaffiro.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aż mama się poplakala; )

Dam, dam
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-01, 07:48   #4019
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Kiedyś Siilmariien pytała jak z perspektywy czasu oceniamy swój poród. Ja jeszcze wtedy pisałam, że żałuję że szybko się poddałam. Teraz cieszę się, że u mnie to CC było w odpowiednim momencie wykonane, że rodzenie SN nie było przeciągane. Po tym, jak w pełni doszłam do siebie po porodzie, jak odzyskałam formę a moje mięśnie brzucha są mocne mogę stwierdzić, że cc nie jest az takie straszne.

Ostatnio przeczytałam opis porodu jednej trenerki pole dance, której konto obserwuję na insta. Jeszcze bardziej doceniam szybką propozycję lekarzy o CC i jednak dużo bardziej komfortowe warunki do rodzenia niż na przepełnionej porodówce w WAW.

Tutaj opis: http://fitnesswwielkimmiescie.pl/porod-kobieta-da-rade/
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-01, 07:59   #4020
Devileek
Zakorzenienie
 
Avatar Devileek
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 6 653
GG do Devileek
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Ja dziś byłam z sis na przymiarce. Wybrała suknie Stella york. Wygląda



https://www.essensedesigns.com/stell...-dresses/6291/



Odebrałam rzeczy ze smyka i dokupilam rajtuzy 2+ czapki. Przyszla pościel do łóżeczka. Fajna.



Mam ban na zakupy w tym mc. Z wyjątkiem podmianek w zarze. Sporo juz mi się udało. Lubię rzeczy za 29 zł

Bardzo ładna !

Co do cc to ja też nie żałuję jako tako bo była przyczyna podjęcia takiej decyzji i nie ma co ryzykować w takich sytuacjach... Choć przy drugim będę chciała chyba spróbować sn

Wiecie tak sobie myślę o tych wakacjach i doszłam do wniosku że tak nie zdecydowanej osoby jak ja NIE MA serio !

Wiecie tak myślę o tej pogodzie że gdyby zaczęło padac w tej Bułgarii a ja tyle km pojechałam na takie wakacje to co coś by mnie wzięło i że na dobra sprawę mogę zostać w pl i jechać do super hotelu ze spa . I teraz myślę czy ryzykować i jechać do Bułgarii gdzie pogoda może być rozna... Czy może w pl. Jeśli chodzi o dwa hotele o których myślę to jeden fajny bo blisko lotniska i fajnie odremontowany, cena tez spoko ale za to drugi w razie nie pogody ma basen wewnątrz więcej atrakcji itp tyle że na czerwiec już trochę drozej wychodzi i lepiej w maju jak xZora bo cena wtedy zachęcająca ... Problemy pierwszego świata


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Lepiej kupić jedną drogą rzecz, która ci się podoba,
niż kilka tanich, które podobają ci się tylko trochę 
Devileek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-26 21:15:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:26.