Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-05-30, 15:30   #301
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez nAtaL!a Pokaż wiadomość
Muszę sie z Wam pochwalić, że dotarło do mnie pierwsze zamowienie (dzieki Ali ) Szczerze mowiać jestem zaskoczona, że te sampelki sa aż tak małe.Jeszcze ich nie używałam, ale wydaja sie tak malutkie jakby mialy starczyć na dwa uzycia Kolory wydają sie ok, flat top calkowicie mnie oczarowal, jest taki miluuuutki, ale juz wypadlo kilka wloskow-mam nadzieje, że to chwilowe Roz (nick nack)myslalam, że bedzie mocniejszy, a tu taki jasniutki, suebtelny kolorek, ale bardzo ladny! Jednak co najwazniejsze( zrozumialam to w chwili gdy wzielam te male, cudne pudeleczka do rak ) to to, że nie wyobrazam sobie ich nalozyć na twarz tak aby wygladaly dobrze (mam na mysli brak zdolności+ to ze beda kryły ) Wiem, wiem krycie maja cudowne, ale jesli pomysle o moich znikomych umiejetnosciach i niesfornej cerze to jakos nie widze tego, ale juz jutro lub w poniedzialek wielkie testowanie Obecnie zbieram jeszcze informacje techniczne, edukuję sie w zakresie teoretycznym Zyczcie mi powodzenia!
to ciesz sie ze zaczelas od edm bo z innych firm platne probki sa 1/8 tej wielkosci
poogladaj filmiki i dawaj 2xmniej niz myslisz, pamietaj ze to porcja na miesiac
oczywiscie trzymamy kciuki
co jak co ale ja bym do pn nie czekala na pewno
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-30, 15:31   #302
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
hmmmm ... zawsze miałam świecącą buzię, marzyłam o tym zeby była matowa i to dały mi minerały. Po paru tygodniach stosowania stwierdzam jednak, ze ten mat zaczyna mi przeszkadzać jestem ZBYT matowa

nie lubię błyszczeć, więc do rozswietlaczy chyba się nie przekonam. A jak to jest z formułą original glo ? czy świeci się bardzo? ma jakieś drobinki? ...czy jak to działa
Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
WinlyEm- ktoras z doswiadczonych maniaczek naklada jako ostatnia warstwę o glow - wystarczy i samel i masz satyne a nie lampę na buzi
To ja
Proponuje tak, jak pisze Pastereczka, nakladac o-glo jako puder wykanczajacy. Ja nakladam najpierw EDM intensive wilgotnym pedzlem, a potem juz na sucho odrobine o-glo w tym samym kolorze, skora wydaje sie bardziej gladka i satynowa wlasnie

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2009-05-30 o 15:33
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-30, 15:32   #303
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

musimy nazwac ten sposob Twoim nickiem
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-30, 15:33   #304
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
PS Paula jestes wyjatkowo uwaznie czytającą wątki osobą- juz to kiedys zauwazyłam
staram sie szczegolnie kiedy cos mnie interesuje, lubie sie wglebiac w temat, nawet jesli dany problem nie odtyczy mnie lubie sluchac to i czytam uwaznie

a zeby nie bylo tak OT to ostatnio zastanawiam sie nad wyprobowaniem podkladu w formule o-glo... i zaluje ze nie dobralam ostatnio przy free kicie kolejnej dodatkowej probki z tej formuly. troche obawiam sie tego blysku ale moze i ladnie by to wygladalo. tylko ze nie bede teraz od nich zamawiac, ale moze kiedys wyprobuje
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-30, 15:45   #305
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
musimy nazwac ten sposob Twoim nickiem
glow a la vril?
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-30, 15:47   #306
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Ja to mam szczescie
zamawialam sobie i kolezankom jeden zestaw za 50 dol i dali mi dwa róże mini moje ulubione coffe break i wycofywany cudowny wake up call ! jupi

* glow a la vril- jak nazwa perfum czy cos
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-30, 15:49   #307
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

vril jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-30, 15:50   #308
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez One_LoVe Pokaż wiadomość
Pink Ribbon po moim opalaniu stanowczo za jasny, prawie go nie widać. Myslicie ze best friends bedzie lepszy czy za jasny? Nie jestem mocno opalona, wiec nie szukam czegos mega ciemnego. Subtelny róż, w kolorze rozowym, najlepiej bez drobinek.
Ew. moze to wina ze poki nie dojdzie moje zamowienie z EDM roz nakladam na sam koniec flatem. Moze byc to wina pedzla?
Best Friends polecam. Różowy, bez drobinek, taki jaki chcesz mam go dzisiaj wlasnie na sobie.
Moim zdaniem to nie wina flata, bo on dosyć intensywne kolory robi w porównaniu do LHK i Skunksa
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-30, 15:55   #309
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
To ja
Proponuje tak, jak pisze Pastereczka, nakladac o-glo jako puder wykanczajacy. Ja nakladam najpierw EDM intensive wilgotnym pedzlem, a potem juz na sucho odrobine o-glo w tym samym kolorze, skora wydaje sie bardziej gladka i satynowa wlasnie
dziękuję
Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
musimy nazwac ten sposob Twoim nickiem
oki, spróbuję malować sie "na Vril(a)"
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-30, 17:22   #310
One_LoVe
Zakorzenienie
 
Avatar One_LoVe
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 754
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez adusiadu Pokaż wiadomość
Best Friends polecam. Różowy, bez drobinek, taki jaki chcesz mam go dzisiaj wlasnie na sobie.
Moim zdaniem to nie wina flata, bo on dosyć intensywne kolory robi w porównaniu do LHK i Skunksa
Idzie do mnie LHK, i chce go do ruzu wlasnie uzywac.
A jest ciemniejszy od pink ribbon? Mam tutaj swatcha z albumu i wydaje sie byc ciut ciemniejszy, ale czy ja wiem.
__________________
..że SŁOWA mogą budzić nowy dzień!

Kosmetyki na wymianę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=929016
One_LoVe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-30, 17:43   #311
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Moja skóra już wrociła do normy
tzn wysyp minął, już wiem że bylo to od minerałów, a nie jakis wielki powrot tradziku mam buzie gladką, podklad już nie waży się, nie wychodzi ze skóry, nie ściera się, a wygladam w nim ładnie

i to mnie zacheca do dalszego upiekszania się, teraz chce nabrac swierzosci i podkreslic swoje kosci policzkowe. Myslalam o jakims rozswietlaczu z EDM, tylko to chyba glupi pomysl w moim przypadku, jesli mam swiecaca skore?
bronzer tez chyba zly pomysl, bo jak sie zaczne swiecic z bronzerem to bede wygladala jakbym za ciemny podklad nalozyla <??> takie moje przypuszczenia, ale probke chce zamowic i tak.
Moze znacie jakis cudowny rozswietlacz, taki KWC?
jesli chodzi o bronzer to myslalam nad soft bronze, bo ten everyday bronzer bedzie za ciemny zdecydowanie. Co sądzicie? Nie zrarze sie do bronzerow po nim? bo nigdy jeszcze nie uzywalam takiego kosmetyku

Myslę, że bede mogla ten rozswietlacz i bronzer nakladac skunksem? nigdy sie nie bawilam tego typu kosmetykami, ale wiadomo to sama przyjemnosc wiec chociaz nie dla mojej cery sa stworzone to chcialabym miec w domu
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-30, 18:29   #312
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
Moja skóra już wrociła do normy
tzn wysyp minął, już wiem że bylo to od minerałów, a nie jakis wielki powrot tradziku mam buzie gladką, podklad już nie waży się, nie wychodzi ze skóry, nie ściera się, a wygladam w nim ładnie

i to mnie zacheca do dalszego upiekszania się, teraz chce nabrac swierzosci i podkreslic swoje kosci policzkowe. Myslalam o jakims rozswietlaczu z EDM, tylko to chyba glupi pomysl w moim przypadku, jesli mam swiecaca skore?
bronzer tez chyba zly pomysl, bo jak sie zaczne swiecic z bronzerem to bede wygladala jakbym za ciemny podklad nalozyla <??> takie moje przypuszczenia, ale probke chce zamowic i tak.
Moze znacie jakis cudowny rozswietlacz, taki KWC?
jesli chodzi o bronzer to myslalam nad soft bronze, bo ten everyday bronzer bedzie za ciemny zdecydowanie. Co sądzicie? Nie zrarze sie do bronzerow po nim? bo nigdy jeszcze nie uzywalam takiego kosmetyku

Myslę, że bede mogla ten rozswietlacz i bronzer nakladac skunksem? nigdy sie nie bawilam tego typu kosmetykami, ale wiadomo to sama przyjemnosc wiec chociaz nie dla mojej cery sa stworzone to chcialabym miec w domu
tak wiec masz etap przejsciowy za soba gratulacje
soft bronze jest bardzo jasny, everyday bardzo ciemy vicki radiants sredno jasny rozswietlajacy
skunks wskazany ak najbardziej
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-31, 09:42   #313
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

dobrze, że summerowej paletki w końcu nie zamówiłam: http://www.wolfminerals.pl/pressed/2.jpg
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-31, 09:46   #314
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;1254224 9]dobrze, że summerowej paletki w końcu nie zamówiłam: http://www.wolfminerals.pl/pressed/2.jpg[/quote]

Faktycznie świetna Też się cieszę razem z Tobą, że nie zamówiłam
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-31, 12:11   #315
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III



sunprince, masz jeszcze WakeUp-a bo ja bym się zaopiekowała
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-31, 12:25   #316
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

tak sobie myślę, że trzeba będzie zamówić na próbę jakieś sample z o-glo. Tylko czy zdążę.... wiadomo kiedy free sample wycofają? mam nadzieje ze w przyszlym miesiacu jeszcze beda sa jakies przecieki na ten temat?
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-31, 12:47   #317
Naamah6
Zadomowienie
 
Avatar Naamah6
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 777
GG do Naamah6
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

A ja wczoraj spróbowałam na glow a'la Vril - i jestem zachwycona

Cudowne wykończenie
Naamah6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-31, 14:38   #318
magdolena
Zakorzenienie
 
Avatar magdolena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 220
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

chyba do konca czerwca wszytsko bedzie po staremu

---------- Dopisano o 15:38 ---------- Poprzedni post napisano o 15:35 ----------

oj a ja zamowilam ten brazer i mam andzieje ze bedzie troche lepiej wygladal:/
__________________
Wymiana kosmetyczna
magdolena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-31, 14:52   #319
biedronqa
Rozeznanie
 
Avatar biedronqa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 648
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Chciałabym zacząć moją przygodę z minerałami EDM - na razie zastanawiam się nad dobraniem odpowiedniego dla mojej skóry odcienia.
Wydaje mi się, ze mam cerę w tonacji ciepłej, dosyć jasną, ale lekko żółtą (używam podkładów w odcieniu Nude Maybelline, ale są ciut za ciemne).

Po głowie chodzą mi jasne odcienie z Goldenów lub Olivek, korektor Sunlight i róże Waffle Cone i Snooze Bar, ale jakbyście miały troszkę czasu, to zerknijcie proszę na moje fotki i mi coś doradźcie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg gęba4a.jpg (39,2 KB, 66 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg gęba4.jpg (30,1 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg gęba3a.jpg (36,6 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg gęba5.jpg (27,1 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0653.jpg (25,3 KB, 46 załadowań)

Edytowane przez biedronqa
Czas edycji: 2009-05-31 o 14:53
biedronqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-31, 15:22   #320
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez One_LoVe Pokaż wiadomość
Idzie do mnie LHK, i chce go do ruzu wlasnie uzywac.
A jest ciemniejszy od pink ribbon? Mam tutaj swatcha z albumu i wydaje sie byc ciut ciemniejszy, ale czy ja wiem.
Ciemniejszy zdecydowanie niż Pink Ribbon.
W opakowaniu wygląda trochę na "brudny"

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość


sunprince, masz jeszcze WakeUp-a bo ja bym się zaopiekowała
Ja mam jak coś
folia nie jest zdarta, ale troche z niego ubyło (ok.10%?)

biedronqa, może Golden Fair?
chociaż nie sugeruj się mnśą tylko poczekaj lepiej na Pastereczkę, az ona Ci doradzi

Edytowane przez adusiadu
Czas edycji: 2009-05-31 o 15:25
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-31, 16:09   #321
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość


sunprince, masz jeszcze WakeUp-a bo ja bym się zaopiekowała
mam i chętnie oddam ale przejdźmy na pw może
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-31, 19:19   #322
ruda-wiedzma
Raczkowanie
 
Avatar ruda-wiedzma
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 76
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
jesli multi jest o ton za ciemny to idealny bedzie perfect, sprobuj na pol twarzy nalozyc multi i napisz co nie tak to Ci pomozemy
Dziękuję Zgodnie z radą zrobiłam dziś eksperyment i pół twarzy wymalowałam multi-tasking. Jest o ton za ciemny w stosunku do szyi i minimalnie za różowy, ale i tak zdecydowanie lepiej dopasowany niż wszystkie moje drogeryjne podkłady I niestety na tym koniec zalet Nakładałam tylko na hydraphase LRP, primera jeszcze nie posiadam i chyba przez to już po 20 minutach wszystko zaczęło się ważyć i błyszczeć... Ogólnie miałam wrażenie, że podkład nie dość, że nie zakrył wszystkiego co powinien to popodkreślał wszystkie nierówności
I nie wiem co teraz robić... zamawiać następne próbki z EDM i liczyć na to, że z primerem (planuje zakupić puder bambusowy z BU) i może jeszcze z wcześniej nałożonym HA wszystko to będzie wyglądało lepiej...? Może spróbować Perfect w semi-matte?
Z tego co czytałam to jednak są osoby z tłustą cerą którym minerały służą, więc może znajdę coś dla siebie.
ruda-wiedzma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-31, 20:49   #323
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez ruda-wiedzma Pokaż wiadomość
Dziękuję Zgodnie z radą zrobiłam dziś eksperyment i pół twarzy wymalowałam multi-tasking. Jest o ton za ciemny w stosunku do szyi i minimalnie za różowy, ale i tak zdecydowanie lepiej dopasowany niż wszystkie moje drogeryjne podkłady I niestety na tym koniec zalet Nakładałam tylko na hydraphase LRP, primera jeszcze nie posiadam i chyba przez to już po 20 minutach wszystko zaczęło się ważyć i błyszczeć... Ogólnie miałam wrażenie, że podkład nie dość, że nie zakrył wszystkiego co powinien to popodkreślał wszystkie nierówności
I nie wiem co teraz robić... zamawiać następne próbki z EDM i liczyć na to, że z primerem (planuje zakupić puder bambusowy z BU) i może jeszcze z wcześniej nałożonym HA wszystko to będzie wyglądało lepiej...? Może spróbować Perfect w semi-matte?
Z tego co czytałam to jednak są osoby z tłustą cerą którym minerały służą, więc może znajdę coś dla siebie.
na pewno zle nalozylas, zdarza sie ze podklad po pewnym czasie(dluzszym) moze sie zwazyc itd wtedy trzeba zakupic primer jakis, ale zaraz po nalozeniu ma wygladac pieknie. moze to byc kwestia kremu lub pedzla lub nalozonej ilosci. Ja lubie intensive i tyle jak bedziesz kupowala z innych firm to raczej kat beige obstawiaj i jasnosc light medium w opisach
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-31, 21:56   #324
ruda-wiedzma
Raczkowanie
 
Avatar ruda-wiedzma
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 76
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
na pewno zle nalozylas, zdarza sie ze podklad po pewnym czasie(dluzszym) moze sie zwazyc itd wtedy trzeba zakupic primer jakis, ale zaraz po nalozeniu ma wygladac pieknie. moze to byc kwestia kremu lub pedzla lub nalozonej ilosci. Ja lubie intensive i tyle jak bedziesz kupowala z innych firm to raczej kat beige obstawiaj i jasnosc light medium w opisach
Czyli mnóstwo ćwiczeń jeszcze przede mną, możliwe że nakładam za dużo na raz, nie mam wprawy w posługiwaniu się flat topem...
Pastereczko, a czy coś jeszcze z EDM ma szanse być dobre? Oprócz perfect? Postanowiłam skompletować następne zamówienie, przydałyby się następne pędzle, tylko zastanawiam się co będzie lepsze do różu - skunks czy kabuki
ruda-wiedzma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-31, 22:15   #325
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

ja uwazam ze kabuki jest swietny do wszystkiego i ten z zesttawu dla mam rowniez
dla Ciebie podklady:
perfect
fairly summer
sunkissed fair
soft butter peach
light medium
fairy light neutral
jesli Cie stac na dwa zamowienia probkowe to polecam
tym bardziej ze roze cudowne i korektory
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-01, 08:21   #326
abar18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 3 603
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

a czy mógłby mi ktoś doradzić jaki odcień jest ciemniejszy od light olive,ale w tej samej tonacji kolorystycznej tzn. bez dodatku różowych odcieni?
dzieki za odpowiedz

dodam tylko,że chodzi mi tylko o ton ciemniejszy od light olive,aby ten puder nie był znów za ciemny

Edytowane przez abar18
Czas edycji: 2009-06-01 o 08:30
abar18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-01, 08:30   #327
biedronqa
Rozeznanie
 
Avatar biedronqa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 648
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Pastereczko, mogłabym Cię prosić o pomoc w dobrze kolorów?
Kilka postów wyżej zamieściłam zdjęcia fragmentów mojej twarzy (post #319) - dosyć jasna , lekko żółta cera (dwa pierwszej zdjęcia najlepiej oddają jej odcień).

Z góry dziękuję
biedronqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-01, 10:44   #328
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
tak wiec masz etap przejsciowy za soba gratulacje
soft bronze jest bardzo jasny, everyday bardzo ciemy vicki radiants sredno jasny rozswietlajacy
skunks wskazany ak najbardziej
to wychodzi na to, że vici radiants powinnam kupic, skoro on ani za jasny ani za ciemny Mój etap przejsciowy byl bolesny, ale warto bylo, bo mam tak ladna cere ze niepoznaje tylko od kiedy nie nosze za ciemnego koloru podkladu do mojej skory wygladam jakos blado
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-01, 12:07   #329
AnkaFranka
Rozeznanie
 
Avatar AnkaFranka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 591
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

nie wiem czy kojarzy się wam cień "jane eyre" - poszukuję jakiegoś różu, który by do niego pasował? (na razie zamówiłam coffee break, ale nie wiem czy nie będzie za ciemny)

i czy macie może pomysł na zamiennik korektora pearl sunlight? kolor jest rewelacyjny (jako baza do cieni, korektor po oczy i rozświetlacz) ale, kurczę, robi mi placki

---------- Dopisano o 12:48 ---------- Poprzedni post napisano o 12:41 ----------

nowe kolekcje
https://www.everydayminerals.com/ind...=44&Itemid=104

---------- Dopisano o 13:07 ---------- Poprzedni post napisano o 12:48 ----------

i przesyłka sampli 5,52
AnkaFranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-01, 12:11   #330
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez AnkaFranka Pokaż wiadomość
nie wiem czy kojarzy się wam cień "jane eyre" - poszukuję jakiegoś różu, który by do niego pasował? (na razie zamówiłam coffee break, ale nie wiem czy nie będzie za ciemny)

i czy macie może pomysł na zamiennik korektora pearl sunlight? kolor jest rewelacyjny (jako baza do cieni, korektor po oczy i rozświetlacz) ale, kurczę, robi mi placki

---------- Dopisano o 12:48 ---------- Poprzedni post napisano o 12:41 ----------

nowe kolekcje
https://www.everydayminerals.com/ind...=44&Itemid=104

---------- Dopisano o 13:07 ---------- Poprzedni post napisano o 12:48 ----------

i przesyłka sampli 5,52
jak to??
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:21.