Pomóżcie mi :(( proszę - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-06-29, 18:52   #1
imaritiz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 23

Pomóżcie mi :(( proszę


Mam bardzo niesforne włosy przysparzają mi bardzo wielu problemów bardzo isę pusza i robi isę straszna szopa nie są ani fajnie skrecone ani proste chciałabym mieć jakąś fajną zgrabną romantyczna fryzurke i pozbyć sie tego puszenia. Szczególnie dziękuje za porady ze zdjęciami pozdraiwam kasia
imaritiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-29, 20:05   #2
kornela
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 55
Re: Pomóżcie mi :(( proszę

Mysle ze dobrym preparatem antypuszeniu bedzie szampon i odzywka z l'orealu ( nie pamietam nazwy, ma takie przezroczyste zlotawe opakowanie ), jest bardzo dobry, a moze czas zainwestowac w prostownice? Szkoda ze nie dolaczylas swojego zdjecia, byloby latwiej cos pomoz. Ja czasami zeby nie miec szop, wiaze z wilgotnych wlosow 4 warkocze i rozplatam, sa wtedy tak lekko skrecone, naprawde ladny efekt. Dolaczam jeszcze pare fotek moze akurat sie tobie cos spodoba
Mysle z eraczej powinnas w takiej sytuacji mies dluzsze wlosy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg z2007032G.jpg (20,5 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 83.jpg (123,7 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg włoski 2.jpg (17,6 KB, 2 załadowań)
kornela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-29, 20:13   #3
anastacja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 301
Re: Pomóżcie mi :(( proszę

hej Kola ma rację powinnaś zainwestowac w jakiś specifik przeciw puszeniu się włosków jeśli się puszą to podejrzewam, że także są suche - tak więc powinnaś zaopatrzyć się w jakieś dobre nawilżacze - maske bądz balsam ( poszukaj na KWC ) Aby ogarnąc włoski możesz kupić specialny fluid albo żel wygładzający ale tez może być pianka - obciązy włoski i stana się bardziej podatne na układanie prostownica tez wyjście jeśli chcesz mieć proste ale może zrob sobie jakas lekką trwałą ? no chyba, ze mozesz zawijac je na wałki albo papiloty.. będa wtedy bardziej zbite i mniej puszyc się będą ... no to sie napisałam.. a jakie masz włosy ? pozdrawiajki
anastacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-29, 20:50   #4
wersta
Zakorzenienie
 
Avatar wersta
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 6 572
Re: Pomóżcie mi :(( proszę

hej. ja uzywam oleo-relax kerastase. jest szampon, fluid i maseczka. polecam glownie fluid. jest super i wlosy sa po nim lsniace.kosztuje ok. 60-70 zl. nie pamietam bo dawno kupowalam. jest bardzo wydajny i na dlugo starcza. mozna kupic u fryzjera tam gdzie sprzedaja loreal`a.
wersta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:51.