Daj mi usłyszeć Twój dzwonek telefonu komorkowego, a powiem Ci kim jestes?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-12, 13:07   #1
kamtumi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: południowy wschód Polski
Wiadomości: 424

Daj mi usłyszeć Twój dzwonek telefonu komorkowego, a powiem Ci kim jestes??


Zgadzacie sie ze po dzwonku mozna cos o kims powiedziec? Jak myslicie?

Niektorzy tak wlasnie uwazaja, ze mozna ocenic osobowosc czlowieka po tym jaki ma dzwonek w komorce. Ja natomiast bylabym bardzo osrrozna w takim ocenianiu. Co o tym wy sadzicie?
kamtumi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-12, 13:20   #2
Cytrynowa_trawa
Zadomowienie
 
Avatar Cytrynowa_trawa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Z miasta
Wiadomości: 1 436
Dot.: Daj mi usłyszeć Twój dzwonek telefonu komorkowego, a powiem Ci kim jestes??

Wg mnie dzwonek to u wielu osób przypadek - jadni spędzają godziny na dopasowywaniu go, inni ustawiają takie prosto z ustawień telefonu i czy w tym 2 przypadku mamy prawo coś o kimś automatyczni myśleć? Chyba raczej nie.

Ja mam np. Czesław Śpiewa - Ucieczka z wesołego miasteczka
Ot bo lubię ten utwór, ale jakoś się z nim bardzo nie wiąże moja osobowość.. no chyba, że gust muzyczny
__________________
To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące. - Paulo Coelho.

WYMIANA
Kosmetyki
Cytrynowa_trawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-12, 14:04   #3
martynusia222
Zakorzenienie
 
Avatar martynusia222
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 9 524
Dot.: Daj mi usłyszeć Twój dzwonek telefonu komorkowego, a powiem Ci kim jestes??

Ja mam np. ustawioną jedną z moich ulubionych piosenek Ale uważam, że kompletnie o niczym innym to nie świadczy jak o tym, że mi się ona podoba. Nigdy nie wpadłabym na to, żeby kogoś ocenić, bo ma taki dzwonek i że to jest związane z jego charakterem.

Btw. Ja mam "Calling out" Lazee & Apollo Drive
__________________
Wciąż nie rozumiem, już nigdy nie zrozumiem
czemu nie umiem odnaleźć się w ludzi tłumie.
martynusia222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-12, 14:16   #4
shiva25
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 49
Dot.: Daj mi usłyszeć Twój dzwonek telefonu komorkowego, a powiem Ci kim jestes??

he he no moze faktycznie coś w tym jest )
ja nie mam żadnego to co o mnie można powiedziec ???
shiva25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-12, 14:31   #5
Renatka_2108
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka_2108
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Tu i tam ;)
Wiadomości: 7 463
GG do Renatka_2108
Dot.: Daj mi usłyszeć Twój dzwonek telefonu komorkowego, a powiem Ci kim jestes??

Cytat:
Napisane przez shiva25 Pokaż wiadomość
he he no moze faktycznie coś w tym jest )
ja nie mam żadnego to co o mnie można powiedziec ???
Że Cie wcale nie ma

Zartuje oczywiście.

Ja mam dzwonek Sobota - Jesteś już mój, jesteś juz moja..

A dlatego ze lubie ta piosenke i mam miłe wspomnienia z nią zwiazane.
__________________
Renatka_2108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-12, 14:33   #6
Angry
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 488
Dot.: Daj mi usłyszeć Twój dzwonek telefonu komorkowego, a powiem Ci kim jestes??

W jakimś stopniu coś mówi o człowieku, dużo ludzi ma ulubioną piosenkę - pokazuje to ich gust; swego czasu była też moda na "zabawne" dzwonki w stylu "dzwoni debil" czy inne burackie teksty, to też zdradza upodobanie użytkownika do żenującego humoru Ja mam teraz standardowe dryndanie, bo wolę uniknąć dziwnego wzroku ludzi gdy w jakimś miejscu publicznym rozlegnie się dziwna melodyjka Można więc uznac, że jestem zwolennikiem teorii "jaki masz dzwonek, tak cię opiszą"
Angry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-12, 14:38   #7
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Daj mi usłyszeć Twój dzwonek telefonu komorkowego, a powiem Ci kim jestes??

Cytat:
Napisane przez kamtumi Pokaż wiadomość
Zgadzacie sie ze po dzwonku mozna cos o kims powiedziec? Jak myslicie?

Niektorzy tak wlasnie uwazaja, ze mozna ocenic osobowosc czlowieka po tym jaki ma dzwonek w komorce. Ja natomiast bylabym bardzo osrrozna w takim ocenianiu. Co o tym wy sadzicie?
Cos moze i nieraz mozna powiedziec, ale traktowanie tego jako papierka lakmusowego jesli chodzi o czyjas osobowosc jest wg mnie zdecydowanie bledne.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-12, 14:55   #8
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: Daj mi usłyszeć Twój dzwonek telefonu komorkowego, a powiem Ci kim jestes??

Myślę, że coś tam pewnie można wywnioskować po dzwonku, ale pewnie nie za wiele.

u mnie królują Crystal Castles ♥
__________________
Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-12, 15:01   #9
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: Daj mi usłyszeć Twój dzwonek telefonu komorkowego, a powiem Ci kim jestes??

Bardziej to może być jakieś przelotne wrażenie nt. danego człowieka, a nie przesądzająca opinia. Ja bardzo długo miałam Classical Gas - Vanessy Mae, teraz tą cudowną melodię z początku utworu KSU - Za mgłą
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-12, 15:02   #10
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: Daj mi usłyszeć Twój dzwonek telefonu komorkowego, a powiem Ci kim jestes??

Ja mam Pih- Cokolwiek, głośny jest ten dzwonek, wszędzie go usłyszę W sumie nie przywiązuję do niego jakiejś wielkiej uwagi, obciachowy raczej nie jest (tak myślę). Sama nie oceniam ludzi po melodyjce z telefonu, ale nieraz śmiać mi się chce, jak dzwoni "żono moja"
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-12, 15:20   #11
besio
Wtajemniczenie
 
Avatar besio
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Sztokholm
Wiadomości: 2 393
Dot.: Daj mi usłyszeć Twój dzwonek telefonu komorkowego, a powiem Ci kim jestes??

Dla mnie dzwonek ma znaczenie tylko u mnie, na inne nie zwracam uwagi najczęściej. Czasem, gdy ktoś ma nietuzinkowy dzwonek przyciągnie to uwagę, ale nie oceniam ludzi na podstawie tego jak dzwoni ich telefon. Moja koleżanka ma melodyjkę z Mody na sukces ustawioną, która często ludzi rozbraja. Ja sama już jestem od ładnych kilku lat przyzwyczajona do Justina Timberlake- Sexy back i nie zamierzam zmieniać. Często dzwonek może powiedzieć nam coś o guście muzycznym danej osoby ale nie przesadzajmy, dzwonek to dzwonek. Nic wielkiego.
__________________
Piękny? Nie wiem. Ma około 1.80 wzrostu, włosy mniej więcej takie krótkie jak ty i niebieskie oczy: po prostu cudowne. Ale... nie. Nie jest chyba piękny w obiegowym sensie tego słowa. Jednak na pewno jest mężczyzną z którym - jeśli go gdzieś zobaczysz - od razu chciałabyś spędzić resztę życia...
besio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-12, 16:51   #12
rokusan
Raczkowanie
 
Avatar rokusan
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 210
Dot.: Daj mi usłyszeć Twój dzwonek telefonu komorkowego, a powiem Ci kim jestes??

No może coś w tym jest. Moja koleżanka ma piosenkę która zaczyna się tak: "I'm so lonely, broken angel.,..tralalala" a jej facet jest praktycznie cały czas w Niemczech, więc czuje się samotna
Ja mam ustawiony standardowy dzwonek Nokii, ciekawe co to o mnie świadczy?:P
__________________
Beauty on the dark side.
rokusan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-12, 17:21   #13
aniasmok
Rozeznanie
 
Avatar aniasmok
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: śląsk :)
Wiadomości: 556
Dot.: Daj mi usłyszeć Twój dzwonek telefonu komorkowego, a powiem Ci kim jestes??

Ja mam praktycznie cały czas wyciszone dźwięki, tylko wibrację mam włączoną - o czym to świadczy?
__________________
Real life only comes in shades of grey.


"Your life is a gift. Accept it.
No matter how screwed up or painful it seems to be.
Some things are going to work out as if they were destined to happen.
As if they were just meant to be."

aniasmok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-12, 18:30   #14
anianutella
Raczkowanie
 
Avatar anianutella
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 458
Dot.: Daj mi usłyszeć Twój dzwonek telefonu komorkowego, a powiem Ci kim jestes??

Cytat:
Napisane przez rokusan Pokaż wiadomość
No może coś w tym jest. Moja koleżanka ma piosenkę która zaczyna się tak: "I'm so lonely, broken angel.,..tralalala" a jej facet jest praktycznie cały czas w Niemczech, więc czuje się samotna
Ja mam ustawiony standardowy dzwonek Nokii, ciekawe co to o mnie świadczy?:P
hehe z tą nokia to zabawne jaki popłoch robi jak dzwoni w ściśniętym autobusie , dlatego zmieniłam, ale może coś w tym jest, ja mam Eve-Love is blind, ale tylko dla tego że na początku jest fajna gitarka, i nigdy nie zastanawiałam sie jak to mogą ludzie odbierać
__________________
Jeśli nie dziś to kiedy

Ludzie dzielą się na tych, którzy kochają koty i na tych pokrzywdzonych przez los.
Oscar Wilde
anianutella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-12, 19:41   #15
640153e4df0157aa7c295487ff8c20c42fd57238_65c176d09c1ac
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 981
Dot.: Daj mi usłyszeć Twój dzwonek telefonu komorkowego, a powiem Ci kim jestes??

Cytat:
Napisane przez kamtumi Pokaż wiadomość
Zgadzacie sie ze po dzwonku mozna cos o kims powiedziec? Jak myslicie?

Niektorzy tak wlasnie uwazaja, ze mozna ocenic osobowosc czlowieka po tym jaki ma dzwonek w komorce. Ja natomiast bylabym bardzo osrrozna w takim ocenianiu. Co o tym wy sadzicie?
Co do podkreślonego to tak, coś tam powiedzieć można; najczęściej w jakimś przybliżeniu można określić, jakiej muzyki słucha osobnik. Jadąc PKSem bardzo często mam tę wątpliwą przyjemność zapoznania się z najnowszą listą techno-hitów obowiązującą wśród młodzieży szkolnej O mnie można powiedzieć tyle, że oglądam Top Gear i gr(ła)m w Baldur's Gate

Pogrubione-nie no, określenie osobowości po dzwonku to już ostra przesada.


edit: dzięki dzwonkowi z TG nawiązałam ostatnio w pociągu ciekawą znajomość z fanem tegoż programu

Edytowane przez 640153e4df0157aa7c295487ff8c20c42fd57238_65c176d09c1ac
Czas edycji: 2012-02-12 o 19:42
640153e4df0157aa7c295487ff8c20c42fd57238_65c176d09c1ac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-12, 20:28   #16
fe414c2710b8060c6dec8506e8442112fb575cc4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 645
Dot.: Daj mi usłyszeć Twój dzwonek telefonu komorkowego, a powiem Ci kim jestes??

też mam standardowy dzwięk Nokii, odkąd pamiętam czyli z dobre 10 lat ale i tak przez większość czasu mam wibrę albo wyciszony całkiem.
Poza tym nie cierpię, nie znoszę, wprost nienawidzę jak cudze telefony wygrywają jakieś cudaczne melodyjki, piosenki, kakofoniczne dźwięki, a już najbardziej nie moge tego ścierpieć w pracy, 60 osób na piętrze, każdy zostawia włączony telefon i gdzies sobie idzie i to tak wydzwania z jednego biurka, potem z drugiego, trzeciego itd... masakra.
a co do oceniania ludzi po dzwonku, to w dzisiejszych czasach gdy można jako dzwonej ustawić piosenkę to skłonna byłabym powiedzieć że można conajwyżej określic jaka ktoś lubi muzykę
fe414c2710b8060c6dec8506e8442112fb575cc4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-12, 20:35   #17
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Daj mi usłyszeć Twój dzwonek telefonu komorkowego, a powiem Ci kim jestes??

Tak, trochę się da; jak słyszę że ktoś ma dzwonek w stylu
yo yo yo yo ona ciągnie mi lachę a ja jej robię łachę niga niga niga ciągnij blanta nie rób ze mnie bażanta jacie jacie ściągaj gacie

to wiem że nie mamy o czym rozmawiać
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-12, 21:53   #18
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Daj mi usłyszeć Twój dzwonek telefonu komorkowego, a powiem Ci kim jestes??

ja mam standardowy z ustawień, więc wg tej teorii jestem człowiekiem-zagadką
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-12, 21:55   #19
kobietasukcesu
zawsze mam racje
 
Avatar kobietasukcesu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Upper East Side
Wiadomości: 10 952
Dot.: Daj mi usłyszeć Twój dzwonek telefonu komorkowego, a powiem Ci kim jestes??

ja mam standardowy

Nie dam sobie np do służbowego telefonu melodii z ulubionego serialu, bo potem serial już mi się tak relaksacyjnie nie będzie kojarzył

To samo z ulubioną muzyką
__________________
Janusze reklamy



“You can’t make people love you, but you can make them fear you.” Blair Waldorf

<3 <3 <3
kobietasukcesu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-12, 21:59   #20
Syringa
Zakorzenienie
 
Avatar Syringa
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 4 931
GG do Syringa
Dot.: Daj mi usłyszeć Twój dzwonek telefonu komorkowego, a powiem Ci kim jestes??

O osobowości to raczej po dzwonku za wiele powiedzieć się nie da Co najwyżej o muzycznych upodobaniach osobnika
__________________

------------------------------------------------------------------------------------------
Zapraszam do galerii zdjęć


Syringa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-12, 22:27   #21
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Daj mi usłyszeć Twój dzwonek telefonu komorkowego, a powiem Ci kim jestes??

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
yo yo yo yo ona ciągnie mi lachę a ja jej robię łachę niga niga niga ciągnij blanta nie rób ze mnie bażanta jacie jacie ściągaj gacie
Muszę poprosić kolegę muzyka żeby mi do tego skomponował jakiego skocznego przytupasa (nie mylić z d) I se wezne i ustawie
W zamian za Kołysankę Rosemary Komedy, którą mam teraz.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-12, 23:26   #22
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Daj mi usłyszeć Twój dzwonek telefonu komorkowego, a powiem Ci kim jestes??

pf,
ja miałabym wielka ochotę ustawić sobie (powaga) Niecika i 4 18tki
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-12, 23:47   #23
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Daj mi usłyszeć Twój dzwonek telefonu komorkowego, a powiem Ci kim jestes??

Cytat:
Napisane przez Syringa Pokaż wiadomość
O osobowości to raczej po dzwonku za wiele powiedzieć się nie da Co najwyżej o muzycznych upodobaniach osobnika
Zgadzam się

Sama mam The Omen Heaven Shall Burn.
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-13, 00:06   #24
All That Jazz
Zadomowienie
 
Avatar All That Jazz
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 011
Dot.: Daj mi usłyszeć Twój dzwonek telefonu komorkowego, a powiem Ci kim jestes??

Ja mam na jakieś 15 osób ustawiony inny dzwonek dla każdej z nich, i piosenki są dopasowane do nich a nie do mnie, więc ostro by się można było przejechać próbując mnie na podstawie tego ocenić a są to osoby które jako że są mi najbliższe, dzwonią do mnie najczęściej dzwonek "ogólny" zmieniam kilka razy do roku, jak już mi się znudzi
__________________
No, I'm no ones wife
But oh, I love my life
And all that jazz
All That Jazz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-13, 00:31   #25
monius9
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 046
Dot.: Daj mi usłyszeć Twój dzwonek telefonu komorkowego, a powiem Ci kim jestes??

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
pf,
ja miałabym wielka ochotę ustawić sobie (powaga) Niecika i 4 18tki
też miewam takie myśli, skutecznie zniechęca mnie wizja pt *zapominam wyciszyć i zadzwoni akurat na ustnym egzaminie*

zazwyczaj mam same wibracje [przez co szlag trafia wszystkich chcących się do mnie dodzwonić w weekend], inaczej jak wyżej - zapominałabym go wyciszyć gdy to potrzebne jak akurat nie mam wyciszonego telefonu to mam ten domyślnie ustawiony [dawno go nie słyszałam tak szczerze mówiąc ]
monius9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-13, 01:22   #26
201703160948
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 954
Dot.: Daj mi usłyszeć Twój dzwonek telefonu komorkowego, a powiem Ci kim jestes??

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
Tak, trochę się da; jak słyszę że ktoś ma dzwonek w stylu
yo yo yo yo ona ciągnie mi lachę a ja jej robię łachę niga niga niga ciągnij blanta nie rób ze mnie bażanta jacie jacie ściągaj gacie

to wiem że nie mamy o czym rozmawiać
podpisuję się pod tym!
dodam jeszcze, że także wszelkie "buc buc buc buc" sprawia, że nie chciałabym z osobnikiem kontaktu nawiązać

ja mam hinder - lips of an angel ♥ co w pewnym stopniu mnie wyraża, no i jak pisały dziewczyny daje innym do zrozumienia, jaki mam gust muzyczny
201703160948 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-13, 07:00   #27
Renatka_2108
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka_2108
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Tu i tam ;)
Wiadomości: 7 463
GG do Renatka_2108
Dot.: Daj mi usłyszeć Twój dzwonek telefonu komorkowego, a powiem Ci kim jestes??

Cytat:
Napisane przez All That Jazz Pokaż wiadomość
Ja mam na jakieś 15 osób ustawiony inny dzwonek dla każdej z nich, i piosenki są dopasowane do nich a nie do mnie, więc ostro by się można było przejechać próbując mnie na podstawie tego ocenić a są to osoby które jako że są mi najbliższe, dzwonią do mnie najczęściej dzwonek "ogólny" zmieniam kilka razy do roku, jak już mi się znudzi
Tez zawsze ustawiałam sobie tak. Najczesciej utwór ktory kojarzyl mi sie z dana osobą
Teraz mi sie nie chce bo jak przeloze karty pamieci to i tak sie to kasuje wiec bez sensu.
__________________
Renatka_2108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-13, 08:42   #28
57c4259f21315203964a8ed20878b337431f4de9_625f3ef28e370
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 17 358
Dot.: Daj mi usłyszeć Twój dzwonek telefonu komorkowego, a powiem Ci kim jestes??

A ja mam teraz Rabiose Shakiry w remixie Daan'D i nigdy nie odbieram od razu ponieważ lubię sobie posłuchać

Zazwyczaj ustawiam sobie piosenki, które w danym momencie często słucham.
57c4259f21315203964a8ed20878b337431f4de9_625f3ef28e370 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-13, 09:05   #29
misiadelko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 902
Dot.: Daj mi usłyszeć Twój dzwonek telefonu komorkowego, a powiem Ci kim jestes??

To powiedzcie kim ja jestem mając taki dzwonek:

http://www.youtube.com/watch?v=HyDYY8Sy4sI

misiadelko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-13, 09:46   #30
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Daj mi usłyszeć Twój dzwonek telefonu komorkowego, a powiem Ci kim jestes??

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
pf,
ja miałabym wielka ochotę ustawić sobie (powaga) Niecika i 4 18tki
Uwielbiam to Ale tylko razem z teledyskiem.
Jestem WZROKOWCEM

---------- Dopisano o 10:46 ---------- Poprzedni post napisano o 10:44 ----------

[1=57c4259f21315203964a8ed 20878b337431f4de9_625f3ef 28e370;32266735]A ja mam teraz Rabiose Shakiry w remixie Daan'D i nigdy nie odbieram od razu ponieważ lubię sobie posłuchać
[/QUOTE]

Też tak robię
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:00.