co to jest???? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-10-01, 19:26   #1
Aleksandraa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 8

co to jest????


Witam serdecznie,
mam cienkie włosy i od "zawsze" poszukuje czegoś co sprawiłoby że chociaz optycznie byłoby ich więcej, były puszyste i nie takie oklapnięte. No i właśnie byłam dzis w jednym ze sklepów z poduktami fryzjerskimi (profesjonalnymi) i pani po zagadnięciu mnie czym jestem zainteresowana poleciła mi produkt Goldwella. Poszukiwałam raczej czegoś w spray'u ale Pani zachwalała i polecała właśnie tę piankę. Kupiłam no i właśnie, jest to pianka o Nazwie Goldwell Trendline Textizer (bordowa butelka), którą wg, słów pani ze sklepu należy nakładać u nasady włosów. Po przyjsciu do domu zaczęłam próbować i....przeraziłam się!! Pianka ma konsystemncje raczej nie zbyt gęstą, i okropnie śmierdzi amoniakiem (który faktycznie wymieniony jest w składzie -zauważyłam to dopiero w domu).Poza tym w opisie pisze aby stosować produkt tylko ze stabilizatorem (????).No i jestem w kropce!!! Przyznam że po prostu zwyczajnie boję się tego używac, żeby nie zniszczyć swoich włosów, ten amoniak zupełnie mi zakręcił w głowie. Co to za produkt i czy on rzeczywiście dodaje włosom objętości i nie niszczy ich?????
Aleksandraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-01, 21:49   #2
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: co to jest????


z tego co się domyślam, to ONA sprzedała Ci płyn do trwałej , który zwiększa objętość włosa, ja tez tego uzywam w moim salonie,to jest rodzaj trwałej!(czy ma ona taką"słomke", którą musisz nałożyć na buteleczkę?)żaden kosmetyk do stylizacji ani do pielegnacji, nie ma prawa mieć zapachu amoniaku!!!myslę, że ona uważała , ze jesteś fryzjerką,i że chcesz komus zrobić trwała ponoszącą u na sady!(niedouczona) a TY nie czytałas ulotki? należy zawsze sie upewnić co używasz!
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-02, 00:09   #3
benny
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 338
Re: co to jest????

Z wrażenia obrazek znalazłam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg texturiz.jpg (22,5 KB, 3 załadowań)
benny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-02, 07:15   #4
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: co to jest????

Oczywiscie ze to jest plyn do trwałej!!!
jak ona mogła Ci to sprzedać jako odżywke? koszmar!! no chyba ze chciałas sobie sama zrobić trwała?
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-02, 08:21   #5
Aleksandraa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 8
Re: co to jest????

tak, to dokładnie ten produkt!!! Ależ jestem zła, przeciez ja wyraźnie mówiłam że szukam coś do swoich włosków, które są delikatne i chodzi mi o coś do ich stylizacji, żeby układały się lepiej, były puszyste itp. Nie było mowy nawet o żadnej trwałej. Po prostu zaufałam jej bo myslałam że w takim sklepie pracuje ktoś kto się naprawdę na takich prodktach zna. Idę tam zaraz po pracy i choć mam z natury łagodny charakter to jednak tym razem powiem tej kobiecie chyba co nie co, i to nie za łagodnie !!!! A Wam serdecznie dziękuję, wiedziałam że można na Was liczyc. A tak nawiązując do tematu, to jakich produktów uzywacie właśnie do takich włosków. Wiem że Wella w swoich profesjkonalnych produktach ma coć nadającego puszystość ale nie znam dokładnej nazwy. A może coś z Matrixa??
Aleksandraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-02, 08:21   #6
Aleksandraa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 8
Re: co to jest????

tak, to dokładnie ten produkt!!! Ależ jestem zła, przeciez ja wyraźnie mówiłam że szukam coś do swoich włosków, które są delikatne i chodzi mi o coś do ich stylizacji, żeby układały się lepiej, były puszyste itp. Nie było mowy nawet o żadnej trwałej. Po prostu zaufałam jej bo myslałam że w takim sklepie pracuje ktoś kto się naprawdę na takich prodktach zna. Idę tam zaraz po pracy i choć mam z natury łagodny charakter to jednak tym razem powiem tej kobiecie chyba co nie co, i to nie za łagodnie !!!! A Wam serdecznie dziękuję, wiedziałam że można na Was liczyc. A tak nawiązując do tematu, to jakich produktów uzywacie właśnie do takich włosków. Wiem że Wella w swoich profesjkonalnych produktach ma coć nadającego puszystość ale nie znam dokładnej nazwy. A może coś z Matrixa??
Aleksandraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:23.