Wszystko o Avonie - część 10 - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-02-16, 20:26   #61
emmi01
Raczkowanie
 
Avatar emmi01
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 145
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Ja mam w brakach zestaw bransoletek Renee. Nie mam jeszcze fakturki ale widze na podglądzie w danych finansowych same zera.
emmi01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 20:28   #62
8katharina8
Rozeznanie
 
Avatar 8katharina8
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 762
GG do 8katharina8
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez Yorki Pokaż wiadomość
Też na 100% biorę masełko i... no wałaśnie mam tu problem- chcę wziąć coś, co się opłaca (czyt. coś co jest drogie bez promocji 2 za 34,90:p), ale nie wiem na co się zdecydować. Lubię w sumie oliwkowy balsam z granulkami, tylko chciałam coś, czego jeszcze nie próbowałam - o ile coś takiego jeszcze tam jest

ja biorę do masełka krem z oliwką- bo cena zwykle w katalogu 32zł- więc się opłaca


Podzielę się z Wami moją opinią o nowym kremie do ciała SSS Dotyk Jedwabiu Użyłam dziś go pierwszy raz po kąpieli Zapach bardzo ładny typowy dla SSS. Ma bardzo gęstą konsystencję (nie jest w ogóle płynny jak balsamy), odważę się nawet napisać, że przypomina masło. Wchłania się troszeńkę dłużej niż balsam i pozostawia lekki film na skórze... Trochę tłusty, ale nie na tyle, żeby nie można było wskoczyć po chwili w ubranie Brałam prysznic 2 godziny temu a nadal czuję natłuszczoną skórę na dekolcie... Mam też suchą skórę na nogach, natomiast teraz - po 2h- jest ciągle nawilżona Pewnie dużo zależy od typu skóry. Mi ogólnie przypadł do gustu Jeśli błyskawiczne wchłanianie nie jest dla Was priorytetem, to polecam

też sobie zamówiłam ten kremek- przyjdzie jutro w paczuszce- zobaczymy jak u mnie zadziała ale myśle że będzie pozytywnie bo zdarzało mi się używać tej różowej serii SSS
__________________
Lubisz kosmetyki AVON? Zamawiasz? A chciałabyś zamawiać taniej? Skontaktuj się ze mną a założę Ci konto w Avon i dołączę do swojego zespołu. Przekonaj się sama już teraz.

https://start.avonpolska.pl/storage/...banner-1-1.png

Edytowane przez 8katharina8
Czas edycji: 2010-02-16 o 20:30
8katharina8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 20:36   #63
Aldona12034
Rozeznanie
 
Avatar Aldona12034
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 659
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Który obowiązuje teraz katalog??
Aldona12034 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 20:36   #64
ololufe
Zakorzenienie
 
Avatar ololufe
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa/Stavanger
Wiadomości: 3 049
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

A ja sie zastanawialam nad nowym olejkiem z sss, ktory wejdzie w katalogu 4... Ktoras probowala?
ololufe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 20:37   #65
83evelinka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: kraina jezior ;)
Wiadomości: 1 934
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez Aldona12034 Pokaż wiadomość
Który obowiązuje teraz katalog??
03
__________________
uzależniona od kawy latte
szczęśliwa mama Kubusia ....zakochana żona
83evelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 20:40   #66
Yorki
Rozeznanie
 
Avatar Yorki
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Różnie :)
Wiadomości: 851
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez emmi01 Pokaż wiadomość
Ja mam w brakach zestaw bransoletek Renee. Nie mam jeszcze fakturki ale widze na podglądzie w danych finansowych same zera.
no i mamy pierwsze braki a tak się ładnie zapowiadało

8katharina8, co do kremu z oliwką to fakt-najbardziej się go opłaca tylko ja lubię eksperymentować i nowości szukam

Tak z innej beczki: męczą mnie 2 pytania: kto jest moją liderką i oms...Wstyd, wiem ale raz w życiu widziałam swoją liderkę (w czasie podpisywania umowy i kontaktu z nią nie mam żadnego), a potem miałam chyba zmianę okręgu i wszystko się pomieszało ogólnie. Myślicie, że mogę napisać do avonu maila z takim pytaniem? Składam sobie grzecznie zamówienia na ok.500 zł, więc pewnie o mnie zapomniała...W sumie piszecie tak o tych spotkaniach, też bym poszła tylko nie wiem gdzie hahaha
__________________
Spring is coming
***Marzec bez prostownicy i słodyczy ***

Yorki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 20:40   #67
czwartek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 138
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez Yorki Pokaż wiadomość
Wiesz co, niesamowite I ja się ostatnio dorwałam do zapomnianego hawajskiego balsamu do masażu - a to dlatego, że wszystkie balsamy mi się skończyły (ciężko pracowałam nad zapasami ) i przez parę dni (do dziś) go używałam właśnie...jest już na wykończeniu
mnie to wykończenie nie cieszy bo fajny jest, nie tam żeby zaraz do masażu, tylko jako zwykły balsam

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Co do kremu do ciała SSS - testowałam go w biurze. Co prawda tylko na ręce ale jak pisałam wcześniej, sądze, ze nada sie nawet do bardzo suchej skóry.
Wydaje sie być lepszy niż z MM z Planet Spa który dla moich nóg jest zdecydowanie za słaby
czekam niecierpliwie na mój krem do ciała SSS . nie przepadam wprawdzie za efektem tzw. filmu na ciele, ale teraz przez ogrzewanie i te grube ubrania skóra mi wysycha na wiór
no i dziwna chyba jestem, bo mi to masło MM zupełnie nie leży, nie nawilża, nie natłuszcza, zapach ma odstraszający no owszem opakowanie fajne, ale nigdy więcej

Cytat:
Napisane przez Wronia3 Pokaż wiadomość
ciekawe od czego zależy kto dostaje katalogi... ja nie dostałam żadnego
też nie dostałam, może dlatego że w poprzednich kampaniach trzy razy pod rząd dostałam po dodatkowe 10?? nie mam pojęcia

[1=f36f09c64670dbbf8506d7b 7195631196fb4f2ce_65c2c81 98d77a;17237480]tez jestem zdania ze warto, dawno nie bylo w avonie tak dobrego kremu do ciała, wreszcie cos co nie przypomina lejącego gluta[/QUOTE]

lejącym glutom mówimy zdecydowanie nie
czwartek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-16, 20:46   #68
Ewlyn
Zakorzenienie
 
Avatar Ewlyn
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Portugalia
Wiadomości: 3 483
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez Yorki Pokaż wiadomość
Zapach dość typowy dla tej różowej serii SSS delikatny, ładny i dość długo się utrzymuje na skórze (ciągle go czuję). Myślę, że skóra po opalaniu ładnie go przyjmie ) Hmmm... nie sprawdzałam, ale ciekawe czy są próbki do niego... zawsze to bezpieczniej przed kupnem całego kosmetyku

On ma zapach jak ta różowa seria czy ta fioletowa "dotyk jedwabiu"?
Chcę go zamowić... ale zapachu różowej serii nie lubię, a Dotyj Jedwabiu tak
__________________
Storczyki
Ewlyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 20:53   #69
Yorki
Rozeznanie
 
Avatar Yorki
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Różnie :)
Wiadomości: 851
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez czwartek Pokaż wiadomość
mnie to wykończenie nie cieszy bo fajny jest, nie tam żeby zaraz do masażu, tylko jako zwykły balsam

czekam niecierpliwie na mój krem do ciała SSS . nie przepadam wprawdzie za efektem tzw. filmu na ciele, ale teraz przez ogrzewanie i te grube ubrania skóra mi wysycha na wiór
no i dziwna chyba jestem, bo mi to masło MM zupełnie nie leży, nie nawilża, nie natłuszcza, zapach ma odstraszający no owszem opakowanie fajne, ale nigdy więcej
Hawajski balsam do masażu wg mnie lepiej się sprawuje właśnie jako zwykły balsam. Używałam do masażu jedynie plecków które jakby nie patrzeć są zawsze poszkodowane (bo omijane przeze mnie).
Wzięłam Twoją opinię o maśle pod uwagę,... bo już miałam nawet przez moment myśl ze 2 sztuki zamówić za tą cenę (fajny ten słoik). Chyba w takim razie wezmę tradycyjnie balsam z oliwką i masełko tylko dla spróbowania

Cytat:
Napisane przez ololufe Pokaż wiadomość
A ja sie zastanawialam nad nowym olejkiem z sss, ktory wejdzie w katalogu 4... Ktoras probowala?
Mam go na liście moich "życzeń" z kat.04, także chętnie przyłączę się do pytania W ogóle to mnie ostatnio na balsamy wzięło... Z 04 mam zamiar wziąć jeszcze balsam Złocisty Blask, bo jest super cena, a dziewczyny chwaliły, Shimmer Rose, do tego wpadnie balsam ujędrniający z oferty 5 za 25 no i oczywiście masełko ze SPA Jak na chwilę obecną mam tylko 1 krem do ciała (właśnie ten odżywczy SSS), to za miesiąc będę szczęśliwą posiadaczką sztuk ... no co najmniej kilku
__________________
Spring is coming
***Marzec bez prostownicy i słodyczy ***

Yorki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 20:58   #70
Nusia7
Zakorzenienie
 
Avatar Nusia7
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 412
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Na początek najważniejsze... POWINNO SIĘ WAM WYŁĄCZYĆ NETA!!! Nie ma mnie pół dnia, a potem kolejne pół spędzam na czytaniu nowych postów

Dostałam w południe paczuszkę, braków brak, katalogów 03 też. Postaram się jeszcze dzisiaj wrzucić zdjęcia torebki Thilie. Ja jestem z niej zadowolona Pojemna, materiał ok, rączki sztywne, ale nie na tyle, żeby torebka zsuwała się z ramienia. Tylko myślałam, że będzie ciut bardziej błyszczeć, no ale to była tylko zmyła zdjęcia w katalogu... Cóż, nie można mieć wszystkiego

Cytat:
Napisane przez ololufe Pokaż wiadomość
W k.4 jest tez proocja dosc niezla na PS. Ja sie zawsze zastanawialam nad wzieciem maselka z MM ale 32 zl to troche drogo, a podobno bardzo dobre jest. A w 4 bedzie mozna kupic za 34.90 2 produkty, tak wiec ja sie na to maselko pisze, bo to znaczna roznica w cenie Tylko, ze zakup bedzie bardziej hurtowy bo dwa na raz
Ja też się piszę na masełko I do tego śródziemnomorski krem do ciała. W ogóle jestem pod wrażeniem tej promocji 2 produkty po 42zł w cenie 34,90zł... Szał

No i PRZEZ WAS () zastanawiam się też nad tym kremem do ciała "Dotyk jedwabiu". Ale obiecałam sobie nie robić znów wielkich zapasów, a skoro wezmę masło i krem z oliwką, to chyba teraz sobie podaruję tamten kremik i zamówię go innym razem... Ah te dylematy
__________________
Pomimo kłopotów walcz, bo życie nie kończy się na kłopotach.

Odwyk kosmetyczny

Edytowane przez Nusia7
Czas edycji: 2010-02-16 o 21:03
Nusia7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 20:59   #71
Ewlyn
Zakorzenienie
 
Avatar Ewlyn
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Portugalia
Wiadomości: 3 483
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

i jeszcze pytanie:

czym się różni Podkład w kompakcie "idealna gładkość" (K3, str 34) od Kremowo pudrowego podkładu w kompakcie "idelany kolor" (K3, str. 50)

Chodzi mi o konsystencję, krycie. Nie o cenę
__________________
Storczyki

Edytowane przez Ewlyn
Czas edycji: 2010-02-16 o 21:31
Ewlyn jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-16, 21:02   #72
Yorki
Rozeznanie
 
Avatar Yorki
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Różnie :)
Wiadomości: 851
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez Ewlyn Pokaż wiadomość
On ma zapach jak ta różowa seria czy ta fioletowa "dotyk jedwabiu"?
Chcę go zamowić... ale zapachu różowej serii nie lubię, a Dotyj Jedwabiu tak
Hmmm..... teraz to już zwątpiłam czy bardziej pachnie różową czy fioletową... Mój nos jakoś podobnie traktuje te oba zapachy (ale oczywiście małą różnicę czuję). Stwierdzam więc (po wąchaniu porównawczym różowego kremu do rąk i nowego kremu do ciała), że nie pachnie tak samo jak różowy. Na 100%. Potwierdza to też mój TŻ, któremu właśnie pod nos podstawiłam oba zapachy hehe. Nie miałam chyba nic z serii fioletowej Dotyk Jedwabiu jeszcze, więc nie mam jak porównać
__________________
Spring is coming
***Marzec bez prostownicy i słodyczy ***

Yorki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 21:03   #73
Ewlyn
Zakorzenienie
 
Avatar Ewlyn
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Portugalia
Wiadomości: 3 483
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez Yorki Pokaż wiadomość
Hmmm..... teraz to już zwątpiłam czy bardziej pachnie różową czy fioletową... Mój nos jakoś podobnie traktuje te oba zapachy (ale oczywiście małą różnicę czuję). Stwierdzam więc (po wąchaniu porównawczym różowego kremu do rąk i nowego kremu do ciała), że nie pachnie tak samo jak różowy. Na 100%. Potwierdza to też mój TŻ, któremu właśnie pod nos podstawiłam oba zapachy hehe. Nie miałam chyba nic z serii fioletowej Dotyk Jedwabiu jeszcze, więc nie mam jak porównać
Dzięki
Wazne, że nie pachnie jak różowa seria Teraz to napewno biorę. I jeszcze siostry namówię :p
__________________
Storczyki
Ewlyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 21:09   #74
ololufe
Zakorzenienie
 
Avatar ololufe
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa/Stavanger
Wiadomości: 3 049
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez Nusia7 Pokaż wiadomość
Ja też się piszę na masełko I do tego śródziemnomorski krem do ciała. W ogóle jestem pod wrażeniem tej promocji 2 produkty po 42zł w cenie 34,90zł... Szał
Ja tez wezme takie zestawienie bo o tym maselku nie zaciekawe opinie przeczytalam w necie, wiec wezme krem z oliwka jako pewniaka (dobrego) + maselko do wyprobowania

Edytowane przez ololufe
Czas edycji: 2010-02-16 o 21:12
ololufe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 21:16   #75
Ewlyn
Zakorzenienie
 
Avatar Ewlyn
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Portugalia
Wiadomości: 3 483
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez ololufe Pokaż wiadomość
Ja tez wezme takie zestawienie bo o tym maselku nie zaciekawe opinie przeczytalam w necie, wiec wezme krem z oliwka jako pewniaka (dobrego) + maselko do wyprobowania
Osobiście masełko polecam. Właśnie jestem w połowie opakowania i bardzo mi się podoba. Może nie za wydajne jest... bo jest bardzo gęste (jak masełko ) więc trzeba więcej go wziąć, ale wynagradza resztą. Jest jedwabiste, bardzo treściwe, ale nie tłuste. Wchłania się dosyć szybko. Zapach tylkowy dla tej serii SPA ale nie tak mocny jak np w maseczce czy kremie do rąk.
__________________
Storczyki
Ewlyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 21:18   #76
Nusia7
Zakorzenienie
 
Avatar Nusia7
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 412
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez ololufe Pokaż wiadomość
Ja tez wezme takie zestawienie bo o tym maselku nie zaciekawe opinie przeczytalam w necie, wiec wezme krem z oliwka jako pewniaka (dobrego) + maselko do wyprobowania
Ja właściwie oba do wypróbowania, bo żadnego jeszcze nie miałam. Ale na ten krem z oliwką już się czaiłam, bo same dobre opinie czytałam, a teraz się baaardzo opłaca A co do masła, no to zobaczymy...
__________________
Pomimo kłopotów walcz, bo życie nie kończy się na kłopotach.

Odwyk kosmetyczny
Nusia7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 21:23   #77
Dziewczyna822
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 256
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

a ja masla nie polecam, mam je od katalogu 16 czy 17 i nie moge wykonczyc, jeszcze z polowa mi zostala, a wszystko przez ten zabojczy zapach, a raczej smrod, moge je stosowac tylko do nog, wprawdzie konsystencja fajna, nie jest tlusta, ale ja czy ja wiem czy tak super nawilza? jak chyba wole jednak takie nawilzacze jak krem z oliwka, ktory wlasnie wezme w tej promocji w zestawie z czyms jeszcze, nad czym musze pomyslec.
Dziewczyna822 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 21:25   #78
aqqA
Rozeznanie
 
Avatar aqqA
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 748
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Ale wy kusicie!!!! Niedobre Dziewuchy!!
Wpatruje się w ten zachwalany balsam z SSS i powtarzam sobie, że nie moge go teraz zamówić, że musze stare skonczyć (4) i że przecież chcę poszaleć z planet spa za te 34,90zł i że wzięłam dla siebie perełki, pędzel i pumeks.. Nie dam sie
__________________
Cosmetics Freak bloguje

Konsultantka avonu


My

dbam o włosy
8MB i BBL

aqqA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 21:44   #79
myszka2508
Raczkowanie
 
Avatar myszka2508
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 134
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

A ja mam pytanie z innej beczki do kupujących kosmetyki Avon. Czy wasze konsultantki też z was zdzierają i nie macie żadnych rabatów od cen katalogowych?
myszka2508 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-16, 21:50   #80
Ewlyn
Zakorzenienie
 
Avatar Ewlyn
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Portugalia
Wiadomości: 3 483
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez myszka2508 Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie z innej beczki do kupujących kosmetyki Avon. Czy wasze konsultantki też z was zdzierają i nie macie żadnych rabatów od cen katalogowych?
A dlaczego maja być rabaty od cen katalogowych i dlaczego nazywasz to zdzieraniem?
Czy jak idzesz do marketu to też dostajesz rabaty od cen z półek?
__________________
Storczyki
Ewlyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 21:51   #81
smerfetka25
Zakorzenienie
 
Avatar smerfetka25
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 6 815
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez ololufe Pokaż wiadomość
A ja sie zastanawialam nad nowym olejkiem z sss, ktory wejdzie w katalogu 4... Ktoras probowala?
Miałam ten olejek ale sprzedałam już
__________________
Dieta "cud" czas Start... 91,5 - 87,5 - 85,0 - ??
smerfetka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 21:54   #82
taka jedna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wielkopolskie
Wiadomości: 7 853
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez Ewlyn Pokaż wiadomość
A dlaczego maja być rabaty od cen katalogowych i dlaczego nazywasz to zdzieraniem?
Czy jak idzesz do marketu to też dostajesz rabaty od cen z półek?
Jeszcze tych przecenionych.
Bo w końcu w katalogach są przeceny
taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 21:56   #83
myszka2508
Raczkowanie
 
Avatar myszka2508
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 134
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez Ewlyn Pokaż wiadomość
A dlaczego maja być rabaty od cen katalogowych i dlaczego nazywasz to zdzieraniem?
Czy jak idzesz do marketu to też dostajesz rabaty od cen z półek?
Market, a kosmetyki u konsultantki Avon to dwa różne typy handlu. Dlaczego miałyby być rabaty od cen katalogowych? Może dlatego, że w moim przypadku kupując kosmetyki 3 lata od tej samej osoby poprostu należy mi się za gigantyczne zamówienia. Z tym zdzieraniem to może zle się wyraziłam. Poprostu chciałam zapytać czy wszystkie konsultantki nastawione są tylko na zysk?
myszka2508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 22:03   #84
despa
Zakorzenienie
 
Avatar despa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9 777
GG do despa
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez myszka2508 Pokaż wiadomość
Market, a kosmetyki u konsultantki Avon to dwa różne typy handlu. Dlaczego miałyby być rabaty od cen katalogowych? Może dlatego, że w moim przypadku kupując kosmetyki 3 lata od tej samej osoby poprostu należy mi się za gigantyczne zamówienia. Z tym zdzieraniem to może zle się wyraziłam. Poprostu chciałam zapytać czy wszystkie konsultantki nastawione są tylko na zysk?

Ja w tym samym sklepie też kupuje od lat i jakoś z samego tytułu, że kupuję, ze konkretnie w tym sklepie,że wydaje konkretne pieniądze za swoje zakupy- nie mam rabatów, sklep mnie nie wynagradza za to, ze do niego wracam po zakupy i wcale nie uważam że rabat mi się należy!
Skoro uważasz , ze przez to że zamawiasz powinnaś mieć rabat- bo wydajesz gigantyczne kwoty to może zapisz się do Avonu.
despa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 22:04   #85
baniutka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 818
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez myszka2508 Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie z innej beczki do kupujących kosmetyki Avon. Czy wasze konsultantki też z was zdzierają i nie macie żadnych rabatów od cen katalogowych?
chyba troche pomyliłaś fora...
a po drugie to nie zdzieranie... konsultantce jak każemu pracownikowi należą sie jakieś grosze, jeśli chcesz mieć taniej kosmetyki, to zapraszam od ręki możesz sie zapisać jako konsultantka i "zdzierać" z innych
baniutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 22:07   #86
gosiekj
Raczkowanie
 
Avatar gosiekj
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: okolice Lublina
Wiadomości: 51
GG do gosiekj
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez myszka2508 Pokaż wiadomość
Market, a kosmetyki u konsultantki Avon to dwa różne typy handlu. Dlaczego miałyby być rabaty od cen katalogowych? Może dlatego, że w moim przypadku kupując kosmetyki 3 lata od tej samej osoby poprostu należy mi się za gigantyczne zamówienia. Z tym zdzieraniem to może zle się wyraziłam. Poprostu chciałam zapytać czy wszystkie konsultantki nastawione są tylko na zysk?
A czy nawet prezentów nie dostajesz za większe zamówienie w formie próbek lub jakichś kosmetyków?
gosiekj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 22:10   #87
olla74
Zakorzenienie
 
Avatar olla74
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: puszcza świętokrzyska
Wiadomości: 4 160
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez Ewlyn Pokaż wiadomość
Dzięki
Wazne, że nie pachnie jak różowa seria Teraz to napewno biorę. I jeszcze siostry namówię :p
Ewlyn, masz tak samo jak ja, niecierpię zapachu różowej serii, fioletową lubię. Fajnie ,że zadałaś pytanie to wiem,że wezmę 2 -dla siebie i dla Mamy, bo się opłaca nawet z 10% opustem.( Potem kosztuje cos ok 16,90)
__________________
Jak to Skorpionica wybaczam, ale nie zapominam.

www.pustamiska.pl

Jesli myślisz,że zmienisz faceta, to lepiej zmień faceta.

kosmetyki, buty
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post63462611

oraz książeczki NOWE

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post76540401
olla74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 22:12   #88
malbar
Raczkowanie
 
Avatar malbar
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 249
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez myszka2508 Pokaż wiadomość
Market, a kosmetyki u konsultantki Avon to dwa różne typy handlu. Dlaczego miałyby być rabaty od cen katalogowych? Może dlatego, że w moim przypadku kupując kosmetyki 3 lata od tej samej osoby poprostu należy mi się za gigantyczne zamówienia. Z tym zdzieraniem to może zle się wyraziłam. Poprostu chciałam zapytać czy wszystkie konsultantki nastawione są tylko na zysk?
Trochę to źle interpretujesz. To nie jest tak, że konsultantki są nastawione na zysk. Chcesz mieć taniej, to sama zostań konsultantką. Zobaczysz jaki to miód. Ne zawsze jest kolorowo, a klientki chciałyby próbki, każda katalog na własność, a za to wszystko my konsultantki płacimy, zwroty też musimy wysyłać na własny koszt i jeszcze mamy każdej konsultantce dawać rabaty ? Ja rozumiem, ze jak klientka robi duże zamówienie, to można jej dać jakiś rabat, albo podarować jakiś drobiazg (za który też płacimy z zarobionych pieniążków), ale bez przesady. Ja nie wiem, ale niektóre klientki myślą, że my na nich jakiś majątek zbijamy, ale co z konsultantką, której zamówienia wahają się w granicy 150 - 200 zł to jest zarobek rzędu 35 - 50 zł, z tego katalogi, próbki i co nam zostaje ? Na jakiś drobny kosmetyk, a czasem wodę toaletową. Więc nie wiem, to tak dużo ?
Sorry, że się tak rozpisałam, ale mnie trochę poniosło z tym "nastawieniem na zysk"

Edytowane przez malbar
Czas edycji: 2010-02-16 o 22:18
malbar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 22:16   #89
smerfetka25
Zakorzenienie
 
Avatar smerfetka25
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 6 815
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

No to mam problema Miałam przed chwilą składać zamówienie na czerwoną Haidi ale chyba będzie strasznie rzucać się w oczy, jak myślicie? natomiast czarna za bardzo się błyszczy, sama już nie wiem
Dziewczyny jak się u was nosi ta torebka?
__________________
Dieta "cud" czas Start... 91,5 - 87,5 - 85,0 - ??
smerfetka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 22:16   #90
Ewlyn
Zakorzenienie
 
Avatar Ewlyn
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Portugalia
Wiadomości: 3 483
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez myszka2508 Pokaż wiadomość
Market, a kosmetyki u konsultantki Avon to dwa różne typy handlu. Dlaczego miałyby być rabaty od cen katalogowych? Może dlatego, że w moim przypadku kupując kosmetyki 3 lata od tej samej osoby poprostu należy mi się za gigantyczne zamówienia. Z tym zdzieraniem to może zle się wyraziłam. Poprostu chciałam zapytać czy wszystkie konsultantki nastawione są tylko na zysk?
A po co konsultantka robi to co robi? Dla samego robienia? Satysfakcji, że dostarcza kosmetyki? Dostajesz katalog - za niego się płaci. Pewnie dostajesz próbki - za nie się płaci. Konsultantka poświęca swój czas i często nerwy. Musi pamiętać o terminach.

Dlaczego uważasz, że ci się NALEŻY? To tylko od konsultantki zależy, czy chce ze SWOICH zarobionych pieniędzy zrobić Ci jakiś prezent. Nie ma do tego żadnego obowiązku.
Jak chcesz mieć taniej to się sama zapisz

Dziwne myślenie :p
__________________
Storczyki
Ewlyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:39.