Wszystko o Avonie - część 10 - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-01, 17:38   #1501
ankoro
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 572
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez mode24 Pokaż wiadomość
zamawianie z kat. 3 działa prawidłowo, natomiast co najmniej od piatku próbuję złożyc zamówienie z kat. 4- ciagle wyskakuje błąd

napisałam w tej sprawie maila i odpisali, ze przekażą sprawę do działu IT, czyli jak zawsze na temat

czy jest jakis inny kanał składania zamówień? w czwartek mija mi I termin i jesli nie naprawią, termin przepadnie- i co ja powiem klientkom?

Możesz złożyć zamowienie poprzez Avon non-stop. Darmowo, telefonicznie.
__________________
Wszak to rzecz jest oczywista, że się nie wysyła LISTA. Więc jakiż rogaty wciąż kusi cię bies, że ślesz ESEMESA, a nie ESEMES?
ankoro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 17:38   #1502
emmi01
Raczkowanie
 
Avatar emmi01
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 145
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Dziewczyny czy przychodzi torebka Paulina? Jest przy niej wykrzyknik dlatego pytam. I czy jeśli napiszę do avonu to czy udzielą mi takiej informacji?


Dzwoniłam właśnie do avonu, Pani mi powiedziała, że powinnam mieć światełko. Na co ja jej mówię że nie mam ani czerwonego, ani zielonego, ani żółtego. A ona powiedziała, że nie udziela/posiada takich informacji (czy wysyłają tą torebkę). Więc próbuję jeszcze raz wbić numer do zamówienia i nadal nic, nie mam światełek. Poradźcie, co robić?

Edytowane przez emmi01
Czas edycji: 2010-03-01 o 17:58
emmi01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 17:48   #1503
ololufe
Zakorzenienie
 
Avatar ololufe
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa/Stavanger
Wiadomości: 3 049
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

@FridaKahlo
Dzieki, w takim razie chetnie go wyprobuje
ololufe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 18:02   #1504
ola93
Rozeznanie
 
Avatar ola93
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 631
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Hej, chciałabym zamowic torebke papierowa, ale do tej pory jeszcze ich nigdy nie zamawialam, ale mam napisane w ofercie logo ze pakiet 10szt jest za 5zł. Moze ktos to potwiedzic?
ola93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 18:06   #1505
Smynio
Raczkowanie
 
Avatar Smynio
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 374
GG do Smynio
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Nie, nie chodziło mi o to, że nie masz brać udziału w prospectingu, to fajna sprawa, ciekawe doswiadczenie, poznasz nowe sprawy, możliwości, nowe klientki, a jak zapewne będziesz liderką ,to pomoże Ci, nauczy, ułatwi Ci przebrnięcie bariery zaczepiania obcych ludzi w madry sposób.
Dawniej miałam spore opory, teraz zero problemów.
A jak bedziesz liderką będziesz musiała mieć certyfikację, a jednym ze skladników jest równiez i prospekting[/QUOTE]

Ja wiem co Ci chodziło. Jak na razie nie wchodze w to, bo ledwo zostałam konsultantką i nie wszystko jeszcze ogarnęłam a nie chce komuś proponować czegoś o czym sama do końca nie mam pojęcia dlatego codziennie staram się wchodzić na forum i poszerzać wiedzę. I już na forum czuje sie prawie jak w domu....
__________________
And You see I cannot be forsaken...
Klikaj codziennie:
http://www.polskieserce.pl/
http://www.pustamiska.pl/
http://www.pajacyk.pl/
http://www.okruszek.org.pl/

Edytowane przez Smynio
Czas edycji: 2010-03-01 o 18:07
Smynio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 18:07   #1506
ololufe
Zakorzenienie
 
Avatar ololufe
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa/Stavanger
Wiadomości: 3 049
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Kiedys uzywalam serum na zniszczone koncowki (to zielone). Ostatnio wzielam sobie na wyprobowanie to nawilzajace (niebieskie, 50m).
Zapuszczam wloski, wiec nie chetnie przycinam koncowki. W zwiazku z tym zaczely mi sie troche rozdwajac i zaczely sie lamac, bo byly bardzo suche. Kiedys raz na jakis czas smarowalam je tym serum zielonym. Teraz smaruje tym niebieskim, ale robie sobie taka kuracje 2-3 dniowa. Serum to, mimo iz stosuje je jedynie na koncowki, bardzo przetluszcza mi wlosy. Dlatego jak wiem, ze powinnam niedlugo umyc glowe, a jutro/pojutrze nie bede nigdzie wychodzic to wcieram sobie we wloski to serum. Dosc sporo, bo ok. 10 wycisniec, tak ze wlosy staja sie dobrze nasaczone. 1 dnia, 2, czasami i 3 (dzien po dniu). Robilam to co jakies 2-3tygodnie przez 2 miesiace... bardzo ale to bardzo wzmocnily mi sie wlosy! I koncowki sie nie rozdwajaja. Tzn. prawda jest taka, ze te co juz sa rozdwojone troszeczke poprzycinalam tzn. biorac pojedynczy wlos (bo rozdwojonych juz oncowek nic z pewnoscia nie sklei, nawet to zielone serum, a jedynie moze zapobiec dalszemu rozdwajaniu).
Fakt faktem, jak juz napisalam, w moim przypadku serum to bardzo przetluszcza wlosy, mozliwe, ze ze wzgledu na duza ilosc jaka uzywam naraz i 2-3 dni pod rzad, ale jako kuracja wzmacniajaca wlosy jest swietne! A do tego ma 50ml

Edytowane przez ololufe
Czas edycji: 2010-03-01 o 18:10
ololufe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 18:08   #1507
MaT
Wtajemniczenie
 
Avatar MaT
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: WRO
Wiadomości: 2 114
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez Taste Pokaż wiadomość
U mnie wszystko działało i działa jak należy.
A może jesteś z okręgu trendującego lub zamawiałaś jeszcze z katalogu 3/2010
Cytat:
Napisane przez Yorki Pokaż wiadomość
Dziewczyny można już składać z 04 ALE...!! Nie dajemy "DALEJ" po wpisaniu numerków i "Dodaj", tylko PODGLĄD ZAMÓWIENIA!! Mi się udało, więc trzymam kciuki!
Sprawdzałam przed chwilą i tylko mogę dopisywać kolejne kosmetyki, ale w żaden sposób nie mogę dokończyć składania zamówienia, a wszystkie pozycje widzę tylko zanim przejdę do edycji, a na stronie jest informacja:
Twoje zamówienie z katalogu 04/2010 nie zostało złożone. Aby je edytować, kliknij tutaj.

Edytowane przez MaT
Czas edycji: 2010-03-01 o 19:08
MaT jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-01, 18:27   #1508
czwartek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 138
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez smerfetka25 Pokaż wiadomość
Zobaczcie ile pisania o tym nie pisaniu było, czy to przypadkiem nie jest zaśmiecanie wątku Niedługo nikt nic nie napisze bo będzie myślał że zaśmieca wątek
może i dużo o "nie pisaniu"-zaśmiecaniu było, ale dziewczyny mają rację. ja nie jestem tzw. stałą bywalczynią (wątek czytam wprawdzie regularnie od 7 części chyba, ale piszę mało), ale rozumiem, że ciągle powtarzające się te same pytania (zwrot, nr telefonu do avonu, opust itd.) często niemal na tej samej stronie, działają zniechęcająco. to są przecież podstawowe informacje znajdujące się w strefie czy we wszystkich materiałach jakie mamy. i o to chodzi. że przecież można zajrzeć do materiałów/faktur/do strefy i wszystko wiadomo. owszem są sytuacje awaryjne, że się składa zamówienie na wariata i nic nie ma pod ręką np., ale nagle co druga osoba ma sytuację awaryjną?
ok, już się nie nakręcam bo teraz to mi się dostanie

Cytat:
Napisane przez 83evelinka Pokaż wiadomość
No dziewczyny, coraz rzadziej będę się tu udzielać, gdyż mam nową absorbującą pracę,mam nadzieję że będę miała wystarczająco czasu na avon, nie mogę zaniedbać tak dobrych klientek. W mojej nowej pracy są już dwie konsultantki.
Pozdrawiam!
83evelinka powodzenia i zaglądaj tu do nas jak najczęściej

Cytat:
Napisane przez mode24 Pokaż wiadomość
zamawianie z kat. 3 działa prawidłowo, natomiast co najmniej od piatku próbuję złożyc zamówienie z kat. 4- ciagle wyskakuje błąd
czy jest jakis inny kanał składania zamówień? w czwartek mija mi I termin i jesli nie naprawią, termin przepadnie- i co ja powiem klientkom?
ale to w czwartek dopiero tak spokojnie, wszystko będzie ok
choć ja naprawdę pojąć nie mogę, o co chodzi z tym składaniem zamówień na tydzień przed wejściem w życie katalogu? - że pobierają je do realizacji wg kolejności składania? że jak coś nam (składającym w dzień regularnego zamówienia) zabraknie tzn. że koleżanki już to tydzień wcześniej zaklepały?
niech mnie ktoś oświeci

Edytowane przez czwartek
Czas edycji: 2010-03-01 o 18:32
czwartek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 18:32   #1509
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez MaT Pokaż wiadomość

Sprawdzałam przed chwilą i tylko mogę dopisywać kolejne kosmetyki, ale w żaden sposób nie mogę dokończyć składania zamówienia, a wszystkie pozycje widzę tylko zanim przejdę do edycji, a na stronie jest informacja:
......
uwazaj kochana bo po kliknieciu w to zdanie powyżej, ukazuje sie twoje zamowienie

Edytowane przez f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Czas edycji: 2010-03-01 o 20:51
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 18:40   #1510
ololufe
Zakorzenienie
 
Avatar ololufe
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa/Stavanger
Wiadomości: 3 049
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Skladac mozesz wczesniej, ale pobieraja do realizacji tego samego dnia wszystkim. Nie wiem co masz na mysli skladanie w dzien regularnego zamowienia...
Jezeli katalog wchodzi w czwartek 4.03 to zamowienia zaczynaja pobierac do realizacji w czwartek 4.03 (a moze jeszcze w srode) dla tych co chca miec dostawe np. do COKu w Warszawie 6.03, mozliwe, ze dostawa kurierska jest tez jakos szybciej niz 1 dostawa regularna do domu, tak wiec w tym wypadku jak cos jest do wyczerpania zapasow to w zaleznosci od terminu dostawy, mozesz zosatc uprzedzona. Ale nawet jesli zamowienie z 4 mozna bylo skladac juz w zeszly czwartek/piatek, to nawet jak je zlozysz, nikt go nie pobierze przed dniem wyznaczonym do pobierania zamowien przy wybranym terminie dostawy.
Nie wiem czy dobrze pamietam przy zamowieniach regularnych do domu (bo ja do domu wcale nic nie zamawiam od kilku dobych lat), ze jak np. ja mam dzien wysylkowy E i w przypadku 4 moj termin zlozenia 1 zamowienia regularnego do domu przypada na 10.03 to nawet jesli zloze zamowienie teraz to nikt mi go nie pobierze do realizacji przed 10.03. Kiedys tak bylo na pewno, nie wydaje mi sie aby to teraz zmienili.
ololufe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 18:40   #1511
paulinaizabela
Zakorzenienie
 
Avatar paulinaizabela
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 935
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez malbar Pokaż wiadomość
O dziękuję bardzo, ale miałabym jeszcze prośbę, jeśli mogę. Wydaje mi się, że błysk lampy zepsuł trochę efekt i nie widać za bardzo kolorów (chyba, że zdjęcie odwzorowuje prawdziwe kolory) może mogłabyś wstawić zdjęcie jeszcze raz , może zrobione w świetle dziennym ale tak, żeby pokazało właściwy kolor tych cieni, bo na razie widzę tam dwa białe, jakiś fiolecik i szary. jak tak wyglądają rzeczywiście te kolory, to chyba sobie daruję. Z góry wielkie dzięki.
Wiem, że lampa trochę rozjaśniła kolorki ale jak robiłam bez lapmy to masakrycznie ciemne wyglądały i też nie pokazały by prawdziwego kolorku. Te ze starej wersji są takie same jak te nowe
Postaram się zrobic jeszcze raz fotkę.


Cytat:
Napisane przez gothika Pokaż wiadomość
A ja się juz kiedyś pytałam ale może tym razem ktoś mi odpowie - czy zapach błyszczyka lsniącego i iskrzącego jest taki sam jak klasycznych Glazwearów? Czy może mniej mdlący?
dzięki andziat za zdjęcia, jednak to nie moje kolory
według mnie ten iskrzący ma bardziej wyraźny zapach
__________________
Calineczka
paulinaizabela jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-01, 18:43   #1512
ololufe
Zakorzenienie
 
Avatar ololufe
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa/Stavanger
Wiadomości: 3 049
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez ololufe Pokaż wiadomość
@FridaKahlo
Dzieki, w takim razie chetnie go wyprobuje
[1=f36f09c64670dbbf8506d7b 7195631196fb4f2ce_65c2c81 98d77a;17552889]uwazaj kochana bo po kliknieciu w to zdanie powyżej, ukazuje sie twoje zamowienie[/QUOTE]

Tak, ukazuje sie, ale jest to mozliwosc jedynie jego edycji a ono i tak nie zostalo wyslane. Bledne kolo jednym slowem.
ololufe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 18:52   #1513
Yorki
Rozeznanie
 
Avatar Yorki
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Różnie :)
Wiadomości: 851
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez MaT Pokaż wiadomość

Sprawdzałam przed chwilą i tylko mogę dopisywać kolejne kosmetyki, ale w żaden sposób nie mogę dokończyć składania zamówienia, a wszystkie pozycje widzę tylko zanim przejdę do edycji, a na stronie jest informacja:
Twoje zamówienie z katalogu 04/2010 nie zostało złożone. Aby je edytować, kliknij tutaj.
Napiszę dokładnie jak składałam zamówionko, może pomoże Przykładowo: wpisuję numerek, daję DODAJ, potem PODGLĄD ZAMÓWIENIA i WYŚLIJ....
__________________
Spring is coming
***Marzec bez prostownicy i słodyczy ***


Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2010-03-01 o 20:22
Yorki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 18:54   #1514
Taste
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 241
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez ololufe Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 17:28 ---------- Poprzedni post napisano o 17:24 ----------

A co powiecie o kolorze Vanilla Shake albo Perfectly Flesh? Nie sa zbyt blade? I czy trwale sa? (skoro moze i racja, ze trwalosc zalezy od konkretnego koloru)

Mam Vanilla Shake i nie podoba mi się. Jest to bardzo jasny pomarańczowo-żółty beżyk, sama nie wiem, jak określić ten kolor. Zdjęcie w katalogu dość dobrze oddaje jego kolor. Niby wygląda jak lakier do francuskiego manicuru, ale malując jedną warstwe, niestety robią się smugi. 2 warstwy dają przesadnie blady efekt. Jeżeli już nim maluję, to nakładam tylko jedną warstwę, próbując to zrobić tak, żeby smug nie było. Na paznokciach wtedy jest prawie niewidoczny.
__________________
Avon

12.05.2007


Odwyk kosmetyczny, wielkie oszczędzanie
.

Pora schudnąć.
Taste jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 19:02   #1515
MaT
Wtajemniczenie
 
Avatar MaT
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: WRO
Wiadomości: 2 114
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez czwartek Pokaż wiadomość
...
ale to w czwartek dopiero tak spokojnie, wszystko będzie ok
choć ja naprawdę pojąć nie mogę, o co chodzi z tym składaniem zamówień na tydzień przed wejściem w życie katalogu? - że pobierają je do realizacji wg kolejności składania? że jak coś nam (składającym w dzień regularnego zamówienia) zabraknie tzn. że koleżanki już to tydzień wcześniej zaklepały?
niech mnie ktoś oświeci
Dla wielu dziewczyn czwartek jest dniem pobierania zamówienia do realizacji (m.in. dla dnia A), więc składanie na ostatnią chwilę jest ryzykowne, że coś się opuści i z powodów jak niżej.
Ja składam na pierwszą możliwą dostawę kurierską i chcę mieć szansę sprawdzenia, czy wszystkie zamawiane produkty są dostępne (do tego służy wprowadzone oznakowanie kropkami), a jeśli nie, to co domówić, by zaplanowany opust nie "uciekł" z powodu braków. No i na koniec, są jeszcze takie sytuacje, gdy ktoś w dniu kiedy powinien to zrobić wie, że np. wyjedzie i nie będzie miał dostępu do internetu lub ma zbyt dużo pozycji, by składać zamówienie telefonicznie, a z telefonu komórkowego nie jest to tanie.
[1=f36f09c64670dbbf8506d7b 7195631196fb4f2ce_65c2c81 98d77a;17552889]uwazaj kochana bo po kliknieciu w to zdanie powyżej, ukazuje sie twoje zamowienie[/QUOTE]
Chciałabyś
Niestey jakiś złosliwy gnom usunął mi całe zamówienie i muszę na nowo wklepywać kilkadziesiąt pozycji

Edytowane przez MaT
Czas edycji: 2010-03-01 o 19:14
MaT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 19:03   #1516
ololufe
Zakorzenienie
 
Avatar ololufe
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa/Stavanger
Wiadomości: 3 049
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

@Taste
Ok, dzieki za opinie
ololufe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 19:04   #1517
patusia22
Zakorzenienie
 
Avatar patusia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 18 590
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez emmi01 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy przychodzi torebka Paulina? Jest przy niej wykrzyknik dlatego pytam. I czy jeśli napiszę do avonu to czy udzielą mi takiej informacji?


Dzwoniłam właśnie do avonu, Pani mi powiedziała, że powinnam mieć światełko. Na co ja jej mówię że nie mam ani czerwonego, ani zielonego, ani żółtego. A ona powiedziała, że nie udziela/posiada takich informacji (czy wysyłają tą torebkę). Więc próbuję jeszcze raz wbić numer do zamówienia i nadal nic, nie mam światełek. Poradźcie, co robić?

światełek nie ma gdyż pojawiają się tylko w wypadku zamawiania produktów ze stron wyprzedażowych (w kat.3 to str.156-157) lub z oferty netto i internetowej specjalnej

Edytowane przez patusia22
Czas edycji: 2010-03-01 o 19:36
patusia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 19:05   #1518
Linkier
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 90
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez ola93 Pokaż wiadomość
Hej, chciałabym zamowic torebke papierowa, ale do tej pory jeszcze ich nigdy nie zamawialam, ale mam napisane w ofercie logo ze pakiet 10szt jest za 5zł. Moze ktos to potwiedzic?
Ja te torebki zamawiałam w sierpniu wprawdzie, ale cena i ilość była taka sama i myslę, że sie nic nie zmieniło. Aha i format tych toreb to A4, całkiem są dobre, ale tylko na spore zamówienia
Linkier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 19:11   #1519
krooolewna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: z daleka:D
Wiadomości: 1 938
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Czesc dziewczyny.
Zlozylam dzisiaj ta reklamacje na ten tusz.Powiedzialam,ze dlatego ze jest pusty i nie moge podac daty produkcji,bo nie ma.Pan nie robil zadnych problemow,a jeszcze kilka razy przepraszal.Zrobia korekte,tuszu nie odsylam chyba....bo nic o tym nie mowil....A ja glupia nie spytalam,ale nie odsylac,jak nic o tym nie mowil?
__________________

krooolewna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-01, 19:16   #1520
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez krooolewna Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny.
Zlozylam dzisiaj ta reklamacje na ten tusz.Powiedzialam,ze dlatego ze jest pusty i nie moge podac daty produkcji,bo nie ma.Pan nie robil zadnych problemow,a jeszcze kilka razy przepraszal.Zrobia korekte,tuszu nie odsylam chyba....bo nic o tym nie mowil....A ja glupia nie spytalam,ale nie odsylac,jak nic o tym nie mowil?
nie odsyłac.

---------- Dopisano o 20:16 ---------- Poprzedni post napisano o 20:15 ----------

Cytat:
Napisane przez MaT Pokaż wiadomość

Chciałabyś
Niestey jakiś złosliwy gnom usunął mi całe zamówienie i muszę na nowo wklepywać kilkadziesiąt pozycji
wcale nie chciałabym ale zobaczyłam
wartośc-1108 z groszami.
chcialam cie ostrzec.
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 19:16   #1521
ololufe
Zakorzenienie
 
Avatar ololufe
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa/Stavanger
Wiadomości: 3 049
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Dziewczyny pisaly, ze w koncu im powiedziano by ich nie odsylaly wiec ja bym nie odsylala... poczekasz to zobaczysz. Jak za jakis czas korekty nie bedzie, to zadzwon jeszcze raz i dopytaj sie czy odsylac czy nie
ololufe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 19:17   #1522
nocandy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 229
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez ola93 Pokaż wiadomość
Hej, chciałabym zamowic torebke papierowa, ale do tej pory jeszcze ich nigdy nie zamawialam, ale mam napisane w ofercie logo ze pakiet 10szt jest za 5zł. Moze ktos to potwiedzic?
91736 Torba papierowa A4 10 sztuk 5,00
__________________
"Egoista - ten, który więcej dba o siebie niż o mnie."
— Julian Tuwim

nocandy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 19:22   #1523
ololufe
Zakorzenienie
 
Avatar ololufe
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa/Stavanger
Wiadomości: 3 049
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Sztuk co prawda jest tylko 10 ale sa to torby bardzo pojemne i wytrzymale.
ololufe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 19:27   #1524
czwartek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 138
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez ololufe Pokaż wiadomość
Skladac mozesz wczesniej, ale pobieraja do realizacji tego samego dnia wszystkim. Nie wiem co masz na mysli skladanie w dzien regularnego zamowienia...
Jezeli katalog wchodzi w czwartek 4.03 to zamowienia zaczynaja pobierac do realizacji w czwartek 4.03 (a moze jeszcze w srode) dla tych co chca miec dostawe np. do COKu w Warszawie 6.03, mozliwe, ze dostawa kurierska jest tez jakos szybciej niz 1 dostawa regularna do domu, tak wiec w tym wypadku jak cos jest do wyczerpania zapasow to w zaleznosci od terminu dostawy, mozesz zosatc uprzedzona. Ale nawet jesli zamowienie z 4 mozna bylo skladac juz w zeszly czwartek/piatek, to nawet jak je zlozysz, nikt go nie pobierze przed dniem wyznaczonym do pobierania zamowien przy wybranym terminie dostawy.
Nie wiem czy dobrze pamietam przy zamowieniach regularnych do domu (bo ja do domu wcale nic nie zamawiam od kilku dobych lat), ze jak np. ja mam dzien wysylkowy E i w przypadku 4 moj termin zlozenia 1 zamowienia regularnego do domu przypada na 10.03 to nawet jesli zloze zamowienie teraz to nikt mi go nie pobierze do realizacji przed 10.03. Kiedys tak bylo na pewno, nie wydaje mi sie aby to teraz zmienili.
skrót myślowy dzień złożenia zamówienia z bezpłatną dostawą wynikający z harmonogramu właściwego dla danego okręgu
a poza tym - napisałaś dokaładnie to co myślę czyli dalej nie wiem dlaczego dziewczyny tak przeżywają, że w tej chwili nie można składać zamówień z K04 skoro i tak nikt teraz nie pobierze ich do realizacji . no to po co?

Cytat:
Napisane przez MaT Pokaż wiadomość
Dla wielu dziewczyn czwartek jest dniem pobierania zamówienia do realizacji (m.in. dla dnia A), więc składanie na ostatnią chwilę jest ryzykowne, że coś się opuści i z powodów jak niżej.
Ja składam na pierwszą możliwą dostawę kurierską i chcę mieć szansę sprawdzenia, czy wszystkie zamawiane produkty są dostępne (do tego służy wprowadzone oznakowanie kropkami), a jeśli nie, to co domówić, by zaplanowany opust nie "uciekł" z powodu braków. No i na koniec, są jeszcze takie sytuacje, gdy ktoś w dniu kiedy powinien to zrobić wie, że np. wyjedzie i nie będzie miał dostępu do internetu lub ma zbyt dużo pozycji, by składać zamówienie telefonicznie, a z telefonu komórkowego nie jest to tanie.
ok to już mnie trochę bardziej oświeciło

Edytowane przez czwartek
Czas edycji: 2010-03-01 o 19:31
czwartek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 19:35   #1525
LadyBird6
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyBird6
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 663
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Ja wiem co Ci chodziło. Jak na razie nie wchodze w to, bo ledwo zostałam konsultantką i nie wszystko jeszcze ogarnęłam a nie chce komuś proponować czegoś o czym sama do końca nie mam pojęcia dlatego codziennie staram się wchodzić na forum i poszerzać wiedzę. I już na forum czuje sie prawie jak w domu.... [/QUOTE]
Masz rację , jednak im wcześniej wejdziesz, będziesz liderem, tym większą weżmiesz kaskę i przeróżne bonusy, przemyśl, warto
Jedynym mankamentem jest to, że co katalog powinno mianować się jedną konsultantkę
LadyBird6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 19:44   #1526
BioIvO
Zakorzenienie
 
Avatar BioIvO
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 533
Błyszczyk iskrzący

Mam nadzieje, że będziecie potrafiły mi pomóc z wyborem koloru błyszczyka. Wiem, że kolory w katalogu są przekłamane więc chce sie skonsultować, żeby trafić z odcieniem.
Apple cinnamon- kolor rudawy, czy bardziej kakaowy?
Sugar cane- delikatny rozbielony róż, czy róż a'la Barbie i czy jest z odcieniem fioletu czy bez.
Niestety nie mam szans na obejrzenie błyszczyka przed zakupem, a mam już kilka nietrafionych zakupów z kolorówki.
__________________

Nikt nie śledzi tak bacznie postępowania innych jak ten, komu nic do tego. (V.Hugo)


Kobieta nigdy nie wie czego chce, ale nie spocznie, dopóki nie osiągnie celu.
BioIvO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 19:52   #1527
andziat
Zakorzenienie
 
Avatar andziat
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 305
Dot.: Błyszczyk iskrzący

Cytat:
Napisane przez katrina1991 Pokaż wiadomość
jak bedzie to mozliwe wstawcie katalog 07 na katalogowy... plis
jak będzie to możliwe to na pewno koś to zrobi, zawsze robi to dla nas mazia84 jak tylko dostanie paczkę z nowym katalogiem a z tego co wiemy (czytając wszystkie posty i dokładnie śledząc forum) jeszcze nie ma takiej możliwości, więc trzeba się uzbroić w cierpliwość
poza tym warto przeczytać pierwszy post tego wątku punkt VI

Cytat:
Napisane przez smerfetka25 Pokaż wiadomość
Zobaczcie ile pisania o tym nie pisaniu było, czy to przypadkiem nie jest zaśmiecanie wątku Niedługo nikt nic nie napisze bo będzie myślał że zaśmieca wątek
jesteś pewna, że zrozumiałaś mojego posta, bo wydaje mi się, że chyba nie wiesz o co mi chodziło, nawet pogrubiłam najważniejsze ale widzę, że dla ciebie to dalej problem
andziat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 19:54   #1528
Zuziza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 22
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

[QUOTE=Linkier;17536279]Wreszcie cokolwiek mogę powiedzieć, a zawsze tylko czytam i sie wstydzą odezwać
Mam torbą Lynell od sierpnia bodajże. Pierwszy miesiąc prawie jej nie nosiłam, ale później już prawie cały czas była w obiegu.
Ogólnie jestem z niej zadowolona. Do tej pory nie ma na niej żadnych rysek, no ale codziennie jej nie noszę. Przede wszystkim dlatego, że nie jest zbyt pojemna.

Pamiętam jak weszła w katalogu byłam nią zachwycona i trochę sie rozczarowałam, właśnie przez tę pojemność - raczej wolę większe torebki. W środku nie ma za dużo miejsca, z jednej strony z boku ma kieszonkę na suwak. Całkiem sporo tam można wrzucuć (ok 12x20cm), z drugiej strony jest kieszeń na telefon - taka całkiem szeroka - wąski telefon trochę sie w niej macha, ale to nie jest właściwie wielka wada, bo do tej pory mój jeszcze nie wypadł
Gdybym miała kupić Lynelle jeszcze raz, raczej bym sie nie zdecydowała (no za mala jest jak dla mnie)... ale ogólnie torebka jest ładna, kolor pasuje do wszystkiego i materiał sie nie niszczy. A muszę przyznać, że swoje torebki raczej "chłodno" traktuję i zazwyczaj szybko coś mi się w nich psuje
Jak jeszcze cos konkretnie chciałabyś wiedzieć, to chętnie na pytania odpowiem

O śliczne dzięki Linkier za wyczerpujący oddźwięk!To, że może być nie za duża to podejrzewałam ale właśnie chciałam wiedzieć jak ekspolatacyjnie sobie poradzi. I skoro mówisz, że pomimo Twojego oziębłego stosunku do toreb wytrzymała to ja ją biorę!
Mnie uwiódł taki harmonijkowaty charakter tego materiału z którego jest zrobiona, jest taki inny i przez to też ciekawy. A w razie jak się nie pomieszcze z moimi szpargałami to zawsze jest to powód by rozglądnąć sie za czymś większym...

Ja też miałam duże obiekcję przed ujawnieniem się na forum, zwłaszcza,że na kilka piewrszych moich wpisów nikt jakoś nie reagował.. Ale co tam z uporem maniaka pisałam dalej i w końcu były jakieś reakcje, tak że śmiało!!!
Pozdrawiam...
Zuziza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 20:02   #1529
MaT
Wtajemniczenie
 
Avatar MaT
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: WRO
Wiadomości: 2 114
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

[1=f36f09c64670dbbf8506d7b 7195631196fb4f2ce_65c2c81 98d77a;17554554]...
wcale nie chciałabym ale zobaczyłam
wartośc-1108 z groszami.
chcialam cie ostrzec.[/QUOTE]
aneszna, czy możesz w poście, w którym mnie cytowałaś, usunąć słowo tutaj jako link, bo prawdopodobnie to spowodowało usunięcie całego mojego zamówienia, a nie chciałabym go składać kolejny raz
MaT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 20:06   #1530
andziat
Zakorzenienie
 
Avatar andziat
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 305
Dot.: Błyszczyk iskrzący

Cytat:
Napisane przez BioIvO Pokaż wiadomość
Mam nadzieje, że będziecie potrafiły mi pomóc z wyborem koloru błyszczyka. Wiem, że kolory w katalogu są przekłamane więc chce sie skonsultować, żeby trafić z odcieniem.
Apple cinnamon- kolor rudawy, czy bardziej kakaowy?
Sugar cane- delikatny rozbielony róż, czy róż a'la Barbie i czy jest z odcieniem fioletu czy bez.
Niestety nie mam szans na obejrzenie błyszczyka przed zakupem, a mam już kilka nietrafionych zakupów z kolorówki.
sugar cane - ja bym powiedziała, że to taki róż a'la Barbie ale nie jest zbyt jaskrawy i mocny, tutaj są jego zdjęcia, kolor na dłoni bardzo dobrze oddaje rzeczywisty kolor

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...e#post16811166

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...e#post16439763

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...e#post14664545


apple cinnamon - tego koloru osobiście nie widziałam, zgodnie z karta kolorów jest to rudy ale dosyć ciemny według mnie taki wpadający w brąz, tutaj są zdjęcia

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...n#post15789390

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...n#post15789361
andziat jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:11.