Wszystko o Avonie - część 10 - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-02-17, 09:23   #151
anulkaandzia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 261
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Mój Mąż ostatnio stwierdził : zobacz ile być miała zarobku jakbyś nic sobie nie zamówiła ... skwitowałam "ale zobacz to się mi kończy a na to była promocja a to u kogoś widziałam i jest super a to było o 50% tańsze bo z oferty demo"
anulkaandzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 09:29   #152
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez 83evelinka Pokaż wiadomość
Najgorsze jest to ,że nadal bywaja takie konsultantki.
Kiedyś jakas dziewczyna pisałą tutaj, że jej konsultantka sprzedawała po cenach WYZSZYCH niż w katalogu - że niby w katalogu sa ceny dla konsultantek, a klientki płacą iles tam %więcej
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 09:53   #153
pycia17
Zakorzenienie
 
Avatar pycia17
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 792
GG do pycia17
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Kiedyś jakas dziewczyna pisałą tutaj, że jej konsultantka sprzedawała po cenach WYZSZYCH niż w katalogu - że niby w katalogu sa ceny dla konsultantek, a klientki płacą iles tam %więcej

ja nie wiem jak tak można
pycia17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 09:55   #154
majula
Zakorzenienie
 
Avatar majula
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 3 958
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez myszka2508 Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie z innej beczki do kupujących kosmetyki Avon. Czy wasze konsultantki też z was zdzierają i nie macie żadnych rabatów od cen katalogowych?
ja jak bylam konsultantka dawalam gratosy i nie liczylam koncowki no klientka miala do zaplaty 6,90 to placila 6zl
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Kiedyś jakas dziewczyna pisałą tutaj, że jej konsultantka sprzedawała po cenach WYZSZYCH niż w katalogu - że niby w katalogu sa ceny dla konsultantek, a klientki płacą iles tam %więcej
to pozostawie bez komentarza
majula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 09:59   #155
katrina1991
Zadomowienie
 
Avatar katrina1991
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 552
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Kiedyś jakas dziewczyna pisałą tutaj, że jej konsultantka sprzedawała po cenach WYZSZYCH niż w katalogu - że niby w katalogu sa ceny dla konsultantek, a klientki płacą iles tam %więcej
to juz naprawde przegiecie...
a ja mam dylemat: mam zamowienie na jedna szminke na druga bym mame namowila i niewiem czy jeszcze dwie dla siebie zamowic, bo troche mnie kusza te lakiery, ale ja szminek nie uzywam i niewiem czy mi zejda...
katrina1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 10:13   #156
Monia M
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 31
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez zlotqo Pokaż wiadomość
pytanie mam, czy używałyście już tego nowego wydłużającego tuszu? jakieś opinie?
Wczoraj wypróbowałam ten nowy tusz i niestety mi nie pasuje wcale Chociaż nie wiem czy możesz brać moją opinię pod uwagę, bo mnie nawet SuperShock nie zachwyca Szczoteczka w tym nowym tuszu jest strasznie twarda i mała wg. mnie. Efekt na oku żaden
Co do pędzli Ungaro Fever. Jakość tych pędzli jest naprawdę bardzo dobraZ perfum również jestem bardzo zadowolona. Nawet mój mąż który jest naprawdę mało spostrzegawczy gdy przyszedł z pracy poczuł moje nowe perfumy A to było jakieś 5 godzin po tym jak się nimi psikałam A co do szminek Potęga koloru jeszcze nikt się u mnie nie skarżył na nie. Ufff

Edytowane przez Monia M
Czas edycji: 2010-02-17 o 10:15
Monia M jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 10:28   #157
emza
Rozeznanie
 
Avatar emza
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 502
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

tez bylam kiedys takim "pomocnikie konsultantki" ale to byl ogolniak a tak dziewczyna chodzila do zawodowki wiec dawala mi katalog, a ja bralam do szkoly. nie zbieralo sie tego duzo, bo tak ok 100-150zl na katalog roznych tanich ******* czasem jakies tanie perfumki, ale zawsze cos. Powiem tylko tyle, ze szybko zakonczylam zbieranie dla niej zamowien, bo nic nigdy nie dostalam, nawet glupiej probki zebym mogla dziewczyna pokazac, to jeszcze dala mi kiedys kilka innych kosmetykow niz zamawialysmy np. inny szampon naturals pamietam i pwoiedziala, ze taki przyszedl i juz...ehh i moim zdaniem o jakims fajnym zarobku moga mowic dziewczyny z zam ponad 1000zl oczywiscie jak wiekszosc nie jest dla nich
emza jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-17, 10:35   #158
nati__xxx
Wtajemniczenie
 
Avatar nati__xxx
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 2 211
GG do nati__xxx
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Hej hej, dziewczyny, mam do was kilka pytań Sama bawiłam się kiedyś w Avon, było to jakieś 6 lat temu, zbierałam wtedy zamówienia na konto założone na rodziców, ale od tamtej pory już nie działałam - konto chyba jakoś musiało samo się wykasowac, nie? zrezygnowałam wtedy bo w Łodzi naotwierało się w międzyczasie mnóstwo punktów (w marketach, na rynkach) gdzie można bezpośrednio kupi kosmetyki Avonu i klientki po prostu wolały isc i bezpośrednio obejrzec towar
Ale ostatnio jakoś doszłam do wniosku że na studiach nie mam żadnych znajomych konsultantek, a trochę brakuje mi tych kosmetyków myślicie że warto spróbowac raz jeszcze?
Wtedy nie byłam pełnoletnia więc miałam konto na mamę, teraz mogłabym działac sama.

Tylko zastanawiam się czy warto, bo dalej istnienieje mnóstwo tych punktów gdzie można od ręki kupic cos z Avonu (swoją drogą trochę to nie fair w stosunku do założeń firmy przecież dla konsultantek to ogromna konkurencja). Poza tym, jak to jest z tym składaniem zamówień, bo już nie pamiętam-można nie składac przez kilka miesięcy?

BTW - są jeszcze w sprzedaży perfumy WINK ?? ostatnio znalazłam starą próbkę, przypomniał mi się ten zapach w którym byłam zakochana i zapragnęłam go miec
__________________
"Jeśli chcesz grać w piłkę, musisz myśleć jak piłka."
nati__xxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 10:36   #159
83evelinka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: kraina jezior ;)
Wiadomości: 1 934
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Nusia7 dzięki za zdjęcie torebki Thilie!
całkiem duża ta torebka,w katalogu wydawała się być mniejsza, wielkość jest na plus!
__________________
uzależniona od kawy latte
szczęśliwa mama Kubusia ....zakochana żona
83evelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 10:42   #160
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez nati__xxx Pokaż wiadomość
BTW - są jeszcze w sprzedaży perfumy WINK ?? ostatnio znalazłam starą próbkę, przypomniał mi się ten zapach w którym byłam zakochana i zapragnęłam go miec
Oj od dawna ich już nie ma
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 10:46   #161
bleki00
Rozeznanie
 
Avatar bleki00
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: trn
Wiadomości: 887
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

nati_xxx spróbuj jeszcze raz! to forum jest przecież dowodem na to, że mimo wielu stoisk i sklepików avonowych można znaleźć dobre klientki

Wink'a już niestety nie ma
__________________
Wedding
bleki00 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-17, 10:48   #162
83evelinka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: kraina jezior ;)
Wiadomości: 1 934
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Oj od dawna ich już nie ma
no właśnie... wielka szkodaa...zapach był śliczny
__________________
uzależniona od kawy latte
szczęśliwa mama Kubusia ....zakochana żona
83evelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 10:49   #163
Ewlyn
Zakorzenienie
 
Avatar Ewlyn
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Portugalia
Wiadomości: 3 483
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez Dagusiac Pokaż wiadomość
Co do klientek ja dzielę je na dwie kategorie:
1. zamawiają dużo, ale co 3-4 katalogi
2. zamawiają skromnie, tak do 50zł, ale za to co katalog

Sama nie wiem którą kategorię wolę Pozyskałam klientkę (mamę koleżanki) zaczeła zamawiać i to głównie produkty Anew i inne kremy.
Tez mam takie klientki, jak pewnie każdy. Dlatego mam swój sposób nagradzania WSZYSTKICH. Przyznam, że podpatrzyłam go u innej konsultantki i troszkę zmieniałm dla siebie. Każda klientka dostaje prezent po przekroczeniu pewnego progu. To coś jak zbieranie punktów Za każde np 100 punktów dostaje kosmetyk pełnowymiarowy. Lub np 2 mniejsze. Jedna otrzyma taki produkt np co drugo katalog... inna co 5 katalogów. Jak szybko go dostaną zależy tylko od nich . A w sumie zarabiam na nich tyle samo.
Prezenty mam zawsze w zapasie i jak chcą to moga sobie przyjść, pooglądać i wybrać co chcą. Niektórym wysyłam liste na maila i od razu dołączam do paczuszki.
Wg mnie jest to najbardziej fair w stosunku do wszystkich klientów.

A prezenty kupuję z ofert Netto jak jest cena dobra, albo z różnych wiązanych ofert z katalogu, albo przeznaczam na to prezenty od Avonu za programy motywacyjne, czy za płatnośc karta Avon


Cytat:
Napisane przez anulkaandzia Pokaż wiadomość
Mój Mąż ostatnio stwierdził : zobacz ile być miała zarobku jakbyś nic sobie nie zamówiła ... skwitowałam "
Nie wydałabyś w Avonie, ale to samo kupiłabyś w markecie czy Rossmannie :p
Na jedno wyjdzie

Cytat:
Napisane przez nati__xxx Pokaż wiadomość
Hej hej, dziewczyny, mam do was kilka pytań Sama bawiłam się kiedyś w Avon, było to jakieś 6 lat temu, zbierałam wtedy zamówienia na konto założone na rodziców, ale od tamtej pory już nie działałam - konto chyba jakoś musiało samo się wykasowac, nie? zrezygnowałam wtedy bo w Łodzi naotwierało się w międzyczasie mnóstwo punktów (w marketach, na rynkach) gdzie można bezpośrednio kupi kosmetyki Avonu i klientki po prostu wolały isc i bezpośrednio obejrzec towar
Ale ostatnio jakoś doszłam do wniosku że na studiach nie mam żadnych znajomych konsultantek, a trochę brakuje mi tych kosmetyków myślicie że warto spróbowac raz jeszcze?
Wtedy nie byłam pełnoletnia więc miałam konto na mamę, teraz mogłabym działac sama.

Tylko zastanawiam się czy warto, bo dalej istnienieje mnóstwo tych punktów gdzie można od ręki kupic cos z Avonu (swoją drogą trochę to nie fair w stosunku do założeń firmy przecież dla konsultantek to ogromna konkurencja). Poza tym, jak to jest z tym składaniem zamówień, bo już nie pamiętam-można nie składac przez kilka miesięcy?

BTW - są jeszcze w sprzedaży perfumy WINK ?? ostatnio znalazłam starą próbkę, przypomniał mi się ten zapach w którym byłam zakochana i zapragnęłam go miec
- WINKa nie ma szkoda bo też lubilam.
- Te stoiska w marketach sa "nielegalne"
- Jak najbardziej się opłaca, tym bardziej jak piszesz, masz na studiach znajomych a żadnej konsultantki
- Nic się nie stanie jak nie zamówisz przez kilka katalogów. Dopiero po roku kasją ci konto.


Mam podgląd faktury.
Braków brak, z wyjątkiem tych nieszczęsnych karteczek MEMO! Czy one jeszcze będą?? Pisać do nich?? Nie ma czegoś takiego jak prezent przeprosinowy, jeśli nie ma czegoś dłużej niż 1 katalog? Już od K17 na nie czekam.
Dostałam jakąś próbkę gratisowo PR. INTENS. KURACJI ANTYCELL. bezplatny. Nie wiem, czy to do jakiegoś produktu z katalogu jest, czy nie. Nie moge się doszukać.
Darmowych katalogów brak
__________________
Storczyki

Edytowane przez Ewlyn
Czas edycji: 2010-02-17 o 10:54
Ewlyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 10:51   #164
malbar
Raczkowanie
 
Avatar malbar
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 249
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez nati__xxx Pokaż wiadomość
Hej hej, dziewczyny, mam do was kilka pytań Sama bawiłam się kiedyś w Avon, było to jakieś 6 lat temu, zbierałam wtedy zamówienia na konto założone na rodziców, ale od tamtej pory już nie działałam - konto chyba jakoś musiało samo się wykasowac, nie? zrezygnowałam wtedy bo w Łodzi naotwierało się w międzyczasie mnóstwo punktów (w marketach, na rynkach) gdzie można bezpośrednio kupi kosmetyki Avonu i klientki po prostu wolały isc i bezpośrednio obejrzec towar
Ale ostatnio jakoś doszłam do wniosku że na studiach nie mam żadnych znajomych konsultantek, a trochę brakuje mi tych kosmetyków myślicie że warto spróbowac raz jeszcze?
Wtedy nie byłam pełnoletnia więc miałam konto na mamę, teraz mogłabym działac sama.

Tylko zastanawiam się czy warto, bo dalej istnienieje mnóstwo tych punktów gdzie można od ręki kupic cos z Avonu (swoją drogą trochę to nie fair w stosunku do założeń firmy przecież dla konsultantek to ogromna konkurencja). Poza tym, jak to jest z tym składaniem zamówień, bo już nie pamiętam-można nie składac przez kilka miesięcy?

BTW - są jeszcze w sprzedaży perfumy WINK ?? ostatnio znalazłam starą próbkę, przypomniał mi się ten zapach w którym byłam zakochana i zapragnęłam go miec
Mi się wydaje, że zawsze warto spróbować, przecież to nic cię nie kosztuje, najwyżej się nie uda. Ja też tak zaczęłam, nie wiedziałam, czy się uda, ale spróbowałam i się udało. Nie mam dużych zamówień, ale mi to w zupełności wystarczy. Przemyśl to.

P.S. Dziewczyny, nie piszemy postów na wątku ze zdjęciami !! Do tego służy ten wątek.

Edytowane przez malbar
Czas edycji: 2010-02-17 o 10:55
malbar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 10:54   #165
myszka1706
Zakorzenienie
 
Avatar myszka1706
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 4 619
GG do myszka1706
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

wiecie co biżuteria Belinda faktycznie jest fajna - klientka zamawiała kremową - tylko mi przeszkadza to łączenie na tym koraliku z "diamencikami" które tak bezczelnie widać - wg mnie psuje to efekt - i kojarzy mi się z Rafaello takie złączone dwie połóweczki :P
myszka1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 10:57   #166
aqqA
Rozeznanie
 
Avatar aqqA
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 748
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Melduję brak braków (info z podglądu, faktura jeszcze 'not found' )
__________________
Cosmetics Freak bloguje

Konsultantka avonu


My

dbam o włosy
8MB i BBL

aqqA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 11:04   #167
nati__xxx
Wtajemniczenie
 
Avatar nati__xxx
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 2 211
GG do nati__xxx
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

No to teraz się nakręciłam
a chyba był jakiś próg od którego można było złoży zamówienie...tak?
Bo jak mam jakąś pojedynczą rzecz do kupienia to wtedy w sklepie? Kurde już nic nie pamiętam
Dzięki za info

A winka chyba nie przeboleję
__________________
"Jeśli chcesz grać w piłkę, musisz myśleć jak piłka."
nati__xxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 11:17   #168
ankoro
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 572
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez anulkaandzia Pokaż wiadomość
Mój Mąż ostatnio stwierdził : zobacz ile być miała zarobku jakbyś nic sobie nie zamówiła ... skwitowałam "ale zobacz to się mi kończy a na to była promocja a to u kogoś widziałam i jest super a to było o 50% tańsze bo z oferty demo"
A ja uważam,że mąż ma rację.
Kupuję kosmetyki i inne produkty z Avonu, ale w ilościach niezbędnych. Resztę zarobku przeznaczam na inne cele i czasem tego się sporo uzbiera. A ostatecznie do takiej decyzji przekonał mnie po pierwsze artykuł na temat zmian zachodzących w kosmetykach otwartych podczas ich przechowywania. Po drugie przykład: gdzie w domu miałam rozpoczętą wodę perfumowana True Glow i po pół roku jej zapach tak się zmienił, ze nie nadawał się do używania tylko do wyrzucenia.
Można więc odzwyczaić się od szalonych zakupów, tylko trzeba znaleźć sobie inny wartościowy cel.Mnie jest z tym dobrze.
__________________
Wszak to rzecz jest oczywista, że się nie wysyła LISTA. Więc jakiż rogaty wciąż kusi cię bies, że ślesz ESEMESA, a nie ESEMES?
ankoro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 11:20   #169
majula
Zakorzenienie
 
Avatar majula
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 3 958
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez 83evelinka Pokaż wiadomość
Nusia7 dzięki za zdjęcie torebki Thilie!
całkiem duża ta torebka,w katalogu wydawała się być mniejsza, wielkość jest na plus!
mnie ona coraz bardziej kusi , ladnie wyglada na zdjeciach
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Oj od dawna ich już nie ma
Cytat:
Napisane przez bleki00 Pokaż wiadomość
nati_xxx spróbuj jeszcze raz! to forum jest przecież dowodem na to, że mimo wielu stoisk i sklepików avonowych można znaleźć dobre klientki

Wink'a już niestety nie ma
Cytat:
Napisane przez 83evelinka Pokaż wiadomość
no właśnie... wielka szkodaa...zapach był śliczny
szkoda tego winka jak bylam konsultantka to mialam sporo zamowien na niego

Ja sama mysle nad zostaniem konsultantaka ponownie
majula jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-17, 11:20   #170
taka jedna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wielkopolskie
Wiadomości: 7 853
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Ja mam wody długo otwarte z Avonu i nie zmieniły zapachu
taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 11:21   #171
Ewlyn
Zakorzenienie
 
Avatar Ewlyn
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Portugalia
Wiadomości: 3 483
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez nati__xxx Pokaż wiadomość
No to teraz się nakręciłam
a chyba był jakiś próg od którego można było złoży zamówienie...tak?
Bo jak mam jakąś pojedynczą rzecz do kupienia to wtedy w sklepie? Kurde już nic nie pamiętam
Dzięki za info

A winka chyba nie przeboleję
Musisz mieć minimum 150 zł. Jeśli masz mniej to płacisz 10 zł za realizację malego zamowienia. To samo jest w sklepie.
Nie mam pewności teraz.. ale kiedyś było tak, że jeśli miałaś w obecnym katalogu, lub poprzednim sprzedaż za min 150 zł, to w sklepie już nie płaciłas tych 10 zł. Może teraz zmienili to tylko do trwającego katalogu.
Napewno ktos wie to jeszcze powie

Zapisz się - nic nie tracisz Dasz w szkole katalogi, dziewczyny wezma do domu, pokażą rodzinie... napewno się uzbiera 150.

Kurka... nie wyobrażam sobie teraz nie byc w Avonie A jak się zapisywałam 5 lat temu (albo 6...) to tez miałam wątpliwości. A opusciłam tylko 1 katalog
__________________
Storczyki
Ewlyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 11:24   #172
ankoro
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 572
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez taka jedna Pokaż wiadomość
Ja mam wody długo otwarte z Avonu i nie zmieniły zapachu

To może to tylko moje subiektywne odczucie,że zapach zaczął mnie drażnić.

---------- Dopisano o 12:24 ---------- Poprzedni post napisano o 12:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Ewlyn Pokaż wiadomość
Musisz mieć minimum 150 zł. Jeśli masz mniej to płacisz 10 zł za realizację malego zamowienia. To samo jest w sklepie.
Nie mam pewności teraz.. ale kiedyś było tak, że jeśli miałaś w obecnym katalogu, lub poprzednim sprzedaż za min 150 zł, to w sklepie już nie płaciłas tych 10 zł. Może teraz zmienili to tylko do trwającego katalogu.
Napewno ktos wie to jeszcze powie

Zapisz się - nic nie tracisz Dasz w szkole katalogi, dziewczyny wezma do domu, pokażą rodzinie... napewno się uzbiera 150.

Kurka... nie wyobrażam sobie teraz nie byc w Avonie A jak się zapisywałam 5 lat temu (albo 6...) to tez miałam wątpliwości. A opusciłam tylko 1 katalog

Ja od ponad 11 lat, nie opuściłam żadnego.
__________________
Wszak to rzecz jest oczywista, że się nie wysyła LISTA. Więc jakiż rogaty wciąż kusi cię bies, że ślesz ESEMESA, a nie ESEMES?
ankoro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 11:24   #173
majula
Zakorzenienie
 
Avatar majula
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 3 958
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

ja Was podziwiam tyle lat w avonie ja bylam dwa lata jak studiowalam potem stracilam kilentki i nie bylo sensu zamawiac no coz sama teraz zamawiam u konsultantki
majula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 11:27   #174
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez ankoro Pokaż wiadomość

Ja od ponad 11 lat, nie opuściłam żadnego.
ta tez
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 11:30   #175
taka jedna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wielkopolskie
Wiadomości: 7 853
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez majula Pokaż wiadomość
ja Was podziwiam tyle lat w avonie ja bylam dwa lata jak studiowalam potem stracilam kilentki i nie bylo sensu zamawiac no coz sama teraz zamawiam u konsultantki
Ja się zapisałam idąc na studia, ale moi znajomi ze studiów to bardzo mały procent moich zamówień. Głównie to jednak rodzina.

Jestem 3,5 roku konsultantką i też nie opuściłam żadnego katalogu. Co więcej, zamawiam na wszystkie 3 terminy najczęściej.
taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 11:36   #176
Ewlyn
Zakorzenienie
 
Avatar Ewlyn
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Portugalia
Wiadomości: 3 483
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez ankoro Pokaż wiadomość

Ja od ponad 11 lat, nie opuściłam żadnego.
Wow... weteranka
__________________
Storczyki
Ewlyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 11:41   #177
nati__xxx
Wtajemniczenie
 
Avatar nati__xxx
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 2 211
GG do nati__xxx
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez taka jedna Pokaż wiadomość
Ja się zapisałam idąc na studia, ale moi znajomi ze studiów to bardzo mały procent moich zamówień. Głównie to jednak rodzina.

Jestem 3,5 roku konsultantką i też nie opuściłam żadnego katalogu. Co więcej, zamawiam na wszystkie 3 terminy najczęściej.
No właśnie z tymi studiami to tak różnie wychodzi, bo niby znajomych masa, ale z drugiej strony studentkom kasa się nie przelewa więc myślę że szału nie będzie

Boję się trochę że mój zapał zostanie zgaszony właśnie przez brak chętnych, no ale jeśli nie spróbuję to się nie dowiem

I w sumie nie wiem gdzie się zgłosic? wypełnic formularz na stronie? a może jest na naszym forum koordynatorka z ŁDZ?
__________________
"Jeśli chcesz grać w piłkę, musisz myśleć jak piłka."
nati__xxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 11:49   #178
anulkaandzia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 261
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez ankoro Pokaż wiadomość
A ja uważam,że mąż ma rację.
Kupuję kosmetyki i inne produkty z Avonu, ale w ilościach niezbędnych. Po drugie przykład: gdzie w domu miałam rozpoczętą wodę perfumowana True Glow i po pół roku jej zapach tak się zmienił, ze nie nadawał się do używania tylko do wyrzucenia.
Można więc odzwyczaić się od szalonych zakupów, tylko trzeba znaleźć sobie inny wartościowy cel.Mnie jest z tym dobrze.
To jasne że kupuje niezbędne rzeczy , żele pod prysznic, płyny do kąpieli, kremy, balsami cienie , kredki zawsze coś się kończy. W łazience mam flakonik Little White Dress majacy z dwa lata chyba i nie stracił jak dla mnie swoich wartości, z drugiej strony od zawsze miałam słabość do biżuterii i lubie ta z avonu wiec swoje zakupy uwazam za spożytkowane dobrze
anulkaandzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 12:02   #179
malka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 999
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez ankoro Pokaż wiadomość
A ja uważam,że mąż ma rację.

Można więc odzwyczaić się od szalonych zakupów, tylko trzeba znaleźć sobie inny wartościowy cel.Mnie jest z tym dobrze.
Ja teraz przyszalałam z zamówieniami dla siebie i do domu zdecydowanie bardziej niż nawet na święta, za parę ładnych stów zamówiłam...
Ale raz na jakiś czas można zaszaleć. Natomiast od teraz basta - zamawiam tylko to, co niezbedne lub co się kończy.
malka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 12:13   #180
teroslawa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 37
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

A ja zaszalałam i wzięłam sobie biżu Tamiya, perełki, lawendowy krem do stóp, zestaw maseczek Planet Spa i ten afrykański, a przez Was domówiłam jeszcze krem SS. I kolejny raz muszę dokładać do zamówienia, usprawiedliwiam się jedynie tym, że w dwóch następnych katalogach niczego poza torbą Maja nie zamierzam brać, a niedawno miałam urodziny, więc mi się należy.;]

Nie liczę oczywiście szamponów i płynów do kąpieli, które finansuje małżonek (chociaż jeszcze o tym nie wie:P).
__________________
http://dragcave.net/user/lama

Edytowane przez teroslawa
Czas edycji: 2010-02-17 o 12:15
teroslawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:27.