Najbardziej seksowny zapach dla faceta :) - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-03-08, 16:54   #271
Favkes
Zakorzenienie
 
Avatar Favkes
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: na żeliwnej żerdzi
Wiadomości: 3 515
GG do Favkes
Dot.: Najbardziej seksowny zapach dla faceta :)

Ewidentnie najpiękniejsze zapachy to Lanvin Oxygene - na lato
i Gucci Pour Homme, kiedyś jeszcez bardzo podobał mi sięna moim mężu Givenchy Pi. Ale dawno go nie czułam i nie wiem czy coś sięnie zmieniło.

Swoją drogą Gucci ma tak piękny dymowy zawiew, ze mogłabym sama sięnim perfumować tylko po to żeby czuć ten dymek ... hihihi
Favkes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-13, 17:13   #272
rzepiszka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 18
Dot.: Zapach dla faceta

Moj mezczyzna od zawsze pachnie Polo Sport Ralpha Laurena( psikadlo w niebieskiej okraglej buteleczce). Niesamowicie pasujacy do niego zapach: swiezy, sexowny,powabny i meski.
Dla odmiany uzywa Farenheita Dira; tez cos w tym jest ale to juz ie to.
rzepiszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-15, 17:07   #273
SpanishMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SpanishMyszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Shallow Grave
Wiadomości: 5 143
Dot.: Zapach dla faceta

Aramis Life, Aramis, A*Men, Basala, Obsession i oczywiście M7
__________________
"It's been so long...
Feels like pins and needles in my heart...
So long...
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-17, 21:21   #274
serwatka
Przyczajenie
 
Avatar serwatka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 2
Dot.: Najbardziej seksowny zapach dla faceta :)

Witam, jest to mój pierwszy post tutaj , pisze bo mam mały problem , mianowicie stoję przed zakupem pierwszych markowych perfum i nie bardzo wiem co wybrać Czytałem sporo na necie i im więcej wiem tym mniej hehe jest tyle tych perfum że głowa mała ciężko jest wybrać te jedyne. Teraz może troche informacji , interesuje mnie perfum głównie na zbliżające się wakacje , i na wieczorne imprezy więc musiałby być taki mały kompromis, zapach ma być męski , seksowny, tajemniczy , mam 19 lat w lato będzie 20 lat więc jestem dosyć młody , no i wiecie dziewczyny się mają za tym oglądać dlatego głównie zadaje te pytanie do kobiet na tym forum zresztą to chyba damskie forum? Na razie jest to zakup w ciemno wiem wiem najlepiej zobaczyć na własnej skórze , jak tylko będzie taka możliwość w moim małym mieście wypróbuje je. Na początku skłaniałem się w stronę Hugo Bossa zielonego albo szarego , jeszcze brałem pod uwagę Christina diora Higher energy. Teraz po przeczytaniu paru lektur mój gust sie zmienił:
Chanel, Allure Men nr 1
Gucci Pour Homme nr 2
Christian Dior, Higher nr 3
Chanel, Egoiste men nr 4
Carolina Herrera, 212 Men nr 5
Christian Dior, Dune nr 6
Donna Karan, DKNY Men nr 7
Giorgio Armani, Emporio White nr 8
Giorgio Armani, Emporio Homme nr 9
numer 1 najbardziej skłaniam się w jego stronę 9 najmniej hehe, w sumie zadowalająca by była odpowiedź w stylu cokolwiek z tego wybierzesz będziesz bardzo zadowolony , jeśli tak by było to wybiorę nr1( jak dam rade to pierw przetestuje go na własnej skórze)

z góry dzięki za odpowiedzi , mam nadzieje ze któraś z kobiet rozjaśni mi w głowie
serwatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-17, 23:32   #275
Curzon
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 29
Dot.: Najbardziej seksowny zapach dla faceta :)

Jedyne co doradze to - tylko nie Allure
Curzon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-18, 08:28   #276
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: Najbardziej seksowny zapach dla faceta :)

Cytat:
Napisane przez serwatka Pokaż wiadomość
(...)
Chanel, Allure Men nr 1
Gucci Pour Homme nr 2
Christian Dior, Higher nr 3
Chanel, Egoiste men nr 4
Carolina Herrera, 212 Men nr 5
Christian Dior, Dune nr 6
Donna Karan, DKNY Men nr 7
Giorgio Armani, Emporio White nr 8
Giorgio Armani, Emporio Homme nr 9
z góry dzięki za odpowiedzi , mam nadzieje ze któraś z kobiet rozjaśni mi w głowie
Na razie wypisałes same nazwy i nic wiecej. Nie napisales jakiego typu zapachy lubisz. Drzewne, swieże, mchowe, słodkie, dymne itp.
Z tych co wymieniłes mi sie podoba:
Gucci PH
Chanel Egoiste
Armani Emporio Homme
Kazdy z tych zapachów jest diametralnie inny.
Jezeli mamy pomóc to prosimy o dokładniejsze sprecyzowanie rodzaju zapachu.
__________________
... I chłodną żmiją świt dżunglowy
Wpełza do jamy,
A w dżunglach wilgoć mszy grobowej,
Dym kadzidlany. ...



czarne kredki
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-19, 09:15   #277
maga48
Raczkowanie
 
Avatar maga48
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: chrobry
Wiadomości: 115
Dot.: Najbardziej seksowny zapach dla faceta :)

Drakkar Noir albo Chanel Allure Homme
maga48 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-19, 09:18   #278
ygaa
Raczkowanie
 
Avatar ygaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 34
Dot.: Najbardziej seksowny zapach dla faceta :)

hugo boss szary .. poprostu zwala z nóg
ygaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-19, 14:34   #279
serwatka
Przyczajenie
 
Avatar serwatka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 2
Dot.: Najbardziej seksowny zapach dla faceta :)

Skoro na lato musi więc być świeży, ciut słodkawy, tworzący pozytywne wibracje, dodający w chwilach słabości pozytywnej energii, z jednej strony aby jednym niuchnięciem poprawił humor, dodał pewności siebie a z drugiej strony aby intrygował, pobudzał zmysły myślę tutaj teraz głównie o chanel allure home, Carolina Herrera 212 men, Burberry Week end for Men , Donna Karan DKNY Men , jak myślicie chyba nadają się te do danej kategorii?? chętnie bym sprawdził chanel allure , z tego co wiem nadaje się na wiosnę i tez na lato , jest ciepły świeży , pobudzający i intrygujący przy tym
serwatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-30, 19:14   #280
ThePrzemo777
Przyczajenie
 
Avatar ThePrzemo777
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 14
Wink Czym można uwieść kobietę ???

Czym można uwieść kobietę ??? hmmm..... Wątek dla wielu mężczyzn jak i chłopców chcących zastosować najbardziej klasyczny sposób miłosnych podbojów - czyli podryw na zapach. Można naprawdę przeróżnie..... Zaczynając od młodzieńczych podbojów świeżymi, zielonymi zapachami jak L'eau par Kenzo czy Crave CK, kończąc na dojrzałym uwodzeniu zmysłowymi perfumami jak np. Gucci Pour Homme czy A*men T. Muglera...... A wszystko to zależy.... no właśnie - od gustów i gusteczków wszystkich niewiast ... nieważne w jakim przedziale wiekowym
Więc ... jakim zapachem można uwieść kobietę...... Oczywiście waszym zdaniem
ThePrzemo777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-30, 19:24   #281
kriss_de_valnor
Zakorzenienie
 
Avatar kriss_de_valnor
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: gród Kraka
Wiadomości: 6 434
Dot.: Czym można uwieść kobietę ???

przede wszystkim - wodą z mydłem - to obowiązkowa podstawa a dalej... to zależy np. palacze są kompatybilni z przyprawami
__________________
próbki na wymianę



kriss_de_valnor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-30, 19:27   #282
Anuschka
Wtajemniczenie
 
Avatar Anuschka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 904
Dot.: Czym można uwieść kobietę ???

W gruncie rzeczy zapach to sprawa indywidualna. A najbardziej seksowną częścią ciała - co ustalono już jakiś czas temu i ja osobiście będę się przy tym upierać - jest mózg.
Anuschka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-30, 19:36   #283
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Czym można uwieść kobietę ???

Czym można uwieść kobietę? Zwykle intelektem, poczuciem humoru, osobowością.
Żaden Dior czy inny Armani nic tu nie pomoże. Woda święcona też nie.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-30, 19:39   #284
mementos
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 167
Dot.: Czym można uwieść kobietę ???

inteligencją, klasą, niegłupim gadaniem, poczuciem humoru? :wtf:

ja zapach stosuje dla siebie dla własnego dobrego nastroju, a nie "na laski" jak to ujmują "joł ziomy" bądź "na panny gotowe na..." też się z takim stwierdzeniem spotkałem.

uwodzenie zpachem? zapach to dodatek to całego wizerunku. do całego stylu. może go umocnić, dopełnić. a moim zdaniem gadanie o uwodzeniu zapachem jest śmieszne. bo ktoś kto zapach stosuje "na panny" jest w moich oczach dennym próżniakiem i raczej mało inteligentnym osobnikiem.
mementos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-30, 20:39   #285
demonik
Zakorzenienie
 
Avatar demonik
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Najbardziej seksowny zapach dla faceta

Cytat:
Napisane przez ThePrzemo777 Pokaż wiadomość
Czym można uwieść kobietę ??? hmmm..... Wątek dla wielu mężczyzn jak i chłopców chcących zastosować najbardziej klasyczny sposób miłosnych podbojów - czyli podryw na zapach. Można naprawdę przeróżnie..... Zaczynając od młodzieńczych podbojów świeżymi, zielonymi zapachami jak L'eau par Kenzo czy Crave CK, kończąc na dojrzałym uwodzeniu zmysłowymi perfumami jak np. Gucci Pour Homme czy A*men T. Muglera...... A wszystko to zależy.... no właśnie - od gustów i gusteczków wszystkich niewiast ... nieważne w jakim przedziale wiekowym
Więc ... jakim zapachem można uwieść kobietę...... Oczywiście waszym zdaniem
ThePrzemo777, nie dubluj proszę wątków, a przed założeniem wątku korzystaj z wizażowej wyszukiwarki.

W temacie - powtórzę:

Cytat:
Napisane przez demonik Pokaż wiadomość
(...) tak jak z łysego dresika z "abs-em" frak nie uczyni eleganckiego dżentelmena, tak zapach - choćby najpiękniejszy - nie sprawi, że za nudnym facetem o nieciekawej aparycji będą szaleć rzesze kobiet .
demonik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-30, 20:49   #286
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Re: zapach dla faceta

aqua di gio jesli sie nie myle armaniego
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-30, 20:52   #287
czarnaorchidea
Rozeznanie
 
Avatar czarnaorchidea
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 745
Dot.: Najbardziej seksowny zapach dla faceta :)

mam obsesję na punkcie Energise'a [Hugo Boss] - to raczej dla facetów, którzy preferują styl sportowy i na luzie; a na drugim miejscu jest Very Irresistible [Givenchy] w męskiej wersji; ten kojarzy mi się jednak z eleganckim, prawdziwym mężczyzną... mmm.
__________________
"Natura jest niewygodna. Trawa jest twarda, wilgotna, pełna obrzydliwych insektów. Gdyby natura była wygodna, ludzkość nie wymyśliłaby architektury."
Oscar Wilde

czarnaorchidea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-30, 20:53   #288
kasia-zuzia
Zadomowienie
 
Avatar kasia-zuzia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: leszno
Wiadomości: 1 311
Dot.: Czym można uwieść kobietę ???

Cytat:
Napisane przez kriss_de_valnor Pokaż wiadomość
przede wszystkim - wodą z mydłem - to obowiązkowa podstawa a dalej... to zależy np. palacze są kompatybilni z przyprawami
O właśnie - woda i mydło to podstawa, niestety szczególnie latem w tzw środkch komunikacji publicznej można stwierdzić, że wielu mężczyzn ma z tym problem
Uwiebiam na moim mężu black xs
kasia-zuzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-30, 23:51   #289
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Czym można uwieść kobietę ???

Cytat:
Napisane przez kriss_de_valnor Pokaż wiadomość
przede wszystkim - wodą z mydłem - to obowiązkowa podstawa a dalej... to zależy np. palacze są kompatybilni z przyprawami
więc moje upodobanie do Opium to nic innego, jak 100% kompatybilność
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-31, 07:20   #290
Anusia : )( :
Zadomowienie
 
Avatar Anusia : )( :
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 732
Smile Dot.: Najbardziej seksowny zapach dla faceta :)

A mój mężczyzna pachnie Farenheitem, uwielbiam ten zapach na jego skórze, miał go na sobie jak się poznaliśmy : )
__________________
Zabiegana, zajęta, zapracowana,
ciągle niewyspana, ale szczęśliwa...


Anusia : )( : jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-31, 08:14   #291
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: Najbardziej seksowny zapach dla faceta :)

Problem wyboru zapachu ja rozpatrzę od innej strony. Raczej od strony grupy kobiet na jakie by chciało się tym zapachem podziałać. (rozważania prowadzone dla klasy średniej).

Nastolatka - "mydło, szczotka, pasta, kubek, ciepła woda". Najlepiej coś co wszyscy znają, nie musi sie podobać byle by było drogi, bo wtedy wiadomo taki ma kasę i łatwiej go będzie naciągnąć na "KINO". żadne charakterystyczne nie przychodzą mi do głowy po za ogólnie zapachami Adidasa i Mexxa.

Studentka - nie ważne czym pachnie byle wcześniej było: mydło, szczotka, pasta, kubek, ciepła woda. A zasadniczo powinien mieć tyle w głowie by było o czym z nim rozmawiać. Wyjątek stanowią te studentki które przyszły na uczelnie tylko zapolować na męża. Wtedy "patrz punkt - Dziewczyna dla dresa. Tu tez nic mi po głowie sie nie pląta z wyjątkiem ogólnie zapachów Kenzo i Lacoste.

Kobieta młoda - "mydło, szczotka pasta kubek ciepła woda). Z później to już jest obojętne byle by nie śmierdziało tania podróbka. No i oczywiście musi być o czym z tym facetem porozmawiać. Dobrze by było by zapach był zharmonizowany z wyglądem. Całe spektrum firmowe. Kompletnie wszystko mi tu pasuje co nie jest podróbka i zapachami Adidasa czy Avonu.

Kobieta wieku sredniego - "mydło, szczotka, pasta, kubek, ciepła woda". Tak samo jak i u kobiety młodej ma nie "capiec" od niego podróbkami. Dobrze by było by zapach harmonizował z wyglądem. Moze nieziemsko nawet pachnieć ale w wyciągniętym swetrze i "brzuszyskiem piwnym" to wrażenia nie zrobi. Kompletnie wszystko mi tu pasuje co nie jest podróbka i zapachami Adidasa czy Avonu.

Kobieta "drugiej młodości" - "mydło, szczotka, pasta, kubek, ciepła woda". Nie ma znaczenia byle by nie śmierdział tandetnie. Na myśl mi przychodzą zapachy lawendowe.

Nastolatka i kobieta modna - "mydło, szczotka, pasta, kubek, ciepła woda". Mile są widziane wszelkie nowości, nowinki tak wiec i zapachy swieżynki na rynku reklamowane po "trendy" gazetach. Lancome Hypnose PH, Escada Sunset Heat PH, Gucci Eau de Perfum II PH.

Kobieta Dresa - najlepiej zapachy które są charakterystyczne i rozpoznawalne. Musi je rozpoznawać większość koleżanek by wiedziały ze jej facet ma kasę. Z takich zapachów: Szary Boss, Farenheit, La Malle JPG.

Kobieta "żul" - wszystko obojętne, jedynym ważnym elementem jest pobrzękujące szkło. Wspinając sie na "wyżyny" zapachowe: Woda Brzozowa.

Kobieta "Herod" - może pachnieć czym chce ona i tak zaraz go przestawi na swoje "tory" i będzie pachnieć tak jak ona chce. Warunek trzeba mieć zapędy pantoflarskie inaczej takiej kobiety sie nie poderwie.

Kobieta Snobka - obojętnie co, obojętnie czy pachnie czy śmierdzi ma być tylko i wyłącznie drogie i ekskluzywne.

Większość kobiet - "mydło, szczotka, pasta, kubek, ciepła woda", ma pachnieć czystością, a zapach z flakonika jest tylko miłym dodatkiem.

Eenax ("kobieta?") - ważne by nie pachniał "zaniedbaniem" ("mydło, szczotka, pasta, kubek, ciepła woda"). A na drugim planie to mi sie podobaja zapachy: drzewne, kadzidlane i orientalne: Gaiac, Mechant Loup, Kyoto, Ouarzazate, Gucci PH, OPIUM PH, M7, PI, Kenzo PH i Jungle, Tumulte PH, Terr d'Hermes, itp.

Ogolnie:
- może niepachnień niczym, czyli być po użyciu : mydła, szczotki, pasty i ciepłej wody" i dezodorantu,
- zapach ma być użyty umiarkowanie a nie ma być zlany tym od stóp dom głów,
- zapach ma być oryginalny,
- zupełnie odpadają zapachy: Double Whisky, Copacabana, i temu podobne
- jeżeli jest ubrany na luzie na sportowo (co nie oznacza ze w Dres) to zapach lepiej by był lekki, powietrzny,
- jeżeli jest ubrany elegancko to lepiej by tez zapach był elegancki
- jeżeli już pali (może uda sie go później oduczyć), to zapach raczej powianien harmonizować z zapachem tytoniu czyli drzewne, orientalne itp. przykładowo Gucci PH EDP, OPIUM, itp.
__________________
... I chłodną żmiją świt dżunglowy
Wpełza do jamy,
A w dżunglach wilgoć mszy grobowej,
Dym kadzidlany. ...



czarne kredki
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-31, 08:19   #292
homyk
Zakorzenienie
 
Avatar homyk
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 5 039
Dot.: Najbardziej seksowny zapach dla faceta :)

Cytat:
Napisane przez Eenax Pokaż wiadomość
Problem wyboru zapachu ja rozpatrzę od innej strony. Raczej od strony grupy kobiet na jakie by chciało się tym zapachem podziałać. (rozważania prowadzone dla klasy średniej).

Nastolatka - "mydło, szczotka, pasta, kubek, ciepła woda". Najlepiej coś co wszyscy znają, nie musi sie podobać byle by było drogi, bo wtedy wiadomo taki ma kasę i łatwiej go będzie naciągnąć na "KINO". żadne charakterystyczne nie przychodzą mi do głowy po za ogólnie zapachami Adidasa i Mexxa.

Studentka - nie ważne czym pachnie byle wcześniej było: mydło, szczotka, pasta, kubek, ciepła woda. A zasadniczo powinien mieć tyle w głowie by było o czym z nim rozmawiać. Wyjątek stanowią te studentki które przyszły na uczelnie tylko zapolować na męża. Wtedy "patrz punkt - Dziewczyna dla dresa. Tu tez nic mi po głowie sie nie pląta z wyjątkiem ogólnie zapachów Kenzo i Lacoste.

Kobieta młoda - "mydło, szczotka pasta kubek ciepła woda). Z później to już jest obojętne byle by nie śmierdziało tania podróbka. No i oczywiście musi być o czym z tym facetem porozmawiać. Dobrze by było by zapach był zharmonizowany z wyglądem. Całe spektrum firmowe. Kompletnie wszystko mi tu pasuje co nie jest podróbka i zapachami Adidasa czy Avonu.

Kobieta wieku sredniego - "mydło, szczotka, pasta, kubek, ciepła woda". Tak samo jak i u kobiety młodej ma nie "capiec" od niego podróbkami. Dobrze by było by zapach harmonizował z wyglądem. Moze nieziemsko nawet pachnieć ale w wyciągniętym swetrze i "brzuszyskiem piwnym" to wrażenia nie zrobi. Kompletnie wszystko mi tu pasuje co nie jest podróbka i zapachami Adidasa czy Avonu.

Kobieta "drugiej młodości" - "mydło, szczotka, pasta, kubek, ciepła woda". Nie ma znaczenia byle by nie śmierdział tandetnie. Na myśl mi przychodzą zapachy lawendowe.

Nastolatka i kobieta modna - "mydło, szczotka, pasta, kubek, ciepła woda". Mile są widziane wszelkie nowości, nowinki tak wiec i zapachy swieżynki na rynku reklamowane po "trendy" gazetach. Lancome Hypnose PH, Escada Sunset Heat PH, Gucci Eau de Perfum II PH.

Kobieta Dresa - najlepiej zapachy które są charakterystyczne i rozpoznawalne. Musi je rozpoznawać większość koleżanek by wiedziały ze jej facet ma kasę. Z takich zapachów: Szary Boss, Farenheit, La Malle JPG.

Kobieta "żul" - wszystko obojętne, jedynym ważnym elementem jest pobrzękujące szkło. Wspinając sie na "wyżyny" zapachowe: Woda Brzozowa.

Kobieta "Herod" - może pachnieć czym chce ona i tak zaraz go przestawi na swoje "tory" i będzie pachnieć tak jak ona chce. Warunek trzeba mieć zapędy pantoflarskie inaczej takiej kobiety sie nie poderwie.

Kobieta Snobka - obojętnie co, obojętnie czy pachnie czy śmierdzi ma być tylko i wyłącznie drogie i ekskluzywne.

Większość kobiet - "mydło, szczotka, pasta, kubek, ciepła woda", ma pachnieć czystością, a zapach z flakonika jest tylko miłym dodatkiem.

Eenax ("kobieta?") - ważne by nie pachniał "zaniedbaniem" ("mydło, szczotka, pasta, kubek, ciepła woda"). A na drugim planie to mi sie podobaja zapachy: drzewne, kadzidlane i orientalne: Gaiac, Mechant Loup, Kyoto, Ouarzazate, Gucci PH, OPIUM PH, M7, PI, Kenzo PH i Jungle, Tumulte PH, Terr d'Hermes, itp.

Ogolnie:
- może niepachnień niczym, czyli być po użyciu : mydła, szczotki, pasty i ciepłej wody" i dezodorantu,
- zapach ma być użyty umiarkowanie a nie ma być zlany tym od stóp dom głów,
- zapach ma być oryginalny,
- zupełnie odpadają zapachy: Double Whisky, Copacabana, i temu podobne
- jeżeli jest ubrany na luzie na sportowo (co nie oznacza ze w Dres) to zapach lepiej by był lekki, powietrzny,
- jeżeli jest ubrany elegancko to lepiej by tez zapach był elegancki
- jeżeli już pali (może uda sie go później oduczyć), to zapach raczej powianien harmonizować z zapachem tytoniu czyli drzewne, orientalne itp. przykładowo Gucci PH EDP, OPIUM, itp.
Eenax, to jest świetne!!!!
homyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-31, 08:49   #293
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: Najbardziej seksowny zapach dla faceta :)

Cytat:
Napisane przez homyk Pokaż wiadomość
Eenax, to jest świetne!!!!
dziekuję za miłe słowa

"Jak dorosnę będę psycholożką"
__________________
... I chłodną żmiją świt dżunglowy
Wpełza do jamy,
A w dżunglach wilgoć mszy grobowej,
Dym kadzidlany. ...



czarne kredki
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-31, 08:53   #294
demonik
Zakorzenienie
 
Avatar demonik
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Najbardziej seksowny zapach dla faceta :)

Cytat:
Napisane przez homyk Pokaż wiadomość
Eenax, to jest świetne!!!!
Potwierdzam, świetnie się czyta Twoje posty, Eenax .

demonik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-31, 09:59   #295
_Bjeata_
Zadomowienie
 
Avatar _Bjeata_
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Silesia City
Wiadomości: 1 792
GG do _Bjeata_
Dot.: Najbardziej seksowny zapach dla faceta :)

Cytat:
Napisane przez homyk Pokaż wiadomość
Eenax, to jest świetne!!!!
u mnie nastroje raczej dołowate a post Eenax czytałam z uśmiechem.


Eenax gratuluję, super
__________________

"Tęsknota, słowo zużyte,
Otwarło mi swoją dal...
Jak różne są rzeczy ukryte
W króciutkim wyrazie: żal."




_Bjeata_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-31, 10:09   #296
taka taka
Zakorzenienie
 
Avatar taka taka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 085
Dot.: Najbardziej seksowny zapach dla faceta :)

Cytat:
Napisane przez Eenax Pokaż wiadomość

Kobieta "żul" - wszystko obojętne, jedynym ważnym elementem jest pobrzękujące szkło. Wspinając sie na "wyżyny" zapachowe: Woda Brzozowa.
długo astanawiałam się jaki typ kobiety reprezentuje kobieta żuk
(przeczytałam ten fragment trzy, czy cztery razy, żeby do czegoś tego żuka dopasować)
idę do okulisty

Eneax, fajny tekst
taka taka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-31, 10:19   #297
2fc115705b804dd24ceafb6c62ae2b078a3b7407_5febc32a8749f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 788
Dot.: Najbardziej seksowny zapach dla faceta :)

Eenax
2fc115705b804dd24ceafb6c62ae2b078a3b7407_5febc32a8749f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-31, 10:44   #298
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: Najbardziej seksowny zapach dla faceta :)

Cytat:
Napisane przez homyk Pokaż wiadomość
Eenax, to jest świetne!!!!
będę psyholożka będę psyholożka
Cytat:
Napisane przez demonik Pokaż wiadomość
Potwierdzam, świetnie się czyta Twoje posty, Eenax .
Dziękuje Mi sie za to świetnie ogląda Twój Avatarek. I przyznam sie bez bicia ze czasem mi zazdrość wbija szpile.

Cytat:
Napisane przez _Bjeata_ Pokaż wiadomość
u mnie nastroje raczej dołowate a post Eenax czytałam z uśmiechem. Eenax gratuluję, super
Cieszy Mnie ze poprawiłam komuś humor. Bo u Mnie jest ostatnio dość ciężko.
Juź mi nawet deprimy, perseny i Prozaki nie pomagają.

Cytat:
Napisane przez taka taka Pokaż wiadomość
Eneax, fajny tekst
Dziekuję
[1=2fc115705b804dd24ceafb6 c62ae2b078a3b7407_5febc32 a8749f;4463153]Eenax [/quote]

__________________
... I chłodną żmiją świt dżunglowy
Wpełza do jamy,
A w dżunglach wilgoć mszy grobowej,
Dym kadzidlany. ...



czarne kredki
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-31, 14:43   #299
giancarla
Raczkowanie
 
Avatar giancarla
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 436
Dot.: Najbardziej seksowny zapach dla faceta :)

Ale się uśmiałam
Moim ulubionym zapachem męskim jest zdecydowanie "Dwieściedwunastka", pewnie mało oryginalnie, ale co tam... Nie znoszę zapachów ciężkich i słodkich, które to moim zdaniem przynależą kobietom
giancarla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-30, 16:23   #300
makota
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 86
Dot.: Najbardziej seksowny zapach dla faceta :)

Według mnie najbardziej seksownym, tajemniczym i zmysłowym męskim zapachem spośród wszystkich, z którymi miałam jak na razie do czynienia, jest 'Emporio City Glam' Armaniego. Jego utrzymująca się niebywale długo nuta główna doprowadza mnie do szaleństwa Cudowny.
Jeśli znajdę coś lepszego, dam znać.

Edytowane przez makota
Czas edycji: 2007-07-11 o 23:17
makota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-22 15:45:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:46.