Wymienię PAŹDZIERNIKOWE perełki ADELE! XXS-M <3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Ogłoszenia > Targowisko: ciuchlandia

Notka

Targowisko: ciuchlandia Targowisko: ciuchlandia. Tutaj wymieniamy się ubraniami, dodatkami, obuwiem, paskami, torebkami itp.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-10-23, 19:36   #1
adele_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 605
Przekupka: 23 pkt / 88% pozyt.

PAŹDZIERNIKOWE perełki ADELE! XXS-M <3



MOŻNA PISAĆ - BĘDĘ STOPNIOWO UZUPEŁNIAĆ OPISY, ZDJĘCIA

żeby było łatwiej: nie noszę młodzieżowych bluz i koszulek, jasnych, przecieranych spodni, dzwonów, adidasów (no chyba, że airmaxów lub vansów, ale to inna sprawa ).

regulamin jak u wiekszosci: wysyła osoba z mniejsza ilością komentarzy, nie robie zdjec na sobie, prosze o kontakt ze mna - nie lubie sie kilka razy upominac, nie chce byc nachalna.

CZĘŚĆ RZECZY Z POPRZEDNIEGO WĄTKU JEST JESZCZE DOSTĘPNA - PROSZĘ PYTAĆ!

no i jeszcze jedna, bardzo ważna rzecz: jestem w trakcie przeprowadzki, część rzeczy jeszcze mam w starym domu, część w nowym, raz bywam tu, raz tam, do tego dochodzi ograniczony internet (stale mam go tylko w komórce, co jest dość uciążliwe przy przeglądaniu) i moje coraz częstsze wizyty w szpitalu. wiem, że to dużo czynników na raz, ale tak to już jest, jak wali się, to wszystko. proszę więc o wyrozumiałość, nie siedzę oczywiście non stop w szpitalu, ale niestety zdarza mi się to coraz częściej.

rzeczy wystawione w tym wątku nie są mi niezbędne. oddam je więc najchętniej za poszukiwane przeze mnie rzeczy. wish lista w podpisie.


mam też całą masę niedodanych rzeczy, które czekają na nowych właścicieli. więc jeśli proponuję wymianę, a Ty nic nie widzisz w zamian, chętnie przejrzę Twoją wish - może coś mam z niej?

aha: na szaro zaznaczam rzeczy, ktore sa juz wymienione, lub sprzedane na innym portalu. rzeczy zarezerwowane to kolor rozowy, a te z dokladki turkusowy.


zapraszam i życzę udanych wymian

Edytowane przez adele_
Czas edycji: 2012-10-23 o 21:36
adele_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-23, 19:41   #2
adele_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 605
Przekupka: 23 pkt / 88% pozyt.
Dot.: PAŹDZIERNIKOWE perełki ADELE! XXS-M <3

1. prześliczna sukienka marki tally weijl, czarna z panterkowym pasem ciągnącym się przez środek. rozmiar XXS i na taki zdecydowanie pasuje, mimo lekkiego rozciągania, XS nie wejdzie. dekolt w serduszko, mini, bardzo seksowna, ale jakoś nie bardzo mam ją gdzie nosić. ubrana dwa razy na góra 3 godziny - więc nie ma oznak użytkowania. można odpinać ramiączka.

sukienka jest kruczoczarna, ale zdjęcie wykonane z lampa. mogę podesłać inne.


2. rozmiar 10, pasuje na XS/S. ubrana raz na jedną imprezę przez moją mamę. bandażowa, lekko się naciąga, z tyłu ma zamek, pięknie podkreśla kształty. bardzo elegancka.

stan BDB- z małym minusem: do naprawy są dwie drobne rzeczy, mianowicie sukienka rozpruła się na dole, to znaczy odpruł się szew przez co sukienka jest o zakładkę dłuższa, ale każdy, kto ma maszynę naprawi to w mig. w kilku miejscach rozeszła się w szwach, ale to zszyłam nc ne widać. sukienka kosztowała prawie 300 zł, a wymienione wady są minimalne i do naprawienia za niewielki koszt.

3. sukienka marki miss selfridge, rozmiar XXS, szara, welurowa. kolekcja dla niższych osób. mam z wymiany, piękna, ale niestety troszkę za krótka :<

4. pomaranczowo-koralowa sukienka diy! czarny koronkowy kolnierz i kokardka doszyte i wykonane wlasnorecznie. kolnierzyk ma troche postrzepione zakonczenia, ale jak ktos ma maszyne to da sie to wyrownac. stan opgolnie oceniam na bdb-: z racji tych wykonbczen i drobnych dziurek z boku (w biodrach) ktore zaszylam, ale prowizorycznie. metki powycinane, ale sukienka pasuje na rozmiar XXS/XS. kolor mniej intenstywny niz na zdjeciu, ktore jest z lampa. ZA INNA SUKIENKE!

5.piękna sukienka new look, rozmiar 6/34, pasuje też na XXS. stan idealny. w stylu retro/pin up, z ładnym zdobieniem przy dekolcie, zawiązywana w pasie. wzór w kokardki i groszki. stan IDEALNY, ubrana raz. była dość kosztowna, ale nie będę marudą - i tak jej nie noszę.

6. dokładka! piękna, elegancka i seksowna sukienka marki orsay. tył, jak widać - zapięcie na zamek i hafki, efektowne. rozmiar 34, ale pasuje też na większe, zdjęcie od poprzedniej właścicielki, która nosiła rozmiar 38 i się w nią zmieściła. mam z wymiany, ale dla mnie troszkę za długa i za szeroka n dole stan idealny

7. dokładam tunikę/sukienkę denim co, rozmiar S, ale pasuje na XS-M, bo jest rozciągliwa. stan BDB-,drobne zmechacenia, ale mało widoczne.

8. dokładka! sukienka marki monki, kupiona w szwecji, rozmiar XS, pasuje też na XXS. stan bdb+, bandażowa, ubrałam ją dwa razy. nie ma oznak użytkowania, za to ma świetny, gruby materiał i modne przeszycia. głęboki dekolt z tyłu. oddam tylko za inna sukienkę w rozmiarze xxs/xs, najchętniej w kolorze

9. piękna, koronkowa sukienka marki zara, zdjęcie od poprzedniej właścicielki. dla mnie niestety za duża rozmiar S, ale na większą XSkę też powinna pasować. stan oceniam na bdb-, ma dwa drobne zahaczenia na koronce, ale nie rzuca się to w oczy. gorsetowa góra, zapinana na zamek. za coś mega! najchętniej za mniejszą sukienkę tego typu
.
.
Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  tally-weijl-xxs-32-sukienka-bandazowa-panterka-hit.jpg
Wyświetleń: 24
Rozmiar:  67,7 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  elise-ryan-asos-bandazowa-zip-sukienka-xs-s-mega.jpg
Wyświetleń: 26
Rozmiar:  43,3 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  miss-selfridge-xxs-32-baby-doll-velvet-dress.jpg
Wyświetleń: 27
Rozmiar:  16,1 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  koralowa-z-kolnierzykiem-z-koronki-diy.jpg
Wyświetleń: 275
Rozmiar:  47,4 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC06540.jpg
Wyświetleń: 16
Rozmiar:  140,6 KB  

Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  orsay.jpg
Wyświetleń: 12
Rozmiar:  61,4 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  suknie-i-sukienki-orsay.jpg
Wyświetleń: 15
Rozmiar:  64,0 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  tuniki-power-shoulders-marynarska-denim.jpg
Wyświetleń: 469
Rozmiar:  113,0 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC06880.jpg
Wyświetleń: 33
Rozmiar:  24,2 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  zara-koronkowa-gorsetowa-sukienka-100dniowka-hit.jpg
Wyświetleń: 265
Rozmiar:  70,4 KB  


Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!

Edytowane przez adele_
Czas edycji: 2012-11-13 o 13:42
adele_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-23, 19:41   #3
adele_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 605
Przekupka: 23 pkt / 88% pozyt.
Dot.: PAŹDZIERNIKOWE perełki ADELE! XXS-M <3

spodnie

1. dokladam chinosy NEW LOOK. rozmiar S, ale powinny byc tez dobre na XS. stan BDB+, kupilam a all, ale niestety sa za luzne wymienie je tylko i wylacznie na spodnie w tym typie, rowniez karmelowe/bezowe, ale mniejsze. akurat w tym wypadku nie odstepuje od tej reguly, bo dlugo marzylam takich spodniach, a jak juz mam, to za duze ;/ kolor bardziej karmelowy, niz bezowy. zdjęcie na modelce przykładowe, ale bardzo realistycznie oddaje moje spodnie.

2. szorty z wysokim stanem, H&M TREND, rozmiar XS, w jelenie/sarny. stan IDEALNY, okazały sę za duże :/ układają się jak spódnicospodnie. były drogie, więc będę grymasić.

3. czarne mega skinny h&m, rozmiar dzieciecy pasuje na XXS do 160 cm. idealnie waskie, opiete, z tylu na kieszeniach ćwieki. świetnie leżą, ale już się nie dopnę. :c stan bdb-, ćwieki są trochę starte. spodnie są nadal czarne, ale gdzieniegdzie mają drobne przetarcia, nie tak widoczne jak na zdjęciach.

4. brązowe skinny w rozmiarze dziecięcym - 140 cm, ale pasują na drobną XXS do wzrostu 160 cm. stan idealny.

5. burgundowe/bordo legginsy XS, marka F&F. kupione dwa tygodnie temu, ubrane raz na chwilę, jednak są zbyt luźne. w rzeczywistości są trochę jaśniejsze niż na zdjęciu.

6. tregginsy marki cubus, rozmiarówka dziecięca na 146 cm, ale mam 160 cm i noszę rozmiar XXS i są dobre. stan oceniam na bdb-: z tyłu za kolanami mają trochę odciśnięte (jakby wyblakły materiał, ale nie bardzo, chodzi mi o to, że od zagięć materiału jest trochę jaśniejsze tam) kolor w rzeczywistości - ciemneijszy kobalt. z tyłu kieszenie. ODDAM TYLKO ZA TREGGINSY XXS W KOLORACH BEŻ/KARMEL!

7. mega rurki kupone w primarku (denim co), rozmiar S, ale są rozciągliwe i dopasowują sie do sylwetki - ja noszę rozmiar XXS/XS i były dobre. super wąske na dole, idealne dla wyższych osób, bo są długie. kolor szary, nie są sprane, od początku mały taki kolor - ni to czarny, n to szary. dostałam od koleżanki, nosłam kilka razy, ale jednak nie czuję sę w tym kolorze.

8. szorty marki topshop, rozmiar M, ale lepiej leżą na XS/S. stan bdb-: minus za rozwalony zamek i odwinięte podszycie z tyłu, można zaprasować będzie ok.

mimo rozalonego zamka, spodenki można normalnie nosić, bo nie jest to widoczne. są mega krótkie.



Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  butik-brazowe-spodnie.jpg
Wyświetleń: 18
Rozmiar:  20,3 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  new-look-karmel-chinosy-xs-s-hit-newlook.jpg
Wyświetleń: 21
Rozmiar:  39,5 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  2639075796.jpg
Wyświetleń: 10
Rozmiar:  81,3 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC06532.jpg
Wyświetleń: 252
Rozmiar:  90,0 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC06749.jpg
Wyświetleń: 10
Rozmiar:  30,6 KB  

Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC06692.jpg
Wyświetleń: 49
Rozmiar:  44,5 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC06159.jpg
Wyświetleń: 10
Rozmiar:  124,5 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  mega-rurki-primark-denim-co-xxs-xs-szare-hit.jpg
Wyświetleń: 76
Rozmiar:  29,4 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  topshop-moto-szorty-xs-s-krotke-hit.jpg
Wyświetleń: 6
Rozmiar:  37,4 KB  
Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!

Edytowane przez adele_
Czas edycji: 2012-11-04 o 15:42
adele_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-23, 19:43   #4
adele_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 605
Przekupka: 23 pkt / 88% pozyt.
Dot.: PAŹDZIERNIKOWE perełki ADELE! XXS-M <3

swetry

1. rozmiar: 40, ale mozna nosic jako oversize.
stan: bdb, nie jest zmechacony, ale to welna, wiec miejscami jest kilka klaczkow. normalna rzecz.

bardzo cieply, w pieknym, jesiennym kolorze. kupilam go na all dla babci, potem chcialam wziac dla siebie, ale jednak jest za szeroki na dole

2. sweterek f&f, rozmiar 34, pasuje takze na 32. stan BDB+, urany kilka razy, ale jednak zle sie czuje w czarnym. kosztowal 70 zl, wiec nie oddam latwo.

3. lawendowy kardigan h&m, rozmiarówka dziecięca, dobry na XXS/małe XS. piękny kolor, wzór warkocza. mam go z wymiany, ubrałam go trzy razy, jednak za bardzo mnie drapie stan BDB-, minusik za to, że się mechaci, ale to taka wełna, więc od nowości był już taki. kolor bardzej wyrazisty.

4. pudrowy sweterek h&m, rozmiar S, pasuje od XXS do S.
stan bdb-: miała dziurkę na dole, lae zacerowałam ją naszyłam koronkowe serduszko. rękawek 3/4, tył dłuższy od przodu. marka H&M.

5. piękna koszula floral połączona z beżowym kardiganem. marka next, rozmiar XS/S. stan BDB-, minus za brak jednego guziczka, ale to zwykły taki. rękawki od kardigana można podpiąć, a koszulę się wiąże. nie jestem pewna, czy chcę oddać.

6. piękny sweter marki papaya, rozmiar 10/38, dobry jako oversize. wzór warkocza, wyrazisty kolor - jest trochę jaśniejszy nż na zdjęciu. noszę rozmiar xxs/xs i leży dobrze, tylko na dole jest troszkę za szeroki :c

ODDAM TYLKO ZA INNY SWETER TEGO TYPU W ROZMIARZE XS/S!

stan bdb-, ma drobne zmechacenia, ale to normalne przy tego typu swetrach.

7. piękny kardigan marki zara, rozmiar S, ale pasuje lepiej na XS. STAN BDB+, mało noszony, mam dużo kardiganów ładne guziczki, elastyczny, pasuje do wszystkiego.

8. sweterek atmosphere, w kolorze beżowo-pudrowym w paski, rozmiar 38/40, ale zdecydowanie lepiej leży na XS/S. stan bdb, ubrałam go raz, ale po praniu zrobiły się drobne zmechacenia. oddam za jakiś cieplejszy i bardziej adekwatny do pory roku

9. dokładam marynarkę dorothy perkins, rozmiar M, ale lepiej leży na XS/S, stan idealny, jedynie wprowadziłam drobna zmianę, jaką są perełki na kapie marynarki jest czarna, ma podszewkę w paski.

10. bluzeczka w stylu bejsbolowym, marki monki, rozmiar xs, stan idealny. kolor kremowo niebieski, krój nieco krótszy, identyczna jak na zdjęciu. była droga.


Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  atmosphere-karmel-bez-oversize-40-pasy-hit.jpg
Wyświetleń: 70
Rozmiar:  77,4 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC04103.jpg
Wyświetleń: 37
Rozmiar:  88,8 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  P1011981.jpg
Wyświetleń: 27
Rozmiar:  125,3 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  P1011954.jpg
Wyświetleń: 315
Rozmiar:  61,5 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC06530 (2).jpg
Wyświetleń: 16
Rozmiar:  115,3 KB  

Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  oversize-burgund-bordo-sweter-warkocze-papaya-hit.jpg
Wyświetleń: 26
Rozmiar:  28,5 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  zara-granatowy-kardigan-xs-mega-hit.jpg
Wyświetleń: 18
Rozmiar:  25,5 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC06872.jpg
Wyświetleń: 6
Rozmiar:  34,5 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC06878.jpg
Wyświetleń: 18
Rozmiar:  30,6 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  img57410657.jpg
Wyświetleń: 15
Rozmiar:  16,2 KB  


Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!

Edytowane przez adele_
Czas edycji: 2012-11-10 o 14:36
adele_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-23, 19:44   #5
adele_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 605
Przekupka: 23 pkt / 88% pozyt.
Dot.: PAŹDZIERNIKOWE perełki ADELE! XXS-M <3

bluzki

1. piekna mgielka marki Dunnes, rozmiar na xs/s, posiada maly zabot, a z tylu ma rzad guziczkow. stan BDB, ubrana max 3 razy, ale jednak nie czuje sie dobrze w niej. ma wszyta podkoszulke, wiec nie przeswituje. posiada wiazanie w pasie, wiec mozna ja sobie dopasowac.

2. tunika topshop, rozmiar 38, ale posiada wiązanie w pasie, którym można regulować dowolnie szerokość - pasuje więc od XXS do większego M. stan IDEALNY! guziczki z przodu, lekko transparentna faktura.

3. pomarańczowy top marki DASH, rozmiar L, ale super nosi się jako oversize, ja nosiłam przy rozmiarze XXS/XS i fajnie leżał. stan BDB+, rozcąga się!

4. mega poszukiwana koszula marki gina tricot, błękitna w drobne paseczki, z białym kołnierzem oraz mankietami.
rozmiar 40/L, ale myślę, że pasuje od rozmiaru XS (jako lekka oversize) do L.
stan oceniam na bardzo dobry.


wymiary:
szer. pod pachami - 49 cm;
dł. całkowita - 61 cm;
dł. rękaw - 61 cm;
szer. w ramionach - 41 cm

5. koszula w paseczki NEW LOOK, rozmiar 10/38 ale pasuje na XS/S/M, bo jest wiązana w pasie, można regulować. śliczna, ale nie mam jej gdzie nosić, a mam już kilka tego typu koszul. z przodu ma drobne marszczenia. stan oceniam na BDB, bo mało ja nosiłam.

6.mgiełka marki zara, kolekcja basic, rozmiar S, ale lepiej leży na XXS/XS, chociaż trochę się rozciąga. motyw floral i pasków, faktura lekko przeźroczysta, na ramionach bufki. dla mnie niestety już zbyt obcisła, nie lubię aż tak opiętych bluzek :c

7. świetna bluzka marki MOTEL, rozmiar S, ale to oversize. typ cropped, jest nieco krótsza, a z tyłu ma efektowne kokardki. stan idealny, kupiłam na all ale nie mam jej gdzie nosić :/

8. t shirt marki AMERICAN APPAREL, kolekcja summer shirt, dekolt v, model unisex. rozmiar XXS, pasuje od XXS do S. stan BDB, ubrałam ją kilka razy, a większość czasu przeleżała w szafie. była droga, więc oddam raczej za coś mega.
Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC06338.jpg
Wyświetleń: 21
Rozmiar:  111,7 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC06339.jpg
Wyświetleń: 13
Rozmiar:  136,8 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC06745.jpg
Wyświetleń: 23
Rozmiar:  81,3 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC06752.jpg
Wyświetleń: 22
Rozmiar:  36,2 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC06725.jpg
Wyświetleń: 30
Rozmiar:  89,6 KB  

Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC06777.jpg
Wyświetleń: 12
Rozmiar:  40,7 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  zara-xs-floral-mgielka-bufki-hit.jpg
Wyświetleń: 20
Rozmiar:  48,5 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  bluzki-zara-xs-floral-mgielka-bufki-hit.jpg
Wyświetleń: 6
Rozmiar:  69,2 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  motel-oversize-floral-kokardki-bluzka-hit.jpg
Wyświetleń: 197
Rozmiar:  68,6 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  navy.jpg
Wyświetleń: 45
Rozmiar:  64,8 KB  


Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!

Edytowane przez adele_
Czas edycji: 2012-11-13 o 12:20
adele_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-23, 19:45   #6
adele_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 605
Przekupka: 23 pkt / 88% pozyt.
Dot.: PAŹDZIERNIKOWE perełki ADELE! XXS-M <3

bielizna

1. gorset fioletowo czarny, satynowy, rozmiar XS/S stan idealny, mój chłopak nie jest fanem tego typu bielizny, więc się marnuje

2. gorset frock&frill, nowy z metką, rozmiar S, pasuje na miseczkę B. koronkowy, pudrowo różowy, koronkowy. zapinany na ukryty z boku zamek. piękny do marynarki jak i na noc

3. powraca gorsetowy top floral marka new look, edycja limitowana. rozmiar S, ale lepiej pasuje na XXS/XS, na dziewczynę z małym biustem, bo mimo tego, że się rozciąga przez gumki z tyłu, to przy większym biuście niż małe B przód będzie się 'rozchodził', odsłaniając biust
stan oceniam na BDB-: odcięłąm od niego falbankę, którą był zakończony, podszyłam. nie jest to super hiper profesjonalne, ale można to naprawić, a i bez tego wygląda fajnie. również brakuje jednej hafki z przodu, ale to takie same, jak są przy staniku, więc można wziąć od starego regulowane ramiączka. piękny, ale nie mam na niego pomysłu. będę wybredna!


4.koronkowe body jane norman, rozmiar XS, pasuje też na Skę, rozciąga się. kolor kremowy, stan oceniam na BDB-, minus za wychodzące niteczki miejscami, co jest dość normalne przy koronkowych ciuchach.

5. koronkowe turkusowe body, stan bdb, rozmiar M, ale myślę, że na większą Skę też będzie pasować. mam z wymiany, jednak okazało się za duże. kolor bardziej wpada w miete, zielen niz na zdjeciu.

6. piękne koronkowo satynowe body we wzór floral. w pasie gumka, więc dostosowuje się do sylwetki. przez środek idzie koronka, body jest nim również obszyte na końcach. stan idealny, kupione na all, ale jednak nie mam za bardzo z czym tego łączyć. rozmar raczej XS/S, ramiączka można chyba podszyć sobie ramiączka, i wtedy będzie dobre dla niższch osób z mniejszym biustem.


7. nowy z metkami stanik h&m, z kolekcji sonii rykiel, koronkowy z 'kokardkową' miseczką rozmiar 75B, ale dobrze też leży na 70b. nie wiem, czy chcę oddawać. najchętniej bym oddała za body z tej samej kolekcji lub coś z tej kolekcji, w rozmiarach xs/75a/70b/75b.
Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC06744.jpg
Wyświetleń: 26
Rozmiar:  59,3 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC06440.jpg
Wyświetleń: 49
Rozmiar:  122,1 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  new-look-limited-floral-gorset-top-xxs-xs-mega.jpg
Wyświetleń: 11
Rozmiar:  52,4 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC06669.jpg
Wyświetleń: 61
Rozmiar:  55,3 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  P1012118.jpg
Wyświetleń: 16
Rozmiar:  70,0 KB  

Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  body-floral-koronka-mega-hit-xs-s.jpg
Wyświetleń: 14
Rozmiar:  28,7 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  sonia rykiel H&M bra.jpg
Wyświetleń: 11
Rozmiar:  19,9 KB  
Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!

Edytowane przez adele_
Czas edycji: 2012-11-10 o 16:15
adele_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-23, 19:46   #7
adele_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 605
Przekupka: 23 pkt / 88% pozyt.
Dot.: PAŹDZIERNIKOWE perełki ADELE! XXS-M <3

dodatki

1. 'wężowa' kopertówka, w środku karmelowa. stan idealny, jest cudna, ale nie mam gdzie jej nosić myślę, że jak ktoś chce, to może służyć jako portfel. ma jedną przegródkę w środku, plus małą kieszonkę. będę wybredna

2. piękna torba we wzór floral, karmelowa. mieści a4, ma regulowany pasek rączki. mam z wymiany, jest suuper, ale trochę za mała na moje możliwości będę wybredna!
Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC06750.jpg
Wyświetleń: 24
Rozmiar:  66,7 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  brazowa-torebka-w-kwiaty.jpg
Wyświetleń: 220
Rozmiar:  68,6 KB  
Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!

Edytowane przez adele_
Czas edycji: 2012-11-04 o 15:43
adele_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-23, 19:47   #8
adele_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 605
Przekupka: 23 pkt / 88% pozyt.
Dot.: PAŹDZIERNIKOWE perełki ADELE! XXS-M <3

gadżety

telefon samsung sgh c450, działa, nie ma simlocka. nie jest to super hiper telefon, ja go używałam jak mój se się rozwalił, do dzwonienia i smsów jest ok nie chcę za niego cudów, telefon w stanie jak widać na zdjęciach, porysowany, lekko starte klawisze. jak ktoś potrzebuje jako zastępczego, to polecam. ma nawet aparat i kolorowy wyświetlacz, no i radio, więc tragedii nie ma. chętnie oddam za cokolwiek, jakieś kosmetyki, sweter, w ostateczności - koszty wysyłki. mam ładowarkę do niego, chyba.
Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC06865.jpg
Wyświetleń: 12
Rozmiar:  47,8 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC06866.jpg
Wyświetleń: 7
Rozmiar:  51,8 KB  
Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!

Edytowane przez adele_
Czas edycji: 2012-11-09 o 22:25
adele_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-23, 19:48   #9
adele_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 605
Przekupka: 23 pkt / 88% pozyt.
Dot.: PAŹDZIERNIKOWE perełki ADELE! XXS-M <3

buty

1.
buty marki office, kosztowały ponad 300 zł, ubrane dwukrotnie, kupione przez moją mamę.
rozmiar z metki 38, ale mają dł. wkładki ok 24 cm, więc 37 też powinny pasować. ja noszę 36 i o dziwo też są dobre, tzn nie uciekają mi ze stopy.
buty nie noszą śladów użytkowania na zewnątrz, wadą fabryczną jest lekko odklejony obcas z tyłu (zdjęcie), ale wystarczy to dokleić i nic nie będzie widać. nie jest to również bardzo widoczne, na zdjęciu jest robione z bardzo bliska i z lampą. w środku mają lekk odcsnęty palec, ne jest to aż tak wdoczne jak na zdjęciu są też miejscowo przybrudzone od leżenia w szafie, ale wystarczy przetrzeć. (więcej zdjęc w poprzednim wątku - podpis)


kolor kobaltowy, ciemniejszy, niż na głównym zdjęciu, które jest robione w świetle dziennym. BĘDĘ MEGA WYBREDNA: NAJCHĘTNIEJ ODDAM ZA JAKIEŚ PERFUMY, PŁASZCZ NA ZIMĘ/JESIEŃ XS/S, WORKERY 36, TORBĘ MIESZCZĄCĄ A4 W TYPIE MIZENSY EMILI, KRISTY.

2. nowe sandalki na platformie marki CENTRO. rozmiar 35, obcas ma wysokosc 13 cm, a platforma w najszerszym miejscu 4cm. sa zamszowe, w pieknym polaczeniu czerni i bezu. dla mnie troszke przyciasne i za wysokie. zdjecia wykonane przeze mnie sa robione z lampa, dlatego wygladaja na 'obrane', jak to zamsz. (zdjęcia - poprzedni wątek, link w podpisie)

3. prześliczne vansy, model hadley wmn. posiadam je z wymiany (zdjęcia od poprzedniej wlascicielki), jednak nie mam ich do czego nosić żałuję, bo sa świetne.
bardzo ciekawy kolor, wysokie, przez co dobrze trzymają kostkę. wykonane z zamszu, pięty i nosek ze skóry. stan oceniam na bdb-: przy sznurówkach są trochę odbarwione, myślę, że może to zejść, plus znasczek z tyłu jest trochę starty. więcej zdjęć dla chętnych.

4. kultowy model butów nike, airmax. rozmiar 35,5 pasuje też na 36, bo ja taki noszę i buty były dobre. dł wkładki - 22,5 cm. meega wygodne, fajnie wyglądają, ale jak dla mnie za ciemne, a do tego taki sportowy styl już nie bardzo jest dla mnie. stan oceniam na BDB-: minusem jest to, że miejscami są drobne przetarcia czarne na znaczku, ale można je doczyścić. orz przy sznurówce jest przetarty materał. tak to wszystko z nimi ok. oddam najchętniej za inne airmaxy w jaśniejszym kolorze, vansy authentic w rozmiarze 36 - 36,5, perfumy wysokopółkowe, lub coś mega z wish listy. były drogie. (więcej zdjęć - poprzedni wątek)

5. dokładka! piękne czółenka w kolorze nude, jaśniejszym nieco niż na zdjęciu, rozmiar 35. mają ukrytą platformę. nie nosiłam ich ani razu, dostałam z wymiany i okazały się za małe poprzednia właścicielka nosila je podobno dwa razy - jedną wadą jest odrobinkę starty, raczej przetarty flek w jednym bucie i lekkie, ledwo widoczne zarysowanie przy pięcie jednego buta, dla chętnych uchwycę to na zdjęciu. oddam raczej tylko za cieliste szpilki w rozmairze 36, bo taaak długo szukałam butów w tym kolorze, a tu klops :/ ewentualna wymiana na perfumy, ramoneskę xxs/xs, inne buty w rozmiarze 35/36. /
Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC06598.jpg
Wyświetleń: 14
Rozmiar:  85,9 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  zamszowe-sandalki-platformy-35-czarny-bez-piekne.jpg
Wyświetleń: 9
Rozmiar:  16,3 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  vans-hadley-wml-36-5-malinowe-hit.jpg
Wyświetleń: 20
Rozmiar:  26,6 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  nike-airmax-oldschool-36-mega.jpg
Wyświetleń: 8
Rozmiar:  26,7 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  czolenka-nude.jpg
Wyświetleń: 52
Rozmiar:  28,7 KB  

Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  czolenka-nude-6.jpg
Wyświetleń: 6
Rozmiar:  29,3 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  czolenka-nude-4.jpg
Wyświetleń: 7
Rozmiar:  23,9 KB  
Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!

Edytowane przez adele_
Czas edycji: 2012-11-10 o 16:16
adele_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-23, 19:49   #10
adele_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 605
Przekupka: 23 pkt / 88% pozyt.
Dot.: PAŹDZIERNIKOWE perełki ADELE! XXS-M <3

okrycia wierzchnie.

1. kurteczka NEW LOOK, kolekcja dziecięca rozmiar na 10/11 lat, ale pasuje na XXS/małą XS do wzrostu 160 cm. ja taki mam i kurteczka pasowała, ale nie włożę pod nią grubego swetra, raczej cieńsza bluzeczka. dobry na jesień, wiosnę, taka typowa przejściówka. stan idealny, bo nie nosiłam go długo.
oddam raczej za inną kurteczkę tego typu w kolorze, jakąś torebkę lub buty w rozmiarze 35/36 - typu workery, saszki.ZDJĘCIE POPRAWIONE, ŻEBY BYŁO WIDAĆ LEPIEJ KOLOR PŁASZCZYKA. WYKONANE Z LAMPĄ, STĄD JAŚNIEJSZE MIEJSCE.

2.piekny granatowy plaszczyk ASOS PETITE, rozmiar M, ale bardziej pasuje na XXS/XS, lub dla M, ale niskiej. identyczny jak na zdjeciu. stan BDB-, jest miejscami lekko zmechacony, ale to do ogolenia. posiada kaptur, a dodatkowo robilam trzy malenkie dziurki i doszylam guziki, bo byly tylko te drewniane. dla chetnych zdjecie.
Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  new-look-xxs-xs-kurteczka-czarna-hit.jpg
Wyświetleń: 24
Rozmiar:  31,5 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC06843.jpg
Wyświetleń: 18
Rozmiar:  23,1 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  asos-petite-plaszczyk-xs-s-hit.jpg
Wyświetleń: 15
Rozmiar:  17,3 KB  
Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!

Edytowane przez adele_
Czas edycji: 2012-11-04 o 15:24
adele_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-23, 19:50   #11
adele_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 605
Przekupka: 23 pkt / 88% pozyt.
Dot.: PAŹDZIERNIKOWE perełki ADELE! XXS-M <3

różności

1. vademecum maturalne do matematyki, rok 2010, ale mój chłopak uczył się z niego w zeszłym roku i było ok. stan BDB+.

2. vademecum do historii, wyprodukowane w roku 2006, uczyłam się z niego do matury 3 lata temu, niewiele się raczej zmieniło w historii od tamtego czasu stan BDB-, minusik za poprutą zakładkę. posiada płytę CD. kosztowąło 70 zł.

3. audiobook LOLITA V. Nabokova, przesłuchana raz, nawet nie cała. płyta ma maleńkie ryski, dwie, ale nie przeszkadza to w jej użytkowaniu - wszystko działa. kosztował 40 zł.

vademecum oddam za ciuchy/kosmetyki z poszukiwanych. ew. książki: angielskie wydanie trylogii o Greyu, die kolejne części, coś Wiśniewskiego, Plebanek, Witkowskiego. audobook za coś dotyczącego Lolity - jestem pasjonatką i dodatkowo to mój temat pracy licencjackiej.
Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC06729.jpg
Wyświetleń: 10
Rozmiar:  56,9 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC06730.jpg
Wyświetleń: 5
Rozmiar:  139,2 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC06732.jpg
Wyświetleń: 3
Rozmiar:  61,8 KB  
Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!

Edytowane przez adele_
Czas edycji: 2012-10-24 o 20:32
adele_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-23, 19:51   #12
adele_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 605
Przekupka: 23 pkt / 88% pozyt.
Dot.: PAŹDZIERNIKOWE perełki ADELE! XXS-M <3

dokładka!

koszula flanelowa denim co, rozmiar 36/s, dobrze też leży od XXS do S. stan bdb-, jak to flanela, jest troszkę zmechacona na całości, ale nie przeszkadza to w noszeniu. plus na samym dole rękawka ma maleńką plamkę od czerwonego lakieru, ale jak rękawy są podwinięte to nic nie widać.

bluzka h&m, rozmiar M, z podpinanymi rękawami i kieszonką, która nie jest zbyt widoczna stan bdb, jedynym minusem jest maleńka dziurka na samym dole bluzeczki, mogę ją zaszyć przed wysyłką.

legginsy marki quiz, rozmiar S, ale pasują na XS/S. stan oceniam na bdb-: miały maleńką dziurkę z tyłu, którą zaszyłam i raczej nie rzuca się w oczy. kolor granatowy z żółtymi przeszyciami. z przodu na kroku nie ma tych niteczek, ale nie ma też żadnych dziur czy rozpruć. nie mają plam - to widoczne na zdjęciu głównym to pyłek kurzu, który załapał się na fotografię

tregginsy george, rozmiar na 10/11 lat, ja mając wzrost 160 cm i nosząc rozmiar XXS/XS je nosiłam. stan BDB, niestety przytyło mi się nieco i już się nie mieszcze. mają fabryczne przetarcia, a w pasie gumę.

tregginsy/legginsy najchętniej oddam na inne, bo cierpię na niedobór spodni w moim aktualnym rozmiarze

dokladam! bluza marki AMERICAN APPAREL, drop shoulder sweatshirt, kolor ciemniejszy niż na zdjęciu, to taki czarno szary, wygląa jak wyblakł, ale taki nie jest, niestety na stronie nie mieli już tego koloru kosztowała 50 dolarów, więc będę mega wybredna. model unisex, rozmiar XS. stan BDB-

piękny sweter marki vero moda, rozmiar S, ale pasuje od XS do mniejszego M, kolor wrzosowy, lejący golf, wzór warkocza. stan bdb-, jest lekko zmechacony miejscami, ale nie bardzo, pozatym, można to ogolić. oddaję, bo mam dużo swetrów na zimę, więcej, niż dam radę zmieścić do szafy

sweter typu waterfall, h&m, rozmiar 38, ale pasuje od XXS do M. stan BDB-, jak wyżej, jest trochę zmechacony. był te pierwotnie wiązany na sznurek, ale go odcięłam, nic nie widać. oddaję, bo nie wyglądam dobrze w tym kolorze. skoro o nim mowa - to jest trochę jaśniejszy niż na zdjęciu,taki typowa zgniła zieleń.
Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  547344_505218616171700_715680308_n_large (1).jpg
Wyświetleń: 6
Rozmiar:  21,8 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC06870.jpg
Wyświetleń: 24
Rozmiar:  60,4 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC06873.jpg
Wyświetleń: 29
Rozmiar:  26,7 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC06868.jpg
Wyświetleń: 9
Rozmiar:  68,3 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC06869.jpg
Wyświetleń: 6
Rozmiar:  114,4 KB  

Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC06862.jpg
Wyświetleń: 8
Rozmiar:  62,7 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC06864.jpg
Wyświetleń: 7
Rozmiar:  65,3 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  serve.jpg
Wyświetleń: 8
Rozmiar:  93,2 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC06894.jpg
Wyświetleń: 8
Rozmiar:  53,3 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC06895.jpg
Wyświetleń: 10
Rozmiar:  43,5 KB  


Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!

Edytowane przez adele_
Czas edycji: 2012-11-13 o 18:23
adele_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-23, 19:51   #13
adele_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 605
Przekupka: 23 pkt / 88% pozyt.
Dot.: PAŹDZIERNIKOWE perełki ADELE! XXS-M <3

12
adele_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-23, 19:52   #14
adele_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 605
Przekupka: 23 pkt / 88% pozyt.
Dot.: PAŹDZIERNIKOWE perełki ADELE! XXS-M <3

13
Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  hm-trend-kolekcja-xs-sarny-wysoki-stan-unikat.jpg
Wyświetleń: 5
Rozmiar:  81,4 KB  
Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!
adele_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-23, 21:12   #15
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Przekupka: 207 pkt / 100% pozyt.
Dot.: PAŹDZIERNIKOWE perełki ADELE! XXS-M <3

4. brązowe skinny w rozmiarze dziecięcym - 140 cm, ale pasują na drobną XXS do wzrostu 160 cm. stan idealny.
chętnie przyjmę

edit: więcej rzeczy na 140-146 i w tym stylu przygarnę dla córki ")
Zapraszam także do wątku kosmetycznego.
__________________
Crazy Handful of Nothin







Edytowane przez mhm0808
Czas edycji: 2012-10-24 o 08:13
mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-23, 21:15   #16
hi sweety
Raczkowanie
 
Avatar hi sweety
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 106
Przekupka: 0 pkt / 0% pozyt.
Dot.: PAŹDZIERNIKOWE perełki ADELE! XXS-M <3

hej, spodobał mi się ten gorset https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...8&d=1351021979 ale obawiam się że miseczka byłaby za mała, mam c
hi sweety jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-23, 21:24   #17
Dreamers_Ball
Raczkowanie
 
Avatar Dreamers_Ball
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 308
Przekupka: 1 pkt / 100% pozyt.
Dot.: PAŹDZIERNIKOWE perełki ADELE! XXS-M <3

cos za:
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...2&d=1351020985
__________________
Ciuszki XS-L, buty 39-41, kosmetyki do włosów
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=617443
Dreamers_Ball jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-23, 21:49   #18
Aniaaa PlayMate
Zakorzenienie
 
Avatar Aniaaa PlayMate
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 814
Przekupka: 49 pkt / 98% pozyt.
Dot.: PAŹDZIERNIKOWE perełki ADELE! XXS-M <3

Cześć, coś za:
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...3&d=1351020347
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...2&d=1351020985
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post47119723 link do wymiany
Aniaaa PlayMate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-23, 22:02   #19
czarna_kiecka
Zakorzenienie
 
Avatar czarna_kiecka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 394
Przekupka: 59 pkt / 100% pozyt.
Dot.: PAŹDZIERNIKOWE perełki ADELE! XXS-M <3

hej, cos za brazowe skinny ? wiem ze Ci sie podobalo kilka rzeczy u mnie

---------- Dopisano o 23:02 ---------- Poprzedni post napisano o 23:01 ----------

moglabym oddac szalik i tunike topshop
__________________
WYMIANA
czarna_kiecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-23, 22:02   #20
Jolkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Jolkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 11 683
Przekupka: 54 pkt / 100% pozyt.
GG do Jolkaaa
Dot.: PAŹDZIERNIKOWE perełki ADELE! XXS-M <3

coś za?

fluid editt perfect mt
podklad loreal true match
__________________
01.10.2011r. - Nasz Ślub

MICHAŁEK



WYMIANA
Jolkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-23, 22:12   #21
Ewcik0410
Zakorzenienie
 
Avatar Ewcik0410
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 6 372
Przekupka: 107 pkt / 100% pozyt.
Dot.: PAŹDZIERNIKOWE perełki ADELE! XXS-M <3

coś za lumi?
__________________
wymiana
Ewcik0410 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-23, 22:31   #22
Ccarolinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Ccarolinaa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 10 478
Przekupka: 55 pkt / 100% pozyt.
Dot.: PAŹDZIERNIKOWE perełki ADELE! XXS-M <3

Hej coś u mnie za
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...5&d=1351020347
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...3&d=1351020985
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...0&d=1351026094
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...0&d=1351021524
__________________
Ccarolinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-23, 22:32   #23
czarna_kiecka
Zakorzenienie
 
Avatar czarna_kiecka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 394
Przekupka: 59 pkt / 100% pozyt.
Dot.: PAŹDZIERNIKOWE perełki ADELE! XXS-M <3

tzn bardziej chodzilo mi o to, ze tych z topshopu raczej nie oddam, bo je wole oddac za cos konkretniejszego, a wiem, ze to byla 1 z 3 rzeczy, ktore Ci sie u mnie podobaly, wiec pozostale 2 sa 'do negocjacji' - jakbym miala oddac i szalik i tunike to chcialabym cos raczej dobrac do spodni, bo te rzeczy maja wartosc 140zl, mysle ze sie jakos dogadamy, tylko podaj mi prosze wymiary spodni
to jakas konkretna firma ? w jakim sa stanie ?
__________________
WYMIANA
czarna_kiecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-23, 23:13   #24
tamtam
Zadomowienie
 
Avatar tamtam
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 581
Przekupka: 30 pkt / 100% pozyt.
Dot.: PAŹDZIERNIKOWE perełki ADELE! XXS-M <3

no to może napiszę co mi się u Ciebie podoba, nie mówię że musimy się za wszystko wymieniać, może po prostu przejrzyj jeszcze raz moje rzeczy, może coś jeszcze znajdziesz.

botki na słupku
czapka
- truth calvin klein, edp, kupiona w lipcu. ok 15 ml z 30 ml.
sweter z koronka
kopertówka (tylko czy ona jest taka metaliczna-błyszcząca? słabo widać)
__________________
Wymieniam: sukienki ASOS XS S, buty 35-36, kosmetyki

Szukam: Solgar na włosy, Placenta, płyn do soczewek
tamtam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-23, 23:19   #25
czarna_kiecka
Zakorzenienie
 
Avatar czarna_kiecka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 394
Przekupka: 59 pkt / 100% pozyt.
Dot.: PAŹDZIERNIKOWE perełki ADELE! XXS-M <3

ok, to jakos sie na pewno dogadamy, czekam w takim razie na wymiary i dokladke, a jaki to material tych spodni ? cos w stylu jeansu?
__________________
WYMIANA
czarna_kiecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-24, 07:05   #26
kasia6713
Zakorzenienie
 
Avatar kasia6713
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3 579
Przekupka: 20 pkt / 100% pozyt.
Dot.: PAŹDZIERNIKOWE perełki ADELE! XXS-M <3

coś za https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...&d=1351019642?
__________________
Wymianka
kasia6713 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-24, 07:25   #27
WysokaBrunetka
Rozeznanie
 
Avatar WysokaBrunetka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 976
Przekupka: 6 pkt / 100% pozyt.
Dot.: PAŹDZIERNIKOWE perełki ADELE! XXS-M <3

coś za:https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...6&d=1351025786 lub mozaikowy puder kashmir??
__________________
Wymiana: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post40049128



To był piękny dzień 13.09.2013:lo ve::lov e:
WysokaBrunetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-24, 07:40   #28
Karolkax3
Wtajemniczenie
 
Avatar Karolkax3
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: .
Wiadomości: 2 679
Przekupka: 23 pkt / 100% pozyt.
Dot.: PAŹDZIERNIKOWE perełki ADELE! XXS-M <3

Coś u mnie za torbe floral?
Karolkax3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-24, 07:54   #29
aganiolek
Zadomowienie
 
Avatar aganiolek
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 681
Przekupka: 41 pkt / 100% pozyt.
Dot.: PAŹDZIERNIKOWE perełki ADELE! XXS-M <3

Coś u mnie za:
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...7&d=1351021524
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...3&d=1351020985 ?
aganiolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-24, 08:02   #30
zaza661
Wtajemniczenie
 
Avatar zaza661
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 178
Przekupka: 17 pkt / 100% pozyt.
Dot.: PAŹDZIERNIKOWE perełki ADELE! XXS-M <3

coś za:sweter
1. rozmiar: 40, ale mozna nosic jako oversize.
stan: bdb, nie jest zmechacony, ale to welna, wiec miejscami jest kilka klaczkow. normalna rzecz.
??????????
zaza661 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Targowisko: ciuchlandia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:59.