Trądzik - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-06-27, 15:58   #1
paulina92
Zadomowienie
 
Avatar paulina92
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 417

tradzik :(


witam!

prosze was o rade bo nie wiem juz co robic. Otoz mecze sie z tradzikiem grutkowo-krostnym ( chyba tak to sie nazywa ) mam pelno takich grudek najbardziej widocznych pod swiatlem uzywalam brevoxyl i sudocrem zaden z nich mi nie pomogl pozatym mam cere mieszana strasznie tlusta w strefieT puliczki sa normalne wiec ich wg nie ruszam ( nie smaruje tymi wszystkimi specyfikami )
czy ktos z was w jakis sposob sie tego pozbyl ?
kwasy odpadaja bo teraz lato
co moge jeszcze zrobic ?czym smarowac ?

bardzo prosze o pomoc
paulina92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-27, 17:14   #2
judi87
Raczkowanie
 
Avatar judi87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz/Toruń
Wiadomości: 323
Dot.: tradzik :(

Sama cierpię na trądzik i jak do tej pory nie odkryłam skutecznej metody żeby się go pozbyć. Mogę Ci jedynie doradzić abyś poszła do dobrego dermatologa Mi kiedyś bardzo pomagał differin... ale nie ma gwarancji, że akurat Tobie pomoże. Życze powodzenia i pięknej cery
judi87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-27, 17:55   #3
party_girl7
Zakorzenienie
 
Avatar party_girl7
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 385
Dot.: tradzik :(

Ja chodzę z moim masakrycznym trądzikiem do dermatologa już jakieś 2 lata(podobno mój trądzik wymaga długotrwałego leczenia..). Tyle że już powoli tracę nadzieję na gładką piękną skórę.. przetestowałam już masę maści kremów,żeli itp.. owszem,były poprawy ale po niedługim czasie wszystko wracało do pierwotnego stanu... mam już 18 lat,mam nadzieję że trądzik zniknie z wiekiem ale czy to już czasem nie powinno nastąpić?może wiecie w jakim wieku trądzik powinien zniknąć??
__________________
20.02.2014 24.07.2017
nasze szczęście 24.09.15r.
party_girl7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-27, 18:03   #4
Narnii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 146
Dot.: tradzik :(

To nie jest tak, jak mówisz party_girl7, że trądzik "powinien zniknąć" w określonym wieku. Jeżeli, będąc młodą osobą, ma się trądzik, to trzeba go leczyć i nie ma innego wyjscia na pozbycie się go; sam nie zniknie. Jeżeli, drogie dziewczyny, wszelkie metody typowo lekarskie dotychczas przez was stosowane zawodzą, to dowiedzcie się czy trądzik w waszym przypadku nie jest spowodowany przez nierówny poziom hormonów. Tak było w moim przypadku i jak się okazało - terapia hormonalna była kluczem do sukcesu. Nie załamujcie się w połowie drogi. Trądzik da się wyleczyć, często bardzo późno - ja mam 19 lat i borykam się jeszcze z bliznami po nim. Poczytajcie też forum wizażowe - już bardzo wiele wątków o trądziku zostało tu założone. Na pewno wam się uda!

Pozdrawiam!
Narnii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-06, 11:00   #5
thebest_r1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 60
Unhappy trądzik

mam problem... jak dużo ludzi mam trądzik i niestety nie moge sie go pozbyc zalezalo by mi na jakis domowych wyprobowanych sposobach..
ale nie o tym chcialam pisac otoz mam juz od dluzszego czasu na policzku 2 takie paskudne pryszcze, ktore nie chca zejsc. nie sa jakies baaardzo duzo, sa nawet male, ale wkurzaja;P i chodzi o to ze własnie co jakis czas wychodza w tych samym miejscu i mimo wycisniecia nadal sa... potem schodza po BARDZOOO długim czasie, zostaje plamka, ktora jak juz zaczyna schodzic pryszcz znowu sie tam wybija!! mam kilka takich miejsc na twarzy co z tym zrobić?? by sie pozbyc tego raz na zawsze? maja taka jakby plynna konsystencje
thebest_r1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-06, 11:54   #6
Kattie7
Wtajemniczenie
 
Avatar Kattie7
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 465
Dot.: trądzik

temat poruszany milion razy... po co zakładać kolejny wątek

WYSZUKIWARKA

http://www.wizaz.pl/forum/forumdispl...sprune=60&f=13
Kattie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-06, 12:02   #7
klaudiaa
Zakorzenienie
 
Avatar klaudiaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 039
Dot.: trądzik

Cytat:
Napisane przez Kattie7 Pokaż wiadomość
temat poruszany milion razy... po co zakładać kolejny wątek

WYSZUKIWARKA
I dermatolog! Żadne domowe sposoby nie wyleczą(!) trądziku.
klaudiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-06, 19:52   #8
rambo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 771
GG do rambo Send a message via Skype™ to rambo
Dot.: trądzik

Wątek przesunełam na kosmetyczkę

Proszę korzystać z wyszukiwarki - to naprawdę ułatwia bytowanie tutaj wszystkim !
Podrzucam linka do wyszukiwarki, ponieważ widzę, że nie masz jeszcze dużego "stażu" na forum
http://www.wizaz.pl/forum/search.php
__________________
"I'm all alone, I smoke my friends down to the filter"
Tom Waits
rambo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-06, 20:12   #9
ewunia2
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Z stąd gdzie mi dobrze;-)
Wiadomości: 1 275
Dot.: trądzik

Kwasy - wg. mnie super są na trądzik , blizny itd. No i retinoidy, możesz poczytać na forum bo jest tego całe mnóstwo. Naprawdę godne polecenia!!!
__________________
ewunia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-06, 22:50   #10
Goldberry_82
Raczkowanie
 
Avatar Goldberry_82
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 49
Dot.: trądzik

Witam!
Gorący temat nastolatków TRĄDZIK!!!!!!!!!!!!
Ale jak sie okazuje nie tylko nastolatków.
Mam 25 lat urodziłam dzidziusia i mimo zapewnień, dermatologów, a odwiedziłam ich już wielu i wypróbowałam milion sposobów to nic nie pomogło na dłuższy okres czasu. Chwilowo pomagały antybiotyki i różne kremy i specjały na trądzik, do momentu kiedy skóra znowu uodparniała się na ich działanie. Myślałam, że po urodzeniu dzidziusia i karmieniu piersiom stan cery sie poprawi i tak faktycznie było oczywiście chwilowo. I dlatego postanowiłam po raz kolejny zaryzykować i widać efekty. Koleżanka poleciła mi kosmetyki marki Viviean na trądzik i z czystym sumieniem mogę polecić kremy z tej serii na trądzik na dzień i na noc i przy regularnym stosowaniu efekty poprawy są na prawdę widoczne. Przede wszystkim świetnie wygładzają cerę. A co najważniejsze bynajmniej dla mnie, c czym się kierowałam to przystępna cena tych kremów. Kosmetyki marki Viviean znajdziecie w necie wpiszcie w wyszukiwarkę Viviean i dokładnie zapoznacie się z ich składem i działaniem. Można je również zakupić w wielu salonach w całym kraju. W salonach kosmetycznych należy pytać o kosmetyki marki Viviean. Ja jestem z Gdańska i kremy te kupuję w salonie Abacosun w Gdyni.
Pozdrawiam i życzę powodzenia!
Goldberry_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-07, 13:30   #11
Gaboleczek
Raczkowanie
 
Avatar Gaboleczek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 80
GG do Gaboleczek Send a message via Skype™ to Gaboleczek
Dot.: trądzik

Wypróbuj płyn przeciw tradzikowi AFRONIS jest w aptece za jakeis ok.4 zł ale naprawde dobryJa wyciskam pryszcze i potem smaruje je tym płynem i szybko schodza.Tylko niestety nie dawno go odkryłam i zostały mi palmy po wczesniejszychale ta metode polecam.Chociaz niektorzy po wycisakniu maja plamy ja nie wiec mi to pomaga.
Gaboleczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-07, 13:57   #12
asiulka123
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 597
Dot.: trądzik

Tak, płyn Afronis jest dobry, ale radzę stosować go wyłącznie na wypryski, nie na całą twarz, gdyż produkt jest na bazie alkoholu!
__________________





asiulka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-07, 14:27   #13
dziuniaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wenus :-)
Wiadomości: 3 951
Dot.: trądzik

Polecam też mydełko siarkowe.
__________________
wymianka

włosy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-18, 13:44   #14
anek87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 8
pryszcz poraz n-ty... pomocy

Hej dziewczyny wiem, ze na temat pryszczy jest mnostwo watkow i naprawde je przegladalam, ale moj problem wyglada tak. Nigdy nie mialam zadnych specjalnych problemow z tradzikiem od czasu do czasu wyskoczyl jakis pryszcz, ale teraz po moim przyjezdzie do anglii moja cera jest okropna jak nigdy a zwlaszcza na szyi. Nie wiem jak to opisac ale taka jakby kaszka malenkie pryszczyki, dbam o cere jak moge robie peeling a to nie che zniknac, a na dodatek zaczelo wychdzic mi mnostwo wstretnych czerwonych pryszczy jak nigdy czy ktos mial podobny problem??? Czy to wszystko przez zmiane otoczenia i diety??? jezeli bylo juz taki watek to sorry, ale nie natrafilam.
nie wiem co mam z tym zrobic czy kupic jakies witaminy czy isc do kosmetyczki?? POMOCY!!!!!
anek87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-18, 14:44   #15
Ladysarna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mój mały skrawek świata :)
Wiadomości: 303
Dot.: pryszcz poraz n-ty... pomocy

Malutkie krosteczki tak? Może to być jakieś uczulenie, lub tzw potówki. Teraz jest gorąco i moga sie one pojawiać. Dobrze ze dbasz o swoją cerę, przemywaj ją dwa razy dziennie, rób peelingi a na pojedyńcze pryszcze stosuj żele wysuszające i antybakteryjne. Mi pomaga może u Ciebie też zadziała. Mam nadzieję!
Ladysarna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-18, 14:49   #16
patQa1512
Raczkowanie
 
Avatar patQa1512
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 82
Dot.: pryszcz poraz n-ty... pomocy

Być może to właśnie potówki tak jak pisze Ladysarna. Natomiast co do pryszczy to dbaj o swoją cerę. Ja poradziłam sobie z nimi stosując toniki i smarując twarz aloesem. np. mi peelingi nic nie pomogały, zarówno jak i żele wysuszające ( łuszczyła mi się po nich skóra) to tyle
patQa1512 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-18, 17:50   #17
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: pryszcz poraz n-ty... pomocy

potówki jak nic
mnie teraz też zaczynają gnębić,yhhh.
ghana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-18, 17:53   #18
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: pryszcz poraz n-ty... pomocy

Fakt to pewnie potówki ale mysle ze zła ( tamtejsza ) dieta tez dała sie we znaki
__________________
"Pokusa to perfumy, które wdycha się tak długo, az człowiek zapragnie mieć flakon"
Jean-Paul Belmondo


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094
Soft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-18, 18:01   #19
Sweet_21
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 052
Dot.: pryszcz poraz n-ty... pomocy

Ja po przylocie do Irl miałam wysyp zaskórników, na początku tez myślałam, że to potówki..Tragedia, dopiero niedawno udało mi się prawie zakończyć walke z tym świństwem.
__________________

Bartuś
29.08.2009

"Byle smród co walczy z wentylatorem uważa się za Don Kichota"
/S.J.Lec/
Sweet_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-18, 18:07   #20
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: pryszcz poraz n-ty... pomocy

Cytat:
Napisane przez Sweet_21 Pokaż wiadomość
Ja po przylocie do Irl miałam wysyp zaskórników, na początku tez myślałam, że to potówki..Tragedia, dopiero niedawno udało mi się prawie zakończyć walke z tym świństwem.
Boze nie strasz mnie ja lece tam za niecałe 2 tygodnie. Az tak paskudne jedzenie tam maja? Powiedz co jadlas to będe unikac tego jak ognia;-)
__________________
"Pokusa to perfumy, które wdycha się tak długo, az człowiek zapragnie mieć flakon"
Jean-Paul Belmondo


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094
Soft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-18, 18:25   #21
Sweet_21
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 052
Dot.: pryszcz poraz n-ty... pomocy

Cytat:
Napisane przez Soft Pokaż wiadomość
Boze nie strasz mnie ja lece tam za niecałe 2 tygodnie. Az tak paskudne jedzenie tam maja? Powiedz co jadlas to będe unikac tego jak ognia;-)
Nie chciałam Cię nastraszyć, po prostu akurat moja cera tak zareagowała, Twoja niekoniecznie też tak musi
Jadłam to co zwykle, ale myślę, że jest to wina zmiany klimatu, powietrza.Przyznam, że po stosunkowo krótkim czasie od przylotu, miałam ten wysyp Myślałam, że to reakcja alergiczna, ale potem zaskórniki zaczęły się przemieniać w ropne pryszcze Teraz na szczęście wszystko się mniej więcej unormowało (zminimalizowałam kosmetyki do pielęgnacji,przerzuciłam się na lekką dietę), ale teraz zaczęły mi wypadać włosy na to też trzeba uważać, bo zauważyłam, że dużo dziewczyn ma tu problem z włosami.
Pozdrawiam.
__________________

Bartuś
29.08.2009

"Byle smród co walczy z wentylatorem uważa się za Don Kichota"
/S.J.Lec/
Sweet_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-18, 18:48   #22
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: pryszcz poraz n-ty... pomocy

No nie tylko nie włosy ;-( ;-) w takim razie bede bacznie obserwowac swoja cere, uwazac na diete i zabiore lepiej jakies witaminki na skóre
__________________
"Pokusa to perfumy, które wdycha się tak długo, az człowiek zapragnie mieć flakon"
Jean-Paul Belmondo


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094
Soft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-18, 19:05   #23
Sweet_21
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 052
Dot.: pryszcz poraz n-ty... pomocy

Najlepiej zaopatrz się w witaminy
__________________

Bartuś
29.08.2009

"Byle smród co walczy z wentylatorem uważa się za Don Kichota"
/S.J.Lec/
Sweet_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-18, 19:25   #24
anek87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 8
Dot.: pryszcz poraz n-ty... pomocy

dzieki dziewczyny!!! Na poczatku tez myslalam ze to potowki ale tutaj z nowu nie jest tak cieplo i sie strasznie nie poce, nigdy nie mialam z tym takich duzych problemow i teraz buumm zaskorniki i wagry wszystko na raz. Znajoma powiedziala mi ze to moze byc tez wina tutejszej wody, ale nie wiem ile w tym prawdy oby to przeszlo
anek87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-18, 19:48   #25
Sweet_21
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 052
Dot.: pryszcz poraz n-ty... pomocy

O wodzie też słyszałam, dlatego najlepiej stosuj jak najdelikatniejsze żele do mycia twarzy, kremy etc.
__________________

Bartuś
29.08.2009

"Byle smród co walczy z wentylatorem uważa się za Don Kichota"
/S.J.Lec/
Sweet_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-19, 08:46   #26
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: pryszcz poraz n-ty... pomocy

Ja nigdy nie miałam problemów z cerą. Gdzieś pół roku temu pojechałam do Niemiec i mnie wysypało małymi krostkami. Zawsze tak mam gdy gdzieś wyjeżdżam.Wiadomo-zmiana powietrza, wody. Pomaga mi pasta Lassari(do kupienia w aptece). Smaruje na noc krostki tą pasta i za 2-3 dni mam spokój.
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-19, 09:37   #27
Wizazanka492
Zadomowienie
 
Avatar Wizazanka492
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Z domku:)
Wiadomości: 1 922
Dot.: trądzik

Mialam ten sam problem co wy dziewczyny.Chorowalam na tradzik 5 lat(od 12 r.ż.) i pozbylam sie go<jupi>
Po pierwsze nie kupujcie zadnych badziewnych kosmetykow typu Garnier czyste cos tam, czy tabletki drożdżowe...Najgorsze co moze byc chyba...
Podstawa to dobry dermatolog!!! I ja wlasnie takiego znalazłam...Lekarz rodzinny mi go polecil bo jego syn rowniez mial tradzik...
Wiec ten dermatolog uczynil z mojej paskudnej buzi piekny pyszczek
I wam tez sie uda!!!
Ten dermatolog KAŻDEGO wyleczy i juz przy 1 wizycie bardzo milo poinformuje cie że za miesiac bedziesz miala buzie bez krostek.Obiecał mi to i obietnicy dochował.Naprawde warto do niego isc! Polecam go,bo gdyby nie on do tej pory wydawalabym kupe kasy na badziewne kremiki a buzia bylaby ta sama.
Ten dermatolod\g nazywa sie Kaszuba i jest w Łodzi...bierze niby trosze drogo za wizyte (120zł)ale za to calkiem niedrogie leki(ok30zł)ktore starczaja na 2 miesiace.Wizyta jest dosc kosztowna ale warta kazdej sumy!
Po miesiacu brania przepisanych tablteke(NIE hormonalnych)nie mam żadnej krostki na buzi...gdzie nie gdzie przebarwienia,ktore podobno tez ma mi usunac pod koniec leczenia jakims kremikiem Jestem teraz naprawde szczesliwa!!!Bo nie wierzyalm ze z takiej pryszczatej buzi bedzie sniada cera!<szok>
Jakby co to moge wam pozniej podac dokladny adres tego doktorka.Chce wam troszke pomoc,bo wiem co czujecie.
Moze nie uwierzycie ale on wyleczy KAŻDEGO, bo rozmawialam z masa ludzi majacych BARDZO nasilony tradzik i on im pomogl!
Leczenie coprawda trwa rok,ale po tym roku tradzik podobno ma nie wrocic na bank!Dlatego warto!
PS.Ten doktorek to naprawde złoty człowiek(Pan tak po 50)bardzo mily i pewny swojego dzialania.
Dziewczynki uda wam sie!!! Uwierzcie mi ze po 2 wizytach jego nie bedzsiecie miec ani 1 krostki!!! BUZIAKI
Wizazanka492 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-19, 09:43   #28
Wizazanka492
Zadomowienie
 
Avatar Wizazanka492
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Z domku:)
Wiadomości: 1 922
Dot.: tradzik :(

Mialam ten sam problem co wy dziewczyny.Chorowalam na tradzik 5 lat(od 12 r.ż.) i pozbylam sie go<jupi>
Po pierwsze nie kupujcie zadnych badziewnych kosmetykow typu Garnier czyste cos tam, czy tabletki drożdżowe...Najgorsze co moze byc chyba...
Podstawa to dobry dermatolog!!! I ja wlasnie takiego znalazłam...Lekarz rodzinny mi go polecil bo jego syn rowniez mial tradzik...
Wiec ten dermatolog uczynil z mojej paskudnej buzi piekny pyszczek
I wam tez sie uda!!!
Ten dermatolog KAŻDEGO wyleczy i juz przy 1 wizycie bardzo milo poinformuje cie że za miesiac bedziesz miala buzie bez krostek.Obiecał mi to i obietnicy dochował.Naprawde warto do niego isc! Polecam go,bo gdyby nie on do tej pory wydawalabym kupe kasy na badziewne kremiki a buzia bylaby ta sama.
Ten dermatolod\g nazywa sie Kaszuba i jest w Łodzi...bierze niby trosze drogo za wizyte (120zł)ale za to calkiem niedrogie leki(ok30zł)ktore starczaja na 2 miesiace.Wizyta jest dosc kosztowna ale warta kazdej sumy!
Po miesiacu brania przepisanych tablteke(NIE hormonalnych)nie mam żadnej krostki na buzi...gdzie nie gdzie przebarwienia,ktore podobno tez ma mi usunac pod koniec leczenia jakims kremikiem Jestem teraz naprawde szczesliwa!!!Bo nie wierzyalm ze z takiej pryszczatej buzi bedzie sniada cera!<szok>
Jakby co to moge wam pozniej podac dokladny adres tego doktorka.Chce wam troszke pomoc,bo wiem co czujecie.
Moze nie uwierzycie ale on wyleczy KAŻDEGO, bo rozmawialam z masa ludzi majacych BARDZO nasilony tradzik i on im pomogl!
Leczenie coprawda trwa rok,ale po tym roku tradzik podobno ma nie wrocic na bank!Dlatego warto!
PS.Ten doktorek to naprawde złoty człowiek(Pan tak po 50)bardzo mily i pewny swojego dzialania.
Dziewczynki uda wam sie!!! Uwierzcie mi ze po 2 wizytach jego nie bedzsiecie miec ani 1 krostki!!! BUZIAKI
Wizazanka492 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-19, 19:01   #29
anek87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 8
Dot.: pryszcz poraz n-ty... pomocy

Cytat:
Napisane przez Benek23 Pokaż wiadomość
Ja nigdy nie miałam problemów z cerą. Gdzieś pół roku temu pojechałam do Niemiec i mnie wysypało małymi krostkami. Zawsze tak mam gdy gdzieś wyjeżdżam.Wiadomo-zmiana powietrza, wody. Pomaga mi pasta Lassari(do kupienia w aptece). Smaruje na noc krostki tą pasta i za 2-3 dni mam spokój.
a czy ta paste mozna kupic tutaj w anglii ? ? ? a jezeli nie to czym innym moge to zastapic myslalam o masci cynkowej i moze jakies maseczki do twarzy????
anek87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-20, 07:38   #30
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: pryszcz poraz n-ty... pomocy

Cytat:
Napisane przez anek87 Pokaż wiadomość
a czy ta paste mozna kupic tutaj w anglii ? ? ? a jezeli nie to czym innym moge to zastapic myslalam o masci cynkowej i moze jakies maseczki do twarzy????
Nie wiem czy tą pastę można kupić w Anglii-musisz zapytać w aptece. A maść cynkowa to podobno to samo co pasta Lassari bez bodajże jednego składnika.Co do maseczek-nie potrafię doradzić.
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:34.