Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-01, 14:58   #1201
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cały czas się zastanawiam czy nie przestać tu jeść, ale ciężko się na to zdecydować z 2 przyczyn - po 1. darmowy obiad od pracodawcy jest jednak ułatwieniem i ulgą dla budżetu domowego, po 2. taki nasz działowy rytuał, obiad w południe, ciężko z niego zrezygnować.

Poza tym nie zawsze jest źle, są czasem zupełnie jadalne i nawet zdarzały się smaczne dania, tylko ostatnio coś gorzej, gdzieś od początku wakacji. Mam cały czas nadzieję, że to się poprawi. Ostatnio największym problemem jest dla mnie to, że normalne dania zdarzają się tylko z mięsnych i są dość tłuste, a ja się odzwyczaiłam i jedzenie codziennie tłustego mięsa na obiad stanowi dla mnie problem.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-01, 14:59   #1202
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Snow: dzięki
W takim razie nie powinnam przeoczyć.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-01, 15:41   #1203
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
hej a w jakiej cenie w sp jest ten zestaw flavo c? bo ja zamówiłam w eskupapie to serum forte i krem. i łącznie dostanę 9ml zwykłego serum jako gratisy a teraz widzę, że jest w sp i jestem ciekawa jaka cena
Bosiak, jak tam się miewasz? Co u Ciebie?

Wróciłam od dentysty i nie byłam w Biedronce jednak.
Obkupiłam się w Rossmannie i jedzeniowo w Carrefourze (kupiłam po raz pierwszy makaron ryżowy i pesto, nigdy wcześniej tych rzeczy nie jadłam i chętnie wypróbuję)
To co wzięłam z kosmetyków wklejam poniżej.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN9217.jpg (85,1 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN9221.jpg (79,4 KB, 30 załadowań)
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-01, 16:24   #1204
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Byłam
Kupiłam chabrowy lakier, tusz Glam&Sexy i odżywczą maseczkę AA.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-01, 17:26   #1205
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Ja kupiłam 2 lakiery w Biedronie - ciemna mięta i koralowa czerwień, inne mnie nie przekonały. Poza tym czosnek, kurki i brzoskwinie 'ufo'. Zapomniałam o maseczkach, a róże mi się nie spodobały jednak po zastanowieniu.

W ramach relaksu i czekiwania na ustąpienie bólu głowy zrobiłam zdjęcia kolorówki, idę wrzucić na właściwy wątek.

Wniosek jest jeden - mam mało i mogę kupować.

I jeszcze idealnie ukisiłam ogórki chyba zrobię kilka słoików na zimę.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-01, 17:40   #1206
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Camera jest boski U mnie go nie było
Jest przepiękny. Od wczoraj mam go na paznokciach i w kółko się zachwycam, nawet TŻ zwrócił uwagę, że fajny.

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
To co wzięłam z kosmetyków wklejam poniżej.
Używam teraz właśnie tego balsamu Soraya, całkiem fajny.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-01, 17:46   #1207
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Powinny być chyba w każdej, ale ja obstawiam, że największy wybór będzie w tych nieco większych Biedronkach
Spróbuję zajrzeć gdzieś, ale w sumie jak mi się nie uda to nie będę bardzo płakać
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Na razie jestem na etapie użerania się z Play żeby mi usługa BIS chodziła jak trzeba, bo mi zżera płatny transfer jak wchodzę na strony internetowe a powinnam mieć wszystko w cenie.
Poza tym na razie mi się podoba, ale przez to że nie moge korzystać z niego normalnie to trochę mam zepsuty humor. Po mojej wysłużonej starej Nokii to jest przeskok technologiczny o rok świetlny do przodu.

Najczęściej robię tak, że tnę na małe kwadraty, nakładam szpinak zrobiony z czosnkiem, solą i gałką, na to plasterek sera żółtego, na to czosnek przemieszany z oregano i pokrojonymi drobno suszonymi pomidorami.
Planuję też zrobić zawijane - szpinak zrobiony z fetą, zwinięty z ciastem w rulon i to pocięte w poprzek, ale ciągle nie mam szpinaku.

Ja lubiłam ten pieprz, na szczęscie moja skóra podbija ostre nuty, więc to nowe Dune nie wychodzi przesłodzone i przypomina bardzo poprzednie.

Hmm myślę że się względnie uda, ale daję sobie dyspensę na 2 lakiery Air Flow i rzeczy potrzebne - Lactacyd i jakąś maseczkę oczyszczającą.
Generalnie trochę mnie w lipcu poniosło z zakupami i to w większości na rzeczy które poszły do zapasów. Jeszcze ostatnio nie dopisałam, że skusiłam się w SP na Dermedic Hydrain 2 do zakupów w promocji, poszedł do zapasów oczywiście.

Ja też się widziałam z Estellą, ale nie chodziłyśmy po drogeriach.
Ja też mam dość mojego operatora I nie ma chyba sensownej oferty na te telefony, a przynajmniej nie widzę, po zmianach na stronie jest ona dla mnie totalnie nieczytelna
Szok i mnie czeka, ale postaram się to odwlec jak najdłużej.

Oj, oj, ale pyszności

Moja podbija słodkie, ale też nie lubię przesłodzonych, a tu wychodzi delikatnie tak mi się podoba

Po przejrzeniu gazetek myślę, że poza najniezbędniejszymi niezbędnikami nie będę musiała nic kupować- najbardziej kusi 45% na gamę Telescopików i tu nie wiem czy nie polegnę

My też mijałyśmy żyda w drodze z muzeum na jedzonko
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Bardzo mi się te dwa kolory podobają, i jeszcze jakieś dwa, mam nadzieję, że upoluję je w nadmorskiej Biedronce jutro - zapowiedziałam TŻ, że jutro obowiązkowe zakupy - pogoda i tak słaba chwilowo

Bo to było coś innego, masz rację A teraz zamienili Addicta 2 na Eau Fraiche - to na 100% jest to samo, bo 2 mam i pachnie identycznie, nawet widziałam, że na testerze są wypisane te same nuty. A Eau Sensuelle to nowość.

Ja jestem bardzo dumna i podziwiam - sama na pewno bym się im nie oparła, uwielbiam je!

Mnie z kolei doszły dziś 3 wygrane żele pod prysznic Dove - mama poinformowała, że paczka przyszła. Fajne takie zapasy bez zakupów.

Pogoda nam się zepsuła, dzisiaj po raz pierwszy od paru dni byliśmy na plaży. W sobotę, w najgorszy upał, zdecydowaliśmy się na wycieczkę do Trójmiasta, wróciłam straszliwie wyczerpana tą temperaturą Wczoraj też pogoda była kiepska na plażowanie, więc odwiedziliśmy Gdańsk ponownie.

Odkryłam na nowo lody Macao z Nestle Zajadam się nimi co parę dni, kiedy mogę Dla mnie lepsze od Magnum, zwłaszcza migdałowe.

Z pamiątek nadmorskich póki co jedna muszelka z plaży, błyszczyk Ziaji kupiony na deptaku, bo zapomniałam czegokolwiek do ust, a miałam przesuszone wiatrem i siedem sukienek upolowanych podczas miejskich wypadów
Oba bardzo polecam

Aha

Właśnie jakoś mnie nie zachwyciły w tym roku- przede wszystkim brzydkie opakowania, a zapachy wtórne

Gratulację, ja podejrzanie dawno nic nie wygrałam

A ja wczoraj byłam u drugiej babci, tej bliżej. Popracowałam przy pszczółkach, a potem próbowaliśmy rozwiązać skomplikowaną sprawę rodzinną ale kiepskie szanse, żeby wszystkim dogodzić

Chyba nie znam Macao...?

OMG, 7?! W całym "dorosłym" życiu chyba tylu nie miałam
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja kupiłam 2 lakiery w Biedronie - ciemna mięta i koralowa czerwień, inne mnie nie przekonały. Poza tym czosnek, kurki i brzoskwinie 'ufo'. Zapomniałam o maseczkach, a róże mi się nie spodobały jednak po zastanowieniu.

Wniosek jest jeden - mam mało i mogę kupować.

I jeszcze idealnie ukisiłam ogórki chyba zrobię kilka słoików na zimę.
Mnie się nie udało zawitać tam, chociaż byłam na placu imbramowskim, ale niedawno i byłam już wykończona i nie miałam siły. Ale jak mówiecie, że to inne kolory to może się jutro wybiorę do innej
A wcześniej byłam w lidlu i z tygodnia hiszpańskiego wzięłam solone migdały , kiełbaskę i jeden ser- po drugi trzeba wrócić

Zaraz zobaczę

Gratulacje w takim razie
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-01, 17:48   #1208
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
W ramach relaksu i czekiwania na ustąpienie bólu głowy zrobiłam zdjęcia kolorówki, idę wrzucić na właściwy wątek.
O fajnie


Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Używam teraz właśnie tego balsamu Soraya, całkiem fajny.
Ja na razie posmarowałam sobie nim kawałek ręki i wydaje się w porządku, choć szkoda, że zapach mało intensywny

Idę wypróbować mój nowy lakier do paznokci. I czekam na mamę, bo poszła z koleżanką zbierać jeżyny/ostrężnice (zwał jak zwał ). Będę się obżerać
__________________
Trance is essential for my life

Edytowane przez isa666
Czas edycji: 2012-08-01 o 17:54
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-01, 19:07   #1209
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Wcześniej pisałam z telefonu, teraz mogę normalnie cytować

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Cały czas się zastanawiam czy nie przestać tu jeść, ale ciężko się na to zdecydować z 2 przyczyn - po 1. darmowy obiad od pracodawcy jest jednak ułatwieniem i ulgą dla budżetu domowego, po 2. taki nasz działowy rytuał, obiad w południe, ciężko z niego zrezygnować.

Poza tym nie zawsze jest źle, są czasem zupełnie jadalne i nawet zdarzały się smaczne dania, tylko ostatnio coś gorzej, gdzieś od początku wakacji. Mam cały czas nadzieję, że to się poprawi. Ostatnio największym problemem jest dla mnie to, że normalne dania zdarzają się tylko z mięsnych i są dość tłuste, a ja się odzwyczaiłam i jedzenie codziennie tłustego mięsa na obiad stanowi dla mnie problem.
Na pewno jest to ułatwienie, chociaż ja nie umiałabym się zmusić do zjedzenia czegoś, co mi nie smakuje. I chyba nie dałabym rady zjeść dania obiadowego w południe
Z drugiej strony fajnie mieć taką wspólną przerwę.
Może się znowu poprawi, a może powinniście to gdzieś zgłosić? Jeśli większości osób nie smakuje lub mają zastrzeżenia, to chyba należałoby wprowadzić jakieś zmiany w menu.

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość

Obkupiłam się w Rossmannie i jedzeniowo w Carrefourze (kupiłam po raz pierwszy makaron ryżowy i pesto, nigdy wcześniej tych rzeczy nie jadłam i chętnie wypróbuję)
To co wzięłam z kosmetyków wklejam poniżej.
Też mam ochotę na ten balsam, czekam na opinię. Podobnie w kwestii szamponu, wygląda ciekawie

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Byłam
Kupiłam chabrowy lakier, tusz Glam&Sexy i odżywczą maseczkę AA.
Ja też "dokupiłam" jeszcze chabrowy lakier, w między czasie uznałam, że chciałabym go mieć, zadzwoniłam do mamy, żeby kupiła mi jutro we Wrocławiu jak spotka Biedronkę w okolicy i miałam szczęście, że w chwili jak dzwoniłam była niedaleko i już kupiła.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja kupiłam 2 lakiery w Biedronie - ciemna mięta i koralowa czerwień, inne mnie nie przekonały. Poza tym czosnek, kurki i brzoskwinie 'ufo'. Zapomniałam o maseczkach, a róże mi się nie spodobały jednak po zastanowieniu.

W ramach relaksu i czekiwania na ustąpienie bólu głowy zrobiłam zdjęcia kolorówki, idę wrzucić na właściwy wątek.

Wniosek jest jeden - mam mało i mogę kupować.

I jeszcze idealnie ukisiłam ogórki chyba zrobię kilka słoików na zimę.
U mnie mania trwa i jak widać przekonało mnie chyba aż za dużo. Róż jak mi się nie sprawdzi, nie będę żałowała, a już raz miałam tani z Celii - gdyby nie był taki miałki, to byłby idealny!

Zbiory cudne, sama obfotografowałabym swoje, ale ja mam też kilka testerów - głupio pokazywać, a z drugiej strony niektóre z nich to moje ulubione kosmetyki... No i waham się, czy pokazywać, czy nie.

Swoją drogą, wypadam blado z moim jednym podkładem

Gratuluję ogórków.


Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Po przejrzeniu gazetek myślę, że poza najniezbędniejszymi niezbędnikami nie będę musiała nic kupować- najbardziej kusi 45% na gamę Telescopików i tu nie wiem czy nie polegnę
Gdzie ta promocja??? Uwielbiam Telescopic!

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
OMG, 7?! W całym "dorosłym" życiu chyba tylu nie miałam
Ja uwielbiam sukienki! Mam ich trochę, wiosną i latem to głównie w nich chodzę, zresztą zimą też nie pogardzam.
W spodniach chodzę zdecydowanie rzadziej, zwłaszcza do pracy - albo muszę mieć ochotę, albo pogoda musi być wyjątkowo niesprzyjająca.
Np. dżinsy mam tylko jedne, ale za to boskie - nie rozstanę się z nimi, dopóki się nie rozwalą.

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość

Idę wypróbować mój nowy lakier do paznokci. I czekam na mamę, bo poszła z koleżanką zbierać jeżyny/ostrężnice (zwał jak zwał ). Będę się obżerać
Smacznego

Ja wypróbowałam moją miętę Bell - przy dwóch warstwach ładnie kryje, żadnych smug czy bąbelków. Kolor bardzo mi pasuje - tak jak myślałam, jest zdecydowanie mniej wyrazisty niż Peppermint Rimmela, więc na jesień super się sprawdzi.

Mam tylko wrażenie, że bez wysuszacza strasznie długo by wysychał, wydawał mi się taki hmmm lepki Ale z Good To Go problemu nie było.
W ogóle to jest genialny kosmetyk, nabłyszcza cudnie, wysusza szybko, utwardza trochę wolniej, ale jak dotknęłam się dziś niechcący opuszkiem palca na mokrym jeszcze lakierze, to w miejscu odbicia lakier po chwili w magiczny sposób wrócił na swoje miejsce i nie ma śladu! Cudo po prostu
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-02, 06:39   #1210
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Też mam ochotę na ten balsam, czekam na opinię. Podobnie w kwestii szamponu, wygląda ciekawie

Zbiory cudne, sama obfotografowałabym swoje, ale ja mam też kilka testerów - głupio pokazywać, a z drugiej strony niektóre z nich to moje ulubione kosmetyki... No i waham się, czy pokazywać, czy nie.

Ja uwielbiam sukienki! Mam ich trochę, wiosną i latem to głównie w nich chodzę, zresztą zimą też nie pogardzam.

Jeśli chodzi o balsam to wczoraj użyłam po kąpieli i chyba się polubimy Fajnie nawilżył skórę i zostawił delikatny zapach. Ciekawe czy pozostałe balsamy tej serii pachną identycznie? Nie jest tłusty czy ciężki i szybko się wchłonął. Podoba mi się w nim to, że ta tuba jest miękka i ma fajny wąski dziubek, więc dobrze się dozuje ilość.

A co do szamponu to tutaj też na pierwszy raz zadowolona jestem. Po umyciu miałam takie miękkie włosy i mniej się plątały niż po innych specyfikach. No i zapach tego szamponu jest śliczny

Zrób zdjęcia swoich zbiorów, pielęgnacji też

Ja się do sukienek przekonałam w sumie niedawno. Kiedyś zdarzało mi się je nosić sporadycznie latem w upały. Dopiero można powiedzieć, że w tym i zeszłym roku ubierałam też sukienki jesienią i zimą po tym jak na jesieni zeszłego roku kupiłam w H&M 2 takie zwykłe z kopertowym dekoltem i długim rękawkiem. Ubierałam do nich legginsy i kozaki.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-02, 08:44   #1211
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Ice, Rzyrafko miło Was było znowu spotkać


Kochanie u mnie w WP jest Camera - sama się nad nią zastanawiam, ale nie mam drugiego lakieru, który mogłabym wziąć w promocji, może chcesz wziąć je na spółkę?
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-02, 08:46   #1212
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Po przejrzeniu gazetek myślę, że poza najniezbędniejszymi niezbędnikami nie będę musiała nic kupować- najbardziej kusi 45% na gamę Telescopików i tu nie wiem czy nie polegnę
45% mówisz? Zawsze chciałam wypróbować tego Carbon Black, ale tusz mi teraz niepotrzebny.

No i miałam sobie szlaban nałożyć w sierpniu.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Chyba nie znam Macao...?
Kiedyś te lody robił Moevenpick (tak to się pisze?) ja ich 100 lat nigdzie nie widziałam.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
A wcześniej byłam w lidlu i z tygodnia hiszpańskiego wzięłam solone migdały , kiełbaskę i jeden ser- po drugi trzeba wrócić
Też chciałam jechać, ale dostałam dużą pakę migdałów od teściówki w zeszłym tygodniu i nie miałam już większej motywacji.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Na pewno jest to ułatwienie, chociaż ja nie umiałabym się zmusić do zjedzenia czegoś, co mi nie smakuje. I chyba nie dałabym rady zjeść dania obiadowego w południe
Z drugiej strony fajnie mieć taką wspólną przerwę.
Może się znowu poprawi, a może powinniście to gdzieś zgłosić? Jeśli większości osób nie smakuje lub mają zastrzeżenia, to chyba należałoby wprowadzić jakieś zmiany w menu.
Zgłaszamy regularnie. Ja też na początku nie mogłam się przemóc, ale raz że jednak jestem głodna w ciągu dnia, a dwa że się człowiek w końcu przyzwyczaja. Do obiadu w południe dlugo nie mogłam się przyzwyczaić, ale jak wszyscy to wszyscy i teraz to już naturalne.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Zbiory cudne, sama obfotografowałabym swoje, ale ja mam też kilka testerów - głupio pokazywać, a z drugiej strony niektóre z nich to moje ulubione kosmetyki... No i waham się, czy pokazywać, czy nie.

Swoją drogą, wypadam blado z moim jednym podkładem
Pokazywać wszystko, czemu Ci głupio z powodu testerów? To też kosmetyki.

Jakby mi się udało znaleźć 1 podkład który odpowiada mi w 100% to też miałabym jeden. I tak jest nieźle, bo kilka miesięcy temu sprzedałam pozostałe 4 na Allegro.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Mam tylko wrażenie, że bez wysuszacza strasznie długo by wysychał, wydawał mi się taki hmmm lepki Ale z Good To Go problemu nie było.
W ogóle to jest genialny kosmetyk, nabłyszcza cudnie, wysusza szybko, utwardza trochę wolniej, ale jak dotknęłam się dziś niechcący opuszkiem palca na mokrym jeszcze lakierze, to w miejscu odbicia lakier po chwili w magiczny sposób wrócił na swoje miejsce i nie ma śladu! Cudo po prostu
Kusisz. Chyba to będzie mój następny wysuszacz.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-02, 10:17   #1213
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Malowałam właśnie paznokcie i naszło mnie żeby cyknąć fotkę lakierom Jak widać nie mam tego aż tak dużo, chyba mogę śmiało dokupić jeszcze parę buteleczek. Tylko problem w tym, że w obecnym pudełku już się nie mieszczą.

I jeszcze różyk Wibo z wczoraj, niby pastelowy ale jednak nie blady, bo na paznokciach wygląda na intensywniy tak jak na drugim zdjęciu Taki Barbiowy trochę.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zbiór 08.2012.jpg (124,2 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zbiór 08.2012_2.jpg (139,7 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Wibo Candy Pastel.jpg (93,4 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Wibo Candy Pastel2.jpg (73,0 KB, 18 załadowań)
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-02, 10:26   #1214
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o balsam to wczoraj użyłam po kąpieli i chyba się polubimy Fajnie nawilżył skórę i zostawił delikatny zapach. Ciekawe czy pozostałe balsamy tej serii pachną identycznie? Nie jest tłusty czy ciężki i szybko się wchłonął. Podoba mi się w nim to, że ta tuba jest miękka i ma fajny wąski dziubek, więc dobrze się dozuje ilość.

A co do szamponu to tutaj też na pierwszy raz zadowolona jestem. Po umyciu miałam takie miękkie włosy i mniej się plątały niż po innych specyfikach. No i zapach tego szamponu jest śliczny
Mnie się najbardziej podoba sama tuba, jest urocza. Fajnie, że jest lekki, ostatnio preferuję takie konsystencje.

To, co napisałaś o szamponie brzmi bardzo zachęcająco, moje włosy lubią się po niektórych usztywniać, a plątanie też jest moim problemem, więc pewnie i jemu przyjrzę się bliżej

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość

Zrób zdjęcia swoich zbiorów, pielęgnacji też
Przemyślę to.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Kiedyś te lody robił Moevenpick (tak to się pisze?) ja ich 100 lat nigdzie nie widziałam.
Dokładnie, teraz robi je Nestle i są moim zdaniem przeeeepyszne! Też bardzo dawno ich nie widziałam, lody Nestle w ogóle rzadko widuję w sklepach.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Pokazywać wszystko, czemu Ci głupio z powodu testerów? To też kosmetyki.

Jakby mi się udało znaleźć 1 podkład który odpowiada mi w 100% to też miałabym jeden. I tak jest nieźle, bo kilka miesięcy temu sprzedałam pozostałe 4 na Allegro.
Nie wiem, jakoś głupio, ale ok, jak wszystko, to wszystko.
Może faktycznie zrobię fotki. Tylko musiałabym wygonić TŻ z domu, bo jak zobaczy tą ilość na raz w jednym miejscu to może doznać szoku...

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Kusisz. Chyba to będzie mój następny wysuszacz.
Pamiętaj, że ja nie mam porównania za bardzo, miałam tylko ten okropny Insta Dri, ale jestem bardzo zadowolona z zakupu i uważam, że jest wart polecenia i swojej ceny.
I wcale nie skraca lakieru, nie wiem, jak dziewczyny go nakładają, że mają takie problemy Ja nakładam go od razu po pomalowaniu drugą warstwą kolorowego lakieru i nic takiego się nie dzieje.


Wczoraj po południu moje jelito odmówiło posłuszeństwa spędziłam więc długie godziny w łóżku, od wczoraj od 14 do śniadania przed chwilą nic nie jadłam.. Ech, musiało mnie dopaść na końcówkę urlopu.

Tak mi to zepsuło nastrój, że buszując z nudów po Allegro kliknęłam dwa róże Sleeka na poprawę humoru - Rose Gold i Honour

A teraz idę plażować z nadzieją, że wszystko będzie ok!
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-02, 10:50   #1215
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Malowałam właśnie paznokcie i naszło mnie żeby cyknąć fotkę lakierom Jak widać nie mam tego aż tak dużo, chyba mogę śmiało dokupić jeszcze parę buteleczek. Tylko problem w tym, że w obecnym pudełku już się nie mieszczą.

I jeszcze różyk Wibo z wczoraj, niby pastelowy ale jednak nie blady, bo na paznokciach wygląda na intensywniy tak jak na drugim zdjęciu Taki Barbiowy trochę.
Bardzo ładnie, nie masz dużo, możesz kupować dalej.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Dokładnie, teraz robi je Nestle i są moim zdaniem przeeeepyszne! Też bardzo dawno ich nie widziałam, lody Nestle w ogóle rzadko widuję w sklepach.
Ja czasem widuję w marketach, ale głównie jakieś rożki... Macao bym zjadła, pamiętam że były dobre.
Póki co wczoraj z okazji wizyty w Biedronie kupiłam Magnum Mint a wieczorem jedliśmy lody z Lidla. Będę mieć tłustą ale nie mogę się oprzeć.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Nie wiem, jakoś głupio, ale ok, jak wszystko, to wszystko.
Może faktycznie zrobię fotki. Tylko musiałabym wygonić TŻ z domu, bo jak zobaczy tą ilość na raz w jednym miejscu to może doznać szoku...
No ja robiłam jak TŻa nie było. Jak następnym razem go nie będzie a mnie dopadnie jakieś zniechęcenie lub ból głowy to się wezmę za pielęgnację.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Pamiętaj, że ja nie mam porównania za bardzo, miałam tylko ten okropny Insta Dri, ale jestem bardzo zadowolona z zakupu i uważam, że jest wart polecenia i swojej ceny.
I wcale nie skraca lakieru, nie wiem, jak dziewczyny go nakładają, że mają takie problemy Ja nakładam go od razu po pomalowaniu drugą warstwą kolorowego lakieru i nic takiego się nie dzieje.
Może się okazać, że skraca dopiero jak zgęstnieje, gdzieś od połowy opakowania.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Tak mi to zepsuło nastrój, że buszując z nudów po Allegro kliknęłam dwa róże Sleeka na poprawę humoru - Rose Gold i Honour
To czekam na wieści szczególnie o Rose Gold.


Nie wiecie czy w Niemczech dostanę paletę Urban Decay Naked?
Siostra kazała mi sobie wybrać prezent urodzinowy.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-02, 11:05   #1216
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja kupiłam 2 lakiery w Biedronie - ciemna mięta i koralowa czerwień, inne mnie nie przekonały. Poza tym czosnek, kurki i brzoskwinie 'ufo'. Zapomniałam o maseczkach, a róże mi się nie spodobały jednak po zastanowieniu.
Mam Biedronkę koło pracy, więc może uda mi się do niej wyskoczyć i poprawić sobie humor!
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
W ramach relaksu i czekiwania na ustąpienie bólu głowy zrobiłam zdjęcia kolorówki, idę wrzucić na właściwy wątek.

Wniosek jest jeden - mam mało i mogę kupować.
Ale fajnie, lecę zaraz oglądać Twoje zbiory!

Snow, Mam nadzieję, że już lepiej się czuje Twój żołądek ! I zazdroszczę zakupów, tez uwielbiam sukienki i od zeszłego lata przybyło mi ich ponad 10 !
Zastanawiam się ostatnio nad Essie Good to Go, Insta Dri coraz mniej mi pasuje. Widzę, że bardzo go sobie chwalisz, kupowałaś co na allegro, prawda? Czy możesz polecić jakiegoś sprzedawcę?

Isa, fajne zakupy, daj znać, jak się spisuje szampon Timotei, bo ta seria bardzo mnie kusi

Tak w ogóle to byłam wczoraj na badaniu znamion dermatoskopem cyfrowym i dostałam zalecenie, żeby znamię (myszkę), którą mam od urodzenia usunąć, bo jest potencjalnie groźne. Trochę się zestresowałam, bo staram się co 1-1,5 roku to kontrolować i wcześniej nie miałam takich zaleceń. Jutro mam wizytę u chirurga, strasznie się boję i chciałabym mieć to już za sobą
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-02, 11:13   #1217
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Mnie się najbardziej podoba sama tuba, jest urocza. Fajnie, że jest lekki, ostatnio preferuję takie konsystencje.

To, co napisałaś o szamponie brzmi bardzo zachęcająco, moje włosy lubią się po niektórych usztywniać, a plątanie też jest moim problemem, więc pewnie i jemu przyjrzę się bliżej


Wczoraj po południu moje jelito odmówiło posłuszeństwa spędziłam więc długie godziny w łóżku, od wczoraj od 14 do śniadania przed chwilą nic nie jadłam.. Ech, musiało mnie dopaść na końcówkę urlopu.
Tuba mi też się podoba
Moje włosy (końcówki zwłaszcza) po samym szamponie bardzo lubią się plątać. Jak nie nałożę wcześniej olejów albo odżywki po umyciu to lubią się kołtunić.
Po tym szamponie na szczęście miałam gładkie włosy, nie musiałam szarpać przy rozczesywaniu

Współczuję bólu jelit, sama miewam z nimi problemy, więc rozumiem co czujesz


Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Bardzo ładnie, nie masz dużo, możesz kupować dalej.


Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Isa, fajne zakupy, daj znać, jak się spisuje szampon Timotei, bo ta seria bardzo mnie kusi
Dziękuję, póki co jestem po pierwszym użyciu zadowolona. Oczywiście powiem więcej jak poużywam dłużej

Trzymam kciuki za wizytę, oby wszystko było dobrze
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-02, 11:33   #1218
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Tak w ogóle to byłam wczoraj na badaniu znamion dermatoskopem cyfrowym i dostałam zalecenie, żeby znamię (myszkę), którą mam od urodzenia usunąć, bo jest potencjalnie groźne. Trochę się zestresowałam, bo staram się co 1-1,5 roku to kontrolować i wcześniej nie miałam takich zaleceń. Jutro mam wizytę u chirurga, strasznie się boję i chciałabym mieć to już za sobą
Trzymam kciuki żeby było wszystko szybko sprawnie i możliwie bezboleśnie
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-02, 15:28   #1219
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość




Trzymam kciuki za wizytę, oby wszystko było dobrze
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki żeby było wszystko szybko sprawnie i możliwie bezboleśnie
Dzięki dziewczyny, też mam taką nadzieję Nie wiem co prawda, czy jutro mi coś będzie już robił czy dopiero to obejrzy i zapisze na wycięcie, bo jak z nim rozmawiałam to byłam ta zdenerwowana, że nawet nie spytałam
Ice, a jak Twoje badania, wszystko dobrze? Pamiętam, że badałaś coś na jakiś badaniach profilaktycznych w pracy?
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.

Edytowane przez madziarra
Czas edycji: 2012-08-02 o 15:29
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-02, 15:36   #1220
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

W pracy mieliśmy tylko "zdrowy dzień" i badali nam krew z palca, BMI, zawartość tłuszczu w organiźmie i takie tam i wyszedł mi wysoki cholesterol ale nie robiłam jeszcze lipidogramu żeby zobaczyć jak to jest naprawdę.
Ostatnio robiłam zestaw "tabletkowy" czyli próby, krzepliwość, cukier i wszystko wyszło w normie. Muszę się umówić na kontrolę, żeby mi to lekarz potwierdził.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-02, 16:37   #1221
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Ok, tak coś skojarzyłam, że mieliście taki dzień w pracy

Mały apdejt: właśnie wrociłam z Biedrony z błyszczykiem Bell i 3 lakierami - szarym, niebieskim/chabrowym i turkusem/miętą Poza tym kliknęłam bazę pod tusz i wysuszać Essie
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-02, 17:45   #1222
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Malowałam właśnie paznokcie i naszło mnie żeby cyknąć fotkę lakierom Jak widać nie mam tego aż tak dużo, chyba mogę śmiało dokupić jeszcze parę buteleczek. Tylko problem w tym, że w obecnym pudełku już się nie mieszczą.

I jeszcze różyk Wibo z wczoraj, niby pastelowy ale jednak nie blady, bo na paznokciach wygląda na intensywniy tak jak na drugim zdjęciu Taki Barbiowy trochę.
Fajny zbiór, myślę, że spokojnie możesz go uzupełniać.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja czasem widuję w marketach, ale głównie jakieś rożki... Macao bym zjadła, pamiętam że były dobre.
Póki co wczoraj z okazji wizyty w Biedronie kupiłam Magnum Mint a wieczorem jedliśmy lody z Lidla. Będę mieć tłustą ale nie mogę się oprzeć.
Ty i tłusta ? Chyba musiałabyś jeść po kilkanaście lodów dziennie przecież jesteś taka szczupła!

Jak gdzieś trafisz na Macao, to polecam, jadłam waniliowy z czekoladą z migdałami (boski ) i truskawkowy w białej, też bardzo dobry.

Z Nestle bardzo smakowała mi też Cortina tiramisu, spróbowałam od TŻ

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
No ja robiłam jak TŻa nie było. Jak następnym razem go nie będzie a mnie dopadnie jakieś zniechęcenie lub ból głowy to się wezmę za pielęgnację.
Jak trafię na taki moment, że będę dość długo sama w domu, to zobowiązuję się zrobić fotki. :

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Może się okazać, że skraca dopiero jak zgęstnieje, gdzieś od połowy opakowania.
Oby nie! Ale to jeszcze daleka droga.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
To czekam na wieści szczególnie o Rose Gold.
Na pewno podzielę się opinią W pierwszj chwili chciałam jeszcze wziąć ten co Ty, Suede, ale wyczytałam, że Honour jest limitowany, a wydaje mi się, że będzie ładnie wyglądał przy lekkiej opaleniźnie. Jak te dwa się sprawdzą, to na pewno wezmę jeszcze Suede, kusiły mnie jeszcze Pomegranate i jeszcze jakiś odcień.

Dostałam maila, że już je wysłali, więc mam nadzieję, że w poniedziałek, max we wtorek będę je miała!

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Snow, Mam nadzieję, że już lepiej się czuje Twój żołądek ! I zazdroszczę zakupów, tez uwielbiam sukienki i od zeszłego lata przybyło mi ich ponad 10 !
Zastanawiam się ostatnio nad Essie Good to Go, Insta Dri coraz mniej mi pasuje. Widzę, że bardzo go sobie chwalisz, kupowałaś co na allegro, prawda? Czy możesz polecić jakiegoś sprzedawcę?
Już jest dużo lepiej, dziękuję
Mnie od zeszłego lata przybyło nawet więcej Po prostu je uwielbiam, to chyba mój ulubiony strój.
Kupowałam u tego, który miał darmową wysyłkę

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Tak w ogóle to byłam wczoraj na badaniu znamion dermatoskopem cyfrowym i dostałam zalecenie, żeby znamię (myszkę), którą mam od urodzenia usunąć, bo jest potencjalnie groźne. Trochę się zestresowałam, bo staram się co 1-1,5 roku to kontrolować i wcześniej nie miałam takich zaleceń. Jutro mam wizytę u chirurga, strasznie się boję i chciałabym mieć to już za sobą
Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Tuba mi też się podoba
Moje włosy (końcówki zwłaszcza) po samym szamponie bardzo lubią się plątać. Jak nie nałożę wcześniej olejów albo odżywki po umyciu to lubią się kołtunić.
Po tym szamponie na szczęście miałam gładkie włosy, nie musiałam szarpać przy rozczesywaniu

Współczuję bólu jelit, sama miewam z nimi problemy, więc rozumiem co czujesz
Ja nie dość, że nakładam odżywkę, to potem jeszcze psikam mgiełką Friedy Full Repair na końcówki. Inaczej bywa trudno. A swoją drogą mgiełkę polecam, jest rewelacyjna.

Dzięki Prawie przez dwa lata miałam takie problemy z jelitami codziennie, więc moje funkcjonowanie było po prostu tragiczne. Od jakiegoś czasu jest dużo lepiej, ale za każdym razem jak wraca to się obawiam, żeby nie znów na dłużej..


Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Mały apdejt: właśnie wrociłam z Biedrony z błyszczykiem Bell i 3 lakierami - szarym, niebieskim/chabrowym i turkusem/miętą Poza tym kliknęłam bazę pod tusz i wysuszać Essie
Fajne zakupy Mam nadzieję, że z Essie będziesz zadowolona równie bardzo jak ja!
Trochę zaczynam żałować tej turkusowej ciemnej mięty, ale wydawała mi się taka podobna do Sky High w Biedronkowym świetle, że odpuściłam... A może to był błąd!

Jaką bazę pod tusz kupiłaś? Kończy mi się Lash Primer Plus z EL i poluję na coś nowego

Edytowane przez snowqueen
Czas edycji: 2012-08-02 o 17:46
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 06:37   #1223
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Fajny zbiór, myślę, że spokojnie możesz go uzupełniać.

Ja nie dość, że nakładam odżywkę, to potem jeszcze psikam mgiełką Friedy Full Repair na końcówki. Inaczej bywa trudno. A swoją drogą mgiełkę polecam, jest rewelacyjna.

Dzięki Prawie przez dwa lata miałam takie problemy z jelitami codziennie, więc moje funkcjonowanie było po prostu tragiczne. Od jakiegoś czasu jest dużo lepiej, ale za każdym razem jak wraca to się obawiam, żeby nie znów na dłużej..
Z chęcią go uzupełnię jeszcze Zwłaszcza, że niedługo będę musiała się pozbyć na pewno 2 buteleczek: ten srebrno-szary Colour Alike bardzo zgęstniał i chyba długo nie pociągnie, zaś koralowy Wibo w tej różanej buteleczce mi się kończy i ta resztka też zgęstniała. A to był mój ulubiony kolor przez dłuuugi czas i szkoda, że to limitowanka

Ja też psikam, ale sprayem Gliss Kur. O ile włosy przy głowie mi łatwo rozczesać tak końcówki, gdy już są suche po odciśnięciu w ręcznik sprawiają czasem problemy. Jeszcze od niedawna wróciłam do nakładania na nie odżywek bez spłukiwania z Avonu, bo mam takie dwie zużyte do połowy i stały na półce samotnie. Kiedyś mi pomagały ujarzmić końce i chyba dzięki nim teraz też widzę lekką poprawę

U mnie świrowały jelita i wątroba albo woreczek żółciowy. Ale metodą prób i obserwowania po czym mi się tak dzieje wyeliminowałam z jedzenia to, co sprawiało mi potem bóle. I tak wiem, że m.in. smażona cebula (musi być mocno usmażona, bo taka tylko zeszklona robi mi największe kuku ), kapusta kiszona i ocet (zwykły, winny itp.) powodują te dolegliwości.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 08:22   #1224
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Mały apdejt: właśnie wrociłam z Biedrony z błyszczykiem Bell i 3 lakierami - szarym, niebieskim/chabrowym i turkusem/miętą Poza tym kliknęłam bazę pod tusz i wysuszać Essie
Jaką bazę pod tusz kupiłaś?

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ty i tłusta ? Chyba musiałabyś jeść po kilkanaście lodów dziennie przecież jesteś taka szczupła!
Nie chodzi o objętość a o konsystencję. Ostatnio tylko jeżdżę na rowerze do pracy i z powrotem, nie biegam bo nie mam kiedy (a jak mam chwilę to jest ciemno, a nie chcę sama biegać po parku w nocy).

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Jak gdzieś trafisz na Macao, to polecam, jadłam waniliowy z czekoladą z migdałami (boski ) i truskawkowy w białej, też bardzo dobry.

Z Nestle bardzo smakowała mi też Cortina tiramisu, spróbowałam od TŻ
Jak spotkam to spróbuję Cortinę pamiętam uwielbiałam jak byłam młodsza - kakaową w białej czekoladzie i z pyszną ciemną czekoladą w środku.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Jak trafię na taki moment, że będę dość długo sama w domu, to zobowiązuję się zrobić fotki. :
Czekamy z niecierpliwością

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Na pewno podzielę się opinią W pierwszj chwili chciałam jeszcze wziąć ten co Ty, Suede, ale wyczytałam, że Honour jest limitowany, a wydaje mi się, że będzie ładnie wyglądał przy lekkiej opaleniźnie. Jak te dwa się sprawdzą, to na pewno wezmę jeszcze Suede, kusiły mnie jeszcze Pomegranate i jeszcze jakiś odcień.
Też się przyglądałam temu Honour, ale jakoś nie znalazłam swatcha przekonującego mnie. Suede to był dobry wybór, bardzo. I myślę że kolejne róże Sleek to kwestia czasu.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Trochę zaczynam żałować tej turkusowej ciemnej mięty, ale wydawała mi się taka podobna do Sky High w Biedronkowym świetle, że odpuściłam... A może to był błąd!
Mi się wydawała zupełnie inna, dopiero w domu jak położyłam koło siebie buteleczki to skojarzyłam, ze o tym kolorze mówiłaś, że jest podobny do Sky High. Miałam testować wczoraj na paznokciach, ale jakoś nie chciało mi się malować, może dzisiaj.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Jaką bazę pod tusz kupiłaś? Kończy mi się Lash Primer Plus z EL i poluję na coś nowego
Ja polecam bazę Clinique, mam miniaturkę i jest naprawdę fajna, lepsza od EL, bo miałam też kiedyś.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 08:35   #1225
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Ja sobie dziś pomaluję paznokcie chabrowym Bell

Z tuszu jestem w ogóle nie zadowolona Nie wiem, czy zgęstnienie coś mu pomoże, bo już sama szczota mi nie przypadła do gustu Jest gruba, owalna, źle mi nią dokładnie pomalować rzęsy no i efekt mizerny ... Teraz kończę inny tusz Bell - WOW - taniutki, niepozorny, a efekt zachwycający (przynajmniej mnie). Ma cienką silikonową szczoteczkę (nie taką jak w Maybelline, że jest wrażenie, ze się złamie), dzięki czemu rzęsy można bardzo dokładnie pomalować i fajnie pogrubia.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 08:48   #1226
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

W TBS w weekend wszystko tańsze o VAT. A ja jestem przed wypłatą i znowu nie zakupię maseczki owsianej.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 09:28   #1227
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Z chęcią go uzupełnię jeszcze Zwłaszcza, że niedługo będę musiała się pozbyć na pewno 2 buteleczek: ten srebrno-szary Colour Alike bardzo zgęstniał i chyba długo nie pociągnie, zaś koralowy Wibo w tej różanej buteleczce mi się kończy i ta resztka też zgęstniała. A to był mój ulubiony kolor przez dłuuugi czas i szkoda, że to limitowanka
Jak tylko kupisz coś nowego, to pokaż
Uzupełnienie kolekcji lakierów to ostatnio moje ulubione zajęcie

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Ale metodą prób i obserwowania po czym mi się tak dzieje wyeliminowałam z jedzenia to, co sprawiało mi potem bóle. I tak wiem, że m.in. smażona cebula (musi być mocno usmażona, bo taka tylko zeszklona robi mi największe kuku ), kapusta kiszona i ocet (zwykły, winny itp.) powodują te dolegliwości.
Obserwowanie własnego organizmu przynosi czasami lepsze korzyści, niż wizyta u lekarza...
Ja mam wielka nadzieję, że już niczego więcej nie będę musiala eliminować.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Nie chodzi o objętość a o konsystencję. Ostatnio tylko jeżdżę na rowerze do pracy i z powrotem, nie biegam bo nie mam kiedy (a jak mam chwilę to jest ciemno, a nie chcę sama biegać po parku w nocy).
A, jak o to chodzi, to rozumiem. Dobrze powiedziane Ja przed wyjazdem na nowo wkręciłam się w siłownię i fitness, po powrocie zamierzam chodzić równie często i dodać do tego pilates 2x w tygodniu. Biegać coś mi się nie chce, po ciemku też nie lubię, a parki odstraszają mnie też biegającymi psami

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Jak spotkam to spróbuję Cortinę pamiętam uwielbiałam jak byłam młodsza - kakaową w białej czekoladzie i z pyszną ciemną czekoladą w środku.
Teraz tak myślę, że wszystkie Macao kupiłam na stacjach benzynowych Jak jakąś mijasz po drodze, to warto zajrzeć.


Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Też się przyglądałam temu Honour, ale jakoś nie znalazłam swatcha przekonującego mnie. Suede to był dobry wybór, bardzo. I myślę że kolejne róże Sleek to kwestia czasu.
Mnie się spodobało jakieś zdjęcie, na którym było widać, że pięknie rozświetla i drugie, na którym bardziej przypominał złocisty bronzer, niż róż... Zobaczymy, jak okaże się w rzeczywistości, najwyżej poleci z powrotem w świat.

U mnie pewnie skończy się podobnie.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Mi się wydawała zupełnie inna, dopiero w domu jak położyłam koło siebie buteleczki to skojarzyłam, ze o tym kolorze mówiłaś, że jest podobny do Sky High. Miałam testować wczoraj na paznokciach, ale jakoś nie chciało mi się malować, może dzisiaj.
Ja dawno nie patrzyłam na Sky High i może stąd to złudzenie. Dziś musimy podjechać jeszcze na małe zakupy spożywcze przed wyjazdem, będziemy obok Biedronki, więc chyba tam zajrzę i liczę, że będzie jeszcze ten lakier

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja polecam bazę Clinique, mam miniaturkę i jest naprawdę fajna, lepsza od EL, bo miałam też kiedyś.
O, super, na pewno się jej przyjrzę

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
W TBS w weekend wszystko tańsze o VAT. A ja jestem przed wypłatą i znowu nie zakupię maseczki owsianej.
Ja chętnie kupiłabym ze dwa żele Earth Lovers, bo je uwielbiam i coś z tej nowej linii brzoskwiniowej, ale chyba odpuszczę. Moim priorytetowym zakupem są teraz czarne szpilki i czarne balerinki.
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 09:31   #1228
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
W TBS w weekend wszystko tańsze o VAT. A ja jestem przed wypłatą i znowu nie zakupię maseczki owsianej.
A ja jestem po no i oczywiście mnie kusi, a dziś miałam przebłysk mądrości, żeby w sierpniu zrobić odwyk

Jakoś ostatnio nie mam szczęścia do zakupów kosmetycznych - w mojej Biedronce nie ma w ogóle Bell. Byłam wczoraj w SP w ZT no i nie znalazłam tego zestawu flavo C - były straszne tłumy, aż takich tam jeszcze nie widziałam. Więc nawet nie miałam jak się dostać do konsultantki i zrezygnowałam... Pisałam do tego sprzedawcy na all, którego polecała madziarra i mi odpisali, że nie planują w najbliższym czasie mieć Flavo c

Przez Was zaczęłam w ogóle chodzić do Biedronki - uwielbiam te miętowe lody Magnum

Ostatnio jeżdżę często do pracy na rowerze i niestety zaczęło boleć mnie kolano, a nigdy nie miałam z tym problemu... Wczoraj dokuczało mi cały dzień, wróciłam z pracy autobusem przez to, ale potem treningu na siłowni sobie nie darowałam - na szczęście nie boli mnie dzisiaj, ale trochę się boję, że mi się to zmieni na coś gorszego, oby nie


Aaaaa, Estello, dziękuję za propozycję zakupu lakieru, ale dziękuję - wczoraj przyjrzałam się temu Camera i jednak jest bardziej różowy niż się spodziewałam, a podobnych lakierów mam za dużo jak na moje potrzeby Za to jakbyś miała możliwość kupienie opi jakoś taniej, to bym miała do Ciebie prośbę o jeden lakier
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 09:42   #1229
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
A, jak o to chodzi, to rozumiem. Dobrze powiedziane Ja przed wyjazdem na nowo wkręciłam się w siłownię i fitness, po powrocie zamierzam chodzić równie często i dodać do tego pilates 2x w tygodniu. Biegać coś mi się nie chce, po ciemku też nie lubię, a parki odstraszają mnie też biegającymi psami
No ja ostatnio nie mam czasu, w dodatku kazali mi w pracy dopłacac do karty Multisport i zrezygnowałam tymczasowo, może w jesieni poproszę o nową, więc o ile czasem miewałam zrywy żeby korzystać chociaż z karty, to teraz kiepsko.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Teraz tak myślę, że wszystkie Macao kupiłam na stacjach benzynowych Jak jakąś mijasz po drodze, to warto zajrzeć.
A mijam codziennie, może kiedyś luknę.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ja dawno nie patrzyłam na Sky High i może stąd to złudzenie. Dziś musimy podjechać jeszcze na małe zakupy spożywcze przed wyjazdem, będziemy obok Biedronki, więc chyba tam zajrzę i liczę, że będzie jeszcze ten lakier
Tzn. one jak leżą koło siebie to się wydaja podobne, ale coś mi mówi, że to względne podobieństwo.

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Ostatnio jeżdżę często do pracy na rowerze i niestety zaczęło boleć mnie kolano, a nigdy nie miałam z tym problemu... Wczoraj dokuczało mi cały dzień, wróciłam z pracy autobusem przez to, ale potem treningu na siłowni sobie nie darowałam - na szczęście nie boli mnie dzisiaj, ale trochę się boję, że mi się to zmieni na coś gorszego, oby nie
Kochana, podnieś siodełko. Brzmi to tak jakbyś miała je za nisko, od źle ustawionego siodełka niszczą się kolana. Ja odczuwam od razu jak mi minimalnie osiadzie siodełko, ból kolana gwarantowany.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 09:48   #1230
Paula_95
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula_95
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 2 538
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

A ja dostałam od siostry masło czekoladowe do ciała i mnóstwo próbek. Wieczorem wstawię fotę.

Obiecałam sobie, że nie kupię żadnego kosmetyku, dopóki nie skończę większości tych, co mam, ale jak się domyślacie, gucio z moich planów już zamówiłam w avonie zestaw (żel, balsam i mgiełka) z nowej serii Naturals (chyba nikt by się nie oparł truskawce i białej czekoladzie ) za 19.99 (błagam, przecena była! ) i lakier do paznokci za 9.99 w kolorze morskim.
Jezu, zbankrutuje, kumpela chce iść jutro do Rossmanna ze mną. ja tam powinnam mieć zakaz wchodzenia.
__________________
Studentka psychologii. Jak szaleć, to szaleć

Kierowca 09.03.2015 rok, godz. 10.25
Paula_95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:02.