Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-03-14, 21:51   #631
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy

Dostałas odpowiedź od Kasi na maila.
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-14, 22:12   #632
melisanka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Baden-Württemberg
Wiadomości: 977
Dot.: Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy

Dostalam dostalam. Dziekuje
melisanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-15, 17:44   #633
KasiekW
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 156
GG do KasiekW
Dot.: Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy

Melisanko ja czasem i o 2 w nocy maile do Was ślę Tak to juz ze mna jest, że nocny ze mnie marek
__________________
gg 2381045
KasiekW jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-15, 17:57   #634
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy

Hehe, my obie to "nocne aniołki"- w dzien pracujemy a w nocy odrabiamy zaległości z netu w domciu
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-15, 19:37   #635
oliwcia20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 17
Dot.: Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy

Mam pytanie...będąc na targach w W-wie zainteresowała mnie firma Bass Cosmetics ponieważ miałam juz ich produkty i jestem z nich zadowolona. Chciałam zapytac czy ktoś wie moze jak u nich wygladaja szkolenia? Nie chodzi mi o podstawy tylko tzw doszkalające. Bo szukam jakichś naprawde dobrych szkoleń...
oliwcia20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-15, 20:07   #636
melisanka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Baden-Württemberg
Wiadomości: 977
Dot.: Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez KasiekW Pokaż wiadomość
Melisanko ja czasem i o 2 w nocy maile do Was ślę Tak to juz ze mna jest, że nocny ze mnie marek
Cytat:
Napisane przez Albertyna Pokaż wiadomość
Hehe, my obie to "nocne aniołki"- w dzien pracujemy a w nocy odrabiamy zaległości z netu w domciu
he he czyli dokladnie tak jak ja, ale kurcze trzeba sie ogarnac i wysypiac te 8h przynajmniej
A z tym mailem to paniki narobilam bo kilka osob mi mowilo ze wyslalo mi wiadomosci i nic nie dochodzilo dopiero dzis rano hurtem, no ale teraz juz bede wiedziala, ze od Kasi to kolo polnocy mozna dostac ;p
melisanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-16, 08:41   #637
KasiekW
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 156
GG do KasiekW
Dot.: Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy

czasemi sa takie problemy z pocztą niestety
ja ostatnio dostałam tez hurtem maile z trzech dni i myslałam, że się nogami nakryję, bo częśc z nich to było na cito
__________________
gg 2381045
KasiekW jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-22, 13:44   #638
paryska
Raczkowanie
 
Avatar paryska
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 111
Dot.: Gdzie kurs?

dziewczyny,mam takie pytanie. jestem studentka i chcialabym wyjechac gdzies w wakacje do pracy, i pod tym katem szukam jakiego dobrego kursu w katowicach po ktorym dostalabym jakis miedzynarodowy certyfikat,uznawany konkretnie w anglii lub hiszpanii. znalazlam cos takiego: http://www.klinika-urody.pl/kursstylizacjipaznokci.html ale nie mam pojecia czy warto sie tu zapisywac, najwiekszy plus to to,ze na kursy ktore zaczelyby sie w przyszlym tygodniu maja ogromne znizki, 720 zeta z 2000! wiec to by sie baaardzo oplacalo moim zdaniem.
widze ze polecacie crystal, naprawde jest tak fajnie? bo wg mnie ceny maja totalnie zabojcze...

bardzo was prosze o szybka odpowiedz
paryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-22, 14:00   #639
asikczek
Zadomowienie
 
Avatar asikczek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 1 044
GG do asikczek
Dot.: Gdzie kurs?

cześć Paryska, jeżeli chcesz pójść na dobry kurs proponuję ci kursy w Chorzowie. Kurs można robić z akrylu i żelu (cena jednego kursu 600 zł, ale jak robisz w zestawie to jest w sumie za 900), w kursie jest również manicure. Atmosfera super i co najwazniejsze to jest kurs indywidualny. Adres punktu jest na pierwszej stronie tego postu Sylwia Nails chorzów ul. Wolności. Ja wlasnie skonczylam akryl i jestem bardzo zadowolona, we wtorek zaczynam zel a po calosci mam egzamin.

aha po kursie otrzymujesz miedzynarodowy certyfikat Euro Fashion osobno na zel, akryl i zawsze do kazdej metody na manicure
__________________

asikczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-22, 18:59   #640
paryska
Raczkowanie
 
Avatar paryska
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 111
Dot.: Gdzie kurs?

Cytat:
Napisane przez asikczek Pokaż wiadomość
cześć Paryska, jeżeli chcesz pójść na dobry kurs proponuję ci kursy w Chorzowie. Kurs można robić z akrylu i żelu (cena jednego kursu 600 zł, ale jak robisz w zestawie to jest w sumie za 900), w kursie jest również manicure. Atmosfera super i co najwazniejsze to jest kurs indywidualny. Adres punktu jest na pierwszej stronie tego postu Sylwia Nails chorzów ul. Wolności. Ja wlasnie skonczylam akryl i jestem bardzo zadowolona, we wtorek zaczynam zel a po calosci mam egzamin.

aha po kursie otrzymujesz miedzynarodowy certyfikat Euro Fashion osobno na zel, akryl i zawsze do kazdej metody na manicure
dzieki za info brzmi super, tylko do chorzowa mam dosc daleko... a czy wolnosci to jest ta glowna ulica w chorzowe? ten deptak ze sklepami? bo nie orientuje sie dokladnie.
hmmm no i teraz widze ze na stronce maja troche inny cennik(tzn jest drozej niz piszesz :P ).
paryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-22, 19:06   #641
Perelka19902
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 27
Dot.: Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy

A ja jestem z Bielska i mialam robiony kurs ale nie dostalam certyfikatu? Co mam w takiej sytuacji zorbic? myslalam o dopelniajacym, ale on jest tylko 200zl tanszy od calego kursu!! (przynajmniej tak mniej wiecej patrzylam ze tak to wyglada). Mozecie mi polecic dobra szkole ale nie zadroga w Bielsku-Białej?? dzieki za odp.
Perelka19902 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-22, 19:58   #642
asikczek
Zadomowienie
 
Avatar asikczek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 1 044
GG do asikczek
Dot.: Gdzie kurs?

Paryska masz racje, Wolności to ta długa ulica z deptakiem. Na Wolności jest punkt dystrybucyjny - sklep. Zajecia natomiast odbywaja sie na ul. Krzyżowej ( z Katowic możesz jechac tramwajami 11, 6, 41) i potem kawalek przejsc piechotka Prosta trasa a uważam, że warto
__________________

asikczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-23, 10:20   #643
Perelka19902
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 27
Dot.: Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy

halo czemu wszyscy ignorują moje pytania!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!
Perelka19902 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-23, 17:49   #644
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Perelka19902 Pokaż wiadomość
A ja jestem z Bielska i mialam robiony kurs ale nie dostalam certyfikatu? Co mam w takiej sytuacji zorbic? myslalam o dopelniajacym, ale on jest tylko 200zl tanszy od calego kursu!! (przynajmniej tak mniej wiecej patrzylam ze tak to wyglada). Mozecie mi polecic dobra szkole ale nie zadroga w Bielsku-Białej?? dzieki za odp.
Zgłos sie do firmy, w której robiłas kurs i upomnij sie o certyfikat.
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-24, 11:20   #645
Perelka19902
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 27
Dot.: Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Albertyna Pokaż wiadomość
Zgłos sie do firmy, w której robiłas kurs i upomnij sie o certyfikat.
Tylko ze ten kurs robila mi Pani, ktora wtedy byla tylko kosmetyczka. Od niedawna przeprowadza kursy. A poza tym ja jej za to zaplacilam tylko 100zl, wiec nie uwazam abym miala do konca przeprowadzony. Co prawda powiedziala Mi ze spokjnie po tym moge isc juz na 2 poziom zaawansowania... więc jak same widzicie mam maly problem.
Perelka19902 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-24, 12:25   #646
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy

No to, raczej nie ukończyłas profesjonalnego kursu i nie sadze aby ta pani miala prawo do wystawiania dyplomow....
Niestey, ale podejrzewam, ze wyrzuciłas pieniądze w błoto.
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 10:37   #647
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy

czy ktos wie gdzie w Tarnowie mozna zrobic dobry kurs stylizacji paznokci ? czy jest szansa zdobycia międzynarodowego certyfikatu w Tarnowie? jesli nie to w Krakowie na pewno cos sie znajdzie? pomóżcie
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 10:39   #648
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Elżbieta Szymanek Pokaż wiadomość
WITAM !!!
Jak już niektóre koleżanki zdążyły się przekonać, aby móc i potrafić wykonać perfekcyjne paznokcie należy udać się do profesjonalisty!!!!
Tylko kursy, szkolenia firmowe dają wam gwarancję rzetelnej nauki.
Naprawdę warto trochę więcej zainwestować w swoją edukację tym bardziej że jest to bardzo rentowny zawód i w bardzo szybkim czasie zwrócą się wam te pieniążki.
Przy doborze szkolenia musicie wziąść pod uwagę Lokalizacje, WYPOSAżENIE Centrum Szkoleniowego (najnowsze urządzenia skracające czas pracy i nadające komfort usługi) czas trwania kursu, ilość wykonanych prac podczas szkolenia, profesjonalizm (doświadczenie) osób prowadzących no i oczywiście CENę
Jeżeli macie jakieś pytania dotyczące kursów, szkoleń Jak to wygląda?, w jakim mieście? , jaki ceny? to bardzo chętnie odpowiem na pytania
Pozdrawiam serdecznie
No wlaśnie potrzebuje takiego kursu w Krakowie a nawet w Tarnowie ale to male miasto wiec nie ma na co liczyc. Lepiej pojechac dalej.
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 13:26   #649
bochema
Zadomowienie
 
Avatar bochema
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Legionowo
Wiadomości: 1 055
GG do bochema
Dot.: Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Albertyna Pokaż wiadomość
No to, raczej nie ukończyłas profesjonalnego kursu i nie sadze aby ta pani miala prawo do wystawiania dyplomow....
Niestey, ale podejrzewam, ze wyrzuciłas pieniądze w błoto.
popieram Albertyne
bochema jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-26, 22:06   #650
Achajkaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4
Dot.: Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy

witam serdecznie wlasnie chce sie zapisac na kurs stylizacji paznokci na asp w krakowie kurs trwa 40godzin i kosztuje 1300 zl powiedzcie co muslicie o tym kursie czy takos juz tam byl ? czy dobrze nie naucza ?
Achajkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 22:49   #651
EmotIkonka
Rozeznanie
 
Avatar EmotIkonka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: München
Wiadomości: 560
Wyślij wiadomość przez MSN do EmotIkonka
Wink Dot.: Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy

Dziewczyny mmam pytanie czy ktoras z was wie moze ile kosztuje zrobienie kursu zelków w niemczech? I jak to sie odbywa na jakiej zasadzie czy tak jak u nas czy moze inaczej.
__________________
Doktor A. K.14.03.2011 "Artplastica"Szczecin
Mentor okragly 375 cc UHP
Cudowniaste

31.07.2012 powiększanie ust kwasem
09.08.2012 dopełnienie ust kwasem drugi zastrzyk Juvaderm Ultra Smile Kraków Medestetis

EmotIkonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 23:02   #652
melisanka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Baden-Württemberg
Wiadomości: 977
Dot.: Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy

ja znalazlam kilka bylyw granicach do 200EUR ale jakos nie wydawaly mi sie za ciekawe, jeden dzien kilka godzin zadnego egzaminu, ale nie wszytko musza takie byc, mozliwe, ze za slabo szukalam.
Ja jednak wyznaje zasade ze jak cos robic to pozadnie dletego wole przyjechac na szkolenie do Polski
melisanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 23:44   #653
Achajkaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4
Dot.: Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy

perelka jak bielsko to ZDZ tam slyszalam ze nie drogie ok 700 zl i fajne kursy n paznokcie maja to jest nie daleko ratusza tak jak by na przeciwko savi
Achajkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-27, 11:19   #654
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy

bardzo prosze o odpowiedz. mieszkam na wsi i tu naprawde jest zadupie. tylko przez forum moge sie cos dowiedziec. myslalam zeby zrobic kurs organizowany przez którąś szkole kosmetyczna bo tam podobno taniej ale w Tarnowie np w Profesji to niby maja robic ale sekretarka nic nie wie bo jeszcze nie maja pelnej grupy! a kto sie zapisze na taki kurs co sekretarka nic nie wie? ani jakie koszty ani ile godzin? nic nie wie! A w ogóle to te kursy mają straszne koszty. czy nikt nie organizuje na raty? wiadomo sa raty ale rozlozone w ciągu miesiąca. a mi by pasowalo co najmniej na pol roku to rozlożyć bo skad wziasc 1000 zl w ciagu jednego miesiąca? a kurs jest mi potrzebny bo koncze szkole kosmetyczna i z praca to wszedzie chca kurs tipsow. wiec gdzie bym mogla zrobic ten kurs w Tarnowie lub w Krakowie zeby dostac jakis sensowny papier i nie kosztowalo zbyt wiele?
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-27, 11:20   #655
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy

aha a te kursy przez biuro pracy finansowane w Peggy Sage to warunki zeby sie dostać sa nie do spelnienia
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-27, 13:31   #656
Malwina 22
Raczkowanie
 
Avatar Malwina 22
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 198
Dot.: Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy

Dziewczyny chce sie zapisać na kurs robienia paznokci.Gdzie moge to zrobić.Całkowicie sie pogubiłam w tych wszystkich ogłoszeniach.
Jestem z Olsztyna no i koszt mnie interesuje.Za ile juz mozna zrobić kurs i ile bende musiała jeszcze wydać na zestaw startowy.Podpowiedzcie prosze.
Malwina 22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-27, 13:36   #657
Achajkaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4
Dot.: Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy

ja jeszcze nie mam zrobionego kursu wiec nie powiem ci gdzie jak jest ale zapisuje sie wlasnie do all4nails w krakowie to jest, ich oferta wydaje mi sie pozadna, kursy inywidualne czyli lepiej sie nauczysz co do ceny to zalezy jaki konkretnie cie interesuje ceny sa racej standardowe okolo 1000zl oczywiscie mozesz sobie rolozyc to na razy nie wiem na jaki okres ale mysle ze pol roku spokojnie ale niestety sa oprocentowane 1,5% w skali miesiaca wejdz sobie na ich strone http://www.all4nails.pl/full.html
Achajkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-27, 13:58   #658
Basiek19
Zakorzenienie
 
Avatar Basiek19
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 831
GG do Basiek19 Send a message via Skype™ to Basiek19
Dot.: Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy

losek 78 nie wiem jak w Tarnowie, ale w Krakowie mogę Cipolecić All4nails, ja właśnie tam miałam kurs i jestem z niego bardzo zadowolona wiem też że jest możliwość spłacenia go w ratach, ale o szczegóły musisz zadzwonić i wtedy dowiesz się więcej
Basiek19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-27, 15:44   #659
EmotIkonka
Rozeznanie
 
Avatar EmotIkonka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: München
Wiadomości: 560
Wyślij wiadomość przez MSN do EmotIkonka
Question Dot.: Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez melisanka Pokaż wiadomość
ja znalazlam kilka bylyw granicach do 200EUR ale jakos nie wydawaly mi sie za ciekawe, jeden dzien kilka godzin zadnego egzaminu, ale nie wszytko musza takie byc, mozliwe, ze za slabo szukalam.
Ja jednak wyznaje zasade ze jak cos robic to pozadnie dletego wole przyjechac na szkolenie do Polski
Właśnie ja tez tak uwazam i myslalm ze byc moze tam jest lepiej zrobic kurs ale chyba jednak poszukam czegos w PL. Moj facet mnie namawia bym w niemczech zrobila ale chyba to wcale nie ma zadnej roznicy i nawet cena podobna takze to pewnie nic specjalnego Dziekuje za odpowiedz . Ps .Ile kosztuje zalozenie tipsow w niemczech ? Swojego czasu robilam a bylo to 2 lata temu i placilam 60 euro czy ceny sie zmieniy?
__________________
Doktor A. K.14.03.2011 "Artplastica"Szczecin
Mentor okragly 375 cc UHP
Cudowniaste

31.07.2012 powiększanie ust kwasem
09.08.2012 dopełnienie ust kwasem drugi zastrzyk Juvaderm Ultra Smile Kraków Medestetis

EmotIkonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-27, 15:56   #660
sandrin1989
Raczkowanie
 
Avatar sandrin1989
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 260
GG do sandrin1989
Dot.: Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy

a KATOWICE?? szukam i szukam i nic... jak znacie jakieś dobre kursy to piszcie do mnie i jak cene znacie to podajcie
sandrin1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:46.