Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieniędzy:P - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-05, 16:38   #1501
annLee
Zakorzenienie
 
Avatar annLee
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 268
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez carolinascotties Pokaż wiadomość
szukajac informacji o przeciwrozstępowym dzialaniu olejku ze slodkich migdalow znalazlam sklep, w ktorym 100 ml kosztuje - 7,46
smarowałam się w ciązy babydreamem p/rozstępowym i tam był olejek migdałowy
a w jakim sklepie znalazłaś,zdradzisz?
__________________
Zu

No2

"tylko nudne kobiety mają
nieskazitelnie czyste domy
"
annLee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-05, 18:13   #1502
ulisia1
Rozeznanie
 
Avatar ulisia1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 777
GG do ulisia1
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Moje zamówienie też przyszło tylko że szklana bagietka się potłukła w transporcie i rozsypał mocznik...

Poza tym wszystko ok i jak zwykle błyskawicznie.
__________________
ulisia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-05, 19:32   #1503
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez ulisia1 Pokaż wiadomość
Moje zamówienie też przyszło tylko że szklana bagietka się potłukła w transporcie i rozsypał mocznik...
Myślę, że jakbyś napisała do sklepu, to przy następnym zamówieniu dostaniesz jakąś rekompensatę.
__________________
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-05, 19:50   #1504
jennifer2006
Raczkowanie
 
Avatar jennifer2006
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 311
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

A ja mam takie pytanie? Mam wyciąg z aloesu z ZSK. Chciałabym zrobić sobie z niego tonik. Czy mam użyć do tego wody destylowanej? I jakie mają byc proporcje?
jennifer2006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-05, 20:18   #1505
ulisia1
Rozeznanie
 
Avatar ulisia1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 777
GG do ulisia1
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Myślę, że jakbyś napisała do sklepu, to przy następnym zamówieniu dostaniesz jakąś rekompensatę.
Napisałam i obiecali mi przysłać. To naprawdę bardzo dobry sklep
__________________
ulisia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-05, 21:21   #1506
Silwena
Wtajemniczenie
 
Avatar Silwena
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 304
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez jennifer2006 Pokaż wiadomość
A ja mam takie pytanie? Mam wyciąg z aloesu z ZSK. Chciałabym zrobić sobie z niego tonik. Czy mam użyć do tego wody destylowanej? I jakie mają byc proporcje?
'Aby otrzymać sok z aloesu, taki jak po wyciśnięciu z liści, do 10 ml koncentratu należy dodać 90 ml wody. W takiej postaci może być używany jako tonik do twarzy albo płukanka do włosów.' - pisze w opisie Wyciąg z aloesu zatężony 10-krotnie z ZSK

ja tak zrobiłam, ale pożałowałam, bo ucierpniała mi na tym skóra, płytko unaczyniona, która się bardzo zaogniła i podrazniła i miałam rumieniec przez pare ładnych dni
Silwena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-05, 22:07   #1507
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez annLee Pokaż wiadomość
smarowałam się w ciązy babydreamem p/rozstępowym i tam był olejek migdałowy
a w jakim sklepie znalazłaś,zdradzisz?
podlinkowalam w poprzednim poscie slowo "sklep" - klikniesz i otworzy sie strona
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-06, 10:28   #1508
jennifer2006
Raczkowanie
 
Avatar jennifer2006
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 311
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez Silwena Pokaż wiadomość
'Aby otrzymać sok z aloesu, taki jak po wyciśnięciu z liści, do 10 ml koncentratu należy dodać 90 ml wody. W takiej postaci może być używany jako tonik do twarzy albo płukanka do włosów.' - pisze w opisie Wyciąg z aloesu zatężony 10-krotnie z ZSK

ja tak zrobiłam, ale pożałowałam, bo ucierpniała mi na tym skóra, płytko unaczyniona, która się bardzo zaogniła i podrazniła i miałam rumieniec przez pare ładnych dni
A jakiej wody użyłaś zwykłej z kranu czy destylowanej?
jennifer2006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-06, 10:35   #1509
Silwena
Wtajemniczenie
 
Avatar Silwena
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 304
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez jennifer2006 Pokaż wiadomość
A jakiej wody użyłaś zwykłej z kranu czy destylowanej?
nie pamiętam
albo mineralnej albo kranówy,
ale chyba mineralnej bo dłuższy czas mieliśmy wodociąg skażony
Silwena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-06, 10:39   #1510
~~ALa~~
Zadomowienie
 
Avatar ~~ALa~~
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 205
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

[1=513900e90b83d91c2e26787 f916d5639aed43c42;1439107 3]kwas laktobionowy jest bardzo higroskopijny - nie potrzebnie trzymałaś go w lodówce
Pani Kasia pisała mi kiedyś, że kwasy PHA należy przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w ciemnym miejscu, w temp. pokojowej (10-20 st.).
Jeśli masz wagę to możesz jeszcze wykorzystać taki kwas, choć odmierzenie odpowiedniej ilości będzie trudne...
.[/QUOTE]

dopiero przeczytalam odpowiedz, bardzo dziekuje
czesc kwasu mam w charakterze saszetek z zestawu kremowego, wiec dokladnie wiem ile go jest
ciesze sie ze jeszcze do czegos sie nada
~~ALa~~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-06, 11:44   #1511
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

wczoraj 15 minut po aplikacji toniku z PHA6% z BU na twarz nalozylam olejek ze slodkich migdalow z ZSK- to prawdziwe cudo - nie moglam przestac masować twarzy rano - gladka buzia, ktora po przemyciu hydrolatem oczarowym i nalozeniu serum z wit C - nie chciala juz kremu nie moge przestac sie zachwycac - na serum z witamina C nalozylam puder.
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-06, 16:37   #1512
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez jennifer2006 Pokaż wiadomość
A ja mam takie pytanie? Mam wyciąg z aloesu z ZSK. Chciałabym zrobić sobie z niego tonik. Czy mam użyć do tego wody destylowanej?
Do zastosowań kosmetycznych najlepsza będzie woda oczyszczona z apteki (ewentualnie woda do iniekcji - ta jest "wybitnie" oczyszczona ). Zresztą w ZSK można kupić odpowiednią wodę: http://www.zrobsobiekrem.pl/?262,wod...armaceutycznej
__________________

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2009-10-06 o 16:38
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-09, 14:06   #1513
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Do zastosowań kosmetycznych najlepsza będzie woda oczyszczona z apteki (ewentualnie woda do iniekcji - ta jest "wybitnie" oczyszczona ). Zresztą w ZSK można kupić odpowiednią wodę: http://www.zrobsobiekrem.pl/?262,wod...armaceutycznej
Do wszelkich peelingów kwasowych też można ją używać ?
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-09, 20:46   #1514
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Do wszelkich peelingów kwasowych też można ją używać ?
__________________
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-10, 07:47   #1515
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez Silwena Pokaż wiadomość
ja tak zrobiłam, ale pożałowałam, bo ucierpniała mi na tym skóra, płytko unaczyniona, która się bardzo zaogniła i podrazniła i miałam rumieniec przez pare ładnych dni
Również mam skórę płytko unaczynioną i tak jak mnie uczyli mędrcy wszelakiej maści : przy takim rodzaju cery jak najdalej należy trzymać się właśnie od aloesu.
Nie wiem dlaczego, ale sprawdziłam i to prawda.
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-10, 16:21   #1516
jennifer2006
Raczkowanie
 
Avatar jennifer2006
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 311
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

A co to znaczy mieć skórę płytko unaczynioną? Taką, która łatwo się rumieni?
Kupiłam wodę destylowaną w aptece, ale na niej jest napisane zużyc w ciągu 18 godzin po otwarciu. O co w tym chodzi?
jennifer2006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-10, 16:49   #1517
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez jennifer2006 Pokaż wiadomość
A co to znaczy mieć skórę płytko unaczynioną? Taką, która łatwo się rumieni?
Kupiłam wodę destylowaną w aptece, ale na niej jest napisane zużyc w ciągu 18 godzin po otwarciu. O co w tym chodzi?
Chodzi o zastosowanie do leków - stąd takie restrykcyjne normy. W naszym przypadku możesz używać jej wiele dłużej.
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-11, 13:52   #1518
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Czy do Eliksiru wybielającego przebarwienia i piegi mogę użyć inny konserwant czy koniecznie ten polecany FEOG ? Pytam bo mam jeszcze 2 buteleczki konserwantu z BU o nazwi Germall Liquid Plus. Jeden mam otwarty, a grugi jeszcze nei był otwierany i wolałąbym je zużyć jeśli można.
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-11, 19:35   #1519
jennifer2006
Raczkowanie
 
Avatar jennifer2006
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 311
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Czy ktoś używał serum 10% SAP? Bo myślę, żeby je zamówić. A może jakieś inne serum z ZSK jest lepsze?

Jestem też ciekawa opinii o hydrolacie różanym, oleju awokado i ekstrakcie ujędrniającym.
jennifer2006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-11, 20:56   #1520
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

ktos jest zadowolony z mikserka , bo mnie już drugim wymienionym przez sklep ciągle wypada końcówka przy mieszaniu wodnistego serum , o kremie już nawet nie marze
mial ktoś taki problem ?
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-11, 21:16   #1521
Gajowniczka
Zadomowienie
 
Avatar Gajowniczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 114
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

ja jutro będę robić 2 eliksiry przy pomocy mikserka napiszę czy się sprawdził
Gajowniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-11, 21:25   #1522
ulisia1
Rozeznanie
 
Avatar ulisia1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 777
GG do ulisia1
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

U mnie SAP średnio się sprawdza, trudno powiedzieć czemu, zawsze mam po użyciu jakies problemy z cerą - nieby nie od tego ale tak jakos się składa.

A mikserek super. Wszystko z nim ok.
__________________
ulisia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-12, 07:32   #1523
Diamante
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 92
GG do Diamante
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Witam, do tej pory nie udzielałam się na forum, jedynie Was podczytywałam, ale jestem tak załamana, że nie wytrzymałam i piszę Chodzi o tę odżywkę:
http://www.zrobsobiekrem.pl/?odzywka...iszczonych,155
Zaczęływypadać mi włosy, szampony przestały im odpowiadać, rzucił się na nie łupież. Więc czepiłam się tej odżywki. wydałam na nią majątek, bo prawie żadnego składnika nie miałam. Stosuję gdzieś tak od 2 miesięcy, na początku było całkiem nieźle, włosy co prawda niewiele mniej zaczęły wypadać, ale za to były błyszczące i takie żywe. Jednak odżywka zaczęła za bardzo obciążać włosy no i miałam wrażenie, że przez to znowu bardziej wypadają. Przez parę myć nie stosowałam odżywki, bo pomyślałam, że może włosy są nadmiernie odżywione. Ale nic to nie dało. Włosy zaczęły wypadać bardziej, niż przed ożywianiem. Zaczęłam stosować przed myciem. Trzymam od godziny albo nawet całą noc. Włosy wyłażą garściami. Kiedyś w wannie znajdowałam około 5 włosów, teraz zbiera się całe sitko Nie jestem ani nie byłam w ciąży, stresów ani więcej ani mniej niż zwykle, odżywianie takie samo. Szampony zmieniam, ale tylko na te, które nigdy mi nie szkodziły. Co ja mam zrobić :-( Czy to coś z moimi włosami czy z tą odżywką. Używał jej ktoś??? Błagam o pomoc
Diamante jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-12, 09:40   #1524
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

zastanawiam sie, co ze skladnikow mogloby tak zaszkodzic...?

moze warto byloby zrobic wyniki krwi - nie zawsze wypadanie wlosow to wynik stresu, czy ciąży - owszem - hrmony mogą zawinić - ale nie tylko kiedy kobieta jest w ciazy - wiec i wizyta u endokrynologa i ginekologa nie jest bez znaczenia - dodalabym tez dermatologa...

http://resmedica.pl/archiwum/ffxart40012.html
http://www.poradnikmedyczny.pl/mod/a...%C5%82osy.html
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-12, 18:38   #1525
KKZJ
Zadomowienie
 
Avatar KKZJ
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 079
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

nie wydaje mi się, żeby odżywka mogła wyrządzić aż takie szkody to musi być coś innego
z drugiej strony, wszelkie biochemiczne i nie- odżywki nawłosowe jakie kiedykolwiek stosowałam (jeśli chodzi o głowę oraz rzęsy i brwi) miały to do siebie, że przed zdecydowaną poprawą kondycji włosów faktycznie występowal etap nasilonego wypadania - może warto chwilkę poczekać?
jeśli chodzi o suplementy to bardzo pomagają tabletki calcium pantothenicum Jelfy (50 szt. za ok. 5 zł)

Edytowane przez KKZJ
Czas edycji: 2009-10-12 o 18:39
KKZJ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-13, 08:38   #1526
Diamante
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 92
GG do Diamante
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez carolinascotties Pokaż wiadomość
zastanawiam sie, co ze skladnikow mogloby tak zaszkodzic...?

moze warto byloby zrobic wyniki krwi - nie zawsze wypadanie wlosow to wynik stresu, czy ciąży - owszem - hrmony mogą zawinić - ale nie tylko kiedy kobieta jest w ciazy - wiec i wizyta u endokrynologa i ginekologa nie jest bez znaczenia - dodalabym tez dermatologa...

http://resmedica.pl/archiwum/ffxart40012.html
http://www.poradnikmedyczny.pl/mod/a...%C5%82osy.html
Regularnie chodzę na badania, jedynie nie byłam u dermatologa, może to jakieś uczulenie albo nie wiem co...

Cytat:
Napisane przez KKZJ Pokaż wiadomość
nie wydaje mi się, żeby odżywka mogła wyrządzić aż takie szkody to musi być coś innego
z drugiej strony, wszelkie biochemiczne i nie- odżywki nawłosowe jakie kiedykolwiek stosowałam (jeśli chodzi o głowę oraz rzęsy i brwi) miały to do siebie, że przed zdecydowaną poprawą kondycji włosów faktycznie występowal etap nasilonego wypadania - może warto chwilkę poczekać?
jeśli chodzi o suplementy to bardzo pomagają tabletki calcium pantothenicum Jelfy (50 szt. za ok. 5 zł)
No właśnie, kiedyś na jakimś forum czytałam jak dziewczynę ostrzegano, że powinna się przygotować na to, że po użyciu jakiegoś serum przeciwko wypadaniu włosów, włosy zaczną wypadać jej bardziej. Więc może też o to chodzi. Ale dermatolog to dobre wyjście. Tak czy siak pewnie sama odżywka nie pomoże.
Chciałam tylko wiedzieć, co sądzicie o tej odżywce i czy może jej używałyście. Ale jest jeden plus Nie mam po niej łupieżu
Diamante jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-14, 13:14   #1527
Gajowniczka
Zadomowienie
 
Avatar Gajowniczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 114
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez Natalia 1 Pokaż wiadomość
ktos jest zadowolony z mikserka , bo mnie już drugim wymienionym przez sklep ciągle wypada końcówka przy mieszaniu wodnistego serum , o kremie już nawet nie marze
mial ktoś taki problem ?
No więc zrobiłam eliksiry przy pomocy mikserka i muszę stwierdzić,że jest super.świetnie się sprawdził.
Gajowniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-15, 14:30   #1528
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

odebralam kolejne ekspresowe zamowienie - i bardzo mile gratisy retinol roslinny, D-panthenol 75% i peeling ze skaly wulkanicznej
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-16, 18:00   #1529
jennifer2006
Raczkowanie
 
Avatar jennifer2006
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 311
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Kompletuję zamówienie na ZSK i zastanawiam się czy gdybym zmieszała tą nową bazę z zestawem Krem Anty-aging 50 ml - Retinol roślinny + PHA + HA to byłoby w porządku? Albo czy mogłabym zestaw serum jakiegoś zmieszać z tą bazą i używać jako krem? Jestem początkująca w tym temacie i sama na razie wolę nie tworzyć kremów, wolę skorzystać z jakiegoś zestawu na początek.


Cytat:
Napisane przez carolinascotties Pokaż wiadomość
odebralam kolejne ekspresowe zamowienie - i bardzo mile gratisy retinol roslinny, D-panthenol 75% i peeling ze skaly wulkanicznej
A można wiedzieć na jaką sumę złożyłaś zamówienie, że dostałaś te gratisy?

Edytowane przez jennifer2006
Czas edycji: 2009-10-16 o 18:03
jennifer2006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-16, 20:27   #1530
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Znowu coś nowego

http://www.zrobsobiekrem.pl/?360,baza-kremowa-1-1-3

a ja wczoraj zrobiłam trzecie już zamówienie , wciągu miesiąca

może jakaś mała probka bazy będzie w paczuszce
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-25 16:41:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:51.