Krakowianki XXIV - Strona 95 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Spotkania Wizażanek

Notka

Spotkania Wizażanek Spotkania Wizażanek to forum, gdzie umawiamy się na spotkania w realu. Uwaga! W temacie wpisz region, w którym chciałybyście się spotkać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-03-18, 09:07   #2821
hiperaktywna
Zakorzenienie
 
Avatar hiperaktywna
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 966
Dot.: Krakowianki XXIV

Cytat:
Napisane przez hardgirl123 Pokaż wiadomość
nie chcę być nachalna, ale może kiedyś jak będzie sposobność jak się zrobi ciepło i zrobisz u siebie spotkanko grillowo ogrodowe to będzie nam dane poznać Spika
Bardzo chętnie zorganizuję tego grilla nieszczęsnego jak wreszcie zgadamy się z terminem, a ja przygotuję ogród, bo aktualnie jest w nieciekawym stanie

---------- Dopisano o 10:07 ---------- Poprzedni post napisano o 10:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Hiper - człowiek nie zawsze ma tyle czasu i wiedzy, by naprawiać zwierzę. Wielu ludzi ma dobre chęci, a potem do schronisk trafiają zwroty, bo sobie nie radzą. Wydaje mi się, że niektórzy powinni pierwsze zwierzę kupić, nie mają wtedy świadomości, że "uratowali od śmierci i niech się odwdzięczy", tylko dostają osobnika zdrowego i wychowanego, z którym łatwiej się współpracuje. Zwierzęcej psychiki i potrzeb trzeba się nauczyć.
Dla mnie chęć naprawy zwierzęcia to chęć między innymi do tego, żeby wiedzę o zwierzaku pogłębiać, żeby jak będzie trzeba iść do behawiorysty, wyłożyć kasę. Chęć poświęcenia czasu, pieniędzy i siebie, żeby uratować zwierzę. A oddawania to już nie rozumiem nigdy. Czy ja dziecku rośnie i jest źle wychowane, bo zdarzyło mu się ukraść w przedszkolu cukierki koledze to je oddajemy? Czy pracujemy nad nim?

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Jak kupiłam kota, to zaprzyjaźniona fundacja przestała się do mnie odzywać. Jak mogłam to zrobić, skoro tyle biedy leży pod krzakiem... Nikt nie pomyślał o tym, że starszy kot zarzygałby się ze stresu do odwodnienia, gdybym przyprowadziła mu jakiegoś młodzieńca. Że nie rzuciłabym pracy, by z nimi siedzieć zanim się dogadają i zapobiegać zagryzieniu. Kocur zsocjalizowanego kociaka traktował jak "ale co to jest? czemu tak piszczy? czemu śmierdzi mu z odwłoka? umyję TO... o, TO jest ciepłe, można się położyć obok i grzeje... jak fajnie się nosi TO w zębach po mieszkaniu! TO strąciło chrupki z szafy, całkiem przydatne jest..."
Ja nie potępiam ludzi, którzy biorą zwierzęta z hodowli. Po prostu ja bym nie potrafiła, ale to przez to, że jestem skrzywiona
hiperaktywna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-18, 09:35   #2822
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Krakowianki XXIV

Cytat:
Napisane przez hiperaktywna Pokaż wiadomość
Bardzo chętnie zorganizuję tego grilla nieszczęsnego jak wreszcie zgadamy się z terminem, a ja przygotuję ogród, bo aktualnie jest w nieciekawym stanie
To może zrobimy spotkanie z pędzelkiem i łopatą?
Cytat:
Napisane przez hiperaktywna Pokaż wiadomość
Dla mnie chęć naprawy zwierzęcia to chęć między innymi do tego, żeby wiedzę o zwierzaku pogłębiać, żeby jak będzie trzeba iść do behawiorysty, wyłożyć kasę. Chęć poświęcenia czasu, pieniędzy i siebie, żeby uratować zwierzę.
Żeby pogłębiać, trzeba ją mieć. Wiedza książkowa nie zastąpi doświadczenia. Trzeba też się zorientować wcześniej w cenach usług weterynaryjnych i behawiorystów, to nie są usługi na NFZ i niektórzy bywają bardzo oburzeni, że za przycięcie pazurów czy podanie leku kupionego w innym miejscu trzeba zapłacić.
Myślałam o kursie behawioryzmu, ale łączny koszt to jakieś 12 tysięcy. To już wolę iść na kurs foto i oglądać na YouTube "My cat from hell"
Cytat:
Napisane przez hiperaktywna Pokaż wiadomość
A oddawania to już nie rozumiem nigdy. Czy ja dziecku rośnie i jest źle wychowane, bo zdarzyło mu się ukraść w przedszkolu cukierki koledze to je oddajemy? Czy pracujemy nad nim?
Ja też nie, ale niektórym bym zabrała zwierzę i to wcale nie są patologiczne przypadki. W kocim wątku zdarzają się takie perełki, że ktoś eksperymentuje ze zdrowiem czy zachowaniem zwierzaka , bo nie chce mu się iść do weta i robić kolejnych badań krwi, moczu, kału, USG, RTG albo poświęcić więcej czasu na wspólną zabawę lub osiatkować balkonu, by kot miał zajęcie zamiast demolować dom z nudów...

Nie mam dobrego zdania o ludziach, którzy biorą kocięta ze schroniska i wymagają, żeby były 100% kuwetowe, jadły ładnie suchą karmę, nie skakały po firankach... Dorosłego kota o znanym charakterze i przyzwyczajeniach nie wezmą, bo "młodsze lepiej zgra się z rodziną", a jak puchata kulka podrośnie, to nikt nie chce się nią zajmować, bo rozwala mieszkanie, ucieka przez drzwi, sika na dywan i - mój ulubiony argument - terroryzuje dzieci, bo je drapie i gryzie I "dla dobra dzieci" kota trzeba wyrzucić na ulicę albo oddać bezdzietnym znajomym, gdzie przy właściwym podejściu nie wymagającym wcale wiele wysiłku wariat zmienia się w uroczego miziaka.
Cytat:
Napisane przez hiperaktywna Pokaż wiadomość
Ja nie potępiam ludzi, którzy biorą zwierzęta z hodowli. Po prostu ja bym nie potrafiła, ale to przez to, że jestem skrzywiona
I dobrze, do takich ludzi powinny trafiać takie zwierzaki.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-18, 10:09   #2823
hiperaktywna
Zakorzenienie
 
Avatar hiperaktywna
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 966
Dot.: Krakowianki XXIV

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
To może zrobimy spotkanie z pędzelkiem i łopatą?
Serio chciało by Ci się? Bo ja naprawdę mam do przemalowania płot, kilka drzewek do posadzenia, zielska do powyrywania... Mogłabym postawić jakieś dobre winiacze, zrobiłybyśmy coś dobrego do jedzenia

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Żeby pogłębiać, trzeba ją mieć. Wiedza książkowa nie zastąpi doświadczenia. Trzeba też się zorientować wcześniej w cenach usług weterynaryjnych i behawiorystów, to nie są usługi na NFZ i niektórzy bywają bardzo oburzeni, że za przycięcie pazurów czy podanie leku kupionego w innym miejscu trzeba zapłacić.
Myślałam o kursie behawioryzmu, ale łączny koszt to jakieś 12 tysięcy. To już wolę iść na kurs foto i oglądać na YouTube "My cat from hell"
To kolejna sprawa, której nie zrozumiem. Przecież oczywistym jest, że zwierzę to wydatek. I to niemały. Teraz przy 3 kotach i 1 psie muszę w budżecie przewidzieć jakieś 300-400 zł miesięcznie na to. Nie mówiąc już o sytuacjach awaryjnych, jak ostatnia operacja Nali na przykład.

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Ja też nie, ale niektórym bym zabrała zwierzę i to wcale nie są patologiczne przypadki. W kocim wątku zdarzają się takie perełki, że ktoś eksperymentuje ze zdrowiem czy zachowaniem zwierzaka , bo nie chce mu się iść do weta i robić kolejnych badań krwi, moczu, kału, USG, RTG albo poświęcić więcej czasu na wspólną zabawę lub osiatkować balkonu, by kot miał zajęcie zamiast demolować dom z nudów...
Moim zdaniem każdy człowiek przed adopcją powinien przejść testy psychologiczne. Wiem, że to nie takie proste, itd, ale za to to już winię system państwowy.

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Nie mam dobrego zdania o ludziach, którzy biorą kocięta ze schroniska i wymagają, żeby były 100% kuwetowe, jadły ładnie suchą karmę, nie skakały po firankach... Dorosłego kota o znanym charakterze i przyzwyczajeniach nie wezmą, bo "młodsze lepiej zgra się z rodziną", a jak puchata kulka podrośnie, to nikt nie chce się nią zajmować, bo rozwala mieszkanie, ucieka przez drzwi, sika na dywan i - mój ulubiony argument - terroryzuje dzieci, bo je drapie i gryzie I "dla dobra dzieci" kota trzeba wyrzucić na ulicę albo oddać bezdzietnym znajomym, gdzie przy właściwym podejściu nie wymagającym wcale wiele wysiłku wariat zmienia się w uroczego miziaka.
I niech im jeszcze najlepiej parzą rano kawę

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
I dobrze, do takich ludzi powinny trafiać takie zwierzaki.
Zobaczymy, może skończy się to tak, że ja wyląduję w wariatkowie, a pies zagryzie mi koty
hiperaktywna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-18, 10:28   #2824
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Krakowianki XXIV

Cytat:
Napisane przez hiperaktywna Pokaż wiadomość
Serio chciało by Ci się? Bo ja naprawdę mam do przemalowania płot, kilka drzewek do posadzenia, zielska do powyrywania... Mogłabym postawić jakieś dobre winiacze, zrobiłybyśmy coś dobrego do jedzenia
Dresy na przebranie, stare buty i wio. Tylko musisz pokazać swoją technikę, żeby nie było, że psuję A, i jestem najwolniejszym pracownikiem fizycznym na świecie, moja 90-letnia babcia potrafi zebrać 10x więcej ogórków w 10x krótszym czasie
Cytat:
Napisane przez hiperaktywna Pokaż wiadomość
To kolejna sprawa, której nie zrozumiem. Przecież oczywistym jest, że zwierzę to wydatek. I to niemały.
Rozumiem, że na starość warto mieć futrzanego przyjaciela, ale jak babcia na niskiej rencie przygarnia 6 kotów, to ktoś powinien się tym zająć dla dobra jej i tych kotów.
Cytat:
Napisane przez hiperaktywna Pokaż wiadomość
Teraz przy 3 kotach i 1 psie muszę w budżecie przewidzieć jakieś 300-400 zł miesięcznie na to. Nie mówiąc już o sytuacjach awaryjnych, jak ostatnia operacja Nali na przykład.
A propos wydatków - nie wiesz, gdzie kupić ładny fioletowy wazon? Gumowy, nietłukący
Cytat:
Napisane przez hiperaktywna Pokaż wiadomość
Moim zdaniem każdy człowiek przed adopcją powinien przejść testy psychologiczne. Wiem, że to nie takie proste, itd, ale za to to już winię system państwowy.
Może jeszcze przy psie udałoby się coś takiego przepchnąć, ale przy kotach nie ma szans. Zawsze można się wykręcić, że przyszło z podwórka i tylko sobie śpi, a ten wielki drapak do sufitu ze zwisającymi zabawkami to nic innego jak oryginalny wystrój domu.

Wolontariusze są od tego, by taką wstępną selekcję przeprowadzać. Ja się nie nadaję, jestem za miękka. Wystarczy mieć kasę na zwierzę, jakiekolwiek doświadczenie lub wiedzę teoretyczną i być zainteresowanym, by przejść u mnie procedurę, a potem wychodzą takie sytuacje jak przy adopcji tymczasa, który został zwrócony, bo w przeciwieństwie do poprzedniego kota strącał kwiatki
Cytat:
Napisane przez hiperaktywna Pokaż wiadomość
I niech im jeszcze najlepiej parzą rano kawę
Najlepsza pobudka to nasikanie do łóżka, kawy nie trzeba
Cytat:
Napisane przez hiperaktywna Pokaż wiadomość
Zobaczymy, może skończy się to tak, że ja wyląduję w wariatkowie, a pies zagryzie mi koty
Podzielimy się zwierzakami i wizytami.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-18, 10:42   #2825
hiperaktywna
Zakorzenienie
 
Avatar hiperaktywna
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 966
Dot.: Krakowianki XXIV

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Dresy na przebranie, stare buty i wio. Tylko musisz pokazać swoją technikę, żeby nie było, że psuję A, i jestem najwolniejszym pracownikiem fizycznym na świecie, moja 90-letnia babcia potrafi zebrać 10x więcej ogórków w 10x krótszym czasie
Jeśli chodzi o technikę to jest pewien problem... bo... nie mam żadnej
Co do tempa to luuuzik, jak jeszcze wino chlapniemy to i dwa dni malować możemy Weźmiesz kotecki ze sobą, powylegują się na trawce

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Rozumiem, że na starość warto mieć futrzanego przyjaciela, ale jak babcia na niskiej rencie przygarnia 6 kotów, to ktoś powinien się tym zająć dla dobra jej i tych kotów.
Zgadza się. Ostatnio babeczka, lat 65, samotna chciała adoptować szczeniaka wyżła. Psiak miał pół roku, a dożywają nawet i 15 lat. Jak łatwo policzyć babeczka miała by wtedy 80 lat. Niech się coś jej stanie, nawet grypa. Jak ona miałaby się nim zająć? A taki psiak potrzebuje mnóstwa ruchu. Zaproponowali jej kanapowca. W końcu nie wzięła nic...

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
A propos wydatków - nie wiesz, gdzie kupić ładny fioletowy wazon? Gumowy, nietłukący
TkMaxx
Ale serio. Taki kauczukowaty był. Tylko zielony.

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Może jeszcze przy psie udałoby się coś takiego przepchnąć, ale przy kotach nie ma szans. Zawsze można się wykręcić, że przyszło z podwórka i tylko sobie śpi, a ten wielki drapak do sufitu ze zwisającymi zabawkami to nic innego jak oryginalny wystrój domu.

Wolontariusze są od tego, by taką wstępną selekcję przeprowadzać. Ja się nie nadaję, jestem za miękka. Wystarczy mieć kasę na zwierzę, jakiekolwiek doświadczenie lub wiedzę teoretyczną i być zainteresowanym, by przejść u mnie procedurę, a potem wychodzą takie sytuacje jak przy adopcji tymczasa, który został zwrócony, bo w przeciwieństwie do poprzedniego kota strącał kwiatki
Z tymi wolontariuszami to różnie bywa... Ja na przykład wydawalność miałabym zerową pewnie

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Najlepsza pobudka to nasikanie do łóżka, kawy nie trzeba
Oj wiem coś o tym...

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Podzielimy się zwierzakami i wizytami.
Wizażanki rozwiążą każdy twój problem
hiperaktywna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-18, 11:00   #2826
ola_gie
Zakorzenienie
 
Avatar ola_gie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 218
Dot.: Krakowianki XXIV

Kupilam sobie pedilady mam nadzieje, ze bylo warto

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________


Tak właśnie.
ola_gie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-18, 13:19   #2827
WrednaMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar WrednaMyszka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 004
Dot.: Krakowianki XXIV

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Ale policz tylko te, które nie są niezbędne, np. drugi szampon, 5 brązowy cień, kolejny czerwony lakier...
W sumie to niegłupi pomysł






Cytat:
Napisane przez ola_gie Pokaż wiadomość
Kupilam sobie pedilady mam nadzieje, ze bylo warto

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
I super



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same."

WrednaMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-18, 16:53   #2828
kasiencja
Pani Buka
 
Avatar kasiencja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 854
Krakowianki XXIV

zastanawiałam się przez chwilę, co Ola będzie robiła z jakimiś pediladami i co to takiego...


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
How I choose to feel is how I am.

kasiencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-18, 17:26   #2829
lily92920
Zakorzenienie
 
Avatar lily92920
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kędzierzyn Koźle
Wiadomości: 11 997
Dot.: Krakowianki XXIV

A ja myslałam, że w Pigmencie jest ten Sleek i zajechałam na Prokocim A Pan mi powiedział, że to w Jasminie na Długiej Ale nabyłam tam suchy szampon Batiste Paisley, Organika Siberica krem do rąk i maskę odświeżającą Agafii.
Na Długiej za to kupiłam:
- paletkę Sleek Storm Palette
- 2 różne maski Babki Agafii (z mlekiem łosia i dziegciowa)
- Himalaya mleczko do twarzy
- szampon Babki Agafii

jak chcecie Sleeka to jest jeszcze sporo. Znaczy się pare jedzie do Pigmentu, bo tam poza mną pojawiło się już kilka pań co też pytały i ten 610 Nude zostało 5. Reszta jest w wielu egzemplarzach
lily92920 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-18, 17:31   #2830
2016070953
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 8 603
Dot.: Krakowianki XXIV

Ja prawdopodobnie jutro będę w Jaśminie
2016070953 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-18, 18:10   #2831
ola_gie
Zakorzenienie
 
Avatar ola_gie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 218
Dot.: Krakowianki XXIV

Kasia,

Lily, po ile batisty i jaka pojemnosc? Jest wybor? To tylko w tym pigmencie czy w jasminach ogolnie?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________


Tak właśnie.
ola_gie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-18, 19:04   #2832
lily92920
Zakorzenienie
 
Avatar lily92920
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kędzierzyn Koźle
Wiadomości: 11 997
Dot.: Krakowianki XXIV

Cytat:
Napisane przez mmmmmm Pokaż wiadomość
Z 2 lata temu. W outlecie za jakieś 20zł. To coś takiego http://www.tchibo.pl/urzadzenie-do-m...400005121.html
Kurde, na necie już nie ma

Cytat:
Napisane przez hiperaktywna Pokaż wiadomość
Piękna historia z tym psiakiem, zawsze inaczej patrzę na ludzi, którzy pomagają zwierzętom. Wczoraj gadałam z dziewczyną z fundacji i to naprawdę niesamowite z czego jesteśmy w stanie wyciągnąć zwierzaka, z jakich okropnych stanów. A wystarczy jedynie dobre serucho i trochę samozaparcia.
Ja odratowałam mojego myszoskoczka przed rzuceniem wężom Bo był nieco starczy i za każdym razem jak szłam po jedzenie dla mojego drugiego myszaka to siedział smutny i w końcu go zabrałam i dałam siostrze w prezencie Tylko nasz Misiaczek zmarł na nowotwór, zachorował i pojechał do kliniki wet., tam miał żywienie pozajelitowe i czekała go operacja ale nie dotrwał. Niby można stwierdzić, że to głupie, bo "to tylko myszoskoczek" ale byliśmy z nim strasznie związani, tyle radości nam dawał!


Cytat:
Napisane przez ola_gie Pokaż wiadomość
Lily, po ile batisty i jaka pojemnosc? Jest wybor? To tylko w tym pigmencie czy w jasminach ogolnie?
W Jasminie to nie pamietam czy widziałam ale CHYBA tak, a w Pigmencie był ten pasley, wiśnia i egzotyczny duża pojemność za 14.99 i małe wiśnia i egzatoczne chyba za 7,99
lily92920 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-18, 19:14   #2833
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Krakowianki XXIV

Cytat:
Napisane przez lily92920 Pokaż wiadomość
A ja myslałam, że w Pigmencie jest ten Sleek i zajechałam na Prokocim A Pan mi powiedział, że to w Jasminie na Długiej Ale nabyłam tam suchy szampon Batiste Paisley, Organika Siberica krem do rąk i maskę odświeżającą Agafii.
Właśnie mam ją na twarzy - ale chłodzi mocno miętą brrr. Jakbym się żelem antycelulitowym wysmarowała


Nojko - ale Ty już odstawiłaś retinoid i tylko susz został? Dzięki za próbki
edit: 01.14 na zgrzewie to data produkcji czy ważności?

Edytowane przez Ineso
Czas edycji: 2014-03-18 o 20:08
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-18, 20:08   #2834
noicojamamtuwpisac
Zadomowienie
 
Avatar noicojamamtuwpisac
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 313
Dot.: Krakowianki XXIV

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
Nojko - ale Ty już odstawiłaś retinoid i tylko susz został? Dzięki za próbki
No jeszcze nie... planuję odstawić na miesiąc przed wylotem... myślisz, że to za późno? Tak wyczytałam w kilku miejscach i kiedyś dermatolożka (wieeem, że to nie jest gwarancja prawdy) tez mi tak radziła.
noicojamamtuwpisac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-18, 20:14   #2835
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Krakowianki XXIV

Cytat:
Napisane przez noicojamamtuwpisac Pokaż wiadomość
No jeszcze nie... planuję odstawić na miesiąc przed wylotem... myślisz, że to za późno? Tak wyczytałam w kilku miejscach i kiedyś dermatolożka (wieeem, że to nie jest gwarancja prawdy) tez mi tak radziła.
Uważam, że mało, biorąc pod uwagę, że spodziewasz się mega słońca i zakładasz, że może Ci się przytrafić brak filtra. I jeszcze na solarium się wybierasz wcześniej.
Dopisałam do poprzedniego posta pytanie - widziałaś?

Edytowane przez Ineso
Czas edycji: 2014-03-18 o 20:24
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-18, 20:39   #2836
lily92920
Zakorzenienie
 
Avatar lily92920
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kędzierzyn Koźle
Wiadomości: 11 997
Dot.: Krakowianki XXIV

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
Właśnie mam ją na twarzy - ale chłodzi mocno miętą brrr. Jakbym się żelem antycelulitowym wysmarowała
Ja przed chwila robiłam ta dziegciowa Mam od paru dni straszny wysyp na czole, nie wiem czy to kwestia odstawienia krążka czy odstawienia leków czy od żarcia, wody, zanieczyszczonego powietrza, pogody...?! Mam pełno swędzących mały krost

Edytowane przez lily92920
Czas edycji: 2014-03-18 o 20:42
lily92920 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-18, 21:39   #2837
noicojamamtuwpisac
Zadomowienie
 
Avatar noicojamamtuwpisac
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 313
Dot.: Krakowianki XXIV

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
Uważam, że mało, biorąc pod uwagę, że spodziewasz się mega słońca i zakładasz, że może Ci się przytrafić brak filtra. I jeszcze na solarium się wybierasz wcześniej.
Dopisałam do poprzedniego posta pytanie - widziałaś?
Na twarzy nie ma opcji braku filtra, a w solarium twarz przykrywam szmatą
Nie widziałam, teraz widzę - hmmm dobre pytanie... nie zwróciłam na to uwagi, a dostałam je jakoś w styczniu więc nie przyszło mi do głowy żeby popatrzeć ... jak myślisz?
noicojamamtuwpisac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-18, 21:48   #2838
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Krakowianki XXIV

Cytat:
Napisane przez WrednaMyszka Pokaż wiadomość
Moj tz zapytal mnie ile sa warte wszystkie moje kosmetyki po cenie zakupu. I chyba musze to chociaz orientacyjnie policzyc, to moze mnie to przywola do porzadku

Ineso, jakbys potrzebowala karty lub nru pesel, to dzwon lub pisz

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Moze i mnie by to pomoglo powstrzymac sie od kupowania kosmetycznych dupereli?
(pomine, ze wydalam dzis ponad 30zl w papierniczym... a ostatnio zostawilam w kserze stówke )
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-18, 23:10   #2839
ola_gie
Zakorzenienie
 
Avatar ola_gie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 218
Dot.: Krakowianki XXIV

Cytat:
Napisane przez lily92920 Pokaż wiadomość
W Jasminie to nie pamietam czy widziałam ale CHYBA tak, a w Pigmencie był ten pasley, wiśnia i egzotyczny duża pojemność za 14.99 i małe wiśnia i egzatoczne chyba za 7,99
Wygooglałam sobie Paisley i nie widziałam jeszcze takiego! To chyba jakaś nowość, mmm Duże czyli 150 czy 200 ml? fajnie, że można wreszcie je dostać stacjonarnie

Planowałam testować pedilady, ale nie mam siły
__________________


Tak właśnie.
ola_gie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-18, 23:58   #2840
Lirriel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Zabierzów
Wiadomości: 1 751
Dot.: Krakowianki XXIV

Chyba jednak nie podobają mi się rzęsy mojego dentysty. Nie po dzisiejszych akcjach pod tytułem znieczulenie przewodowe, znieczulenie nasiękowe, znieczulenie dowięzadłowe i znieczulenie dokanałowe - ostatnie dwa robione po kilka razy i i tak cholery prawie nie działały. :< Dentysta się śmiał, że na moich zębach można by się doktoryzować, ale mi już wcale nie jest do śmiechu, bolało tak, jakbym wcale nie była znieczulona, a jak wstałam i zobaczyłam się w lustrze to załamka, opuchlizna jakby mnie osy pogryzły. Co jest ze mną nie tak, do cholery. W górnym łuku zero problemów, a w dolnym żadne zęby się nie znieczulają i już mam tak dość, że na myśl o wizycie chce mi się wyć. Już tylko tego jednego dziada muszę skończyć, ale mam ochotę się poddać tak na samym finiszu.

Ola, testuj szybciutko bo jestem bardzo ciekawa. Kupiłabym sobie dzisiaj na poprawę humoru ale jak zobaczyłam kolejki to wymiękłam. Kompletne oblężenie SP, a przecież ta aktualna oferta nie jest wcale aż taka super...

Edytowane przez Lirriel
Czas edycji: 2014-03-18 o 23:59
Lirriel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 05:54   #2841
2016070953
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 8 603
Dot.: Krakowianki XXIV

he he jak to się faceci mogą szybko odpodobać

Ten mój znajomy o którym opowiadałam, tez mi się jakoś tak no ... już nie jestem tak wkręcona jak to było podczas spotkania jak byłyśmy w Coffee Heaven.
2016070953 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 06:45   #2842
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Krakowianki XXIV

Cytat:
Napisane przez noicojamamtuwpisac Pokaż wiadomość
Na twarzy nie ma opcji braku filtra, a w solarium twarz przykrywam szmatą
Nie widziałam, teraz widzę - hmmm dobre pytanie... nie zwróciłam na to uwagi, a dostałam je jakoś w styczniu więc nie przyszło mi do głowy żeby popatrzeć ... jak myślisz?
A, to ok, ja zrozumiałam, że też chodzi o twarz. A masz po tym arte taka delikatna skore, czy juz pogrubiona? Bo wyczytalam wczoraj, ze jak jest etap tej grubszej skory to nawet jest wieksza ochrona przed sloncem.
Co do daty nie wiem, mozliwe ze dostalas prosto z tasmy produkcyjnej? Tam chyba byl jeszcze kod, moze sie go da sprawdzic w necie?
Cytat:
Napisane przez Lirriel Pokaż wiadomość
Chyba jednak nie podobają mi się rzęsy mojego dentysty. Nie po dzisiejszych akcjach pod tytułem znieczulenie przewodowe, znieczulenie nasiękowe, znieczulenie dowięzadłowe i znieczulenie dokanałowe - ostatnie dwa robione po kilka razy i i tak cholery prawie nie działały. :< Dentysta się śmiał, że na moich zębach można by się doktoryzować, ale mi już wcale nie jest do śmiechu, bolało tak, jakbym wcale nie była znieczulona, a jak wstałam i zobaczyłam się w lustrze to załamka, opuchlizna jakby mnie osy pogryzły. Co jest ze mną nie tak, do cholery. W górnym łuku zero problemów, a w dolnym żadne zęby się nie znieczulają i już mam tak dość, że na myśl o wizycie chce mi się wyć. Już tylko tego jednego dziada muszę skończyć, ale mam ochotę się poddać tak na samym finiszu. ..
Nawet sobie nie wyobrazam, jaki koszmar przechodzisz.
Trzymaj sie.
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 08:09   #2843
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Krakowianki XXIV

Cytat:
Napisane przez Lirriel Pokaż wiadomość
znieczulenie przewodowe, znieczulenie nasiękowe, znieczulenie dowięzadłowe i znieczulenie dokanałowe
Nawet nie wiem, jakie to
Cytat:
Napisane przez Lirriel Pokaż wiadomość
Dentysta się śmiał, że na moich zębach można by się doktoryzować
To niech się ktoś zacznie doktoryzować i Ci pomoże!
Cytat:
Napisane przez Lirriel Pokaż wiadomość
W górnym łuku zero problemów, a w dolnym żadne zęby się nie znieczulają
M.A.S.A.K.R.A
Cytat:
Napisane przez Lirriel Pokaż wiadomość
Kompletne oblężenie SP, a przecież ta aktualna oferta nie jest wcale aż taka super...
A nie jest zawsze takie oblężone? Artykuły promocyjne są zaraz przy kasach, nie musiałam szukać po półkach. Kolejka długa, ale sprawna.

Nie było żadnego artykułu, na który mam indywidualny kod, nawet wacików
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 08:49   #2844
2016070953
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 8 603
Dot.: Krakowianki XXIV

przerąbane z tymi zębami nie lubię chodzić do dentysty, ale niestety czasem trzeba. a tak a pro po to możecie mi jakiegoś polecić?
2016070953 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 08:52   #2845
hiperaktywna
Zakorzenienie
 
Avatar hiperaktywna
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 966
Dot.: Krakowianki XXIV

A ja muszę wyrwać 3 ósemki i założyć aparat na oba łuki
hiperaktywna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 09:00   #2846
ola_gie
Zakorzenienie
 
Avatar ola_gie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 218
Dot.: Krakowianki XXIV

Na mojego TZta tez nie dzialaja znieczulenia, jak mu prostowali (usuwali?) przegrode to wszystko czul, ale byl troche otepiony przynajmniej. Lirriel, wspolczuje

Pedilady musi poczekac na testy do jutra albo do piatku ja bylam w SP na nowym dworcu, bylo sporo osob, ale dosc szybko szlo, a jeszcze po drodze zakladalam karte. W kazdym razie bez promocji z karta jest i tak przecenione na 100 zl, wiec to tylko dyszka roznicy tylko nie wien, do kiedy ta cena obowiazuje.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________


Tak właśnie.
ola_gie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 09:00   #2847
2016070953
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 8 603
Dot.: Krakowianki XXIV

aparat fajna sprawa nosiłam przez 1,5 roku
2016070953 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 09:06   #2848
hiperaktywna
Zakorzenienie
 
Avatar hiperaktywna
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 966
Dot.: Krakowianki XXIV

Cytat:
Napisane przez hardgirl123 Pokaż wiadomość
aparat fajna sprawa nosiłam przez 1,5 roku
Co w nim fajnego?
hiperaktywna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 09:22   #2849
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Krakowianki XXIV

Cytat:
Napisane przez hiperaktywna Pokaż wiadomość
Co w nim fajnego?
Na przykład to, że widzisz, co jesz, bo włazi we wszelkie szpary... fuj
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 09:28   #2850
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 16 867
Dot.: Krakowianki XXIV

Lirriel, brrr, historia z Twoimi zębami tragiczna, okropnie współczuję, ja to mam tylko problem z korzeniami, które są tak długie, że się nie mieszczą na rentgenowskim zdjęciu Miałam już w mleczakach takie i były problemy z wyrywaniem, ale w porównaniu do Twoich "przygód" to mały pikuś...

Dziewczyny, tak się upewnię, żeby do Jasmin dotrzeć, to muszę wysiąść na Nowym Kleparzu, tak?
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Spotkania Wizażanek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-06 20:59:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:22.