Essence cz. III - Strona 67 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-09-15, 16:04   #1981
innocencee
Zakorzenienie
 
Avatar innocencee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 8 754
GG do innocencee
Dot.: Essence cz. III

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Eee, bo on nie ma byc widoczny, widoczny ma byc błysk rozświetlenia... Nie masz wrażenia, że jak maźniesz AOH na poliki to światło sie odbija? Do tego AOH służy w tej kategorii nie ma konkurencji

no własnie u mnie zero efektu
nakładam go na bronzer i nic nie widzę pod światło
__________________


innocencee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-15, 16:17   #1982
nynka87
Zakorzenienie
 
Avatar nynka87
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Grodzisk - Podlasie :D
Wiadomości: 4 201
GG do nynka87 Send a message via Skype™ to nynka87
Dot.: Essence cz. III

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
najgorzej jak sie znajdzie cos u jednego sprzedawcy, ja wtedy sobie wmawiam, ze w koncu na wysylce oszczedzam
lepiej mi sie zreszta wydaje kase przez internet niz tak np w naturze chociaz chyba bede musiala sie znowu przygladnac brazerom essenc
Cytat:
Napisane przez eccentricx3 Pokaż wiadomość
haha ja też sobie tak wmawiam. że niby taka oszczędność no ale cóż.. zawsze można troche sie połudzić ;P
w sumie ja też na internecie wole robić zakupy. ale nie odpuszczam robienia napadów na nature. Do rossmann jakoś mnie nie ciągnie aa i czasem rzucam się też na drogerie Visage tam są revlona kosmetyki
Cytat:
Napisane przez poison.iv Pokaż wiadomość
Też tak mam Zawsze wydaje mi się, że nie opłaca się kupować jednej rzeczy, bo z kosztami przesyłki wychodzi drogo, dlatego kupuje od razu kilka i jeszcze jestem z siebie dumna, żem taka przedsiębiorcza (w sklepach internetowych to samo)
Wracając do tematu: nowa limitowanka zupełnie mi się nie podoba, może jedynie jakąś kredkę bym kupiła, ale musiałabym najpierw na żywo kolory zobaczyć.
A ja nadal czekam na EC
to jest cały urok zakupów w internecie - oszczędność na kosztach przesyłki
Cytat:
Napisane przez black-bubu Pokaż wiadomość
dimiti - a jedną warstwę tylko kolorowego kładziesz? bo kiedyś tak robiłam, ale u mnie góra 3 warstwi i już wszystko nie chce schnąć i szlag trafia manicure

ja też nie lubię lakierów color&go , miałam fioletowy - zrobiły się smugi, i zszedł po 2 dniach
fioletowy do d*** ale róż jest super, nie wiem dlaczego tak
__________________
nynka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-15, 16:44   #1983
eccentricx3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: x3
Wiadomości: 203
Dot.: Essence cz. III

Cytat:
Napisane przez nynka87 Pokaż wiadomość
to jest cały urok zakupów w internecie - oszczędność na kosztach przesyłki
hehe . pewnie oszczędność musi być. Na szczęście znalazłam sklep w okolicy mojego zamieszkania który posiada o połowe tańsze kosmetyki O.x nie musze teraz tracić kasy na kosztach przesyłki
__________________


When you gonna stop breaking my heart
I don't wanna be another one
Paying for the things I never done


eccentricx3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-15, 17:07   #1984
Lavanda
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 556
Dot.: Essence cz. III

Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość
Kupiłam dziś lakier Essence z serii "colour& go" taki bardzo ostry róż nr. 08 ultimate pink..i...rzeczywiście 1 sekunda i są suche paznokietki A do tego jak równo kryje
Cytat:
Napisane przez Naaataaaleczkaaa Pokaż wiadomość
jak dla mnie jest okropny. mialam 3 lakiery colour&go, również we wspominanym przez ciebie kolorze. najpierw wszystko ok, ale jest strasznie ścieralny, po jednym dniu już pazurki są poobdrapywane.
też mam ten wściekły róż (uwielbiam w ogóle wściekłe róże na pazurkach ) i potwierdzam, dwa dni i odpryskuje kolorek ładny (2-3 razy nakładany, mi schnie szybciutko) ale odpryskuje okrutnie.. wolę z takich świeżych, soczystych kolorków lakiery ktore są w rossmanie - vibo czy jakieś, takie w prostokątnych buteleczkach kosztujące ok 5zł.. jest mix odcieni, dość szybko schną i utrzymują się w porównaniu do colour&go znacznie dłużej (przy zachowaniu takich samych "metod malarskich" )

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
Dokładnie tak. Krem na pyszczek i żadna skórka się nie odznaczy nawet miejscowo zakryje świetnie strupek po pryszczyku .
nie w moim przypadku widocznie ja się wyłuszczam dziwnie
ale musssik kupiłam i dziś testuję, śliczny kolorek, bardzo mi się te złotawe drobinki podobają
czy ja dobrze tam widziałam, że ten z limitowanki sol jest tylko w jednej wersji kolorystycznej..?

w ogóle byłam dziś w 3 Naturach w Warszawie, w zadnej nie ma mojej ukochanej odżywki do pazurków czytałam ze w superpharm bywają odżywki essence, byłam w tej w Arkadii, ale nie było nic.. ogólnie chyba musze się pogodzić z jej brakiem

w jednej z tych Natur, przy Dickensa na ochocie jest pełniutka limitowanka sol, ja zdjęłam pierwsze opakowanie musu, a tak to nie ruszona bo w tych w metrze centrum to przebrane całkiem

Edytowane przez Lavanda
Czas edycji: 2009-09-15 o 17:09
Lavanda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-15, 17:09   #1985
martagda
Rozeznanie
 
Avatar martagda
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 537
GG do martagda
Dot.: Essence cz. III

Cytat:
Napisane przez eccentricx3 Pokaż wiadomość
hehe . pewnie oszczędność musi być. Na szczęście znalazłam sklep w okolicy mojego zamieszkania który posiada o połowe tańsze kosmetyki O.x nie musze teraz tracić kasy na kosztach przesyłki
Robiąc lekki offtop- co to są za kosmetyki?
martagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-15, 17:35   #1986
eccentricx3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: x3
Wiadomości: 203
Dot.: Essence cz. III

Cytat:
Napisane przez martagda Pokaż wiadomość
Robiąc lekki offtop- co to są za kosmetyki?
Revlon, Sally hansen i wiele innych, są sprowadzane zza granicy. Moja koleżanka kupuje je tam i mówi że nie różnią się niczym od tych zakupionych w drogeriach
__________________


When you gonna stop breaking my heart
I don't wanna be another one
Paying for the things I never done


eccentricx3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-15, 17:55   #1987
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Essence cz. III

Cytat:
Napisane przez Lavanda Pokaż wiadomość


nie w moim przypadku widocznie ja się wyłuszczam dziwnie
ale musssik kupiłam i dziś testuję, śliczny kolorek, bardzo mi się te złotawe drobinki podobają
czy ja dobrze tam widziałam, że ten z limitowanki sol jest tylko w jednej wersji kolorystycznej..?
A Ty kupiłaś mus z limitowanki (brązujący) , czy "normalny" (Soft Touch Mousse make-up)? Bo normalny nie ma drobinek .
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl

Edytowane przez Kasza Manna
Czas edycji: 2009-09-15 o 18:03
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-15, 18:35   #1988
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Essence cz. III

Cytat:
Napisane przez Lavanda Pokaż wiadomość
też mam ten wściekły róż (uwielbiam w ogóle wściekłe róże na pazurkach ) i potwierdzam, dwa dni i odpryskuje kolorek ładny (2-3 razy nakładany, mi schnie szybciutko) ale odpryskuje okrutnie.. wolę z takich świeżych, soczystych kolorków lakiery ktore są w rossmanie - vibo czy jakieś, takie w prostokątnych buteleczkach kosztujące ok 5zł.. jest mix odcieni, dość szybko schną i utrzymują się w porównaniu do colour&go znacznie dłużej (przy zachowaniu takich samych "metod malarskich" )
Kurcze ten róż jest zajefajny... Ale już 1 dnia nie wytrzymał
Po 8 h pracy na końcach już mam wytarty lakier

No ale główne zadanie spełnia.....nadaje się na "ekspresowe wyjście" ..schnie w oka mgnieniu
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-15, 18:51   #1989
Reavela
Zadomowienie
 
Avatar Reavela
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 186
Dot.: Essence cz. III

za brak zdjęć błyszczyków, bardzo przepraszam aczkolwiek nie miałam możliwości ich zrobienia postaram się jak najszybciej te braki uzupełnić, ale jedno wiem na pewno. zdjęcia będą w tym tygodniu więc bardzo przepraszam i zachęcam do dalszego czekania, bo warto.
Reavela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-15, 19:17   #1990
SugaMama1988
Zadomowienie
 
Avatar SugaMama1988
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 550
GG do SugaMama1988
Dot.: Essence cz. III

Fuksjooo specjalnie na Twoje życzenie zdjęcia szczoteczki od Lash Manii Carbon Black.
__________________
Alicja w krainie czarów.

SugaMama1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-15, 19:35   #1991
SugaMama1988
Zadomowienie
 
Avatar SugaMama1988
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 550
GG do SugaMama1988
Dot.: Essence cz. III

zdjecia które się w poprzednim poście nie dodały
__________________
Alicja w krainie czarów.

SugaMama1988 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-15, 19:44   #1992
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Essence cz. III

Cytat:
Napisane przez SugaMama1988 Pokaż wiadomość
Fuksjooo specjalnie na Twoje życzenie zdjęcia szczoteczki od Lash Manii Carbon Black.
Cytat:
Napisane przez SugaMama1988 Pokaż wiadomość
zdjecia które się w poprzednim poście nie dodały
Baaardzo Ci dziękuję.
Fajna ta szczota, taka w sam raz dla moich rzęs. Widzę, że tusz ma też w sobie włókienka, może fajnie wydłużać i pogrubiać.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-15, 19:59   #1993
SugaMama1988
Zadomowienie
 
Avatar SugaMama1988
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 550
GG do SugaMama1988
Dot.: Essence cz. III

włókienek nie ma za to ręcze-bo nie cierpie ich w tuszach i takich tuszy unikam jak wody święconej :P ale wydłuża i pogrubia bardzo fajnie noi ta czerń jak będe miała wene to wrzuce oko pomalowane LM.
__________________
Alicja w krainie czarów.

SugaMama1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-15, 20:07   #1994
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Essence cz. III

Aaa, to pewnie wina zdjęcia.
Ale i tak go sobie kupię, zwłaszcza, że kończę mój obecny tusz.

Zastanawiam się jeszcze nad białą bazą pod tusz, ale w wątku chyba nikt jej jeszcze nie miał. Kosztuje chyba 6.49zł, a ciekawa jestem jaki efekt daje z tuszem.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-15, 20:23   #1995
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Essence cz. III

faktycznie fajnie wygląda ta szczota.
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-15, 20:42   #1996
SugaMama1988
Zadomowienie
 
Avatar SugaMama1988
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 550
GG do SugaMama1988
Dot.: Essence cz. III

Tusz puki co polecam ale to dopiero jego 2 raz na moich rzęsach co do bazy wydaje mi się że dziewczyny coś już o niej pisały -w mojej naturze nie widziałam jej ani razu więc ciężko mi cokolwiek powiedzieć
__________________
Alicja w krainie czarów.

SugaMama1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-15, 20:45   #1997
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Essence cz. III

Cytat:
Napisane przez SugaMama1988 Pokaż wiadomość
Tusz puki co polecam ale to dopiero jego 2 raz na moich rzęsach co do bazy wydaje mi się że dziewczyny coś już o niej pisały -w mojej naturze nie widziałam jej ani razu więc ciężko mi cokolwiek powiedzieć
Może przeoczyłam w natłoku tych informacji. Zaraz przeszukam dokładnie wszystkie części.

U mnie tusze do rzęs swoje najlepsze chwile mają po kilku tygodniach. A tusze z Essence polubiłam (miałam klasyczną Lash Manię i Multi Action), fajne, takie dobre na codzień. Mam nadzieję, że z bazą dają taki zdecydowany, wieczorowy efekt.
W KWC ma niezłe oceny.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-15, 20:53   #1998
SugaMama1988
Zadomowienie
 
Avatar SugaMama1988
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 550
GG do SugaMama1988
Dot.: Essence cz. III

Tusz myślę sam w sobie jest bardzo fajny zobaczymy jak będzie się zachowywał jaktrochę podeschnie-jeśli kupisz bazę to daj znać jak na niej tusz się zachowuje a nóż widelec warto się nią zainteresować
__________________
Alicja w krainie czarów.

SugaMama1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-15, 22:36   #1999
Ingeborg
Zadomowienie
 
Avatar Ingeborg
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Z daleka ;)
Wiadomości: 1 169
Dot.: Essence cz. III

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Aaa, to pewnie wina zdjęcia.
Ale i tak go sobie kupię, zwłaszcza, że kończę mój obecny tusz.

Zastanawiam się jeszcze nad białą bazą pod tusz, ale w wątku chyba nikt jej jeszcze nie miał. Kosztuje chyba 6.49zł, a ciekawa jestem jaki efekt daje z tuszem.
Ja mam tą bazę Za tą cenę jest świetna Choć może się nie znam, bo to moja pierwsza baza pod tusz U mnie daje efekt teatralnych rzęs (baza plus masterpiece), pięknie pogrubia i wydłuża. Nie kruszy się, w każdym razie nie zauważyłam żadnego niekorzystnego wpływu na trwałość tuszu. Bardzo fajnie się nakłada, bez grudek
__________________
Zaczynam recenzować kosmetyki, które posiadam/posiadałam
Ingeborg jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-16, 08:45   #2000
afro_dyta85
Zadomowienie
 
Avatar afro_dyta85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Starogard Gda�ski
Wiadomości: 1 260
Dot.: Essence cz. III

Witam po długim czasie

Przyszłam się wypłakać i pożalić Do nas jeszcze nic nowego nie doszło a tu już następna limitowanka http://www.pinkmelon.de/magazin/make...-the-past.html
__________________
Nie zgadzam się na kopiowanie i rozpowszechnianie moich zdjęć!

Mój blog









afro_dyta85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 11:36   #2001
Lavanda
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 556
Dot.: Essence cz. III

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
A Ty kupiłaś mus z limitowanki (brązujący) , czy "normalny" (Soft Touch Mousse make-up)? Bo normalny nie ma drobinek .
ten z limitowanki kupiłam
z drobinkami
Lavanda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 13:43   #2002
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Essence cz. III

Cytat:
Napisane przez afro_dyta85 Pokaż wiadomość
Witam po długim czasie

Przyszłam się wypłakać i pożalić Do nas jeszcze nic nowego nie doszło a tu już następna limitowanka http://www.pinkmelon.de/magazin/make...-the-past.html
juz ja dziewczyny wklejaly pare stron wczesniej
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 14:29   #2003
joplin
Zadomowienie
 
Avatar joplin
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 668
Dot.: Essence cz. III

Cytat:
Napisane przez Ingeborg Pokaż wiadomość
Ja mam tą bazę Za tą cenę jest świetna Choć może się nie znam, bo to moja pierwsza baza pod tusz U mnie daje efekt teatralnych rzęs (baza plus masterpiece), pięknie pogrubia i wydłuża. Nie kruszy się, w każdym razie nie zauważyłam żadnego niekorzystnego wpływu na trwałość tuszu. Bardzo fajnie się nakłada, bez grudek
A ja z kolei jestem z tej bazy niezadowolona - jest zbyt sucha, muszę dużo się namachać, by ją nałożyć, a efektu nie ma. Do teatralnych rzęs wystarczy mi sam tusz.
__________________
a traveller
joplin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 14:29   #2004
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162
Dot.: Essence cz. III

Cytat:
Napisane przez Ingeborg Pokaż wiadomość
Ja mam tą bazę Za tą cenę jest świetna Choć może się nie znam, bo to moja pierwsza baza pod tusz U mnie daje efekt teatralnych rzęs (baza plus masterpiece), pięknie pogrubia i wydłuża. Nie kruszy się, w każdym razie nie zauważyłam żadnego niekorzystnego wpływu na trwałość tuszu. Bardzo fajnie się nakłada, bez grudek
a dajesz bazie wyschnac czy nakladasz od razu tusz wlasnie zeby nie wyschlo? wiem, ze rozne bazy roznie sie stosuje
__________________
.
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 15:44   #2005
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Essence cz. III

Cytat:
Napisane przez Ingeborg Pokaż wiadomość
Ja mam tą bazę Za tą cenę jest świetna Choć może się nie znam, bo to moja pierwsza baza pod tusz U mnie daje efekt teatralnych rzęs (baza plus masterpiece), pięknie pogrubia i wydłuża. Nie kruszy się, w każdym razie nie zauważyłam żadnego niekorzystnego wpływu na trwałość tuszu. Bardzo fajnie się nakłada, bez grudek
Dzięki za opinię!
W sumie 6.50 to niedużo, przetestuję.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 17:07   #2006
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Essence cz. III

Cytat:
Napisane przez Lavanda Pokaż wiadomość
ten z limitowanki kupiłam
z drobinkami
ja mam oba, polecam Tobie także ten "zwykły", bo jednak przez drobinki nie da się chyba brązującego na całą twarz stosować. No i matuje przepięknie i trwale (jestem póki co zachwycona )
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 18:12   #2007
Lavanda
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 556
Dot.: Essence cz. III

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
ja mam oba, polecam Tobie także ten "zwykły", bo jednak przez drobinki nie da się chyba brązującego na całą twarz stosować. No i matuje przepięknie i trwale (jestem póki co zachwycona )
dzięki za opinię
a kryje względnie?
miałam kiedyś musy maybelline i kryły słabo, jakby w ogóle ich nie było (nie chodzi mi tu o extrastopienie ze skórą twarzy, tylko o jakby brak "kolorytu" który podkład nadaje, te płynne inaczej na buzi wyglądają niż musiki)

a ten brązujący kładę na cały pyszczek, drobinki są maleńkie, jakieś takie "miałkie" i nie migoczą na skórze na szczęscie fajnie to wygląda ogólnie, lekki zarys opalenizny


i jeszcze pytanko mam o korektory jakieś essence - kojarzę że widziałam jakieś w pisaku, moze któraś z Was stosowała i może coś napisać o nich/nim...? potrzebuję przykamuflować cienie pod oczami
Lavanda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 19:33   #2008
dolce&gabbana
Zadomowienie
 
Avatar dolce&gabbana
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 864
Dot.: Essence cz. III

jestem załamana, nigdzie już nie ma kredki LL nr 04 look at me, tej jasnej, beżowej za to jest zielona mojej ukochanej zostało mi tylko troszeczke, że też wcześniej nie odkryłam, że ją wycofują to bym zapas zrobiła. Nie wiem na jaką się teraz przerzucę w zastępstwie do szarej/srebrnej nie jestem przekonana.
Jeszcze nadzieja, że koleżanka znajdzie ją jutro w innej naturze, bo już ją odpowiednio poinstruowałam
dolce&gabbana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 19:43   #2009
black-bubu
Zakorzenienie
 
Avatar black-bubu
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 586
Dot.: Essence cz. III

a ja jestem mega zadowolona z musu brązującego z SOL, cudny jest , taki delikatny, pięknie pachnie i łatwo się rozprowadza i skóra po nim jest taka mieciutka
__________________
Prawda! Sprawiedliwość! Wolność! I Jajko Na Twardo!
Pratchett

black-bubu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 22:22   #2010
justitrzy
Rozeznanie
 
Avatar justitrzy
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 884
Dot.: Essence cz. III

witam ma ktoś może kredka smokey eyes http://www.essence.eu/pl/products/eyes/eyepencil.html


---------- Dopisano o 22:22 ---------- Poprzedni post napisano o 22:16 ----------

bardzo jestem ciekawa opinij dziś miałam ją w ręce ale nie zdecydowałam się kupić, może ktoś posiada i może coś o niej napisać
__________________
instagram http://instagram.com/justiannat

You know it´s true
everything I do I do it for you.
justitrzy jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:14.