Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :) - Strona 122 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-07-20, 19:11   #3631
Fortuna1
Zakorzenienie
 
Avatar Fortuna1
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 715
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez Zefirkowa Pokaż wiadomość
A to nie jest tak, że dzieciaczka się pakuje od razu w szpitalu w fotelik a potem razem z dzieckiem ten fotelik wpina do auta? Serio nie wiem dlatego pytam


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Senza l'amore sarei solo un ciarlatano,
Come una barca che non esce mai dal porto.
Fortuna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-20, 19:16   #3632
Maadzialenaa
Zadomowienie
 
Avatar Maadzialenaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 1 115
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez awgusta Pokaż wiadomość
Fortuna,na zaparcia dobry jest magnez o jedną tabletkę więcej niż masz zalecone. Ładnie przeczyszcza
Majlenka,gratki wizyty

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Potwierdzam i duuuuużo wody
__________________
"Człowiek spędza życie tylko w dwóch miejscach: w łóżku i we własnych butach"


Maadzialenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-20, 19:27   #3633
Fortuna1
Zakorzenienie
 
Avatar Fortuna1
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 715
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez slowikowa25 Pokaż wiadomość
Beti dobrze ze to Cię chociaż u lekarza złapało, to reakcja była natychmiastowa. Będzie dobrze , wszystkie tu trzymamy za Was kciuki!!


A mój dzieć dziś ma ochotę na coś włoskiego wiec właśnie się zająda penne z pesto , orzechami włoskimi, pomidorkami słodkimi i szynką omnomnom

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale pyszności!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Senza l'amore sarei solo un ciarlatano,
Come una barca che non esce mai dal porto.
Fortuna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-20, 19:34   #3634
slowikowa25
Zadomowienie
 
Avatar slowikowa25
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 1 037
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez Fortuna1 Pokaż wiadomość
Ale pyszności!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Fakt, dobre to i było, ale teraz nie mogę sobie poradzić ze zgaga ehhh

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
18.09.2015


10.09.2016- Córka Lena
08.01.2019- Syna Janek
slowikowa25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-20, 19:40   #3635
Fortuna1
Zakorzenienie
 
Avatar Fortuna1
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 715
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez awgusta Pokaż wiadomość
Fortuna,na zaparcia dobry jest magnez o jedną tabletkę więcej niż masz zalecone. Ładnie przeczyszcza
Majlenka,gratki wizyty

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzięki za info, a jaki magnez najlepiej brać? Bo ja biorę tylko mój Femibion.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Senza l'amore sarei solo un ciarlatano,
Come una barca che non esce mai dal porto.
Fortuna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-20, 19:44   #3636
awgusta
Та еще штучка ^^
 
Avatar awgusta
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: To tu to tam (:
Wiadomości: 2 405
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Wspolczuje Wam dziewczyny tej zgagi... My jestesmy teraz na etapie jedzenia wszystkiego co sie nawinie pod reka i nie mozemy sie najesc Najgorsze jest to,ze mam na cos ochote,ale nie wiem na co
Ps tez mamy dzis troche wloska kuchnie- zapiekanke z makaronem,kielbaska,cukin ia,szpinakiem i duza iloscia sera zoltego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:44 ---------- Poprzedni post napisano o 20:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Fortuna1 Pokaż wiadomość
Dzięki za info, a jaki magnez najlepiej brać? Bo ja biorę tylko mój Femibion.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam teraz asparaginian extra, wczesniej bralam magne+b6 z olimp labs

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Не строю в душе из себя недотрогу и честно добавлю, характер-не мед. Вчера черный кот уступил мне дорогу и сплюнув три раза поперся в обход!
awgusta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-20, 20:12   #3637
milako
Rozeznanie
 
Avatar milako
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 995
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez Optymistka26 Pokaż wiadomość
Jestem po wizycie. Szyjka znow krotsza, zrobil sie wewnetrzny lejek. Jak bede porzadnie leezala to daje mi 2-3tyg ale rownie dobrze b.szybko moze mi sie zrobic calkowite rozwarcie.
Chcial mnie wyslac do szpitala az do porodu ale odpuscil bo jestem po sterydach, Juniorek wazy juz 2,5kg a ja w piatek zaczynam 35tc.

Tesciowie nadal planuja odjechac w niedziele...

Trzymaj sie Optymistka! Juniorek to juz duży chłopak, wszystko bedzie dobrze!

Cytat:
Napisane przez Beti2016 Pokaż wiadomość
Hejo



Wyciszyło się trochę. Ale dzieć oszalał po tym leku. Na usg 1600. Strasznie mi serce wali po tym leku ale podobno na obchodzie lekarz może coś przepisać na to.

Na razie nie nadrabiam bo ręce jak pijakowi się trzęsą.

Dzięki że jesteście.

Czuje normalnie wasze wsparcie i mi lepiej. DZIĘKI

Kochana Beti, jesteśmy z Tobą!

Cytat:
Napisane przez awgusta Pokaż wiadomość
Fortuna,na zaparcia dobry jest magnez o jedną tabletkę więcej niż masz zalecone. Ładnie przeczyszcza
Majlenka,gratki wizyty

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Potwierdzam. Brałam 2X2 Asmag forte i przez biegunki wylądowałam na IP teraz biorę 2x dzien i jest ok.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:12 ---------- Poprzedni post napisano o 21:11 ----------

Nastraszylyscie mnie dziewczyny! Kompletuje dzis zamowienie w Gemini, juz nie zwlekam.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
milako jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-20, 20:25   #3638
miczka84
Wtajemniczenie
 
Avatar miczka84
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: TK ;D
Wiadomości: 2 729
GG do miczka84
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Optymistka za 3 tyg bedzie 38 wiec git walcz

Beti ty tez

Ja gemini mam juz u kolezanki tylko Hania poza ubrankami i lozeczkiem nic...

Pisac po kolei jakie materace wybrane!!!!!!!!
miczka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-20, 20:37   #3639
Lea_ny
Zakorzenienie
 
Avatar Lea_ny
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 354
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Kurczę, widzę, że już kilka dziewczyn zaczęło wyścig, która pierwsza urodzi! Ogarnijcie się, do września jeszcze trochę czasu

Beti, trzymaj się w tym szpitalu! Na pewno lekarze opanują sytuację i dzidziol jeszcze trochę w brzuchu posiedzi! Ale należą Ci się baciki za to skakanie po drabinie

Optymistka, za Ciebie też kciuki! Mam nadzieję, że szyjka wytrzyma jak najdłużej


Ja też przez te dzisiejsze niusy, chcę już w końću zamknąć zamówienie apteczne. Dlatego powiedzcie mi, jak się ma sprawa z podkładami poporodowymi na łóżko? Nie wiem czy u mnie w szpitalu takie mają, więc wolę kupić coś żeby potem nie leżeć w zakrwawionej pościeli Ale w Gemini wyskakują mi tylko te podpaski poporodowe, a na łóżko nic nie widzę Gdzie kupić coś takiego?


My dzisiaj w końcu odebraliśmy wózek i fotelik Dokupiliśmy wanienkę, prześcieradła do łóżeczka i ten oddychający podkład na materac (stwierdziłam, że póki co rozłożę go dla siebie na łóżku, jakby mi wody miały nagle odejść - a jak urodzi się dzidziol, to wtedy ten podkład będzie do jego łóżeczka ).


Asiaczek, co do małych rozmiarów, to 50 z H&M jest według mnie bardzo duże - a przynajmniej ten pajac-misiek: jest większy, niż inne moje ubranka na 56
50 ze Smyka jest minimalnie mniejsze od 56, ale też nie są to jakieś malusieńkie rzeczy.
Wczoraj widziałam w Pepco śliczne bodziaki 50 i te faktycznie były maleńkie
__________________
Lea_ny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-20, 20:48   #3640
slowikowa25
Zadomowienie
 
Avatar slowikowa25
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 1 037
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Miczka ja kupiłam lateksowy, z firmy Havea na allegro koszt ok 230 zł, do tego odrzucili podusie klin.

Leany są te podkłady w Gemini na pewno bo ja kupowalam, chyba że już się skończyły.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
18.09.2015


10.09.2016- Córka Lena
08.01.2019- Syna Janek
slowikowa25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-20, 20:53   #3641
majlenka_
Zakorzenienie
 
Avatar majlenka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 064
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez Lea_ny Pokaż wiadomość
Kurczę, widzę, że już kilka dziewczyn zaczęło wyścig, która pierwsza urodzi! Ogarnijcie się, do września jeszcze trochę czasu

Beti, trzymaj się w tym szpitalu! Na pewno lekarze opanują sytuację i dzidziol jeszcze trochę w brzuchu posiedzi! Ale należą Ci się baciki za to skakanie po drabinie

Optymistka, za Ciebie też kciuki! Mam nadzieję, że szyjka wytrzyma jak najdłużej


Ja też przez te dzisiejsze niusy, chcę już w końću zamknąć zamówienie apteczne. Dlatego powiedzcie mi, jak się ma sprawa z podkładami poporodowymi na łóżko? Nie wiem czy u mnie w szpitalu takie mają, więc wolę kupić coś żeby potem nie leżeć w zakrwawionej pościeli Ale w Gemini wyskakują mi tylko te podpaski poporodowe, a na łóżko nic nie widzę Gdzie kupić coś takiego?


My dzisiaj w końcu odebraliśmy wózek i fotelik Dokupiliśmy wanienkę, prześcieradła do łóżeczka i ten oddychający podkład na materac (stwierdziłam, że póki co rozłożę go dla siebie na łóżku, jakby mi wody miały nagle odejść - a jak urodzi się dzidziol, to wtedy ten podkład będzie do jego łóżeczka ).


Asiaczek, co do małych rozmiarów, to 50 z H&M jest według mnie bardzo duże - a przynajmniej ten pajac-misiek: jest większy, niż inne moje ubranka na 56
50 ze Smyka jest minimalnie mniejsze od 56, ale też nie są to jakieś malusieńkie rzeczy.
Wczoraj widziałam w Pepco śliczne bodziaki 50 i te faktycznie były maleńkie
to są podkłady Seni coś takiego http://www.aptekagemini.pl/podklad-h...m-5-sztuk.html tylko popatrz sobie, bo tam są różne rozmiary, ale ja mam te
edit: ja mam rozmiar 90x60 cm

Edytowane przez majlenka_
Czas edycji: 2016-07-20 o 20:55
majlenka_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-20, 20:54   #3642
Montii
Zakorzenienie
 
Avatar Montii
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 17 264
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez Maadzialenaa Pokaż wiadomość
A Montii muszę powiedzieć, że pięknie wygląda w ciąży - widziałam Twoje zdjęcie na fb

Ja dziś byłam na badaniu krwi, na szczęście w poczekalni były miejsca siedzące bo tak to nikt nie raczył przepuścić. Dopiero starszy Pan, który był po mnie głośno skomentował, że ja powinnam wejść poza kolejnością bo w ciąży to męczące, ale nikt się nie zreflektował...
ojjj dziekuje wiesz jak poprawić humor ciężarnej

przynajmniej starszy pan wykazał się kulturą, bo inni klapki na oczach..



optymistka wytrzymaj ze 2 tygodnie jeszcze!!! zaciskaj nogi!!!!



booooszz jak nie wody, to rozwarcie i krótkie szyjki... szok, a ja ciągle się czuje jakbym miała mnóstwo czasu
__________________
Dla Ciebie moje serce bije tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło..

[LEFT]
Montii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-20, 20:56   #3643
Maadzialenaa
Zadomowienie
 
Avatar Maadzialenaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 1 115
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez Fortuna1 Pokaż wiadomość
Dzięki za info, a jaki magnez najlepiej brać? Bo ja biorę tylko mój Femibion.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja biorę maglek b6

Cytat:
Napisane przez awgusta Pokaż wiadomość
Wspolczuje Wam dziewczyny tej zgagi... My jestesmy teraz na etapie jedzenia wszystkiego co sie nawinie pod reka i nie mozemy sie najesc Najgorsze jest to,ze mam na cos ochote,ale nie wiem na co
Ps tez mamy dzis troche wloska kuchnie- zapiekanke z makaronem,kielbaska,cukin ia,szpinakiem i duza iloscia sera zoltego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:44 ---------- Poprzedni post napisano o 20:42 ----------


Ja mam teraz asparaginian extra, wczesniej bralam magne+b6 z olimp labs

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też współczuje "zgagowym" bo ja póki co dalej nie wiem co to jest zgaga i oby tak zostało

Cytat:
Napisane przez miczka84 Pokaż wiadomość
Optymistka za 3 tyg bedzie 38 wiec git walcz

Beti ty tez

Ja gemini mam juz u kolezanki tylko Hania poza ubrankami i lozeczkiem nic...

Pisac po kolei jakie materace wybrane!!!!!!!!
Ja mam lateksowy hevea kupiony wraz z łóżeczkiem w sklepie dwa niedźwiadki

Cytat:
Napisane przez Lea_ny Pokaż wiadomość
Kurczę, widzę, że już kilka dziewczyn zaczęło wyścig, która pierwsza urodzi! Ogarnijcie się, do września jeszcze trochę czasu

Beti, trzymaj się w tym szpitalu! Na pewno lekarze opanują sytuację i dzidziol jeszcze trochę w brzuchu posiedzi! Ale należą Ci się baciki za to skakanie po drabinie

Optymistka, za Ciebie też kciuki! Mam nadzieję, że szyjka wytrzyma jak najdłużej


Ja też przez te dzisiejsze niusy, chcę już w końću zamknąć zamówienie apteczne. Dlatego powiedzcie mi, jak się ma sprawa z podkładami poporodowymi na łóżko? Nie wiem czy u mnie w szpitalu takie mają, więc wolę kupić coś żeby potem nie leżeć w zakrwawionej pościeli Ale w Gemini wyskakują mi tylko te podpaski poporodowe, a na łóżko nic nie widzę Gdzie kupić coś takiego?


My dzisiaj w końcu odebraliśmy wózek i fotelik Dokupiliśmy wanienkę, prześcieradła do łóżeczka i ten oddychający podkład na materac (stwierdziłam, że póki co rozłożę go dla siebie na łóżku, jakby mi wody miały nagle odejść - a jak urodzi się dzidziol, to wtedy ten podkład będzie do jego łóżeczka ).


Asiaczek, co do małych rozmiarów, to 50 z H&M jest według mnie bardzo duże - a przynajmniej ten pajac-misiek: jest większy, niż inne moje ubranka na 56
50 ze Smyka jest minimalnie mniejsze od 56, ale też nie są to jakieś malusieńkie rzeczy.
Wczoraj widziałam w Pepco śliczne bodziaki 50 i te faktycznie były maleńkie
Są na gemini - zamawiałam stamtąd tylko one się tam inaczej nazywają: podkłady higieniczne

Cytat:
Napisane przez slowikowa25 Pokaż wiadomość
Miczka ja kupiłam lateksowy, z firmy Havea na allegro koszt ok 230 zł, do tego odrzucili podusie klin.

Leany są te podkłady w Gemini na pewno bo ja kupowalam, chyba że już się skończyły.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dokładnie tak jak ja
__________________
"Człowiek spędza życie tylko w dwóch miejscach: w łóżku i we własnych butach"


Maadzialenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-20, 20:57   #3644
Lea_ny
Zakorzenienie
 
Avatar Lea_ny
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 354
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez majlenka_ Pokaż wiadomość
to są podkłady Seni coś takiego http://www.aptekagemini.pl/podklad-h...m-5-sztuk.html tylko popatrz sobie, bo tam są różne rozmiary, ale ja mam te
edit: ja mam rozmiar 90x60 cm
Dzięki! Nie wpadłam na to, żeby wpisać w wyszukiwarkę "podkład higieniczny"- wpisywałam "poporodowy" A takie podkłądy to faktycznie nie muszą być stricte do porodu, tylko na bardzo różne okazje
__________________
Lea_ny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-20, 21:09   #3645
weselna01
Zadomowienie
 
Avatar weselna01
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 968
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez majlenka_ Pokaż wiadomość
widzę żaby na suszarce


Cytat:
Napisane przez Optymistka26 Pokaż wiadomość
Jestem po wizycie. Szyjka znow krotsza, zrobil sie wewnetrzny lejek. Jak bede porzadnie leezala to daje mi 2-3tyg ale rownie dobrze b.szybko moze mi sie zrobic calkowite rozwarcie.
Chcial mnie wyslac do szpitala az do porodu ale odpuscil bo jestem po sterydach, Juniorek wazy juz 2,5kg a ja w piatek zaczynam 35tc.

Tesciowie nadal planuja odjechac w niedziele...
To idziecie łeb w łeb z Asiaczkiem

--

Wiecie, że dzisiaj pełnia a przy pełni więcej dzieci się rodzi? Informacja potwierdzona przez położną.

--

Zawinęłam sobie do soboty chrześnicę o której Wam pisałam. Na jej mamę to można liczyć. Mnie uraczyła na dzień dobry okrzykiem: "Ale jesteś gruba!". Cały wieczór w odwecie miała ode mnie zapewnione:

-Nie jest Ci zimno?
-Nie, my, grubi ludzie trzymamy dobrze ciepło.

-Chcesz herbaty?
-Tak, ale bez cukru. My, grubi ludzie musimy uważać na takie rzeczy

Uznała, że nie znam się na żartach.
No nie.

Na koniec jej córka przyleciała zadowolona, że się sama spakowała i z opisu wynikało, że w miarę ok a nawet jak nie, to trudno, to wyjazd na 3 dni, nie na Malediwy. To jej zabrała torbę i przepakowała po swojemu bo uznała, że ona nie umie.
Młoda ryczała cały czas i pytała, czemu ona jej zawsze wszystko niszczy i poprawia, to się z niej śmiała.

Ustaliłyśmy co następuje:
-po przyjeździe ubiera na siebie wszystko, co jej matka spakowała i wysyłamy jej mmsa, że wzięła sobie do serca jej uwagi, że ma za mało ubrań,
-wywala wszystko co jej matka spakowała i włoży jak będzie wracać,
-następnym razem ma kiwać głową, że matka ma racje i wywalić wszystko zanim wyjdzie,
-wraca z różowymi pasemkami
-następnym razem ma matce podrzucić cegłę do walizki, jak ta się gdzieś będzie pakować. Najlepiej przed odprawą na lotnisku

Póki co Młoda leżała mi prawie na Żabie wyłapując jak puka i pyta się mnie jak to jest mieć małe życie w brzuchu

---------- Dopisano o 22:09 ---------- Poprzedni post napisano o 22:06 ----------

Co za małpa w ogóle z jej matki. Cały dzień jadłam mniej, żeby sobie spokojnie u niej dziabnąć ciasto, to po takiej uwadze na wstępie już mi nic przez gardło nie przeszło.

Chce tę pastę z pesto! Nawet jeśli zgagotwórcze.
__________________
Żaba!
Od 14.09.2016 z nami po 39 t.c.
weselna01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-20, 21:14   #3646
awgusta
Та еще штучка ^^
 
Avatar awgusta
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: To tu to tam (:
Wiadomości: 2 405
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez Maadzialenaa Pokaż wiadomość
Ja biorę maglek b6



Ja też współczuje "zgagowym" bo ja póki co dalej nie wiem co to jest zgaga i oby tak zostało



Ja mam lateksowy hevea kupiony wraz z łóżeczkiem w sklepie dwa niedźwiadki



Są na gemini - zamawiałam stamtąd tylko one się tam inaczej nazywają: podkłady higieniczne



Dokładnie tak jak ja
Masz juz moze to lozeczko w domu? Bo na ich stronie czas realizacji ponad 20 dni, za dlugo dla mnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Не строю в душе из себя недотрогу и честно добавлю, характер-не мед. Вчера черный кот уступил мне дорогу и сплюнув три раза поперся в обход!
awgusta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-20, 21:23   #3647
Wilanka
Rozeznanie
 
Avatar Wilanka
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 814
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Beti, trzymaj się w szpitalu, najważniejsze, że jesteście pod opieką i starają się wyciszyć skurcze. Też myślę, że remont dał Ci się we znaki, bo naprawdę się nie oszczędzałaś.

Optymistka, i ty się oszczędzaj bardzo, oby szyjka jak najdłużej wytrzymała.

Asiaczek, z Tobą również jestem myślami

Słowikowa, buzia cudna

Majlenka, gratuluje wizyty

Ogromnie dziękuję dziewczyny za info o ubrankach na wyjście bardzo mi to pomogło i teraz już mam jakiś pogląd na tę kwestię, bo jakoś nie dawało mi to spokoju co do fotelika, to z tego co wiem to właśnie trzeba go mieć w szpitalu, bo dziecko się ubiera i od razu wkłada do niego. Słyszałam nawet, że jak ktoś nie ma to nie wypuszczą dopóki go nie będzie. Ja dla dzidziusia muszę mieć tylko pieluchy i ewentualnie krem, resztę zapewnia szpital.
Na dniach chcę się zabrać za wypełnienie planu porodu, żeby już i to mieć z głowy. A jutro na szkole rodzenia będzie kąpanie noworodka - temat, na którym najbardziej mi zależało nie mogę się doczekać było już też o porodzie i powiem Wam, że po tych zajęciach jakoś przestałam się bać położna baaardzo fajnie opowiadała o wszystkim, również jak to wygląda od strony dzidziusia, że on tez nie ma lekko i się boi i co się dzieje "od środka".No nic, spadam już do łóżka, życzę Wam spokojnej, przespanej nocy
Wilanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-20, 21:27   #3648
weselna01
Zadomowienie
 
Avatar weselna01
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 968
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Wilanka - a nie wolisz mieć hamaka nad wanienkę do kąpania? Ja taki mam, po prostu się kładzie na nim Żabę i przemywa, nie trzeba trzymać w żaden sposób.

http://imged.pl/wanienka-akwarium-z-...c-3649394.html

---

Idę spać, Młoda spaceruje po parterze i nuci sobie pod nosem: " Żaaaby żaby żabyyy..."
__________________
Żaba!
Od 14.09.2016 z nami po 39 t.c.
weselna01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-20, 21:31   #3649
slowikowa25
Zadomowienie
 
Avatar slowikowa25
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 1 037
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Weselna proszę, częstuj się. Pomógł na zgage słonecznik, guma miętowa i 2 l wody...1469046696011.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
18.09.2015


10.09.2016- Córka Lena
08.01.2019- Syna Janek
slowikowa25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-20, 21:34   #3650
nelyen
Zadomowienie
 
Avatar nelyen
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 761
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez Lea_ny Pokaż wiadomość
Kurczę, widzę, że już kilka dziewczyn zaczęło wyścig, która pierwsza urodzi! Ogarnijcie się, do września jeszcze trochę czasu

Beti, trzymaj się w tym szpitalu! Na pewno lekarze opanują sytuację i dzidziol jeszcze trochę w brzuchu posiedzi! Ale należą Ci się baciki za to skakanie po drabinie

Optymistka, za Ciebie też kciuki! Mam nadzieję, że szyjka wytrzyma jak najdłużej


Ja też przez te dzisiejsze niusy, chcę już w końću zamknąć zamówienie apteczne. Dlatego powiedzcie mi, jak się ma sprawa z podkładami poporodowymi na łóżko? Nie wiem czy u mnie w szpitalu takie mają, więc wolę kupić coś żeby potem nie leżeć w zakrwawionej pościeli Ale w Gemini wyskakują mi tylko te podpaski poporodowe, a na łóżko nic nie widzę Gdzie kupić coś takiego?


My dzisiaj w końcu odebraliśmy wózek i fotelik Dokupiliśmy wanienkę, prześcieradła do łóżeczka i ten oddychający podkład na materac (stwierdziłam, że póki co rozłożę go dla siebie na łóżku, jakby mi wody miały nagle odejść - a jak urodzi się dzidziol, to wtedy ten podkład będzie do jego łóżeczka ).


Asiaczek, co do małych rozmiarów, to 50 z H&M jest według mnie bardzo duże - a przynajmniej ten pajac-misiek: jest większy, niż inne moje ubranka na 56
50 ze Smyka jest minimalnie mniejsze od 56, ale też nie są to jakieś malusieńkie rzeczy.
Wczoraj widziałam w Pepco śliczne bodziaki 50 i te faktycznie były maleńkie
ja podkłady dorwałam w aptece gold, z resztą bardzo ich polecam, albo odbiór osobisty albo darmowa wysyłka od 250zł.
http://aptekagold.pl/podkl-hig-apteo...0cm-5-szt.html

Beti, Asiaczek, Optymistka oby Wam się udało jeszcze parę tygodni przeciągnąć, trzymam kciuki! poważnie się już tu zaczyna robić...

Weselna no co za daremna baba z tej matki chyba bym się nie oszczędzała i po prostu ją palnęła. dobrze, że młoda ma w Tobie wsparcie, nie poddawaj się!

heh, czytam regularnie, ale jestem tak bez życia, że ciężko mi się do wszystkiego odnieść. budzę się w nocy/nad ranem, oglądam z kotem wschód słońca i za nic nie mogę zasnąć
__________________
bo nie ma za małych lub za dużych piersi

Więc nie za cnoty i charakter nagrodą jest miłość i nie za posłuszeństwo ani lojalność, ale za wdzięk i niepokorność, za życie samo w sobie w całej jego oczywistości. Wielka jest bowiem w nas potrzeba kochania.

Julia Hartwig, Kot Maurycy
nelyen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-20, 22:03   #3651
Optymistka26
Zadomowienie
 
Avatar Optymistka26
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 445
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

W szpitalu brałam 3x2aspargin, w domu 3x2 magneB6

PLUS nospa 3x1 i luteina 1x2.



Leany dobrze że mi przypomniałaś o podkladzie na lozko w razie odejścia wód!!



Materac-kupiłam Hevea piankowy Duo Activia.



Poratujcie -jakie macie staniki do karmienia? Nie mam pojecia co fajnego kupić
__________________

Optymistka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-20, 22:05   #3652
aisot
Rozeznanie
 
Avatar aisot
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 747
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Hahaha ja mam w głowie jakieś siano- mam takie poczucie jakbym nigdy miała nie urodzić i chodzic z tym brzuchem do końca życia. Sobie nie wyobrażam tak bez brzucha. No jak to...
aisot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-20, 22:25   #3653
cherriebomb
Rozeznanie
 
Avatar cherriebomb
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 985
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez aisot Pokaż wiadomość
Hahaha ja mam w głowie jakieś siano- mam takie poczucie jakbym nigdy miała nie urodzić i chodzic z tym brzuchem do końca życia. Sobie nie wyobrażam tak bez brzucha. No jak to...
A wiesz ze ja mam podobnie? Zaczęłam dziś tak się zastanawiać, że no jak to...bez brzucha? Dziwnie. Ogólnie to musi być dziwne, bo w zasadzie te 9 miesięcy ma się świadomość że jest lokator, stopniowo sobie rośnie, brzuszek tez stopniowo rośnie, ma się ten czas na przyzwyczajenie, oswojenie... a potem porod to tak z dnia na dzień się dzieje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
cherriebomb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-20, 22:28   #3654
Lea_ny
Zakorzenienie
 
Avatar Lea_ny
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 354
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez Optymistka26 Pokaż wiadomość
W szpitalu brałam 3x2aspargin, w domu 3x2 magneB6

PLUS nospa 3x1 i luteina 1x2.



Leany dobrze że mi przypomniałaś o podkladzie na lozko w razie odejścia wód!!



Materac-kupiłam Hevea piankowy Duo Activia.



Poratujcie -jakie macie staniki do karmienia? Nie mam pojecia co fajnego kupić
Nie ma za co Tak mnie tu nastarszylyscie, że zaraz go rozloze

Ja mam jeden stanik Canpolu, a jeden z H&M-u. Obydwa dorwalam w promocji, a wydają się być spoko - nie są może jakieś wyjątkowo piękne, ale coś ladniejszego dokupie jakiś czas po porodzie, jak juz unormuje mi sie rozmiar biustu

---------- Dopisano o 23:28 ---------- Poprzedni post napisano o 23:27 ----------

Cytat:
Napisane przez aisot Pokaż wiadomość
Hahaha ja mam w głowie jakieś siano- mam takie poczucie jakbym nigdy miała nie urodzić i chodzic z tym brzuchem do końca życia. Sobie nie wyobrażam tak bez brzucha. No jak to...
Kolezanka mi opowiadała, że to bardzo smutne uczucie, jak nagle nie czuć ruchow w brzuchu Faktycznie dziwne to będzie
__________________
Lea_ny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-20, 22:29   #3655
nelyen
Zadomowienie
 
Avatar nelyen
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 761
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez aisot Pokaż wiadomość
Hahaha ja mam w głowie jakieś siano- mam takie poczucie jakbym nigdy miała nie urodzić i chodzic z tym brzuchem do końca życia. Sobie nie wyobrażam tak bez brzucha. No jak to...
Cytat:
Napisane przez cherriebomb Pokaż wiadomość
A wiesz ze ja mam podobnie? Zaczęłam dziś tak się zastanawiać, że no jak to...bez brzucha? Dziwnie. Ogólnie to musi być dziwne, bo w zasadzie te 9 miesięcy ma się świadomość że jest lokator, stopniowo sobie rośnie, brzuszek tez stopniowo rośnie, ma się ten czas na przyzwyczajenie, oswojenie... a potem porod to tak z dnia na dzień się dzieje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
eee, ja tam się nie mogę doczekać - ciągle próbuję wejść np. pod prysznic nie rozsuwając na maxa drzwiczek i się nie mieszczę albo zahaczam o brzuszek drzwiczkami od szafek w kuchni
__________________
bo nie ma za małych lub za dużych piersi

Więc nie za cnoty i charakter nagrodą jest miłość i nie za posłuszeństwo ani lojalność, ale za wdzięk i niepokorność, za życie samo w sobie w całej jego oczywistości. Wielka jest bowiem w nas potrzeba kochania.

Julia Hartwig, Kot Maurycy
nelyen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-20, 23:30   #3656
asiaczek87
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 10 705
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez Optymistka26 Pokaż wiadomość
Beti pewnie dostalas fenoterol a po nim cie cala dosłownie telepać. Tak samo jak po dużych dawkach dozylnego magnezu. Plus uderzenia goraca gratis. Grunt ze się wycisza...Trzymaj sie i myśl pozytywnie -to najważniejsze.
Ja też go dostałam i tez nie telepalo. Dopiero dzisiaj mi zabrali welflon wiec juz lepiej. Dostawałam później tablehtkę na serce ale i tak w klatce bolało :/ puls powyżej120.

Beti dobrze ze jesteś pod opieką trzymaj się tam dzielnie

Słowikowa gratulacje wizyty rozumiem rozgoryczenie poczekalnia. Sama zmieniam lekarza po rozwiązaniu

Ubranka dla wcześniaków oczywiście mąż kupi chyba że mnie wypuszcza bez dziecka ale nie wiem jeszcze jak to tu działa. Fotelik trzeba mieć by dzięki zabrać stąd jeśli przyjechaliśmy autem i na miejscu się wpina :


















)

Sasiadka urodziła nie było jej od 12 do 15 naturalnie. Zazdroszczę takie tempa z racji oblężenia szpitala ponoć czesc Pan miała pierwsza fazę na korytarzu bo wszystkie sale zajęte a dopiero w jakichś salach zabiegowych :/

---------- Dopisano o 00:19 ---------- Poprzedni post napisano o 00:14 ----------

Dzięki dziewczyny za kciukasy ile bobasow tutaj posłucham <3

Może 56 nam wystarczy mąż się wykaże jeśli nie wypuszcza. Jeśli przyjdzie co do czego to Tesco, smyk albo pepco aczkolwiek najlepsze ceny były w smyku takich małych ubranek gdy byłam kiedyś. W pepco trzeba upolować ale zdarzają się takie malutkie

---------- Dopisano o 00:30 ---------- Poprzedni post napisano o 00:19 ----------

Jesteśmy w 5 pan na sali i śpimy przy otwartych oknach oknach drzwiach na oddział jedna Panią mamy gratis i śpi kolo zlewu.

Jedna Panią mamy tu na oddziale z blizniakami. Brzuch jak dokle.jona pilka. Dwocj chlopakoe i kazdy ma 3 kg. Glowami w dol woec bedzie naturalnie. To się śmieje zeznał dwóch chłopców to tyle wygrać

Edytowane przez asiaczek87
Czas edycji: 2016-07-20 o 23:31
asiaczek87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-21, 01:05   #3657
Optymistka26
Zadomowienie
 
Avatar Optymistka26
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 445
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Jutro pakuje torbe do szpitala, wygotowuje butelki, sterylizuje smoczki...Wszystko co się da chce by bylo juz gotowe.

Lekko sprawę komplikuje fakt ze jestesmy jedna noga podczas przeprowadzki i nie wiem czy na nowe mieszkanie kazać to przewieźć czy zostawić tu ale nie zmieścimy ani łóżeczka ani ubranek Juniorka.

Jutro musze wybrac polozna z regionu (ups zapomniałam), pediatre dla małego, kupic staniki do karmienia, listwy przypodłogowe, zdecydować o reklamacji kranu, spisac listę rzeczy które Tz ma przywieźć znaszych domów rodzinnych.

Zostaną do kupienia umywalki i sedes haha



Jeszcze projekt dwóch szaf i trzech szafek i chyba koniec.

Potem wezmę sie za zrobienie metryczki dla Juniorka.

Jesli wystarczy mi czasu do porodu to przejrzę zdjęcia z dwóch lat i dam do wywołania.

Cóż...to mój plan na to jak leżeć plackiem i nie umrzeć z nudów przez 3tygodnie.😉



Jeszcze zrobić projekt szafek kuchennych 😁



Myślicie ze w międzyczasie zdaze uszyć ręcznie trzy podusie ozdobne czy odpuścić?

---------- Dopisano o 02:05 ---------- Poprzedni post napisano o 02:02 ----------

PS zmieniłam ginekologa bo moja prowadzaca wraca z urlopu 29sierpnia i co?

Gin byl dzis, będzie za tydzień, a potem 18sierpnia bo ...ma urlop. Na GBSa musze iść do trzeciej osoby...jaja jak berety 😌
__________________

Optymistka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-21, 03:20   #3658
Beti2016
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 915
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Ja zwariuje. Nici z nocki.
O północy dopadła mnie taka zgaga że myślałam że zwymiotuje. Tu nic nie mają. Na szczęście koleżanka obok miała i mi dała o 2 w nocy bo już nie wiedziałam co mam zrobić ze sobą. O 2 też sterydy. Masakra co za ból. Dupka sama skacze nie mogę tego opanować. A o 2:30 odłączyli pompę. Poszłam do kibelka i ledwo wróciłam dostałam takich drgawek że szok. Po czasie przeszło ale zgaga mnie znowu zabija teraz poczułam że muszę na 2 bo nie wyrobie na zakręcie. Poszłam i nic. Zablokowana na maksa. Niech ta nocka się kończy bo jestem bardziej umęczona niż remontem.

Na sali jesteśmy w 4 ale jest 6 osobowa.
Jedna o 6 ma planowaną cc. 2 na podtrzymaniu tak jak ja. Z czego jedna też ze skurczami i jest tu już tydzień
Ja się łudzę że do soboty i zmykam.

A jeszcze wam napisze najlepsze bo dziś szliśmy na tą wizytę aby zapytać czy nad morze mogę pojechać bo mój od soboty ma 3 tyg urlopu..... więc plan był taki że skończymy remont i na tydzień się zrelaksować pojedziemy.
No to mam sama wczasy....

---------- Dopisano o 04:20 ---------- Poprzedni post napisano o 04:09 ----------

Nadrobiłam was ale i tak połowy nie pamiętam więc wybaczcie.
Dziewczynom po wizytach bardzo gratuluje.
A dzieciaczkom psikusom nakazuje fikołka żeby znowu były główką na dole.

Pozazdrościć zakupów bardzo ładne rzeczy upolowałyście.
Ja wczoraj jeszcze klepnełam kołyskę na olx za 200. Już brałam co było bo nie ma żartów. Mam tylko nadzieje że będzie w dobrym stanie tzn.materiał bo jasny jest i boje się że będą żółte przebarwienia. No ale zobaczymy.
Coś jeszcze miałam pisać ale mi uciekło.
Któraś przeboje miała z autobusem i krzesłem. Uważajcie kobietki na siebie.
A i Optymistka ta teściowa to fajna w najbardziej potrzebnym momencie sie zmywa.
Leże i czekam na cud aby ta zgaga minęła i obym oko zamknęła choć na godzinę.
Beti2016 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-21, 03:32   #3659
Optymistka26
Zadomowienie
 
Avatar Optymistka26
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 445
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Nie zmruzylam jeszcze oka. Pewnie będę jak zombie jutro.

Tesciowa zostaje jednak nie do niedzieli tylko wtorku.

Beti jak bola podawane sterydy zalezy od pielęgniarki czy uda sie jej dobrze wkuć. Mi przeszło po 15minutach. A pierwsza dawka pól dnia bolala ale to do przeżycia. Czego nie robi się dla dzieci 😊



Uświadomiłam sobie jak szybko zleciala mi ciaza. Za 2tyg mogę miec swoja okruszyne na rękach (choc wole za 4tyg terminowo&#128541.

I nigdy nie zapomnę jak synek kopal mnie od środka w brzuch a gdy sie urodził to skopal mi brzuch w ten sam sposób ale od zewnątrz. Przedziwne uczucie ale piękne. Może to zabrzmi banalnie ale ...macierzynstwa nie da sie przereklamowac mimo jego trudnych stron. ❤
__________________

Optymistka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-21, 05:56   #3660
asiaczek87
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 10 705
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Dzień dobry
Mówiłam juz ze podkłady absorgyn są do d? Są. Jeśli zasne i nie pójdę zmienić to mi ten wyciek przelatuje na bielizne. Dobrze, że mam zapas majtek ale tylko dwie swoje koszule wiec wcxoraj jedna dostala plamke na tylku i tersz sie suszy. Bella sa podobne musze pamiętać by nie przykrywac sie koszula a klasc majtkami na tych ich podkladach lozkowych c
__________________

1.08.2015



asiaczek87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-09 15:44:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:35.