Ostatnio testowałam/-em, cz. IV - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-10-27, 03:12   #601
Małgosia791
spin doctor
 
Avatar Małgosia791
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 514
Dot.: Ostatnio testowałam/-em, cz. IV

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
wiesz - widziałam tu sporo naprawdę niemiłych wpisów i rozmów, które przechodziły jakoś bez echa

a teraz jakieś dziwne wrażenia i interpretacje, bo EDP ośmielił się użyć nieobraźliwego wszak zwrotu "z całym szacunkiem"

to śmieszno-straszne zaczyna już się robić
Misianko, chyba tworzysz trochę teorię spiskową na temat interpretacji wypowiedzi Eau De Parfum. Może i nie chciał, ale co ja zrobię, że było mi trochę niemiło?
Bardzo lubię czytać opisy subiektywnych testów w tym wątku i nawet jeśli z niektórymi rzeczami i odbiorem zapachu się nie zgadzam w życiu nie "pouczałabym" kogoś, bo ma takie, a nie inne odczucia i napisał taką a nie inną mini-recenzję. Widać, ze nie tylko ja tak myślę.
Niech będzie, że jestem przewrażliwiona i nie ciągnijmy więcej tej dyskusji
Cytat:
Napisane przez Asiuuuuula Pokaż wiadomość
chyba nie lubię być dotykana

Edytowane przez Małgosia791
Czas edycji: 2015-10-27 o 06:01
Małgosia791 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-29, 01:03   #602
Karkki
Zakorzenienie
 
Avatar Karkki
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 527
Dot.: Ostatnio testowałam/-em, cz. IV

Parlez-Moi d'Amour EDO John Galliano - początek sympatyczny. Słodkie owoce, wyczuwalna malina z czarną jagodą, później pojawia się róża. Całość mocno różowa, landrynkowa, i gdyby na tym ich ewolucja się zakończyła, to ja bym je nawet mogła chcieć. Ale pojawia się sucha paczula i paskudny, słodki plastik. I ten plastik oblepia tę landrynkę, i wychodzi z tego różowy My Little Pony Made in China ze sklepu "Wszystko po 5 zł". Trwałość przyzwoita, ok 8 godzin.


Taif Roses Montale - wpadamy głową w dół w zgniatarkę razem z całym krzakiem różanym. Krzak posiada korzenie, łodygi, liście, kwiaty, owoce a także pestki róży. Gdy już z niej się wydostaniemy, a trwa to jakąś godzinę, wychodzimy pachnący płatkami róży idealnej. Nie za słodkiej, eleganckiej, leciutko mydlanej. Raj różany. Ale jak to w przypadku dusz rogatych bywa, różany Eden nie dla mnie - róża się skwasiła po 20 minutach... Na papierku pachnie już drugi dzień, ale to na papierku. Na mnie nie chce. Szkoda.
__________________
"Jedna z najbardziej podstawowych reguł przetrwania na dowolnej planecie nakazuje nigdy nie drażnić kogoś ubranego w czarną skórę*.
*Właśnie dlatego protestujący przeciwko noszeniu przez ludzi skór zwierząt nie wiedzieć czemu nie rzucają farbą w Aniołów Piekieł."

- Terry Pratchett
Karkki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-29, 06:52   #603
pozzzziomka
Zakorzenienie
 
Avatar pozzzziomka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11 374
Dot.: Ostatnio testowałam/-em, cz. IV

Cytat:
Napisane przez VI4 Pokaż wiadomość
na mnie jego wpis też zrobił niemiłe wrażenie - a absolutnie nic do człowieka nie mam, i nie wiem o jakich gierkach tu się pisze...może intencje były dobre, ale wyszło jak wyszło, i jak widać nie jest to odosobnione wrażenie.
Sorry, ale bardziej niemile w wrazeniu sa czesto Twoje teksty I to tez nie jest moje odosobnione wrazenie

A jesli chodzi o Soir d'Orient to nie dziwie sie, ze sa sprzeczne opinie, bo jego szyprowosc nie zawsze sie okazuje Raz odebralam go jako przyprawowy-orient, a za 2gim razem poczatek paprykowy w klimatach paprykowego L'artisana i trwa orient i rozwija sie w strone slodkiej szyprowosci, czyli odmiennej od chlodnych klasycznych szyprow

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
pozzzziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-29, 07:35   #604
VI4
Zakorzenienie
 
Avatar VI4
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 11 167
GG do VI4
Dot.: Ostatnio testowałam/-em, cz. IV

Cytat:
Napisane przez pozzzziomka Pokaż wiadomość
Sorry, ale bardziej niemile w wrazeniu sa czesto Twoje teksty I to tez nie jest moje odosobnione wrazenie
i wzajemnie chociaż mnie wiem, czy nie gorsze jest to, że piszesz jakbyś się wczoraj nauczyła polskiego - brak logicznie budowanych zdań, znaki przestankowe jako ozdoba, zamiast do logicznego porządkowania treści, każdą Twoją wypowiedź dłuższą niż trzy linijki trzeba tłumaczyć z polskiego na nasze.
VI4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-29, 07:52   #605
naanakov
Upiór z Czarnej Chaty
 
Avatar naanakov
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 191
GG do naanakov
Dot.: Ostatnio testowałam/-em, cz. IV

Cytat:
Napisane przez VI4 Pokaż wiadomość
i wzajemnie chociaż mnie wiem, czy nie gorsze jest to, że piszesz jakbyś się wczoraj nauczyła polskiego - brak logicznie budowanych zdań, znaki przestankowe jako ozdoba, zamiast do logicznego porządkowania treści, każdą Twoją wypowiedź dłuższą niż trzy linijki trzeba tłumaczyć z polskiego na nasze.
Nie wspominając o pchaniu się ze swoim kanałem na yt wszędzie gdzie to możliwe.
Nobody's perfect.
__________________
naanakov jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-29, 08:03   #606
pozzzziomka
Zakorzenienie
 
Avatar pozzzziomka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11 374
Dot.: Ostatnio testowałam/-em, cz. IV

Cytat:
Napisane przez VI4 Pokaż wiadomość
i wzajemnie chociaż mnie wiem, czy nie gorsze jest to, że piszesz jakbyś się wczoraj nauczyła polskiego - brak logicznie budowanych zdań, znaki przestankowe jako ozdoba, zamiast do logicznego porządkowania treści, każdą Twoją wypowiedź dłuższą niż trzy linijki trzeba tłumaczyć z polskiego na nasze.
Inteligentna osoba rozumie ... I swoje wizje osobiste zostaw dla siebie bo cytujac Ciebie sa
Primo nudne. wiecznie to samo
Segundo nudne po raz 2gi
i tercero i wybacz, ale nie pisze przecinkow ... piszac na tel
Ale inteligentna wiekszosc rozumiem
I przestan pouczac innych, zeby czyt Twoje watki, jak sama bedac u kogos w rozbiorce, tego nie robisz, bo to jest SMIESZNE
I patrz z polskiego mialam 6tke, a pisac nie umiem, ciekawe Zacznij patrzec co Ty piszesz i nie rozumiesz wiecznie TY
Zdania sa budowane logicznie, tylko Ty na sile chcesz innych podpiac pod swoje wizje Ale ja pisze sobie emocjonalnie, co nie wyklucza logicznosci ... A Tobie zycze odrobiny spontanicznosci, zycie bedziesz miala interesujace i nie bedziesz szukala pseudo-rozrywki w internecie


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
pozzzziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-29, 08:23   #607
aileenn
Mother of Cats
 
Avatar aileenn
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: BB
Wiadomości: 6 813
Dot.: Ostatnio testowałam/-em, cz. IV

Cytat:
Napisane przez pozzzziomka Pokaż wiadomość
Segundo nudne po raz 2gi
i tercero i wybacz, ale nie pisze przecinkow ... piszac na tel
Pozzzziomko - co znaczą pogrubione słowa?
__________________


Edytowane przez aileenn
Czas edycji: 2015-10-29 o 08:29
aileenn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-29, 08:28   #608
naanakov
Upiór z Czarnej Chaty
 
Avatar naanakov
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 191
GG do naanakov
Dot.: Ostatnio testowałam/-em, cz. IV

Cytat:
Napisane przez aileenn Pokaż wiadomość
Pozzzziomko - co znaczą pogrubione słowa?
I "segundo[...] po raz drugi".

Dziewczyny, już dajmy spokój, bo kolejny wątek traci swoją funkcję.
__________________

Edytowane przez naanakov
Czas edycji: 2015-10-29 o 08:31
naanakov jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-29, 08:31   #609
aileenn
Mother of Cats
 
Avatar aileenn
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: BB
Wiadomości: 6 813
Dot.: Ostatnio testowałam/-em, cz. IV

Cytat:
Napisane przez naanakov Pokaż wiadomość
I "segundo po raz drugi".
I w tym kontekście hiszpańskie słówko na pewno dobrze zastępuje łacińskie?
No wiem, wiem, czepiam się. Spróbuję przestać
__________________


Edytowane przez aileenn
Czas edycji: 2015-10-29 o 08:35
aileenn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-29, 08:38   #610
naanakov
Upiór z Czarnej Chaty
 
Avatar naanakov
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 191
GG do naanakov
Dot.: Ostatnio testowałam/-em, cz. IV

Cytat:
Napisane przez aileenn Pokaż wiadomość
I w tym kontekście hiszpańskie słówko na pewno dobrze zastępuje łaciński odpowiednik?
No wiem, wiem, czepiam się. Spróbuję przestać
Ja Ci się wcale nie dziwię.
Ale zostawmy to już, bo zrobi się tzw. shitstorm.
__________________
naanakov jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-29, 09:02   #611
pozzzziomka
Zakorzenienie
 
Avatar pozzzziomka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11 374
Dot.: Ostatnio testowałam/-em, cz. IV

Cytat:
Napisane przez aileenn Pokaż wiadomość
Pozzzziomko - co znaczą pogrubione słowa?
To taka malutka ironia wobec slow Vi4 z innego watku

---------- Dopisano o 09:57 ---------- Poprzedni post napisano o 09:57 ----------

Cytat:
Napisane przez naanakov Pokaż wiadomość
I "segundo[...] po raz drugi".

Dziewczyny, już dajmy spokój, bo kolejny wątek traci swoją funkcję.


---------- Dopisano o 09:58 ---------- Poprzedni post napisano o 09:57 ----------

Cytat:
Napisane przez aileenn Pokaż wiadomość
I w tym kontekście hiszpańskie słówko na pewno dobrze zastępuje łacińskie?
No wiem, wiem, czepiam się. Spróbuję przestać
Ja przewaznie tego uzywampo hiszp Primero Segundo Tercero Tylko tam mi poszlo po 1sze po lacinie

---------- Dopisano o 10:02 ---------- Poprzedni post napisano o 09:58 ----------

VI sama zaczyna i nie da rady nie napisac komentarza w pelnirozsmieszenia Wiecznie poucza w watkach, zeby czytac jej zasady etc etc itp itd A idzie do czyjegos watku i jest pouczana, zeby czytala informacje w 1szym poscie ichoc rzadko zagladamnawspolne, to ta sytuacja mnie bardzo rozbawila Wybiorcze rozumowanie Czytac to nalezy tylko zasady w1szych postach watkow owej wizazanki, jej juz to nie obowiazuje
__________________
pozzzziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-29, 09:08   #612
aileenn
Mother of Cats
 
Avatar aileenn
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: BB
Wiadomości: 6 813
Dot.: Ostatnio testowałam/-em, cz. IV

Cytat:
Napisane przez pozzzziomka Pokaż wiadomość
Ja przewaznie tego uzywampo hiszp Primero Segundo Tercero Tylko tam mi poszlo po 1sze po lacinie
Dziękuję za wyjaśnienie
__________________

aileenn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-29, 11:05   #613
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 12 076
Dot.: Ostatnio testowałam/-em, cz. IV

Dziewczyny, mam propozycję nie do odrzucenia, dajcie sobie buzi na zgodę i powróćcie do opisywania wrażeń z testów.

EDP na pewno nie miał złych zamiarów, chyba trochę rozdmuchujecie sprawę i robi się niemiło, nie fajnie się czyta takie wycieczki osobiste.

Love and peace
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-29, 21:11   #614
Karkki
Zakorzenienie
 
Avatar Karkki
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 527
Dot.: Ostatnio testowałam/-em, cz. IV

[1=3eef048cd73ce499df76a24 f71dd01843bb9a910_6066507 21e0c8;53275022]Dziewczyny, mam propozycję nie do odrzucenia, dajcie sobie buzi na zgodę i powróćcie do opisywania wrażeń z testów.

EDP na pewno nie miał złych zamiarów, chyba trochę rozdmuchujecie sprawę i robi się niemiło, nie fajnie się czyta takie wycieczki osobiste.

Love and peace [/QUOTE]
Podpisuję się pod wypowiedzią Lucho wszystkimi odnóżami Inteligentne Dziewczyny a zachowują się jak politycy


Alaïa - pierwsze wrażenie bardzo dobre: zapach rodem z lat 80-90. Początek skojarzył mi się ze starym Amarige Givenchy. W sumie zapach ma mało z nim wspólnego, ale taka była moja pierwsza myśl. Prawdopodobnie przez ich moc. Dużo piżma okraszonego fiołkiem, pieprzem i frezją. Później pojawia się skóra. I tak sobie wszystkie te nuty ładnie zmiksowane trwają przez dobrych 8 godzin, bez żadnych niespodzianek.
__________________
"Jedna z najbardziej podstawowych reguł przetrwania na dowolnej planecie nakazuje nigdy nie drażnić kogoś ubranego w czarną skórę*.
*Właśnie dlatego protestujący przeciwko noszeniu przez ludzi skór zwierząt nie wiedzieć czemu nie rzucają farbą w Aniołów Piekieł."

- Terry Pratchett
Karkki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-30, 09:50   #615
a ga ta
Zakorzenienie
 
Avatar a ga ta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 119
Dot.: Ostatnio testowałam/-em, cz. IV

LVEB Legere- Piękna „mgiełka” LVEB! Ideał na lato, dla fanek zapachu Lancome(takich, jak ja). Zapach najmniej trwały, z całej linii.
LVEB Intense-
Zapachowy killer! Piękny, bardzo mocny LVEB. Wystarczy kropelka, by pachnieć cały dzień.
DKNY Be Desired To jabłuszko ma charakter! Nie jest to już „nastolatkowy” zapach. Choć wciąż świeże, to nuty podbite są pięknymi kwiatami. Idealny na wiosnę, lekko słodki zapach.
Marc Jacobs Decadence-Kiedyś kochałam „Vanilla Fields” i gdy poczułam „Decadence” to było moje pierwsze skojarzenie(choć o dziwo w składzie wanilii jest brak). Cudny, otulający killer, ideał na zimę. Wystarczy 1 psik, by pachnieć!
Marc Jacobs Daisy Dream Forever-Słodki, owocowy, świeży. Letnio-wiosenny poprawiacz humoru, w typie limitowanek Escady.
Liu Jo Scent of Liu Jo No niestety, dla mnie rozmydlone kwiatko-owocki, ulatniające się w sekundę.
Atelier Cologne Mandarine Glaciale-Na mnie daje niestety bardzo męski efekt, podobnie jak mandarynkowa AA. Chyba nie mogę używać zapachów „Unisex”.
D&G The One Essence- Uwielbiam! Kocham każdą wersję The One, a najnowsza jest po prostu cudna! Wyjątkowo mocna kwiatowo-owocowa, esencjonalna, uzależniająca, moja…
Boss Jour Lumineuse- Zapach niezwykle delikatny, owocowy, lekko kwaśny. Śliczna, otulająca mgiełka na upalne dni.
Toni Gard Seaside- Bardzo delikatny, świeży zapach. Ja czuję głównie cytrynę… Będzie idealny na wiosnę…
__________________
Książki 2024: 8

Mój Blog
Facebook
Instagram
a ga ta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-31, 00:00   #616
Karkki
Zakorzenienie
 
Avatar Karkki
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 527
Dot.: Ostatnio testowałam/-em, cz. IV

Cologne of the Missions Le Couvent des Minimes - na mnie pachnie wanilią, zupełnie taką samą jak YR, tylko głębszą. I niczym więcej. Po godzinie zniknął z mojej skóry całkowicie

Roses Vanille Mancera - wanilia z konfiturą różaną, bardzo się mnie ona podobała, ale różę skóra zjadła w tempie ekspresowym i została wanilia z odrobiną piżma i nutką drzewną. A po 3 godzinach śladu po zapachu nie było. Wielka szkoda, bo bardzo na niego liczyłam

Goldea Bvlgari - początek piżmowo-malinowo-jaśminowy z dość intensywnym kwiatem pomarańczy na tyle mnie zachwycił, że stwierdziłam "Będą moje!". Ale nic z tego. Za kilka minut pojawiła się paczula a później zapach na mnie wyewoluował w Womanity w wersji The Taste of Fragrance Nie wiem jakim cudem, bo nie mają ani jednej wspólnej nuty, a jednak. Po godzinie zapachu już nie było
__________________
"Jedna z najbardziej podstawowych reguł przetrwania na dowolnej planecie nakazuje nigdy nie drażnić kogoś ubranego w czarną skórę*.
*Właśnie dlatego protestujący przeciwko noszeniu przez ludzi skór zwierząt nie wiedzieć czemu nie rzucają farbą w Aniołów Piekieł."

- Terry Pratchett
Karkki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-31, 18:24   #617
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: Ostatnio testowałam/-em, cz. IV

Casmir Choparda - to jest to , czym miała być Vanille Noire YR , ale z powodu kwiatu pomarańczowego nie jest - wanilia i drewno

Forever and ever Les Creations De Monsieru Dior - zgodnie z treścią róża , frezja i jaśmin , zapach kwiatowy , delikatny , subtelny , trwały i piękny

Sierotka Lutensa - ku mojemu wielkiemu zdumieniu to Maszkarella w wersji rozcieńczonej i słabszej , i nic kompletnie poza tym
__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-31, 19:29   #618
naanakov
Upiór z Czarnej Chaty
 
Avatar naanakov
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 191
GG do naanakov
Dot.: Ostatnio testowałam/-em, cz. IV

Chergui - na mnie o dziwo bliźniak Givenchy Pi, ale taki gładszy. I trwalszy, za to duży plus. W sumie troszkę żałuję, liczyłam na tytoń z wysmakowaną, miodową słodyczą, a czuję migdały z cukrem i wanilię. Ale i tak mi się podoba.

Arabie - słodko - słono - pikantne, kulinarne cudeńko. Moja mama od czasu do czasu robi na obiad kurczaka z sosem po indyjsku(?), który jest gęsty i ma złocisty kolor, pachnie kubek w kubek jak Arabie właśnie(a jak smakuje! ). Nie wiem jak otoczenie by na niego reagowało, ale był to już trzeci test tego zapachu i w dalszym ciągu tak samo mnie zachwyca, także chyba się odważę i będę polować na flakon.
__________________
naanakov jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-31, 20:07   #619
Kaataarzynaa1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Ostatnio testowałam/-em, cz. IV

Cytat:
Napisane przez naanakov Pokaż wiadomość
Chergui - na mnie o dziwo bliźniak Givenchy Pi, ale taki gładszy. I trwalszy, za to duży plus. W sumie troszkę żałuję, liczyłam na tytoń z wysmakowaną, miodową słodyczą, a czuję migdały z cukrem i wanilię. Ale i tak mi się podoba.
ooo moja chętka na ten zapach rośnie
Nabyłaś flaszeczkę?
__________________
Kaataarzynaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-31, 20:16   #620
naanakov
Upiór z Czarnej Chaty
 
Avatar naanakov
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 191
GG do naanakov
Dot.: Ostatnio testowałam/-em, cz. IV

Cytat:
Napisane przez Kaataarzynaa1 Pokaż wiadomość
ooo moja chętka na ten zapach rośnie
Nabyłaś flaszeczkę?
Jeszcze nie, na razie testy.
__________________
naanakov jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-01, 20:39   #621
BlueberryMilkshake
Zadomowienie
 
Avatar BlueberryMilkshake
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 880
Dot.: Ostatnio testowałam/-em, cz. IV

Vivacity Oriflame - zapach soczystego, słodkiego czerwonego grejpfruta z kwiatem pomarańczy w tle. Kojarzy mi się troche z Alienem Sun Essence Saphir Soleil. Bardzo fajny, flaszka juz leci.

So Elixir Purple YR - testowałam wersję w kartoniku w nowej szacie graficznej. I uważam, że YR, przynajmniej w tym zapachu, odrobinę namieszało in plus. Stara wersja nie bardzo mi się podobała, tuberoza w niej bardzo mnie przytłaczała. Ta nowa jest mniej słodka, bardziej przestrzenna, tuberoza jest lżejsza, zapach jest bardziej "herbaciany", jest więcej soku z winogron. Nowa wersja to dla mnie niemal kopia poprzedniej wersji Ange ou Demon Le Secret Elixir w starej wersji w jednolitym(niecieniowanym ) flakonie, która swego czasu mnie urzekła. Niestety, gdy dorwałam wersję AoD LSE w cieniowanym flakonie, bardzo mnie ona rozczarowała. Cieszę się więc, ze poznałam nowe SEP.

Omnia Indian Garnet Bvlgari - Czuję jakieś pomarańczowe, egzotyczne owoce, mix mango z pomarańczą z jakimś drewienkiem w tle. Szkoda, że tak bliskoskórnie i nietrwale. Zapach ładny, ale ma parametry mgiełki z Avonu.

Edytowane przez BlueberryMilkshake
Czas edycji: 2015-11-01 o 20:41
BlueberryMilkshake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-01, 23:15   #622
justynaneyman
Zakorzenienie
 
Avatar justynaneyman
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: jestem warszawianką
Wiadomości: 10 776
Dot.: Ostatnio testowałam/-em, cz. IV

Tak sobie przyszłam z zewnątrz i chyba moderatorzy śpią - to moja opinia nt wcześniejszej dyskusji.

Testuję globalnie po raz n-ty Rien Intense Incense ELdO i bardzo mi się podoba, ale kadzidła nie wyczuwam Wg mnie jest to nowocześniejsza, industrialna wersja klasycznego Rien - wariacja na temat skóry i spalenizny oraz rozgrzanej gumy. To musi mi się podobać i oczywiście tak jest . Czy taki on znowu intensywny...? Trwały, tak, na plus, że nie traci "szpica", takiej ostrości, którą ma na początku. Ani przez chwilę nie układa się do skóry - i to mi odpowiada. Jest przez to obcy, dystansujący - specyficzna kreacja. Bezkompromisowa.
Chociaż na kim innym, i w odbiorze, może wyglądać zupełnie inaczej - ja mam bardzo wyczulony nos na tego rodzaju, moje ulubione, klimaty.
__________________
Nie jestem przesądna. To przynosi nieszczęście.


BRULION MALARSKI. Justyna Neyman.
http://justynaneyman.blogspot.com/

justynaneyman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-02, 12:11   #623
BlueberryMilkshake
Zadomowienie
 
Avatar BlueberryMilkshake
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 880
Dot.: Ostatnio testowałam/-em, cz. IV

Fatale Pink Agent Provocateur - całkiem fajny mix Eclat d'Arpege z Bright Crystal w proporcjach 70/30.
BlueberryMilkshake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-05, 14:16   #624
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: Ostatnio testowałam/-em, cz. IV

Zbyt rzadko tu zaglądam, ale ze jestem chora to z przyjemnoscia sobie czytam o Waszych ostatnich testach
Ja testowałam sporo nowości, choc już nie rzucam się na wszystko jak dawniej

Decadence Jacobsa - zupełnie nie pamiętam jak pachnie, a wachalam niedawno. Mialam troche skojarzen z jakims popularnym bardzo słodkich zapachem, może Flowerbomb a może jeszcze czyms innym, tylko mi umknelo, ale dałabym sobie lapki uciac, ze cos identycznego wachalam. Piekny flakon, ale mój raczej nie będzie

Fruit damour zielony Ungaro - pozostale wachalam również, ale tylko ten jakos mi zapadl w pamięć. Poczatkowo jest zielona herbata, potem już zielone jabłko. Calosc robi się zlepkiem Be delicious i Jadore - w sumie ladny, mogłabym mieć, ale nie jest to nic odkrywczego.

Ariana Grande - dopiero z internetu dowiedziałam się, ze to jakas gwiazdka, a już miałam nadzieje, ze może niszowa marka perfumeryjna Wczoraj w Douglasie zobaczyłam ten slodki flakon z kiczowatym pomponem i psiknelam, ale jedynie na blotter. Zawartosc oczywiście pasuje do buteleczki - na początku jest bardzo słodko, jakies landrynki z paczula, a potem troche swiezosci. Dzis na blotterze już czuje tylko cukier z czyms mega swiezym jak lotos.

Hypnotic poison Secrete - i tu się zachwyciłam, choc moca i tyrwaloscia nie powala. Dla mnie to sa fiolki z wanilia, sliczne. Pierwsza faza zapachu bardzo mi odpowiada i chyba nabede

Zrobilyscie mi chec na ponowny test Decadence, ale cos czuje, ze się nie zaprzyjaźnimy
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-08, 09:20   #625
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: Ostatnio testowałam/-em, cz. IV

Dopiszę jeszcze, ze skusiłam się na probki Decadence i Goldea, żeby sobie wyrobić zdanie. BTW Goldea - flakon oraz reklama i cala otoczka baaardzo kojarzy mi się z zapachem Oriflame - Possess. Nie wiem czy macie podobne skojarzenia, w każdym razie w skaldzie nawet jest ta sama nuta - ylang ylang.

Poza tym testuje teraz namiętnie Lacquartosssa Elixir, które udało mi się cudem dorwać. Flakon piękny, a sam zapach bardzo wiśniowy. Czuc echa tuberozy, przez co calosc nie jest az tak bardzo slodka, raczej elegancka. Niestety nie wydaje mi się, żeby trwalosc była zadowalajaca... Ponownie raczej nie kupie, ale zuzyje

Czy ktoś może zna zapach Peut etre Lncome? Jeśli tak - będę wdzieczna za jakakolwiek opinie
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-08, 15:39   #626
Pani Stettke
Zakorzenienie
 
Avatar Pani Stettke
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 5 460
Dot.: Ostatnio testowałam/-em, cz. IV

Rume Slumberhouse- wszystkie testowane przeze mnie Slumberhousy, podobnie jak Lutensy, mają ze sobą coś wspólnego. Podstawową ich cechą jest to, że czuję zwykle znacznie więcej nut, niż deklaruje producent, i inne, niż deklaruje producent.
Rume nie jest wyjątkiem, ponieważ liście laurowe z żywicami powinny zaprowadzić mnie blisko Hinoki CdG, a znalazłam się w kadzi z suszonymi owocami, zalanymi słodkim, orzechowo-żywicznym sosem Ale, mówię Wam, jaki piękny jest ten sos I jaki trwały

Grev Slumberhouse- napaliłam się na rybę, o której pisała Sabb, no wiecie... z ciekawości. Ryby nie ma, ale trochę grzybów i owszemTroszczeczę, bo Grev to głównie korzenne goździki, anyż i świeży powiew balsamu fir. Oryginalne, nieoklepane połączenie, ciekawe, ale nie wiem, czy chciałabym nosić.

Le Mat Menditorossa- nie lubię róży w perfumach, pisałam o tym tysiące razy. Róże konfiturowe, ciężkie sprawiają, że czuję się przebrana w ciężkie ciuchy, gorsety, koturny, loki, pieprzyki i sztuczne rzęsy. Czyli we wszystko, czym nie jestem. Róże z oudem, który uwielbiam, nie są wyjątkami. Wyjątki są dwa: Bitter Rose Broken Spear od DS Durga i właśnie Le Mat. Lekka, trochę podsuszona, naturalna, niewyszminkowana róża, z rumową poświatą paczuli, w bukiecie z niesłodkim nieśmiertelnikiem, otulona kaszmeranem. Nienatrętna, nie grająca pierwszych skrzypiec, bardzo pasuje do surowej lekko całości. Więcej niż ładna
Dla nielubiących róży- must niuch
__________________
wymiana
Pani Stettke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-08, 16:40   #627
Daffodilka
Zakorzenienie
 
Avatar Daffodilka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 14 042
Dot.: Ostatnio testowałam/-em, cz. IV

Cytat:
Napisane przez Pani Stettke Pokaż wiadomość
Le Mat Menditorossa- nie lubię róży w perfumach, pisałam o tym tysiące razy. Róże konfiturowe, ciężkie sprawiają, że czuję się przebrana w ciężkie ciuchy, gorsety, koturny, loki, pieprzyki i sztuczne rzęsy. Czyli we wszystko, czym nie jestem. Róże z oudem, który uwielbiam, nie są wyjątkami. Wyjątki są dwa: Bitter Rose Broken Spear od DS Durga i właśnie Le Mat. Lekka, trochę podsuszona, naturalna, niewyszminkowana róża, z rumową poświatą paczuli, w bukiecie z niesłodkim nieśmiertelnikiem, otulona kaszmeranem. Nienatrętna, nie grająca pierwszych skrzypiec, bardzo pasuje do surowej lekko całości. Więcej niż ładna
Dla nielubiących róży- must niuch
Próbowałam się przekonać, ale dla mnie jednak zbyt różany
Daffodilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-08, 19:38   #628
Pani Stettke
Zakorzenienie
 
Avatar Pani Stettke
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 5 460
Dot.: Ostatnio testowałam/-em, cz. IV

Cytat:
Napisane przez Daffodilka Pokaż wiadomość
Próbowałam się przekonać, ale dla mnie jednak zbyt różany

Szkoda, to pewnie kwestia chemii skóry, moja na pierwszy plan wyciąga zawsze wszystkie nuty ostre i drzewne, a chowa słodycz, pewnie dlatego Le Mat tak ładnie się na mnie ułożył
__________________
wymiana
Pani Stettke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-09, 21:20   #629
dixi
Zakorzenienie
 
Avatar dixi
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 3 619
GG do dixi
Dot.: Ostatnio testowałam/-em, cz. IV

Sahara Noir TF - w testach nadgarstkowych cudny kadzidlany drewniak, po całości wylazło na mnie mnóstwo kitu pszczelego i nieświeżości dam mu jeszcze szansę, a jak nie to będę psikać na ciuchy
dixi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-09, 21:23   #630
lejdi007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 123
Dot.: Ostatnio testowałam/-em, cz. IV

bardzo lubię Halle Berry Exotic Jasmine
lejdi007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-04-30 09:49:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:54.