inni o Waszych paznokciach - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-17, 07:11   #1
leeloo
Rozeznanie
 
Avatar leeloo
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 588
GG do leeloo
Arrow

inni o Waszych paznokciach


Pytanie kieruje do osob ktore lubia 'poszalec' z paznokciami zarowno pod wzgledem dlugosci jak i koloru, zdobien..
Ciekawia mnie opinie jakie zbieracie na temat Waszych paznokci.. chodzi mi glownie o meska czesc populacj ale nie tylko..
pytanie natchnelo mnie o tyle ze to chyba najbardziej zwracaja uwage i wzbudzajaca najwiecej komentarzy czesc
na ktora sklada sie moj i podejrzewam Wasz wyglad

sama zbieram dosc sprzeczne opinie np. sa mezczyzni ktorym wybitnie nie podobaja sie dlugie i pomalowane paznokcie, preferuja b. krotkie i najwyzej mazniete jakims transparentnym kolorem co jednak wcale a wcale nie zniecheca mnie do zaprzestania moich praktyk...

z drugiej jest wielu ktorym sie podbaja a co mnie naprade szokowalo - potrafili nie zauwazyc diametralnej zmiany np. w fryzurze a zwracali uwage na kolor lakieru!

poniewaz dopadlo mnie szalenstwo paznokciowe
od czasu do czasu sie wypytuje znajomych jak postrzegaja nailart do ktorego sie przymierzam
i narazie np. wszyscy opowiadaja sie przeciw jakims zdobieniom a la hologramy , wzorki etc. niestety..


ja sama mam dosc mieszane uczucia ..uwielbiam malowac swoje panokcie i dobrze sie z nimi czuje ale nie zawsze podobaja mi sie podobne u kogos
poprostu wygladaja koszmarnie i jak pomysle ze ja tez tak wygladam
to mam mysli aby wlasnie nosic sie 'naturalnie'
leeloo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-17, 07:58   #2
madzila
Raczkowanie
 
Avatar madzila
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 143
Dot.: inni o Waszych paznokciach

Według mnie Paznokcie to cześć ubioru , powinny pasowac do Twojego wizerunk a co do ocen , stawienych przez inne osoby : to w kregu jakim ja sie obracam ,znalazła sie jeden Mężczyzna który była zaciekawiony moimi malowidłami, był to mój wykładowca jezka niemieckiego i miał odmnienna orientacje seksualną Pracuje w drogeri i czesto kobiety patrza z zaciekawiniem na moje paznokcie . dziwia sie ze sama je sobie maluje na obu rączkach Do pwerfekcji mi jeszcze sporo brakuje ,ale trening czyni mistrzem
madzila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-17, 08:06   #3
leeloo
Rozeznanie
 
Avatar leeloo
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 588
GG do leeloo
Dot.: inni o Waszych paznokciach

Madzila tu sie zgadzam w 100 procentach

paznokcie pomagaja w kreowaniu wizerunku
jesli takowy posiadamy oczywiscie

traktuje je jak ubrania

co do opinii na wlasny temat np sa kobiet ktore twierdza ze nadaja mi zbyt duzo drapieznosci .. w sumie taki mam image lubie czern,czerwien , ostre zestawienia i uwazam ze moje paznokcie stanowia wspaniale dopelnienie stroju
leeloo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-17, 09:52   #4
Nutka
Nutka nie gryzie!
 
Avatar Nutka
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 757
Dot.: inni o Waszych paznokciach

Moje paznokietki nawet jak nie byly modne wzorki zwracaly uwage i podobały sie ..zauwazylam ,że mężczyzna podobaja sie ciemne, soczyste kolory Oni bardzo podziwiaja moje paznokcie ..kiedys je tutaj wklejałam jak mam króciótkie..Kosmetyczki też mówia że mam taka ładna płytke ,wzorcową, ładnie uksztaltowana ... Lubię dłuzsze paznokcie i mocne kolory..Kiedys na Plotkowym nbyl wątek co mam ładnego czy cos ...ja mam fajne paznokcie

Nutka -Chwalipieta

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...e+kr%F3ciutkie
__________________

_________________________ _________________________ _
_________________________ _________________________ _


WYSZUKIWARKA nie gryzie


Nutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-17, 10:27   #5
leeloo
Rozeznanie
 
Avatar leeloo
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 588
GG do leeloo
Dot.: inni o Waszych paznokciach

Cytat:
Napisane przez Nutka
..zauwazylam ,że mężczyzna podobaja sie ciemne, soczyste kolory
heheh dokladnie tak

a chwalic sie trzeba
jak i exponowac nasze mocne strony
leeloo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-17, 13:38   #6
NieWskaZaNa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 334
Dot.: inni o Waszych paznokciach

Opinie na temat paznkoci, heh nie spotkała mnie jeszcze krytyka od męskiej częsci . Czasem tylko znajomi się dziwią jak można mieć tak długie paznokcie zawsze mi mówili, że ich bajeruje i nakładam sztucze, ale w końcu się przekonali, że to prawdziwe pazurki hihi Nie wiem zawsze mówią, że są bardzo ładnie pomalowane (ale może kłamią ). Za to zawsze moja mama krytykuje moje pazurki, bo nie lubi długich paznokci tak jak ja . Według mnie to najważniejsze jest, żebyśmy my same się dobrze z nimi czuły .
NieWskaZaNa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-17, 15:46   #7
DJ_cZaRnA
Raczkowanie
 
Avatar DJ_cZaRnA
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 286
GG do DJ_cZaRnA
Dot.: inni o Waszych paznokciach

Heh...to bardzi mile dostawać pochwały. Moje wzorki zawsze są pozytywnie i ciekawie komentowane w szkole, pracy, czasem nawet na ulicy czy w sklepie. To jest bardzo miłe uslyszec coś takiego. Zawsze mnie każdy pyta gdzie robilam pazurki a moja duma jest zawsze tym większa jak mówię zgodnie z prawdą, że to moje własne wykonanie. Chwalą mnie najczęściej kobiety, gdyż to z nimi na codzień mam największa styczność. Mężczyzni owszem też komentują, ale w bardzo malym stopniu. Jakoś zawsze wydaje mi się, że oni nie obsypują komplementami co do pazurków ani też nie komentują ich za często bo chyba zdają sobie sprawę z tego, że kobiety zwykle o to dbają najbardziej i dla nich to jasne, że tak jest a nie inaczej. Zwykle komentarze wypowiedziane przez mężczyzn w kierunku kobiet, które najczęściej daje mi się słyszeć to takie, że np. bardziej woleliby krótsze paznokcie albo dłuższe. Co do koloru i ozdóbek mało słyszę.
DJ_cZaRnA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-08-17, 20:04   #8
wścibiuszka
Zadomowienie
 
Avatar wścibiuszka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 644
Dot.: inni o Waszych paznokciach

Na moje pazurki zwraca uwagę wiele osób- może nie wzory są powalające ale ich długość. Dziewczyny pytają się czy są naturalne, chcą dotknąc i pytaja się jak moge z takimi żyć faceci są również pełni podziwu i naprawde bardzo czesto zwracaja na nie uwagę.
wścibiuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-17, 20:40   #9
-=Reyka=-
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 137
Dot.: inni o Waszych paznokciach

moja paznokcie rowniez sa jedna z moich mocnych stron sa mocne i dlugie i czesto slysze pytanie czy to moje prawdziwe paznokcie a pozniej mase pytan jak mi sie udaje je w takim stanie tak utrzymac lubie tez malowac paznokcie i dziewczyny tym tez sie zachwycaja nawet juz mam grono kumpeli ktore paznokcie "robia" tylko u mnie czesto tez slysze komplementy od panow,o tym ze sa piekne i szczegolnie o wzorkach bo czesto je ozdabiamhehe i chyba najczestsze pytanie:czy nie przeszkadzaja mi takie dlugie paznokcie ale to jest tak ze jak sie juz do dlugich pzyzwyczaimy to zle sie czujemy jak tak przrz przypadek ktorys sie zlamie i tzreba wyrownac( bo osobiscie tipsow nie toleruje u siebie nie potrafie wytrzymac nawet z jednym...
rzeczywiscie paznokcie sa dl amnie jak ubranie i nie wyobrazam sobie miec je niepomalowane lakierem

buziaczki
-=Reyka=- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-18, 21:58   #10
suonko
Rozeznanie
 
Avatar suonko
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 950
Dot.: inni o Waszych paznokciach

paznokietki mam pomalowane niemalże cały czas nawet mojej pani od chemii się spodobały mój facet zawsze zauważy zmianę, podoba mu się, koledzy pytją jak się tak maluje fiu fiu może kiedyś zostanę lakiernikiem samochodowym
suonko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-19, 22:22   #11
karmeleiro
Zadomowienie
 
Avatar karmeleiro
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Trojmiasto
Wiadomości: 1 979
GG do karmeleiro
Dot.: inni o Waszych paznokciach

ja tak tylko na chwile zajrzalam na to forum, bo moje paznokcie sa lamliwe, nie maja ladnego ksztaltu, kazdy lakeir, nawet z podkladem odpryskuje z nich w zastraszajacym tepie. Raz nalozylam sobie tipsy, o wiele dluzsze niz moje wlasne i po chwili moczylam je, zeby zdjac. To nie dla mnie. Lubie wygaldac elegancko, kiedy musze pomaluje na jednolity pasujacy kolor, bo wzorkow nie lubie.

natomiast podziwiam dziewczyny, ktore maja naturalne dlugie i mocne paznokcie. To jest dar natury za sztucznymi, a szczegolnie zelowymi nie przepadam. pozdrawiam!
__________________
************************* **********************
Czarownice sa zwykle tak towarzyskie jak koty......wiekszosc czarownic jest zyczliwa (ogolnie), lagodna (dla pokornych), wielkoduszna (dla zaslugujacych, bo nie zaslugujacy dostawali wiecej niz im sie nalezalo) i oddana generalnie swemu powolaniu, ktore oferuje w zyciu raczej kopniaki niz calusy.
T.P


************************* **********************
karmeleiro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-20, 10:07   #12
carla1010
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 566
GG do carla1010
Dot.: inni o Waszych paznokciach

Ja swoimi niestety pochwalić się nie mogę :-(. Od prawie dwóch lat mam albo żelowe albo akrylowe. Z tych które nosze od półtora roku jestem bardzo zadowolona (akrylowe zakładane w jednym konkretnym miejscu). Od tego czasu mam różne cudeńka na rączkach. Mężczyźni raczej nie komentują, raz zdarzyło mi się że skomentował Pan :"Jejku jakie ma Pani ładne paznokcie, prawdziwe cudeńka" . Kiedys też mojego TŻ dziadek się nimi zainteresował . Mój TŻ też komentuje i raz tylko tak średnio mu sie podobały, to były materiałowe kwiatki opalizujące wtopione w akryl. Panie czasem też pytają czy to moje naturalne.
Jedynymi którym nie podobają sie moje pazurki są moja ciocia, siostra cioteczna i jedna sąsiadka, które chyba najnormalniej zazdroszą, że zawsze mam cos ciekawego na pazurkach. KOmantarze sa tego typu: "nie szkoda Ci pieniędzy na takie głupoty?", "jak można w ogóle funkcjonować z takimi paznokciami?", "Ty chyba w domu nic nie robisz po z takimi paznokciami to nie sposób". A niedalej jak wczoraj skończyłam kłaść płytki w toalecie . Ciekawe co tym razem powiedzą .
Ja tam jestem z nich dumna i narazie nie zamierzam być "normalna" i przestać nosic akrylowe pazurki.
carla1010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-20, 16:51   #13
LnK
Wtajemniczenie
 
Avatar LnK
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 2 264
Dot.: inni o Waszych paznokciach

tez kiedys mialam taka "manie" ..co tydzien inne paznokcie.. wzorki nie wzorki pamietam w klasie to zawsze dziewczyny.. a co mnie zdziwilo to nawet koledzy podziwiali co teraz wymyslilam.. wyrazali opinie na temat wzorkow..mowili ktore im sie podobaja ktore nie.. ..calkiem fajne uczucie.. teraz moze juz tak nie szaleje z tym ..teraz wole bardziej takie naturalne kolory nie lubie zabardzo krzykliwych paznokci jakos zle mi na psychice z tym eheheh.. zboczenie :P
ale fajna sprawa z tym calym malowaniem ..czasem sobie dorabiam nawet.. zawsze to 10 zł wiecej w kieszeni ^^ ...
i staram sie zawsze dopasowac paznokcia jak nie do ubrania to do makijazu ..:P
LnK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-20, 19:43   #14
froggie
Zakorzenienie
 
Avatar froggie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Żabkowo
Wiadomości: 11 756
Dot.: inni o Waszych paznokciach

Jaki pisały moje poprzedniczki - paznokcie to podstawa naszego wyglądu. Iść z niepomalowanymi to tak samo jak nie założyć spodni czy bluzki
Ja mam na ich punkcie fioła już ładnych parę lat , jeszcze jak byłam w podstawówce to zaczęłam juz tworzyć wzorki co w tamtych czasach było nie do pomyślenia
A w L.O. nawet nauczyciele podziwali wzorki i sie pytali czy to nie naklejki
a reszta zawsze się pytała czy chce mi się je tak malować. Ogólnie każdy był pod wrażniem i zawsze kończyło sie kometnarzem "ty żabciu to masz talent" Zawsze patrzyli co dziś mam na pazokciach i teraz też tak jest "żabciu co dziś masz na pazurkach, pokazuj..."
A mój facet sam kupuje mi lakiery żebym miała czym malować
tylko tata zazwyczaj marudzi, że cały czas nic innego nie robię tylko te paznokcie i paznokcie, hihi
__________________
flejksy (klik!)
Zapraszam
froggie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-20, 20:49   #15
Mallutka
Zadomowienie
 
Avatar Mallutka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 136
Dot.: inni o Waszych paznokciach

mnie tam matka natura nie dała zbyt ładnych paznokci- ale sobie je wypracowalam Moj mezczyzna jakos wieksza uwage zwraca na paznokcie u stop. Najlepiej zeby byly w jakims intensywnym kolorku- czerwien, fiolet alboe tez zeby fajnie kontrastowaly z butkami- fetyszysta

Co do paznokci u rak (robie glownie francuski m.) to ciagle slysze (zwlaszcza od mamy) kiedy obetniesz wreszcie te krogulce. No ale z tego co czytam to chyba juz taka rola mam
Mallutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-21, 02:31   #16
karmeleiro
Zadomowienie
 
Avatar karmeleiro
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Trojmiasto
Wiadomości: 1 979
GG do karmeleiro
Dot.: inni o Waszych paznokciach

Cytat:
Napisane przez froggie
Jaki pisały moje poprzedniczki - paznokcie to podstawa naszego wyglądu.
akurat nie do konca sie zgodze, czesto chodze z niepomalowanymi, chociaz zadbanymi i nie czuje sie gola natomiast do niedawna gola sie czulam, jak nie mialam pomalowanych rzes...
__________________
************************* **********************
Czarownice sa zwykle tak towarzyskie jak koty......wiekszosc czarownic jest zyczliwa (ogolnie), lagodna (dla pokornych), wielkoduszna (dla zaslugujacych, bo nie zaslugujacy dostawali wiecej niz im sie nalezalo) i oddana generalnie swemu powolaniu, ktore oferuje w zyciu raczej kopniaki niz calusy.
T.P


************************* **********************
karmeleiro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-23, 09:55   #17
Idril
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 205
Dot.: inni o Waszych paznokciach

ja mialam kiedyyys dlugie paznokcie i wszyscy sie dziwili jak mozna miec takie dlugie a teraz mi sie rozdwajają wiec robie sobie kuracje Muuusza byc ładne Są twarde, maja ładny kształt, tylko sie rozdwajaja... heh... A co ciekawe miesiac temu tez slyszalam ze mam śliczne paznkocie Bo byly pomalowane - nie bylo widać niedoskonałosci
Idril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-07, 18:30   #18
smiechotka
Rozeznanie
 
Avatar smiechotka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Białystok/Warszawa
Wiadomości: 645
Dot.: inni o Waszych paznokciach

Moje paznokcie wyrażają mnie ;o) I jak to kiedyś ktoś powiedział 'drapieżna kociczka z Ciebie jest'. I chyba tak jest. Paznokcie tak, jak to wcześniej napisałyście mają pasowac do stroju, nastroju i wyglądu. Traktuje je jak wdzianko ;o)
__________________

Kalosza aparatkowa:
góra: 30.10.2008r.-21.10.2010r.
dół: 19.03.2009r.-7.07.2011r.
Koszt leczenia: 4 285zł.

Obsesja <3

smiechotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-07, 20:04   #19
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: inni o Waszych paznokciach

Dla mnie, podobnie jak dla większosci dziewczyn wygląd pazurków jest niezwykle istotny. Ostatnio zauważyłam, ze przybiera to nawet charakter pewnego zboczenia - pierwsze co robie gdy kogos poznaję , to rzut oka na paznokcie i profesjonalna ich ocena (" zelki.., akrylowe.., oojj jakie paskudne, jaki ładny frenchyk... itd"). Ja osobiście baardzo lubię się wyrózniac, szarą myszą nigdy nie byłam i zarówno ubior jak i pazury muszą byc nietypowe i inne od wszystkich...Dlatego uwielbiam wszelkie pazurkowe swiecidelka, kolczyki, cyrkonie, brokaty, holoski itd. Nie raz i nie dwa, siedziałam w szkole czy na zajęciach otoczona wianuszkiem dziewczyn , wysłuchując przeróznych ochów i achów ! Najzabawniejsze sa natomiast panie np. w autobusie - jak tylko namierzą moja ręke , potarfią przez dobre kilka przystanków nie spuszczac z niej wzroku A co do facetów..zdecydowana większość zwraca na nie uwagę i jakoś komentuje - zawsze jest to komentarz pozytywny, często sie nawet zachwycaja ( co jednak moim zdaniem jest elementem podrywu więc takie uwagi puszczam mimo uszu) . Jedynym znanym mi facetem ,ktory byl przeciwny tipsom, był moj eks - który jednak sam obiektywnie musial przyznać ,ze fajne ,długie pazurki są naprawdę sexi
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-07, 20:21   #20
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: inni o Waszych paznokciach

A mnie dzis kolezanki pytały czy mam tipsy
Oczywiscie mam swoje naturalne paznokcie, a na nich french ze wzorkiem
Ash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-07, 20:30   #21
Aneciak
Zadomowienie
 
Avatar Aneciak
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Limerick/Łódź
Wiadomości: 1 019
GG do Aneciak
Dot.: inni o Waszych paznokciach

na pierwszych jazdach na prawie jazdy miałam akryl z 4 kolorami zieleni brokacikowej, tzn czterokolorowy a pan instruktor: oooooooooo a wygodnie w tym Pani? a po tygodniu wpadłam na jazdy w purpurowo- złotych to powiedział, że.... ja chyba nic nie umiem w nich zrobić. Wnerwia mnie taka gadka bo naprawdę wszystko w nich robię- od prania ręcznego delikatnych tkaninek po gotowanie i czesanie innych, wykonywanie trwałej...( nie sobie )
__________________
Aneciak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-07, 20:34   #22
Misia.m
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 195
GG do Misia.m
Dot.: inni o Waszych paznokciach

W mojej pracy mam stycznośc z całym przekrojem społeczeństwa, wiekowym też.
Jednymi z pierwszych moich komentatorów w pracy, były : starsze panie.
Tu miłe zaskoczenie, bardzo podobały im się moje pierwsze wzorki, te niezgrabne pierwsze próby.
Natomiast zaskoczyło mnie jak bardzo faceci w srednim i starszym wieku zwracają uwagę na ręce,czasami się odważa na jakis komentarz.

Najlepsze było to jak miałam jakiś wzorek w paseczki , a kilka razy ktoś mnie pytał gdzie taki lakier ,sam robiący paski można kupić)
Misia.m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-07, 20:38   #23
carla1010
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 566
GG do carla1010
Dot.: inni o Waszych paznokciach

Aneciak dokonale Cie rozumiem, co zasdrośniejsze jednostki mówią: a dłuższych się nie dało? Ja zawsze mam robione z tego co pamiętam 2 potem troszkę są dłuższe. Ja tam robię nimi wszystko, problem czasem jest przy wsiadaniu do samochodu, bo jak się spieszę i ręka się ześlizgnie, to nie raz bolało jak diabli. I raz z całej pary przywaliłam w płytki i pazur pekł i przez 3 dni bolał ale się ni złamał .
carla1010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-07, 20:41   #24
Aneciak
Zadomowienie
 
Avatar Aneciak
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Limerick/Łódź
Wiadomości: 1 019
GG do Aneciak
Dot.: inni o Waszych paznokciach

Cytat:
Napisane przez paulakrk
Najzabawniejsze sa natomiast panie np. w autobusie - jak tylko namierzą moja ręke , potarfią przez dobre kilka przystanków nie spuszczac z niej wzroku
taaa znam to na początku miałąm odruch "chowania pazurków" w takiej sytuacji tzn np. trzymałam rączki inaczej albo poręczy inaczej się trzymałam...ale wkońcu przestałam tak robić. A niech się gapią
__________________
Aneciak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-07, 20:43   #25
Aneciak
Zadomowienie
 
Avatar Aneciak
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Limerick/Łódź
Wiadomości: 1 019
GG do Aneciak
Dot.: inni o Waszych paznokciach

Cytat:
Napisane przez carla1010
Aneciak dokonale Cie rozumiem, co zasdrośniejsze jednostki mówią: a dłuższych się nie dało? Ja zawsze mam robione z tego co pamiętam 2 potem troszkę są dłuższe. Ja tam robię nimi wszystko, problem czasem jest przy wsiadaniu do samochodu, bo jak się spieszę i ręka się ześlizgnie, to nie raz bolało jak diabli. I raz z całej pary przywaliłam w płytki i pazur pekł i przez 3 dni bolał ale się ni złamał .
ja też kiedyś drzwiami przywaliłam i o dziwno... hmm... akrylowy nie pękł ale mój naturalny tak i był siny pod spodem ale było wszystko ok, żadnych grzybków i innych świństw potem paznokietek się ładnie zagoił sam pod akrylem bo miał tam święty spokój
__________________
Aneciak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-07, 20:51   #26
yedanna
Zakorzenienie
 
Avatar yedanna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 345
Dot.: inni o Waszych paznokciach

Oj, ja swoje paznokietki mam niemilutkie jakieś więc skusiłam się na akryle i są cudowne nieskromnie mówiąc...
Czuję się bardzo kobieco no i lubię jak znajomi patrzą na moje łapki i zachwycają się. Kobieca próżność...
Z długością nie przesadzam - nie lubię długich pazurków, wystarczy że wystają poza opuszki palców.
A wzorki, hmm? Preferuję albo francuski albo jakiś kolorek i wzorek na dwóch paznokciach u jednej łapki. Z tym się czuję najlepiej.
Ale dopiero teraz nie mam nic do zarzucenia swoim łapkom Są moją ozdobą
yedanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-07, 22:07   #27
ka_ma
Zakorzenienie
 
Avatar ka_ma
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 115
Dot.: inni o Waszych paznokciach

Cytat:
Napisane przez Aneciak
powiedział, że.... ja chyba nic nie umiem w nich zrobić. Wnerwia mnie taka gadka bo naprawdę wszystko w nich robię- od prania ręcznego delikatnych tkaninek po gotowanie i czesanie innych, wykonywanie trwałej...( nie sobie )

ooo skad ja to znam ? w pracy nie raz slyszalam "ale w domu to chyba nic nie robisz" tez mnie to denerwuje bo kazdemu sie wydaje ze jesli ktos ma dlugie paznokcie to lezy do gory brzuchem i tylko grrrrr
ka_ma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-08, 07:19   #28
ewunia2
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Z stąd gdzie mi dobrze;-)
Wiadomości: 1 275
Dot.: inni o Waszych paznokciach

Będę nieskromna i napiszę, że swoje własne paznokcie mam całkiem fajne. Ładny kształt i długa płytka, nawet jak są krótkie ładnie wyglądają. Sama o nie dbam, maluję i ozdabiam.
Noszę średniej długości i naprawdę nieraz słyszałam komplementy, a to
w pracy, w szkole, koleżanki się pytaly czy sama zdobiłam i czy to moje własne. Jest to bardzo miłe . Nawet co poniektórzy faceci zauważają
i komentują, że ładne. I moze coś w tym jest ale mój TŻ też b.lubi ciemne kolory
ewunia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-08, 07:48   #29
tiara
Zadomowienie
 
Avatar tiara
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wrocław / Kielce
Wiadomości: 1 220
GG do tiara
Dot.: inni o Waszych paznokciach

Ja tez nie cierpie komentarzy typu ' jak ty z nimi funkcjonujesz?' Bo naprawde robie nimi wszystko w domu. Moj ukochany lubi moja dlugosc i ksztalt ale za to nie cierpi wzorkow, chcialby zeby najlepiej byly caly czas jednolicie czerwone Ja jednak bez wzorkow zyc nie moge a teraz mam faze na zatapianie wszystkiego

P.S wkurzaja mnie klawiatury z malym enterem bo z reguly wciskam tez klawisz pwyzej przez pazurki
__________________
In Barcelove

1 etap 6 -5 - 4 - 3- 2 - 1

Winners do what losers don't want to do
tiara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-08, 07:50   #30
Aneciak
Zadomowienie
 
Avatar Aneciak
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Limerick/Łódź
Wiadomości: 1 019
GG do Aneciak
Dot.: inni o Waszych paznokciach

Cytat:
Napisane przez ewunia2
I moze coś w tym jest ale mój TŻ też b.lubi ciemne kolory
to mój TŻ jest chyba jakiś wyalieniowany pod tym względem ponieważ jemu się podobają... takie mleczno- różowe pazurki +french... jak mam np. elegancką wersję wieczorową na pazurkach to on od razu: a kiedy będzie ten taki kolorek elegancki ? ( elegancki ??!! ). Ni o wtedy się zaczyna tłumaczenie że kochanie i owszem elegancki french jest, ale na wieczór Anetka preferuje ciemniejsze kolorki. bardziej zmysłowe...i wtedy TŻ zazwyczaj mówi: zmysłowy to jest french a nie buraczkowy kolor
__________________
Aneciak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:09.