Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-25, 14:49   #1921
mamamichałka
Zadomowienie
 
Avatar mamamichałka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 489
GG do mamamichałka
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe

Cytat:
Napisane przez Jazzlyn Pokaż wiadomość
Jasne soczewki to np freshlook colors, kolory blue i violet, zdjęcia przykładowo tutaj i tutaj , ale jest tego troche więcej w wątku jak dobrze przeszukasz.
Znalazłam jeszcze fotkę Expressions blue (fotka 1), ale widziałam te soczewki na innej osobie i nie uzyskała takiego jasnego efektu. Soflens natural Colors pacific blue tez są dosyć jasne.
Uchuchu...fajne.
Podobają mi sie-tym bardziej,że zamówilam sobie dwie pary Blue i jedną Blue Topaz (3 z kolei).Wkrótce wrzuce zdjęcia-niech skonczy mi sie tylko termin Blue Topazów ktore mam otwarte-obiecalam sobie,ze nie bede otwierac wiecej jak jedne soczewki.
Zmartwilam sie bo uszkodzilam sobie moje nowe Freshlooki Sapphire Blue-nowymi pazurkami....(szpice:roll eyes i musialam wyrzucic.zresztą jak dla mnie sa chyba za duze-mialam z nimi taką sytuacje,że nie przylegaly do gałki oka-tylko zbierały się pod nią pęcherzyki powietrza,które musiałam usuwac przeciągając....
__________________
Perfumy na wymianę

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275116
mamamichałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-25, 15:20   #1922
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe

tak sobie właśnie pomyślałam, że soczewki mogą wydawać się wypukłe z tego prostego powodu, że leżą na rogówce, która ma kształt kulisty, a tęczówka jest prosta, dlatego też gdy wystaje naturalny kolor spod źrenicy, wrażenie wypukłości jest przez tą głębię podkreślane...
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-25, 16:27   #1923
nataszka1508
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 74
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe

Cytat:
Napisane przez motola Pokaż wiadomość
Czesc dziwecznyn, bylam wczoraj u okulisty i wyszło,ze mam dosc nie typowa wade i jesli juz zdecyduje sie na soczewki to maja byc toryczne. czy ktos takie nosi? chyba nie ma kolorowych takich. i jeszcze na dodatek sa sporo drozsze... Pozdrawiam
toryczne soczewki sa dla osob, ktore maja astygmatyzm, polepszja one ostrosc, sa drozsze, ale roznica w widzeniu jest zauwazalna.
nataszka1508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 10:01   #1924
eryka06
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe

Hej !!! Ja mam teraz freshlook colors sapphire blue i są śliczne Wcześniej miałam blue i były też ładne ale jasne. Teraz to moje oczka są niebieściutkie i zauważalne I chyba żadnych innych nie kupię, bo freshlooki są dla mnie bardzo wygodne - wogóle ich nie czuję. No chyba, że będę zmieniać kolorki A jak zielone freshlooki colors wyglądają?? Ładna ta zieleń jest ??
Później wkleję zdjątka.
eryka06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 15:02   #1925
agawitta
Przyczajenie
 
Avatar agawitta
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe

Wedle życzenia wklejam zdjęcie Freshlooków zielonych, są to FL Colors green, dodam że moj naturalny kolor oczu to zielonkawo- hmmm... brązowy lub coś koło tego (bliżej nieokreślone), dosyć ciemne
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg oczka.jpg (67,4 KB, 338 załadowań)
agawitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 19:18   #1926
LoveCanada
Raczkowanie
 
Avatar LoveCanada
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Europejska Stolica Kultury 2016 ;)
Wiadomości: 140
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe

Sluchajcie mam problem:P mam oczy szaro-niebieskie (w zaleznosci od swiatla) i chce kupic freshlooki colorblends. Mam juz brazowe - sa fantastyczne, ale chcialabym sprobowac czegos nowego... Waham sie miedzy turkusowymi (slyszalam, ze wygladaja swietnie, ale jak ogladalam zdjecia umieszczone wczesniej - mnie nie przekonuja:P, choc zdjecia na pewno nie oddaja ich dokladnie - wiec albo sa rzeczywiscie obledne albo tandetne:P), niebieskie - a tak, zeby podkeslic kolor oczu - byle nie byly zbyt niebieskie (takie wsciekle) no i fioletowe - te ostatnie wygladaja wspaniale... Ale tak na co dzien:|... chyba nie za bardzo... Prosze o rady i z gory dziekuje za pomoc
LoveCanada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 22:26   #1927
Burbery
Zadomowienie
 
Avatar Burbery
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 307
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe

ja nie polecam turquoise, sto razy lepsze są carribean aqua z dimensions, bo te colorblends są bardzo ciemne i kolor wydaje się hmm.. brudny
__________________
Mój raczkujący blog o woskach zapachowych
http://woskomania.blogspot.com/
https://www.facebook.com/woskomania/
Burbery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-28, 12:57   #1928
LoveCanada
Raczkowanie
 
Avatar LoveCanada
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Europejska Stolica Kultury 2016 ;)
Wiadomości: 140
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe

Aha... w sumie zalezy mi raczej, zeby efekt byl w miare naturalny
LoveCanada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-28, 16:19   #1929
Burbery
Zadomowienie
 
Avatar Burbery
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 307
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe

z naturalnością też odsyłam raczej do dimensions. nosząc colorblends szpara na źrenicę trochę jak u robota wygląda. Szkoda że porządnych zdjęc nie zrobiłam w obu soczewkach, to bym Ci pokazała... Ogólnie przeszłam przez wszystkie dimensions, kilka par colors i tylko jedną colorblends (zraziłam się). Gdybym miaa wybierac w turkusach postawilabym znow na carribean aqua.
Pozdrawiam
__________________
Mój raczkujący blog o woskach zapachowych
http://woskomania.blogspot.com/
https://www.facebook.com/woskomania/
Burbery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-28, 18:04   #1930
dzini
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 3
GG do dzini Send a message via Skype™ to dzini
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe

Witam, jestem tu pierwszy raz i chcialabym sie podzielic moimi wrazeniami po zalozeniu soczewek FRESHLOOK COLORBLENDS BROWN Moj naturalny kolor oczu to hmm niebiesko - piwny? Mam krzywizne 8.6, srednica 14.5 i mimo, ze na codzien zawsze nosilam soczewki Purevision o srednicy 14 nie poczulam zadnej roznicy... Soczewki sa wygodne i dobrze sie nosza, chociaz przez pierwsze kilka godzin widzialam przez mgle. Otwor na zrenice na codzien niezauwazalny. Ogolnie polecam, w razie pytan prosze pisac, G 2475511
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1 colorblends brown.jpg (43,0 KB, 268 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2 colorblends brown.jpg (45,3 KB, 229 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3 colorblends brown.jpg (25,5 KB, 238 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4 colorblends brown.jpg (27,3 KB, 157 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5 colorblends brown.jpg (23,5 KB, 271 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6 natur.jpg (61,6 KB, 167 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7 natur.jpg (71,3 KB, 224 załadowań)

Edytowane przez dzini
Czas edycji: 2009-03-28 o 18:18
dzini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-28, 19:12   #1931
Jazzlyn
Zadomowienie
 
Avatar Jazzlyn
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 313
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe

Fajny efekt, bardzo naturalnie
Jazzlyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-29, 17:59   #1932
LoveCanada
Raczkowanie
 
Avatar LoveCanada
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Europejska Stolica Kultury 2016 ;)
Wiadomości: 140
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe

Cytat:
Napisane przez Burbery Pokaż wiadomość
z naturalnością też odsyłam raczej do dimensions. nosząc colorblends szpara na źrenicę trochę jak u robota wygląda. Szkoda że porządnych zdjęc nie zrobiłam w obu soczewkach, to bym Ci pokazała... Ogólnie przeszłam przez wszystkie dimensions, kilka par colors i tylko jedną colorblends (zraziłam się). Gdybym miaa wybierac w turkusach postawilabym znow na carribean aqua.
Pozdrawiam
No to mam problem. Dimensions wykluczyłam na samym poczatku... Postanowilam powtornie zamowic brazowe no i niebieskie (tylko jakie??? <zalamka>)
LoveCanada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 11:25   #1933
eryka06
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe

Załączam obiecane zdjątka Freshlooków colors Saphire blue
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_5963.jpg (14,8 KB, 457 załadowań)
eryka06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 15:42   #1934
LoveCanada
Raczkowanie
 
Avatar LoveCanada
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Europejska Stolica Kultury 2016 ;)
Wiadomości: 140
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe

Wygląda naprawdę ślicznie, choć jak dla mnie, ten sapphire blue jest zbyt intensywny Miałaś może zwykłe blue? I jaki masz naturalny kolor oczu? Wiem, że Colors są jednotonowe - nie wyglądają zbyt nienaturalnie w świetle dziennym?
LoveCanada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 18:12   #1935
Burbery
Zadomowienie
 
Avatar Burbery
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 307
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe

wyglądają bardzo naturalnie oto moje colors blue. Szafiry są śliczne, ale myślę że do takiego koloru niestety potrzebna jest nieskazitelna cera i bardzo ładne oko (które Ty masz).
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg colors blue by burbery.jpg (24,8 KB, 362 załadowań)
__________________
Mój raczkujący blog o woskach zapachowych
http://woskomania.blogspot.com/
https://www.facebook.com/woskomania/

Edytowane przez Burbery
Czas edycji: 2009-03-30 o 18:20
Burbery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 19:36   #1936
LoveCanada
Raczkowanie
 
Avatar LoveCanada
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Europejska Stolica Kultury 2016 ;)
Wiadomości: 140
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe

Pięknie!!! Idealny kolor subtelny, ale wyrazisty masz naturalnie niebieskie oczy prawda?
Już kompletnie nie wiem czy zamówić dimensions (pacific blue, caribbean aqua), colors (blue) :P

A co Ty bys mi polecala ?

Edytowane przez LoveCanada
Czas edycji: 2009-03-30 o 22:02
LoveCanada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-31, 08:17   #1937
Burbery
Zadomowienie
 
Avatar Burbery
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 307
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe

LoveCanada, pokaż oczy! Ja mam np. szaroniebieskie, raczej ciemne. Do takich oczy jak moje najmniej polecam paciffic blue, są bardzo granatowe, ciemne, kiepski efekt dały. Carribean aqua już lepiej, ale na jaśniejszych oczach wyglądały by lepiej. Jednak moja ciemna tęczówka najlepiej się czuję w jasnym blue, ale pewnie do turkusu kiedyś jeszcze wrócę
__________________
Mój raczkujący blog o woskach zapachowych
http://woskomania.blogspot.com/
https://www.facebook.com/woskomania/
Burbery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-31, 14:26   #1938
Magdzia1988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1
Unhappy Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe

czesc . mam taki maly problem i pytanko do was. Mianowicie zamowilam sobie soczewki z geoptica na poczatek zblizone do koloru oczu wiec sa one zielone sa super maja ciemna otoczke wiec kolorek oczu jest bardziej intensywny i wydaja sie one wieksze lecz dookola zrenicy widac moj naturalny kolor oczu . czyli otwor na zrenice jest za duzy co powoduje ten maly dyskomfort. chciala bym sie dowiedziec dlaczego tak jest i czy tak jest przy karzdych soczewkach. chciala bym zamowic sobie ciemne soczewki ale puki co to jest beznadziejny pomysl bo nie chce miec brazowych oczu a dookola zrenicy zielonych. czy mozecie cos poradzic?
Magdzia1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-31, 19:57   #1939
theoneandonly
Wtajemniczenie
 
Avatar theoneandonly
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 275
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe

A ja zawsze chciałam sobie kupić czarne soczewki-ale nie wiem czy taki kolor jest w ogóle gdzieś dostępny.
Poza tym kupić to jedno, a założyć drugie.
Nie wiem czy bym sobie poradziła z aplikacją
theoneandonly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-31, 21:40   #1940
eryka06
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe

Mój naturalny kolor to brąz, tak miałam wcześniej blue, ale teraz sapphire blue jest bardziej zauważalny i przyciąga spojrzenia innych osób Co nie oznacza, że nie wrócę jeszcze kiedyś do blue
Spróbuję na pewno, jako następne, zielone Dla mnie te soczewki są bardzo wygodne, dlatego na razie nie będę kombinować z innymi firmami
Załączam jeszcze raz moje oko w Freshlook colors blue i Freshlook colors sapphire blue
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_4555.jpg (16,9 KB, 331 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_5963.jpg (15,0 KB, 309 załadowań)

Edytowane przez eryka06
Czas edycji: 2009-03-31 o 21:44
eryka06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-01, 19:47   #1941
LoveCanada
Raczkowanie
 
Avatar LoveCanada
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Europejska Stolica Kultury 2016 ;)
Wiadomości: 140
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe

No coz... Zdjecie z lampa i moje oczy wyszly na nim dosyc 'martwo' :P, w rzeczywistosci sa bardziej niebieskie, ale odcien jako-tako taki mam:P no ale mam nadzieje, ze bedziesz w stanie 'wydedukowac', czy w turkusowych dimensions bede wygladac w miare ok (ladnie?).
I jeszcze jedno - przechodze przez rozne etapy i ostatnio stwierdzilam, ze nie chce kupowac pieknych, idelanych colors blue, z prostego powodu - w ten sposob podkresle niedoskonalosc moich naturalnych oczu, a non stop w nich chodzic nei bede Czy turkus tez nie da tego samego efektu? W koncu to tez pewien odcien niebieskiego... W tej kwestii - fioletowy jest bezpieczniejszy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC08397-1.jpg (11,5 KB, 227 załadowań)

Edytowane przez LoveCanada
Czas edycji: 2009-04-01 o 19:49
LoveCanada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-01, 20:41   #1942
Burbery
Zadomowienie
 
Avatar Burbery
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 307
Dot.: Re: Do dziewczyn noszących kolorowe soczewki!

Cytat:
Napisane przez LoveCanada Pokaż wiadomość
No coz... Zdjecie z lampa i moje oczy wyszly na nim dosyc 'martwo' :P, w rzeczywistosci sa bardziej niebieskie, ale odcien jako-tako taki mam:P no ale mam nadzieje, ze bedziesz w stanie 'wydedukowac', czy w turkusowych dimensions bede wygladac w miare ok (ladnie?).
I jeszcze jedno - przechodze przez rozne etapy i ostatnio stwierdzilam, ze nie chce kupowac pieknych, idelanych colors blue, z prostego powodu - w ten sposob podkresle niedoskonalosc moich naturalnych oczu, a non stop w nich chodzic nei bede Czy turkus tez nie da tego samego efektu? W koncu to tez pewien odcien niebieskiego... W tej kwestii - fioletowy jest bezpieczniejszy
Są ciemniejsze od moich, turkus będzie wyglądał bardzo ładnie ale będziesz miała ciemne oczy - taka głębia oceanu, raczej wpadająca w zieleń. Co do podkreślania niedoskonałości własnego koloru - głupoty gadasz , nikt tego tak nie odbierze. Moje niebieskie powalają, ale jak ktoś mnie widział w niebieskich, a potem w naturalnym burym kolorze, to reakcja jest "pasuje Ci ten kolor" - bo tak się wygląda naturalnie. Zobaczysz, nawet jeśli najpierw spróbujesz turkusu, to potem zapragniesz zieleni, niebieskiego, itd. Na jednej parze soczewek kolorowych się nie kończy - to uzależnia!

Tak patrze na kolor Twoich brwi - jesteś blondynką. C. aqua będą wyglądać bardzo ładnie. Poczekamy może inne dziewczyny Ci coś doradzą
__________________
Mój raczkujący blog o woskach zapachowych
http://woskomania.blogspot.com/
https://www.facebook.com/woskomania/

Edytowane przez Burbery
Czas edycji: 2009-04-01 o 20:46
Burbery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-06, 18:23   #1943
LoveCanada
Raczkowanie
 
Avatar LoveCanada
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Europejska Stolica Kultury 2016 ;)
Wiadomości: 140
Dot.: Re: Do dziewczyn noszących kolorowe soczewki!

Cytat:
Napisane przez Burbery Pokaż wiadomość
Są ciemniejsze od moich, turkus będzie wyglądał bardzo ładnie ale będziesz miała ciemne oczy - taka głębia oceanu, raczej wpadająca w zieleń. Co do podkreślania niedoskonałości własnego koloru - głupoty gadasz , nikt tego tak nie odbierze. Moje niebieskie powalają, ale jak ktoś mnie widział w niebieskich, a potem w naturalnym burym kolorze, to reakcja jest "pasuje Ci ten kolor" - bo tak się wygląda naturalnie. Zobaczysz, nawet jeśli najpierw spróbujesz turkusu, to potem zapragniesz zieleni, niebieskiego, itd. Na jednej parze soczewek kolorowych się nie kończy - to uzależnia!

Tak patrze na kolor Twoich brwi - jesteś blondynką. C. aqua będą wyglądać bardzo ładnie. Poczekamy może inne dziewczyny Ci coś doradzą
Dobra, to już ostatnie pytanie (nooo... ost. dwa;p) i juz Cię nie męczę.
1. Czyli turkusowe są bardziej zielone niż niebieskie:|?
2. Abstrahując od tego, co mówiłam wcześniej (nie kierując się żadnymi moimi sugestiami), które/jakiego koloru soczewki byś wybrała?
LoveCanada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-06, 20:07   #1944
Burbery
Zadomowienie
 
Avatar Burbery
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 307
Dot.: Re: Do dziewczyn noszących kolorowe soczewki!

oczywiście są bardziej zielonkawe, to kolor pośredni między zielonym a niebieskim. Mi najbardziej pasują colors blue, dla mojej urody są najlepsze. Na drugim miejscu byłam zadowolona z carribean aqua, potem z sea green, na końcu paciffic blue i colorblends turquoise. Więcej nie próbowałam, w przyszłości skuszę się być może na colors violet i tyle . tak naprawdę druga osoba może Ci polecić ze względu na naturalność, komfort noszenia... ale kolor u każdego wychodzi ciut inaczej i nie każdemu jest ładnie w takim a takim kolorze. Musisz sama testować. Wpisz w wyszukiwarkę, jest naprawdę mnóstwo zdjęć w wątku
__________________
Mój raczkujący blog o woskach zapachowych
http://woskomania.blogspot.com/
https://www.facebook.com/woskomania/

Edytowane przez Burbery
Czas edycji: 2009-04-06 o 20:08
Burbery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-06, 20:53   #1945
erolek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 340
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe

Mam pytanie do użytkowniczek Freshlook dimension. Dzisiaj założyłąm dzisiaj kolor carribean aqua. Wszystko fajnie, kolor super tylko problem w tym, że po założeniu w tej dziurze na źrenicę robi mi się jakby zaschnięty zaciek w kształcie kółka i widzę przez to jak przez mgłę. Czy Wy też tak miałyście? Co to jest? Pierwszy raz spotkałam się z czymś takim. Dodam, że krzywizna jest dobra. Musiałam je zdjąć po 3 godzinach bo w pracy nie mogłam pracować. Dobrze, że zabrałam inną parę soczewek
erolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-06, 20:57   #1946
LoveCanada
Raczkowanie
 
Avatar LoveCanada
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Europejska Stolica Kultury 2016 ;)
Wiadomości: 140
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe

Cytat:
Napisane przez erolek Pokaż wiadomość
Mam pytanie do użytkowniczek Freshlook dimension. Dzisiaj założyłąm dzisiaj kolor carribean aqua. Wszystko fajnie, kolor super tylko problem w tym, że po założeniu w tej dziurze na źrenicę robi mi się jakby zaschnięty zaciek w kształcie kółka i widzę przez to jak przez mgłę. Czy Wy też tak miałyście? Co to jest? Pierwszy raz spotkałam się z czymś takim. Dodam, że krzywizna jest dobra. Musiałam je zdjąć po 3 godzinach bo w pracy nie mogłam pracować. Dobrze, że zabrałam inną parę soczewek
A jaki masz naturalny kolor oczu? Mozesz opisac jaki osiagnelas efekt w soczewkach?
LoveCanada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-06, 21:06   #1947
Burbery
Zadomowienie
 
Avatar Burbery
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 307
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe

erolek, nigdy mi się nie darzyło, z 3 opakowania zużyłam. Może jakaś wada fabryczna? Nie da się tego zmyć? Nie dziwię się że Ci przeszkadza, w ostatnim opakowaniu colors blue miałam troche pigmentu na źrenicy - dosłownie kropeczka w rogu. i mi to przeszkadzało. w kolejnym opakowaniu juz tego nie było
__________________
Mój raczkujący blog o woskach zapachowych
http://woskomania.blogspot.com/
https://www.facebook.com/woskomania/

Edytowane przez Burbery
Czas edycji: 2009-04-06 o 23:26
Burbery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-06, 21:10   #1948
erolek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 340
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe

Mam zielonkawy kolor oczu i wyszedł mi taki niebiesko-zielony. Dość ciekawy. W wolnej chwili zrobię zdjęcie i wstawię na forum.

---------- Dopisano o 22:10 ---------- Poprzedni post napisano o 22:06 ----------

Burbery, nie wiem co to jest. Ale robią się takie kółka. Próbowałam to zmyć. Póki jest to mokre to ok ale po chwili powstaje mgła. Wygląda to tak, jakby soczewka źle przyległa do oka i robiła się pusta przestrzeń/było powietrze i to wysychało. Mam jeszcze inną parę kolor sea green, ale nie chcę jej na razie otwierać
erolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-07, 09:45   #1949
Sliczna24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4
Smile Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe

Witam ,
włączę sie do rozmowy bo też ostatnio szukałam soczewek kolorowych dla siebie , a mam oczy brązowe i moc -3 , wiec spodziewałam sie wysokiej ceny, znalazlam sklep w internecie z soczewkami Vision Science. Ale najfajniejszy jest taki programik do sprawdzenia koloru konkretnej soczewki na każdym naturalnym kolorze oczu . Nie wiem jak linki sie tu wkleja
http://soczewki.shop.pl/konfigurator/bartek.htm
może komuś też pomoże ten link,
Soczewki mam 3 miesieczne póki co nic sie nie dzieje, byłam z nimi u okulisty sprawdziła że dobrze zachowują sie na oku więc super, tymbardziej że dużo czasu spędzam przed komputerem.

pozdrawiam i dziękuje za miłe przyjęcie na forum
Sliczna24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-07, 17:10   #1950
cullllen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe

Witam, dla odróżnienia jestem facetem ; p Mam piwne oczy , chciałbym uzyskać efekt złoto-brązowy? jakie soczewki mam zamówic w takim razie? mam wade -0/5 ;p dzieki za odpowiedź ; )
cullllen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-26 15:01:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:32.