Single Beautiful Ladies - Strona 94 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-03-01, 18:20   #2791
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Single Beautiful Ladies

WEEKEND!!!

Cytat:
Napisane przez doriiska Pokaż wiadomość
Ale macie fajną pracę, skoro możecie na wizażu buszować


Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
teoretycznie nie mogę
Mnie to nawet mogą monitorować na bieżąco. Ale po wyciągi raczej nie sięgają, chyba że ktoś rzeczywiście siedziałby sporo i zawalał obowązki. W piątkowe popołudnie to już luz.
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 18:38   #2792
doriiska
Zakorzenienie
 
Avatar doriiska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 222
Dot.: Single Beautiful Ladies

Cytat:
Napisane przez Seline16 Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj też kreatywnie spędzałam zajęcia- konkretnie angielski
--> grałam na komórce

Niestety nie da się inaczej wytrzymać na tych zajęciach ^^
no coś Ty ja u siebie zamierzam sie skupić z całych sił, a stresa mam niesamowitego.
Czemu ja sie zawsze tak wszystkim przejmuję?? inni mają wylane i żyje im się lepiej...


Siedzę sobie z maseczką peel off i czekam, aż zastygnie, a potem Rodzinka.pl
__________________
nie można być szczęśliwym spoglądając wciąż za siebie

Edytowane przez doriiska
Czas edycji: 2013-03-01 o 18:40
doriiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 18:44   #2793
Seline16
Wtajemniczenie
 
Avatar Seline16
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 637
Dot.: Single Beautiful Ladies

Cytat:
Napisane przez Acredo Pokaż wiadomość
mowiłam że wystarczy i'm you are :P
U tej kobity na bank
A nie- dzisiaj graliśmy w grę Mieliśmy grupy 3-4 osobowe i każda osoba miała powiedzieć co zgubiła używając min 2 przymiotników, a każda kolejna miała powtarzać wcześniejsze zwroty. Jak w podstawówce
Cytat:
Napisane przez doriiska Pokaż wiadomość
no coś Ty ja u siebie zamierzam sie skupić z całych sił, a stresa mam niesamowitego.
Czemu ja sie zawsze tak wszystkim przejmuję?? inni mają wylane i żyje im się lepiej...


Siedzę sobie z maseczką peel off i czekam, aż zastygnie, a potem Rodzinka.pl
U mnie to kwestia tego, że na tych zajęciach nic ciekawego nie robimy i babka nic nie wymaga: pyta i sama sobie odpowiada

Rodzinka.pl <3
__________________
"Każdy powinien mieć kogoś, z kim mógłby szczerze pomówić, bo choćby człowiek był nie wiadomo jak dzielny, czasami czuje się bardzo samotny."
Ernest Hemingway


Okaż serce i pomóż -->klik--> http://www.karmimypsiaki.pl/



Edytowane przez Seline16
Czas edycji: 2013-03-01 o 18:46
Seline16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 18:49   #2794
girl99
Zakorzenienie
 
Avatar girl99
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 030
Dot.: Single Beautiful Ladies

Hej
__________________
W walce zjednoczeni!!!


Vamos España
girl99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 18:53   #2795
doriiska
Zakorzenienie
 
Avatar doriiska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 222
Dot.: Single Beautiful Ladies

Cytat:
Napisane przez Seline16 Pokaż wiadomość
U tej kobity na bank
A nie- dzisiaj graliśmy w grę Mieliśmy grupy 3-4 osobowe i każda osoba miała powiedzieć co zgubiła używając min 2 przymiotników, a każda kolejna miała powtarzać wcześniejsze zwroty. Jak w podstawówce

U mnie to kwestia tego, że na tych zajęciach nic ciekawego nie robimy i babka nic nie wymaga: pyta i sama sobie odpowiada

Rodzinka.pl <3
To liczę, że u mnie będzie taki sam poziom


girl99, hejka co tam słychać?



Dziewczyny, nie wiem jak Wy, ale ja ostatnio, od jakiegoś tygodnia, jestem jakaś nie do życia, ciągle zmęczona, znudzona, niewyspana. Nie wiem, o co chodzi...
__________________
nie można być szczęśliwym spoglądając wciąż za siebie
doriiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 18:55   #2796
girl99
Zakorzenienie
 
Avatar girl99
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 030
Dot.: Single Beautiful Ladies

Cytat:
Napisane przez doriiska Pokaż wiadomość
To liczę, że u mnie będzie taki sam poziom


girl99, hejka co tam słychać?



Dziewczyny, nie wiem jak Wy, ale ja ostatnio, od jakiegoś tygodnia, jestem jakaś nie do życia, ciągle zmęczona, znudzona, niewyspana. Nie wiem, o co chodzi...
A wszystko ok

Jak zwykle obstawiam całą winę w pogodzie :P Mogłoby słońce wyjść
__________________
W walce zjednoczeni!!!


Vamos España
girl99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 19:07   #2797
prudence
Raczkowanie
 
Avatar prudence
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 49
Dot.: Single Beautiful Ladies

Hej. Nie chcę się przyznawać bliskim, że znów mi nie wyszło, zaczęłam tłumić w sobie rozczarowanie i ból i udawać że wcale go nie ma, ale nie wiem co bedzie dalej. Pozdrawiam
prudence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-01, 19:09   #2798
NothingElseMatters
Raczkowanie
 
Avatar NothingElseMatters
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 431
Dot.: Single Beautiful Ladies

Cytat:
Napisane przez doriiska Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nie wiem jak Wy, ale ja ostatnio, od jakiegoś tygodnia, jestem jakaś nie do życia, ciągle zmęczona, znudzona, niewyspana. Nie wiem, o co chodzi...
Powiem Ci, że mam podobnie. W tym tygodniu chodziłam spać wcześnie jak na mnie, bo nie mogłam już nocą wysiedzieć, a rano spałam do oporu, jak najdłużej tylko mogłam (np. zwlekałam się z łóżka pół godziny przed zajęciami). I za każdym razem wstawało mi się jeszcze ciężej niż zwykle, czułam wręcz, jakby mnie coś ciągnęło z powrotem do łóżka. Ciekawe co to i kiedy mi przejdzie

Dziś miałam aktywny i produktywny dzień, a teraz weekend i masa pracy. Może chociaż dzisiaj obejrzę jakiś film dla rozrywki.
__________________
"Głęboko wierzę, że najlepszym sposobem pozbycia się przeszłości jest ustrzelenie jej we własnej głowie, pochowanie w głębokim dole i polanie kwasem."

"Take your time, think a lot, think of everything you've got. For you will still be here tomorrow, but your dreams may not... "
NothingElseMatters jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 19:16   #2799
Seline16
Wtajemniczenie
 
Avatar Seline16
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 637
Dot.: Single Beautiful Ladies

Cytat:
Napisane przez doriiska Pokaż wiadomość

Dziewczyny, nie wiem jak Wy, ale ja ostatnio, od jakiegoś tygodnia, jestem jakaś nie do życia, ciągle zmęczona, znudzona, niewyspana. Nie wiem, o co chodzi...
Ja też tak mam. Normalnie bym ciągle spała, wieczorem nie moge długo zasnąć, a rano się dobudzić Też uważam, że wina leży w pogodzie Ja ogólnie uwielbiam wiosnę i jak tylko ją widać na zewnątrz to dostaję kopa- mogłaby już przyjść!
Cytat:
Napisane przez prudence Pokaż wiadomość
Hej. Nie chcę się przyznawać bliskim, że znów mi nie wyszło, zaczęłam tłumić w sobie rozczarowanie i ból i udawać że wcale go nie ma, ale nie wiem co bedzie dalej. Pozdrawiam
Hej. Napiszesz coś więcej?
__________________
"Każdy powinien mieć kogoś, z kim mógłby szczerze pomówić, bo choćby człowiek był nie wiadomo jak dzielny, czasami czuje się bardzo samotny."
Ernest Hemingway


Okaż serce i pomóż -->klik--> http://www.karmimypsiaki.pl/


Seline16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 19:22   #2800
doriiska
Zakorzenienie
 
Avatar doriiska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 222
Dot.: Single Beautiful Ladies

To dobrze wiedzieć, że nie jestem sama z tą swoją ospałością i w ogóle

prudence, hej właśnie, napisz coś więcej, powiedz o sobie
__________________
nie można być szczęśliwym spoglądając wciąż za siebie
doriiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 19:23   #2801
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Single Beautiful Ladies

Cytat:
Napisane przez --Olka-- Pokaż wiadomość
WEEKEND!!!







Mnie to nawet mogą monitorować na bieżąco. Ale po wyciągi raczej nie sięgają, chyba że ktoś rzeczywiście siedziałby sporo i zawalał obowązki. W piątkowe popołudnie to już luz.

ale jak to? sprawdzają ci historię przeglądania stron?
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-01, 19:50   #2802
burtonistka
Zakorzenienie
 
Avatar burtonistka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3 001
Dot.: Single Beautiful Ladies

Cytat:
Napisane przez doriiska Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nie wiem jak Wy, ale ja ostatnio, od jakiegoś tygodnia, jestem jakaś nie do życia, ciągle zmęczona, znudzona, niewyspana. Nie wiem, o co chodzi...
Spoko ja też mam to samo
Prawie codziennie muszę się spóźnić do szkoły ze słowami "sorko przepraszam za spóźnienie, ale zaspałam"
burtonistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 20:17   #2803
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Single Beautiful Ladies

Oj będą jutro zakwasy, będą
Trening cardio pod okiem trenera, który nie pozwala na ściemę kończy się koszulką mokrą od potu i perspektywą jutrzejszego wstawania z bólem nóg. Nie pamiętam kiedy przez ponad godzinę na zmianę biegałam i jeździłam na rowerze (nie wliczam w to "przerw", które spędzałam na robieniu brzuszków).
Grunt, że trochę wysiłku dobrze zrobiło na podniesienie poziomu energii i endorfin w organizmie

To miłe zakończenie dnia, który zaczął się od podniesienia ciśnienia z innego powodu. Mam skierowanie na badania krwi i okazuje się, że muszę te badania zrobić w jednym konkretnym laboratorium, które czynne jest w godzinach mojej pracy. Nie mogę iść do innego laboratorium, które pracuje od świtu, bo moja przychodnia (mimo, że ma z nimi umowę) nie zwróci im pieniędzy za moje badania. Taka tam biurokracja do kwadratu. Dzięki temu mam skierowanie, a nie mam de facto możliwości zrobienia badań, bo u mnie w przychodni panie laborantki przychodzą do pracy na godzinę ósmą, czyli mniej więcej wtedy, kiedy dopijam poranną kawę i kończę przekładnia pierwszej porcji papierów na biurku
Gdyby tak łaskawie któraś z nich chociaż raz w tygodniu zaczynała pracę godzinę wcześniej nie byłoby problemu. No cóż zacznę nowy tydzień od trucia głowy dyrektorowi przychodni. Niech dostosuje godziny pracy do potrzeb pacjentów, bo to jedyne tak późno otwierane laboratorium jakie znam

---------- Dopisano o 21:17 ---------- Poprzedni post napisano o 20:59 ----------

Cytat:
Napisane przez --Olka-- Pokaż wiadomość
U mnie auta i szkoły niet.
Ale 1/3 wypłaty idzie na mieszkanie... Rachunki, telefon, bilety, jedzenie, lekarstwa, chemia, kosmetyki, jakieś pierdoły codziennego użytku i zostaje tyle co nic.
Zamówiłam dzisiaj próbki minerałów, skrobię z mazideł, słuchawki do telefonu, odżywkę do paznokci, olej arganowy (i ciiii... perfumy)... Listonosz dziwnie na mnie patrzy.
Hihi, ja też w tym tygodniu zamówiłam perfumy. Tak przypadkiem się kliknęły, bo cena była dobra
U mnie w pracy listonosz jest przyzwyczajony do tego, że oprócz korespondencji firmowej targa nasze prywatne przesyłki te mniejsze i większe. Nie ma dnia, żeby coś nie przyszło - albo przez listonosza, albo kuriera.
A listonosza "domowego" miałam kiedyś takiego, który dzwonił do mnie, że ma przesyłkę i próbował wpraszać się na kawę Miał pecha, bo w tym czasie byłam zwykle w pracy na drugim końcu miasta Chyba już go zabrali z mojego osiedla, bo coś ostatnio nie dzwoni...
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 20:50   #2804
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Single Beautiful Ladies

EEEee... Jakie tam zmęczenie, nie smutajcie. W niedzielę ma być już 7'C.
Chyba wolę jednak zimę, bo mam obawy jak też wbiję się w wiosenne płaszcze.

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
ale jak to? sprawdzają ci historię przeglądania stron?
Teoretycznie mogą (a ja nie mam możliwości kasowania). Ale praktycznie, to póki nie podpadniesz, tego nie zrobią. Czasem tylko informatycy inwigilują na bieżąco twoje konto - akcje typu: siedzę nad dokumentami/kawą/gadam (opcje różne), a tu word "sam" się otwiera i wystukuje tekst: "do roboty!!!". A ja odstukuję "spadać, bo pracuję". Takie tam żarty.

Cytat:
Napisane przez Elfia4 Pokaż wiadomość
Grunt, że trochę wysiłku dobrze zrobiło na podniesienie poziomu energii i endorfin w organizmie


Cytat:
Napisane przez Elfia4 Pokaż wiadomość
Dzięki temu mam skierowanie, a nie mam de facto możliwości zrobienia badań, bo u mnie w przychodni panie laborantki przychodzą do pracy na godzinę ósmą, czyli mniej więcej wtedy, kiedy dopijam poranną kawę i kończę przekładnia pierwszej porcji papierów na biurku
Gdyby tak łaskawie któraś z nich chociaż raz w tygodniu zaczynała pracę godzinę wcześniej nie byłoby problemu.
Też mnie zawsze wkurza, że lekarze czy urzędy przyjmują oczywiście w moich godzinach pracy. Okej, często jednego dnia o godzinę czy dwie dłużej, ale wtedy iść, to już w ogóle bez sensu, bo jest sajgon - pełno ludzi.

Cytat:
Napisane przez Elfia4 Pokaż wiadomość
Hihi, ja też w tym tygodniu zamówiłam perfumy. Tak przypadkiem się kliknęły, bo cena była dobra
Też tak sobie tłumaczę.
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 21:16   #2805
prudence
Raczkowanie
 
Avatar prudence
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 49
Dot.: Single Beautiful Ladies

Spotkałam kogoś przyzwoitego. Byliśmy razem tylko kilka miesięcy. On jednak zdecydował że odległość sprawia, że „nie widzi nas” dalej. Postąpił fair. Ja natomiast przeżywam to z taką miarą, z jaką zaangażowałam się w tą relację, czyli ogromnie. Zakochałam się w nim i uzależniłam od tego że było mi dobrze. A od miesiąca, bo tyle czasu minęło od rozstania, czuje się gorzej, kurczowo się trzymam wspomnien, jednocześnie bardzo pragne wrócic do stanu sprzed związku, kiedy udało mi się być szcześliwą, sobą, otwartą, do stanu do którego także dochodziłam przez jakis czas, po rozpadzie wcześniejszego związku. Teraz jednak jakoś trudniej, mam mniej nadziei i optymizmu niż wtedy… nawet zajrzałam do wątku „rozstanie z facetem” w którym dwa lata temu się tam wypowiedziałam, ile we mnie było wiary… a teraz już nie przekonują mnie te wyświechtane rady, że trzeba pokochac siebie, czymś się zająć, znaleźć pasje, ja to wszystko wiem… tylko ze ja przegladam się w oczach innych i brakuje mi nie tyle KOGOS, co wciąż mojego ostatniego chłopaka. Generalnie czuję się samotna także dlatego, ze nie do konca moim przyjaciółkom i bliskim powiedziałam, ze zostałam porzucona, a w zwyczaju mialam dzielenie się z nimi takimi przezyciami, razem przerabiałyśmy temat tak dlugo, dopóki nie wyciągnęłyśmy konkretnych wnioskow pozwalających mi isc dalej, i chyba to pomagało. a teraz czuje troche wstyd, bo tak się zaangażowałam, to ze za bardzo to swoja droga, a tu taki żałosny finał. I nic im właściwie nie powiedziałam oprócz tego, że to koniec i doskonale udaje ze mnie to wcale nie obeszło. A w środku czuje pustke, ból, czasem nude. Nie wyciagam żadnych wniosków tylko daje się ogarnąć poczuciu beznadziei. Do tego ostatnio kumuluja się we mnie negatywne uczucia, ludzie mnie mecza, a najgorsze jest to ze stałam się zawistna, w stosunku do swoich najlepszych przyjaciółek, to jest okropne, nigdy wczesniej tak nie miałam, ba, cieszyłam się z ich szczescia, a teraz im po prostu zazdroszcze, ale do tego stopnia, ze czuje się zle z tym ze im się układa! I czuje się z tym na prawde okropne, ale nie mogę opanowac tego uczucia… Udaję wszystko i przed wszystkimi, ostatnio też chyba przed sobą. Na co dzień wypełniam swój czas studiami i spotkaniami towarzyskimi, które wypadaja jakos sztucznie i chyba moi znajomi widza ze jestem jakas taka nieswoja. Miałam taki zamysł, żeby natychmiast oddac się wirze pracy i imprez, ale chyba skutek jest zupełnie odwrotny niż oczekiwany. Przepraszam was za to, co napisałam, ogarnia mnie poczucie ze bezprawnie zwalam cieżar swoich problemów na innych, które niektórym pewnie wydadza się błahe, i egoistycznie oczekuje jakichś rad, ale jestem wykończona ta szklana bariera miedzy mna a ludzmi, którym kiedys się zwierzałam, wiec pisanie o tym co teraz czuje, jest samo w sobie dla mnie małym ukojeniem.
prudence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 21:59   #2806
tita89
Raczkowanie
 
Avatar tita89
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 73
Dot.: Single Beautiful Ladies

prudence Twoje problemy nie są wcale błahe. Też byłam w sytuacji, kiedy wszystko rozpadło się nagle po kilku miesiącach z powodu jego wyjazdu i zakończenie tej relacji było głównie jego decyzją. Dlatego doskonale Cię rozumiem, bo kilka miesięcy wcale nie oznacza, że to coś, z czego szybko można się wyleczyć. Te pierwsze miesiące to zwykle okres różowych okularów, kiedy wszystko jest piękne, więc się za tym tęskni. Dla mnie najtrudniejsze było właśnie to, że wszystkie wspomnienia były przyjemne. Z jednej strony chciałam się ich pozbyć, z drugiej - też się ich trzymałam i roztrząsałam "co by było gdyby". Fakt, że stałaś się zawistna wobec koleżanek nie jest niczym godnym podziwu, ale przecież w każdym jest coś z egoisty. Trudno oczekiwać, że osoba w Twojej sytuacji wyjdzie z założenia: jest mi źle, ale to nic, popatrzę sobie na wasze szczęście. To naturalne, że irytują Cię zakochane pary, bo mają coś, co Ty do niedawna też miałaś.
Ale błędem jest, że nie powiedziałaś wszystkiego bliskim osobom, szczególnie jeśli rozmowy z nimi do tej pory Ci pomagały. To nie jest powód do wstydu, że tak się stało, Twoje zaangażowanie też nie, bo uczucia to nie jest coś, co można kalkulować. Nie sądzę, żeby przyjaciółka mogła w takiej sytuacji stwierdzić, że to coś żałosnego czy że niepotrzebnie się tak angażowałaś. A będzie Ci łatwiej ze świadomością, że masz kogoś, do kogo możesz się zwrócić.
tita89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-02, 08:37   #2807
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Single Beautiful Ladies

Ey dziewczyny, nie śpimy!
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-02, 09:50   #2808
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Single Beautiful Ladies

Nie śpimy. Zaraz idziemy na zakupy.

Btw chce któraś kod -20% dla przyjaciółki do ORSAYa? Mogę wysłać.
Tylko najpóźniej za godzinę wychodzę, potem dopiero po południu.
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-02, 10:45   #2809
Olga72
Raczkowanie
 
Avatar Olga72
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 103
Dot.: Single Beautiful Ladies

Hej dziewczyny

Uwielbiam Orsay ale u mnie w mieście go nie ma może otworzą niedługo promocja -20% jest też do reserved na ich stronie i fb
Olga72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-02, 10:53   #2810
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Single Beautiful Ladies

Cytat:
Napisane przez Olga72 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny

Uwielbiam Orsay ale u mnie w mieście go nie ma może otworzą niedługo promocja -20% jest też do reserved na ich stronie i fb

OOOOOOOOOO jakaś nowa twarz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-02, 18:13   #2811
doriiska
Zakorzenienie
 
Avatar doriiska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 222
Dot.: Single Beautiful Ladies

Hej Kochane

ale dzis był piękny dzionek, a ja na uczelni, ale cóż... jak wracałam w to słoneczne popołudnie aż sie rozmarzyłam, że fajnie byłoby się zakochać
__________________
nie można być szczęśliwym spoglądając wciąż za siebie
doriiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-02, 18:15   #2812
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Single Beautiful Ladies

Eee... Żyjecie?

Nakupowałam różnych pierdółek, nic konkretnego, w Orsayu jak zwykle nic dla siebie nie znalazłam.

Za to wiecie co? Coraz bardziej jaram się wizją biegania. Po prostu szczerzę się na tę myśl jak szczerbaty na suchary. Dzisiaj jeszcze nie było za ciepło, ale wiosnę już czuć i miałam ogromną ochotę sobie pobiegać, ale nie będę wyprzedzać zdarzeń, na razie faza przygotowawcza marszowo-rowerowa, biegać zacznę za dwa tygodnie (program 6-tygodniowy). Potem pomyślę co i jak dalej, ale generalnie celuję w bezproblemowe przebiegnięcie 10 km (pewnie jakoś pod koniec wakacji). I chciałabym wystartować w Biegnij Warszawo.
Ehh. Marzą mi się endorfinki, szczupła sylwetka i satysfakcja z osiągniętego celu.
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-02, 22:07   #2813
Seline16
Wtajemniczenie
 
Avatar Seline16
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 637
Dot.: Single Beautiful Ladies

Hej laski
Ja niedawno wróciłam z imprezy całodniowej, więc mam dobry humor
Widzę, że u Was też całkiem miło, więc oby jutro też był taki fajny dzień
__________________
"Każdy powinien mieć kogoś, z kim mógłby szczerze pomówić, bo choćby człowiek był nie wiadomo jak dzielny, czasami czuje się bardzo samotny."
Ernest Hemingway


Okaż serce i pomóż -->klik--> http://www.karmimypsiaki.pl/


Seline16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-03, 09:51   #2814
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Single Beautiful Ladies

Cytat:
Napisane przez --Olka-- Pokaż wiadomość
Eee... Żyjecie?
Żyjem i siem regenerujem, czyli odpoczywam, śpię i sprzątam
Cytat:
Napisane przez --Olka-- Pokaż wiadomość
Za to wiecie co? Coraz bardziej jaram się wizją biegania. Po prostu szczerzę się na tę myśl jak szczerbaty na suchary. Dzisiaj jeszcze nie było za ciepło, ale wiosnę już czuć i miałam ogromną ochotę sobie pobiegać, ale nie będę wyprzedzać zdarzeń, na razie faza przygotowawcza marszowo-rowerowa, biegać zacznę za dwa tygodnie (program 6-tygodniowy). Potem pomyślę co i jak dalej, ale generalnie celuję w bezproblemowe przebiegnięcie 10 km (pewnie jakoś pod koniec wakacji). I chciałabym wystartować w Biegnij Warszawo.
Ehh. Marzą mi się endorfinki, szczupła sylwetka i satysfakcja z osiągniętego celu.
Te pierwsze promienie słońca czynią cuda - od razu wszystkim chce się biegać, skakać i ruszyć spod zimowej ciepłej kołderki
Jeszcze trochę, a trzeba będzie stworzyć odrębny wątek o biegających Single
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-03, 13:08   #2815
dorka_tw
Rozeznanie
 
Avatar dorka_tw
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 851
Dot.: Single Beautiful Ladies

Ale tu pustki Nie pisałam bo wciągnął mnie Luther Ja jednak wolę jak serial jest dłuższy, teraz mam niedosyt
__________________
Jest taka granica cierpienia za którą uśmiech się pojawia...


dorka_tw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-03, 13:42   #2816
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Single Beautiful Ladies

Cytat:
Napisane przez dorka_tw Pokaż wiadomość
Ja jednak wolę jak serial jest dłuższy, teraz mam niedosyt
Ja właśnie ze względu na ten niedosyt wolę krótkie seriale - dłuższe w którymś momencie zaczynają się ciągnąć bez ładu i składu.

Eee. Nie piszę, skoro nie piszecie.
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-03, 13:45   #2817
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Single Beautiful Ladies

Cytat:
Napisane przez dorka_tw Pokaż wiadomość
Ale tu pustki Nie pisałam bo wciągnął mnie Luther Ja jednak wolę jak serial jest dłuższy, teraz mam niedosyt

Wczoraj skończyłam II sezon- szkoda, że taki krótki był
Uwielbiam rolę Alice Chociaż na początku przeszkadzały mi te kacze usta aktorki

Kurka dziewczyny ale się obżarłam sernikiem
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-03, 13:48   #2818
dorka_tw
Rozeznanie
 
Avatar dorka_tw
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 851
Dot.: Single Beautiful Ladies

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Wczoraj skończyłam II sezon- szkoda, że taki krótki był
Uwielbiam rolę Alice Chociaż na początku przeszkadzały mi te kacze usta aktorki

Kurka dziewczyny ale się obżarłam sernikiem
To mnie te usta wkurzały do końca, strasznie mnie rozpraszały. Ale też ją lubiłam, ogólnie ludzie z sympatią podchodzą do psychopatów w filmach
__________________
Jest taka granica cierpienia za którą uśmiech się pojawia...


dorka_tw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-03, 13:56   #2819
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Single Beautiful Ladies

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Uwielbiam rolę Alice Chociaż na początku przeszkadzały mi te kacze usta aktorki
Napisałam to samo w pierwszym komentarzu odnośnie serialu.

I gdzie mi o serniku. Nie ma serników!
A propos: https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.n...19850427_n.jpg
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-03, 14:02   #2820
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Single Beautiful Ladies

Cytat:
Napisane przez dorka_tw Pokaż wiadomość
To mnie te usta wkurzały do końca, strasznie mnie rozpraszały. Ale też ją lubiłam, ogólnie ludzie z sympatią podchodzą do psychopatów w filmach

Ja też cały czas patrzyłam na jej usta
Uważam, ze genialnie zagrała tą psychopatkę Ona ma coś takiego psychopatycznego w twarzy- nawet nie wiem jak to nazwać

---------- Dopisano o 15:02 ---------- Poprzedni post napisano o 14:57 ----------

Cytat:
Napisane przez --Olka-- Pokaż wiadomość
I gdzie mi o serniku. Nie ma serników!
A propos: https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.n...19850427_n.jpg

A ja przeglądam stronę
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:35.