Tipsy - Wrocław - nie polecamy ! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-03, 14:16   #1
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550

Tipsy - Wrocław - nie polecamy !


Jako że nie ma tygodnia, bym nie dostała kilku PW z zapytaniami kogo we Wrocławiu polecam lub nie polecam, a wątek o polecanych stylistkach już jest - oto wątek o stylistkach nie - polecanych.

Zasady:
- piszemy kto, piszemy dlaczego i ilustrujemy to zdjęciem; wpisy typu "tej pani nie polecam, bo jest goopia i wogle niefajna" nie dość, ze nie będą brane pod uwagę, to poprosimy moderatora o usunięcie,
- nie oceniamy zdobienia, piszemy o brakach technicznych.

*edit
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.

Edytowane przez La Monica
Czas edycji: 2008-12-29 o 21:14
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-03, 14:25   #2
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Tipsy - Wrocław - nie polecamy !

2. nick:


*edit
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.

Edytowane przez La Monica
Czas edycji: 2008-12-29 o 21:15
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-03, 14:35   #3
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Tipsy - Wrocław - nie polecamy !

3. Kontrowersyjna stylistka - ma dwa konta na Allegro, Fitnesska_2004 oraz ania3211; u tej Pani byłam kilka lat temu osobiście, robiłam żel na tipsie - miałam pozarzynane skórki, paznokcie (zo zresztą widać na zdjęciach) raz udają się Pani Ani w miarę, a raz są łopaty że szkoda gadać; paznokcie odpadły mi po około 1,5 tygodnia - pod tips podchodziło powietrze, żel również się zapowietrzył. Gdy posżłam z reklamacją, usłysząłam, że mam "jakieś dziwne paznokcie". Oceńcie same, ja tej Pani nie polecam. Zobaczcie szczególnie zdjęcie trzecie - łopata, brak tunelu, po prostu masakra ...
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.

Edytowane przez La Monica
Czas edycji: 2009-01-08 o 18:32 Powód: paznokcie na załączonych zdjęciach nie były paznokciami autorki postu wykonanymi przez ania3211
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-03, 14:38   #4
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Tipsy - Wrocław - nie polecamy !

4. nick:

*edit
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.

Edytowane przez La Monica
Czas edycji: 2008-12-29 o 21:16
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-03, 14:42   #5
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Tipsy - Wrocław - nie polecamy !

5. nick allegro:


*edit
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.

Edytowane przez La Monica
Czas edycji: 2008-12-29 o 21:17
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-03, 15:03   #6
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Tipsy - Wrocław - nie polecamy !

A teraz stylistki, które "wyskakują" wyguglane, gdy wpiszemy : "tipsy wrocław":

1. Marta, strona http://www.tipsy24.pl/index.htm, osobiście korzystałam z jej usług, przyjmuje w domu w okolicach Traugutta. Robiłam żel na tipsie, moje zastrzeżenia: niechlujnie przyklejony tips, na którym oczywiście żel nie chciał się trzymać, żel opiłowany w góry i doliny, oczywiście po kilku dniach tipsy odpadły po zapowietrzeniu. Oprócz tego atmosfera ... Pani jest dość miła i sympatyczna, ale wypadałoby chociaż zapytać czy nie będzie mi przeszkadzać, jeśli będzie mi dmuchała w oczy papierosem podczas robienia ...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg marta1.jpg (17,7 KB, 309 załadowań)
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-03, 15:08   #7
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Tipsy - Wrocław - nie polecamy !

* edit
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.

Edytowane przez La Monica
Czas edycji: 2008-12-29 o 21:18
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-06, 18:28   #8
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Tipsy - Wrocław - nie polecamy !

Szugar my się lubimy czy nie..?
Bo jak tak patrzę na te pazurki to mi Cię żal....

5-6.12 będę we Wrocławiu
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-06, 21:28   #9
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Tipsy - Wrocław - nie polecamy !

Cytat:
Napisane przez paulakrk Pokaż wiadomość
Szugar my się lubimy czy nie..?
Bo jak tak patrzę na te pazurki to mi Cię żal....
Mnie też jest siebie żal


Cytat:
5-6.12 będę we Wrocławiu
O Boże, a ja nie mam się w co ubrać !
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-06, 21:29   #10
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Tipsy - Wrocław - nie polecamy !

Buahahahahhaha padłam :d
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-13, 12:35   #11
justyna1987ix
Raczkowanie
 
Avatar justyna1987ix
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 38
Dot.: Tipsy - Wrocław - nie polecamy !

Witam jeżeli można chciałabym kogoś dopisać to Daria paznokcie miałam zobione beznadziejnie do tego na środkowym palcu prawej ręki był on krzywy miały beznadziejny kształt oraz co najlepsze odpadło mi kilka na weselu na które sobie te tipsy zrobiłam. Ogólnie nie polecam tej osoby. niestety nie pokażę zdjęć ale same możecie ocenić http://daria-tipsy.bloog.pl/kat,0,page,9,index.html
__________________
.:Lubię plastikową kanwę i posiadam trochę wzorów, którymi chętnie się podzielę:.
justyna1987ix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-13, 13:04   #12
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Tipsy - Wrocław - nie polecamy !

Cytat:
Napisane przez justyna1987ix Pokaż wiadomość
Ogólnie nie polecam tej osoby. niestety nie pokażę zdjęć ale same możecie ocenić http://daria-tipsy.bloog.pl/kat,0,page,9,index.html
Matko Święta
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-13, 16:43   #13
KattiePL
Zadomowienie
 
Avatar KattiePL
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Marki/Warszawa
Wiadomości: 1 166
Dot.: Tipsy - Wrocław - nie polecamy !

http://daria-tipsy.bloog.pl/d,,id,24...we-,index.html

to jest bjutiful!! Muszę się do tej kobitki wybrać na takie "coś" - wtedy pozbędę się kompleksów co do moich własnych aranżacji

he he ...
__________________
Mój własny blog paznokciowy

Razem z kilkoma dziewczynami tworzymy KLUB LAKIEROWY - katalog lakierów do paznokci, ale regulamin forum zabrania mi podania jego adresu.
(Google)
KattiePL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-24, 06:43   #14
myszorska
Przyczajenie
 
Avatar myszorska
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3
Dot.: Tipsy - Wrocław - nie polecamy !

Chyba ktos nie potrafi czytac podpisow pod zdjeciami... :/ Skoro jest napisane ze kopiowanie i wykorzystywanie zdjec bez zgody autora jest zabronione tzn ze chronia je prawa autorskie.. Tym sposobem łamie je Pani zamieszczając je na tym portalu.. niewazne czy sa one tu zamieszczone czy też nie.. wypraszam sobie publikowanie moich zdjec, a stylizacja paznokci, zarówno ich zdobienie i ksztalt jest w gestii klientki i z godnie z jej gustem.. Wiecej nie ma co komentowac bo zlosliwosc ludzk nie zna granic.. Pozdrawiam wszystkie stylistki ktore po złości zostaly wymienione przez jakas uzytkowniczke forum za niekompetentne..
__________________
myszorska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-24, 09:11   #15
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Tipsy - Wrocław - nie polecamy !

Cytat:
Napisane przez myszorska Pokaż wiadomość
Tym sposobem łamie je Pani zamieszczając je na tym portalu.. niewazne czy sa one tu zamieszczone czy też nie..
Nie rozumiem tego zdania, przykro mi. Zdjęć nie kopiuję w celach wykorzystywania ich na swojej stronie reklamującej moje usługi ani nie kopiuję w celu marketingowym, wobec czego prawa autorskiego nie łamię.Poza tym sama zamieściłaś swoje zdjęcia w galerii Wizażu, więc kolejnej rzeczy nie rozumiem.

Cytat:
wypraszam sobie publikowanie moich zdjec
A ja wypraszam sobie, żeby Pani publikowała swoje zdjęcia i pisała, że potrafi stylizować paznokcie, bo Pani tego nie potrafi. I potem któraś z nas przychodzi i wyklina pod niebiosa, że straciła czas, pieniądze i zdrowie, a to co ma na palcach woła o pomstę do nieba.

Jeśli któraś z dziewczyn, które zawodowo zajmują się poprawną stylizacją napisze mi, że jednak Twoje paznokcie są wg nich poprawnie zrobione i wszystko z nimi ok - to napiszę sprostowanie, publicznie przeproszę iw pisze na listę polecancyh stylistek.


,
Cytat:
a stylizacja paznokci, zarówno ich zdobienie i ksztalt jest w gestii klientki i z godnie z jej gustem..
Zdobienia nie oceniamy. Kształtu (kwadrat, migdałek itp.) też nie. Oceniamy brak znajomości podstawowych zasad stylizacji. Nie wierzę, że przychodzą do Ciebie babki i proszą : "Proszę, zrób mi łopaty, które zamiast proste będą pofalowane i po tygodniu się zapowietrzą, poza tym niech jeden będzie grubszy, a drugi nieco skrzywiony".


Cytat:
Wiecej nie ma co komentowac bo zlosliwosc ludzk nie zna granic.. Pozdrawiam wszystkie stylistki ktore po złości zostaly wymienione przez jakas uzytkowniczke forum za niekompetentne..
Jakbym była złośliwa, to wzięłabym każde zdjęcie i po kolei wymieniała, co jest zrobione nie tak jak powinno, wyśmiewając się przy tym. Poza tym zgłosiłabym każdą taką Panią do UOKiK oraz do Urzędu Skarbowego (u żadnej Pani u której byłam nie otrzymałam paragonu).
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.

Edytowane przez szugarbejb
Czas edycji: 2008-11-24 o 09:14
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-24, 20:04   #16
myszorska
Przyczajenie
 
Avatar myszorska
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3
Dot.: Tipsy - Wrocław - nie polecamy !

Po pierwsze, umieściła Pani zdjęcie skopiowane z aukcji allegro.. bo niby skad wiedziałaby Pani o tym gdzie są one wykonywane, w tej aukcji ściśle określone były warunki kopiowania i WYKORZYSTYWANIA zdjęć obojetnie w jakim celu.

Po 2. na zdjęciu nie widać ani wg Pani "braku krzywej C" .
Po 3. Nie widać też żeby one były niby jakieś krzywe , pofalowane itp.
Po 4. Kwestii jakichś spraw urzedowych nie poruszam, nie jest to niczyja sprawa, skoro wszystko jest jak trzeba.
Po 5. Skoro jest Pani STYLISTKĄ z długim stażem i ogromnym doswiadczeniem to dziwne, ze nie spotkała Pani klientki , ktora na wlasne zyczenie upodobała sobie paznokcie poszerzone. Nie ma w tym nic niewłaściwego i nie rozumiem o co ta cała batalia.
Stylizacja paznokci jest kwestią gustu klientki i naszych umiejętności. Tak uważam.

Pozdrawiam i licze na wyrozumiałość w tym względzie oraz jesli jest to mozliwe usunięcie zdjęcia z tego wątku.
__________________
myszorska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-24, 20:06   #17
myszorska
Przyczajenie
 
Avatar myszorska
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3
Dot.: Tipsy - Wrocław - nie polecamy !

A tak na marginesie to nie jestesmy na Ty... i nie była Pani u mnie wiec proszę nie oceniac jakości moich usług..
__________________
myszorska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-25, 08:42   #18
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Tipsy - Wrocław - nie polecamy !

Cytat:
Napisane przez myszorska Pokaż wiadomość
Po pierwsze, umieściła Pani zdjęcie skopiowane z aukcji allegro.. bo niby skad wiedziałaby Pani o tym gdzie są one wykonywane, w tej aukcji ściśle określone były warunki kopiowania i WYKORZYSTYWANIA zdjęć obojetnie w jakim celu.
No dziwne byłoby, gdybyś napisała, że wyrażasz zgodę na umieszczenie zdjęć w wątku o niepolecanych stylistkach.

Cytat:
Po 5. Skoro jest Pani STYLISTKĄ z długim stażem i ogromnym doswiadczeniem to dziwne, ze nie spotkała Pani klientki , ktora na wlasne zyczenie upodobała sobie paznokcie poszerzone. Nie ma w tym nic niewłaściwego i nie rozumiem o co ta cała batalia.
Nie jestem stylistką, jestem klientką. Wg mnie robisz paznokcie, które wyglądają jak łopaty. W swojej galerii umieściłaś zdjęcia, które dokładnie to pokazują. Wychodzą Ci takie bez łopat, ale widać z frenchem masz problemy.


Cytat:
Pozdrawiam i licze na wyrozumiałość w tym względzie oraz jesli jest to mozliwe usunięcie zdjęcia z tego wątku.
Ja niestety dalej obstaję przy swoim - robisz łopaty, i ja do Ciebie nie poszłabym zrobić paznokci, bo nie tak mają one wyglądać. Jeśli wkelisz

Cytat:
Napisane przez myszorska Pokaż wiadomość
A tak na marginesie to nie jestesmy na Ty... i nie była Pani u mnie wiec proszę nie oceniac jakości moich usług..
Wizaż to nie Wersal, myślę, że spokojnie możemy sobie darować "paniowanie". Nie byłam i nie zamierzam, ponieważ nie uważam, by Twoje paznokcie były poprawnie robione (vide zdjęcia).
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-25, 12:13   #19
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Tipsy - Wrocław - nie polecamy !

Cytat:
Napisane przez myszorska Pokaż wiadomość
Po 4. Kwestii jakichś spraw urzedowych nie poruszam, nie jest to niczyja sprawa, skoro wszystko jest jak trzeba.
..
Oczywiście, niczyja - jedynie klientki, która zażyczy sobie paragonu lub rachunku
A taka w każdej chwili może się zjawić.

Cytat:
Po 5. Skoro jest Pani STYLISTKĄ z długim stażem i ogromnym doswiadczeniem to dziwne, ze nie spotkała Pani klientki , ktora na wlasne zyczenie upodobała sobie paznokcie poszerzone. Nie ma w tym nic niewłaściwego i nie rozumiem o co ta cała batalia.
Ja jestem stylistką z długim stażem i ogromnym doświadczeniem
I spotkałam JEDNĄ KLIENTKĘ, która z niesmakiem spojrzala na wykonane przeze mnie paznokcie, mówiąc " czemu one się nie rozszerzają".
Reszta jest wniebowzięta,że nie wykonuję szkaradnych łopat, które z technicznego i estetycznego punktu widzenia są podstawowym błędem, popełnianym przez niewprawne stylistki lub wręcz "pseudostylistki".

Nigdy nie wykonałabym zatem paznokci niepoprawnych i brzydkich (mowa o kształcie i budowie - zdobienie to rzecz gustu klientki) bo byłoby mi wstyd przed
1. sobą
2. osobami postronnymi, które dowiedziałyby się,że te paznokcie wyszły spod mojej ręki"
3. internautami, którzy zobaczyli by to zdjecie w mojej galerii.


Bo jak najbardziej - jest to coś niewłaściwego.


Cytat:
Stylizacja paznokci jest kwestią naszych umiejętności. Tak uważam.
Również tak sądzę.
A podstawą jest przyznanie się, gdy tych umiejętności - zwłaszcza podstawowych - brakuje.


Cytat:
A tak na marginesie to nie jestesmy na Ty...
Na forach internetowych przyjęte jest zwracanie się do innych użytkowników per ty.

Pozdrawiam!
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-02, 15:13   #20
WendyiStella
Raczkowanie
 
Avatar WendyiStella
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 442
GG do WendyiStella
Dot.: Tipsy - Wrocław - nie polecamy !

Ja przestrzegam przedsalonem "Kenia" , ul. Pereca. Moja koleżanka była w czwartek 27.11, wczoraj żel razem z formą, odkleił się na jedym palcu, a dziś złamał na kciuku. Mało tego były krzywo spiłowane, pani wołała sobie 100 zł za french, a pazury szkoda gadać. Jak dorwe zdjęcia to wstawie.
__________________

Waga obecna:71 kg...
Waga zadowalająca: 68 kg
Waga docelowa: 65 kg
SB + MM + ćwiczenia = .... zobaczymy 31 lipca

WendyiStella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-02, 15:29   #21
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Tipsy - Wrocław - nie polecamy !

Cytat:
Napisane przez WendyiStella Pokaż wiadomość
J Jak dorwe zdjęcia to wstawie.
No dobrze by było, bo inaczej będę musiała poprosić którąś z moderatorek, by Twój wpis usunęła - potrzebujemy dowodów.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-13, 17:56   #22
AmazingStudio
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: spamer!
Wiadomości: 202
Dot.: Tipsy - Wrocław - nie polecamy !

Oj ja by mogla duzo jeszcze powymieniac Pan , ktore do mnie trafily po innych dziewczynach i nie byly zadowolone z efektow.
AmazingStudio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-18, 11:17   #23
karmazynowa860
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1
Dot.: Tipsy - Wrocław - nie polecamy !

no trudno...ma pani pecha
karmazynowa860 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-21, 17:07   #24
nukilla
Raczkowanie
 
Avatar nukilla
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 105
Dot.: Tipsy - Wrocław - nie polecamy !

*edit
__________________
Instruktor i dystrybutor Nfu.Oh


MÓJ WĄTEK Z PAZURKAMI

MÓJ BLOG STYLIZACJI PAZNOKCI

Edytowane przez La Monica
Czas edycji: 2008-12-29 o 21:19
nukilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-21, 20:44   #25
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Tipsy - Wrocław - nie polecamy !

Cytat:
Napisane przez nukilla Pokaż wiadomość
sporo pseudostylistek ogłasza się na gumtree:

wzstarczy sobie przejrzeć kilka stron
Wklejanie linków do ogłoszeń mija się z celem, ponieważ ogłoszenie wygaśnie za tydzień, dwa, i link nie będzie aktywny. Proszę więc moderatorkę o ich usunięcie.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 21:28   #26
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: Tipsy - Wrocław - nie polecamy !

Uwaga!

Bardzo proszę, aby nie opisywać i nie wklejać w tym wątku paznokci wykonanych przez stylistki, z których usług się nie korzystało!

Apeluję, aby dzielić się z Dziewczynami własnymi doświadczeniami u danej stylistki.

Jeśli ktoś ma ochotę wrzucać zdjęcia wg niego nieprawidłowo wykonanych paznokci i biadolić nad nimi, to już istnieje taki wątek do wytykania błędów - o pseudostylistkach.

Jeśli nie będzie przestrzegane to co napisałam to będę musiała użyć upomnień/punktów karnych.

__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 07:06   #27
ania3211
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 10
Dot.: Tipsy - Wrocław - nie polecamy !

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
3. Kontrowersyjna stylistka - ma dwa konta na Allegro, Fitnesska_2004 oraz ania3211; u tej Pani byłam kilka lat temu osobiście, robiłam żel na tipsie - miałam pozarzynane skórki, paznokcie (zo zresztą widać na zdjęciach) raz udają się Pani Ani w miarę, a raz są łopaty że szkoda gadać; paznokcie odpadły mi po około 1,5 tygodnia - pod tips podchodziło powietrze, żel również się zapowietrzył. Gdy posżłam z reklamacją, usłysząłam, że mam "jakieś dziwne paznokcie". Oceńcie same, ja tej Pani nie polecam. Zobaczcie szczególnie zdjęcie trzecie - łopata, brak tunelu, po prostu masakra ...
Szanowna szugarbejb oswiadczam ze jestes poprostu Klamczucha !!! JEDYNA prawde jaka opisalas to jest mozliwe ze bylas moja klientka poniewaz przyjmuje setki dziewczyn
-a teraz przedstawie prawdziwe fakty
1.posiadam tylko 1 nick na allegro !
2.nie byla pani nigdy u mnie z reklamacja !
3.tylko 2 ostatnie zdjecia sa mojego autorstwa zanaczajac ze nie wyrazilam zgody na pubikowanie bez mojej wiedzy,ale to tylko swiadczy o TOBIE
4.jesli troche poczytalas broszurek na temat tipsow to nie upowaznia ciebie do krytykownia innych i nie opisuj bzdur,kazda tipserka wie ze tipsy wykonuje sie pod zyczenie klientki

TAZKZE Z CALA ODPOWIEDZIALNOSCIA NIE POLECAM SZUGARBEJB KTORA KLAMIE !!!!

pozdrawiam
ania3211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 08:06   #28
frauhelga
Ordnung muss sein!
 
Avatar frauhelga
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 172
Dot.: Tipsy - Wrocław - nie polecamy !

Cytat:
Napisane przez ania3211 Pokaż wiadomość
Szanowna szugarbejb oswiadczam ze jestes poprostu Klamczucha !!! JEDYNA prawde jaka opisalas to jest mozliwe ze bylas moja klientka poniewaz przyjmuje setki dziewczyn
-a teraz przedstawie prawdziwe fakty
1.posiadam tylko 1 nick na allegro !
2.nie byla pani nigdy u mnie z reklamacja !
3.tylko 2 ostatnie zdjecia sa mojego autorstwa zanaczajac ze nie wyrazilam zgody na pubikowanie bez mojej wiedzy,ale to tylko swiadczy o TOBIE
4.jesli troche poczytalas broszurek na temat tipsow to nie upowaznia ciebie do krytykownia innych i nie opisuj bzdur,kazda tipserka wie ze tipsy wykonuje sie pod zyczenie klientki

TAZKZE Z CALA ODPOWIEDZIALNOSCIA NIE POLECAM SZUGARBEJB KTORA KLAMIE !!!!

pozdrawiam

ja tego nie wiem-ale to moze dlatego,ze nie jestem tipserka?
__________________
[SIGPIC]https://wizaz.pl/forum/signaturepics/sigpic65015_1.gif[/SIGPIC]
frauhelga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 08:38   #29
ania3211
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 10
Smile Dot.: Tipsy - Wrocław - nie polecamy !

witam jesli nie wiesz co oznacza to slowo-TIPSERKA-
To prosze nie wypowiadac sie ironicznie,w linku dokladnie widac ze mialas kolezanko stycznosc z tym wyrazeniem tak wiec prosze sie dokladniej okreslic

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=9912036
ania3211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 09:40   #30
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Tipsy - Wrocław - nie polecamy !

Cytat:
Napisane przez ania3211 Pokaż wiadomość
Szanowna szugarbejb oswiadczam ze jestes poprostu Klamczucha !!! JEDYNA prawde jaka opisalas to jest mozliwe ze bylas moja klientka poniewaz przyjmuje setki dziewczyn
-a teraz przedstawie prawdziwe fakty
1.posiadam tylko 1 nick na allegro !
A to mój błąd Co nie zmienia faktu, że obie Pani paznokcie robicie wręcz przeokrutnie brzydkie.

Dziwne, pamiętałam, że Pani o nicku "Fitnesska" też ma na imię Ania, ale mogło mi się pokiełbasić.


Cytat:
3.tylko 2 ostatnie zdjecia sa mojego autorstwa zanaczajac ze nie wyrazilam zgody na pubikowanie bez mojej wiedzy,ale to tylko swiadczy o TOBIE
Źle o mnie świadczy, oj źle ...

Cytat:
4.jesli troche poczytalas broszurek na temat tipsow to nie upowaznia ciebie do krytykownia innych i nie opisuj bzdur,kazda tipserka wie ze tipsy wykonuje sie pod zyczenie klientki
W życiu nie widziałam broszurek o tipsach, ale chętnie obejrzę, ma ktoś ?
Chcę zobaczyć, gdy ktoś przychodzi do Ciebie i prosi o odstające łopaty ...
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.

Edytowane przez szugarbejb
Czas edycji: 2009-01-06 o 09:42
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:04.