nowości Oriflame - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-03-05, 15:51   #151
angel23
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: To tu to tam ;-)
Wiadomości: 534
GG do angel23
Dot.: nowości Oriflame

dziękuję za odpowiedź, zdecyduję się chyba na tą brzoskwinkę Coral.
angel23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-07, 15:49   #152
kajasia222
Zadomowienie
 
Avatar kajasia222
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Orna City
Wiadomości: 1 872
GG do kajasia222
Dot.: nowości Oriflame

MagJu czy Ty już z 4 katalogu tstowałaś ten balsam do masażu??Mysle o nim tylko do zapachunie umiem sie przekonać taki jak na pachnącej stronie z balsamami??
AA i czy ktoś słyszał jakies opinie na temat żelu do mycia twarzy MEN?? Moja koleżanka chciała dla męża, ale on jeszcze jakis mały trądzik ma niewiem czy sie nadaje??
Następna sprawa korektor flawless czy dobrze tuszuje syfki i blizny po nich??
A ktoś na żywo widział ta torbę beżową?? Dokładnie takiej szukalam ale jaka ona jest?? Ma w środku jakieś kieszonki??
kajasia222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-07, 15:57   #153
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez kajasia222
MagJu czy Ty już z 4 katalogu tstowałaś ten balsam do masażu??Mysle o nim tylko do zapachunie umiem sie przekonać taki jak na pachnącej stronie z balsamami??

Z czwórki jeszcze nic nie zamawiałam, a już na pewno na nic z tej serii się nie skuszę, bo jakoś pachnąca strona mnie nie przekonuje, a wręcz zniechęca :/ Ale shachownica coś wspominała, że może się skusi... Dziś składała zamówienie, więc jutro odbiera - jak coś to dam znać czym to pachnie Albo może ona sama Ci opisze zapach, bo ja mogę nie być obiektywna...
Cytat:
AA i czy ktoś słyszał jakies opinie na temat żelu do mycia twarzy MEN?? Moja koleżanka chciała dla męża, ale on jeszcze jakis mały trądzik ma niewiem czy sie nadaje??
Ktoś nie słyszał
Cytat:
Następna sprawa korektor flawless czy dobrze tuszuje syfki i blizny po nich??
Też mnie to interesuje w sumie, bo moja mama kiedyś wyraziła chęć posiadania korektora i właśnie ten zwrócił jej uwagę
Cytat:
A ktoś na żywo widział ta torbę beżową?? Dokładnie takiej szukalam ale jaka ona jest?? Ma w środku jakieś kieszonki??
Niby widziałam, ale można powiedzieć, że nie widziałam Bo widziałam, jak leżała na półce, ale że mi się nie spodobała, to nawet się jej bliżej nie przyglądałam

A może ktoś już przetesotwał nowe rozświetlające kredeczki na oku? Bo ja póki co na dłoni i się waham: brać czy nie brać? A podoba mi się i biała i różowa, ale taką białąwą mam już z Avonu, więc raczej obstawiam róż.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-07, 16:04   #154
Ladzia_15
Wtajemniczenie
 
Avatar Ladzia_15
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 404
GG do Ladzia_15
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez MagJa
A może ktoś już przetesotwał nowe rozświetlające kredeczki na oku? Bo ja póki co na dłoni i się waham: brać czy nie brać? A podoba mi się i biała i różowa, ale taką białąwą mam już z Avonu, więc raczej obstawiam róż.
no wlasnie tez chyba skusze sie na te kredeczki bardzo zachecajaco wygladaja... i mimo wszystko chyba tez rozowa... chyba ze akurat nie ebde miala funduszy to namowie mamuske z tym ze wtedy to tylko kolorek bluuuuuuuuuue
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

<--------Moja kreskówkowa idolka.
Ladzia_15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-07, 16:08   #155
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez Ladzia_15
no wlasnie tez chyba skusze sie na te kredeczki bardzo zachecajaco wygladaja... i mimo wszystko chyba tez rozowa... chyba ze akurat nie ebde miala funduszy to namowie mamuske z tym ze wtedy to tylko kolorek bluuuuuuuuuue
One i zachęcająco wyglądają i cenę mają zachęcającą W avonie podobne kosztują 2 razy tyle, też w promocji. I ta cena mnie tak właśnie do zakupu motywuje...
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-07, 16:09   #156
Ladzia_15
Wtajemniczenie
 
Avatar Ladzia_15
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 404
GG do Ladzia_15
Dot.: nowości Oriflame

no fakt... cene to tez przystepna maja
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

<--------Moja kreskówkowa idolka.
Ladzia_15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-07, 16:31   #157
eklerka
Zakorzenienie
 
Avatar eklerka
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 149
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez MagJa
One i zachęcająco wyglądają i cenę mają zachęcającą W avonie podobne kosztują 2 razy tyle, też w promocji. I ta cena mnie tak właśnie do zakupu motywuje...
Jeśli Pink Prodigy jest podobna do Shimmer Pink (2713) z cieni do powiek w ołówku, (Shimmer Pencil z serii visions), to bardzo, bardzo polecam. Na oczach nie wygląda ani trochę na różową, tylko beżowo-cielistą. Super na codzienny śliczny makijaż. Strasznie mi się podoba
eklerka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-07, 16:55   #158
Ladzia_15
Wtajemniczenie
 
Avatar Ladzia_15
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 404
GG do Ladzia_15
Dot.: nowości Oriflame

hmm... czyli doradzasz ja tam sie juz chyba zdecydowalam...KUPUJE
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

<--------Moja kreskówkowa idolka.
Ladzia_15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-07, 17:20   #159
eklerka
Zakorzenienie
 
Avatar eklerka
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 149
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez Ladzia_15
hmm... czyli doradzasz ja tam sie juz chyba zdecydowalam...KUPUJE
Ale pisalam, że mam cienie w kredce, a nie kredkę. Podejrzewałam tylko, że różowy kolor może być fajny. (Żeby potem na mnie nie było Zresztą zawsze możesz zamowić "na próbę" i oddać jakby coś )
eklerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-07, 17:26   #160
Ladzia_15
Wtajemniczenie
 
Avatar Ladzia_15
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 404
GG do Ladzia_15
Dot.: nowości Oriflame

hmm... w sumiem komus odsprzedem ewentualnie (mauska jest konsultantka wiec kogos na pewno znajdzie)
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

<--------Moja kreskówkowa idolka.
Ladzia_15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-07, 17:44   #161
eklerka
Zakorzenienie
 
Avatar eklerka
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 149
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez Ladzia_15
hmm... w sumiem komus odsprzedem ewentualnie (mauska jest konsultantka wiec kogos na pewno znajdzie)
O sorki. Jakoś uznałam, że też jesteś konsultantką.
Na każdym katalogu masz napisane "Unikalna Gwarancja Satysfakcji Oriflame". Oznacza to, że z każdego produktu masz być zadowolona, a jeśli z jakiegokolwiek powodu nie jesteś, to masz 10 dni na zwrócenie produktu konsultantce, jeśli tylko zużyłaś go mniej niż 30%. Konsultantce wartość kosmetyku odliczą od następnego zamowienia, (w ten oddadzą jej pieniążki).

Bez sensu więc odsprzedawać wypróbowany kosmetyk.
eklerka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-07, 18:37   #162
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez eklerka
Jeśli Pink Prodigy jest podobna do Shimmer Pink (2713) z cieni do powiek w ołówku, (Shimmer Pencil z serii visions), to bardzo, bardzo polecam. Na oczach nie wygląda ani trochę na różową, tylko beżowo-cielistą. Super na codzienny śliczny makijaż. Strasznie mi się podoba
Nie wiem jak wyglądają te cienie w kredce, które Ty masz, ale jak ja oglądałam te ołówki to róż wydał mi się różowy, jasny ale różowy, taki świetlisty. I jak nie lubię z reguły różowych barw, to ten kolor mi się spodobał. Wydaje się być w sam raz na wiosnę/lato
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-08, 15:04   #163
kajasia222
Zadomowienie
 
Avatar kajasia222
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Orna City
Wiadomości: 1 872
GG do kajasia222
Dot.: nowości Oriflame

Mam cos dla Was o tych kredkach
Świetliste, intensywnie perłowe kolory dodają oczom blasku, rozświetlają spojrzenie. Blask to zasługa wyjątkowych, perłowych drobinek, które zapewniają olśniewający efekt. Odbijają one światło, optycznie powiększając oczy i potęgując ich wyrazistość.

Odżywcze masło shea i nawilżający olejek
z nasion słonecznika wspaniale pielęgnują delikatną skórę powiek.

Kredki można stosować samodzielnie jako cienie do powiek lub nakładać je na powieki już pomalowane innymi cieniami, by rozświetlić makijaż.

4 najmodniejsze odcienie:
2883 Pink Prodigy – jasny, perłowy róż
2884 Upbeat Blue – jasnoliliowy, perłowy
2885 White Light – perłowa biel
2886 Green Glam – jasnozielony, perłowy


kajasia222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-08, 18:27   #164
Kasia5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 400
Dot.: nowości Oriflame

Bardzo podobają mi się te kredeczki. Chyba najbardziej ta jasnozielona. Czy któraś z Was może już jakąś kupiła? Ciekawa jestem jak się sprawują.
Kasia5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-08, 18:44   #165
Ladzia_15
Wtajemniczenie
 
Avatar Ladzia_15
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 404
GG do Ladzia_15
Dot.: nowości Oriflame

narazie czekamy az ktos odwazy sie wyprobowac
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

<--------Moja kreskówkowa idolka.
Ladzia_15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-08, 21:21   #166
eklerka
Zakorzenienie
 
Avatar eklerka
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 149
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez Kasia5
Bardzo podobają mi się te kredeczki. Chyba najbardziej ta jasnozielona. Czy któraś z Was może już jakąś kupiła? Ciekawa jestem jak się sprawują.
E tam zaraz kupiła Wyślemy kogoś do siedziby niech testuje -powiedziała leniwa eklerka, której koleżanka dostaje nowości 2 tygodnie przed możliwoscią zakupu ich z katalogu. (Mieszka 50 metrów ode mnie i nie chce mi się do niej przejść, bo pewnie znowu bym wyszła z każdym paznokiem pomalowanym na inny kolor ).
eklerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-08, 21:26   #167
Ladzia_15
Wtajemniczenie
 
Avatar Ladzia_15
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 404
GG do Ladzia_15
Dot.: nowości Oriflame

lol z kazdym paznokciem ja tez tak chce

dlaczego ona dostaje wczesniej??? tesh tak chce
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

<--------Moja kreskówkowa idolka.
Ladzia_15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-08, 21:37   #168
eklerka
Zakorzenienie
 
Avatar eklerka
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 149
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez Ladzia_15
lol z kazdym paznokciem ja tez tak chce

dlaczego ona dostaje wczesniej??? tesh tak chce
Nie dostaje za darmo, tylko za pól ceny. Nie wiem, jakie trzeba spełnić warunki, ale pewnie duże, bo widziałam jej faktury, z których wynika, ze wyciaga z Ori po 3 tysiące miesiecznie, więc nie liczę, że mi te nowości za pół ceny dadzą Pamiętam napewno, że jednym z wymogów jest podpisanie jakiegoś zobowiązania, że jej grupa zwiększy obroty o 20% w ciągu roku. Pewnie jak już będziesz miała możliwość takiego kupowania, to sami Ci to zaproponują.
eklerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-08, 22:22   #169
smarcoola
Rozeznanie
 
Avatar smarcoola
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 629
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez eklerka
Nie dostaje za darmo, tylko za pól ceny. Nie wiem, jakie trzeba spełnić warunki, ale pewnie duże, bo widziałam jej faktury, z których wynika, ze wyciaga z Ori po 3 tysiące miesiecznie, więc nie liczę, że mi te nowości za pół ceny dadzą Pamiętam napewno, że jednym z wymogów jest podpisanie jakiegoś zobowiązania, że jej grupa zwiększy obroty o 20% w ciągu roku. Pewnie jak już będziesz miała możliwość takiego kupowania, to sami Ci to zaproponują.
ja mam bezposredni dostep do nowosci za pol ceny. to nie prawda ze trzeba wyciac 3 tysiace miesiecznie.jesli w danym katalogu zrobisz zamowienie za 700pp to zostajesz tzw dobrym sprzedawca (1pp=1,50zl) i mozesz w nastepnym katalogu wykupic nowosci na jeszcze nastepny. czyli jesli w katalogu 4 zrobilam zamowienie za 700pp to w 5 moge kupic nowosci z katalogu 6 kredki sa bardzo fajne i ta nowa seria do masazu pachnaca strona guzik daje bo nie pachnie tak ladnie jak produkty
smarcoola jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-08, 22:27   #170
eklerka
Zakorzenienie
 
Avatar eklerka
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 149
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez smarcoola
ja mam bezposredni dostep do nowosci za pol ceny. to nie prawda ze trzeba wyciac 3 tysiace miesiecznie.jesli w danym katalogu zrobisz zamowienie za 700pp to zostajesz tzw dobrym sprzedawca (1pp=1,50zl) i mozesz w nastepnym katalogu wykupic nowosci na jeszcze nastepny. czyli jesli w katalogu 4 zrobilam zamowienie za 700pp to w 5 moge kupic nowosci z katalogu 6 kredki sa bardzo fajne i ta nowa seria do masazu pachnaca strona guzik daje bo nie pachnie tak ladnie jak produkty
Dlatego właśnie napisałam, że nie wiem, jak to dokladnie jest i cieszę sie, ze ktoś to wyjaśnił. Ja ostatnio bardziej zajmuję się tworzeniem biżuterii, niż ori
eklerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-09, 08:36   #171
anax2
Raczkowanie
 
Avatar anax2
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 190
GG do anax2
Dot.: nowości Oriflame

witajcie.Mnie też kręcą te kredeczki.Chyba się skuszę jak będę robić zamówienie.Bardzo też lubię serię milk&honey i kremy time prevent oraz express repair day cream spf12
anax2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-09, 21:51   #172
smarcoola
Rozeznanie
 
Avatar smarcoola
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 629
Dot.: nowości Oriflame

wlasnie mam do was takie pytanie:potrzebuje kremu nawilzajacego,jakis czas temu cera z mieszanej przeszla mi w normalna tyle ze mam suche policzki.uzywalam wczesniej tego kremu z rozowa zakredka z serii dla calej rodziny na dzien z witamina a ale nie odpowiada mi. teraz uzywam tego zelu z 80% zawartoscia aloesu.dobry jest na noc ale nie na dzien.dodam ze mam 19 lat, jak pisalam cera obecnie normalna, na policzkach z lekka sucha.nie potzrbuje nic przeciwzmarszczkowego ani naprawcze, poprostu cos co mi dobrze buzie nawilzy, bedzie sie dobrze wchlanialo i nadawalo pod podklad.
smarcoola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-10, 19:39   #173
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: nowości Oriflame

Dziewczynki a czy ktoras z was miala do czynienia z kosmetykami w czerwonych opakowaniach, konkretnie chodzi mi o miodowo-migdalowy krem co ciala, maseczke toffi,peeling ryzowy i peeling do ust?Bo sie zastanawiam czy by sobie na allegro nie zakupic
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-10, 19:44   #174
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: nowości Oriflame

dostałam własnie zamówienie z ori od koleżanki

zamówiłamkrem do ciąła Milk & Honey Gold i maseczke do twarzy Milk&Honey...

I one wopgóle nie pachną mleczno-miodowo - jak zwykle "małe" rozczarownie tą firmą
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-10, 19:59   #175
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez Papiszynka
Dziewczynki a czy ktoras z was miala do czynienia z kosmetykami w czerwonych opakowaniach, konkretnie chodzi mi o miodowo-migdalowy krem co ciala, maseczke toffi,peeling ryzowy i peeling do ust?Bo sie zastanawiam czy by sobie na allegro nie zakupic
Mam maseczkę toffi i szczerze polecam To moja ukochana ostatnimi czasy aż zapasów narobiłam Peeling do ust też mam i też polecam, bo to fajny i skuteczny bajer. Pozostałych kosmetyków nie próbowałam, chyba, że Cię jeszcze interesuje balsam migdałowo-wiśniowy, bo ten testowałam (podkradałam mamie ) i test też wypadł pozytywnie
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-10, 20:12   #176
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez MagJa
One i zachęcająco wyglądają i cenę mają zachęcającą W avonie podobne kosztują 2 razy tyle, też w promocji. I ta cena mnie tak właśnie do zakupu motywuje...

No to narobilas mi ochoty wiedzialam,ze tak bedzie jak sie zaczne bardziej interesowac oferta Ori i marzy mi sie kredka w kolorze Upbeat Blue,ta zielen tez jest super
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-10, 21:10   #177
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: nowości Oriflame

MagJu za bardzo sie boje ze ten balsam bedzie smierdzial jabolem jak czeresnia z Avonu poza tym ja zbytni wisni nie lubie.A bardzo ja czuc?
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-10, 21:39   #178
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez Papiszynka
MagJu za bardzo sie boje ze ten balsam bedzie smierdzial jabolem jak czeresnia z Avonu poza tym ja zbytni wisni nie lubie.A bardzo ja czuc?
Dla mnie ten balsam pachnie jak ciasteczko wiśniowe nie jak jabol.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-10, 21:41   #179
miu miu
Wtajemniczenie
 
Avatar miu miu
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 968
Dot.: nowości Oriflame

Papiszynko ja mam prawie całą serię czerwono-złotą i jest rewelacyjna! Szczerze polecam, kosmetyki są dobrej jakości i mają fajne kombinacje zapachowe Niedawno były w promocji dla konsultantek i pewnie dlatego na allegro jest ich teraz sporo, pomimo tego, iż w katalogu już ich nie ma.
__________________
no risk, no fun
miu miu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-10, 21:43   #180
miu miu
Wtajemniczenie
 
Avatar miu miu
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 968
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez Papiszynka
MagJu za bardzo sie boje ze ten balsam bedzie smierdzial jabolem jak czeresnia z Avonu poza tym ja zbytni wisni nie lubie.A bardzo ja czuc?
Balsam ślicznie pachnie i doskonale nawilża. Nie zostawia tłustego filmu ani też nie jest zbyt rzadki. Idealny
__________________
no risk, no fun
miu miu jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:02.