Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 część III - Rozpakowywanie !! - Strona 158 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-11, 22:42   #4711
rudalbn
Rozeznanie
 
Avatar rudalbn
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 816
GG do rudalbn
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 część III - Rozpakowywanie !!

TŻ właśnie pojechał i skończyło się urlopowanie


Kurcze dziewczyny jak sprawdzić czy nie sączą się wody płodowe bo jakoś mi się mokro zrobiło i plamkę mam sporawą :/ no i nie wiem co to i z czego i czy powinnam się zgłosić z tym do szpitala czy czekać do poniedziałku na wizytę u gina, głupio mi jeździć na izbę bo ostatnio miałam ciągle twardy brzuch (przez jakieś 4-5 dni non stop) i pojechałam i w szpitalu całkiem miękki się zrobił i lekarka na mnie dziwnie patrzyła :szok:
rudalbn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 22:42   #4712
e.m.i.l.k.a
Wtajemniczenie
 
Avatar e.m.i.l.k.a
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wariatkowo
Wiadomości: 2 802
GG do e.m.i.l.k.a
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 część III - Rozpakowywanie !!

Dzięki memi i anna
czyli macierzyński to już nie przez lekarza tylko samemu się załatwia w miejscu pracy - dobrze wiedzieć

kiedy masz ten "ważny" egzamin? jakoś chyba na końcu lutego prawda?
czekamy na fotki pewnie taka z ciebie słonica jak ze Spicegirl hipopotam noa le przyjmijmy, że wierzymy Ci na słowo a później i tak same oenimy

duuuużo siły do nauki życzę
__________________
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać.
Antoine de Saint-Exupéry


Edytowane przez e.m.i.l.k.a
Czas edycji: 2009-02-11 o 22:47
e.m.i.l.k.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 22:44   #4713
Tim3Pink
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 369
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 część III - Rozpakowywanie !!

memi z tygodniami i kg idziemy łeb w łeb
__________________
Wygrywa tylko ten, kto ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie, aby go osiągnąć.


Tim3Pink jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 22:45   #4714
sija
Zadomowienie
 
Avatar sija
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 189
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 część III - Rozpakowywanie !!

Cytat:
Napisane przez memi Pokaż wiadomość
fotki w aparacie, a siostra nie wziela tego kabelka. Ale podesle mi je pewnie, i na nk wystawi. Niektore sa szokujace,m usze jakas selekcje zrobic Naprawde nie widzialas nigdy slonicy ??
Widuję codziennie, bo mam duże lustro w szafie

Cytat:
Napisane przez Tim3Pink Pokaż wiadomość
nooo dziewczyny do spania!!!
...
nom i skurcze mam dalej mam nadzieje, ze nie rodze od wczoraj
obie z córcią grzecznie idziemy spać, a przynajmniej ja, bo mała ma dziś "dzień szukania wyjścia pod żebrami i ogólnego kopania mamusi" więc szybko pewnie nie zasnę
A Ty się nie rozpakowuj jeszcze
__________________
"Miłość to nie pluszowy miś, ani kwiaty,...
Ale miłość, kiedy jedno spada w dół, drugie ciągnie je ku górze."

sija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 22:48   #4715
e.m.i.l.k.a
Wtajemniczenie
 
Avatar e.m.i.l.k.a
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wariatkowo
Wiadomości: 2 802
GG do e.m.i.l.k.a
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 część III - Rozpakowywanie !!

rudalbn podobno w aptece można kupić paski do rozpoznawania czy to są wody płodowe czy nie - kup sobie, będziesz spokojniejsza
nawet na allegro są http://www.allegro.pl/item551874817_...d.html#gallery
__________________
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać.
Antoine de Saint-Exupéry


Edytowane przez e.m.i.l.k.a
Czas edycji: 2009-02-11 o 22:53
e.m.i.l.k.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 22:49   #4716
Tim3Pink
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 369
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 część III - Rozpakowywanie !!

nom gdybym rodziła to tż był by w ciagu 15 minut pewnie u mnie wsumie 40 km ode mnie teraz jest, ale to nic dawnooo naprawde dawnooo sie nie klucilismy wiec a nam to zawsze na dobre wychodzi

aj mnie tez kopie jak szalona w żebra i wogole wsędy boli jak nie wiem i jeszcze do tego dochodzi ten bol brzucha a ostatnio cos mi go wybiło i balonik sie zrobił
__________________
Wygrywa tylko ten, kto ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie, aby go osiągnąć.


Tim3Pink jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 22:54   #4717
memi
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 775
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 część III - Rozpakowywanie !!

anna1593 az az ostro sie nie ucze, po prostu zalapalam sie na kurs (swietny kurs swoja droga), zawsze to lepiej niz w 9 mcu po oddziale latac plany byly ambitne, ale inne sprawy jakos mnie bardziej wciagaja... chyba tylko interne w miare przerobilam, i poloznictwo, bo reszta nie bardzo. Dziwne, rzeczywisce, ze nie przewidzieli ze w Lub bedzie troche ludzi zdawac, ode mnie zdaja chyba wszyscy, podobno pojawily sie plany wprowadzenia oplaty za LEP w przyszlosci. Na Twoim miejscu poszlabym na egz, bo pewnie sie w okolicach 16 juz rozpakujesz i zagoisz )

emilka 28 lutego mam ten egzamin, a termin na 3.03. Dam rade )) Sily mam (dzieki), - gorzej z motywacja...

Z tym podobienstwem to mozesz miec racje- slonice nie miewaja drugich podbrodkow .

Tim3Pink lol, zazdroscze... ja nie wiem co to skurcz... a dluga trwaja?


Co do nazywania maluszkow- ja na Antka mowie Niedzwiadek
__________________
Antoś 4.03.2009
Grześ 22.10.2010
Czekamy na Córeczkę TP 4.07.2014






Edytowane przez memi
Czas edycji: 2009-02-11 o 23:02
memi jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-11, 23:02   #4718
Tim3Pink
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 369
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 część III - Rozpakowywanie !!

nom u mnie to jest tak, ze przez caly dzien mam taki delikatny bol brzucha no cos jak okresowy tylko, ze slabszy i tak co jakies 10/15 minut on sie nasila, tak, ze praktycznie caly czas mnie boli a co 10/15 minut sie nasila nie zafajne to jest, ale lepiej czuc, ze sie jest blizej niz dalej

a co jakis czas mam takie uklucia u gory brzucha jak kolka i wsumie nie wiem ktore to ktore

a my na swoja Amelke mowimy ''Ama'' tż mowi ze jak ja bedziemy karmic to bedzie Ama am
__________________
Wygrywa tylko ten, kto ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie, aby go osiągnąć.



Edytowane przez Tim3Pink
Czas edycji: 2009-02-11 o 23:03
Tim3Pink jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 23:08   #4719
memi
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 775
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 część III - Rozpakowywanie !!

Cytat:
Napisane przez Tim3Pink Pokaż wiadomość
nom u mnie to jest tak, ze przez caly dzien mam taki delikatny bol brzucha no cos jak okresowy tylko, ze slabszy i tak co jakies 10/15 minut on sie nasila, tak, ze praktycznie caly czas mnie boli a co 10/15 minut sie nasila nie zafajne to jest, ale lepiej czuc, ze sie jest blizej niz dalej

a co jakis czas mam takie uklucia u gory brzucha jak kolka i wsumie nie wiem ktore to ktore

a my na swoja Amelke mowimy ''Ama'' tż mowi ze jak ja bedziemy karmic to bedzie Ama am
fajnie mowicie )))

tych kolkowych to ja tez nieznosze, nieznosze...

o, jak pozno juz. Czas na spanko. Spijcie dobrze!
__________________
Antoś 4.03.2009
Grześ 22.10.2010
Czekamy na Córeczkę TP 4.07.2014





memi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 23:15   #4720
e.m.i.l.k.a
Wtajemniczenie
 
Avatar e.m.i.l.k.a
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wariatkowo
Wiadomości: 2 802
GG do e.m.i.l.k.a
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 część III - Rozpakowywanie !!

Cytat:
Napisane przez memi Pokaż wiadomość

Z tym podobienstwem to mozesz miec racje- slonice nie miewaja drugich podbrodkow .
hehe
e tam, na pewno nie jest źle
ja za to ostatnio słyszę, że "no teraz to się już zmieniłaś na twarzy" albo "no teraz to już zaczynasz mieć bardziej okrągłą twarz"
albo najlepszy: ja mówię, że jestem w szoku bo mi pierwszy raz w życiu stopy spuchły a koleżanka odpowiada "no widać na twarzy, że się zmieniłaś"
same komplementy
a do tego jakaś"plamka" (takie przebarwienie) koło nosa mi wyskoczyło (prawie już znikło na szczęście) i dzisiaj pryszczek na środku policzka - oj jak ja już dawno pryszcza nie widziałam
tak więc widzisz nie jesteś sama

Niedzwiadek....fajnie

Tim3Pink ja też takie mam, tzn w niedzielę miałam mocniejsze - dzisiaj chyba z raz mnie skurczyk zlapał więc myślę, że to jeszcze nie "nasz " czas a na pewno jeszcze nie mój
no i dobrze, niech rośnie w brzuszku jeszcze
__________________
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać.
Antoine de Saint-Exupéry


Edytowane przez e.m.i.l.k.a
Czas edycji: 2009-02-11 o 23:16
e.m.i.l.k.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 23:21   #4721
anna1593
Raczkowanie
 
Avatar anna1593
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 336
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 część III - Rozpakowywanie !!

Cytat:
Napisane przez memi Pokaż wiadomość
anna1593 az az ostro sie nie ucze, po prostu zalapalam sie na kurs (swietny kurs swoja droga), zawsze to lepiej niz w 9 mcu po oddziale latac plany byly ambitne, ale inne sprawy jakos mnie bardziej wciagaja... chyba tylko interne w miare przerobilam, i poloznictwo, bo reszta nie bardzo. Dziwne, rzeczywisce, ze nie przewidzieli ze w Lub bedzie troche ludzi zdawac, ode mnie zdaja chyba wszyscy, podobno pojawily sie plany wprowadzenia oplaty za LEP w przyszlosci. Na Twoim miejscu poszlabym na egz, bo pewnie sie w okolicach 16 juz rozpakujesz i zagoisz )

emilka 28 lutego mam ten egzamin, a termin na 3.03. Dam rade )) Sily mam (dzieki), - gorzej z motywacja...
no wiesz, ja sie wybieram na lep, ale jesli np skonczy sie u mnie cc, to moge nie wydobrzec, albo maly nie bedzie dawal sie karmic flaszka. roznie moze byc i ja sie z tym licze, ze w ostatniej chwili zmieni sie caly plan. nie wspominajac o laktacji i wyskokach do wc na dojenie, ale tym sie nie martwie.
a z nauka jestem jeszcze bardziej w lesie, jako tako poloznictwo (hehe) i resuscytacja, kurs z orzecznictwa, prawa i bioetyki mialam w pazdzierniku, wiec moze cos jeszcze pamietam. no i ksiazki z pytaniami do lepu, ktore nie sa zbyt trudne (nie wiem skad oni je brali). z kardio jestem bardzo nie po dordze, reszta interny to na zasadzie "co pamietam z oddzialu lub z zajec"

powiem, ze terminy tez Ci sie pieknie zgrywaja, moze Antos nie zrobi psikusa.
__________________
http://suwaczki.waszslub.pl/img-2007101301201230.png

http://www.suwaczek.pl/cache/1b39e63fa9.png?html

Moje małe szczęście urodziło się 18.02.2009 r. o 00.55
anna1593 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-12, 02:19   #4722
spicegirl
Zadomowienie
 
Avatar spicegirl
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 1 872
GG do spicegirl
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 część III - Rozpakowywanie !!

Cytat:
Napisane przez memi Pokaż wiadomość

Odzywam sie tak rzadko, bo naprawde mam malutko czasu i po calym intensywnym dniu padam na twarz. Nawet nie zdaze wszystkiego przeczytac, co napisalyscie. Chodze sobie na wyklady z orzecznictwa, bioetyki i prawa medycznego, juz wiem jak wystawiac zwolnienia lekarskie i recepty , ale jeszcze wystawiac nie moge.


spicegirl ile % swojej pensji bys dostala gdybys byla na zwolnieniu ?? Z ciekawosci pytam . Jestem pelna podziwu! Ja teraz tez "pracuje" (tak naprawde mam szkolenie) , ale od poniedzialku znow sie bycze . A wlasciwie ucze do egzaminu.
Witaj po dlugiej nieobecnosci ! No popatrz ile te nieroby potrafia przez dzien nastukac stron
Wklej zdjecia, bo twojego brzusia to my kope lat nie widzialysmy...

Co do mojego urlopu - na macierzynskim (12 tygodni) bede dostawac 70% mojej wyplaty, ale macierzynski moge wziac dopiero jak sie mala urodzi. Przedtem uzbierane dni chorobowe (poki co uzbieralam dopiero 9...), platne 100%, ale jak wszystkie wyczerpie to bede musiala wziac bezplatnych reszte, b o wracac do pracy przed samym porodem mi sie nie usmiecha.
Aha, no i po tych 12 tygodniach macierzynskiego biore jeszcze 4 tygodnie uzbieranych wakacji, platne 100%.

Ale mnie nagle biegunka jakas wsciekla dopadla, po raz pierwszy w ciazy... A moze ja jednak z ciekawosci ta torbe spakuje do szpitala? Skurczow zadnych nie mam bolesnych, ale w sumie 38 tydzien sie zaczal, a ten porod spadl by na mnie jak wybawienie z nieba, nie musialabym przynajmniej do pracy chodzic i nie musialabym kombinowac z tym chorobowym... Tyle tylko, ze dom niegotowy, ale to maly pikus, najwyzej by beze mnie przygotowal maz wszystko (juz to widze ) no i taki maluch to niewiele na poczatku potrzebuje, dalibysmy rade.
Eh, a ja i tak czuje, ze przenosze...
__________________
I'm very definitely a woman and I enjoy it. - Marilyn Monroe

Juleczka

Maleństwo




spicegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 07:20   #4723
anadun
Rozeznanie
 
Avatar anadun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 917
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 część III - Rozpakowywanie !!

Gryzaczek - podziwiam Twoje podróże do pracy, ale teraz to już normalka, że będzie coraz trudniej. Życzę jednak, żeby te bóle przeszły

Spicegirl Ty może pogadaj z Julką, żeby za długo nie czekała , tak jeszcze z tydzień i mogłaby się powoli szykować, bo tam padniesz biedna w tej pracy za biurkiem

Memi miło Cię widzieć, życzę dużo siły do nauki i podziwiam Twój zapał Ja mam zjazd na studiach w tym tygodniu, ale to oznacza pięciogodzinną podróż pociągiem w jedną stronę i zastanawiamy się z mężem czy ruszać. Poza tym po ostatnim zjeździe wróciłam z grypą i to tez mnie zniechęca. Ale wiem, że potem i tak muszę wszystko nadrobić za rok, więc z dzieckiem też nie będzie łatwo.
Czemu tak brzydko o sobie mówisz Moim zdaniem kobieta w ciazy zawsze jest piękna, bez względu na kilogramy, no chyba że jest mocno zaniedbana, ale o to Cię nie podejrzewam
Fajny ten wózek, może moi dziadkowie też by się dali naciągnąć
Dzięki za info w sprawie tego zwolnienienia i macierzyńskiego pod koniec ciąży. Mnie moja księgowa uprzedzała, że mogę już pod koniec nie dostać zwolnienia od ginki, bo już nie chcą, czy nie mogą dawać Ale radziła, zeby wtedy iść do rodzinnego, bo tak się wszyscy ratują, żeby nie tracić macierzyńskiego przed porodem.

Rudalbn -
mała plamka to może być zwykła wydzielina, a nie wody od razu, byleby się tego więcej nie robiło, nie martw się

Emilka
mnie położna przestrzegała przed obrzękami ostatnio, żeby uważac, jeśli się pojawią na całym ciele i twarz też jest zmieniona. Ale tu chodzi o takie szybkie zmiany z dnia na dzień oczywiście, a nie stopniowe zaokrąglanie Bo samo puchnięcie kostek, to prawie norma, mnie też dopadło

Raspberry
biedactwo jak tam ząbek i samopoczucie dziś?

Ja dziś męża wyprawiłam do pracy i już sie nie kładę. Wczoraj wstałam o 11 i wcale się rewelacyjnie nie czułam. Dziś mam ochotę spróbować upiec muffinki, ciekawe co mi wyjdzie tylko jeszcze do sklepu muszę wyjść najpierw bo nie wszystko mam. A potem prasowanie, pierwsza partia ubranek już się chyba wysuszyła
__________________
EMIL
anadun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 07:28   #4724
jastinada
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Bochnia
Wiadomości: 2 279
GG do jastinada
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 część III - Rozpakowywanie !!

Memi witamy dobrze,że się czasem pokazujesz,ale mimo tego,że wszystko masz "szczelne" to sądzę,ze jak będziesz pryzchodzić z taką częstotliwością to następnym razem pokażesz się już rozpakowana oczywiście życzę powodzenia na egzaminie,daj znać jak poszło i pojawiaj się częściej ,plizzzzzzz a na zdjęcia Twoje czekamy bo tu na wizażu to chyba ani raz się nie pokazałaś

Gryzaczek no dzielna dziewczyna z Ciebie uważaj na sibie

Spicegirl a Ty powinnaś mieć login Supergirl a nie spice...bo,że Ty masz jeszcze siłe i taką determinację...no wiesz Julka będzie mieć mocną mamusię


Sija z tą oliwką jest tak,że pewnie po jednym razie nic nie widać,ale jak juz któryś raz założysz ubranko na tą tłustą skórę to normalnie ubranka farbują i powiem Ci że szkoda ubranek normalnie ta bambino to może tania i skóra po niej jest ok,ale ubranka są okropne a ten Hipp tojedna miła szamanka Raspi mnie zaraziła tymi kosmetykami i tak zostało

Emilka widzę,że CI już dziewczynki powiedziały...mają rację,należy Ci się L4 do samego końca,czaasem to mi się wydaje,że lekarz jak daje już przed TP macierzyński to poprostu z lenistwa,bo bedzie miał do wypisania jeden papierek mniej...

Jagódka dobrze,że jeden dzień odpuściłaś mężowi tak jak mówiłaś,coś musiało wczoraj dobrego wisieć w powietrzu a torebka super,a za te kolczyki byłabym w stanie Cie zjeść są sliczne


Rudalbn a jaki kolor miałaś tj plami??wody powinnu być przezroczyste i bez zapachu,może odchodzić czop,ale to bardziej galaretowata forma,a możesz mieć też mleczną wydzielinę i to nie jest żaden zwiastun porodu tylko bardzo naturalna wydzielina na tym etapie ciąży

Cytat:
Napisane przez e.m.i.l.k.a Pokaż wiadomość
ja za to ostatnio słyszę, że "no teraz to się już zmieniłaś na twarzy" albo "no teraz to już zaczynasz mieć bardziej okrągłą twarz"
albo najlepszy: ja mówię, że jestem w szoku bo mi pierwszy raz w życiu stopy spuchły a koleżanka odpowiada "no widać na twarzy, że się zmieniłaś"
same komplementy....
ja uwielbiam takie gadanie...dobrze wiem jak wyglądam ,widze się 50 razy dziennie,a jak się z kimś spotkam to wszyscy mówią:

"nieeeeeeeeeeeee, wogóle nic się nie zmieniłaś...może Ci trochę tu w udach przybyło...ale nic się nie zmieniłaś....."

i wtedy mam ochotę ich wszystkich zaje.ać/przepraszam za wyrażenie/ bo jakby mi mało przybyły to by widać nie było,więc poprostu w ładny sposób wszyscy chcą mnie uświadomić----------->
"babo,co sie z Toba stało,taka byłaś laska a taki się z Ciebie zrobił babsztyl"

No i nie wiem co jeszcze bo sporo jak zwylke było do nadrobienia...dziś sie zastanawiałam przy śniadanku co z naszą INKĄ??

a ja dziś na dzień dobry pojadę jak Alkamor czyli sypnę kilka kawałów

> Panienka idzie po plaży.. Nagle zobaczyła starą butelkę. Podniosła,
> otarła z brudu, a tu wyskakuje Duszek.

Panienka pyta:
Czy będę miała trzy życzenia?
Duszek: Nie, przykro MI ale ja jestem duszek spełniający tylko jedno życzenie.
Panienka bez wahania:
To proszę o pokój na Bliskim Wschodzie. Widzisz te mapę? Chce, żeby te Wszystkie kraje przestały ze sobą walczyć, i żeby Żydzi i Arabowie pokochali się miedzy sobą i żeby kochali Amerykanów i odwrotnie i żeby wszyscy tam żyli w pokoju I harmonii.
Duszek popatrzył na mapę i mówi:
Kobieto bądź rozsądna, te kraje się biją i nienawidzą do tysięcy lat, a ja po 1000 lat siedzenia w butelce też nie jestem w najlepszej formie. Jestem DOBRY ale nie aż tak dobry. Nie sądzę żebym mógł to zrobić. Pomyśl i daj jakieś sensowne
życzenie....

- Panienka pomyślała przez chwile i mówi:
No dobrze, przez cale życie chciałam spotkać właściwego mężczyznę, żeb y wyjść za niego za mąż. Wiesz, takiego który będzie mnie kochał szanował, bronił, dobrze zarabiał i oddawał pieniądze, nie pił, nie palił, pomagał przy dzieciach,
w gotowaniu i sprzątaniu, byl świetny w łóżku, byl wierny i nie patrzył tylko w telewizor na programy sportowe. Takie mam życzenie......

Duszek westchnął głęboko i powiedział:
k.rwa pokaż mi jeszcze raz tę mapę...




Geografia kobiet:

Pomiędzy 18 - 21 rokiem życia kobieta jest jak Afryka. Nie do końca
odkryta, półdzika, epatująca naturalnym pięknem Czarnego buszu.

Pomiędzy 21 - 30 rokiem życia kobieta jest jak Ameryka. Dokładnie zbadana,
rozwinięta i otwarta na wymianę z innymi krajami.

Pomiędzy 30 - 35 rokiem życia kobieta jest jak Indie. Gorąca,
wyluzowana, pewna
swego niezaprzeczalnego piękna.

Pomiędzy 35 - 40 rokiem życia kobieta jest jak Francja. W połowie
zrujnowana przez wojny, ciągle posiada wiele miejsc, które warto
zobaczyć.

Pomiędzy 40 - 50 jest jak Jugosławia. Przegrała wojnę i ciągle
ponosi konsekwencje błędów przeszłości. Potrzebuje gruntownej
przebudowy.

Pomiędzy 50 - 60 jest jak Rosja. Rozległa, zimna, a jej surowy klimat
trzyma wszelkich wędrowców z dala.

Pomiędzy 60 - 70 jest jak Mongolia. Z bogatą i pełną podbojów
przeszłością, ale bez widoków na jutro.

Po 70 jest jak Afganistan. Każdy wie, gdzie to jest, ale nikt nie ma
zamiaru tam jechać.

Geografia mężczyzny:

Od 17 do 70 roku życia mężczyzna jest jak Zimbabwe. Rządzi nim mały
dyktator!




miłego dnia dziewczęta
__________________


moje maleństwo
jastinada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 07:33   #4725
cocci
Zakorzenienie
 
Avatar cocci
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kiel DE
Wiadomości: 12 235
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 część III - Rozpakowywanie !!

Cytat:
Napisane przez Amazonia23 Pokaż wiadomość
No ja właśnie kupilam wszystko johnsona łąznie z oliwka w żelu ale nie wiem czy to dobry wybór nie mam w tym dosw...:p
Ale kupiłam ta serie na dobranoc i cudnie pachnie
A tak w ogóle to nie mowiłam wam jak sie wczoraj w aptece zbłaźniłam poszłam kupic sol fizjologiczna i poprosilam tez o spirytus 70% do przemywania pępuszka a farmaceutka do mnie droga pani po spirytus to do monopolowego.... i spaliłam cegłe hehe powiedziala mi ze apteki nie maja zgody na sprzedaż alkoholu
co do johnsona - fakt, często uczula własnie ze względu na to pachnienie. lepiej wziąć np bambino na pczątek
Co do spirytusu - powinnaś w szpitalu dostać receptę i wykupis zbezproblemowo. A jak nie dostaniesz, to się upomnij.
tego spirytusu bez recepty się nie kupi

Cytat:
Napisane przez alkamor Pokaż wiadomość
ehhh...a ja właśnie zjadłam 2 pomarańcze....w końcu!!błogość...absolutn a błogość myślałam, że się ze szczęścia posikam
ja pomarańcze wcinam po 3 na raz od dówch tyg...

Cytat:
Napisane przez sija Pokaż wiadomość
Podczytywałam dziś troche wątek na odchowalni mamuś styczniowo-lutowych w poszukiwaniu wiadomości o gojeniu pępuszka i wyczytałam, że po gencjanie (roztwór fioletu) szybciej się goi.
to ciężko powiedzięc, czy szybciej czy nie, bo nie wiadomo, jak by sięgoiło na spirytusie. tak samo z porodem i akupunkturą - niby przyśpiesza, ale nie wiadomo, jak by to wyglądało bez niej...

Cytat:
Napisane przez sija Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któraś może planuje zakup lub już ma taką poduszkę poporodową z dziurką? Czy to wogóle się sprawdza?
ja bez tego przeżyłam 3 połogi więc to dla mnie tylk nabijanie kabzy naciągaczom.

Cytat:
Napisane przez jastinada Pokaż wiadomość
Sija -moja szwagierka używała oliwki Bambino i powiem Ci że poniszczyła ubranka,niestety nie chcą się już doprać normalnie ona farbuje ubranka na zółto teraz dała mi te śpiochy,bo to szczególnie te w które ubierała Igora po kąpieli i nie da się ich odplamić więc ja poszukałabym oliwki w kolorze białym,jeśli już się zdecydowałaś używać oliwki: np Nivea albo Hipp.
no to fakt, trzeba pry niej uważać.
Cytat:
a wiecie co ??dawno nikt nie urodził kto teraz??
nie wywołuj wilka z lasu. Mamy czas.
Cytat:
Napisane przez alkamor Pokaż wiadomość
Tak jest zanka jak tylko znajdziesz chwilkę to napisz coś o porodzie


Oj przestań siać panikę...ja też się boję, że lepiej nie mówić.Ale co zrobić....trzeba było myśleć wcześniej teraz to już za późno
popieram!

Cytat:
Napisane przez jastinada Pokaż wiadomość
ogólnie o kosmetykach Johnson i Johnson piszą i mówią w koło ,że wiele dzieci jest na nie uczulonych,ja sama po sobie widzę,żeby trzymac się od nich z daleka,nivea jest w podobnej cenie a mniejsza szansa na uczulenie....
też popieram.
Cytat:
Napisane przez memi Pokaż wiadomość
Witamy ciagle w dwupaku. Bylam dzis na porodowce, nic sie nie dzialo, ale w szkole rodzenia powiedzieli, ze powinno sie pojsc na ktg w 38tc, wiec poszlam. Dzis byl u mnie 37tydz1dzien, no i dowiedzialam sie ze to dopiero 37 a nie 38tc, bo liczy sie skonczone. Wrrr....
no bo lekarze często liczą własnie skończone. Co do wagi i wymiarów - sicznie Twój synek waży! Teraz juz tylko czekać na plum!

Cytat:
Napisane przez rudalbn Pokaż wiadomość
Kurcze dziewczyny jak sprawdzić czy nie sączą się wody płodowe bo jakoś mi się mokro zrobiło i plamkę mam sporawą :/ no i nie wiem co to i z czego i czy powinnam się zgłosić z tym do szpitala czy czekać do poniedziałku na wizytę u gina, głupio mi jeździć na izbę bo ostatnio miałam ciągle twardy brzuch (przez jakieś 4-5 dni non stop) i pojechałam i w szpitalu całkiem miękki się zrobił i lekarka na mnie dziwnie patrzyła :szok:
w aptece możesz kupić wkłądki specjalne, ale są drogie dość. Można sprawdzić paierkiem lakmusowym jeszcze. Ale tak, jak piszesz, to mi sięwydaje, ze to śłuz.

Cytat:
Napisane przez spicegirl Pokaż wiadomość
Ale mnie nagle biegunka jakas wsciekla dopadla, po raz pierwszy w ciazy...
wiesz, ponoć to jedna z oznak porodu, ale z tych mniej pewnych

ja zaraz zmykam na wizyte. Prosze trzymac kciuki!
__________________
Moje wpadki "twórcze":
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=501734

ʎɐqǝ uo pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ı ǝɯıʇ ʇsɐן ǝɥʇ sı sıɥʇ

cocci jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 07:42   #4726
anadun
Rozeznanie
 
Avatar anadun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 917
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 część III - Rozpakowywanie !!

Cytat:
Napisane przez cocci Pokaż wiadomość
ja zaraz zmykam na wizyte. Prosze trzymac kciuki!
__________________
EMIL
anadun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 07:59   #4727
jastinada
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Bochnia
Wiadomości: 2 279
GG do jastinada
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 część III - Rozpakowywanie !!

cocci daj znac co słychac jak wrócisz
__________________


moje maleństwo
jastinada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 08:24   #4728
SoNeRa
Zakorzenienie
 
Avatar SoNeRa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 3 797
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 część III - Rozpakowywanie !!

hej Dziewczyny właśnie wstałam i biorę się za nadrabianie przy okazji śniadanko zjem
__________________
Nawet w najskrytszych marzeniach nie śniliśmy, że będziecie tacy cudowni ...
Bliźniaki - Tymuś i Szymuś są już z nami od 17 marca 2009
SoNeRa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 08:25   #4729
gabriellao0
Zakorzenienie
 
Avatar gabriellao0
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 901
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 część III - Rozpakowywanie !!

Wczoraj usłyszałam ... no właśnie nie wiem czy to był komplement czy nie?
" jeju, ale masz duży brzuszek!!! aż nie pasuje ci do reszty ciała! ręce chude i nogi szczupłe a tu taki brzuuuuuuch, aż śmiesznie"


ps. a wiecie, że po cesarce Mąż ma prawo do 2 tygodni urlopu! i pracodawca nie może mu odmówić! i zaczyna się on w dniu cesarki!
u mnie w pracy już dwóch kolegów wzięło

Edytowane przez gabriellao0
Czas edycji: 2009-02-12 o 08:31
gabriellao0 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-12, 08:32   #4730
ewccik
Zadomowienie
 
Avatar ewccik
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 923
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 część III - Rozpakowywanie !!

Cytat:
Napisane przez e.m.i.l.k.a Pokaż wiadomość
jestem w szoku bo mi pierwszy raz w życiu stopy spuchły
ja dopiero wczoraj przyjrzałam się swoim stopom i się przeraziłam
są tak spuchnięte że nawet kostek nie widać
__________________
HUBERT
13 luty 2015 - 4kg i 58 cm
13 maj 2015 - 6,9 kg i 64 cm
ewccik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 08:32   #4731
SoNeRa
Zakorzenienie
 
Avatar SoNeRa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 3 797
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 część III - Rozpakowywanie !!

Cytat:
Napisane przez Amazonia23 Pokaż wiadomość
Witajcie mamuśki...
Mi naprawili neta więc bede na bierzaco ogólnie byliśmy wczoraj na kolejnych zakupkach i kupilismy pielegnacyje produkty dla maalej dla mnie wkladki laktacyjne i majtasy no i taki słodziaszczy rożek dla małej poszek płyn do pł n i zaczełam oczywiście prać a co za tym idziedzis pierwsza partia wyprana tzn białe teraz w pralce róż... a na koniec zostawiłam wszystkie kolory świata... Jestem po prasowaniu białego choc cos tam mi jeszcze zostało i juz mam dość jak sobie pomyśle o reszcie to ręce opadają.Biore w koncu tabletki na skurcze nóg i powiem wam szczerze że przerzuciło mi sie z łydek na palce u nóg aaaaaaa.Dobra teraz zaczynam nadrabić zaleglości z forum zajadając sobie smaczasta kwaśniasta kapustkę...
Sweetylily witamy! szkoda że tak późno
Co do sexu to mi sie ciągle chce mimo że codziennie mam... więc co to bedzie po porodzie?!?
Co do odwiedzin to powiem wam że ja najprawdopodobniej bede rodzić w szpitalu w którym odwiedziny sa za szybą tak mi to jakoś z filmami się kojarzy...
Cocci ale ci pępuzek słodko wyskoczył...
Co do tego czy leci coś z rak to dziś bardzo zgrabnie zbiłam szklankę... ale widzę że to chyba normalne....
Emzeta super wiadomość...
Tim3Pink gratuluje jeśli to skurcze...
No to skończylam wczorajszy dzień i nie wiem co z tą nasza Tim3Pink ide rozwiesic pranie i zaczynam dzisiejszy dzien nadrabiac może czegos ciekawego się dowiem...
wow ale się obłowiłaśi pracowity dzionek był

Cytat:
Napisane przez cocci Pokaż wiadomość
Poszłam do kuchni z zamiarem sie zabrania za obiad. chcialam wyciągnąć ciastko sobie i zwaliłam torebkę z cukrem pudrem. Z górnej szafki... Nie powiem, co się dzieje w kuchni, tylko tyle powiem, ze ze łzami w oczach prawie wyszlam z tamtąd i mi się nei chce wracać.
o matko aż sobie to wyobraziłam też właśnie mam iść na dół po jakie ciacho i aż się boję curkru pudru

Cytat:
Napisane przez Tim3Pink Pokaż wiadomość
wiem wiem dziewczyny przepraszam!!!
no, ale pewnie jak naprawde bede rodzic to juz nikt mi wtedy nie uwierzy
TŻ jak dzis dzwonił, bo spal u mamusci jeden wredny ! to powiedziałam, zeby sie nie odzywał do mnie bo ja juz w szpitalu urodziłam i mu nie wybacze, ze go przy mnie nie było biednyyyy, ale i tak nie uwierzył

edit: ale jestem zla :/ wrr grzywke zapuszczalam i co i co mnie podkusiło?
nozyczki lezace na stoliku !!! wrrr zem skruciła!! dobrze ze tylko troche a juz taka dluga byla
dobrze, że jeszcze w 2paku ale jak to już37tydzień to nie ma się co bać a raczej szykować

nadrabiam dalej ... ale duużo..
__________________
Nawet w najskrytszych marzeniach nie śniliśmy, że będziecie tacy cudowni ...
Bliźniaki - Tymuś i Szymuś są już z nami od 17 marca 2009
SoNeRa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 08:38   #4732
Charlotte
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 804
GG do Charlotte
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 część III - Rozpakowywanie !!

Cytat:
Napisane przez gabriellao0 Pokaż wiadomość
ps. a wiecie, że po cesarce Mąż ma prawo do 2 tygodni urlopu! i pracodawca nie może mu odmówić! i zaczyna się on w dniu cesarki!
u mnie w pracy już dwóch kolegów wzięło
O, to ciekawe. Ale jak cesarka jest planowana, to łatwo złożyć wcześniej wniosek o urlop, a jeśli nie jest planowana, to automatycznie mąż może w dniu cesarki zadzwonić do pracodawcy i powiedzieć, że żona własnie ma CC i że jego nie będzie przez nastepne 2 tygodnie?

Mężom też przysługują też 2 dni urlopu okolicznościowego z tytułu urodzenia się dziecka
Charlotte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 08:43   #4733
SoNeRa
Zakorzenienie
 
Avatar SoNeRa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 3 797
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 część III - Rozpakowywanie !!

Cytat:
Napisane przez gosiunia22 Pokaż wiadomość
Emilka, trzymam kciuki z Twoją mamę Koniecznie daj znać, jak coś się wyjaśni.

Zabijcie mnie, ale nie zdążyłam nadrobić... wpadam tylko na moment zameldować, że jestem w dwupaku, zaczęłam dzisiaj 37 tc a co najważniejsze... kotek lepiej się czuje , nie wymiotuje, a co najśmieszniejsze - wspólnie bierzemy No-Spę Kot ma większy apetyt niż przed zastrzykiem. Jestem dobrej mysli
super że kotek już ma się lepiej!!!

Cytat:
Napisane przez spicegirl Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny!
Najpierw odpowiadam, potem sie wam bede zalic

A teraz bede sie wam zalic, uwaga, moja kolej:
Zaczelo sie wczoraj, w pracy mialam taki zap****ol (duzo ludzi nie bylo), ze jak spotkalam sie z mezem na miescie potem, puscily mi nerwy i sie rozplakalam, nie moglam przestac ryczec z tego zmeczenia i wscieklosci na moja szefowa.
Poza tym dowiedzialam sie, ze nie wprowadze sie do nowego domu w sobote, jak planowalismy, bo facet od podlog nie zdazy. Wyglada na to, ze ulozone i wycyklinowane podlogi musza sie ulezec przez 2 tygodnie , bo jak sie polozy ciezkie meble, to sie podlogi powyginaja.
Wyglada wiec na to, ze przez kolejny, 3 z rzedu miesiac bede placic zarowno kredyt na dom jak i oplate za wynajem mieszkania, plus oczywiscie rachunki z obu miejsc no i placic robotnikom za wykonana prace. Juz i tak nie wyrabiam finansowo, nie ma nawet mowy, zebym przed porodem mogla sobie wziac urlop bezplatny, no bo jak? Pracowac bede wiec do konca lutego, potem biore chorobowe i jakos to bedzie.
Wiem, ze za kilka miesiecy dojdziemy do lepszej kondycji, roboty powinny byc skonczone za jakis tydzien i powolutku bedziemy sie odkuwac, ale poki co jestem przerazona i na sama mysl chce mi sie plakac.
Wiem, ze wam smece, ale nie mam komu, co ja bym dala, zeby juz byl koniec lutego i zeby juz bylo po wszystkim Czemu mi sie to wszystko na glowe zwalilo na sam koniec ciazy, jak przez pierwsze 8 miesiecy nie mialam praktycznie zadnych zmartwien? Jakie to niesprawiedliwe...
staraj się nie denerwować. Widzę, że Ci cieżko mi też by było bo to zawsze tak człowiek widzi obecną sytuację a gorzej pomyśleć, że już zaniedługo będzie lepiej. Każdemu coś musi pod górkę wypaść bo by za łatwo było!!!
__________________
Nawet w najskrytszych marzeniach nie śniliśmy, że będziecie tacy cudowni ...
Bliźniaki - Tymuś i Szymuś są już z nami od 17 marca 2009
SoNeRa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 08:45   #4734
gabriellao0
Zakorzenienie
 
Avatar gabriellao0
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 901
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 część III - Rozpakowywanie !!

no ale to trochu nie fair dwa dni przy sn
a przy cc 2 tygodnie!

dokładnie to nie wiem ale powiem Wam jak było u mnie w pracy!
1) miała zaplanowaną więc bez problemu kumpel powiedział kiedy i dostał te dwa tygodnie
2) przyszedł około tygodnia przed terminem i powiedział, że "niedługo żona rodzi! i może być konieczna (ale nie musi) cesarka, więc szykujcie się że w razie co biorę te dwa tygodnie". No i wszyscy czekali no aż przyszedł teraz w poniedziałek i mówi "żona na porodówce- w razie jak mnie jutro nie będzie znaczy była cc i mam dwa tygodnie urlopu, zadzwonie jeszcze" no i była cesarka.
gabriellao0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 08:52   #4735
anna1593
Raczkowanie
 
Avatar anna1593
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 336
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 część III - Rozpakowywanie !!

Cytat:
Napisane przez gabriellao0 Pokaż wiadomość

ps. a wiecie, że po cesarce Mąż ma prawo do 2 tygodni urlopu! i pracodawca nie może mu odmówić! i zaczyna się on w dniu cesarki!
u mnie w pracy już dwóch kolegów wzięło
wiesz co, nie do konca mi sie to wydaje prawda. sadze, ze chodzi tu o zwolnienie lekarskie z tytulu opieki nad chorym czlonkiem rodziny. znajomy meza tak mial, ale to nie byl urlop tylko zwolnienie lekarskie wystawiane normalnie na druku zus zla.
__________________
http://suwaczki.waszslub.pl/img-2007101301201230.png

http://www.suwaczek.pl/cache/1b39e63fa9.png?html

Moje małe szczęście urodziło się 18.02.2009 r. o 00.55
anna1593 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 08:56   #4736
Tim3Pink
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 369
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 część III - Rozpakowywanie !!

Dzień dobry
uhm ja nie dawno wstalam malarzy wpusciłam
kawe zrobiłam
sniadanie zjadłam
teraz chwila relaksu przed komputerem
a za niedlugo cza do pieca dolozyc, zeby schlo to dziadostwo szybciej

a co do tych oliwek i tych kosmetykow to ja tez z hippa bede miala wszystko narazie mam szampon i krem a a pampersy z pampersa i chusteczki tez

jejuu mnie dalej brzuchol boli
__________________
Wygrywa tylko ten, kto ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie, aby go osiągnąć.


Tim3Pink jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 08:57   #4737
SoNeRa
Zakorzenienie
 
Avatar SoNeRa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 3 797
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 część III - Rozpakowywanie !!

Cytat:
Napisane przez raspberry69 Pokaż wiadomość
Dzien dobry dziewczyny,

Dziekuje za pamiec i troske, jestescie niezastapione!!. Jestem wykonczona, zyc mi sie nie chce taki mam bol tego zeba. Bylam u dentysty ale nic nie zrobia bez przeswietlenia poniewaz boli mnie zab bez nerwa i jest kompletnie zalatany . Pol szyi mam spuchniete i lewdno mowie . Dostalam penycyline na tydzien. Mam nadzieje, ze wiedza co robia i leki dziecku nie zaszkodza . Nie zycze nikomu takie bolu.

Przeczytalam mniej wiecej co pisalyscie ale nie jestem w stanie(nawet nie mam ochoty) pisac .
Mam nadzieje, ze wszystko przejdzie i znow wroce do was cala usmiechnieta

Milego dnia mamusie
o matko rasberry biedaku odpoczywaj i trzymam kciuki, żeby przeszło!!
mam nadzieję, że po tym leku się lepiej poczujesz!!

Cytat:
Napisane przez Amazonia23 Pokaż wiadomość
No ja właśnie kupilam wszystko johnsona łąznie z oliwka w żelu ale nie wiem czy to dobry wybór nie mam w tym dosw...:p
Ale kupiłam ta serie na dobranoc i cudnie pachnie
A tak w ogóle to nie mowiłam wam jak sie wczoraj w aptece zbłaźniłam poszłam kupic sol fizjologiczna i poprosilam tez o spirytus 70% do przemywania pępuszka a farmaceutka do mnie droga pani po spirytus to do monopolowego.... i spaliłam cegłe hehe powiedziala mi ze apteki nie maja zgody na sprzedaż alkoholu
ja też myślałam, że w aptece można kupić

Cytat:
Napisane przez alkamor Pokaż wiadomość
Tak jest zanka jak tylko znajdziesz chwilkę to napisz coś o porodzie



Oj przestań siać panikę...ja też się boję, że lepiej nie mówić.Ale co zrobić....trzeba było myśleć wcześniej teraz to już za późno


a gdzie jest Sonera???bo ostatnio była po 12........
spokojnie jeszcze jestem w3paku

Cytat:
Napisane przez gabriellao0 Pokaż wiadomość
Wczoraj usłyszałam ... no właśnie nie wiem czy to był komplement czy nie?
" jeju, ale masz duży brzuszek!!! aż nie pasuje ci do reszty ciała! ręce chude i nogi szczupłe a tu taki brzuuuuuuch, aż śmiesznie"


ps. a wiecie, że po cesarce Mąż ma prawo do 2 tygodni urlopu! i pracodawca nie może mu odmówić! i zaczyna się on w dniu cesarki!
u mnie w pracy już dwóch kolegów wzięło
u nas mąż bierze 2 tygodnie tacierzyńskiego bezwzględu na to czy cc czy sn i może wykorzystać te 2tygodnie od dnia porodu do 8tygodni od planowanego dnia porodu
__________________
Nawet w najskrytszych marzeniach nie śniliśmy, że będziecie tacy cudowni ...
Bliźniaki - Tymuś i Szymuś są już z nami od 17 marca 2009
SoNeRa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 09:02   #4738
jastinada
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Bochnia
Wiadomości: 2 279
GG do jastinada
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 część III - Rozpakowywanie !!

Gabriella zapomniałam,jak oglądałam Twoje zdjęcia to nie wiem czymi sie coś nie popiepszyło...czy Ty zmieniłaś fryzurę??Nie miałaś jaśniejszych włosów i dłuższych??
__________________


moje maleństwo
jastinada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 09:03   #4739
SoNeRa
Zakorzenienie
 
Avatar SoNeRa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 3 797
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 część III - Rozpakowywanie !!

ja jecze tak szybko o sobie :
Wczoraj przyszedł ten doradca nic ciekawego nie mówił to był taki wywiad przed porodem z sytuacji w jakiej ja się znajduję np czy nie mam depresji czy mąż mnie nie bijęi taka pogadanka - sraty takie.
W miedzy czasie wpadła koleżanka z dzidziusiempootem mąż wrócił z pracy - odwieźliźmy tę koleżankę i przetestowalismy nasz fotelik samochodowymąż był cały mokry jak zakładał go pierwszy raz hihh ale dał sobie radę
Potem pojechaliśmy do Polskiego sklepu obłowiłam się w pysznościidę właśnie zaraz na dół po coś dobrego
Wstąpiliśmy do sklepu po materacyki były na promocji kosztowały 55funtów ale już nie ma promocji i kosztuje 70 funtówgrrr niby nie duża róznica no ale my mamy kupić 2 więc to 30funtów na dwóch ehs ale to nic taka zła bylam, że nie kupiliśmy, nie chciało mi się w kolejce stać - mąż pojedzie i tyle
Na dodatek zgaga wczoraj znów byłai w nocy też. Wieczorem znów bóle bioder, lędzwi i przedokresowe brzuchu - wziełam nospę dziś póki co ok.
Ehs chyba się chłopaki szykują...
__________________
Nawet w najskrytszych marzeniach nie śniliśmy, że będziecie tacy cudowni ...
Bliźniaki - Tymuś i Szymuś są już z nami od 17 marca 2009
SoNeRa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 09:11   #4740
Amazonia23
Zakorzenienie
 
Avatar Amazonia23
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 856
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 część III - Rozpakowywanie !!

Dzieńdoberek...
Kurcze nad ranem skurcz w łydke mnie schywycił i juz sobie nie pospałam więc poszłam zdjac pranie z suszarki i zaczęłam druga ture prasowania RÓŻU
teraz piore wszystkie kolorki swiata....
Co do tego spirytu to spyam moja gin co i jak ale to dobiero za 2 tyg wizyta...
A teraz uciekam dokończyc prasowanko i na zakupki...
__________________
Naszym marzeniem byłaś Ty. Spełniłaś wszystkie nasze sny. Stałaś się częścią naszego życia Jesteś największym cudem odkrycia. =>(Ami 09.04.2009r)<=

Ciuszki




Amazonia23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:30.