jak macie problemy z tzw. 'babskimi sprawami" - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-02-18, 15:01   #1
Ofelia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 425
GG do Ofelia

jak macie problemy z tzw. 'babskimi sprawami"


Wizażanki drogie,
chciałam Wam powiedzieć, szczególnie Warszawiankom, że jeśli macie jakieś problemy z cyklem miesiączkowym, hormonami itp., jednym słowem coś nie tak ze sprawami kobiecymi, to w szpitalu im. Ks. Anny Mazowieckiej jest poradnia ginekologiczno-położnicza, obsługująca bezpłatnie osoby z Mazowieckiej i Branżowej Kasy Chorych. Moja siorka miała różne takie problemy i poszła sobie do tamtejszej poradni tak prosto z ulicy. Zapisała się na wizytę do ginekologa i dostała od niego skierowanie na kompleksowe badania. Badania odbyły się dwa razy w ciągu cylku, trzymali ją w szpitalu po dwa dni za każdym razem. Nic za to nie płaciła! A badania ma naprawdę wszystkie możliwe.
Jesli więc coś wam dolega, polecam wizytę z tamtejszej poradni, jeśli będzie wskazane - na pewno dostaniecie skierowanie na takie badania i zrobią wam je bezpłatnie.
Ofelia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-02-18, 15:05   #2
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: jak macie problemy z tzw. 'babskimi sprawami"

Ofi [img]icons/icon7.gif[/img] ja Cie normalnie ozłoce [img]icons/icon7.gif[/img] jak dobrze zes Ty jest wrócona [img]icons/icon7.gif[/img] własnie umieram z powodu bóli menstruacyjnych..i nei polazłam dzis przez to swinstwo do pracy [img]icons/icon12.gif[/img] a tak serio- masz moze jakis/albo siorka [img]icons/icon12.gif[/img] numerek tel ? czy tam faktycznie, tak z "buta" i przyjmą? [img]icons/icon7.gif[/img]

[img]icons/1cmok.gif[/img] za namiary [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-02-18, 16:21   #3
Ofelia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 425
GG do Ofelia
Re: jak macie problemy z tzw. 'babskimi sprawami"

Oluniu, oto namiary
826-00-51 (do 55) wew. 175 (do poradni endokrynologicznej - 165). Rejestracja polikliniki przyjmuje zapisy na wizyty codziennie do godz. 18.
Moją siorkę przyjęli naprawdę tak z ulicy. Mama też zadzwoniła ot tak sobie, spytała czy może przyjść na wizytę i bezproblemowo się zapisała. Niestety trochę się czeka (ok. 4 tyg.) bo pierwszeństwo mają kobiety w ciąży. Ale myślę, że warto.
Link do strony szpitala:
http://www.sk2.akamed.waw.pl/poradnie.htm
Ofelia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-02-18, 16:45   #4
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: jak macie problemy z tzw. 'babskimi sprawami"

[img]icons/1list.gif[/img] [img]icons/1cmok.gif[/img] dzieki Maleńka [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:36.