Jakie macie kompleksy ? :> - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-23, 00:06   #1351
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Jakie macie kompleksy ? :>

Cytat:
Napisane przez paula-zla Pokaż wiadomość
Ja byłam już Chinką, Koreanką, Japonką i... Arabką
Jakiś czas temu Pani recepcjonistka (w poczekalni do gabinetu ginekologicznego) podeszła do mnie, przyjrzała się badawczym wzrokiem i zaczęła nawijać per "Chineczka"
I jeszcze spytała czy czekam na mamę (mam 21 lat).
Na szczęście odkąd obcięłam włosy na krótko już mi się tego typu sytuacje nie zdarzają (tzn. nie jestem traktowana jak dzieciak).

Cytat:
Napisane przez paula-zla Pokaż wiadomość
Całe szczęście, spotkałam ludzi, którzy przekonali mnie do tego, że wcale nie jest tak źle wyglądać nieco inaczej.
Mnie do tego przekonał dopiero mój chłopak. A do 18 roku życia byłam kłębkiem kompleksów (w sumie nadal jestem ale staram się z tym nie obnosić...dlatego swe żale wylewam na forum - muszę mieć w końcu jakieś ujście ). Teraz staram się z tego uczynić mój atut
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan

Edytowane przez Kira87
Czas edycji: 2008-12-23 o 00:08 Powód: ort
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-23, 00:10   #1352
Vampi_z_piekla_rodem
Zakorzenienie
 
Avatar Vampi_z_piekla_rodem
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 177
Dot.: Jakie macie kompleksy ? :>

Ja też już byłam Arabką i co najlepsze "posądził" mnie o to sam Arab Ja nie wiem,że oni nie rozpoznają swój swego?

Kira na avie faktycznie masz coś z Azjatki I nie rozumiem skąd kompleksy, dziewczyno! Taka uroda to skarb
__________________

"Give me reason but don't give me choice.
'Cause I'll just make the same mistake again.."
Vampi_z_piekla_rodem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-23, 00:15   #1353
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Jakie macie kompleksy ? :>

Cytat:
Napisane przez Vampi_z_piekla_rodem Pokaż wiadomość
Ja też już byłam Arabką i co najlepsze "posądził" mnie o to sam Arab Ja nie wiem,że oni nie rozpoznają swój swego?
Może to był sposób na podryw?

Cytat:
Napisane przez Vampi_z_piekla_rodem Pokaż wiadomość
Kira na avie faktycznie masz coś z Azjatki I nie rozumiem skąd kompleksy, dziewczyno! Taka uroda to skarb
No w sumie moje korzenie się wywodzą z dalekiej Rosji, więc może kiedyś jakiś Azjata coś "namieszał". W każdym razie, mnie się zawsze marzyła idealnie alabastrowa cera, płomienne rude włosy i zimne, przenikliwe, niebieskie oczy
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-23, 00:18   #1354
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Jakie macie kompleksy ? :>

Cytat:
Napisane przez Kira87 Pokaż wiadomość
Jakiś czas temu Pani recepcjonistka (w poczekalni do gabinetu ginekologicznego) podeszła do mnie, przyjrzała się badawczym wzrokiem i zaczęła nawijać per "Chineczka"
I jeszcze spytała czy czekam na mamę (mam 21 lat).
Na szczęście odkąd obcięłam włosy na krótko już mi się tego typu sytuacje nie zdarzają (tzn. nie jestem traktowana jak dzieciak).


Mnie do tego przekonał dopiero mój chłopak. A do 18 roku życia byłam kłębkiem kompleksów (w sumie nadal jestem ale staram się z tym nie obnosić...dlatego swe żale wylewam na forum - muszę mieć w końcu jakieś ujście ). Teraz staram się z tego uczynić mój atut
Na avku w ogóle nie wyglądasz na swój wiek, to fakt.
Ja z kolei wyglądam na starszą i podobno jak na swój wiek jestem za poważna (jednak z tym absolutnie się nie zgadzam)

Mój TŻ także wpłynął na wzrost mojej samooceny, jeszcze nikt w życiu tak jak On nie sprawił, że częściej się rumienię
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-23, 00:22   #1355
Vampi_z_piekla_rodem
Zakorzenienie
 
Avatar Vampi_z_piekla_rodem
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 177
Dot.: Jakie macie kompleksy ? :>

Cytat:
Napisane przez Kira87 Pokaż wiadomość


No w sumie moje korzenie się wywodzą z dalekiej Rosji, więc może kiedyś jakiś Azjata coś "namieszał". W każdym razie, mnie się zawsze marzyła idealnie alabastrowa cera, płomienne rude włosy i zimne, przenikliwe, niebieskie oczy

Kurczę, czasami chciałabym żeby można było dowiedzieć się nieco więcej o przodkach, ale takich baaardzo dawnych, sprzed kilku wieków Niesamowicie mnie ciekawi jak wyglądali, kim byli, czym się zajmowali .. ale odbiegłam od tematu więc przepraszam i powracam: cellulit, rozstępy, brzydka cera...
__________________

"Give me reason but don't give me choice.
'Cause I'll just make the same mistake again.."
Vampi_z_piekla_rodem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-23, 00:23   #1356
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Jakie macie kompleksy ? :>

Cytat:
Napisane przez paula-zla Pokaż wiadomość
Mój TŻ także wpłynął na wzrost mojej samooceny, jeszcze nikt w życiu tak jak On nie sprawił, że częściej się rumienię
Skąd ja to znam...

edit:
Cytat:
Napisane przez Vampi_z_piekla_rodem Pokaż wiadomość
(...)ale odbiegłam od tematu więc przepraszam i powracam: cellulit, rozstępy, brzydka cera...
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan

Edytowane przez Kira87
Czas edycji: 2008-12-23 o 00:25
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-23, 09:31   #1357
Kenali
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 30
Dot.: Jakie macie kompleksy ? :>

Ja tez często jestem Chinka,Japonka albo cos przy tym.Poza tym zawsze mnie pytają o dowód chociaż mam do już ładnych pare lat ;D Ale tymi rzeczami ja sie akurat nie przejmuje
Kenali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-23, 09:48   #1358
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Jakie macie kompleksy ? :>

Cytat:
Napisane przez Kenali Pokaż wiadomość
Poza tym zawsze mnie pytają o dowód chociaż mam do już ładnych pare lat ;D Ale tymi rzeczami ja sie akurat nie przejmuje
Ja natomiast dopiero od niedawna się tym nie przejmuję.
Wcześniej dostawałam białej gorączki jak kazali mi pokazać dowód
Miałam takiego "hopla" na tym punkcie, bo wydawało mi się, że ludzie patrzą na mnie z pogardą - jak na taką "starą-malutką" (chodzę zwykle elegancko ubrana).

Poza tym zauważyłam, że jak jestem w hipermarketach lub dużych sklepach (ogólnie rzecz biorąc-w tłumie), to ludzie się patrzą na mnie spode łba
Tak chyba zaowocowało długoletnie zakompleksienie...
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-23, 10:00   #1359
Kenali
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 30
Dot.: Jakie macie kompleksy ? :>

Ee tam spójrz na to z tej strony ,że za 20 30 lat nasze koleżanki beda juz stare pomarszczone a my dalej wiecznie młode ;D Ze mnie młodsze koleżanki zawsze się smiały,że one wchodza na dyske bez dowodu a ja zawsze musze pokazać aja sie im w twarz śmiałam że zobaczymy za kilkadziesiąt lat kto sie zkogo bedzie śmiał Ja bym nei miała nić przeciwko gdyby mnie pytali o dowód nawet w wieku 30 lat ;p Jednak ogólnie rzecz biorąc nie wiem dlaczego mnie sie pytają bo ja nei jestem mała drobna a raczej odwrotnie 170 cm za chuda nie jestem,piersi tez dosyc spore chyba mam tylko dziecinna twarz
Kenali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-23, 10:02   #1360
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Jakie macie kompleksy ? :>

Cytat:
Napisane przez Kenali Pokaż wiadomość
Jednak ogólnie rzecz biorąc nie wiem dlaczego mnie sie pytają bo ja nei jestem mała drobna a raczej odwrotnie 170 cm za chuda nie jestem,piersi tez dosyc spore chyba mam tylko dziecinna twarz
Tylko pozazdrościć
Ładna figura i dziewczęca twarz, to super połączenie.

Ja natomiast jestem niziołek
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-23, 10:06   #1361
Kenali
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 30
Dot.: Jakie macie kompleksy ? :>

Małe jest piękne A ty jesteś prześliczna dziewczyna i życze ci żebys pozbyła się wszystkich kompleksów bo one sa tylko i wyłacznie w twojej głowie!
Kenali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-28, 12:48   #1362
kasiulaaa90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 46
Dot.: Jakie macie kompleksy ? :>

Moje kompleksy to odstające uszy i tzw. "płaskodupie", ale tak naprawdę lubię siebie taką jaka jestem i tyle
kasiulaaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-28, 13:28   #1363
fridayevening
Raczkowanie
 
Avatar fridayevening
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 116
Dot.: Jakie macie kompleksy ? :>

Och,
ja nie znoszę moich małych piersi (rozmiar A).
I już jestem za stara (21 lat), żeby mi urosły
No ale co zrobię.
__________________
"People are just as happy as they make up their minds to be."
- Abraham Lincoln
fridayevening jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-28, 17:34   #1364
fridayevening
Raczkowanie
 
Avatar fridayevening
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 116
Dot.: Jakie macie kompleksy ? :>

Aha,
jeszcze mi się przypomniało - nie znoszę, że mam takie szerokie plecy
szersze o dużo niż biodra (jeśli chociaż takowe mam...).
Z tyłu muszę wyglądać okropnie
__________________
"People are just as happy as they make up their minds to be."
- Abraham Lincoln
fridayevening jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-30, 08:49   #1365
alexina
Przyczajenie
 
Avatar alexina
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: basketball city
Wiadomości: 5
Dot.: Jakie macie kompleksy ? :>

hm. ja też mam trochę kompleksów. a zwłaszcza jestem wściekła z powodu rozstępów. nie są one tak bardzo straszne, ale są. na pośladkach, udach i na piersiach. wagę mam w normie, kilka lat wcześniej nagle schudłam, do 12 roku życia byłam lekko pulchna. a od momentu nagłej straty wagi, pojawiły się one. i teraz wstyd gdzieś nawet iść się poopalać. od niedawna nawet pojawiły się pod kolanami. hm, nienawidzę siebie za to. owszem jem słodycze-to mój nałóg, ale ruszam się, ćwiczę, waga-58 kg, czyli w normie przy wzroście 163cm. i żadne kremy, które miały "całkowicie zlikwidować rozstępy" nie pomagają. co do piersi, to ja akurat z powodu rozmiaru nie mam kompleksów. 85C. ^^ noo. a poza tym, to oczywiście cellulit, lekki trądzik, choć wiem, że za kilka lat zniknie./mam 16 lat/ i ząbki. a brzuszek lekki mi nie przeszkadza, bo przecież coraz rzadziej chłopaków jarają laski anorektyczki. kształty mam dobre, więc problemu z przykuwaniem uwagi u mężczyzn nie mam. tylko te nieszczęsne rozstępy... macie jakieś sprawdzone sposoby na nie.?

czas się wziąć za podbudowanie swojej samooceny...
__________________
czujesz ten rytm maleńka.!
alexina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-30, 11:45   #1366
martina@
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 4 365
GG do martina@
Dot.: Jakie macie kompleksy ? :>

po świętach jestem jednym wielkim chodzącym kompleksem
__________________
ŻYCIE, KOCHAM CIĘ NAD ŻYCIE!

73->72->71->65->60
martina@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-30, 12:09   #1367
Vampi_z_piekla_rodem
Zakorzenienie
 
Avatar Vampi_z_piekla_rodem
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 177
Dot.: Jakie macie kompleksy ? :>

Cytat:
Napisane przez martina@ Pokaż wiadomość
po świętach jestem jednym wielkim chodzącym kompleksem

Ja też, ja też. Te wszystkie smakowite ciasta leżały na moich oczach , uśmiechały się, każdy milimetr kremu, każda cząsteczka po prostu krzyczały "zjedz mnie!" . Nie wspomnę już o całej reszcie dań, które nie skończyły się w wigilię i musiałam im pomóc zniknąć, wzięłam na siebie to ciężkie zadanie..ehh.. takie poświęcenie i zero nagrody
__________________

"Give me reason but don't give me choice.
'Cause I'll just make the same mistake again.."
Vampi_z_piekla_rodem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-30, 12:14   #1368
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Jakie macie kompleksy ? :>

Cytat:
Napisane przez Vampi_z_piekla_rodem Pokaż wiadomość
Ja też, ja też. Te wszystkie smakowite ciasta leżały na moich oczach , uśmiechały się, każdy milimetr kremu, każda cząsteczka po prostu krzyczały "zjedz mnie!" . Nie wspomnę już o całej reszcie dań, które nie skończyły się w wigilię i musiałam im pomóc zniknąć, wzięłam na siebie to ciężkie zadanie..ehh.. takie poświęcenie i zero nagrody
Nie wspomnę już o częstym smakowaniu potraw, podczas świątecznego pichcenia
np. do piernika ucierałam 3 razy kogiel-mogiel i za każdym razem musiałam go "zniszczyć"...ale to było poświęcenie, na które byłam gotowa
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-30, 12:20   #1369
Vampi_z_piekla_rodem
Zakorzenienie
 
Avatar Vampi_z_piekla_rodem
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 177
Dot.: Jakie macie kompleksy ? :>

Cytat:
Napisane przez Kira87 Pokaż wiadomość
Nie wspomnę już o częstym smakowaniu potraw, podczas świątecznego pichcenia
np. do piernika ucierałam 3 razy kogiel-mogiel i za każdym razem musiałam go "zniszczyć"...ale to było poświęcenie, na które byłam gotowa




To jest tak, za pierwszym razem jak coś smakujesz Twoje odczucia mogą być mylne.. Dlatego lepiej spróbować drugi raz, a potem trzeci czy tam więcej razy.. Po którejś łyżeczce smak może się zmienić i wtedy cała nasza robota na marne Trzeba być ubezpieczonym

Ja tak mam z sernikiem, on codziennie smakuje inaczej no a ja muszę trzymać rękę na pulsie i na bieżąco analizować jego smak Dlatego często się częstuję.
__________________

"Give me reason but don't give me choice.
'Cause I'll just make the same mistake again.."
Vampi_z_piekla_rodem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-30, 12:23   #1370
passive
Raczkowanie
 
Avatar passive
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 33
Wink Dot.: Jakie macie kompleksy ? :>

witam widzę że mam odczynienia tutaj z samymi Azjatkami i arabkami z tej strony pół arabka pół greczynka (bo i takie porównania słyszałam ) kiedyś nawet kolega poprosił mnie żebym nie zostawiała plecaka koło siedzenia na lotnisku bo pan obok się dziwnie patrzy
chwaląc się jednak swoimi kompleksami za duży brzuszek nie tylko po świętach łydki ogromne włosy nie takie zbyt dużo przeklinania i innych mało kobiecych zachowań i jak to tak do "kupy" zebrałam to Boże jeden wniosek się nasuwa.... passsive jesteś mężczyzną (kurde )
passive jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-30, 12:29   #1371
krooolewna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: z daleka:D
Wiadomości: 1 938
Dot.: Jakie macie kompleksy ? :>

Cytat:
Napisane przez martina@ Pokaż wiadomość
po świętach jestem jednym wielkim chodzącym kompleksem
hahaha rewelacyjny tekst
Ja niby nie przytyłam,ale zawsze mam kompleks,że przytyłam i mimo że waga nie wskazuje to i tak mi się wydaje,że przytyłam i panikuję jak wyglądam i sie odchudzam,bo jutro Sylwester
__________________

krooolewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-30, 12:34   #1372
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Jakie macie kompleksy ? :>

Ja do niedawna byłam raczej smukłą osobą...lecz od kilku tygodni przypominam ludzika Michelin

http://skitzzo.com/images/michelin.jpg

Co z tego, że regularnie biegam, skoro opycham się jak niedźwiedź przed snem zimowym
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-30, 14:40   #1373
ksantypcia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 9
Dot.: Jakie macie kompleksy ? :>

Hej,
u mnie generalnie byloby tak:

1) cera - tlusta z syfami

dlugo dlugo nic

584) zeby - zdrowe ale nie za biale
585) usta - ludzie mowia, ze fajne a jak dla mnie krzywe jakies takie
586) brwi - niesymetryczne z natury ;(
587) po swietach - podwojny podbrodek

a co d pierwszego punktu, czyli cery - zauwazylam, ze wiele z Was wymienia ja jao swoj kompleks i rozpisuje sie nad jej potwornoscia. Dziwne, ze jakide ulica nie widze takich potwornosci i zawsze mam wrazenie, ze to ja mam najgorsza cere na swiecie.
ksantypcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-30, 16:06   #1374
Vampi_z_piekla_rodem
Zakorzenienie
 
Avatar Vampi_z_piekla_rodem
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 177
Dot.: Jakie macie kompleksy ? :>

Swoją drogą jak człowiek tak wypisze czego w sobie nie lubi i patrzy na tę listę to można się załamać Szkoda,że lista atutów nie może być równie długa
__________________

"Give me reason but don't give me choice.
'Cause I'll just make the same mistake again.."
Vampi_z_piekla_rodem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-30, 16:24   #1375
Chewing Gum
Raczkowanie
 
Avatar Chewing Gum
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 87
Dot.: Jakie macie kompleksy ? :>

Eh, no to i moje:
1.Brzuch. Nie jest duży, ale marzy mi się płaski (nad tym właśnie pracujemy xD )
2.Okulary
3.Cellulit (nad tym będziemy pracować)
4. Pupa (czemu nie może wyglądać jak te na reklamach a swoją stroną za to się tez zabierzemy )

Kurcze, jak człowiek zrobi sobie taki rachunek sumienia, to ma 1.czarno na białym i łatwiej się zmobilizować 2.wrażenie że wcześniej było tych kompleksów więcej

Była na wizażu już jakiś watek wypisujemy zalety?
__________________
Boże spraw żeby mi się tak chciało, jak mi się nie chce.
Chewing Gum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-30, 18:39   #1376
mary_alice_young
Wtajemniczenie
 
Avatar mary_alice_young
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 972
Dot.: Jakie macie kompleksy ? :>

Cytat:
Napisane przez Chewing Gum Pokaż wiadomość

Była na wizażu już jakiś watek wypisujemy zalety?
chyba nawet dwa
__________________
WYMIANA
mary_alice_young jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-30, 18:44   #1377
monaa01
Rozeznanie
 
Avatar monaa01
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 662
Dot.: Jakie macie kompleksy ? :>

ja tez brzuch- zmora numero uno,

babcia przy obiedzie powiedziała: jaka ty pulchniutka jesteś!
ja: babciu od 2 tygodni jem tylko suchy chlebek, i schudłam
babcia: znaczy chciałam powiedzieć OKRĄGLUTKA

tak było w drugi dzień świat

a wracając do kompleksów:
za duży nos
za grube uda
plus brak mgra----za co chyba się juz nigdy nie zabiorę
monaa01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-30, 18:44   #1378
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 406
Dot.: Jakie macie kompleksy ? :>

Laski, dajcie sobie siana lub owsa (w zależności od upodobań) z tymi "cielesnymi" kompleksami, przecież was matki do dupy nie włożą i nie przerobią na nowo (jak to powiedziała moja matka kiedyś mojej starszej siostrze). Ja przez te święta roztyłam się jak świnia chlewna i nie robię z tego dramatu, zawsze miałam za dużo brzucha i jakoś nie podcięłam sobie od tego żył.

Edytowane przez 7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54
Czas edycji: 2008-12-30 o 18:50
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-30, 19:14   #1379
Chewing Gum
Raczkowanie
 
Avatar Chewing Gum
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 87
Dot.: Jakie macie kompleksy ? :>

Cytat:
Napisane przez mary_alice_young Pokaż wiadomość
chyba nawet dwa
I bardzo dobrze, przyznam nie chciało mi się szukaćZaraz znajdę i się podbuduje xD

Maggie Q nikt nie podcina tu sobie żył (przynajmniej tak myślę) ani strasznie nie dramatyzuje, to że dziewczyny wypisują swoje kompleksy nie świadczy o tym że mają jakieś zaburzenia psychiczne. Poprostu wyrzucają to z siebie,a przy okazji widzą, ze nie tlylko one maja takie problemy. Naprawde pomaga widok 46 stron z zażaleniami co najważniejsze nie tylko naszymi
__________________
Boże spraw żeby mi się tak chciało, jak mi się nie chce.
Chewing Gum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-30, 19:18   #1380
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Jakie macie kompleksy ? :>

Dla mnie to swego rodzaju katharsis

Dzięki żalom na forum, nie truję mojej rodziny ani chłopaka
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-06 13:04:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:03.