Ile dziś zjadłam? :) część III - Strona 96 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-12-26, 20:30   #2851
Ather
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 8 129
Dot.: Ile dziś zjadłam? :) część III

Cytat:
Napisane przez MyLifeIsMusic Pokaż wiadomość
a co wam to daje że tak piszecie nie uwazacie że to jest bez sensu.??
gdyby np was kolezanka widziala albo mama że takie rzeczy wypisujecie nie byłoby wam głupio. co to kogo interesuje co jem ?
Cytat:
Napisane przez olkaa_pw Pokaż wiadomość
jeśli nie chcesz, żeby ktoś wiedział, to nie pisz, Twoja sprawa.
ten wątek jest chyba po to, żeby się szkolić w komponowaniu posiłków, poznawaniu zasad zdrowego żywienia.


nie rozumiem skąd ta Twoja uszczypliwość.
Szczerze powiedziawszy tamten post był napisany ot tak - nagle, że nie do końca wiedziałam, czy chodzi ogólnie o cały watek czy o konkretne osoby/posty.

MyLifeIsMusic
Jeśli jednak o całość - ta uwaga i (jak olkaa_pw wyżej napisała) - uszczypliwość, była nie na miejscu.
Ather jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-26, 20:35   #2852
MyLifeIsMusic
Rozeznanie
 
Avatar MyLifeIsMusic
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 936
Dot.: Ile dziś zjadłam? :) część III

Cytat:
Napisane przez Ather Pokaż wiadomość
Szczerze powiedziawszy tamten post był napisany ot tak - nagle, że nie do końca wiedziałam, czy chodzi ogólnie o cały watek czy o konkretne osoby/posty.

MyLifeIsMusic
Jeśli jednak o całość - ta uwaga i (jak olkaa_pw wyżej napisała) - uszczypliwość, była nie na miejscu.
jesli o mnie chodzi to gdyby moje przyjaciołki wiedzialy o tym co ja tu pisze i mi to powiedziały, to by mi wstyd było. Bo jest przeciez tyle wazniejszych spraw w zyciu niz jakies notowanie i zawracanie sobie głowy co zjadłam , czy za duzo białka , czy o dobrej godzinie......
__________________
Mój cel: 59 kg
MyLifeIsMusic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-26, 20:52   #2853
schism_
Zadomowienie
 
Avatar schism_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 604
Dot.: Ile dziś zjadłam? :) część III

'Jadlospis'z dzisiaj (jestem na wyjezdzie totez mam czasowo ogr.dostep do neta...)
I-kromka pieczywa zytniego Wasa,salatka jarzynowa z majonezem,marchewka,bialk o z jajka got.na twardo,gars orzechow,inka z mlekiem
II-pieczen z poledwicy wolowej,troszke ziemniakow puree,kapusta got.na krotko ze sliwkami,sos pieczarkowo-winny
III-jogurt nat ,kawa z mlekiem
IV-pomarancz,wiesniak lekki z laskowymi,wloskimi,pistac jami i migdalami,maly kawalek piernika
V(będzie...)kawalek pieczonej pangi z sosem 'greckim',1 kromka Wasy,dzwonko sledzia w occie

Łącznie-1300 :/
Ostatnimi dniami bylo niewiele lepiej o___O

wszystko dzięki 'stresówce' i 5 dniom kuracji maxymalną dawką antybiotyku Dalacin C ( a czeka mnie dalsze 6 dni...),ktorego jesli chcę isc na studniowkę odstawic nie mogę ,leki na trawienie nie pomagają

schism_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-26, 20:56   #2854
olkaa_pw
Rozeznanie
 
Avatar olkaa_pw
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 987
Dot.: Ile dziś zjadłam? :) część III

Cytat:
Napisane przez MyLifeIsMusic Pokaż wiadomość
jesli o mnie chodzi to gdyby moje przyjaciołki wiedzialy o tym co ja tu pisze i mi to powiedziały, to by mi wstyd było. Bo jest przeciez tyle wazniejszych spraw w zyciu niz jakies notowanie i zawracanie sobie głowy co zjadłam , czy za duzo białka , czy o dobrej godzinie......
dla mnie przyjaźń to dzielenie się wszystkim, a skoro gdzieś tam myślę o tym, to się tym dzielę. poza tym ciężko by mi było ukrywać takie rzeczy mieszkając z kimś pod jednym dachem. i nie widzę tutaj powodu do wstydu, staram się tak w życiu postępować, żeby nie mieć się czego wstydzić. nie widzę nic wstydliwego w pragnieniu zdrowego odżywiania się, dbaniu o siebie, bądź pozbyciu się jakiś złych nawyków. nie powiedziałam nigdzie, że nie ma spraw ważniejszych, bo owszem są. nie wiem o co Ci chodzi. skoro Ci tak wstyd, to po co się tu udzielasz?
__________________
"The sun sets in the west
Representing a new dawn
Continue do your best and life goes on and on."
G.

licencjuszka resocjalizacji.
przyszła pani mgr, psychoterapeutka i dancehall queen
bo miłość jest silniejsza niż śmierć.

http://www.nowakadriana.blog.int eria.pl/
olkaa_pw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-26, 20:58   #2855
Błękit Nieba
Raczkowanie
 
Avatar Błękit Nieba
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Niebo
Wiadomości: 41
GG do Błękit Nieba
Dot.: Ile dziś zjadłam? :) część III

Cytat:
ten wątek jest chyba po to, żeby się szkolić w komponowaniu posiłków, poznawaniu zasad zdrowego żywienia.
Cytat:
jesli o mnie chodzi to gdyby moje przyjaciołki wiedzialy o tym co ja tu pisze i mi to powiedziały, to by mi wstyd było. Bo jest przeciez tyle wazniejszych spraw w zyciu niz jakies notowanie i zawracanie sobie głowy co zjadłam , czy za duzo białka , czy o dobrej godzinie...
Ech. Sęk w tym, że to co piszesz MyLife można podsumować dość krótko: "Co ma piernik do wiatraka?"

W sygnaturce masz napisane -
Cytat:
Mój cel: 59 kg
; nie zaserwujesz sobie zatem, przepraszam za określenie, 'diety' z czekolady i cukierków? No bo po co sobie zawracać głowę co jesz i kiedy...

Przepraszam za offtop dziewczyny, ale niektórym przydałoby się przemyśleć co piszą, nim dodadzą post...

I zgadzam się z olkaa_pw; są poważniejsze rzeczy do wstydu, niż coś takiego.
__________________
"Nie żyje się, nie kocha się, nie umiera się - na próbę."
Błękit Nieba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-26, 21:54   #2856
Ather
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 8 129
Dot.: Ile dziś zjadłam? :) część III

Cytat:
Napisane przez MyLifeIsMusic Pokaż wiadomość
jesli o mnie chodzi to gdyby moje przyjaciołki wiedzialy o tym co ja tu pisze i mi to powiedziały, to by mi wstyd było. Bo jest przeciez tyle wazniejszych spraw w zyciu niz jakies notowanie i zawracanie sobie głowy co zjadłam , czy za duzo białka , czy o dobrej godzinie......
Jest wiele ważniejszych spraw w życiu niż przejmowanie się tym, co powiedzą 'przyjaciółki'.

Cytat:
Napisane przez olkaa_pw Pokaż wiadomość
dla mnie przyjaźń to dzielenie się wszystkim, a skoro gdzieś tam myślę o tym, to się tym dzielę. poza tym ciężko by mi było ukrywać takie rzeczy mieszkając z kimś pod jednym dachem. i nie widzę tutaj powodu do wstydu, staram się tak w życiu postępować, żeby nie mieć się czego wstydzić. nie widzę nic wstydliwego w pragnieniu zdrowego odżywiania się, dbaniu o siebie, bądź pozbyciu się jakiś złych nawyków. nie powiedziałam nigdzie, że nie ma spraw ważniejszych, bo owszem są. nie wiem o co Ci chodzi. skoro Ci tak wstyd, to po co się tu udzielasz?
Nic dodać nic ująć.

Cytat:
Napisane przez Błękit Nieba Pokaż wiadomość
Ech. Sęk w tym, że to co piszesz MyLife można podsumować dość krótko: "Co ma piernik do wiatraka?"

W sygnaturce masz napisane - ; nie zaserwujesz sobie zatem, przepraszam za określenie, 'diety' z czekolady i cukierków? No bo po co sobie zawracać głowę co jesz i kiedy...

Przepraszam za offtop dziewczyny, ale niektórym przydałoby się przemyśleć co piszą, nim dodadzą post...

I zgadzam się z olkaa_pw; są poważniejsze rzeczy do wstydu, niż coś takiego.
Otóż to.

Dziewczyny, jeśli uważacie ten wątek za próżny, niepotrzebny - nie udzielajcie się w nim skoro Wam nie odpowiada, ale jest masa innych dziewczyn, którym on bardzo pomógł w walce z kilogramami. I przez komentarze typu: "co to kogo interesuje co jem" lub "czy nie byłoby Wam wstyd..."- łatwo zranić inne osoby, mimo że to tylko słowa, tym bardziej, że się nie znamy osobiście.

Apeluję o trochę wyczucia i subtelności, szanujmy się nawzajem.
Ather jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-26, 22:14   #2857
grLui
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 115
Dot.: Ile dziś zjadłam? :) część III

dziewczyny moge miec małą prośbe? moglybyscie pisac czy jestescie na U R czy P bo ja jako nowa osoba nie znam was jeszcze tak dobrze no i czytając jadłospisy to nie wiem kto chce jaki cel osiągnąc

p.s. chyba ze gdzies to pisze a ja tempak nie zauwazylam
grLui jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-26, 22:18   #2858
Ather
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 8 129
Dot.: Ile dziś zjadłam? :) część III

Cytat:
Napisane przez grLui Pokaż wiadomość
dziewczyny moge miec małą prośbe? moglybyscie pisac czy jestescie na U R czy P bo ja jako nowa osoba nie znam was jeszcze tak dobrze no i czytając jadłospisy to nie wiem kto chce jaki cel osiągnąc

p.s. chyba ze gdzies to pisze a ja tempak nie zauwazylam
Radzę z dystansem podchodzić do tutejszych literek R/U/P bo ostatnio źle sie dzieje w tym wątku. Wiele dziewczyn które powinno mieć jadłospisy na U/P - mają w rzeczywistości kaloryczności redukcyjne, a wiele z tych które się odchudzają, mają podchodzące pod głodówkowe. Nie wiem co się dzieje

Oczywiście nie mówię o wszystkich, ale coraz jest coraz większy %....
Ather jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-26, 22:37   #2859
grLui
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 115
Dot.: Ile dziś zjadłam? :) część III

Szkoda, że tak sie dzieje, ale chyba większy problem mają te dziewczyny niż ja więc jakos przeżyje Ale dzięki za poinformowanie, bo juz powoli zaczełam popadac w depresje;p
grLui jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-27, 07:31   #2860
(:Iza:)
Wtajemniczenie
 
Avatar (:Iza:)
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: moon
Wiadomości: 2 344
Dot.: Ile dziś zjadłam? :) część III

Cytat:
Napisane przez schism_ Pokaż wiadomość
'Jadlospis'z dzisiaj (jestem na wyjezdzie totez mam czasowo ogr.dostep do neta...)
I-kromka pieczywa zytniego Wasa,salatka jarzynowa z majonezem,marchewka,bialk o z jajka got.na twardo,gars orzechow,inka z mlekiem ( jak na moje oko ładnie )
II-pieczen z poledwicy wolowej,troszke ziemniakow puree,kapusta got.na krotko ze sliwkami,sos pieczarkowo-winny też mi sie wydaje okej
III-jogurt nat ,kawa z mlekiem można było dać jakieś warzywko, albo otręby do jogurtu
IV-pomarancz,wiesniak lekki z laskowymi,wloskimi,pistac jami i migdalami,maly kawalek piernika mmm orzechowy wieśniaczek pistacje moje ulubione
V(będzie...)kawalek pieczonej pangi z sosem 'greckim',1 kromka Wasy,dzwonko sledzia w occie

Łącznie-1300 :/
Ostatnimi dniami bylo niewiele lepiej o___O

wszystko dzięki 'stresówce' i 5 dniom kuracji maxymalną dawką antybiotyku Dalacin C ( a czeka mnie dalsze 6 dni...),ktorego jesli chcę isc na studniowkę odstawic nie mogę ,leki na trawienie nie pomagają
całkiem dobrze, tam mi sie wydaje i białeczko, i węgle, orzeszki też były można było dać wiecej warzyw, ale to już tak sie czepiam
(:Iza:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-27, 08:00   #2861
chfast
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 240
GG do chfast
Dot.: Ile dziś zjadłam? :) część III

u mnie coraz dalej świąt to coraz więcej jem wczoraj i dzisiaj ciasto na śniadanie, przypomniały mi się te beztroskie czasy kiedy zajadałam serniczek z mlekiemach

a dziś na śniadanie 3 duże kawałki jabłecznika i cappucino coś ponad 1000kcal, wczoraj było troszke mniej. Bilans dzienny nie wyszedł źle, bo zaoszczędziłam na całym dniu. Im ja chce bardziej się czegoś trzymac i coś postanowić tym więcej mnie kusi i bardziej się łamie
chfast jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-27, 08:26   #2862
CinnaMoon
Rozeznanie
 
Avatar CinnaMoon
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 815
Dot.: Ile dziś zjadłam? :) część III

Łamanie się przez całe Święta szło mi tak sobie, ale zdecydowanie kiepsko mi się je, kiedy osoba po drugiej stronie stołu nie ma apetytu, ma depresję i na dodatek codziennie prosi Boga, żebym przytyła. Kocham moich bliskich, ale niekiedy ich działania odnoszą skutek odwrotny do zamierzonego... Ale i tak zjadłam sporo i wpiszę sobie ku pamięci.

Drugi (lepszy) dzień Świąt
podziału na posiłki brak

1. Miseczka kurczaka w galarecie (produkcja własna), plaster chudego pasztetu, plasterek pieczonego schabu, plasterek gotowanej szynki, kromka ciemnego chleba, łyżka sosu jogurtowego, warzywa, kawa z mlekiem.
2. Kawałek makowca, kawałek kaksu.
3. warzywa z 1/2 opakowania twarożku domowego i kefirem, plasterek schabu.
4. Miseczka kurczaka w galarecie, plaster pasztet, dwa plasterki schabu, plasterek gotowanej szynki, spora kromka ciemnego chleba, warzywa; 3.5 kieliszka wódki.
5. Duży kawałek keksu (obrzydliwie dobry mi wyszedł) i jedna czekoladka.

Grzybów marynowanych nie liczyłam Tak samo jak nie liczę podżartych ogórków czy rzodkiewek.
No, chyba nie przeżarłam się w te Święta, choć zajrzałam tu pierwszego dnia Świąt, przejrzałam jadłospisy i uznałam, że nie będę się stresować, bo wyszło na to, że jem jak maszynka.
Keksowi nie odpuszczę, mowy nie ma. Dzisiaj też zjem.
__________________
- Nie warto się wysilać. Niech diabli porwą ich wszystkich - powiedział. - Do kabaretu wstąp. Wypijemy po parę piw i popatrzymy, jak ten facet maluje.

(R. Zelazny, Książę Chaosu)
CinnaMoon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-27, 08:54   #2863
grLui
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 115
Dot.: Ile dziś zjadłam? :) część III

Mniam też bym chciala sie tak móc ciastem poobjadac ale trzymalam sie przez całe swieta i ani kawaleczka Wiem, że dziewczynom ktore są na P jest strasznie ciężko i w ogole ale nie potrafie sie powstrzymac od mysli, że tez bym tak chciala musiec przytyc (tylko ja bym pewnie tego nie zrobila w taki zdrowy sposob) Szkoda, że ze mnie taki zarlok;p
__________________
wzrost: 167cm
waga: 49kg
grLui jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-27, 09:16   #2864
MyLifeIsMusic
Rozeznanie
 
Avatar MyLifeIsMusic
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 936
Dot.: Ile dziś zjadłam? :) część III

Cytat:
Napisane przez CinnaMoon Pokaż wiadomość

Grzybów marynowanych nie liczyłam .
sa bardzooooooo kalorycze
__________________
Mój cel: 59 kg
MyLifeIsMusic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-27, 11:04   #2865
Baby14
Zakorzenienie
 
Avatar Baby14
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 12 206
Dot.: Ile dziś zjadłam? :) część III

Dziekuje wszystkim za mile slowa. Marga - a jak tam u Ciebie? Jak sie trzymasz?

CinnaMoon: Ja tez nigdy za grzybow kalorii nie licze.

grLui : Ani kawałka ciasta??? Przy Twojej wadze raczej bym sobie pozwolila a nie mowila ze zarlok jestem...

Ja jadlospis wkleje pozniej cały. Na razie jestem dopiero po sniadaniu ,a rodzinka w tej chwili obiad juz je xD
Baby14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-27, 11:09   #2866
asienkaa87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 354
Dot.: Ile dziś zjadłam? :) część III

Tak zaczelam dzieńznowu ciasta, codziennie jem bo zostalo duzo)

I. 4 wafle ryżowe: dwa z serem, polędwicą i majonezem
dwa z salatką z tuńczyka i jajkiem
jablko

II. kawalek sernika z polewą
kawalek sękacza w czekoladzie
dwie mandarynki
asienkaa87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-27, 13:28   #2867
marga_zg
Zadomowienie
 
Avatar marga_zg
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mój własny świat
Wiadomości: 1 407
GG do marga_zg
Dot.: Ile dziś zjadłam? :) część III

Cytat:
Napisane przez Baby14 Pokaż wiadomość
Dziekuje wszystkim za mile slowa. Marga - a jak tam u Ciebie? Jak sie trzymasz?

CinnaMoon: Ja tez nigdy za grzybow kalorii nie licze.

grLui : Ani kawałka ciasta??? Przy Twojej wadze raczej bym sobie pozwolila a nie mowila ze zarlok jestem...

Ja jadlospis wkleje pozniej cały. Na razie jestem dopiero po sniadaniu ,a rodzinka w tej chwili obiad juz je xD
Niby jem wiecej ale dalej chudne... a co do samopoczucia lepiej nie mowic w swieta byla taka atmosfera ze masakra zreszta nie chce o tym myslec. Mam jednak motywacje i staram sie isc do przodu
I zeby nie bylo OT
S:200g wiesniaka z lyzeczka miodu grahamka z pomidorem
IIS: krokiet z pieczarkami jablko pomarancza
O: 2 ziemniaki salatka z salaty i papryki z lyzka oliwy z oliwek
w miedzyczasie jeszcze z 5 lyzeczek kutii
__________________
Cierpienie należy do życia.
Jeśli cierpisz, znaczy, że żyjesz.
Pogódź się z tym mała dziewczynko.


akcja regeneracja: włosy


I'm just a little girl...
marga_zg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-27, 13:42   #2868
Carmel Choco
Rozeznanie
 
Avatar Carmel Choco
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 530
Dot.: Ile dziś zjadłam? :) część III

ś: kromka czarnucha z benecolem, plasterkiem szyneczki, plasterkiem pomidorka, 1 ogorek konserwowy, wiesniak z sokiem ananasowym, cappucino bez cukru
o:łyżka bigosu, 2 kawalki pieczonej karkówki chudej, 1 ogorki konserwowe
Carmel Choco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-27, 13:48   #2869
agness51
Zakorzenienie
 
Avatar agness51
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 10 154
Dot.: Ile dziś zjadłam? :) część III

Cytat:
Napisane przez MyLifeIsMusic Pokaż wiadomość
sa bardzooooooo kalorycze
Ta wypowiedź jest trochę nie na miejscu .
__________________

'' W życiu nie ma takiej chwili, abyśmy nie mieli wszystkiego, co potrzebne, aby czuć się szczęśliwymi. Pomyśl o tym przez minutę (...). Jeśli jesteś nieszczęśliwy, to dlatego, że cały czas myślisz raczej o tym, czego nie masz, zamiast koncentrować się na tym, co masz w danej chwili. ''
agness51 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-27, 13:56   #2870
olkaa_pw
Rozeznanie
 
Avatar olkaa_pw
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 987
Dot.: Ile dziś zjadłam? :) część III

Cytat:
Napisane przez agness51 Pokaż wiadomość
Ta wypowiedź jest trochę nie na miejscu .
o tym samym pomyślałam jak to przeczytałam, ale nie chciałam już nic mówić, żeby nie było, że się uczepiłam jednej osoby.

Cinna, na zdrowie
__________________
"The sun sets in the west
Representing a new dawn
Continue do your best and life goes on and on."
G.

licencjuszka resocjalizacji.
przyszła pani mgr, psychoterapeutka i dancehall queen
bo miłość jest silniejsza niż śmierć.

http://www.nowakadriana.blog.int eria.pl/
olkaa_pw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-27, 14:30   #2871
grLui
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 115
Dot.: Ile dziś zjadłam? :) część III

MyLiveIsMusic troche Cie nie rozumiem, uwazasz ze pisanie co sie zjadło jest bez sensu, po czym znowu wchodzisz na ten temat, w jakim celu?

Baby14 wole nie zjeśc niz potem zalowac ze zjadłam:P poza tym wkrótce czeka mnie pare okazji na ktorych będe musiala zjeśc wiec przynajmniej teraz sie nie opycham;p poza tym wole wyjsc powoli z diety i miec to juz za soba i potem moc sobie od czasu do czasu pozwolic na ciacho

dziewczyny mam wrazenie ze wiekszosc z was jest jednak na U? mam racje?
__________________
wzrost: 167cm
waga: 49kg
grLui jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-27, 14:31   #2872
Baby14
Zakorzenienie
 
Avatar Baby14
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 12 206
Dot.: Ile dziś zjadłam? :) część III

Cytat:
Napisane przez marga_zg Pokaż wiadomość
Niby jem wiecej ale dalej chudne... a co do samopoczucia lepiej nie mowic w swieta byla taka atmosfera ze masakra zreszta nie chce o tym myslec. Mam jednak motywacje i staram sie isc do przodu
I zeby nie bylo OT
S:200g wiesniaka z lyzeczka miodu grahamka z pomidorem
IIS: krokiet z pieczarkami jablko pomarancza
O: 2 ziemniaki salatka z salaty i papryki z lyzka oliwy z oliwek
w miedzyczasie jeszcze z 5 lyzeczek kutii

Ja tez tak mialam ze zwiekszałam kalorycznosc i nadal chudlam. Ile kcal jesz teraz? Moze by tak wiecej tych kalorii dodawac? Jak nie chcesz mowic o swietach , to ok...rozumiem. Ale postanow sobie wlasnie ze od teraz malymi kroczkami-ale do przodu.Wierze w Ciebie .2 śniadania mi sie podobaja ,ale obadek taki skromny... Widze ze jeszcze kutie podjadasz xD. a tez podjadam resztki ze swiąt. Przed chwila wyjadłam mak z rolady makowej. Mama nakrzyczała ze moglam sobie ukroic kawałek a nie masakrowac placek.Tak mnie kusil ten slodki mak i bakalie w nim ze nie wytrzymałam .


Wkleje juz jadlospis. Jestem po sniadaniach,obiedzie a zaraz bedzie podwieczorek , a potem kolacja.

Ś: sledz z puszki w pomidorach , cebulka, przylepka chleba mieszanego
2ś: bulka ziarnista z 2 plasterkami wedliny,ketchupem , pomarancza, kawa z tlustym mlekiem
O: kotlet mielony z kalafiorem i brukselka
P: goraca czekolada waniliowa z slodkiej chwili
K: wiejski lekki z wloskimi.

No i w miedzy czasie ten mak ze strucli xD

grLui: w takim razie rozumiem. Jesli chcesz stopniowo wyjsc z diety to nie nalegam. Ale jednak mam nadzieje ze juz niedlugo skusisz sie na ciasto. Ja przed swietami tez wychodzilam z diety. W swieta nie liczylam kalorii , jadlam to na co mialam ochote w rozsadnych ilosciach. Teraz dalej bede dodawała kalorie.

Ja jestem na U , z dochodzeniem do swojego zapotrzebowania.
Baby14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-27, 14:58   #2873
grLui
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 115
Dot.: Ile dziś zjadłam? :) część III

Tez mam nadzieje ze sie w koncu skusze na to ciasto A w jakim tempie zwiekszasz ilosc kalorii? i jak wyliczyłas swoje zapotrzebowanie? bo ja liczylam wg roznych kalkulatorow i wychodzilo mi strasznie malo

Dzisiaj:
ś: dwie kromki chleba schulstad ze śliwką z serkiem topionym light i plasterkiem poledwicy z indyka (200kcal), kawa (100kcal)
IIś: serek migdałowo-makowy (180kcal)
przekąska: makówki (200kcal), sloiczek Hipp Owoce&zboza (1ookcal)
o: sałatka z tunczyka (110kcal), jajka (90kcal), ogorka, pomidorka, cebulki, cukinii
=1000kcal
co jeszcze bedzie to nie wiem w ogole to dzisiaj czwartek czyli dzien zwiekszania limitu 1400 kcal
__________________
wzrost: 167cm
waga: 49kg
grLui jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-27, 15:03   #2874
CinnaMoon
Rozeznanie
 
Avatar CinnaMoon
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 815
Dot.: Ile dziś zjadłam? :) część III

No dobra, obśmiałam się z tych grzybów. Może udam się na wątek "ile to ma kalorii" i zacznę wypytywać o wartość kaloryczną jednej borowikowej nogi?
Kapelusze wyżarłam, zostały właśnie nogi...
__________________
- Nie warto się wysilać. Niech diabli porwą ich wszystkich - powiedział. - Do kabaretu wstąp. Wypijemy po parę piw i popatrzymy, jak ten facet maluje.

(R. Zelazny, Książę Chaosu)
CinnaMoon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-27, 15:15   #2875
Baby14
Zakorzenienie
 
Avatar Baby14
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 12 206
Dot.: Ile dziś zjadłam? :) część III

Cytat:
Napisane przez grLui Pokaż wiadomość
Tez mam nadzieje ze sie w koncu skusze na to ciasto A w jakim tempie zwiekszasz ilosc kalorii? i jak wyliczyłas swoje zapotrzebowanie? bo ja liczylam wg roznych kalkulatorow i wychodzilo mi strasznie malo

Dzisiaj:
ś: dwie kromki chleba schulstad ze śliwką z serkiem topionym light i plasterkiem poledwicy z indyka (200kcal), kawa (100kcal)
IIś: serek migdałowo-makowy (180kcal)
przekąska: makówki (200kcal), sloiczek Hipp Owoce&zboza (1ookcal)
o: sałatka z tunczyka (110kcal), jajka (90kcal), ogorka, pomidorka, cebulki, cukinii
=1000kcal
co jeszcze bedzie to nie wiem w ogole to dzisiaj czwartek czyli dzien zwiekszania limitu 1400 kcal
Ja dodawałam 100 kcal na tydzien. Teraz dodaje 150 bo przy 100 dalej chudlam. A zapotrzebowanie wylliczyłam od Ather. Wychodzilo Ci mało bo pewnie nie mnozyłas przez wspolczynnik aktywnosci...

a co to za serek?
Baby14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-27, 15:30   #2876
grLui
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 115
Dot.: Ile dziś zjadłam? :) część III

Hmm czyli, że waga x 24 x 0.9 x 1.3? = 1375kcal? w dodatku policzylam x 1.3 (cwicze codziennie ale nie mam stojącej pracy;p) czy to aby nie troche za malo?

a serek to moc przyjemnosci z Dr.Oetkera ma 118kcal w 100g a opakowanie 150g. Pewnie do najzdrowszych nie nalezy, ale wychodze z założenia ze lepsze to niż batonik a całe zycie jogurtów naturalnych jesc nie zamierzam :P
__________________
wzrost: 167cm
waga: 49kg
grLui jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-27, 17:45   #2877
Carmel Choco
Rozeznanie
 
Avatar Carmel Choco
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 530
Dot.: Ile dziś zjadłam? :) część III

Cytat:
Napisane przez Carmel Choco Pokaż wiadomość
ś: kromka czarnucha z benecolem, plasterkiem szyneczki, plasterkiem pomidorka, 1 ogorek konserwowy, wiesniak z sokiem ananasowym, cappucino bez cukru
o:łyżka bigosu, 2 kawalki pieczonej karkówki chudej, 1 ogorki konserwowe
k:miska mleka 2%, łyżeczka kakao, dwie łyżki zmieszanych roznych platkow :P
Carmel Choco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-27, 17:51   #2878
Blonde_Stranger
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 543
Dot.: Ile dziś zjadłam? :) część III

jajecznica z dwóch jaj,dwie kromki ciemnego chleba,trochę sałatki jarzynowej

parę chipsów bananowych

Trzy kanapki z szynką,serek wiejski,sałatka jarzynowa

__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=544787

pozbędę się Noa Cacharel 95 ml!
Blonde_Stranger jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-27, 18:02   #2879
Superchic(k)
Zakorzenienie
 
Avatar Superchic(k)
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 150
Dot.: Ile dziś zjadłam? :) część III

Cytat:
Napisane przez Carmel Choco Pokaż wiadomość
ś: kromka czarnucha z benecolem, plasterkiem szyneczki, plasterkiem pomidorka, 1 ogorek konserwowy, wiesniak z sokiem ananasowym, cappucino bez cukru
o:łyżka bigosu, 2 kawalki pieczonej karkówki chudej, 1 ogorki konserwowe
Cytat:
Napisane przez Carmel Choco Pokaż wiadomość
k:miska mleka 2%, łyżeczka kakao, dwie łyżki zmieszanych roznych platkow :P
Mało białka, mało NNKT, mało jedzenia..

Cytat:
Napisane przez Blonde_Stranger Pokaż wiadomość
jajecznica z dwóch jaj,dwie kromki ciemnego chleba,trochę sałatki jarzynowej

parę chipsów bananowych

Trzy kanapki z szynką,serek wiejski,sałatka jarzynowa




Poza tym.. dziewczyny piszcie czy to jest R, U, czy P.
__________________
" There is something in her eyes
and I think it's fear "


Superchic(k) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-27, 18:16   #2880
Blonde_Stranger
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 543
Dot.: Ile dziś zjadłam? :) część III

Pewnie że mogę pisać,tylko nie do końca wiem o co chodzi
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=544787

pozbędę się Noa Cacharel 95 ml!
Blonde_Stranger jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:42.