Essence cz. II - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-11-17, 20:14   #181
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez paulina150528 Pokaż wiadomość


eee do pracy to nieale wszelkie nowosci essencowe z expresową dostawa do domu to bym przyjeła
a kto by nie chcial?
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 21:08   #182
fridayevening
Raczkowanie
 
Avatar fridayevening
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 116
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez CzarnaLandrynka Pokaż wiadomość
fridayevening - po prostu nie trafiłaś dobrze, lakiery to słaba strona essence ;D

hmmmm więc może jednak coś wypróbuje innego z essence
zawsze mnie tak kuszą te szmery bajery z essence, ale zawsze mówię sobie "nie! pamiętaj jaki był ten koszmarny lakier!" no i nie kupuję
__________________
"People are just as happy as they make up their minds to be."
- Abraham Lincoln
fridayevening jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 21:36   #183
paulina150528
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z paru zakamarków świata;)
Wiadomości: 3 181
GG do paulina150528
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
a kto by nie chcial?:d

:d
__________________
Kto Ty jesteś?
-Polak stary
Jaki znak Twój?
-Moher szary


Wierna fanka Niedzwiedzia,uzależniona od serdelixa


Jeśli mój opis Cie obraził w ramach protestu zdejmij stanik
paulina150528 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-18, 07:32   #184
Atka87
Zadomowienie
 
Avatar Atka87
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 295
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez bitter Pokaż wiadomość
jutro testuję eyeliner w pisaku
To napisz jak poszły testy :P bo też się na niego czaję...
__________________

Atka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-18, 07:44   #185
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Essence cz. II

ja wczoraj wreszcie testowałam kupiony we wrześniu zmywacz do paznokci w pisaczku.
Fajna bestia, jak maluję pazurki lakier jest na połowie palców, jak chcę to zmyć to zmywam tez z paznokci albo je uszkadzam i wszytko od nowa. Dlatego nie maluję p. u rąk.
A z tym zmywaczem ładnie i czysto można wszytsko poprawiać.
Szkoda, że 1 końcówka starcza na 1 raz a końcówek jest 4 łącznie- 3 zapasy. Za 15zł troszeczkę się nie opłaca.
Chyba, żebym spróbowała odczyścić końcówkę w zwykłym zmywaczu?

tak czy inaczej na paskudne kolokwium z biochemii idę z wściekle różowymi paznkciami z brokatem.


która z Was zrcenzowała błyszczyk bohemia? Chcę go teraz mieć a w metrze centrum dawno si skończyły ;(

Edytowane przez rozwielitka
Czas edycji: 2008-11-18 o 07:48
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-18, 08:05   #186
bitter
Zadomowienie
 
Avatar bitter
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 432
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
ja wczoraj wreszcie testowałam kupiony we wrześniu zmywacz do paznokci w pisaczku.
Fajna bestia, jak maluję pazurki lakier jest na połowie palców, jak chcę to zmyć to zmywam tez z paznokci albo je uszkadzam i wszytko od nowa. Dlatego nie maluję p. u rąk.
A z tym zmywaczem ładnie i czysto można wszytsko poprawiać.
Szkoda, że 1 końcówka starcza na 1 raz a końcówek jest 4 łącznie- 3 zapasy. Za 15zł troszeczkę się nie opłaca.
Chyba, żebym spróbowała odczyścić końcówkę w zwykłym zmywaczu?

tak czy inaczej na paskudne kolokwium z biochemii idę z wściekle różowymi paznkciami z brokatem.


która z Was zrcenzowała błyszczyk bohemia? Chcę go teraz mieć a w metrze centrum dawno si skończyły ;(
powodzenia na kolokwium!!!
a i błyszczyki były w mojej rodzinnej miejscowości jeszcze wszystkie - jak w grudniu jeszcze będą, mogę Ci kupić dobra okazja do essencospotkania
__________________
NIE KORZYSTAM JUŻ Z TEGO KONTA
bitter jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-18, 13:08   #187
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
ja wczoraj wreszcie testowałam kupiony we wrześniu zmywacz do paznokci w pisaczku.
Fajna bestia, jak maluję pazurki lakier jest na połowie palców, jak chcę to zmyć to zmywam tez z paznokci albo je uszkadzam i wszytko od nowa. Dlatego nie maluję p. u rąk.
A z tym zmywaczem ładnie i czysto można wszytsko poprawiać.
Szkoda, że 1 końcówka starcza na 1 raz a końcówek jest 4 łącznie- 3 zapasy. Za 15zł troszeczkę się nie opłaca.
Chyba, żebym spróbowała odczyścić końcówkę w zwykłym zmywaczu?

tak czy inaczej na paskudne kolokwium z biochemii idę z wściekle różowymi paznkciami z brokatem.


która z Was zrcenzowała błyszczyk bohemia? Chcę go teraz mieć a w metrze centrum dawno si skończyły ;(
powodzenia
ja juz po jednym dzisiaj i czekaja mnie jeszcze 4 w tym tygodniu a w nastepnym 5 moze na czarno pomaluje paznokcie na znak zaloby? dobry ten zmywacz
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-18, 14:14   #188
Atka87
Zadomowienie
 
Avatar Atka87
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 295
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
ja wczoraj wreszcie testowałam kupiony we wrześniu zmywacz do paznokci w pisaczku.
Fajna bestia, jak maluję pazurki lakier jest na połowie palców, jak chcę to zmyć to zmywam tez z paznokci albo je uszkadzam i wszytko od nowa. Dlatego nie maluję p. u rąk.
A z tym zmywaczem ładnie i czysto można wszytsko poprawiać.
Szkoda, że 1 końcówka starcza na 1 raz a końcówek jest 4 łącznie- 3 zapasy. Za 15zł troszeczkę się nie opłaca.
Chyba, żebym spróbowała odczyścić końcówkę w zwykłym zmywaczu?

tak czy inaczej na paskudne kolokwium z biochemii idę z wściekle różowymi paznkciami z brokatem.


która z Was zrcenzowała błyszczyk bohemia? Chcę go teraz mieć a w metrze centrum dawno si skończyły ;(
Miałam kiedyś ten zmywacz. Faktycznie można zrobić poprawki o wiele precyzyjniej niż patyczkiem kosmetycznym ja kupiłam chyba ostatnią sztukę i dopiero w domu zobaczyłam, że była już używana - koncówka zabrudzona i słabo nasączona. A te 3 zapasowe w ogóle wyschnięte. Ale ja zanurzam je w zwykłym zmywaczu i używam dalej, póki nie są bardzo brudne. I starczyło mi na wiele razy, więc polecam

A biochemia to masakra, ble - powodzenia życzę
__________________

Atka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-18, 14:30   #189
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez Atka87 Pokaż wiadomość
Miałam kiedyś ten zmywacz. Faktycznie można zrobić poprawki o wiele precyzyjniej niż patyczkiem kosmetycznym ja kupiłam chyba ostatnią sztukę i dopiero w domu zobaczyłam, że była już używana - koncówka zabrudzona i słabo nasączona. A te 3 zapasowe w ogóle wyschnięte. Ale ja zanurzam je w zwykłym zmywaczu i używam dalej, póki nie są bardzo brudne. I starczyło mi na wiele razy, więc polecam

A biochemia to masakra, ble - powodzenia życzę
była masakra, dziękuję Wam za wsparcie psychiczne

natomiast flamaster do francuskiego manikiuru straszny, użyłam raz a potem był już wyschnięty na wiór- i wcale nie z powodu złego przechowywania!
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-18, 14:54   #190
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Essence cz. II

dzis torunska natura ulegnie weryfikacji.. co nowego dowiezli w tej duuuuuuuuuuzej dostawie oraz co z limitowanka..
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-18, 15:12   #191
neeeneee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 84
Dot.: Essence cz. II

Witajcie dziewczeta
Przylaczam sie do watku, do tej pory sledzilam go pilnie, ale postanowilam pochwalic sie moim zasobem essence wiec posiadam oczywiscie AOH, puder mineralny, korektor, roz best friend, plyn do demakijazu, zmywacz do paznokci, cienie poczworne, kredke czarna, oraz paski do frencha, aaa i jeszcze krem do skorek, i taki pisak nail cuticle softener pencil to chyba na tyle, goraco pozdrawiam
neeeneee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-18, 15:18   #192
Ani@1987
Rozeznanie
 
Avatar Ani@1987
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Świdnik/k.Lublina
Wiadomości: 807
Dot.: Essence cz. II

Jutro muszę kupić jakiś podkład...jakoś zbladłam ostatnio i wszystko co mam jest za ciemnemam ochote na ten Essence w musie-recenzje przyjemneale ciekawe czy coś bedzie mi pasowalo z kolorków...az trzechdziewczyny prosze powiedzicie czy którys z nich wpada w żółć/beż a nie róż??ze zdejecia umieszonego na KWC wnioskuje ze nie bardzo...
__________________
Życie zdobywa wartość dzięki miłości.
nasz ślub 10.09.2011
Ani@1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-18, 15:24   #193
onyxxx
Raczkowanie
 
Avatar onyxxx
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Z ... domu
Wiadomości: 39
Dot.: Essence cz. II

We czwarte k w mojej Naturze będą nowe kosmetyki! Tak powiedziała dziś sprzedawczyni!
onyxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-18, 15:38   #194
Annaluka
Zakorzenienie
 
Avatar Annaluka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 010
Dot.: Essence cz. II

Ja też czekam i w czwartek się wybieram do Natury

ALE teraz mam pytanie z innej serii. Czy w środy i w czwartki są zniżki dla studentów na cały asortyment (nawet produkty już w promocji, przecenione)

Taka informacja pojawiła się na plotkowym w wątku ''Natura'' i teraz się zastanawiam, czy ktoś wie, czy w Poznaniu w Pestce to obowiązuje?

Ponoć do końca listopada ma tak być i wynosi aż 20 %. Coś wiecie?

Mogłybyśmy taniej kupować Essence
__________________
Wszyscy mają bloga - mam i ja
Bella Beauty
Annaluka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-18, 15:45   #195
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez Annaluka Pokaż wiadomość
Ja też czekam i w czwartek się wybieram do Natury

ALE teraz mam pytanie z innej serii. Czy w środy i w czwartki są zniżki dla studentów na cały asortyment (nawet produkty już w promocji, przecenione)

Taka informacja pojawiła się na plotkowym w wątku ''Natura'' i teraz się zastanawiam, czy ktoś wie, czy w Poznaniu w Pestce to obowiązuje?

Ponoć do końca listopada ma tak być i wynosi aż 20 %. Coś wiecie?

Mogłybyśmy taniej kupować Essence
oj cieszylabym sie gdyby to faktycznie bylo realne! zaraz by mnie ponioslo do Natury!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-18, 15:49   #196
Annaluka
Zakorzenienie
 
Avatar Annaluka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 010
Dot.: Essence cz. II

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...=1#post9768471

Tutaj ta dyskusja.
__________________
Wszyscy mają bloga - mam i ja
Bella Beauty
Annaluka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-18, 18:48   #197
DianaM
Zadomowienie
 
Avatar DianaM
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z każdego miejsca na Ziemi
Wiadomości: 1 570
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Przykro mi, ale to z IL był pełny asortyment, z Bohemii tylko po 2 cienie (i to nie ten nasz kochany stary fiolet) i spraye nabłyszczające. Bibułki zeszły raz dwa, byłam jedną z pierwszych kupujacych, ale obawiam się, że sztuk na całe miasto było tyle, ile zmieściło się na dwóch wystawkach UJ (starówka i jaroty)... A są naprawdę niezgorsze... Dobrze, że mam jeszcze drugie bibułki to te z UJ troszkę sobie oszczędzam... Ale od jutra będę odwiedzać chyba obie Natury żeby nie przegapić tej szumnie zapowiadanej i tajemniczej limitowanki... I jeśli by to byłoi GR to żeby mi nikt pudru diamentowego nie zwinął!
Dzięki
Widzisz, ja na te bibułki już tyyyyyyyyyyyle czasu choruję
W każdym bądz razie nie jestem z Olsztyna, tylko jak jestem na uczelni to wtedy zaglądam do natury, więc jak coś się pojawi nowego w drogerii to proszę daj znać, choćby na PW
__________________
DianaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-18, 20:37   #198
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez DianaM Pokaż wiadomość
Dzięki
Widzisz, ja na te bibułki już tyyyyyyyyyyyle czasu choruję
W każdym bądz razie nie jestem z Olsztyna, tylko jak jestem na uczelni to wtedy zaglądam do natury, więc jak coś się pojawi nowego w drogerii to proszę daj znać, choćby na PW
Spoksik. Dziś byłam na starówce - nowości brak Obiecałam sobie w tym tyg. zaglądać codziennie, więc będę obcykana - gorzej, że to są 2 Natury, i są w takich miejscach, że muszę specjalnie tam zaglądać.

Swoją drogą, chyba czas się zaprzyjaźnić ze sprzedawczyniami...
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-18, 20:37   #199
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Essence cz. II

bylam dzis w torunskiej.. i sie zdenerowowlam.. bo z tej wielkiej dostawy to dolozyli nic.. dzisiaj babki mowily inaczej. jakas laska zamiast rpzyprowadzic szefowa to co 30 sekund latala do niejz pytaniem.. no i ta wielka dostawa sie okazala malutka a oni nic nie wiedza o limitowance, co keidy, gdzie itp... bo oni nie dostaja takich infomracji.. i jak cos mnie interesuje to mi moga sie postrac sciagnac ( to powiedzialam, ze chce obiecana w zeszlym tyygdoniu dostawe duza i limitowanke)


p.s. czy moze ktoras z was dzis tez tam byla? bo sie okazalo, ze jeszcze jedna dziewcyzna tez przyszla na te dostawe i nic..
lele jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-18, 22:02   #200
pasywno-agresywna
Zakorzenienie
 
Avatar pasywno-agresywna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 525
GG do pasywno-agresywna
Dot.: Essence cz. II

Byłam dziś w katowickiej Naturze. Nowości nadal brak. A w zeszły piątek pani wizazystka wspomniała, że czekają na dostawę i że już w poniedziałek powinna pojawić się limitowanka. Niestety dostawa chyba nie przyszła, bo szafa wyglądała biednie. Będę jeszcze zaglądała na bieżąco.

Kupiłam za to paletkę do brwi. Nie wypróbowałam jej jeszcze tak w pełni, ale musze powiedzieć, że kolor jaśniejszy wygląda baaardzo naturalnie na moich brwiach, a ciemniejszy nadaje im wyrazistości i charakterku. Opakowanie jest kiepskie, choć przyznaję, że pomysłowe. Żaden z kształtów szablonu do brwi mi nie pasuje, chyba mam niewymiarowe brwi Pędzelek za to całkiem przyzwoicie nakłada cień na brwi. Kolor ciemniejszy jest tak łądnym matowym brązem, że aż kusi mnie użyć go jako cienia
pasywno-agresywna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-19, 07:22   #201
Nowar
Raczkowanie
 
Avatar Nowar
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 207
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez pasywno-agresywna Pokaż wiadomość
Byłam dziś w katowickiej Naturze. Nowości nadal brak. A w zeszły piątek pani wizazystka wspomniała, że czekają na dostawę i że już w poniedziałek powinna pojawić się limitowanka. Niestety dostawa chyba nie przyszła, bo szafa wyglądała biednie. Będę jeszcze zaglądała na bieżąco.

Kupiłam za to paletkę do brwi. Nie wypróbowałam jej jeszcze tak w pełni, ale musze powiedzieć, że kolor jaśniejszy wygląda baaardzo naturalnie na moich brwiach, a ciemniejszy nadaje im wyrazistości i charakterku. Opakowanie jest kiepskie, choć przyznaję, że pomysłowe. Żaden z kształtów szablonu do brwi mi nie pasuje, chyba mam niewymiarowe brwi Pędzelek za to całkiem przyzwoicie nakłada cień na brwi. Kolor ciemniejszy jest tak łądnym matowym brązem, że aż kusi mnie użyć go jako cienia
U mnie jaśniejszy też wygląda bardzo naturalnie-o ile z nim nie przesadzę Ale za to ciemny to się wyłacznie nadaje w moim wypadku na cień do powiek. I kto wie...Pewnie jakbym nie miała już takiego cienia do powiek , to bym pewnie i tego użyła (nieważne , że do brwi-moja nauczycielka to by się przewróciła , jakby to przeczytała). A jeżeli chodzi o szablon , to i mi żaden nie pasuje. Ale ogólnie...paletka jest super.
Nowar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-19, 08:25   #202
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Essence cz. II

apetyt na limitowankę rośnie...a przy kolejnych wizytach a to sie wrzuci kredkę a to paletkę do brwia jak przyjdzie GR to będzie hura! i wszystko zmiecione!
może mają taką politykę?
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-19, 08:27   #203
Nowar
Raczkowanie
 
Avatar Nowar
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 207
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
apetyt na limitowankę rośnie...a przy kolejnych wizytach a to sie wrzuci kredkę a to paletkę do brwia jak przyjdzie GR to będzie hura! i wszystko zmiecione!
może mają taką politykę?
Bardzo możliwe...
Nowar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-19, 10:25   #204
pasywno-agresywna
Zakorzenienie
 
Avatar pasywno-agresywna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 525
GG do pasywno-agresywna
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
apetyt na limitowankę rośnie...a przy kolejnych wizytach a to sie wrzuci kredkę a to paletkę do brwia jak przyjdzie GR to będzie hura! i wszystko zmiecione!
może mają taką politykę?
Coś w tym jest. Zaglądam do Natury często własnie z powodu limitowanki. I za każdym razem coś kupuję. Jesli nie z Essence, to przynajmniej jakiś kremik do ręk, szminkę z Sensique, żel pod prysznic, których tak naprawdę mi nie trzeba.

Cień do brwi wypróbowałam dziś w dziennym świetle na nieumalowanej twarzy. Na jedną brew nałożyłam jaśniejszy, a na druga ciemniejszy. Jaśniejszy odcień wygląda świetnie nawet bez makijażu oka, ładnie podkreśla brew, nie jest nachalny. Ciemny kolor przy braku makijazu wygląda bardzo surowo (zwłaszcza w zestawieniu z moimi cerwonymi włosami). Myślę, że sprawdzi się przy naprawdę mocnym makijażu.
pasywno-agresywna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-19, 10:42   #205
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Essence cz. II

Czy któraś używała jakiegoś tuszu z Essence?
Nie długo będę musiała pomyśleć nad kupnem tuszu a z powodu sporych wydatków muszę kupić coś tańszego i przyszła mi na myśl ta firma!
Szukam pogrubiającego .... Ale nie chcę kupić w ciemno!
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-19, 12:25   #206
paulina150528
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z paru zakamarków świata;)
Wiadomości: 3 181
GG do paulina150528
Dot.: Essence cz. II

Poszłam rano do Natury i...hura Pani się usmiechneła podejrzanie patrze a tu przy wiadomej szafie stoi kartonPomysłałam nie bede czekała aż to rozłoży zajrze w drodze powrotnej.Zagladam i co widzeznikneła bohemia a na jej miejscu pudełko z przecenionymi rzeczamilimitowanki nima

Zapytałam kulturalnie a ona mi powiedziała,że bedzie 27
__________________
Kto Ty jesteś?
-Polak stary
Jaki znak Twój?
-Moher szary


Wierna fanka Niedzwiedzia,uzależniona od serdelixa


Jeśli mój opis Cie obraził w ramach protestu zdejmij stanik
paulina150528 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-19, 13:33   #207
Nowar
Raczkowanie
 
Avatar Nowar
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 207
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość
Czy któraś używała jakiegoś tuszu z Essence?
Nie długo będę musiała pomyśleć nad kupnem tuszu a z powodu sporych wydatków muszę kupić coś tańszego i przyszła mi na myśl ta firma!
Szukam pogrubiającego .... Ale nie chcę kupić w ciemno!
Dużo osób kręci nosem na tusze z essence. Wielu niepodpasowała. Ja osobiście miałam (i mam nadal) tylko multi action i jak dla mnie to bardzo fajny. A tusz ten ma pogrubiać , zagęszczać i wydłużać rzęsy (w końcu multi action). Osobiście na długość swoich rzęs nie narzekam , bo mam bardzo długie , ale niestety...dość jasne i rzadkie. Ale ten tusz akurat bardzo ładnie je pogrubił i zagęścił. Zresztą jakby cię zainteresował , to zobacz do KWC. Też się tam o nim wypowiadałam.
A i jest jeszcze No limits volume , który ma dać "efekt niepoliczalnych rzęs". Osobiście go nie używałam , ale ma go pare moich koleżanek i go sobie dość zachwalają. Ale ja sama nie mogę się niestety wypowiedzieć na jego temat.

Edytowane przez Nowar
Czas edycji: 2008-11-19 o 13:41
Nowar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-19, 13:34   #208
Nowar
Raczkowanie
 
Avatar Nowar
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 207
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość
Czy któraś używała jakiegoś tuszu z Essence?
Nie długo będę musiała pomyśleć nad kupnem tuszu a z powodu sporych wydatków muszę kupić coś tańszego i przyszła mi na myśl ta firma!
Szukam pogrubiającego .... Ale nie chcę kupić w ciemno!
Dużo osób kręci nosem na tusze z essence. Wielu niepodpasowały. Ja osobiście miałam (i mam nadal) tylko multi action i jak dla mnie to bardzo fajny. A tusz ten ma pogrubiać , zagęszczać i wydłużać rzęsy (w końcu multi action). Osobiście na długość swoich rzęs nie narzekam , bo mam bardzo długie , ale niestety...dość jasne i rzadkie. Ale ten tusz akurat bardzo ładnie je pogrubił i zagęścił. Zresztą jakby cię zainteresował , to zobacz do KWC. Też się tam o nim wypowiadałam.
A i jest jeszcze No limits volume , który ma dać "efekt niepoliczalnych rzęs". Osobiście go nie używałam , ale ma go pare moich koleżanek i go sobie dość zachwalają. Ale ja sama nie mogę się niestety wypowiedzieć na jego temat.


Cholera , post mi się podwójnie wkleił;/

Edytowane przez Nowar
Czas edycji: 2008-11-19 o 13:46
Nowar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-19, 14:11   #209
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez paulina150528 Pokaż wiadomość
Poszłam rano do Natury i...hura Pani się usmiechneła podejrzanie patrze a tu przy wiadomej szafie stoi kartonPomysłałam nie bede czekała aż to rozłoży zajrze w drodze powrotnej.Zagladam i co widzeznikneła bohemia a na jej miejscu pudełko z przecenionymi rzeczamilimitowanki nima

Zapytałam kulturalnie a ona mi powiedziała,że bedzie 27
ojojoj do 27 jeszcze troche czasu jest a nie patrzylas co przecenione bylo?
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-19, 14:32   #210
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Essence cz. II

Olsztyn czysty pod względem GR i OS...

Buuu, smutne, załamujące wręcz...
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:18.