Kolor oczu a kolor cienie... - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-08, 14:18   #31
keisha0
Raczkowanie
 
Avatar keisha0
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 33
GG do keisha0
Dot.: Kolor oczu a kolor cienie...

Mam jeszcze pytanie do agabil1, ktory z cieni APC byś mi poleciła żeby uzyskać taki efekt jak na zdjeciu poniżej?oczywiscie w kolorze niebieskim a nie zielonym. Pozdrowienia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg q.jpg (95,6 KB, 204 załadowań)
keisha0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-08, 14:58   #32
ann52
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 21
Dot.: Kolor oczu a kolor cienie...

Cytat:
Napisane przez czekoladka
Zgadzam się ze wszystkim Jeszcze nie widzialam osoby, której byloby dobrze w niebieskich (jasnych, ciemnych) cieniach. Nawet brunetki o ciemnej karnacji wyglądaja dziwnie W ogole niebieski cień wygląda jakoś dziwnie na oczkach... Kiedyś mialam taką śmieszną przygode z niebieskim cieniem - pomalowałam oczka tym kolorkiem i zadowolona poszlam do miasta. Ulica szlo dwoch facetów i jakoś dziwnie na mnie patrzyło, w końcu jeden nie wytrzymal i powiedział: " O Boże, ona ma podbite oczy!!! " Myślalam, że się zapadne pod Ziemię i od tej chwili niebieski cień dla mnie nie istnieje. zgadzam sie, że do brązowych oczek pasują idealnie brązowe cienie Wydaje mi się, że podobnie jest z zielonym cieniem - też mialam z nim dziwną sytuację. Pomalowalam sobie oczka na jaskrawozielono (miss sporty, taki pojedynczy cień) i kolega na moj widok zaniemówił i wykrztusił zszokowany: "Co ci się stało w oczy?????" hihihiih, ach ci faceci, w ogole sie nie znają na malowaniu Niebieski cień wygląda, moim zdaniem, jakoś tandetnie i PGR-owsko (przynajmniej u mnie, ale z tego, co obserwuję, to w zasadzie wygląda tak na 95% dziewczyn ) Ja maluję oczka tylko brązami i to takimi brudnymi, ewentualnie ciemnym szarym i czarnym - mam oczka w kolorze turkusu i takie cienie fajnie podkreślają ich barwę. A poza tym brązy sa uniwersalne i wyglądają naturalnie, brąz jest bezpieczny i nie wygląda jakoś sztucznie i teatralnie, hihihi. Generalnie nie przepadam za kolorowymi cieniami typu: róż, niebieski, zieleń, żółty, pomarańcz (odpada w pzredbiegach ...) no i czerwony - w czerwonym wyglądam, jakbym ryczała caly dzień
co wy chcecie od niebieskiego? kolor jak kolor, a że wyglądałaś jakbyś miała podbite oczy to miałaś jakiś dziwny odcień
ann52 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-09, 09:36   #33
Tygrysek_aa
Zadomowienie
 
Avatar Tygrysek_aa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: K-g
Wiadomości: 1 312
Dot.: Kolor oczu a kolor cienie...

Witam wszystkie Wizażanki-jestem tu pierwszy raz,ale już mi się podoba
Mam szaro-niebiesko-zielone oczy.To zależy od np.światła i od nastroju
Malowałam się kiedyś niebieskim cieniem (jako nasto-latka testowałam różne opcje)i nie było źle.Racja,że to zależy jaki to niebieski!Teraz czasem maluję srebrno-błękitną kreskę,czesm zieloną (mam także "turkusowy" tusz AVONu).
Lubię srebrzystoszare i beżowo różowe (takie prawie niewidoczne),maluję się czasem złociści i brązy generalnie sprawiaję,że mam bardziej niebieskie tęczówki.Ale zakochałam się w zielonych soczewkach,które nosiłam któregoś lata-szał może kiedyś prześlę zdjęcie...
Czerwień odpada-z wiadomych względów
A wogóle to polecam eksperymenty
Tygrysek_aa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-09, 16:52   #34
lir391
Zakorzenienie
 
Avatar lir391
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 811
Dot.: Kolor oczu a kolor cienie...

Cytat:
Napisane przez czekoladka
Zgadzam się ze wszystkim Jeszcze nie widzialam osoby, której byloby dobrze w niebieskich (jasnych, ciemnych) cieniach. Nawet brunetki o ciemnej karnacji wyglądaja dziwnie W ogole niebieski cień wygląda jakoś dziwnie na oczkach... Kiedyś mialam taką śmieszną przygode z niebieskim cieniem - pomalowałam oczka tym kolorkiem i zadowolona poszlam do miasta. Ulica szlo dwoch facetów i jakoś dziwnie na mnie patrzyło, w końcu jeden nie wytrzymal i powiedział: " O Boże, ona ma podbite oczy!!! " Myślalam, że się zapadne pod Ziemię i od tej chwili niebieski cień dla mnie nie istnieje. zgadzam sie, że do brązowych oczek pasują idealnie brązowe cienie Wydaje mi się, że podobnie jest z zielonym cieniem - też mialam z nim dziwną sytuację. Pomalowalam sobie oczka na jaskrawozielono (miss sporty, taki pojedynczy cień) i kolega na moj widok zaniemówił i wykrztusił zszokowany: "Co ci się stało w oczy?????" hihihiih, ach ci faceci, w ogole sie nie znają na malowaniu Niebieski cień wygląda, moim zdaniem, jakoś tandetnie i PGR-owsko (przynajmniej u mnie, ale z tego, co obserwuję, to w zasadzie wygląda tak na 95% dziewczyn ) Ja maluję oczka tylko brązami i to takimi brudnymi, ewentualnie ciemnym szarym i czarnym - mam oczka w kolorze turkusu i takie cienie fajnie podkreślają ich barwę. A poza tym brązy sa uniwersalne i wyglądają naturalnie, brąz jest bezpieczny i nie wygląda jakoś sztucznie i teatralnie, hihihi.
Mam niebieskie oczy i też uważam,że niezbyt korzystnie wyglądam w niebieskich cieniach. Moja koleżanka powiedziala kiedys,ze w niebieskich i zielonych cieniach czuje sie jak stara,pomarszczona prostytutka i tutaj chyba zadziala sila sugestii, bo od tamtej pory ja czuje sie tak samo i unikam tych kolorow jak ognia A brązy uwielbiam i zgadzam sie z Tobą - bardzo uniwersalny i taki "bezpieczny" cień
__________________
Зачем мы давим на тормоз, не на газ?


'I'll be more enthusiastic about encouraging thinking outside the box when there's evidence of any thinking going on inside it.'
/Terry Pratchett/



lir391 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-11, 08:17   #35
keisha0
Raczkowanie
 
Avatar keisha0
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 33
GG do keisha0
Dot.: Kolor oczu a kolor cienie...

Nikt mi nie pomoze?
keisha0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-11, 11:24   #36
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Kolor oczu a kolor cienie...

Cytat:
Napisane przez keisha0
Mam jeszcze pytanie do agabil1, ktory z cieni APC byś mi poleciła żeby uzyskać taki efekt jak na zdjeciu poniżej?oczywiscie w kolorze niebieskim a nie zielonym. Pozdrowienia
toi znaczy chcesz w końcu zielony makijaz czy niebieski
APC: jasne złoto nr1, oliwka nr12
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-11, 13:49   #37
alraune
Zadomowienie
 
Avatar alraune
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 281
GG do alraune
Dot.: Kolor oczu a kolor cienie...

Ja mam w sumie też dość niezdecydowany kolor oczu- coś między zielenią, szarością a błękitem - zdecydowanie najbardziej są zielone i to najlepiej wychodzi przy czerwieni - tęczowka świeci niczym dioda, zieleń na powiekach pogłębia kolor, , w błekicie wyglądam paskudnie, nie licząc turkusu.
Niebieskie oczy najmocniej podkreśli soczysta żółć i pomarańcz - tylko, ze taki makijaż do stonowanych należeć nie będzie- no i podkreslenie znaczy- efekt diody.
__________________
When I sin, I sin real good
When I sin, I sin for sure
alraune jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-11, 14:07   #38
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: Kolor oczu a kolor cienie...

ja tez mam taki glupi kolor ale nie wygladam dobrze w zolci i pomaranczowym :/ wydaje mi sie ze najlepszy jest braz ale ciezko mi teraz trafic na taki ktory jakby zrobi zeby moj kolor oczek byl bardziej niebieski,czesto jest to zbyt zimny i zgaszoony braz lub taki rudy :/
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-12, 14:09   #39
keisha0
Raczkowanie
 
Avatar keisha0
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 33
GG do keisha0
Dot.: Kolor oczu a kolor cienie...

chodzi mi o niebieski nie zielony
keisha0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-12, 14:35   #40
Olexandra
Raczkowanie
 
Avatar Olexandra
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 292
Smile Dot.: Kolor oczu a kolor cienie...

to moze mi tez byscie cos doradzily?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN2217.JPG (29,1 KB, 167 załadowań)
Olexandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-12, 21:17   #41
kamilak
Zadomowienie
 
Avatar kamilak
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 1 062
Dot.: Kolor oczu a kolor cienie...

Olexandra, piękny kolor tęczówki Doradzam zdecydowany fiolet, ale odkrycie to marne, bo wiadomo, że fiolet pięknie podkreśla zieleń Inne kolory zależą od tego, jaką masz cerę, włosy, jakie kolory ubrań nosisz.

Co do oczu niebieskich, to ja swoje maluję z najlepszym skutkiem szarościami, turkusami, brudnymi różami, beżami, brązami, brudnymi brzoskwiniami, śliwkami. Uwielbiam także soczystą oraz zgniłą zieleń. Bardzo dobrze wygląda też moje oko wytuszowane brązowo-czarnym tuszem i rozświetlone jedynie, więc do listy kolorów dołączam połyskującą kość słoniową.
Żadnego złota, pomarańczu, żółci - jestem Latem i to wygląda fatalnie. Tak więc trzeba jeszcze zwrócić uwagę, czy ogólna kolorystyka jest chłodna, czy ciepła
kamilak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-12, 21:26   #42
Olexandra
Raczkowanie
 
Avatar Olexandra
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 292
Dot.: Kolor oczu a kolor cienie...

Cytat:
Napisane przez kamilak
Olexandra, piękny kolor tęczówki Doradzam zdecydowany fiolet, ale odkrycie to marne, bo wiadomo, że fiolet pięknie podkreśla zieleń Inne kolory zależą od tego, jaką masz cerę, włosy, jakie kolory ubrań nosisz.
wlosy mam ciemny blond, cere w srednim odcieniu, nie jestem w kazdym badz razie blada jak sciana A co powiecie na zielone? czy to wzmocni efekt?
Olexandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-12, 21:34   #43
anka^^
BAN stały
 
Avatar anka^^
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 595
Dot.: Kolor oczu a kolor cienie...

Cytat:
Napisane przez alraune
Ja mam w sumie też dość niezdecydowany kolor oczu- coś między zielenią, szarością a błękitem - zdecydowanie najbardziej są zielone i to najlepiej wychodzi przy czerwieni - tęczowka świeci niczym dioda, zieleń na powiekach pogłębia kolor, , w błekicie wyglądam paskudnie, nie licząc turkusu.
Mam identyczne oczy Nie moge sie malować na mój ulubiony niebieski bo nie da sie wtedy na mnie patrzeć. Kiedyś miałam oczy szaro-niebieskie a od kilku lat doszła jeszcze zieleń Najładniej mi chyba w brązach, a zieleń to zależy jaki odcień ale faktycznie oczy są wtedy bardziej zielone
anka^^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-12, 21:38   #44
kamilak
Zadomowienie
 
Avatar kamilak
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 1 062
Dot.: Kolor oczu a kolor cienie...

Cytat:
Napisane przez Olexandra
wlosy mam ciemny blond, cere w srednim odcieniu, nie jestem w kazdym badz razie blada jak sciana A co powiecie na zielone? czy to wzmocni efekt?
Hmm opinia, że nie podkreślamy oka cieniem w tym samym kolorze jest moim zdaniem raczej słuszna, więc odradzam. Chociaż ja swoje podkreślam szaro-niebieskim cieniem i stają się wtedy bardzo wyraziste i jakby większe.
Jeśli masz tak jasne oko, jak widać na zdjęciu, a cień wybierzesz zgniło-zielony. Do włosów ciemny blond dobrze by pasował, skomponowałby się z nimi.
Na pewno ładnie Ci też będzie we wszelkich brązach, także tych bardziej pomarańczowych, ale przybrudzonych, nie żarówiastych.

Alraune, piękna dziewczęca fryzura Jeśli dobrze kojarzę, to wcześniej miałaś bardzo krótkie, a jeszcze wcześniej dredy. W obecnej wyglądasz najładniej - tak subtelnie
kamilak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-13, 08:10   #45
lir391
Zakorzenienie
 
Avatar lir391
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 811
Dot.: Kolor oczu a kolor cienie...

Cytat:
Napisane przez kamilak
Na pewno ładnie Ci też będzie we wszelkich brązach, także tych bardziej pomarańczowych, ale przybrudzonych, nie żarówiastych.
A czy do niebieskich oczu będą pasować takie pomarańczowe brązy??
__________________
Зачем мы давим на тормоз, не на газ?


'I'll be more enthusiastic about encouraging thinking outside the box when there's evidence of any thinking going on inside it.'
/Terry Pratchett/



lir391 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-13, 09:20   #46
kamilak
Zadomowienie
 
Avatar kamilak
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 1 062
Dot.: Kolor oczu a kolor cienie...

Cytat:
Napisane przez lir391
A czy do niebieskich oczu będą pasować takie pomarańczowe brązy??
Do samych oczu pewnie tak, bo podkreślą tęczówki na zasadzie kontrastu. Ale tak, jak pisałam wcześniej, ważne jest, czy kolorystykę mamy chłodną, czy ciepłą, więc i czy cień będzie chłodny, czy ciepły.
Trzeba popróbować z testerami, krytycznie spojrzeć w lustro i się zastanowić, czy to podkreśla moją urodę, czy ją gasi
kamilak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-14, 17:18   #47
czekoladka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: moje miasto;P
Wiadomości: 1 073
Dot.: Kolor oczu a kolor cienie...

Cytat:
Napisane przez ann52
co wy chcecie od niebieskiego? kolor jak kolor, a że wyglądałaś jakbyś miała podbite oczy to miałaś jakiś dziwny odcień
Byl to normalny niebieski cień, ciemnoniebieski ;D Dla mnie niebieski oznacza NIEBIESKI a turkus np. to już nie niebieski, tylko turkus Na moich oczach niebieski wygląda fatalnie, gasi je, mimo,że maja intensywny kolor. A brązik - jeszcze bardziej wydobywa kolorek oczek i sa wtedy jeszzce bardziej turkusowe ;D a kiedy spojrzę w slońce - wtedy oczka robią się prawie białe i mają granatową obwodke - i z brązowym cieniem wygląda to diabolicznie Ludzie na ulicy się patrzą i myślą,że mam soczewki w diabolicznym kolorze Jedna babka nawet się wystraszyła kiedyś Brązy są the best dla oczek z niebieskim odcieniem
__________________
DLA NAS NAJWAŻNIEJSZE SĄ PSY
Dla jednych ważne są wieloryby,
dla innych drzewa, a dla nas Psy.
Te duże i te małe. Obronne i bezbronne.
Rasowe i kundelki.
Dla nas ważne są psie drzwiczki,
psie smutki i psie marzenia.
czekoladka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-02, 20:17   #48
poiuy85
Raczkowanie
 
Avatar poiuy85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lubelszczyzna/Wiedeń
Wiadomości: 77
GG do poiuy85
Dot.: Kolor oczu a kolor cienie...

mam jasną(blada)karnację, ciemne(kasztanowe włosy),piwne oczy(wpadające w kasztan).nie mam bladego pojęcia w jakim kolorze cieni powinnam urzywać.pomocy!
poiuy85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-03, 10:33   #49
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: Kolor oczu a kolor cienie...

^ tez mam taki typ kolorystyczny, podpinam sie o porade

Dodam jesczze, ze karnacjaj est chlodna w tonacji, w pomaranczu i cieplych odcianiach np. czerwieni, brazu wygladam fatalnie, nie mam widocznych zadnych zaczerwienien ani naczynek.
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-03, 14:19   #50
mumu
Raczkowanie
 
Avatar mumu
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: B-B
Wiadomości: 462
Dot.: Kolor oczu a kolor cienie...

w książce o typach kolorystycznych pisze,że :
oczy miodowe, bursztynowe i orzechowe najlepiej podkreślają cienie petrol i fiołkowy;
oczy zielone i bursztynowe cienie oliwkowy ze złotem i brązem;
oczy turkusowe cień petrol
dotyczy to typu jesień
__________________
MumuSe.
Żeby mieć piękne usta wypowiadaj piękne słowa.
Żeby mieć piękne oczy szukaj dobra w oczach innych.
Audrey Hepburn
mumu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-03, 17:13   #51
mumu
Raczkowanie
 
Avatar mumu
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: B-B
Wiadomości: 462
Dot.: Kolor oczu a kolor cienie...

tu jest dużo kolorów cieni i podają przy każdej palecie do jakich oczu mniej więcej się one nadają:
http://www.estyl.pl/sklep/customer/p...id=16314&cat=0
__________________
MumuSe.
Żeby mieć piękne usta wypowiadaj piękne słowa.
Żeby mieć piękne oczy szukaj dobra w oczach innych.
Audrey Hepburn
mumu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-05, 12:47   #52
19katarina82
Kasia o...
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 916
Dot.: Kolor oczu a kolor cienie...

Ja mam skolei granatowe oczy. I to takie mega granatowe- jak większość dzieci zaraz po urodzeniu Mnie takie zostały i zauważyłam, że bardzo dużo kolorów mi pasuje, również bardziej intensywnych, nie tylko pasteli jak do "zwykłych" niebieskich oczu
__________________
Blogerka z totalnie porąbanym poczuciem humoru http://www.kasiaosiecka.pl/2018/03/i...-pod-oczy.html
19katarina82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-05, 13:31   #53
blueone
Rozeznanie
 
Avatar blueone
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 545
Dot.: Kolor oczu a kolor cienie...

ja mam błękitno-szare oczy ( w zalezności od nastroju) i doskonale sprawdzają się u mnie cienie brązowe i szare-stalowe

ale chętnie popróbowałabym z brudnym różem
blueone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-05, 18:24   #54
19katarina82
Kasia o...
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 916
Dot.: Kolor oczu a kolor cienie...

Cytat:
Napisane przez blueone Pokaż wiadomość
ja mam błękitno-szare oczy ( w zalezności od nastroju) i doskonale sprawdzają się u mnie cienie brązowe i szare-stalowe

ale chętnie popróbowałabym z brudnym różem
Brudny róż na pewno będzie Ci ładnie pasować
__________________
Blogerka z totalnie porąbanym poczuciem humoru http://www.kasiaosiecka.pl/2018/03/i...-pod-oczy.html
19katarina82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-05, 18:45   #55
polinka87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 34
Dot.: Kolor oczu a kolor cienie...

A mi jakie cienie byscie poleciły? Mam niebieskie oczy... i z tego co sie orientuje brąz jest najlepszy... ale znowusz moja blada buzia... niezbyt komponuje sie z takimi cieniami... Doradzcie cos rozpatrze kazde cenne wskazowki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bez☠tytułu.JPG (26,9 KB, 158 załadowań)
polinka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-05, 19:14   #56
mumu
Raczkowanie
 
Avatar mumu
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: B-B
Wiadomości: 462
Dot.: Kolor oczu a kolor cienie...

polinka może złoty?
__________________
MumuSe.
Żeby mieć piękne usta wypowiadaj piękne słowa.
Żeby mieć piękne oczy szukaj dobra w oczach innych.
Audrey Hepburn
mumu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-11, 05:45   #57
polinka87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 34
Dot.: Kolor oczu a kolor cienie...

w sumie wpadłam na taki pomysł juz wczesniej... zakupiłam nawet owy cien... tyle ze na moich powiekach on okazał sie rudo-złoty... ;/ Zna ktoś moze cień, który rzeczywioscie ma złoty kolor na powiece??
polinka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-11, 13:25   #58
lipsy
Rozeznanie
 
Avatar lipsy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: niebieski pokój
Wiadomości: 765
Dot.: Kolor oczu a kolor cienie...

Cytat:
Napisane przez polinka87 Pokaż wiadomość
w sumie wpadłam na taki pomysł juz wczesniej... zakupiłam nawet owy cien... tyle ze na moich powiekach on okazał sie rudo-złoty... ;/ Zna ktoś moze cień, który rzeczywioscie ma złoty kolor na powiece??
ja mam złoty cień Ruby Rose. Jest już troche wiekowy ale się sprawdza Nie wiem czy jeszcze produkują zestawy w takich kwadratowych opakowaniach z malutkim lusterkiem, tam było 6 kolorów w tym właśnie mój złoty Bo teraz widuje tylko okrągłe albo jakieś powydziwiane kszatły. Tak czy siak może utrafisz akurat w obecnych produktach RR ten własnie złoty


byłam wczoraj w Inglocie (naczytałam sie o paletetkach na jednym z wątków i spać nie mogłam ) i zakupiłam paletkę, sama wybrałam kolory i teraz patrzę na te tabelki co któraś z Was wkleiła i okazało się że wybrałam idealnie do moich zielonych oczu ;D tylko niebiskiego nie brałam bo jakoś mi sie ten cien z Ukrainą kojarzy (jeszcze tylko różowa szminka :P) Przynajmniej na moich oczach bo u kogoś to nie mam żadnych zastrzeżeń

moje oko i paletka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg oko.jpg (28,4 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg paleta2.jpg (114,6 KB, 55 załadowań)
__________________

Być jedną na milion.
Nie jedną z miliona.


Love is a swimming pool with no bottom
We've got to hold on the water is rising<3

65...
lipsy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-11, 14:41   #59
polinka87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 34
Dot.: Kolor oczu a kolor cienie...

Poszukam oczywiscie, dziekuje lipsy! A moze jakis troche w braz wpadający ze zlotymi drobinkami... wiem wymyslam ... ale widzialam niedawno taki cien u kogos i wygladal wspaniale!
polinka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-16, 12:58   #60
mumu
Raczkowanie
 
Avatar mumu
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: B-B
Wiadomości: 462
Dot.: Kolor oczu a kolor cienie...

art deco ma czystozłoty cień i różne jego odmiany a inne firmy to nie wiem
__________________
MumuSe.
Żeby mieć piękne usta wypowiadaj piękne słowa.
Żeby mieć piękne oczy szukaj dobra w oczach innych.
Audrey Hepburn
mumu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:47.