Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 26 - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-08-08, 12:34   #391
coffee
and cigarettes
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 6 965
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 26

Cytat:
Napisane przez beznadziejny123 Pokaż wiadomość
Mówiąc, że nie potrzebuje, chodziło o małe ilości. Prawie każdy mięsożerny człowiek przejada się białkiem ponad to co da się przyswoić.
Małe ilości czyli jakie?
coffee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-08, 12:37   #392
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 26

Czy ginekolog przepisze mi skierowania na badanie hormonów gdy powiem mu, że borykam się z nadmiernym wypadaniem włosów?
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-08, 12:38   #393
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 26

Cytat:
Napisane przez kevschaa Pokaż wiadomość
dokładnie, kurier pocztexu działa jak normalny kurier
Ewentualnie jak go poprosisz to może zostawić paczkę na najbliższej poczcie (ja raz poprosiłam i się zgodził, ale w ostateczności i tak dał paczkę sąsiadom....
Cytat:
Napisane przez cholernarejestracja Pokaż wiadomość
Powinnaś dostać do domu, do rąk własnych. Skoro leży zwykłe awizo, że paczka do odebrania na poczcie, to sprzedawca wysłał zwykłą przesyłką, nie kurierem. Kurier doręcza chyba minimum dwa razy, dzwoni w razie niedoręczenia.
No właśnie, tylko, że tak:
Awizo nie dostałam do rąk własnych tylko na maila.
A na śledzeniu paczek sytuacja wygląda następująco:
15.13 - dostarczenie paczki do urzędu pocztowego
15.14 - wystawienie awizo

Dlatego rozkminiam, jak to działa, bo nie wygląda, żeby ktokolwiek podjął w ogóle wyzwanie doręczenia mi tego

a, i na śledzeniu paczek jak byk stoi 'kurier pocztex 48'
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!

Edytowane przez _ema_
Czas edycji: 2014-08-08 o 12:40
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-08, 12:42   #394
enamour
Zakorzenienie
 
Avatar enamour
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 14 745
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 26

Dziewczyny zmieniam tabletki anty. Dziś wzięłam ostatnią czerwoną tabletkę Qlairy, zostały dwie placebo, mam ich nie brać i z tego, co pamiętam od dziś mam mieć tydzień przerwy, żeby mieć normalny okres i wziąć potem nową tabletkę levomine, czyli wychodzi mi ona na dzień 15 sierpnia.
1. Podczas tego tygodnia, kiedy mam nie brać tabletek i mam mieć okres, nie jestem 'bezpieczna'?
2. Czy po pierwszej tabletce nowych anty jestem bezpieczna? Kiedy zacznie tabletka już działać i kiedy będę spokojna?

Macie jakieś opinie o levomine? Chyba tak się nazywają, nie mam recepty przy sobie..

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Wszystko, co należy do mnie, jest teraz Twoje. Oddaje Ci siebie, swą duszę i miłość, od teraz aż do końca naszych dni.
enamour jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-08, 12:43   #395
monilkaa
Zakorzenienie
 
Avatar monilkaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 6 554
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 26

Ostatnio bardzo chcę mi się słonego. Czipsów, słonych przekąsek, dosalam każde danie. Możliwe, że organizm się czegoś domaga?
__________________
the only time "success" comes before "work" is in the dictionary
monilkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-08, 12:54   #396
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 26

Cytat:
Napisane przez beznadziejny123 Pokaż wiadomość
Dorosły człowiek nie potrzebuje białka i nadal potrzebuje niewiele więcej gdyby to był kulturysta.
A kulturysta Twoim zdaniem to z czego buduje mięśnie, z ogórka?
Cytat:
Napisane przez beznadziejny123 Pokaż wiadomość
Nadmiar białka powoduje choroby.
Nadmiar wszystkiego powoduje choroby.
Cytat:
Napisane przez beznadziejny123 Pokaż wiadomość
Mięso jest bardzo złym źródłem białka
Nalepiej przyswajalne białko pochodzi z kurczaka, ryb, wołowiny, białka jajka kurzego, więc nie wiem jak to się ma do Twoich rewelacji.
Cytat:
Napisane przez beznadziejny123 Pokaż wiadomość
i jest toksyczne.
Z pewnością.
Cytat:
Napisane przez beznadziejny123 Pokaż wiadomość
Do tego zawiera wiele rakotwórczych substancji, hormony, leki weterynaryjne i 100 innych syfów.
Trzeba wiedzieć, co się kupuje i nie jeść tylko kurczaków.
Cytat:
Napisane przez beznadziejny123 Pokaż wiadomość
Pieczywo każde również jest szkodliwe
Na pewno umrę.
Cytat:
Napisane przez beznadziejny123 Pokaż wiadomość
Oczywiście odchudzanie dietą wysoko białkową i wysoko tłuszczową jest dobre na odchudzanie
Ale kto Ci powiedział, że jestem na diecie wysokobiałkowej i wysokotłuszczowej? Jestem na zbilansowanej
Cytat:
Napisane przez beznadziejny123 Pokaż wiadomość
ale przy tym zanieczyszczasz organizm i niszczysz go od środka, przez co skracasz sobie życie :d (wyznaje teorię 50 podziałów komórkowych).
Czym zanieczyszczam organizm i jak się to objawia? Tym, że mam gładką cerę, lśniące włosy, mocne paznokcie, dużo energii? Bo nie wiem gdzie niby mam szukać tego zanieczyszczenia..
Cytat:
Napisane przez beznadziejny123 Pokaż wiadomość
Właściwie to bardziej o książkę napisaną przez kardiologa, która jest bestsellerem :d To co jest tam napisane bardzo pokrywa się z moimi obserwacjami. Ale tak jak mówiłem, zrobie o tym wątek i streszcze wszystko tylko to mi trochę zajmie czasu :d
Taak, bo jak coś jest bestsellerem to należy w to ślepo wierzyć.

Mnóstwo ludzi uwierzyło w bajkę o super diecie Dukana. I co? Większość z nich ma jojo albo problemy zdrowotne.

To, że ktoś coś napisze to nie oznacza prawdy objawionej, trzeba mieć nadal swój rozum.

EOT, bo argumentów nie masz żadnych a rewelacje wzięte z kosmosu.

---------- Dopisano o 13:54 ---------- Poprzedni post napisano o 13:51 ----------

Cytat:
Napisane przez monilkaa Pokaż wiadomość
Ostatnio bardzo chcę mi się słonego. Czipsów, słonych przekąsek, dosalam każde danie. Możliwe, że organizm się czegoś domaga?
http://asset-d.soup.io/asset/2954/9455_df03.jpeg
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-08, 12:58   #397
201605041146
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 364
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 26

Cytat:
Napisane przez beznadziejny123 Pokaż wiadomość
Dorosły człowiek nie potrzebuje białka i nadal potrzebuje niewiele więcej gdyby to był kulturysta. Nadmiar białka powoduje choroby. Mięso jest bardzo złym źródłem białka i jest toksyczne. Do tego zawiera wiele rakotwórczych substancji, hormony, leki weterynaryjne i 100 innych syfów.

Pieczywo każde również jest szkodliwe dla każdego, zrobię któregoś razu wątek na dietetycznym i streszczę tam książkę na ten temat :d Teraz mi się nie chce pisać.

Ja nie snuję bezsensownych teorii tylko zapoznaje się z badaniami lekarzy.
Oczywiście odchudzanie dietą wysoko białkową i wysoko tłuszczową jest dobre na odchudzanie ale przy tym zanieczyszczasz organizm i niszczysz go od środka, przez co skracasz sobie życie :d (wyznaje teorię 50 podziałów komórkowych).

Dobra koniec spamu Miłego dnia.
ale pitolisz

Cytat:
Napisane przez Kala713 Pokaż wiadomość

Mam jeszcze jedno pytanie:
Czy odchudzała się któraś za pomocą próżni?
Zastanawiam się nad kupnem karnetu na 10 wejść żeby sprawdzić w ogóle efekty ale wcześniej wolałabym uzyskać jakieś wiarygodne opinie. Oczywiście Pani na solarium jak najbardziej zachwala ale wiadomo-taka jej praca
Mi głownie chodzi o wystający brzuszek i może gdzieś tam minimalny celulit na udach

Bardzo proszę o opinie bo myślałam w poniedziałek zakupić karnet
masz na mysli Vacu Well? Ja chodziłam, dostałam od męża karnet własnie na 10 zabiegow i powiem Ci, że szału nie bylo..zaraz po skóra była napięta, wygładzona ale ten efekt mijał. Drugi raz bym się na to nie wybrała.

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
Czy ginekolog przepisze mi skierowania na badanie hormonów gdy powiem mu, że borykam się z nadmiernym wypadaniem włosów?
raczej tak, mi dawno temu ginekolog wypisała caly zestaw badań gdzie też straaaasznie wlosy mi lecialy.

---------- Dopisano o 13:58 ---------- Poprzedni post napisano o 13:57 ----------

Cytat:
Napisane przez monilkaa Pokaż wiadomość
Ostatnio bardzo chcę mi się słonego. Czipsów, słonych przekąsek, dosalam każde danie. Możliwe, że organizm się czegoś domaga?
zrob sobie badanie krwi na jonogram sód+potas (koszt ok.10 zł) mi w ciąży sód wyszedl poniżej normy co się właśnie objawiało ochotą na słone
201605041146 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-08, 13:10   #398
ewanka1989
Zakorzenienie
 
Avatar ewanka1989
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: kraków/warszawa
Wiadomości: 5 063
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 26

Znacie jakiś w miarę tani nocleg we Wrocławiu?
__________________





ewanka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-08, 13:13   #399
Kala713
Zakorzenienie
 
Avatar Kala713
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 5 337
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 26

anettka dzięki za odpowiedz ,ja mowie o tym co się truchta na bieżni pod ciśnieniem 30 min,nie wiem ja to się nazywa -nie znam się na tym
a w swoim wyglądzie poza napięciem skory widziałaś jakieś efekty?

jeszcze ktoś ma jakieś doświadczenia?
__________________
Niereformowalna, zmienna, niestabilna,
W nerwach łatwopalna, chwilę potem zimna
Momentalna przemiana totalna, w chwilę inna
Chwilę normalna, za chwilę niekompatybilna
Kala713 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-08, 13:16   #400
201605041146
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 364
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 26

Cytat:
Napisane przez Kala713 Pokaż wiadomość
anettka dzięki za odpowiedz ,ja mowie o tym co się truchta na bieżni pod ciśnieniem 30 min,nie wiem ja to się nazywa -nie znam się na tym
a w swoim wyglądzie poza napięciem skory widziałaś jakieś efekty?

jeszcze ktoś ma jakieś doświadczenia?
no to mówimy o tym samym Nic innego nie widziałam, żadnych zmian...Dodam, że chciałam przede wszystkim ujedrnienia skóry na tym vacu uzyskac, ale jak pisałam było to chwilowe

Edytowane przez 201605041146
Czas edycji: 2014-08-08 o 13:19
201605041146 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-08, 13:17   #401
Niedopowiedzenia
Zakorzenienie
 
Avatar Niedopowiedzenia
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 5 242
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 26

Jak dlugo schną lakiery Wibo z serii Express growth?
__________________
If you want to make God laugh, tell him about your plans

Nie dbaj o markę ołówka, sprawdź czy jest zatemperowany.


Porozmawiaj z nami o Bułgarii

Od dupy strony, zapraszamy
Niedopowiedzenia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-08, 13:17   #402
wiolusia00
Zakorzenienie
 
Avatar wiolusia00
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 437
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 26

KSIĄŻECZKA SANEPIDOWSKA.

czy jesli wykonam badanie do książeczki sanepidowskiej (badanie kału) to w książeczce sanepidowskiej mam tylko pieczątke lekarza, że on to badanie widział i jest okej czy jeszcze musze miec ze soba jakas karteczke potwierdzajaca, ze zrobilam to badanie?
wiolusia00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-08, 13:45   #403
paulinkaa_nh92
Rozeznanie
 
Avatar paulinkaa_nh92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 747
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 26

Ostatnio składałam reklamację w sklepie Bershka, właśnie dostałam wiadomość, że moja reklamacja została rozpatrzona pozytywnie i że otrzymam zwrot na kartę podarunkową. Z tym, że ja na zgłoszeniu w pkt A wybrałam wymianę na nowy towar, a w pkt B odstąpienie od umowy (czyli myślałam, że dostanę pieniądze do ręki w tym przypadku). Czy ten zwrot na kartę podarunkową jest w ramach odstąpienia od umowy? Czy mogę domagać się zwrotu gotówki?
__________________
"And with the world
I'm makin' love
With my heart
I'm makin' love"
paulinkaa_nh92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-08, 13:47   #404
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 26

Cytat:
Napisane przez paulinkaa_nh92 Pokaż wiadomość
Ostatnio składałam reklamację w sklepie Bershka, właśnie dostałam wiadomość, że moja reklamacja została rozpatrzona pozytywnie i że otrzymam zwrot na kartę podarunkową. Z tym, że ja na zgłoszeniu w pkt A wybrałam wymianę na nowy towar, a w pkt B odstąpienie od umowy (czyli myślałam, że dostanę pieniądze do ręki w tym przypadku). Czy ten zwrot na kartę podarunkową jest w ramach odstąpienia od umowy? Czy mogę domagać się zwrotu gotówki?
Ja bym to zaliczyła od wymianę na nowy towar - dostajesz kasę na karcie, wykorzystujesz na co chcesz - wymiana towaru, tylko w trochę wygodniejszej formie.
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-08, 13:53   #405
paulinkaa_nh92
Rozeznanie
 
Avatar paulinkaa_nh92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 747
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 26

Cytat:
Napisane przez _ema_ Pokaż wiadomość
Ja bym to zaliczyła od wymianę na nowy towar - dostajesz kasę na karcie, wykorzystujesz na co chcesz - wymiana towaru, tylko w trochę wygodniejszej formie.
Ja nowy towar rozumiem tak, że dostanę taki sam towar, jaki reklamowałam. Bo tam jest napisane nowy towar a nie inny. Ciekawe jak to interpretować
__________________
"And with the world
I'm makin' love
With my heart
I'm makin' love"
paulinkaa_nh92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-08, 14:24   #406
eibhlin87
Zakorzenienie
 
Avatar eibhlin87
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5 329
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 26

jeśli towaru nie da się naprawić ani wymienić na dokładnie taki sam, masz prawo do zwrotu gotówki, nie musisz zgadzać się na kartę podarunkową
__________________
eibhlin87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-08, 14:26   #407
blekitna laguna
Rozeznanie
 
Avatar blekitna laguna
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 570
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 26

Cytat:
Napisane przez paulinkaa_nh92 Pokaż wiadomość
Ja nowy towar rozumiem tak, że dostanę taki sam towar, jaki reklamowałam. Bo tam jest napisane nowy towar a nie inny. Ciekawe jak to interpretować

Jesli nie ma w sklepie dokladnie takiej rzeczy jaka reklamowalas - masz prawo do zwrotu gotowki. Powiedz, ze chcesz gotowke i musza ci zwrocic, nie ma innej opcji
Sklepy wciskaja karty, bo chca zebys zostawila u nich kase.
blekitna laguna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-08, 14:31   #408
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 26

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
Czy ginekolog przepisze mi skierowania na badanie hormonów gdy powiem mu, że borykam się z nadmiernym wypadaniem włosów?
Mój nie chciał, wysyłał do endokrynologa po skierowanie. Ewentualnie dermatologa najpierw. Powiedział, że to nie jego działka.
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-08, 14:32   #409
paulinkaa_nh92
Rozeznanie
 
Avatar paulinkaa_nh92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 747
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 26

No to trochę pocieszyłyście mnie Nie mam zamiaru kupować czegoś na siłę, poza tym rzadko coś podoba mi się w tym sklepie. Dziękuję za odpowiedzi.
__________________
"And with the world
I'm makin' love
With my heart
I'm makin' love"
paulinkaa_nh92 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-08, 14:43   #410
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 26

Cytat:
Napisane przez enamour Pokaż wiadomość
Dziewczyny zmieniam tabletki anty. Dziś wzięłam ostatnią czerwoną tabletkę Qlairy, zostały dwie placebo, mam ich nie brać i z tego, co pamiętam od dziś mam mieć tydzień przerwy, żeby mieć normalny okres i wziąć potem nową tabletkę levomine, czyli wychodzi mi ona na dzień 15 sierpnia.
1. Podczas tego tygodnia, kiedy mam nie brać tabletek i mam mieć okres, nie jestem 'bezpieczna'?
2. Czy po pierwszej tabletce nowych anty jestem bezpieczna? Kiedy zacznie tabletka już działać i kiedy będę spokojna?

Macie jakieś opinie o levomine? Chyba tak się nazywają, nie mam recepty przy sobie..

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
A co jest napisane w ulotce tego Levomine? Jak nie masz ich jeszcze fizycznie to poszukaj w necie.

Ja jak zmieniałam Qlairę na Nuvaring to miałam je "wymienić" 1 dnia okresu, nie czekając 7 dni. Ale to zależy czy tabletki są jedno czy dwuskładnikowe.
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-08, 15:25   #411
trocka8
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 682
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 26

Cytat:
Napisane przez Varga Pokaż wiadomość
Potrzebuję jakiegoś certyfikatu za 3-4 lata, bo myślę o emigracji, żadne studia. Po prostu zmiana miejsca.
A warto robić ICFE?
o tym certyfikacie nie wiem nic

Cytat:
Napisane przez Kala713 Pokaż wiadomość
Dziękuje dobra kobieto bo jakkolwiek to głupio nie brzmi męczyło mnie to nieszczęsne leczo -tzn pyszne było ale męczyło mnie ,że tak je zjadłam i jeszcze ta kiełbasa w nim
Przepraszam,że dopiero odpisuje ale byłam w pracy i nie miałam dostępu do neta,ale dziękuje za odpowiedz

Mam jeszcze jedno pytanie:
Czy odchudzała się któraś za pomocą próżni?
Zastanawiam się nad kupnem karnetu na 10 wejść żeby sprawdzić w ogóle efekty ale wcześniej wolałabym uzyskać jakieś wiarygodne opinie. Oczywiście Pani na solarium jak najbardziej zachwala ale wiadomo-taka jej praca
Mi głownie chodzi o wystający brzuszek i może gdzieś tam minimalny celulit na udach

Bardzo proszę o opinie bo myślałam w poniedziałek zakupić karnet
mnie raz koleżankawyciągnęła na tę maszynę i było w sumie średnio, więcej nie poszłam. no i straszne pajączki mi powyłaziły na nogach.
także idź raz, zobacz czy ci się podoba i czy nic się nie dzieje, do tego jest sporo przeciwwskazań z tego co pamiętam
trocka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-08, 15:26   #412
enamour
Zakorzenienie
 
Avatar enamour
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 14 745
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 26

Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
A co jest napisane w ulotce tego Levomine? Jak nie masz ich jeszcze fizycznie to poszukaj w necie.

Ja jak zmieniałam Qlairę na Nuvaring to miałam je "wymienić" 1 dnia okresu, nie czekając 7 dni. Ale to zależy czy tabletki są jedno czy dwuskładnikowe.
Z tą przerwą to ginekolog mi tak powiedział. Sprawdzę ulotke w necie, bo nie wykupiłam jeszcze ich.

Może ktoś jeszcze pomoże?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Wszystko, co należy do mnie, jest teraz Twoje. Oddaje Ci siebie, swą duszę i miłość, od teraz aż do końca naszych dni.
enamour jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-08, 15:35   #413
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 26

Co mogę jeść, by być syta,ale nie czuć sie cieżko ? Mam na jakiś czas b ograniczony ruch. Poruszam sie tylko po domu i to tak łazienka,pokój, kuchnia (siedzę przy gotowaniu np. ) Nie chce przytyć w tym czasie.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-08, 15:41   #414
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 26

Cytat:
Napisane przez CzasKomety Pokaż wiadomość
Na jakim programie pierze się buty? Pranie ręczne?

ja mam taki program 30- minutowy.
Prałam w nim Nike, Adidasy i inne buty no name i nic mi się nie rozleciało nigdy
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-08, 15:43   #415
enamour
Zakorzenienie
 
Avatar enamour
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 14 745
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 26

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
ja mam taki program 30- minutowy.
Prałam w nim Nike, Adidasy i inne buty no name i nic mi się nie rozleciało nigdy
Robię tak samo, prałam też buty do biegania w 30 - minutowym programie na 30 stopni, które miały zakaz prania w pralce, ale żyją

---------- Dopisano o 16:43 ---------- Poprzedni post napisano o 16:43 ----------

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Pokaż wiadomość
Co mogę jeść, by być syta,ale nie czuć sie cieżko ? Mam na jakiś czas b ograniczony ruch. Poruszam sie tylko po domu i to tak łazienka,pokój, kuchnia (siedzę przy gotowaniu np. ) Nie chce przytyć w tym czasie.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Mnie owsianka bardzo 'najada' i nie czuję się ciężko.
__________________
Wszystko, co należy do mnie, jest teraz Twoje. Oddaje Ci siebie, swą duszę i miłość, od teraz aż do końca naszych dni.
enamour jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-08, 15:45   #416
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 26

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
ja mam taki program 30- minutowy.
Prałam w nim Nike, Adidasy i inne buty no name i nic mi się nie rozleciało nigdy
Wahalam sie miedzy praniem recznym a 30-minutowym, bo pranie reczne jest delikatniejsze, ale dluzsze. Wstawiam na 30 minut, poki co, tenisowki i kapcie.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-08, 15:46   #417
bujdanaresorach
histoire abracadabrante
 
Avatar bujdanaresorach
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 7 554
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 26

Gdzie znajdę szarą elastyczną maxi?
__________________
Cytat:
Napisane przez Terrence Pokaż wiadomość
Kiedyś przeczytałam: "Słuchaj uważnie, co mówi facet na początku związku. On mówi ci, jak to się skończy".
bujdanaresorach jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-08, 15:47   #418
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 26

Cytat:
Napisane przez enamour Pokaż wiadomość
Robię tak samo, prałam też buty do biegania w 30 - minutowym programie na 30 stopni, które miały zakaz prania w pralce, ale żyją

---------- Dopisano o 16:43 ---------- Poprzedni post napisano o 16:43 ----------



Mnie owsianka bardzo 'najada' i nie czuję się ciężko.
OK. A to 1 posilek. Musze skomponować sobie cala diete i nie wiem na co zwrocic uwage
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-08, 15:49   #419
slaaave13
Zadomowienie
 
Avatar slaaave13
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 265
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 26

Jak się pozbyć muszek owocówek ? do szału mnie doprowadzają...
__________________
slaaave13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-08, 15:52   #420
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 26

Cytat:
Napisane przez bujdanaresorach Pokaż wiadomość
Gdzie znajdę szarą elastyczną maxi?
Spódnicę? Jakieś 1,5 miesiąca temu widziałam fajną w Royal Colection (marki nie pamiętam ale chyba polska) ok 129zł. Prosta, szary melanż, elastyczna, w gumę, z kieszonkami.
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-16 00:32:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:42.