Kosmetyki M.A.C cz. 3 - Strona 93 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-04, 12:55   #2761
kisssek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 625
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
Już wielokrotnie pisałysmy, że MAC NIGDY nie wyprodukował takich palet


TO WSTRĘTNA PODRÓBA!
przepraszam nie miałam czasu przejrzeć wątku a zalezało mi na szybkiej odpowiedzi dziękuję ślicznie
__________________
Mój wszystkowątek


kisssek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-04, 13:09   #2762
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Wystarczy spojrzeć na cenę- wkład w MACu kosztuje z tego co pamiętam 49 zł. Więc za 88 cieni NA PEWNO nie zapłacilibyśmy 77 zł ;].

Chciałam zapytać czy używa ktoś z Was Fix+. Nadaje się on jako odświeżacz na ciepłe dni?
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-04, 14:23   #2763
migotka1010
Zakorzenienie
 
Avatar migotka1010
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 456
GG do migotka1010
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Hej dziewczyny potrzebuje rady jestem laikiem jesli chodzi o MACa jednak niedlugo wybieram sie do Irlandii i tam zamierzam poszalec chciałam kupić jakiś ładny róż do bladej twarzy, a także puder matujacy. Mam mieszna cere niestety...

Wiec moje pytanko mozecie poradzic mi jaki roz bylby najlepszy wasze faworyty zarowno z drobinkami jak i bez

ps. lubie mat
__________________
04.07.2015

[...] i ślubujesz mi uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę [...]



Od jutra się uczę!
migotka1010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-04, 14:31   #2764
amanda-1a
Raczkowanie
 
Avatar amanda-1a
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 474
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Czy ten pigment to oryginał? Spodobał mi się kolor...
http://www.allegro.pl/item1049448886...rown_7_5g.html
Jak wiecie, jestem początkujaca w temacie Maca, więc bardzo proszę o poradę Patrzyłam juz w necie na różne zdjęcia tego pigmentu, jest tez na stronie MacPro ten kolor, ale... tutaj cena mnie trochę zastanawia...

Pomóżcie, proszę (na aukcjach tego użytkownika są jeszcze inne kolorki)
amanda-1a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-04, 14:59   #2765
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez eustachy Pokaż wiadomość
Tak Marti dostała rozwalonego Shella w niezamierzonej wersji sypkiej

Też czekam na In the Groove właściwie na MSF Stereo Rose mam nadzieję, że nie będzie za ceglasty.
Zastanawiają mnie tez róże ten pastelowy i beżowy.
Cienie jakos niekonicznie, choć właściwie nigdy nie testowałam mineralnych cieni MACa
Zdjęcia na Temptali są bardzo zachęcające
a one naprawdę mineralne czy niby prawie mineralne? nie że mam takiego hopla, ale odkąd używam minerałków, to wolę upewnić sie, czy to tylko chwyt czy naprawdę minerały...
ciekawa jestem tego nowego tuszu. Niby jakoś MAC mi się nie kojarzy z mistrzostwem w tej dziedzinie, ale gdzieś czytałam, że to podobno ma być super-nowość.

---------- Dopisano o 15:59 ---------- Poprzedni post napisano o 15:49 ----------

Cytat:
Napisane przez migotka1010 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny potrzebuje rady jestem laikiem jesli chodzi o MACa jednak niedlugo wybieram sie do Irlandii i tam zamierzam poszalec chciałam kupić jakiś ładny róż do bladej twarzy, a także puder matujacy. Mam mieszna cere niestety...

Wiec moje pytanko mozecie poradzic mi jaki roz bylby najlepszy wasze faworyty zarowno z drobinkami jak i bez

ps. lubie mat
Co do róży, to myślę, że lepiej Ci pomoga inni, ale co do pudru matującego to z czystym sumienien mogę polecić prasowanego Blota.
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-04, 15:11   #2766
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez amanda-1a Pokaż wiadomość
Czy ten pigment to oryginał? Spodobał mi się kolor...
http://www.allegro.pl/item1049448886...rown_7_5g.html
Jak wiecie, jestem początkujaca w temacie Maca, więc bardzo proszę o poradę Patrzyłam juz w necie na różne zdjęcia tego pigmentu, jest tez na stronie MacPro ten kolor, ale... tutaj cena mnie trochę zastanawia...

Pomóżcie, proszę (na aukcjach tego użytkownika są jeszcze inne kolorki)

Nie ta cena, nie ten sprzedawca. Nie polecam.
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-04, 15:17   #2767
Eien_no_otome
just here 4 the nails
 
Avatar Eien_no_otome
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 180
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
sugarrimmed- mój chyba ulubiony błyszczol, bo najbardziej funkcjonalny. Solo fajnie rozjaśnia moje dość ciemne usta a każdej szmince i innemu błyszczykowi nadaje super blask. a możesz dać fotkę tych rzęsisk??? Niedługo mam wesele w rodzinie i tak właśnie dumam (chociaż nigdy nie nosiłam sztucznych rzęs i nie wiem, czy sobie poradzę z nimi )
Mi sie bardzo podoba sugarrimed na creme in my coffee, ciemna szminka jak dla mnie, kupialm mamie w prezencie ale czasem pozyczam
daje zdjecia mojej facjaty z rzesami #7 - uwazam ze sa one super, ale bardzo drogie, kupuje sobie rozne rzesy za granica albo z ebaya i jest wiele porownywalnych jakosciowo rzes do "wybawienia sie" nimi i nauczenia w czym jest do twarzy, a o wiele tanszych niz rzesy z MACa

jednak rzesy MAC sa ladne i bardzo miekkie
a jesli chodzi o naklejanie hmmm... jesli potrenujesz wczesniej 2, 3 razy bez problemu przykleisz sobie rzesy w kilka minut ps. wiecej o sztucznych rzesach jest na moim blogu
Eien_no_otome jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-04, 17:37   #2768
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez Eien_no_otome Pokaż wiadomość
Mi sie bardzo podoba sugarrimed na creme in my coffee, ciemna szminka jak dla mnie, kupialm mamie w prezencie ale czasem pozyczam
daje zdjecia mojej facjaty z rzesami #7 - uwazam ze sa one super, ale bardzo drogie, kupuje sobie rozne rzesy za granica albo z ebaya i jest wiele porownywalnych jakosciowo rzes do "wybawienia sie" nimi i nauczenia w czym jest do twarzy, a o wiele tanszych niz rzesy z MACa

jednak rzesy MAC sa ladne i bardzo miekkie
a jesli chodzi o naklejanie hmmm... jesli potrenujesz wczesniej 2, 3 razy bez problemu przykleisz sobie rzesy w kilka minut ps. wiecej o sztucznych rzesach jest na moim blogu
ślicznie wygladasz a rzęsy boooskie. muszę wpaść na Twojego bloga w takim razie i zgłębić temat, w razie pytań pozwolę sobie na PW do Ciebie żeby nie robić OT tutaj, ok?
ja sugerrimed używam na różne kolorki, tylko mam jedno ale:mógłby sie ciut mniej lepić, ale cóż taki "urok" błyszczyków.

---------- Dopisano o 18:37 ---------- Poprzedni post napisano o 18:36 ----------

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Nie ta cena, nie ten sprzedawca. Nie polecam.
Popieram Martę- na bank podróbka.
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-04, 17:42   #2769
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

sub
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-04, 17:53   #2770
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Dziewczyny szukam domku dla trzech cieni: Swish (wkład), Henna i Gulf Stream (zdepotowane).

A z mineralnych róży z lipcowej kolekcji zasadzam się na taki beżowo-brązowy, ale jak będzie na żywo wyglądał to sie przkeonamy wkrótce. Te ostatnie mineralne bardzo mi się podobały na zdjeciach, a na żywo to był sam brokat i w końcu żadnego nie kupiłam.

Jaką jasną szminkę polecacie? Zastanawiam się nad Hue. Mam Angel, który mi bardzo pasuje. Zebrałam puste opakowania i chętnie bym je na coś wymieniła
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-04, 18:12   #2771
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Witam jestem narazie obserwatorka kosmetyków MAC, nie mam jeszcze zadnego w posiadaniu.
Mieszkam daleko od punktów sprzedazy Mac, chciałabym sie dowiedziec czy moge gdzies zamowić te kosmetyki? Nie Allegro bo boje sie podróbek, zadna przyjemność.
Chciałabym kupić Szminke Lady Gaga i Fluid Face and Body.
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-04, 18:20   #2772
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Wystarczy przeczytać pierwszy post
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-04, 20:02   #2773
margo_86
Raczkowanie
 
Avatar margo_86
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 83
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

hej dziewczyny mam takie pytanie... wybaczcie jeśli jest głupie ale dopiero dzisiaj wpadłam na to forum, a zupełnie się nie orientuję w tych wszystkich kolekcjach
czy jardin aires jest w regularnej sprzedaży czy można go tylko szukać przez ineternet? widziałam dzisiaj swatcha i strasznie mi się spodobał
margo_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-04, 20:22   #2774
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Wystarczy przeczytać pierwszy post
no ok ok, ale czy Mac wysyła do PL ??
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-04, 20:22   #2775
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez Eien_no_otome Pokaż wiadomość
Mi sie bardzo podoba sugarrimed na creme in my coffee, ciemna szminka jak dla mnie, kupialm mamie w prezencie ale czasem pozyczam
daje zdjecia mojej facjaty z rzesami #7 - uwazam ze sa one super, ale bardzo drogie, kupuje sobie rozne rzesy za granica albo z ebaya i jest wiele porownywalnych jakosciowo rzes do "wybawienia sie" nimi i nauczenia w czym jest do twarzy, a o wiele tanszych niz rzesy z MACa

jednak rzesy MAC sa ladne i bardzo miekkie
a jesli chodzi o naklejanie hmmm... jesli potrenujesz wczesniej 2, 3 razy bez problemu przykleisz sobie rzesy w kilka minut ps. wiecej o sztucznych rzesach jest na moim blogu
Śliczne A na ustach co masz?
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-04, 20:22   #2776
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Dziewczyny szukam domku dla trzech cieni: Swish (wkład), Henna i Gulf Stream (zdepotowane).

A z mineralnych róży z lipcowej kolekcji zasadzam się na taki beżowo-brązowy, ale jak będzie na żywo wyglądał to sie przkeonamy wkrótce. Te ostatnie mineralne bardzo mi się podobały na zdjeciach, a na żywo to był sam brokat i w końcu żadnego nie kupiłam.

Jaką jasną szminkę polecacie? Zastanawiam się nad Hue. Mam Angel, który mi bardzo pasuje. Zebrałam puste opakowania i chętnie bym je na coś wymieniła
Estelko-spadasz mi z nieba. Mam prośbę: czy możesz dać swatcha Angela? ajlepiej na ustach bym poprosiła, ale zadowolę się każdą fotką. Już kilka razy pisałam, że czaję sie na ten kolorek, ale boję się, że będzie zbyt różowy.
Hue też kusi, podobały mi sie również Pretty Please, Hug Me, Plink!, High Tea, Ramblin’ Rose, ale na żadną jeszcze sie nie zdecydowałam (jakoś szminki, w dodatku różowe kuszą mnie od niedawna)
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-04, 20:26   #2777
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez Eien_no_otome Pokaż wiadomość
Mi sie bardzo podoba sugarrimed na creme in my coffee, ciemna szminka jak dla mnie, kupialm mamie w prezencie ale czasem pozyczam
daje zdjecia mojej facjaty z rzesami #7 - uwazam ze sa one super, ale bardzo drogie, kupuje sobie rozne rzesy za granica albo z ebaya i jest wiele porownywalnych jakosciowo rzes do "wybawienia sie" nimi i nauczenia w czym jest do twarzy, a o wiele tanszych niz rzesy z MACa

jednak rzesy MAC sa ladne i bardzo miekkie
a jesli chodzi o naklejanie hmmm... jesli potrenujesz wczesniej 2, 3 razy bez problemu przykleisz sobie rzesy w kilka minut ps. wiecej o sztucznych rzesach jest na moim blogu
Pięknie wyglądają

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
Popieram Martę- na bank podróbka.
Dzięki

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Pokaż wiadomość
sub
I słusznie

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
A z mineralnych róży z lipcowej kolekcji zasadzam się na taki beżowo-brązowy, ale jak będzie na żywo wyglądał to sie przkeonamy wkrótce.

Jaką jasną szminkę polecacie? Zastanawiam się nad Hue. Mam Angel, który mi bardzo pasuje. Zebrałam puste opakowania i chętnie bym je na coś wymieniła
Też mi się beżobrąz podoba najbardziej. A co do Hue, to jest to prawie że szminka pielęgnacyjna, np. z Neutrogeny, daje takie lekkie różowawe rozbielenie, ewidentnie chłodne. Ja drugi raz bym jej nie wzięła, może spróbuj Plinka! chociaż on chyba discontinued...albo coś z limitowanek.

MAC USA nie wysyła do PL, tylko i wyłącznie do USA. Nie zamówisz MACa od MACa w Polsce.

Jardin Aires jest limitowanką, jak masz wątpliwości możesz sprawdzić na stronie MACa. Pozostaje kupienie w outletach za granicą lub odsypka z allegro - u sprawdzonych sprzedawców.
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo

Edytowane przez martaboy
Czas edycji: 2010-06-04 o 20:29
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-04, 21:04   #2778
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez MaSS1984 Pokaż wiadomość
W UK dzisiaj w sklepach premierę ma Opulash. Superglassy prawdopodobnie za 2 tygodnie.
A na Temptali jak widzę ile znów nowości wejdzie to już nie łudzę się, że mac odpuścił, aby dać nam szanse na inne wydatki w wakacje
A kupowałaś może tuszyk, bo po opisie brzmi jak bajka i ciekawa jestem opinii na jego temat?
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-04, 23:14   #2779
She Wolf
Wtajemniczenie
 
Avatar She Wolf
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 327
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość

ciekawa jestem tego nowego tuszu. Niby jakoś MAC mi się nie kojarzy z mistrzostwem w tej dziedzinie, ale gdzieś czytałam, że to podobno ma być super-nowość.

Poszperalam troche na blogach i ma on nawet niezle recenzje. Zobacz na Specktrze - jest kilka zdjec rzes ubranych w ten tuszyk
Tez jestem go bardzo ciekawa ....


Dostalam dzis maila od MUA, ze Superglassy beda w sprzedazy w UK od 1 lipca

A jutro kumpela zrobi mi zakupy na lotnisku - mam nadzieje, ze bedzie wszystko z mojej listy
__________________

23cs
Piotrus + 04.03.2014 (*)
She Wolf jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-05, 06:45   #2780
amanda-1a
Raczkowanie
 
Avatar amanda-1a
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 474
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez amanda-1a Pokaż wiadomość
Czy ten pigment to oryginał?
Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Nie ta cena, nie ten sprzedawca. Nie polecam.
Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
Popieram Martę- na bank podróbka.
Dziekuję, Dziewczyny, tak sądziłam...

Czy jakaś Dobra Duszyczka może wybiera się po zakupy do jakiegoś outletu? [przydałoby się kilka pigmaczków...]
amanda-1a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-05, 07:58   #2781
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
Estelko-spadasz mi z nieba. Mam prośbę: czy możesz dać swatcha Angela? ajlepiej na ustach bym poprosiła, ale zadowolę się każdą fotką. Już kilka razy pisałam, że czaję sie na ten kolorek, ale boję się, że będzie zbyt różowy.
Hue też kusi, podobały mi sie również Pretty Please, Hug Me, Plink!, High Tea, Ramblin’ Rose, ale na żadną jeszcze sie nie zdecydowałam (jakoś szminki, w dodatku różowe kuszą mnie od niedawna)
Chyba mamy podobny gust bo na mojej liście też jest Pretty Please i Plink! ogólnie mają duży wybór fajnych jasnych odcieni, czego mi brakuje w innych firmach.
Swatch spróbuję zrobić
Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Też mi się beżobrąz podoba najbardziej. A co do Hue, to jest to prawie że szminka pielęgnacyjna, np. z Neutrogeny, daje takie lekkie różowawe rozbielenie, ewidentnie chłodne. Ja drugi raz bym jej nie wzięła, może spróbuj Plinka! chociaż on chyba discontinued...albo coś z limitowanek.
A która Neutrogena? Plink! nie jest discounted, widziałam go parę razy w sklepie. Dzięki, popatrzę jeszcze na szminki.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-05, 08:02   #2782
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez She Wolf Pokaż wiadomość
Poszperalam troche na blogach i ma on nawet niezle recenzje. Zobacz na Specktrze - jest kilka zdjec rzes ubranych w ten tuszyk
Tez jestem go bardzo ciekawa ....


Dostalam dzis maila od MUA, ze Superglassy beda w sprzedazy w UK od 1 lipca

A jutro kumpela zrobi mi zakupy na lotnisku - mam nadzieje, ze bedzie wszystko z mojej listy
Kochana- a zdążę jeszcze wcisnąć Ci na listę jedną jedyną rzecz? jak nie, to następny razem a jakby się udało to poproszę pomadkę Angel (zamiast jęczeć i marudzić, to ją w końcu kupię. na razie nie mam 5 na wymianę, a cena u nas mało zachęcająca, a u Was już lepiej)
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-05, 09:12   #2783
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
A która Neutrogena? Plink! nie jest discounted, widziałam go parę razy w sklepie. Dzięki, popatrzę jeszcze na szminki.
U mnie tak działa zwykła Neutrogena w formie sztyftu, zostawia na ustach powłokę, która rozbiela kolor ust, przez co usta są różowawe. Ale dokładnie nie porównywałam, tak mi się tylko skojarzyło W każdym razie Hue mnie rozczarował.
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-05, 09:22   #2784
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
U mnie tak działa zwykła Neutrogena w formie sztyftu, zostawia na ustach powłokę, która rozbiela kolor ust, przez co usta są różowawe. Ale dokładnie nie porównywałam, tak mi się tylko skojarzyło W każdym razie Hue mnie rozczarował.
u mnie tak na ustach wygląda formuła glaze lub lustre:albo nic nie widać albo przy kilku warstwach efekt połysku, ale nie błyszczykowego a raczej pomadki ochronnej.
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-05, 09:37   #2785
MaSS1984
Raczkowanie
 
Avatar MaSS1984
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: London/ Bielsko-Biała
Wiadomości: 237
GG do MaSS1984 Send a message via Skype™ to MaSS1984
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Nie zakupiłam jeszcze maskary Opulash, ale mam zamiar w piątek na lotnisku. Nie liczę na jakieś rewelacje, bo z maskar MACa jeszcze nic zapierającego dech w piersiach nie odkryłam.

SHE WOLF... zobaczymy jak będzie z superglassami, bo informacje od MUA ze strony od info ze sklepów się różnią (jak zwykle z resztą). Ja wolałabym wiedzieć aby się nastawić na to co niesie przyszłość
MaSS1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-05, 09:51   #2786
She Wolf
Wtajemniczenie
 
Avatar She Wolf
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 327
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
Kochana- a zdążę jeszcze wcisnąć Ci na listę jedną jedyną rzecz? jak nie, to następny razem a jakby się udało to poproszę pomadkę Angel (zamiast jęczeć i marudzić, to ją w końcu kupię. na razie nie mam 5 na wymianę, a cena u nas mało zachęcająca, a u Was już lepiej)
Zaraz napisze na priva

---------- Dopisano o 09:51 ---------- Poprzedni post napisano o 09:48 ----------

Cytat:
Napisane przez MaSS1984 Pokaż wiadomość

SHE WOLF... zobaczymy jak będzie z superglassami, bo informacje od MUA ze strony od info ze sklepów się różnią (jak zwykle z resztą). Ja wolałabym wiedzieć aby się nastawić na to co niesie przyszłość
Napisalam do nich przez strone MACa, wiec mam nadzieje, ze to sa wiarygodne informacje. A jak nie to i tak beda pewnie w sprzedazy w pierwszy wtorek albo czwartek lipca
__________________

23cs
Piotrus + 04.03.2014 (*)
She Wolf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-05, 10:22   #2787
migotka1010
Zakorzenienie
 
Avatar migotka1010
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 456
GG do migotka1010
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Ponawiam swoje pytanko jaki jest wasz MUST HAVE róż prosze o zaznaczenie czy jest ona z drobinkami czy tez matowy chodzi mi o taki co pasuje zarowno na dzienny i wieczorowy look dodam ze mam jasna cere, mieszana
__________________
04.07.2015

[...] i ślubujesz mi uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę [...]



Od jutra się uczę!
migotka1010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-05, 19:32   #2788
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

zaglądam do Was na chwilkę, bo się stęskniłam


wyobraźcie sobie, że w Dublinie na lotnisku też jest MAC
normalnie nie wierzyłam.. ale weszłam i kupiłam sobie MSF Porcelain Pink (macałam Comfort i jak dla mnie jest mocno ciemny i prawdę mówiąc nie wiem gdzie by można było go używac ).. przygarnęłam też Lustre Dropsy na ślubicho i weselicho , cień Firecracker z TTB i temperówkę, bo zapomniałam zabrac z domu

w czerwcu chyba tylko Opulash, prawda?
a na lipiec Superglassy i In The Grove tak piszą dziewczyny na spectrze w wątku UK..

uciekam robic obliczenia zakupowe napojowo-sokowe-szampanowe
zamówiłam dziś przepyszny tort weselny


Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
hmmm..coś mi się tak kołacze, bo chyba Marti (???) kiedyś napisała, że zamawiała i jej omyłkowo przysłali sypki a potem wyjaśniła i dosłali normalny nie wiem, poszukam, w razie co, to poprawcie mnie...chyba prasowaniec i tak lepszy bo mniej wymagający uwagi w obsłudze
za offtop przepraszam
Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
a Marti to się czasem nie strzaskał w podróży??? aż muszę odnaleźć...
Shell jest suuuuper, taki subtelniak
hehe.... Ja też oba z tym, że mnie nie będzie chyba stać
dokładnie.. i Marti zadzwoniła i przysłali jej drugi, tym razem doszedł cały i teraz Marti ma 2 - sypki i w kamieniu

Cytat:
Napisane przez migotka1010 Pokaż wiadomość
jednak niedlugo wybieram sie do Irlandii i tam zamierzam poszalec
obawiam się, że za mocno w Irlandii nie poszalejesz, bo jest drogo.. często nawet drożej niż w PL
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-05, 19:34   #2789
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

http://www.temptalia.com/12-must-hav...r-glowy-cheeks - przydatny artykuł a propos rózy
Moim must have jest Well Dressed - jasnoróżowy z małymi drobinkami, nadaje sie do cer mieszanych jak najbardziej
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-05, 21:45   #2790
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Pięknie wyglądają



Dzięki



I słusznie



Też mi się beżobrąz podoba najbardziej. A co do Hue, to jest to prawie że szminka pielęgnacyjna, np. z Neutrogeny, daje takie lekkie różowawe rozbielenie, ewidentnie chłodne. Ja drugi raz bym jej nie wzięła, może spróbuj Plinka! chociaż on chyba discontinued...albo coś z limitowanek.

MAC USA nie wysyła do PL, tylko i wyłącznie do USA. Nie zamówisz MACa od MACa w Polsce.

Jardin Aires jest limitowanką, jak masz wątpliwości możesz sprawdzić na stronie MACa. Pozostaje kupienie w outletach za granicą lub odsypka z allegro - u sprawdzonych sprzedawców.
Kurcze wlasnie szkoda bo wczoraj z TŻ siedziałam na stronce Maca bo chciałam szminke Lady Gaga zamówic i sie nie da tylko na Stany. Jestem tak nagrzana na tą szminke a nie wiem skąd ją zamowić
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:51.