Jak podkreślić jasną cerę? część VI - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-09, 11:14   #1141
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez asiaasia58 Pokaż wiadomość
żeby nie było, że przychodzę z niczym mam dla Was swatch'yki zamówiłam ostatnio z Orriflame, podkład, którego kolor na zdjęciach w katalogu wydawał się jasny, na jakiś szał nie liczyłam zwłaszcza, ze te kolory rzadko maja coś wspólnego z rzeczywistością...ale jednak faktycznie okazał się jaśniutki wiem, że dużo z Was wciąż szuka, próbuje, dobiera odpowiednie odcienie więc pomyślałam, że może komuś się przydadzą zdjęcia podkład jest leciutki, mimo dosyć rzadkiej konsystencji dobrze się nakłada, ładnie się stapia ze skórą, przy odpowiednim dawkowaniu zakrywa co trzeba mam wrażenie, że nawilża, aczkolwiek przy mojej suchej skórze wszystko co odrobinę mokre wydaje mi się nawilżające :P nie jest to podkład jakiś ekstremalnie kryjący, ale przy w miare bezproblemowej cerze sie sprawdzi no i kosztuje całe 19 złotych (teraz w promocji chyba nawet 13zł) więc jak widać majątek to nie jest
To ja zadam swoje odwieczne pytanie Podklad jest bardziej zolty, neutralny czy rozowy?

Cytat:
Napisane przez milk Pokaż wiadomość
czyli zapychacz?
Ale gliceryna nie kazdego zapycha, wiec moze akurat tobie nie zaszkodzi

Edytowane przez rocki
Czas edycji: 2011-08-08 o 13:03
rocki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 11:19   #1142
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Jeśli chodzi o podkłady, to odcień Porcelain z Oriflame jest naprawdę przyzwoicie jasny, jasnością niespotykaną wśród podkładów w naszych sklepach. Ostatnio dostałam próbkę ich podkładu- Oxygen Boost i zastanawiam się nad pełnowymiarowym opakowaniem.
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 12:13   #1143
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

nie ciemnieje na twarzy? nie robi się różowy?
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 13:33   #1144
marta179
Raczkowanie
 
Avatar marta179
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 246
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Kathi75 ślicznie wyglądasz, bardzo korzystna odmiana

Rzeczywiście Oriflame niesamowicie jasny jest neutralny czy trochę żółtawy?
ja do tej pory miałam Porcelain, ale adaptive i urban shield i niestety były za pomarańczowe

Powtórzę, ale co tam: trzecia noga od lewej w granatowej sukience
marta179 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 14:21   #1145
201608151056
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 319
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Kachnaaaa Pokaż wiadomość
Poł roku? Kurcze,w zalecaniach jest chyba max.3 miechy..
A jak go stosowałaś,codziennie?
Wiesz... z tymi zaleceniami jest tak jak ze skutkami ubocznymi. Podobnie jak przy każdym leku, od Ibupromów po Morfinę, lektura listy przeciwskazań i działań niepożądanych przyprawia człowieka o zawrót głowy i wychodzi na to, że lepiej niczego nie stosować bo i tak nam zrobi krzywdę. Dobór leków, ich dawkowania i stosowania to kwestia indywidualna. Moja ciocia wyleczyła trądzik (z którym bawiła się, uwaga uwaga, 20 lat!) Augmentinem. Zwykłym antybiotykiem. Z tą różnicą, że stosowanym przez kilka tygodni w dawkach ściśle kontrolowanych przez jej lekarza, dozowanych i wcześniej ustalonych. A na ulotce pisze "nie stosować powyżej 7 dni". Więc owe zalecenia to ogólniki, które z konkretnym przypadkiem mogą mieć niewiele wspólnego.

DUAC stosowałam codziennie na noc. Przez pierwsze dwa, może trzy tygodnie jednak co kilka dni, gdyż bardzo mnie podrażnił ale potem już codziennie. Było z nim trochę zabawy, bo niemiłosiernie odbarwiał poszewki, ale poza tym nie zauważyłam żadnych efektów niepożądanych. Po dwóch miesiącach doczekałam się znacznej poprawy i go odstawiłam. Nie musiałam czekać długo na nawrót, lekarz mnie zbeształ i kazał stosować tak jak było umówione. Tym razem posłuchałam i naprawdę nie mogłam narzekać na stan cery przez kolejne dwa lata.
201608151056 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 15:28   #1146
Krolowa_Margot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 325
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez little witch Pokaż wiadomość


btw, ja nie miałam podwiązki czerwonej na studniówce... ani majtek. nawet nie przysżlo mi do głowy że to się jakoś kultywuje, i chyba wstydzilabym się pokazac nogę do takiej wysokości.
(nie żebym miała jakies obiekcje wobec innych, czy coś, broń Boże Maqua i inne maturzystki, ja po prostu mam dziwaczne standardy niesmiałości własnej, ograniczone jedynie do samej siebie )
i tak, biała noga wygląda zdecydowanie bardziej seksownie. co poniektóre na tym zdjęciu to jak brudne albo lekko przypalone
Na początku jak przeczytalam, to zrozumialam, ze nie mialas majtek wcale no ale wtedy uzasadniona byłaby twoja niechec do podwijania sukienki wybacz musiałam

Ja również pamiętam dyskusje na temat granatowej sukienki i też obstawiam trzecią od lewej

Kathi75 ja Cie pamiętam pięknie wyglądasz, w jasnej cerze tak... młodziej
Krolowa_Margot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 15:28   #1147
asiaasia58
Wolę prosto!
 
Avatar asiaasia58
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 438
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

mnie gliceryna nie zapycha zresztą zdania na temat jej zapychalności sa podzielone, na każdego działa inaczej więc raczej trzeba na własnej skórze próbować

co do odcienia-zdjęcia bardzo dobrze go oddają, ja w nim nie widzę żółci (zwłaszcza przy Vannile, który jest bardzo żółty), róż też raczej nie, bo ja jestem typem ciepłym i w różowych tonach wyglądam źle, a ten wyjątkowo mi pasuje więc stawiam na neutralny-taki mleczny beżyk

apropo ciemnienia-mam go na twarzy od rana i nie zauważyłam niczego takiego fakt, że buzia po tych kilku godzinach może zacząć się świecić, ale to raczej normalne...jak ktoś lubi taki mat absolutny to jednak wato go czymś przysypać

a odcienie w Oriflame, czy nawet Avonie zawsze mi się wydawały zbyt pomarańczowe mimo, że miałam swojego czasu jakąś debilną tendencję do wybierania podkładu, który był zbyt ciemny ten jest wyjątkowo jaśniutki, słyszałam jeszcze, że odcień Porcelain z podkładu tego takiego mineralnego (znaczy pewni pseudomineralnego) też jest dosyć jasny, muszę go sprawdzić
__________________
Bloguję - Wolę prosto!
http://joannapanna.blogspot.com
asiaasia58 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-09, 15:43   #1148
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

mnie niestety zapycha. ostatnio kuzyn pokazał mi zdjęcie jakiejś jego kuzynki,czy kogoś przed studniówka. Taka spalona solarium. No i on mówi,ze solka też, ale ona ma ogólnie ciemną karnację. No to się pytam po co poszła jeszcze do solarium.. Odpowiedź "bo to studniówka!" Chyba teraz tak jest,ze jak nie jesteś skwarką na studniówce to matura źle napisana. o coż, ja sie na farmację nei dostałam, a byłąm blada na studniówce, mea culpa
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 15:50   #1149
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

chciałam kiedyś zamówić tego oriflame, ale jakoś nie mieli koloru czy coś i ostatecznie zrezygnowałam, a co najlepsze myślałam, że będzie to kolejny jasny kolor tylko w katalogu może wymęczę jakiś inny podkład i się skuszę też na niego
i chcę się upewnić, to ten: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...on.html&next=1 ? ;d

Edytowane przez 9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Czas edycji: 2011-02-09 o 15:57
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 16:00   #1150
asiaasia58
Wolę prosto!
 
Avatar asiaasia58
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 438
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

chochlik kornwalijski-tak to ten na początku, zanim go wypróbowałam byłam do niego sceptycznie nastawiona, ale nie zasłużył sobie na to w aktualnym katalogu jest promocja-12,90 zł btw przez to, że nie jest jakiś strasznie gęsty świetnie nim można "rozjaśnić" inne podkłady...moja siostra mi go podkrada w tym celu
__________________
Bloguję - Wolę prosto!
http://joannapanna.blogspot.com
asiaasia58 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 16:02   #1151
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

w takim razie coś czuję, że niedługo będzie mój
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-09, 16:12   #1152
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez little witch Pokaż wiadomość
cześć
wow, ten podkład wygląda super.. nie orientuję się jakiego koloru jest bio detox, ale generalnie burżujki są dosyć jasne (część z nas ma tutaj HM 51), więc ten oriflame wydaje się naprawdę obiecujący....

quench, słyszałaś coś o nim?
(ostanio doszłam do wniosku że quench przetestowała chyba wszystkie istniejące na tej ziemii podkłady, a więc jak ktos coś wie, to na pewno ona )
Ha, podkładów z oriflame nie kupuję, bo mi niestety nie odpowiadają... Nie wiem czemu, ale zawsze mnie albo uczulają albo zapychają... Jakoś się nie lubimy... W ogóle mam depresję podkładową. Potrzebuję podkładu a nie mam pomysłu co kupić
A jak już mowa o detoksie bourjois... Gdzieś natknęłam się na informację, że biodetoks jest jaśniejszy niż HM. I muszę obejrzeć jego numerację bo najjaśniejszy odcień biodetoxa jaki widziałam w rossmanie i douglasie był dużo ciemniejszy od HM czy 10HSE. Więc nie wiem już o co chodzi
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 16:22   #1153
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Ha, podkładów z oriflame nie kupuję, bo mi niestety nie odpowiadają... Nie wiem czemu, ale zawsze mnie albo uczulają albo zapychają... Jakoś się nie lubimy... W ogóle mam depresję podkładową. Potrzebuję podkładu a nie mam pomysłu co kupić
A jak już mowa o detoksie bourjois... Gdzieś natknęłam się na informację, że biodetoks jest jaśniejszy niż HM. I muszę obejrzeć jego numerację bo najjaśniejszy odcień biodetoxa jaki widziałam w rossmanie i douglasie był dużo ciemniejszy od HM czy 10HSE. Więc nie wiem już o co chodzi
Miałam próbkę tego detoxa - chyba najgorszy podkład jaki próbowałam, zmyłam go szybciej niż nałożyłam. Taki tępy, plamiasty i w ogóle blee
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 16:29   #1154
asiaasia58
Wolę prosto!
 
Avatar asiaasia58
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 438
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

tego Bio Detoxa po pierwszym użyciu myślałam, że wywalę, ale potem go baaardzo polubiłam tylko skóra musi być bardzo mocno nawilżona, bo inaczej ciężko go równomiernie rozprowadzić...ostatnio go nakładałam zwilżoną gąbeczką do nakładania podkładu i to już w ogóle był strzał w 10
a ten najjaśniejszy odcień jest strasznie żółtawy...może nie jest jakiś szczególnie ciemny przez to czy coś ale kolor ma autentycznie żółty...
__________________
Bloguję - Wolę prosto!
http://joannapanna.blogspot.com
asiaasia58 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 17:14   #1155
Kathi75
Zakorzenienie
 
Avatar Kathi75
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 132
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

milk uzywam essence 01 porcelain clear matt od paru dni i jest na razie niezly Na to astor 002anti shine ale mi sie konczy i szukam czegos innego bo za bardzo matuje

Krolowa MArgot bo to do 35 lat czlowiek ( ja) sie starzeje a potem to juz tylko mlodszy a kolezanki zastanawiaja sie na jakie zabegi chodze hahaha i nei wierza jak mowie o aspirynie cytynie i innych naturalnych cudach za grosze
__________________

Maxi 17.08.2006
Gabi 02.05.2009

Edytowane przez Kathi75
Czas edycji: 2011-02-09 o 17:24
Kathi75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 17:21   #1156
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Ha, podkładów z oriflame nie kupuję, bo mi niestety nie odpowiadają... Nie wiem czemu, ale zawsze mnie albo uczulają albo zapychają... Jakoś się nie lubimy... W ogóle mam depresję podkładową. Potrzebuję podkładu a nie mam pomysłu co kupić
A jak już mowa o detoksie bourjois... Gdzieś natknęłam się na informację, że biodetoks jest jaśniejszy niż HM. I muszę obejrzeć jego numerację bo najjaśniejszy odcień biodetoxa jaki widziałam w rossmanie i douglasie był dużo ciemniejszy od HM czy 10HSE. Więc nie wiem już o co chodzi
Quench, zerknij do watku o jasnym podkladzie, tam jest zdjecie i wyjasnienie, ze kolor 51 mozna w Polsce dostac tylko na allegro. I faktycznie jedna z dziewczyn napisala, ze ten 51 Detox jest jasniejszy niz 51 HM.

Edytowane przez rocki
Czas edycji: 2011-08-08 o 13:02
rocki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 17:23   #1157
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

tak swoją drogą znalazłam filmik z revlonem PR 01 i na niej wygląda całkiem jasno : http://www.youtube.com/watch?v=lOrr40ioR4E ( z tym, że nakłada go dopiero gdzieś pod koniec) zobaczymy czy przyjdzie taki sam, powinien sie na dniach pojawić już u mnie
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 17:32   #1158
Lenlen
Przyczajenie
 
Avatar Lenlen
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Ja miałam próbki podkładów Oriflame :
Matte Control, Urban Shield, Mineral Therapy, Oxygen Boost i Adaptacyjny. Wszystkie się utleniają. Z nich Urban Shield i Adaptacyjny są najjaśniejsze, niestety i tak się utleniają do pomarańczu. Adaptacyjny ma lepsze krycie, ale na mojej suchej cerze podkreśla suche skórki.

Edytowane przez Lenlen
Czas edycji: 2011-02-09 o 22:18
Lenlen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 17:57   #1159
asiaasia58
Wolę prosto!
 
Avatar asiaasia58
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 438
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez rocki Pokaż wiadomość
Quench, zerknij do watku o jasnym podkladzie, tam jest zdjecie i wyjasnienie, ze kolor 51 mozna w Polsce dostac tylko na allegro. I faktycznie jedna z dziewczyn napisala, ze ten 51 Detox jest jasniejszy niz 51 HM.
aaa faktycznie Vanille ma nr 52...nie wiem czemu byłam przekonana, że on jest najjaśniejszy z tych dostępnych choć fakt faktem, że na wszelkich stronach gdzie jest coś o odcieniach 52 podawana jest jako najjaśniejszy odcień...
__________________
Bloguję - Wolę prosto!
http://joannapanna.blogspot.com
asiaasia58 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-09, 18:27   #1160
little witch
Raczkowanie
 
Avatar little witch
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: prawie jak skąd klikasz... Warszawa. :)
Wiadomości: 305
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Krolowa_Margot Pokaż wiadomość
Na początku jak przeczytalam, to zrozumialam, ze nie mialas majtek wcale no ale wtedy uzasadniona byłaby twoja niechec do podwijania sukienki wybacz musiałam

Ja również pamiętam dyskusje na temat granatowej sukienki i też obstawiam trzecią od lewej

Kathi75 ja Cie pamiętam pięknie wyglądasz, w jasnej cerze tak... młodziej
:P

a teraz mi sie przypomniało że czerwone majtki to chyba na maturze... tez nie miałam :P
__________________
potrzebuję cię, ponieważ cię kocham, a nie kocham cię, ponieważ cię potrzebuję.

"You know that saying, all you need is love? well, oxygen is even more important" Gregory House.

wypatruję wielbłądów.
little witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 20:36   #1161
milk
Rozeznanie
 
Avatar milk
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 760
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

uchhh jak ja nienawidzę tego, że zawsze muszę się na coś nakręcić. Kiedyś już robiłam próbę z minerałami i nie pasowało mi a teraz znowu mnie kusi, z cerą lepiej to kusi... ale to zamawianie, dobieranie przez neta mnie dobija, potem czekać na pocztę, przelewać jak ja wolę coś do łapy i mieć już, natychmiast heh. straszne jak człowiek taki zachłanny jest
milk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 20:52   #1162
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez milk Pokaż wiadomość
uchhh jak ja nienawidzę tego, że zawsze muszę się na coś nakręcić. Kiedyś już robiłam próbę z minerałami i nie pasowało mi a teraz znowu mnie kusi, z cerą lepiej to kusi... ale to zamawianie, dobieranie przez neta mnie dobija, potem czekać na pocztę, przelewać jak ja wolę coś do łapy i mieć już, natychmiast heh. straszne jak człowiek taki zachłanny jest
ja właśnie od tygodnia czekam na podkład Flormar... i go nie ma... i przez ten czas zdążyłam stracić nadzieję i wmówić sobie, że nie dość, że będzie ciemny, to jeszcze albo zapcha, albo wysuszy... albo i jedno i drugie...
Muszę poszukac w minerałach czegoś bardziej oliwkowożółtego, bo dzisiaj aż się przestraszyłam, jak bardzo twarz mi sie odcina od szyi na szczęscie jeszcze jest na tyle zimno, że mogę sie opatulać szalikami i chustami... Eh, znowu trzeba zamawiać próbki, też tego nie lubię

czytam sobie recenzje tego podkładu Oriflame i natrafiłam na cos, co mi poprawiło humor: Kolor żywcem z trumny wyjęty. Wieczorem po prostu świecę w ciemności. Plusem może to być tylko ze względu na bezpieczeństwo na drodze, przynajmniej wiem, że w nocy kierowcy z daleka mnie widzą.
powaliło mnie, pozytywnie
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.

Edytowane przez fiasco
Czas edycji: 2011-02-09 o 21:06
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 21:14   #1163
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Kachnaaaa Pokaż wiadomość
Trzecia na lewo?
Cytat:
Napisane przez Valie Pokaż wiadomość
Albo czwarta z prawej. Choć bardziej sklaniam się ku trzeciej z lewej, bo wydaje się odrobinę jaśniejsza
Cytat:
Napisane przez Kathi75 Pokaż wiadomość
Maqua 3 po lewej
Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
czyżbyś też miała chabrową kieckę, jak ja?
Cytat:
Napisane przez Shameer Pokaż wiadomość
Z tego co pamiętam to Maqua rozglądała się za granatową sukienką na studniówkę, więc pewnie to będzie, tak jak mówią dziewczyny nóżka trzecia od lewej
Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Też stawiam na nogę 3 od lewej...
Może to głupio zabrzmi, ale te jasne nogi wyglądają o wiele ładniej niż te ciemniejsze. Jakoś tak zgrabniej i bardziej seksownie
Cytat:
Napisane przez _Czarodzielnica_ Pokaż wiadomość
Maqua, trzecia z lewej Jasne nogi wyglądają ładniej. Może to głupie, ale opalone na tym zdjęciu w porównaniu do jasnych wydają się takie... brudne :P
Cytat:
Napisane przez little witch Pokaż wiadomość
a, i Maqua, na bank 3 z lewej, pamętam dywagacje o granatowe sukience
btw, ja nie miałam podwiązki czerwonej na studniówce... ani majtek. nawet nie przysżlo mi do głowy że to się jakoś kultywuje, i chyba wstydzilabym się pokazac nogę do takiej wysokości.
(nie żebym miała jakies obiekcje wobec innych, czy coś, broń Boże Maqua i inne maturzystki, ja po prostu mam dziwaczne standardy niesmiałości własnej, ograniczone jedynie do samej siebie )
i tak, biała noga wygląda zdecydowanie bardziej seksownie. co poniektóre na tym zdjęciu to jak brudne albo lekko przypalone
hahaha to nie było trudne
faktycznie, jak zwróciłyście uwagę to zauważyłam, że te brązowe nogi wyglądają hmm nieciekawie. ale wiadomo, większość miała takie "cieliste" rajstopy (ja też rajstopy miałam, tyle, że właśnie prawie przezroczyste)
a sukienkę dobierałam do bladości oczywiście, stąd ten... kobalt
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 21:47   #1164
milk
Rozeznanie
 
Avatar milk
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 760
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
ja właśnie od tygodnia czekam na podkład Flormar... i go nie ma... i przez ten czas zdążyłam stracić nadzieję i wmówić sobie, że nie dość, że będzie ciemny, to jeszcze albo zapcha, albo wysuszy... albo i jedno i drugie...
Muszę poszukac w minerałach czegoś bardziej oliwkowożółtego, bo dzisiaj aż się przestraszyłam, jak bardzo twarz mi sie odcina od szyi na szczęscie jeszcze jest na tyle zimno, że mogę sie opatulać szalikami i chustami... Eh, znowu trzeba zamawiać próbki, też tego nie lubię

czytam sobie recenzje tego podkładu Oriflame i natrafiłam na cos, co mi poprawiło humor: Kolor żywcem z trumny wyjęty. Wieczorem po prostu świecę w ciemności. Plusem może to być tylko ze względu na bezpieczeństwo na drodze, przynajmniej wiem, że w nocy kierowcy z daleka mnie widzą.
powaliło mnie, pozytywnie
dokładnie i jeszcze jaką tu firmę minerałów wybrać... I jeszcze kusisz takimi opisami Oriflame'u
milk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-10, 00:49   #1165
tranqil babe
Wtajemniczenie
 
Avatar tranqil babe
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 084
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Kathi75 mogłabyś napisać jaką masz pomadkę na "jasnym "zdjęciu, jest śliczna
__________________
wymianka
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post25485480
E.L.F, smashbox, minerały,soir de lune itp.


tranqil babe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-10, 16:29   #1166
nikadomi
Rozeznanie
 
Avatar nikadomi
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 993
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Witam
dawno mnie tu nie było, ostatnio naszła mnie chęć, żeby przetestować krem brązujący (to była jakaś próbka Ziaji), tak z ciekawości....i wiecie co?
Wyglądałam okropnie, trzy dni unikałam ludzi, wyglądałam 10 lat starzej, byłam taka brzydka, mdła, że aż nie mogłam na siebie patrzeć. Nigdy więcej!!!! Opalenizna szpeci!!!!! I to strasznie!!!! Nie wiem, co ludzie w tym widzą.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 0fde2c0d65604efb4fabc4209d4b7082-d3137oi.jpg (46,7 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5fafd80d292e46b06cd2201801a4ed8b-d37ko3t.jpg (73,5 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 9c2f836b37b45cefe04d8e6efa3eb31b-d37dz0j.jpg (79,7 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 72e2d3f067cdf1f8f0e494fe0e689506-d30xind.jpg (66,3 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 591ecad3220114f39a2fd20c2a85effe-d383ftu.jpg (48,8 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 8396fc53cb92da24d5324fb8e840efb5-d30ciqj.jpg (63,3 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 0153345e1e797cc2664919d00aefe0a0-d36vxc7.jpg (28,9 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg autumngrief_by_gilraen_ar_feiniel-d37f29o.jpg (132,8 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg whispers_by_doralovey-d38vand.jpg (59,0 KB, 55 załadowań)
nikadomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-10, 16:30   #1167
nikadomi
Rozeznanie
 
Avatar nikadomi
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 993
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg b2105ed0d22efa25bd762be80ab64193-d390eid.jpg (38,6 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bare_by_modelfaye-d37y3e8.jpg (43,0 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bb65e29a09e6a5c900a2a1edb9fbb989-d31h3t0.jpg (99,0 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg d24f5aa4e121d1362e6b4a82aad0a6d6-d37opca.jpg (76,7 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg emerald_blue_by_fhrankee-d38m3ru.jpg (80,2 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fd568bc2a59f241961fce5043ea43c47-d376291.jpg (56,3 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg her_feather_by_nanfe-d37lq4n.jpg (81,2 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg i__m_not_going_to_lose_2_by_astatta-d393fnu.jpg (89,8 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg i__m_not_going_to_lose_by_astatta-d393fj7.jpg (85,9 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg i_hope_by_damnthebadluck-d38c3hm.jpg (62,2 KB, 44 załadowań)
nikadomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-10, 16:32   #1168
nikadomi
Rozeznanie
 
Avatar nikadomi
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 993
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg incognito_by_littleflair-d38u5ih.jpg (59,8 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg lithium_by_fhrankee-d37xmra.jpg (60,3 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Me_myself_and_I_by_sweethooligan_she.jpg (122,5 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg perfect_by_barbarablack-d38uxkh.jpg (63,0 KB, 39 załadowań)
nikadomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-10, 16:46   #1169
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Taaaa. A cytat, który zaprezentowałaś jest boski... Te "zniszczenia"...
O właśnie, dawno nie widziałam na forum loss lauri, może filtry ją "zniszczyły"...:hahah a:

loss lauri była na obozie kendo, gdzie dzielnie walczyła i zbierała siniaki, jak przystało na samuraja, ale już wróciła
właśnie nadrabiam te kilka stron, które zdążyłyście naprodukować pod moją nieobecność a z filtrami się nigdy nie rozstanę, bo ratują mi życie
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-10, 17:22   #1170
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Może się i ja odezwę, bo cicho siedze ale podczytuje
quench na biodetox czy jak on się nazywa to się nie nastawiaj - ciemny jest niestety, tzn dla Ciebie napewno będzie za ciemny bo ty masz odcień skóry taki jak ja
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:45.