Dobre Salony Slubne W Warszawie - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-19, 18:14   #541
cukraktywna
Zadomowienie
 
Avatar cukraktywna
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 565
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

Nie byłam, bo za kieckę, która mi się podoba, zawołały 5100 zł "Moja" ukochana Dahlia od Anny Kary kosztuje 400 zł mniej ;p
__________________
Razem od 6 sierpnia 2007
Zaręczeni od 5 grudnia 2012
Wychodzę za mąż 20 czerwca 2014

cukraktywna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-19, 19:37   #542
misza85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 8
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

Ja zamierzam się targować. Pewnie te 400 złotych da się zbić
misza85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-23, 15:37   #543
fatim
Rozeznanie
 
Avatar fatim
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 757
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

dziewczyny w jaki sposób się targujecie ? jakieś rady ?

ja ze swojej strony polecam salon angel ,biały raj oraz noemi bardzo miła obsługa, nie robią problemów ani łaski, chętni na przeróbki w stylu góra z tej dół z tej itp.
__________________
kg: 54 - 53 - 52 - 51 - 50 - 49 Proszę o porady jak schudnąć na PW
Chcę mieć dziecko - piękne i zdrowe
<a href="http://www.slubneiweselne.com.pl/slider/show/277fb6c356917723091e8b36a 7cc42db" rel="nofollow" target="_blank">Mój suwaczek w portalu ŚlubneiWeselne.com.pl</a>
fatim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-27, 20:57   #544
Paulinagm
Zadomowienie
 
Avatar Paulinagm
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 256
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

Odwiedziłam dzisiaj z siostrą wszystkie salony przy Jana Pawła. To był nasz pierwszy "spacer" po salonach, tak orientacyjnie.

1) Zaczęłyśmy od salonu White (jedyny w którym byłyśmy umówione) doradzała nam pani Marta, która była fantastyczna! Bardzo miła i pomocna i zna się na rzeczy. Sukienki są bardzo ładne, ale niestety drogie - najtańsza, którą mierzyłam kosztowała 3 400zł.

2) Maggio Romatti - weszłyśmy nie umówione, ale nie było żadnej klientki, natomiast pracująca tam pani powiedziala, że nie moge nic zmierzyć bo sie nie umówiłam. Zaproponowała nam nałożenie ochraniaczy na obuwie (takie niebieskie, jak kiedyś w szpitalach?!) i rozejrzała się z nami po salonie - pokazała nam suknie w tym stylu, który mnie interesował po czym zaproponowała zeby sie umówić nawet na dzisiaj. Nie spodobało nam się - nie wróciłyśmy.

3) Colette - zaproponowano nam przyjście za godzinę i pani bardzo przepraszała, że nie może nam pomóc. Wróciłyśmy i mierzyłam jedną suknię którą wybrałam w internecie i jedną zaproponowaną przez panią - dobrała ją wg mojego gustu i pasującą na moją sylwetkę, jednak suknia jak dla mnie zbyt droga (3290 + koronkowe bolerko za 450zł).

4) Tylko Ona - pani Kasia była bardzo sympatyczna, wybrałyśmy z katalogu suknie, które chciałam zmierzyć. Potem ona wybrała jeszcze kilka - sukienki ładne, ceny bardzo różne, ale żadna mnie tam nie zachwyciła.

5) Salon Herms - nie trzeba się umawiać było dużo sukienek które nam się podobały. Siostra zachwycona eleganckim wnętrzem i piękną przymierzalnią Te, które ja mierzyłam kosztowały poniżej 3 000zł. Bardzo łądne sukienki, wydaje mi się, że miały dobrą jakość.

6) Abiu - przymierzalnia nie na widoku wszystkich klientów i przechodniów. Pani Róża cierpliwa, wysłuchiwała zachcianek, ale nie wykazywała dużo własnej inicjatywy. Ogólnie było ok, bardzo mi się tam spodobały 3 sukienki, więc może wrócę. Ceny w okolicach 3000zł

7) Promesa - mały wybór, suknie szyte w Warszawie, czas oczekiwania około 5msc. Nic nas nie zachwyciło.

8) Bakandi - mierzyłam jedną wybraną z internetu, panie zaproponowały 2 inne, w tym jedna bardzo ładna. Pracują tam dwie kobiety z dość specyficznym poczuciem humoru...

9) Carmen - bardzo ładne suknie, ceny powyżej 3000zł. Obsługująca nas pani była bardzo zaangażowana w moje przymiarki i życie osobiste. Zadawała dużo pytań o ślub, narzeczonego i całą rodzinę ogólnie bardzo sympatyczna i dobrze mi doradzała.

Spędziłyśmy na tym spacerku około 5 godzin, ale było warto - wiem już czego potrzebuję. Następny wypad planujemy na ul. Grochowską :P
Paulinagm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-28, 06:02   #545
ParisParisienne
Rozeznanie
 
Avatar ParisParisienne
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 893
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

Ja probowalam sie targowac w Carmen ale sie nie udalo
Moja suknia: Nabla, kolekcja 2014 ( juz dostepna na internecie, nareszcie.... ), plus male kolo ( wygodniej i lepiej sie uklada) kosztowala mnie 4000 ale licze, ze odsprzedam bo z tego co widze, na Nable jest duzy popyt
ParisParisienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-29, 12:39   #546
mylady21
Wtajemniczenie
 
Avatar mylady21
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 529
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

Paulinagm, współczuję...
__________________
Im dalej w las, tym więcej drzew.
mylady21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-29, 13:37   #547
paular409
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 242
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

A ja jej nie współczuje! Nawet troszkę zazdroszczę, uważam ze wybieranie sukni jest jedna z fajniejszych rzeczy w trakcie przygotowań. Chętnie bym do tego wróciła, ja swoją suknie wybrałam dość szybko ( niestety ) ale lubilam pózniej chodzić na kolejne przymiarki. No i czekam aż nam pokażesz ta jedyna


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
paular409 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-29, 14:02   #548
Paulinagm
Zadomowienie
 
Avatar Paulinagm
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 256
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

kiedyś pokażę, ale to jeszcze troche bo do ślubu 1,5 roku zostało. Po prostu wolałam się dużo wcześniej zorientować w czym mi dobrze, co i jak, bo ja jestem osobą która dużo czasu potrzebuje zanim sie na coś zdecyduje
Paulinagm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-12, 17:35   #549
rudy_bambosz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 11
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

Cześć dziewczyny!
To mój pierwszy post na tym forum
Przeczytałam cały wątek jak zaczęłam się rozglądać za sukniami, ale w ciągu najbliższych 3-ech tygodni idę poszukać sukni, przeczytałam zatem posty z ostatniego roku i mam już kilka wytypowanych salonów Ślub biorę 20.09, mam nadzieję, że Panie mi nie powiedzą, że za późno czy coś, w końcu też nie wiem, ile zajmie mi zdecydowanie się na coś
Pytanie mam takie - ile czasu powinnam poświęcić na wizytę w jednym salonie? Chciałabym się umówić do kilku salonów w ciągu dnia, jeszcze nie wiem w jakich odległościach są od siebie, ale nie chciałabym zbyt długo czekać na umówioną godzinę do kolejnego salonu albo się spóźnić. Gdzieś wcześniej któraś z Was pisała, żeby przeznaczyć ok 2,5 godziny, a z kolei koleżanka parę postów wyżej napisała, że 9 salonów w 5 godzin odwiedziła, więc już sama nie wiem )

Jeszcze jedno pytanie - ile wcześniej powinnam zadzwonić na umówienie się do salonu? Będę chodziła raczej w ciągu dnia w dni powszednie, żeby tłoku nie było

Edytowane przez rudy_bambosz
Czas edycji: 2014-02-12 o 18:21
rudy_bambosz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-13, 07:38   #550
ParisParisienne
Rozeznanie
 
Avatar ParisParisienne
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 893
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

Cytat:
Napisane przez rudy_bambosz Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!
To mój pierwszy post na tym forum
Przeczytałam cały wątek jak zaczęłam się rozglądać za sukniami, ale w ciągu najbliższych 3-ech tygodni idę poszukać sukni, przeczytałam zatem posty z ostatniego roku i mam już kilka wytypowanych salonów Ślub biorę 20.09, mam nadzieję, że Panie mi nie powiedzą, że za późno czy coś, w końcu też nie wiem, ile zajmie mi zdecydowanie się na coś
Pytanie mam takie - ile czasu powinnam poświęcić na wizytę w jednym salonie? Chciałabym się umówić do kilku salonów w ciągu dnia, jeszcze nie wiem w jakich odległościach są od siebie, ale nie chciałabym zbyt długo czekać na umówioną godzinę do kolejnego salonu albo się spóźnić. Gdzieś wcześniej któraś z Was pisała, żeby przeznaczyć ok 2,5 godziny, a z kolei koleżanka parę postów wyżej napisała, że 9 salonów w 5 godzin odwiedziła, więc już sama nie wiem )

Jeszcze jedno pytanie - ile wcześniej powinnam zadzwonić na umówienie się do salonu? Będę chodziła raczej w ciągu dnia w dni powszednie, żeby tłoku nie było
Witam w spolecznosci wizazowej ja bym liczyla miedzy 45 min a godzine. Zalezy ile chcesz modeli przymierzyc. Ja bym wczesniej popatrzyla na stronie co maja i sobie spisala a potem juz prosila konretnie. Ale badz tez otwarta na sugestie! Czasem te panie potrafia super dopasowac, albo przyniesc suknie, ktorej wczesniej nie widzialas w katalogu, bo jeszcze nie ma zdjec ( ja tak mialam z moja ukochna Nabla ) I oczywiscie zamawiaj! bo na suknie zagraniczna czeka sie min. pol roku! a na krajowe miedzy 4 a 6 mies....
ParisParisienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-13, 07:54   #551
rudy_bambosz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 11
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

Z tego co mówicie, to w niektórych salonach mogę przymierzać po 20 sukien nawet a w niektórych zaledwie kilka, więc może na te typu Carmen, czy Młoda i Moda przeznaczę sobie 2 godziny, a na resztę godzinę?
Na razie patrzyłam na suknie gł. na stronie twojasuknia.pl i stamtąd mam mnóstwo typów i zastanawiam się czy z takimi typami nie chodzić do salonów żeby zobaczyli co mi się podoba a co nie Bo na stronach zazwyczaj mają mały wybór a podejrzewam, że w salonie mają znacznie więcej sukienek Na sugestie będę jak najbardziej otwarta, mam nadzieję tylko, że ktoś mi powie co jest dobre do mojej figury
Teraz trochę się boję, czy jednak nie za późno zaczynam, ale wcześniej miałam sesję, więc urwanie głowy, a w listopadzie by mi powiedzieli, że za wcześnie :P
rudy_bambosz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-13, 13:50   #552
AnnBlus
Rozeznanie
 
Avatar AnnBlus
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 551
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

Jak zadzwonisz do salonu, to Ci powiedzą, ile możesz siedzieć Zazwyczaj rezerwują godzinę.
__________________
Wymiana kosmetyczna
AnnBlus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-13, 19:56   #553
Usm91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

Hej witam nową przyszłą pannę młodą !!!
chciałam Cię uspokoić żebyś nie martwiła się, że jest za późno z kupnem sukni. Ja mam ślub 13.09 i dopiero tak 3 tygodnie temu zaczęłam poszukiwania.Poświeciłam na to 3 dni i wybrałam już swoja wymarzona suknie drugiego dnia, choć jeszcze nie podpisałam umowy. Suknie będę miała szytą w Polsce, panie powiedziały mi że 5 miesięcy się czeka na nią miesiąc przed ślubem musi być gotowa wiec łącznie pół roku to jest ok. my mamy jeszcze 7 miesięcy wiec myślę ze spokojnie sobie coś znajdziesz w miesiąc. Na zagraniczne suknie tez około 5 miesięcy się czeka.
doradzając ci w kwestii umawiania się to szczerze nie polecam się umawiać, ale to już zrobisz jak uważasz, ja natomiast nie umawiałam sie w zadnym salonie, ponieważ ciezko jest sie umowic do kilku salonow skoro nie wiadomo ile czasu Ci w nim zejdzie. oczywiscie w paru salonach byla kolejka do przymierzalni wiec albo czekalam albo wracalam pozniej. Ja chodzilam tak w godz od 12 wiec nie bylo prawie klientek. Żadna ekspedientka nie wyprosila mnie, gdy nie bylam umowiona, wiec nie mialam z tym problemu. Jedynie w salonie WHITE pani zaproponowala mi umowienie sie bo bylo duzo klientek, ale zrezygnowalam bo nie bylo akurat tych sukien, ktore sobie upatrzylam- to tez wazne czesto nie ma wszystkich sukien, ktore sa na necie a podpisane ze sa dostepne w danym salonie.
Co do przegladania stron internetowych, to uwierz mi rzeczywistosc jest calkiem inna- tez mialam ulubione suknie na twojasuknia.pl z kolekcji diane legrand, wiec wybralam sie do salonu bakandi na JPII, ale okazalo sie ze suknie w rzeczywistosci sa ciezkie, z dluguim trenem i kompletnie do mnie nie pasuja, ( jestem szczupłą osobą).
Salon, ktory z czystym sercem moge Ci polecic to salon NOEMI na Kijowskiej 11. Ja wybralam tam swoja suknie, nie jest sprowadzana z zagranicy tylko bedzie szyta w Polsce na miare. Co mnie bardzo urzeklo w tym salonie to obsluga, ktora jest najbardziej profesjonalna z jaka sie spotkalam! jest to bardzo wazne , jak bedzie sie dalej wspolopraca ukladac. pracuja tam dwie mlode dziewczyny, ktore widac pasjonuja sie tym co robia, doradzaly mi, pomogly przy wyborze, bo ja tak naprawde nie wiedzialam czego chce. jesli nawet nie znajdziesz tam sukni dla siebie, to zachecam Cie odwiedzic ten salon, mozesz tam przymierzac suknie do bólu , panie napewno Ci doradzą czego wogole powinnas szukac. Ja jestem mega zadowolona, juz nie moge sie doczekac mojej sukni, w zadnym salonie a odwiedzialam ich okolo 15, nie spotkalam sie z podobna suknia do mojej i z taką przemiłą obsługą.
życze Ci powodzenia w poszukiwaniach !!!
Usm91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-13, 20:26   #554
rudy_bambosz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 11
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

Dzięki za miłe słowa i pocieszenie
Myślę, że jednak będę się umawiać, nie wybieram też tak strasznie dużo salonów do obskoczenia na jednej ulicy, więc nawet jak będę musiała chwilę poczekać to trudno, a zawsze mogę wejść wcześniej i zapytać, czy już mogą mnie obsłużyć
Zdaję sobie sprawę, że suknia, którą wybiorę może bardzo odbiegać od moich pierwotnych wyborów Podoba mi się kilka modeli, chcę zobaczyć w czym będzie mi dobrze, ale jak wyjdę w czymś zupełnie innym, to też fajnie
Salon Noemi jest jednym z tych, które mam zamiar odwiedzić Dzięki za podpowiedź!
Już nie mogę się doczekać! (a muszę poczekać jeszcze tydzień, bo świadkowa wyjechała )
A czy któraś z Was była możne w jakimś salonie w Piasecznie? Jestem z Ursynowa, do Piaseczna niedaleko i zastanawiam się, czy również tam nie zajrzeć
rudy_bambosz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-17, 17:19   #555
marti1987
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 48
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

Ja radzę nie sugerować się za bardzo sukniami na twojasuknia.pl. Przed wycieczką po salonach, zrobiłam sobie listę sukni, które tam wypatrzyłam w konkretnych salonach i w kilku okazało się, że ich nie ma. Na pewno było tak w Carmen i chyba jeszcze w Royal Splendor. Powiedziałam, że mam nazwy właśnie z tej strony. Usłyszałam, żebym oglądała na stronie salonu. Może to kwestia rzadkiej aktualizacji, nie wiem. W każdym razie panie wyglądały jakby w ogóle te nazwy widziały pierwszy raz. Jeśli komuś zależy na konkretnym modelu i jest on na takiej właśnie zbiorowej stronie, lepiej sprawdzić na stronie salonu albo zadzwonić i się dopytać
marti1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-17, 22:46   #556
mylady21
Wtajemniczenie
 
Avatar mylady21
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 529
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

Stronami salony administrują same. Na twojasuknia.pl często dzieją się różne rzeczy spowodowane niewiedzą, kaprysem czy niedopatrzeniem administratora serwisu. Teraz trochę to pozmieniali, ale jeszcze parę miesięcy było tak, że jak salon zaznaczał, że ma jakąś kolekcję, to wszystkie suknie z danej marki lądowały automatycznie w danym salonie. A przecież nigdy tak nie jest. Poza tym kolekcja to nie costans. W dobie P.M. budzących się na ostatnią chwilę z kupnem sukni, czasem trzeba sprzedać model ekspozycyjny. A potem samemu czeka się 4-mce na model
__________________
Im dalej w las, tym więcej drzew.
mylady21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-18, 00:39   #557
Sunset89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 793
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

A ja ze swojej strony baaaaaardzo polecam salon Coline (ten na Al. Waszyngtona - żeby nie było niedomówień) P. Dorota jest wspaniała - super doradza, pomaga i ogólnie dba o każdy szczegół. Jedyny salon w którym byłam i gdzie można było robić zdjęcia, więc na spokojnie swój wybór mogłam przemyśleć w domu i wrócić Z niczym nie ma problemu - ani z poprawkami, ani z przełożeniem wizyty ani z rozbiciem płatności na dogodne raty
Sunset89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-18, 08:02   #558
LennkaMa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 58
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

Cześć dziewczyny
Mam pytanie do tych z Was które są teraz na etapie poszukiwań. Czy wiecie gdzie są jakieś sensowne/popularne komisy sukien w Warszawie? Chciałabym sprzedać moją suknię i zastanawiam się gdzie byłoby najlepiej.
Z góry dzięki za informację
LennkaMa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-20, 21:25   #559
lykketill
Przyczajenie
 
Avatar lykketill
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 18
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

Cytat:
Napisane przez rudy_bambosz Pokaż wiadomość
Dzięki za miłe słowa i pocieszenie
Myślę, że jednak będę się umawiać, nie wybieram też tak strasznie dużo salonów do obskoczenia na jednej ulicy, więc nawet jak będę musiała chwilę poczekać to trudno, a zawsze mogę wejść wcześniej i zapytać, czy już mogą mnie obsłużyć
Zdaję sobie sprawę, że suknia, którą wybiorę może bardzo odbiegać od moich pierwotnych wyborów Podoba mi się kilka modeli, chcę zobaczyć w czym będzie mi dobrze, ale jak wyjdę w czymś zupełnie innym, to też fajnie
Salon Noemi jest jednym z tych, które mam zamiar odwiedzić Dzięki za podpowiedź!
Już nie mogę się doczekać! (a muszę poczekać jeszcze tydzień, bo świadkowa wyjechała )
A czy któraś z Was była możne w jakimś salonie w Piasecznie? Jestem z Ursynowa, do Piaseczna niedaleko i zastanawiam się, czy również tam nie zajrzeć

rudy bamboszku udało Ci się zajrzeć do NOEMI? Wybrałaś coś?
__________________
Per aspera ad astra
lykketill jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-21, 08:03   #560
rudy_bambosz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 11
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

Do Noemi i innych salonów kijowska i okolice zawitam w środę. W Internecie znalazłam przepiękną kolekcję Mia Lavi, która jest w salonie Mariella na Floriańskiej i muszę się tam wybrać
Dzisiaj jadę do 3 salonów do Piaseczna i na KEN do salonu Adriana.
W poniedziałek i wtorek zwiedzam Pragę i Jana Pawła.
Wszystko oczywiście zrelacjonuję
Trzymajcie kciuki!
rudy_bambosz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-21, 18:34   #561
rudy_bambosz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 11
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

Ja już po pierwszym rajdzie
Byłam dzisiaj w 4 salonach. 3 z nich były w Piasecznie, mam nadzieję, że nikt nie potraktuje tego jako "nie na temat", w końcu to nie Warszawa, ale do Piaseczna niedaleko Chodziłam z mamą:
1. Salon Scarlett - Justyna Kodym (ul. Młynarska) - malutka pracownia, na ich stronie możecie zobaczyć jakie mają suknie. Musiałam się umówić. Przyjęła mnie mama tej całej projektantki, bardzo miła pani (chociaż pierwsze sukienki mierzyłam w swoich butach i jeansach :P)Jako że był to pierwszy salon do którego poszłam, pokazała mi różne fasony. Spodobał mi się jeden najbardziej, cena 2400 zł, aż zdziwiłam się że tak mało bo cała koronkowa. Ceny ok 2500 zł. Przymierzyłam tam ok 5-6 sukien.
2. Salon "Panna Młoda" (ul. Kościuszki) - salon trochę większy, na stronie wiele nie mają, Pani poradziła przejrzeć katalog, jak się okazało, że w jednej wybranej wyglądam dobrze, to pokazywała inne suknie w tym stylu. Zajmowały się mną 2 panie, obie bardzo miłe. Podobały mi się tam 2 suknie, przymierzyłam 4-5. Ceny tych co mi się podobały (Sincerity, firma amerykańska) - 2900 i 3350 zł. Nie trzeba się umawiać w tygodniu, jedynie w soboty.
3. Salon "Mona Liza" (al. Wojska Polskiego) - tutaj również umawiają tylko na soboty. Musiałam poczekać kilka minut, bo była inna klientka. W tym czasie przeglądałam katalogi, których było bardzo dużo, a jak zapytałam Panią, czy wszystkie suknie z katalogów mają, to powiedziała, że chyba by ten sklep miał powierzchnię 300 m2 jeśli miałaby mieć wszystkie. To po co te katalogi, ja się pytam? Podsłuchałam przy tej wcześniejszej klientce, że tak namawiała, że suknię to trzeba już teraz zaraz, mi mówiła potem to samo. Przymierzyłam 3 sukienki, żadna mi się niespecjalnie podobała, ale z grzeczności poprosiłam o zapisanie jednego modelu. Pani bardzo dziwna, ani miła, ani niemiła, taka nijaka, mama powiedziała, że niezbyt profesjonalna. Ceny 2000-3000 zł, dużo promocji było.
4. Salon "Adrianna" na al. KEN - tutaj się umówiłam. Malutki salonik, Pani bardzo miła i znająca się na rzeczy, wszystko zdrabniała - staniczek, koroneczka, trenik itp To raczej pracownia sukien ślubnych niż salon, więc suknie można dowolnie zmieniać. Mi spodobała się jedna, cena ok 2200 zł, ale chciałam inny kolor i inną koronkę, więc cena się różni gł. w zależności od koronki.

We wszystkich salonach spędziłam 30-40 minut.
To chyba tyle. W poniedziałek dalsze zakupy

Edytowane przez rudy_bambosz
Czas edycji: 2014-02-21 o 20:17
rudy_bambosz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-24, 18:20   #562
rudy_bambosz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 11
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

Poszukiwań sukni ciąg dalszy
We wszystkich salonach, w których mierzyłam suknie, byłam umówiona. Wszystkie panie przez telefon pytały o datę ślubu.

1. Młoda i Moda - salon rzeczywiście na niezłym zadupiu Salon ładny, 3 przymierzalnie. Przymierzałam kilka sukienek, ogólnie lepiej wyglądają na zdjęciach niż np. na mnie Pani była bardzo miła, profesjonalna, najpierw pokazała te sukienki, które spisałam na kartce a potem szukała innych w podobnym stylu. Spodobała mi się sukienka, którą sama zaproponowała, marki Pronovias, cena 4500 zł Niestety nie mogę znaleźć jej w Internecie, pani napisała na kartce jedynie jakiś numer, ale chyba ichni salonowy, bo bez modelu i teraz nie umiem go znaleźć, wydaje mi się, że dlatego, że te zdjęcia są naprawdę mało szczegółowe. Ogólnie sympatycznie, spędziłyśmy tam ok 45 min.
2. Scarabeo - na forum były naprawdę różne opinie, ale ostatnio bardziej pozytywne, więc postanowiłam spróbować Tam są chyba tylko polskie marki (ja mierzyłam Agnes i Julia Rosa). Przymierzyłam kilka sukienek, które sama spisałam, jak się skończyły to się pytam, czy mogłaby pani zaproponować, a ona na to: "Ale tak z siebie?", zdziwiona :P Mam mieszane uczucia co do tej Pani, niby profesjonalna, niby miła, ale... dziwna taka :P Suknie wkładała mi bardzo szybko i równie szybko zdejmowała, nie to że zniecierpliwiona, ale taka narwana trochę:P Suknie koło 3000 zł, ale do końca lutego mają zniżkę -10%. Spodobała mi się suknia Julii Rosa za 2990 zł. Spędziłyśmy tam ok pół godziny.
3. Salon White - tutaj są 2 piętra, ale mierzy się tylko na górze, na którym było potwornie gorąco, 2 przymierzalnie, moje towarzyszki zerkały do przymierzalni obok, nie wiem jak to odebrała tamta panna młoda Ogólnie nic dla mnie nie było, szukałam sukni z zabudowaną górą, z koronką, bez żadnych świecidełek, ale jak ktoś świecidełka lubi, to tam coś na pewno znajdzie. Suknie amerykańskie, mierzyłam takie ponad 4,5 tysiąca, ale nie warte takich pieniędzy, już Pronovias lepsze były Pani była w porządku. Spędziłam tam z 25 min.

Potem przeszłyśmy się jeszcze po JPII, weszłyśmy się rozejrzeć do Maggio Ramatti, Abiu, Herm's Bridal, ale na wieszakach były same ciężkie, świecące i bogate suknie, zatem nic nie przymierzyłam.
rudy_bambosz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-25, 11:06   #563
wiola83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

Cześć Dziewczyny!
Czy macie jakieś doświadczenia z salonem Angel?
Znalazłam tam wymarzoną suknię ślubną, jednak chciałabym dowiedzieć się coś więcej o salonie? Jaka atmosfera, obsługa itp.?
Z góry dzięki za wszelkie info
wiola83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-25, 11:46   #564
paular409
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 242
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

Polecam przejść sie do salonu, często wymarzona suknia z internetu na miejscu okazuje sie klapa.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
paular409 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-25, 11:52   #565
wiola83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

Oczywiście, że się wybieram
Niemniej jednak chciałam również dowiedzieć się czegoś o samym salonie
wiola83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-25, 18:52   #566
rudy_bambosz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 11
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

Byłam dzisiaj w salonie Carmen. Spodziewałam się czegoś zupełnie innego, wielkiego i pięknego salonu, super profesjonalnej obsługi i w ogóle. A byłam nieco rozczarowana, może po prostu już za dużo widziałam. Do salonu byłam umówiona, a pani przez telefon powiedziała, że "no to już najwyższy czas wybierać suknie". Jak byłam w przymierzalni to rozmawiała z kimś przez telefon i powiedziała dokładnie to samo. Są tam chyba 2 albo 3 panie, ja trafiłam chyba na gorszą. Na początku nie bardzo cokolwiek mówiła, dałam jej karteczkę ze spisanymi modelami, okazało się, że są świecące (czego oczywiście na zdjęciach w Internecie nie widać), to myślałam, że już nic nie pokaże, ale zaczęła przynosić inne. Na początku jak zadawałam pytania, to odpowiadała tylko "mhm". Potem się trochę rozkręciła, coś tam mówiła, coś sugerowała. Obok w przymierzalni była zdecydowanie bardziej rozmowna konsultantka Generalnie nie byłam niczym zachwycona, a przymierzyłam z 10 sukienek. Z grzeczności poprosiłam o zapisanie jednego modelu. Spędziłam tam ok 50 min.

Po wyjściu z salonu stwierdziłam, że jestem już zmęczona oglądaniem sukni :P Im więcej salonów się zwiedza, tym większy mętlik w głowie, także radzę wybierać dosłownie kilka salonów. Jutro miałam jechać do 3 salonów na Kijowską i okolice, ale z dwóch zrezygnowałam. Idę tylko do salonu Mariella, bo na stronie piszą, że mają kolekcję Mia Lavi, która mi się podoba. Mam nadzieję, że ją naprawdę mają
rudy_bambosz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-25, 22:24   #567
mylady21
Wtajemniczenie
 
Avatar mylady21
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 529
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

rudy bambosz, Ty te posty chyba z zegarkiem w ręku piszesz :P
__________________
Im dalej w las, tym więcej drzew.
mylady21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-26, 07:46   #568
rudy_bambosz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 11
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

Chodzi o to, że o podobnych godzinach? Haha, dopiero teraz zauważyłam Nie było to celowe, widocznie o tej porze mam czas, żeby usiąść i coś napisać
rudy_bambosz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-26, 14:46   #569
rudy_bambosz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 11
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

Dziewczyny kupiłam najpiękniejszą suknię na świecie!
Całym sercem polecam salon Mariella na Floriańskiej! Salonik mały, ledwo go widać, niepozorny taki, a suknie w nim były najładniejsze jakie widziałam! Te wszystkie hiszpańskie suknie są przereklamowane Albo po prostu nie dla mnie. Przyszłam tam z myślą o sukniach Mia Lavi, naprawdę wszystkie są przepiękne. Kupiłam jednak suknię szwedzkiej firmy Aspera, która jest zupełnie w innym stylu niż taka, o której myślałam od początku. Suknie Mia Lavi kosztują w granicach 2500-4000 zł. Moja kosztowała 2800 zł, ale dostałam jakiś rabat z okazji dnia kobiet. Pani w sklepie cudowna, pokazywała wszystko sama z siebie, różne ciekawe pomysły, no naprawdę bomba. Szczerze polecam!
rudy_bambosz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-27, 03:52   #570
australianaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 49
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

Dziewczyny prosze o pomoc!!
Czy moglybyscie podpowiedziec w ktorych salonach suknie sa szyte na miare, a nie tylko sprowadzane I dopasowywane?
Mam dosc duzy biust, a wymarzylam sobie suknie bez ramiaczek (oczywiscie rzeczywistosc zweryfikuje te marzenia, ale chcialabym chociaz sprobowac). Zeby moc polegac na jakims staniku bez ramiaczek, musialabym miec naprawde dobry I usztywniany gorset, najchetniej wiazany, zeby nic sie nie przemieszczalo. Do tego jestem dosc szczupla I dlatego boje sie, ze w standardowych kolekcjach nic dla siebie nie znajde albo wszystko bedzie musialo byc po maxie przerabiane I Bog jeden wie jaki bedzie rezultat koncowy.
Moze ktoras PM o podobnej figurze moze sie podzielic swoim doswiadczeniem.
Chcialabym na poszukiwanie sukni przeznaczyc 1 lub max 2 dni, gdyz mieszkam za granica I wpadne do Polski tylko na chwilke... Stad tez moje pytanie, chce sie porzadnie przygotowac do tej wizyty, z miejsca odrzucic salony, gdzie wiem, ze nic dla siebie nie znajde I nie tracic tam czasu, a skupic sie na tych wartych uwagi.
Bede Wam niezmiernie wdzieczna za wszelkie porady!!
Pozdrawiam
australianaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-08-12 05:45:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:40.