Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część II - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-09-09, 16:52   #1831
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Wycofali, bo minister zdrowia coś odbiło



Nie ma, bo od trzech lat stosuje kwasy i retinoidy. A teraz z retinoidów został tylko Diacneal, ale on nie ma takiego kopa.

L_V możesz zdradzić coś wiecej o tych kwasach i retinoidach ? Co i jak stosujesz ? Albo co ja początkująca powinnam zacząć stosować ? Słyszę co chwilę że ktoś stosuje kwasy, ale nie mam zielonego pojęcia o co chodzi, w jakiej formie, jak często i przede wszystkim co to jest. Gdzie sie kupuje i jak stosuje. Diacneal firmy Avene jest do skóry trądzikowej ????
Mam suchą, delikatną skórę. Nigdy żadnych problemów ze skórą, nawet jednego pryszcza, tylko te przebarwienia. Obecnie jestem w trakcie kuracji cosmelanem.
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-09, 17:03   #1832
Alesjaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 82
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cosmelanki drogie poratujcie jeszcze jedna rada swa
Jestem dziś 11 dzień po masce, buraczkiem już nie jestem raczej prezentuje prosiaczkową różowość Nadal się łuszczę i stąd moje pytanie. Mam raczej tłustą cerę z całą masą zaskórników, takich drobniutkich ale mam wrażenie że w każdym porze Myślałam że przy okazji pozbycia się plam przez złuszczanie pozbędę się również tychże czarnych punkcików a tu co spojrzę w lustro to nadal je widzę!! Co jest?? Czemu one się nie złuszczają
Czy któraś z Was miała bardziej zanieczyszczoną buźkę i po cosmelanie stała sie czyściutka?? Bo ja już nie wiem co ze mna jest
Alesjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-09, 17:41   #1833
denna
Rozeznanie
 
Avatar denna
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: COSmos
Wiadomości: 674
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Alesjaa Pokaż wiadomość
Cosmelanki drogie poratujcie jeszcze jedna rada swa
Jestem dziś 11 dzień po masce, buraczkiem już nie jestem raczej prezentuje prosiaczkową różowość Nadal się łuszczę i stąd moje pytanie. Mam raczej tłustą cerę z całą masą zaskórników, takich drobniutkich ale mam wrażenie że w każdym porze Myślałam że przy okazji pozbycia się plam przez złuszczanie pozbędę się również tychże czarnych punkcików a tu co spojrzę w lustro to nadal je widzę!! Co jest?? Czemu one się nie złuszczają
Czy któraś z Was miała bardziej zanieczyszczoną buźkę i po cosmelanie stała sie czyściutka?? Bo ja już nie wiem co ze mna jest
Alessja - moja cera jest taka sama - cosmelan troche jej pomógł, chociaż po jakichś dwóch tygodniach od zabiegu miałam tak jak piszesz - zaskórniki mikro wszędzie, nawet tam, gdzie zwykle ich nie było... Potem to wszystko minęło, po prostu wyszły na wierzch razem ze złuszczjącą sie skórą, ale nos i troche czoło nadal mam zajęte "tłustość" też mi sie nie zmniejszyła - na to chyba nie ma sposobu, a szkodaaaaa
denna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-09, 17:51   #1834
Alesjaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 82
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez denna Pokaż wiadomość
Alessja - moja cera jest taka sama - cosmelan troche jej pomógł, chociaż po jakichś dwóch tygodniach od zabiegu miałam tak jak piszesz - zaskórniki mikro wszędzie, nawet tam, gdzie zwykle ich nie było... Potem to wszystko minęło, po prostu wyszły na wierzch razem ze złuszczjącą sie skórą, ale nos i troche czoło nadal mam zajęte "tłustość" też mi sie nie zmniejszyła - na to chyba nie ma sposobu, a szkodaaaaa
Myślałam, że one się złuszczą w czasie smarowania cos2 w ciagu dwóch pierwszych tyg bo jest przecież najintensywniej stosowany bo potem tylko raz dziennie to już takiego złuszczania nie będzie.. Mam nadzieją że jeszcze spora ich część zniknie
A co do tłustości cery to dermatolog mnie zapewniała, że i to powinno się zmniejszyć, że cosmelan wysuszy cerę. Chyba że miała na myśli tą suchość i łuszczenie jaką mam teraz
Alesjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-09, 18:04   #1835
denna
Rozeznanie
 
Avatar denna
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: COSmos
Wiadomości: 674
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Alesjaa Pokaż wiadomość
Myślałam, że one się złuszczą w czasie smarowania cos2 w ciagu dwóch pierwszych tyg bo jest przecież najintensywniej stosowany bo potem tylko raz dziennie to już takiego złuszczania nie będzie.. Mam nadzieją że jeszcze spora ich część zniknie
A co do tłustości cery to dermatolog mnie zapewniała, że i to powinno się zmniejszyć, że cosmelan wysuszy cerę. Chyba że miała na myśli tą suchość i łuszczenie jaką mam teraz
Możliwe - ja jestem akurat takim przypadkiem - podczas stosowania cosmelanu, tzn. jakiś miesiąc po masce cos1 rzeczywiście budziłam sie rano i miałam sucha twarz - po raz pierwszy od okresu dojrzewania, a młodziutka już nie jestem.... Takie mi sie po prostu geny trafiły po Tatusiu, ale on sie biedny nawet pudrować nie mogł
Życze, żeby Tobie sie unormowało - cery tłuste też bywają różne i różnie reagują na kosmetyki.
denna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-09, 18:09   #1836
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Witajcie popołudniowa pora.Wielocytowanie jest mi obce więc zwrócę się do was w tradycyjny sposób

Ivonako wróciłam własnie z poszukiwań mineralnego transparentnego pudru.Owszem są,ale z talkiem i mikką więc dałam sobie spokój.Lustrując aptekę natrafiłam na emulsję z filtrem 50 Vichy dla cery tłustej i mieszane.Nie lubię tej firmy,ale postanowiłam dać jej szansę bo próbek oczywiście nie mieli Z moją avenką na twarzy w te upały czuję się jakbym miała głowę w piekarniku

Przed zabiegiem używałam pudru mineralnego Isa Dora i mogę go polecić .Mają wiele kolorów od jasnych do ciemnych.Jutro zamierzam się nim delikatnie musnąć.Trudno,dłużej nie wytrzymam taka naturalna

Alesjaa mnie też tłustość cery nie opuszcza .Cosmelan ładnie matuje i osusza cerę ale już filtr psuje cały efekt
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-09, 18:27   #1837
Alesjaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 82
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Dzięki denna mam nadzieję że pozbędę się choć trochę tej tłustości

Megi jak na razie siedzę w domku i smaruję sie tylko cos2 więc z filtrami nie kombinowałam ale od piątku czeka mnie wychodzenie już co dzień więc muszę zacząć o tym myśleć. Mam Avenke i La Rocha, tylko powiedzcie mi czy mogę pudrować twarz, skoro do 2 mcy po zabiegu nie można żadnej kolorówki ale jakos nie wyobrażam sobie wyjść z domu choćby bez pudru i najlepiej zeby troszkę mnie pokolorowił
Aaaaa myślałam o pudrze mineralnym

Edytowane przez Alesjaa
Czas edycji: 2008-09-09 o 18:29 Powód: dopisek
Alesjaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-09, 18:35   #1838
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Alesjaa Pokaż wiadomość
Dzięki denna mam nadzieję że pozbędę się choć trochę tej tłustości

Megi jak na razie siedzę w domku i smaruję sie tylko cos2 więc z filtrami nie kombinowałam ale od piątku czeka mnie wychodzenie już co dzień więc muszę zacząć o tym myśleć. Mam Avenke i La Rocha, tylko powiedzcie mi czy mogę pudrować twarz, skoro do 2 mcy po zabiegu nie można żadnej kolorówki ale jakos nie wyobrażam sobie wyjść z domu choćby bez pudru i najlepiej zeby troszkę mnie pokolorowił
Aaaaa myślałam o pudrze mineralnym
na avenkę możesz ( an l-r - nie, bo się ichnie filtry destabilizują w połączeniu z czymkolwiek) sypnąć puder sypki TRANSPARENTY Czyli zero w nim koloru
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-09, 18:38   #1839
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość
Ivonako wróciłam własnie z poszukiwań mineralnego transparentnego pudru.Owszem są,ale z talkiem i mikką więc dałam sobie spokój.Lustrując aptekę natrafiłam na emulsję z filtrem 50 Vichy dla cery tłustej i mieszane.Nie lubię tej firmy,ale postanowiłam dać jej szansę bo próbek oczywiście nie mieli Z moją avenką na twarzy w te upały czuję się jakbym miała głowę w piekarniku

Alesjaa mnie też tłustość cery nie opuszcza .Cosmelan ładnie matuje i osusza cerę ale już filtr psuje cały efekt
Megi, Alesjaa z tą głową w piekarniku to ja mam codziennie jak jest ciepło, i to nie zalezy wcale od rodzaju filtra. Znam filtr który jest przeznaczony do cery tłustej i mieszanej i ma działanie matujące niestety filtr 40 - Bioderma Photoderm AKN MAT SPF 40.
Jesli nie możesz używać tego filtra z Lidla CIEN bo jest za tłusty na wyjście, to używaj go przynajmniej jak siedzisz w domu przed komputerem. A próbowałaś go zmatowić wogóle czymś ? Ja na tym zdjeciu co widziałaś to zmatowiona byłam skrobią kukurydzianą dry flo kupioną na mazidłach.
Wogóle to łuszczysz sie jeszcze ? Bo ja tak. I wcale nie jestem blada, wyglądam jakbym była opalona. Koleżanka z pracy powiedziała że wyglądam jakbym miała bardzo staranny makijaż a ja wogóle to miałam tylko sam tusz na rzęsach. Druga też była strasznie zaskoczona jak powiedziałam ze nie mam na twarzy nic oprócz kremu z filtrem, zadnego fluidu, pudru itp.

Rano jak wychodze z domu to na cosmelan nakładam LRP Anthelios XL 50 +, a potem w pracy dosmarowuję się tylko CIEN-iem już, przed wyjsćiem z pracy znów LRP. Na razie nie pusruje tego, bo na tamtym zdjeciu w sobote to po trzech godzinach zaczęła mi sie znowu skóra łuszczyć i wtedy zrobiły sie kluski z tej skrobii i filtra i schodzącego naskórka. Więc chyba dopóki nie zaczniemy stosować 1 x dziennie cos2 (to znaczy na noc) lepiej nie pudrować niczym.
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-09, 18:43   #1840
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Alesjaa ja zaczelam sie pudrowac po 4 tygodniach,no moze po 3 tyg..Uzywalam transparentnych pudrow.Teraz maziam wszystkim,tylko ze ja uzywam Avene filtry(na nia mozesz wszystko uzyc).Twoje czarne kropeczki szybciutko znikna-zobaczysz


Teraz zrobie sobie jakas maske,albo jakis inny krem uzyje,bo nie wytrzymam
Myslalam,ze umre jak sie filtrowalam-taaaak pieklo.Okolic ust,a wlasciwie broda-SWEDZI jak nie wiem co!!!!!!!!!!!!!!!!!To chyba sie od Was zarazilam,tak od czytania to sie na mnie te dolegliwosci rzucily
Postanowilam 2 dni przerwy zrobic z cosmelanem
madziusiu Ty pisalas,ze teraz grubiej smarujesz? I jak tam ,wszystko ok?
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-09, 18:44   #1841
agaaga27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Hm Poradzcie mi ja mam plamy na całej prawej nodze Normalnie masakra Zero spódniczek i spodenek Nie wiem co mam robić Czy wystarczy mi jak kupie sobie tylko cosm2 bez maski A gdzie to mogę wogólę zamówić Czy maskę też da się zamówić
Proszę pomóżcie mi
agaaga27 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-09, 18:53   #1842
Alesjaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 82
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

W piątek ide na szczeście tylko do fryzjera więc spróbuje niczym poza cos i filtrami sie nie maziać tym bardziej że nie mam w domu pudru transparentnego. Zobaczę czy bardzo będę się błyszczeć i czy będzie widać różową buźkę

Ale od poniedziałku wracam do pracy a będę miała co nadrabiać więc pewnie i z wieloma osobami do czynienia to trzeba jako tako wyglądać najwyżej ściągnę pomysł od którejś z Was i powiem, że się na słonku spiekłam Tylko czemu szyja biała
Alesjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-09, 18:55   #1843
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez agaaga27 Pokaż wiadomość
Hm Poradzcie mi ja mam plamy na całej prawej nodze Normalnie masakra Zero spódniczek i spodenek Nie wiem co mam robić Czy wystarczy mi jak kupie sobie tylko cosm2 bez maski A gdzie to mogę wogólę zamówić Czy maskę też da się zamówić
Proszę pomóżcie mi
nastepne biedactwo! A skad ta plama na nodze? Co?Jakiego rodzaju to przebarwienie?
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-09, 19:02   #1844
Alesjaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 82
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
Megi, Alesjaa z tą głową w piekarniku to ja mam codziennie jak jest ciepło, i to nie zalezy wcale od rodzaju filtra. Znam filtr który jest przeznaczony do cery tłustej i mieszanej i ma działanie matujące niestety filtr 40 - Bioderma Photoderm AKN MAT SPF 40.
Jesli nie możesz używać tego filtra z Lidla CIEN bo jest za tłusty na wyjście, to używaj go przynajmniej jak siedzisz w domu przed komputerem. A próbowałaś go zmatowić wogóle czymś ? Ja na tym zdjeciu co widziałaś to zmatowiona byłam skrobią kukurydzianą dry flo kupioną na mazidłach.
Wogóle to łuszczysz sie jeszcze ? Bo ja tak. I wcale nie jestem blada, wyglądam jakbym była opalona. Koleżanka z pracy powiedziała że wyglądam jakbym miała bardzo staranny makijaż a ja wogóle to miałam tylko sam tusz na rzęsach. Druga też była strasznie zaskoczona jak powiedziałam ze nie mam na twarzy nic oprócz kremu z filtrem, zadnego fluidu, pudru itp.

Rano jak wychodze z domu to na cosmelan nakładam LRP Anthelios XL 50 +, a potem w pracy dosmarowuję się tylko CIEN-iem już, przed wyjsćiem z pracy znów LRP. Na razie nie pusruje tego, bo na tamtym zdjeciu w sobote to po trzech godzinach zaczęła mi sie znowu skóra łuszczyć i wtedy zrobiły sie kluski z tej skrobii i filtra i schodzącego naskórka. Więc chyba dopóki nie zaczniemy stosować 1 x dziennie cos2 (to znaczy na noc) lepiej nie pudrować niczym.
Fajnie dziewczyny, że jesteście i na waszych doświadczeniach można podpatrzeć to i owo
Alesjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-09, 19:07   #1845
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość
ivonako wyruszam dzisiaj na poszukiwanie transparentnego pudru mineralnego.Nie wiem nawet czy taki istnieje Muszę czymś przypudrować ten błysk na twarzy.Pora potestować inne filtry chociaż u mnie tez kosmetyczna prowincja Ivonka te zdjęcia to dla ciebie .Niechetnie pokazuję się taka naturalna .Poświęciłam się dla sprawy
Megi nie rozumiem nic z tego, nogi ok zaje...fajne ale buźka przepiękna, zielone cudne gały , tylko pokazywać (i tak po cichu dodam, wyglądasz o 10 lat młodziej od Trawki )

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
Ivonaco i Megi w piątek idę do kontroli znów (już czwarty raz) wiec spytam przy okazji o waszą tłustą skórę, co w takim wypadku robić.
Najlepszy ponoć jest tran z apteki, ale jak to przełknąć. Chyba ze się kupi te co są dla dzieci, smakowe, mietowe lub pomarańczowe.
Masimka bosko by było, gdyby Ci powiedziała co na te nasze tłuste paszcze pocosmelanowo. Tran ponoć jest też w kapsułkach.

Megi Masimka Kupiłam płatki (jakby mi na nogę cosmelan spadł) i chusteczki do pilingu I czekam na dalsze must have

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
Namowimy chyba L_V na cosmelana,to zostanie w koncu u nas na stale,Dobry pomysl,nie!!!!!!!!
Bedziemy mialy Nasza cosmo MAME!!!!!
Buczuś L_V to chyba za młoda na zmarszczki i przebarwienia jest . Ale jak u nas zostanie to cosmelanowa wiedza za jakieś 10lat może być jakby znalazł, czego nikomu nie życzę


Cytat:
Napisane przez Saga76 Pokaż wiadomość
Dziewcz yny juz Was kocham.MAM RODZINE
Dziekuje,az mi cieplej na serduchuBylam dzisiaj grzecznie w szkole i nie moglam sie doczekac,kiedy dopadne komputer i zobacze ile mnie ominelo.A tu taka niespodzianka.
Wczoraj popelnilam grzech straszny,odpuscilam smarowanie cosmelanem.Na policzkach mam takie czerwone plamy,ze az wstyd do ludzi wyjsc.Skora jest tam tak napieta,ze wyglada to jak jakies blizny.Musze odczekac chyba troche.Boje sie,ze zostana mi po tym slady
Jako,ze naleze do rodziny Ivonako,czuje sie zobowiazana do multicytowania,no chociaz proby.Mam nadzieje,ze mi sie uda.
Herbatko, jeżeli chodzi o cosmelanowanie to Madziusia rygor w rodzinie zaprowadza, ale ja to lelum po lelum, wszystko wolno. Smaruj się czym chcesz i kiedy chcesz (pogadamy inaczej jak się wycosmelanię). To multicytowanie to tak dla L_V żeby mniej sprzątała, więcej z nami rozmawiała

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
zmyłam to, co miałam teraz na twarzy i sobie położyłam mój ukochany podkąłd Revlona. Jasny jak dupa młynarza, nie zatyka porów, płynny wiec nie wcieram w skórę i nie ścieram filtrów. Dosyć tych eksperymentów
Ja nie rozumiem co Wy tak z tymi mineralnymi . Jeśli skóra dobrze reaguje na to co masz i to lubisz to po co zmieniać. Ja nie zamierzam szukać podkładów i pudrów mineralnych. Zostanę przy tym co lubię jeśli nic się nie będzie działo.
Wytłumaczcie mi po co wy tych mineralnych szukacie?

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
L_V możesz zdradzić coś wiecej o tych kwasach i retinoidach ? Co i jak stosujesz ? Albo co ja początkująca powinnam zacząć stosować ? Słyszę co chwilę że ktoś stosuje kwasy, ale nie mam zielonego pojęcia o co chodzi, w jakiej formie, jak często i przede wszystkim co to jest. Gdzie sie kupuje i jak stosuje. Diacneal firmy Avene jest do skóry trądzikowej ????
Mam suchą, delikatną skórę. Nigdy żadnych problemów ze skórą, nawet jednego pryszcza, tylko te przebarwienia. Obecnie jestem w trakcie kuracji cosmelanem.
Masimka myślę, że kwasy, retinoidy i cosmelan to byłoby za dużo. Cosmelan to kwasy i retinoidy, mylę się?

Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość
Ivonako wróciłam własnie z poszukiwań mineralnego transparentnego pudru.Owszem są,ale z talkiem i mikką więc dałam sobie spokój.Lustrując aptekę natrafiłam na emulsję z filtrem 50 Vichy dla cery tłustej i mieszane.Nie lubię tej firmy,ale postanowiłam dać jej szansę bo próbek oczywiście nie mieli Z moją avenką na twarzy w te upały czuję się jakbym miała głowę w piekarniku
Megi kiedyś miałam Vichy ale wydawało mi się gorsze od Avenki, też się świeciło. I chyba miało alkohol. Na Vichy nie możesz byle co nakładać bo się zdestabilizuje. Lepiej już weź Avenkę przypudruj jakimkolwiek pudrem sypkim.
ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-09, 19:45   #1846
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Megi nie rozumiem nic z tego, nogi ok zaje...fajne ale buźka przepiękna, zielone cudne gały , tylko pokazywać (i tak po cichu dodam, wyglądasz o 10 lat młodziej od Trawki )


Ivonako naprawdę ? Łykam to jak małpa ..... Niech cholera bierze prawdę

Megi Masimka Kupiłam płatki (jakby mi na nogę cosmelan spadł) i chusteczki do pilingu I czekam na dalsze must have

Grzeczna dziewczynka Słuchaj starszych a bedą z ciebie ludzie !



To multicytowanie to tak dla L_V żeby mniej sprzątała, więcej z nami rozmawiała

Tak ,to było meeeeeeeeeega multicytowanie.Jak ty to kurna robisz ?



Ja nie rozumiem co Wy tak z tymi mineralnymi . Jeśli skóra dobrze reaguje na to co masz i to lubisz to po co zmieniać. Ja nie zamierzam szukać podkładów i pudrów mineralnych. Zostanę przy tym co lubię jeśli nic się nie będzie działo.
Wytłumaczcie mi po co wy tych mineralnych szukacie?

Bo minerały sa naturalne ,nie zapychają i są łatwe w uzyciu!!!Nadają się do stosowania po zabiegach kosmetycznych,goją niedoskonałości skóry,oszczedzaja czas i pieniadze ( tu chyba przesadziłam)


Megi kiedyś miałam Vichy ale wydawało mi się gorsze od Avenki, też się świeciło. I chyba miało alkohol. Na Vichy nie możesz byle co nakładać bo się zdestabilizuje. Lepiej już weź Avenkę przypudruj jakimkolwiek pudrem sypkim.
Wiem,że jest destabilizujace ,ale jesli i tak nic nie wolno to niech się chociaż nie świecę Mam nowego fioła a myslałam,że po cosmelanie ogranicze ilość kosmetyków


I takim oto sposobem przy pomocy ivonako multizacytowałam
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-09, 19:54   #1847
Alesjaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 82
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

A gdzież to się podziewa Castrolek?? Jak tam bużka i plamki?? Znikają mam nadzieję!!

Masimka ile zostało Ci cudo kremu w słoiczku?? Bo ja jak tylko wróce do pracy zacznę się kręcić za nowym żeby mi przypadkiem nie zabrakło Jakoś szybko mi cos2 ze słioka znika, pewnie dlatego że troche przedłużyłam smarowanie 3 razy dziennie a i na plamiaste czoło go nie żałuję A co
Alesjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-09, 19:58   #1848
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

...cholera w piątek się nie cosmelanie ... organizują mi urodziny ... takie z pompą ( nie hydrauliczną ) ... więc chyba nie wypada bym w opasce na przylizanych włosach i masce wystąpiła
... no chyba, że przekonam wszystkich do balu przebierańców Tyle, że laski przebiorą się wtedy za KOKOTY ...a ja za garkotłuka
Więc cosmelan ruszy od poniedziałku ... i będzie buczka
kamilia, z dzieckiem ( mikam) musimy pójśc do doktora ...cholera co to za plamki
denna : kolejna SUPER laska z nami
madzia 7777777777 : ja też myślę, że profesjonalny makijaż na TEN JEDYNY DZIEŃ ... to dobre wyjście
lekkie plameczki : DZIĘKUJE CI Z SERCA CAŁEGO
ivones : to my szwagierki jesteśmy czy kurcze szwagry
agaaga27: welcome
buczka: a czemu Ty mnie po dupie nabiła Własnego zięcia
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-09, 20:17   #1849
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Alesjaa Pokaż wiadomość
A gdzież to się podziewa Castrolek?? Jak tam bużka i plamki?? Znikają mam nadzieję!!

Masimka ile zostało Ci cudo kremu w słoiczku?? Bo ja jak tylko wróce do pracy zacznę się kręcić za nowym żeby mi przypadkiem nie zabrakło Jakoś szybko mi cos2 ze słioka znika, pewnie dlatego że troche przedłużyłam smarowanie 3 razy dziennie a i na plamiaste czoło go nie żałuję A co

Alesjaa zostało mi tak z 1/3 słoiczka, troszkę mnie to jakby zaczyna już stresować, dokłądnie się mu przyglądam w środku kiedy to powinnam dokonac już następnego zakupu. Alesjaa moze razem go na tej Pięknej kupimy ? Ja mogłabym zadzwonić i zamówić dla nas obydwu, przesłałabym ci kase, musiałabyś tam podjechać i to odebrać. I nie żałuj teraz, ja też miałam przedłużone stosowanie 3 x dziennie, ale dzięki temu pozbędziemy się plam. Potem już trzeba będzie tlyko efekt utrzymywać. Lekarka mi powiedziała ze co drugi dzień się bedzię stosować. Więc na pewno na dużo dłuzej starczy i bez

Edytowane przez Masima
Czas edycji: 2008-09-09 o 20:59 Powód: dublet, bo wolny internet - post do usuniecia
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-09, 20:17   #1850
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Alesjaa Pokaż wiadomość
A gdzież to się podziewa Castrolek?? Jak tam bużka i plamki?? Znikają mam nadzieję!!

Masimka ile zostało Ci cudo kremu w słoiczku?? Bo ja jak tylko wróce do pracy zacznę się kręcić za nowym żeby mi przypadkiem nie zabrakło Jakoś szybko mi cos2 ze słioka znika, pewnie dlatego że troche przedłużyłam smarowanie 3 razy dziennie a i na plamiaste czoło go nie żałuję A co

Alesjaa zostało mi tak z 1/3 słoiczka, troszkę mnie to jakby zaczyna już stresować, dokłądnie się mu przyglądam w środku kiedy to powinnam dokonac już następnego zakupu. Alesjaa moze razem go na tej Pięknej kupimy ? Ja mogłabym zadzwonić i zamówić dla nas obydwu, przesłałabym ci kase, musiałabyś tam podjechać i to odebrać. I nie żałuj teraz, ja też miałam przedłużone stosowanie 3 x dziennie, ale dzięki temu pozbędziemy się plam. Potem już trzeba będzie tlyko efekt utrzymywać. Lekarka mi powiedziała ze co drugi dzień się bedzię stosować. Więc na pewno na dużo dłuzej starczy i bez stresów się obędzie, A kiedy do pracy wracasz?

No to sie popisałam teraz. 4 takie same posty. Zastanawiam sie czy ten internet tak nie muli z powodu dużej ilości buszujących wizażanek.
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-09, 20:18   #1851
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

TO JUZ DRUGIE PODEJSCIE ,ZEBY POST WYSLAC
jak sie nie uda to ja nie wiem co zrobie
domciu( teraz w skrocie) kopa Ci w d... dalam ,bo musisz byc pewna,czy Ci geba wyzdrowiala,a nie jakies CHYBA!!!!!!!!!!! No i bardzo dobrze,ze Ci impreze robia w piatek,bo poniedzialek jest NAJLEPSZYM dniem,zeby zaczac sie cosmelanic.
Acha !!!!!!! od dzisiaj jestes moja wnuczka,bo mnie sie cos zaczyna mieszac;
ziec,zona,ciotka.BABCIA teraz bede DLA WSZYSTKICH i AMEN!!!!!!!!

uwaga wysylam
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-09, 20:42   #1852
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
Alesjaa zostało mi tak z 1/3 słoiczka, troszkę mnie to jakby zaczyna już stresować, dokłądnie się mu przyglądam w środku kiedy to powinnam dokonac już następnego zakupu. Alesjaa moze razem go na tej Pięknej kupimy ? Ja mogłabym zadzwonić i zamówić dla nas obydwu, przesłałabym ci kase, musiałabyś tam podjechać i to odebrać. I nie żałuj teraz, ja też miałam
Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
Alesjaa zostało mi tak z 1/3 słoiczka, troszkę mnie to jakby zaczyna już stresować, dokłądnie się mu przyglądam w środku kiedy to powinnam dokonac już następnego zakupu. Alesjaa moze razem go na tej Pięknej kupimy ? Ja mogłabym zadzwonić i zamówić dla nas obydwu, przesłałabym ci kase, musiałabyś tam podjechać i to odebrać. I nie żałuj teraz, ja też miałam przedłużone stosowanie 3 x dziennie, ale dzięki temu pozbędziemy się plam. Potem już trzeba będzie tlyko efekt utrzymywać. Lekarka
Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
Alesjaa zostało mi tak z 1/3 słoiczka, troszkę mnie to jakby zaczyna już stresować, dokłądnie się mu przyglądam w środku kiedy to powinnam dokonac już następnego zakupu. Alesjaa moze razem go na tej Pięknej kupimy ? Ja mogłabym zadzwonić i zamówić dla nas obydwu, przesłałabym ci kase, musiałabyś tam podjechać i to odebrać. I nie żałuj teraz, ja też miałam przedłużone stosowanie 3 x dziennie, ale dzięki temu pozbędziemy się plam. Potem już trzeba będzie tlyko efekt utrzymywać. Lekarka mi powiedziała ze co drugi dzień się bedzię stosować. Więc na pewno na dużo dłuzej starczy i bez
Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
Alesjaa zostało mi tak z 1/3 słoiczka, troszkę mnie to jakby zaczyna już stresować, dokłądnie się mu przyglądam w środku kiedy to powinnam dokonac już następnego zakupu. Alesjaa moze razem go na tej Pięknej kupimy ? Ja mogłabym zadzwonić i zamówić dla nas obydwu, przesłałabym ci kase, musiałabyś tam podjechać i to odebrać. I nie żałuj teraz, ja też miałam przedłużone stosowanie 3 x dziennie, ale dzięki temu pozbędziemy się plam. Potem już trzeba będzie tlyko efekt utrzymywać. Lekarka mi powiedziała ze co drugi dzień się bedzię stosować. Więc na pewno na dużo dłuzej starczy i bez stresów się obędzie, A kiedy do pracy wracasz?

No to sie popisałam teraz. 4 takie same posty. Zastanawiam sie czy ten internet tak nie muli z powodu dużej ilości buszujących wizażanek.
O Masimcia malinowke wypila, albo cosmelan zaczol dzialac
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-09, 20:46   #1853
denna
Rozeznanie
 
Avatar denna
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: COSmos
Wiadomości: 674
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

No własnie- a ja juz myslałam, ze to ja mam zwidy jakieś ))))))))))))
denna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-09, 20:50   #1854
Saga76
Zadomowienie
 
Avatar Saga76
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 031
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Herbatko, jeżeli chodzi o cosmelanowanie to Madziusia rygor w rodzinie zaprowadza, ale ja to lelum po lelum, wszystko wolno. Smaruj się czym chcesz i kiedy chcesz (pogadamy inaczej jak się wycosmelanię). To multicytowanie to tak dla L_V żeby mniej sprzątała, więcej z nami rozmawiała
Na razie odpuszczam 2-3dni,moze wszystko sie zagoi.Balam sie przyznac,zeby Buczacza na mnie nie nakrzyczala,a tu czytam i widze,ze sama robi to samoZaczne sie cosmelanic za kilka dni i musze otworzyc nowy sloiczek.Pierwszy juz sie skonczyl,starczyl na niecale dwa miesiace.
Uciekam kochane,wracam do nauki(na stare lata mi przyszlo).Wolalab ym tu z Wami zostac
Saga76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-09, 20:57   #1855
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cholera, boję się coś więcej jeszcze dziś napisać. Nie jestem w stanie prawie sie zalogować, napisać a co dopiero wysłać.

Buczus a ja chciałam wlaśnie przepis na malinówke. Własnie dostałam 1,5 kg malin, mam 1 l spiryta. I co dalej ? Pisz zanim mnie wywali zupełnie z internetu i maliny spleśnieją.

Nawet nie mogę edytować tamtych postów żeby dublet dla L_V wpisać, bo sie nie da, tak wolno chodzi.
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-09, 21:02   #1856
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Masimcia,a nie mowilam,ze malinowka? Jeszcze nie wypilas,a juz dziala
madziusia kazala malinki zasypac cukrem na cala noc,zeby sok puscily.Jutro zalej wodka,albo spiritem tak na oko.Acha,przelej malinki przez higieniczna szmatke,albo geste sitko.I na zdrowie
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-09, 21:11   #1857
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
Masimcia,a nie mowilam,ze malinowka? Jeszcze nie wypilas,a juz dziala
madziusia kazala malinki zasypac cukrem na cala noc,zeby sok puscily.Jutro zalej wodka,albo spiritem tak na oko.Acha,przelej malinki przez higieniczna szmatke,albo geste sitko.I na zdrowie

A cukru tak na oko ? I wkładać to do lodówki dzisiaj czy nie z tym cukrem ?
Ja mam za to przepis na pyszny likier kokosowy. Zwala z nóg. Smak niekoniecznie moc. Mój TŻ który nie lubi kokosu twierdzi że jest cudowny. Zainteresowanym mogę udostępnić przepisik, ale jutro.
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-09, 21:15   #1858
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
A cukru tak na oko ? I wkładać to do lodówki dzisiaj czy nie z tym cukrem ?
Ja mam za to przepis na pyszny likier kokosowy. Zwala z nóg. Smak niekoniecznie moc. Mój TŻ który nie lubi kokosu twierdzi że jest cudowny. Zainteresowanym mogę udostępnić przepisik, ale jutro.
dawaj przepis na kokosik.Jestem zainteresowana
Cukier tez na oko,nie dawaj do lodowki,bo wydaje mi sie ,ze nie puszcza tak sokow.Tylko przykryj czyms.
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-09, 21:22   #1859
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
dawaj przepis na kokosik.Jestem zainteresowana
Cukier tez na oko,nie dawaj do lodowki,bo wydaje mi sie ,ze nie puszcza tak sokow.Tylko przykryj czyms.

Tak zrobiłam własnie. Przepis na kokosik dam jutro, bo mam w pracy w komputerze, a nie chce na oko teraz podawać, choć też by wyszedł na pewno dobry. Ja uwielbiam kokos w każdej formie więc nie przeszkadzało by mi czy wyszedłby mocniejszy czy słabszy. Ale chce żeby był dokłądnie taki jak ma być.
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-09, 21:37   #1860
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Masimciu to wyslij przepis na kokosowke jutro .Idz spac,zeby pieknie wygladac.Ja tez lece
babcia buczacza

nie ide jeszcze spac
Saga a nie rob za dlugo przewy,od czwartku sie cosmelanisz!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!
Angi moglabys pokazac mi fotke.I jak tam olejek,zamowilas? Ciekawe jaki ma SPF????? Mnie to ciekawi,i ciekawe czy mozna na niego pudrowac?
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:23.