Wszystko o Oriflame cz. III - Strona 102 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-08-19, 18:50   #3031
sweet cherry
Raczkowanie
 
Avatar sweet cherry
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 98
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Cytat:
Napisane przez Cdz Pokaż wiadomość
koleżance chyba się coś pomyliło z pudrem brązującym GG. puder pyłkowy dla mnie jest mocno średni. żadna rewelacja. POmijam już, że cena jest kosmiczna ! puder taki sobie, jeszcze w miarę dobry jest gdy robimy makijaż. nakłada sie wtedy w miarę równomiernie, ale dużo pudru ląduje mi na bluzc i spodniach. do poprawek kompletnie się nie nadaje bo robi nierówne plamy na twarzy. Używanie tego pędzla doprowadza mnie do szału, bo wszystko jest w pudrze, moje ubranie, całe biurko i podłoga. nie polecam. aha... i jeśli chodzi o kolor - jest dość ciemny i do jasnej cery (jeśli uzywasz light ivory) bedzie robił plamy i generalnie wyląda źle.
Cytat:
Napisane przez SdC Pokaż wiadomość
Dokładnie takie same odczucia mam .
Dzięki dziewczyny za odzewChyba się wstrzymam z zakupem...Choć nie powiem...Napaliłam się na niego okropnie
sweet cherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 19:00   #3032
yls
Zadomowienie
 
Avatar yls
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: miasto na prawach powiatu w południowej Polsce, na Górnym Śląsku
Wiadomości: 1 088
GG do yls
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Cytat:
Napisane przez arsuper Pokaż wiadomość
Zrobiłam to samo, tylko szczoteczka się trochę zagięła, bo tusz jest "krótszy". Ale pomysł niezły...
mnie też , ale wolę sobie odgiąć tę z Wondera niż malować się tą mega szczotą z Visions
__________________
yls jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 21:32   #3033
Kalien
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 517
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Cytat:
Napisane przez kashka Pokaż wiadomość
Ja mam zupełnie inne odczucia - wg mnie jest bardzo trwała. Jeśli chodzi o sam zapach to podoba mi się i chętnie używam tej miniaturki, ale na zakup pełnowymiarowego flakonika na razie się nie zdecyduję, takich słodkich zapachów wolę używać zimą.
Właśnie nie wydaje mi się by był nietrwały, ponieważ mój facet mówi, że pachnę nimi jeszcze następnego dnia rano... Niestety ja bardzo słabo wyczuwam ich zapach, nawet zaraz po aplikacji I tak jak wspominałam - dla mnie słodkie to one nie są ani troszkę, bo bardzo lubię słodkie zapachy.
Podobają mi się Diamond Musk, Enigma, Giordani White Gold, Divine Sensual oraz Volare. Liczyłam na to, że Amber Elixir również przypadną mi do gustu, niestety nie mam o nich zdania, ponieważ ich prawie wcale nie czuję Dlatego pytam tutaj, bo nie wiem czy mam je promować i polecać klientkom...
Kalien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 22:27   #3034
malgosia27
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: centrum Polski
Wiadomości: 1 653
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Proszę podajcie mi kod ,oraz cenę lateksowych gąbek do podkładu o ile jeszcze są w ofercie Oriflame,tylko nie tych z Visions
malgosia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-20, 04:29   #3035
Justyna.kociaczek
Rozeznanie
 
Avatar Justyna.kociaczek
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 589
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Cytat:
Napisane przez malgosia27 Pokaż wiadomość
Proszę podajcie mi kod ,oraz cenę lateksowych gąbek do podkładu o ile jeszcze są w ofercie Oriflame,tylko nie tych z Visions

Gąbki z serii O.B. : 13304
__________________
...When you've got nothing - you've got nothing to lose...

27.09.2014r.
Justyna.kociaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-20, 09:05   #3036
malgosia27
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: centrum Polski
Wiadomości: 1 653
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Cytat:
Napisane przez Justyna.kociaczek Pokaż wiadomość
Gąbki z serii O.B. : 13304
Dziękuję,a mogę prosić jeszcze o cenę?
malgosia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-20, 10:11   #3037
revontulet_
Zadomowienie
 
Avatar revontulet_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 117
GG do revontulet_
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Cytat:
Napisane przez malgosia27 Pokaż wiadomość
Proszę podajcie mi kod ,oraz cenę lateksowych gąbek do podkładu o ile jeszcze są w ofercie Oriflame,tylko nie tych z Visions
Jeśli chodzi Ci o takie trójkątne, to już ich nie ma Teraz wprowadzili nowe, w kształcie rombu, ale zużywają więcej podkładu.
__________________





revontulet_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-20, 11:20   #3038
Justyna.kociaczek
Rozeznanie
 
Avatar Justyna.kociaczek
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 589
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Cytat:
Napisane przez malgosia27 Pokaż wiadomość
Dziękuję,a mogę prosić jeszcze o cenę?
Cena katalogowa w promocji: 9.90 zł ( katalog nr 12)
__________________
...When you've got nothing - you've got nothing to lose...

27.09.2014r.
Justyna.kociaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-20, 11:24   #3039
malgosia27
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: centrum Polski
Wiadomości: 1 653
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Cytat:
Napisane przez revontulet_ Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi Ci o takie trójkątne, to już ich nie ma Teraz wprowadzili nowe, w kształcie rombu, ale zużywają więcej podkładu.
Właśnie chodziło mi o te trójkątne-szkoda,że już ich nie ma.Sama jestem konsultantką Oriflame,ale ostatnimi miesiącami"nieczynną":rol leyes: i nawet nie zauważyłam tych gąbek w kształcie rombu-ech starość nie radośćhehe.

---------- Dopisano o 12:24 ---------- Poprzedni post napisano o 12:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Justyna.kociaczek Pokaż wiadomość
Cena katalogowa w promocji: 9.90 zł ( katalog nr 12)
Jeszcze raz dziękuje
malgosia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-20, 13:12   #3040
madzik19071992
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 68
GG do madzik19071992
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

hej mozecie ktos podac linka do katalogu nr 12 z góry dzięki
__________________
Konsultantka 9%

www.nasza-pasja-oriflame.blog.onet.pl
madzik19071992 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-20, 13:21   #3041
malgosia27
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: centrum Polski
Wiadomości: 1 653
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Cytat:
Napisane przez madzik19071992 Pokaż wiadomość
hej mozecie ktos podac linka do katalogu nr 12 z góry dzięki
http://wyslijplik.pl/download.php?sid=GvrdIYn0
malgosia27 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-20, 13:21   #3042
Kalien
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 517
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Cytat:
Napisane przez madzik19071992 Pokaż wiadomość
hej mozecie ktos podac linka do katalogu nr 12 z góry dzięki
http://www.oriflame.pl/prod/offers/N...rontpage.jhtml
Kalien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-20, 13:30   #3043
madzik19071992
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 68
GG do madzik19071992
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

dzieki bardzo a moze ktos ma w pdf bo chcaialabym klientce poslac a to jest na stronie oriflame ;/
__________________
Konsultantka 9%

www.nasza-pasja-oriflame.blog.onet.pl
madzik19071992 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-20, 13:48   #3044
Kalien
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 517
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Cytat:
Napisane przez malgosia27 Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez madzik19071992 Pokaż wiadomość
dzieki bardzo a moze ktos ma w pdf bo chcaialabym klientce poslac a to jest na stronie oriflame ;/
Malgosia27 podała link do strony, na której można ściągnąć PDF...
Poza tym klientce możesz podać stronę www - nie jest ona wyłącznie dla konsultantów, a nie wszyscy potrafią otworzyć PDF (przynajmniej ja znam takie osoby) Przy okazji klientka może poczytać sobie opinie o produktach
Kalien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-20, 14:35   #3045
magdaa_j
Zadomowienie
 
Avatar magdaa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 956
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Witam serdecznie
Jeśli można to i ja chciałabym się dopisać do grona konsultantów Oriflame . Jedenasty katalog jest moim 5. Przeszłam program witamy i ogólnie jestem zadowolona z tego, że trafiłam do Oriflame. Narazie w grupie mam 1 koleżankę. 11 katalog jest dla mnie trochę gorszy, ciężko mi uzbierać te 100pp no i chyba niestety nie dam rady. Spróbuję od następnego, jednak wakacje to dla mnie był ciężki okres- w czasie szkoły jest więcej osób i łatwiej idzie sprzedaż kosmetyków. Na pewno będę pracowała nad tym aby powiększać swoją grupę. Jeszcze się uczę, przeczytałam 3 część tego wątku aby bardziej się zagłębić jak Wy działacie. Moja sponsorka jest bardzo fajna, dużo mi pomaga i ja sama co raz więcej wiem i chcę jak najwięcej sama robić Zobaczymy jak dalej będzie wyglądała moja droga do sukcesu :P
Pozdrawiam
__________________
magdaa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-20, 19:11   #3046
wertusia
Zakorzenienie
 
Avatar wertusia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 028
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Cytat:
Napisane przez wertusia Pokaż wiadomość
Czy jest tu ktoś z Wrocławia kto byłby mi w stanie kupić baze pod makijaż do soboty ? Potrzebuje tą baze na sobote, a nie jestem konsultantką. Chodzi o tą bazę w białej tubce

Naprawdę nikt nie da rady? To bardzo pilne
__________________
WYMIANA - WYMIANA
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1159181


WISH - głównie ubranka i zabawki dla dziewczynki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=50710904
wertusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-20, 19:55   #3047
pomarancza89
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 857
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Cytat:
Napisane przez wertusia Pokaż wiadomość
Naprawdę nikt nie da rady? To bardzo pilne
trochę późno piszesz, ale spróbuj poszukać tak: http://www.ktojestworiflame.pl/

---------- Dopisano o 20:53 ---------- Poprzedni post napisano o 20:51 ----------

albo wpisz w komunikatorze oriflame, miejscowość i tak próbuj może ktoś ma nieruszoną do odsprzedania albo coś ...

---------- Dopisano o 20:55 ---------- Poprzedni post napisano o 20:53 ----------

albo szukaj po allegro;] może ktoś też zapasy wyprzedaje, albo kupił i nie potrzebuje

albo trafisz na konsultantkę co wszystko ma z ori ;];];]
pomarancza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-20, 20:46   #3048
nynka87
Zakorzenienie
 
Avatar nynka87
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Grodzisk - Podlasie :D
Wiadomości: 4 201
GG do nynka87 Send a message via Skype™ to nynka87
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Cytat:
Napisane przez yls Pokaż wiadomość
mnie też , ale wolę sobie odgiąć tę z Wondera niż malować się tą mega szczotą z Visions
e ta szczotka wcale nie jest taka wielka, po zdjęciu z katalogu myślałam że będzie jeszcze większa a sam tusz w ogóle jak się sprawuje?? ja jeszcze nie użyłam na razie
__________________
nynka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-20, 21:07   #3049
revontulet_
Zadomowienie
 
Avatar revontulet_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 117
GG do revontulet_
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Cytat:
Napisane przez magdaa_j Pokaż wiadomość
Witam serdecznie
Jeśli można to i ja chciałabym się dopisać do grona konsultantów Oriflame . Jedenasty katalog jest moim 5. Przeszłam program witamy i ogólnie jestem zadowolona z tego, że trafiłam do Oriflame. Narazie w grupie mam 1 koleżankę. 11 katalog jest dla mnie trochę gorszy, ciężko mi uzbierać te 100pp no i chyba niestety nie dam rady. Spróbuję od następnego, jednak wakacje to dla mnie był ciężki okres- w czasie szkoły jest więcej osób i łatwiej idzie sprzedaż kosmetyków. Na pewno będę pracowała nad tym aby powiększać swoją grupę. Jeszcze się uczę, przeczytałam 3 część tego wątku aby bardziej się zagłębić jak Wy działacie. Moja sponsorka jest bardzo fajna, dużo mi pomaga i ja sama co raz więcej wiem i chcę jak najwięcej sama robić Zobaczymy jak dalej będzie wyglądała moja droga do sukcesu :P
Pozdrawiam
Oby więcej takich osób Z własnej woli czyta cały wątek i ma fajną sponsorkę i w ogóle entuzjazm bije z tego posta
Powodzenia! W oriflame i na maturze 2010 - przybij
Witamy w wątku
__________________





revontulet_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-20, 21:37   #3050
magdaa_j
Zadomowienie
 
Avatar magdaa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 956
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Cytat:
Napisane przez revontulet_ Pokaż wiadomość
Oby więcej takich osób Z własnej woli czyta cały wątek i ma fajną sponsorkę i w ogóle entuzjazm bije z tego posta
Powodzenia! W oriflame i na maturze 2010 - przybij
Witamy w wątku
dziękuję za miłe powitanie

Zastanawiam się nad jedną rzeczą- ja raczej nie uzbieram 100pp, moja koleżanka uzbierała 65pp jutro może coś jeszcze jej przybędzie do 11 katalogu. Możliwe, że moja sponsorka dołoży coś do jej zamówienia żeby uzbierała te 100pp i zaczęła program witamy [ja w pierwszym katalogu też miałam chyba 70pp i sponsorka mi pomogła dobić do 100] chciałabym żeby ta koleżanka jakoś miło zaczęła swoją przygodę w Oriflame i jak coś to powinnam chyba jej pomóc żeby te 100pp miała? nie wiem czy dobrze myślę i odpowiednio rozumuję
__________________
magdaa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-21, 03:45   #3051
Justyna.kociaczek
Rozeznanie
 
Avatar Justyna.kociaczek
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 589
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Cytat:
Napisane przez magdaa_j Pokaż wiadomość
dziękuję za miłe powitanie

Zastanawiam się nad jedną rzeczą- ja raczej nie uzbieram 100pp, moja koleżanka uzbierała 65pp jutro może coś jeszcze jej przybędzie do 11 katalogu. Możliwe, że moja sponsorka dołoży coś do jej zamówienia żeby uzbierała te 100pp i zaczęła program witamy [ja w pierwszym katalogu też miałam chyba 70pp i sponsorka mi pomogła dobić do 100] chciałabym żeby ta koleżanka jakoś miło zaczęła swoją przygodę w Oriflame i jak coś to powinnam chyba jej pomóc żeby te 100pp miała? nie wiem czy dobrze myślę i odpowiednio rozumuję

Witaj

Oczywistym jest, że nie masz takiego obowiązku. Twoją konsultantkę można porównać do maleńkiego dziecka, które dopiero uczy się chodzić. Każdą informację chłonie jak gąbka wodę i Tu właśnie leży Twój obowiązek. Odwołując się do mojego porównania musisz pomóc koleżance stawiać pierwsze kroki, trzymać za rękę, do czasu aż będzie gotowa do samodzielnego spaceru w drodze do sukcesu Pomagaj przy upadkach, zawsze motywuj do dalszej pracy. Stłuczone kolanko to nie powód by się poddawać. Nie pozwól stać w miejscu, stojąc tak naprawdę cofa się bo reszta idzie naprzód.

Co do podbijania zamówień, śmiało pomagaj, ale nic na siłę. Twoja sponsorka na pewno ma wyższą pozycje w Oriflame. Zapewne napływają jej zamówienia w ciągu całego katalogu kilkakrotnie. Zatem może sobie pozwolić na pomoc swoim konsultantom. W końcu zależy jej też byście osiągnęły profity a tym samym przyczyniły się po części i do jej sukcesu. Reasumując jeżeli nie będziesz sama składała zamówienia- dołóż punkty koleżance.
Chociaż nagrody w programie witamy ładnie motywują, trzeba to przyznać Decyzja już należy do Ciebie.
__________________
...When you've got nothing - you've got nothing to lose...

27.09.2014r.
Justyna.kociaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-21, 09:50   #3052
magdaa_j
Zadomowienie
 
Avatar magdaa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 956
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Cytat:
Napisane przez Justyna.kociaczek Pokaż wiadomość
Witaj

Oczywistym jest, że nie masz takiego obowiązku. Twoją konsultantkę można porównać do maleńkiego dziecka, które dopiero uczy się chodzić. Każdą informację chłonie jak gąbka wodę i Tu właśnie leży Twój obowiązek. Odwołując się do mojego porównania musisz pomóc koleżance stawiać pierwsze kroki, trzymać za rękę, do czasu aż będzie gotowa do samodzielnego spaceru w drodze do sukcesu Pomagaj przy upadkach, zawsze motywuj do dalszej pracy. Stłuczone kolanko to nie powód by się poddawać. Nie pozwól stać w miejscu, stojąc tak naprawdę cofa się bo reszta idzie naprzód.

Co do podbijania zamówień, śmiało pomagaj, ale nic na siłę. Twoja sponsorka na pewno ma wyższą pozycje w Oriflame. Zapewne napływają jej zamówienia w ciągu całego katalogu kilkakrotnie. Zatem może sobie pozwolić na pomoc swoim konsultantom. W końcu zależy jej też byście osiągnęły profity a tym samym przyczyniły się po części i do jej sukcesu. Reasumując jeżeli nie będziesz sama składała zamówienia- dołóż punkty koleżance.
Chociaż nagrody w programie witamy ładnie motywują, trzeba to przyznać Decyzja już należy do Ciebie.
Moja sponsorka już ma dosyć wysoką rangę że tak powiem, i mówiła, żebym się nie martwiła i jak coś ona pomoże koleżance aby miała te 100pp. Przez program witamy ona mi zawsze dokładała te pp w razie gdy mi brakowało. Powiedziała też, żebym koleżance nic nie mówiła o tym, aby na razie dała z siebie wszystko i postarała się zdobyć jak największą ilość zamówień. Na pewno by ją to bardziej zmotywowało gdyby miała już pierwszą część programu witamy za sobą [tak jak ze mną było ]. Zobaczymy jak dalej będzie, ja wiem że nie ma nic za darmo dlatego jak niektórzy od razu by chcieli przyjść i mieć stanowisko managera za nic to trochę mnie to śmieszy [od niektórych znajomych słyszałam takie gadki i musiałam ich trochę prostować, bo co niektórzy ciągle się pytają czy ja mam z tego jakiś zysk. Ja nie tylko przyszłam tu żeby zarabiać, ale po prostu lubię kosmetyki, chciałabym brać udział w szkoleniach itp. ]
__________________
magdaa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-21, 11:07   #3053
Kalien
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 517
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Cytat:
Napisane przez magdaa_j Pokaż wiadomość
Moja sponsorka już ma dosyć wysoką rangę że tak powiem, i mówiła, żebym się nie martwiła i jak coś ona pomoże koleżance aby miała te 100pp. Przez program witamy ona mi zawsze dokładała te pp w razie gdy mi brakowało. Powiedziała też, żebym koleżance nic nie mówiła o tym, aby na razie dała z siebie wszystko i postarała się zdobyć jak największą ilość zamówień. Na pewno by ją to bardziej zmotywowało gdyby miała już pierwszą część programu witamy za sobą [tak jak ze mną było ]. Zobaczymy jak dalej będzie, ja wiem że nie ma nic za darmo dlatego jak niektórzy od razu by chcieli przyjść i mieć stanowisko managera za nic to trochę mnie to śmieszy [od niektórych znajomych słyszałam takie gadki i musiałam ich trochę prostować, bo co niektórzy ciągle się pytają czy ja mam z tego jakiś zysk. Ja nie tylko przyszłam tu żeby zarabiać, ale po prostu lubię kosmetyki, chciałabym brać udział w szkoleniach itp. ]
Widzisz., każdy zaczyna inaczej. Moja sponsorka nic mi nie pomogła... Jej rola skończyła się na wypełnieniu swoimi danymi formularza wniosku, który musiałam już sama sobie zanieść do biura i wszystkiego musiałam nauczyć się sama Jednakże już w pierwszym katalogu miałam 200 PP, a potem w każdym następnym minimum 100 PP i nie mam problemu z ich uzbieraniem, mimo że mam stałą (czyt. niepowiększającą się) grupę klientek (głównie sąsiadki i rodzina). Natomiast nie mogę znaleźć osoby, która chciałaby zostać konsultantką, a mam predyspozycje na dobrą sponsorkę, właśnie taką, która pomoże, wytłumaczy i będzie cierpliwa A Oriflame, to dla mnie głównie hobby (zwłaszcza, że prawie nic nie zarabiam), ponieważ podobnie jak Ty lubię kosmetyki Ważne jest żeby współpracować ze sobą, a nie współzawodniczyć, bo to pierwsze przynosi większe korzyści
Kalien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-21, 11:21   #3054
magdaa_j
Zadomowienie
 
Avatar magdaa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 956
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Cytat:
Napisane przez Kalien Pokaż wiadomość
Widzisz., każdy zaczyna inaczej. Moja sponsorka nic mi nie pomogła... Jej rola skończyła się na wypełnieniu swoimi danymi formularza wniosku, który musiałam już sama sobie zanieść do biura i wszystkiego musiałam nauczyć się sama Jednakże już w pierwszym katalogu miałam 200 PP, a potem w każdym następnym minimum 100 PP i nie mam problemu z ich uzbieraniem, mimo że mam stałą (czyt. niepowiększającą się) grupę klientek (głównie sąsiadki i rodzina). Natomiast nie mogę znaleźć osoby, która chciałaby zostać konsultantką, a mam predyspozycje na dobrą sponsorkę, właśnie taką, która pomoże, wytłumaczy i będzie cierpliwa A Oriflame, to dla mnie głównie hobby (zwłaszcza, że prawie nic nie zarabiam), ponieważ podobnie jak Ty lubię kosmetyki Ważne jest żeby współpracować ze sobą, a nie współzawodniczyć, bo to pierwsze przynosi większe korzyści
też tak myśle dziękuję za dobre słowa

Justynka.kociaczek -"Nie pozwól stać w miejscu, stojąc tak naprawdę cofa się bo reszta idzie naprzód."
te słowa również wzięłam sobie do serca
__________________
magdaa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-21, 12:55   #3055
Cdz
Zakorzenienie
 
Avatar Cdz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 296
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

dziewczyny potrzebuję szybkiej odpowiedzi:

jaki jest teraz programi witamy? bony 20,30 i 40zł? (wynika tak ze strony)
a wpisowe wynosi 19zł czy 1zł?
już troche wypadłam z tego wszystkiego
__________________
Mój sutasz

http://madewithmarmelade.blogspo t.com/

06/05/2015 Nowe kolczyki : szalony bollywood!
Cdz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-21, 12:59   #3056
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21 726
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

PW 20,30 i 40zl
Wpisowe 19zl, jesli zrobi 200pp to zwrot wpisowego.

Nowa kampania rekrutacyjna bedzie chyba w 13ook.
__________________
My / "Tak" / Ślub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Antoś - 12.02.2017
JennyAniolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-21, 13:02   #3057
Cdz
Zakorzenienie
 
Avatar Cdz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 296
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Cytat:
Napisane przez JennyAniolek Pokaż wiadomość
PW 20,30 i 40zl
Wpisowe 19zl, jesli zrobi 200pp to zwrot wpisowego.

Nowa kampania rekrutacyjna bedzie chyba w 13ook.
dzięki serdeczne
__________________
Mój sutasz

http://madewithmarmelade.blogspo t.com/

06/05/2015 Nowe kolczyki : szalony bollywood!
Cdz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-21, 16:57   #3058
yls
Zadomowienie
 
Avatar yls
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: miasto na prawach powiatu w południowej Polsce, na Górnym Śląsku
Wiadomości: 1 088
GG do yls
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Cytat:
Napisane przez nynka87 Pokaż wiadomość
e ta szczotka wcale nie jest taka wielka, po zdjęciu z katalogu myślałam że będzie jeszcze większa a sam tusz w ogóle jak się sprawuje?? ja jeszcze nie użyłam na razie
no może i nie jest mega, ale ja się przyzwyczaiłam do skromnych rozmiarów Wondera, więc dla mnie to duuża zmiana

Z samego tuszu jestem średnio zadowolona, jest wodnisty, jak pomaluję oko, to i przy okazji powiekę, a już bardzo się staram, żeby malować tylko rzęsy
Nie widzę,żadnych rewelacji. Nawet skromnych jak na jego cenę.
Osobiście nie polecam i nigdy więcej nie kupię.
__________________
yls jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-21, 17:14   #3059
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Cytat:
Napisane przez mordka60 Pokaż wiadomość
Witam, od dłuższego czasu śledzę uważnie wszystkie wpisy na forum, i zdobyłam się na odwagę aby prosić was o pomoc. Otóż, w Oriflame jestem już od dłuższego czasu, nie robię regularnych zamówień dlatego też "Moja Pani Sponsor" przestała się mną zajmować, gdy dzwonię do niej z pytaniem to zawsze jest bardzo zajęta, i nigdy nie oddzwania
Nie ukrywam że chciałabym się "piąć" do góry, dlatego też chciałabym zorganizować jakieś spotkanie kosmetyczne, ale kompletnie nie wiem za co się zabrać. Proszę doradźcie mi jakie kosmetyki mam zakupić na ten pokaz aby zachęcić potencjalne "przyszłe konsultantki" bądź klientki.
I prosiłabym o ogólny zarys tego jak ma taki pokaz wyglądać, jeśli ktoś by mógł mi odpowiedzieć to z góry serdecznie dziękuję
Dawno, dawno temu.. W mojej niewielkiej miejscowości odbywały się w Domu Kultury takie pokazy co miesiąc ( może częściej) organizowały je dwie panie. Nie przypominam sobie żadnych pokazów makijażu. To była taka rozmowa o kosmetykach połączona z ich prezentacją. Panie konsultantki miały ze sobą sporo kosmetyków i można było je od razu zakupić. Bardzo lubiłam chodzić na takie spotkania.
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-21, 17:55   #3060
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Cytat:
Napisane przez Kalien Pokaż wiadomość
Widzisz., każdy zaczyna inaczej. Moja sponsorka nic mi nie pomogła... Jej rola skończyła się na wypełnieniu swoimi danymi formularza wniosku, który musiałam już sama sobie zanieść do biura i wszystkiego musiałam nauczyć się sama Jednakże już w pierwszym katalogu miałam 200 PP, a potem w każdym następnym minimum 100 PP i nie mam problemu z ich uzbieraniem, mimo że mam stałą (czyt. niepowiększającą się) grupę klientek (głównie sąsiadki i rodzina). Natomiast nie mogę znaleźć osoby, która chciałaby zostać konsultantką, a mam predyspozycje na dobrą sponsorkę, właśnie taką, która pomoże, wytłumaczy i będzie cierpliwa A Oriflame, to dla mnie głównie hobby (zwłaszcza, że prawie nic nie zarabiam), ponieważ podobnie jak Ty lubię kosmetyki Ważne jest żeby współpracować ze sobą, a nie współzawodniczyć, bo to pierwsze przynosi większe korzyści
Ja bym na Twoim miejscu czuła się fajniej, że nikt nie pomagał Ci zbierać zamówienia, że sama doszłaś do wielu rzeczy, nikt za Ciebie tego nie zrobił czy nie pomógł. Wszystko zawdzięczas sobie. Jesteś wielka!
Tak na to patrz, a nie że jesteś gorsza od innych, bo sponsor olewa.
Mój sponsor też się mną od dawna nie interesuje. Wielu dyrektorów jest częścią fajnych diamentowych grup, a ja nie mam oparcia w swoim złotym czy diamentowym dyrektorze. Swojego nadsponsora-dyrektora poznałam dopiero teraz na Letniej Konfrenecji - trochę pogadaliśmy i tyle miałam z nim kontaktu.
Sama pracuję ze swoimi ludźmi, nikt z góry mi nie pomaga.
Mam zaprzyjaźnionych dyrektorów z innych grup zupełnie i czasem zapraszają na mnie i kilka osob ode mnie na szkolenia wyjazdowe jakie organizują. Mój sponsor takich nie robi. Z czasem sama pewnie zrobię, ale póki co korzystam z uprzejmości życzliwych ludzi.
Fajne to oriflame Wiele osób nie patrzy na to, że nie przynależych do ich grupy, a i tak się z Tobą przyjaźnią, podpowiadają...
__________________
Ty też możesz pomóc dzieciom spełnić ich marzenia
Ash jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:43.