Od niemowlaka aż do roczniaka, teraz kolejny etap-mały rozrabiaka!!! VII/VIII 2009 - Strona 106 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-29, 11:59   #3151
Wojtusia
Zakorzenienie
 
Avatar Wojtusia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 6 456
Dot.: Od niemowlaka aż do roczniaka, teraz kolejny etap-mały rozrabiaka!!! VII/VIII 2

a Svi zapomniałam ci napisać
Oli ostatnio zjadla troszke kurczaka z sosem -słodko kwaśnym (domowej roboty) i w nim była papryka też, nastepnego dnia zrobiła kupkę i tez całą dupkę miała czerwoną ze szok, bepanthen nic nie pomagał, ale po maści witaminowej znikneło ładnie. mysle własnie ze to po tym sosie, papryce.

---------- Dopisano o 12:59 ---------- Poprzedni post napisano o 12:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Karolinak82 Pokaż wiadomość
no i bardzo dobrze
tez tak mysle
Wojtusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 12:06   #3152
agga19851985
Wtajemniczenie
 
Avatar agga19851985
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 144
Dot.: Od niemowlaka aż do roczniaka, teraz kolejny etap-mały rozrabiaka!!! VII/VIII 2

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
hej Wam
nie wyspalam sie, migrene mialam
i nic mi sie nie chce teraz


ja nie mam bramek, zreszta moje dziecko nie potrafi sie samo soba zajac wiec mam przerabane

migrena
wcale się nie dziwię że nic ci się nieche, wczoraj na wizazu do p[ółnocy buszowałyście

no co ty mówisz? jak to nawet chwilę się sobą nie zajmie? Przecięż dużo siedzisz na wizażu a Marci pewnie w tym czasię się bawi, czy nie?

Cytat:
Napisane przez Wojtusia Pokaż wiadomość
stosuje się, moja ginka mi mówiła i sama rozważam tą formę, bo mąż buntuje się na gumki


jakich płynów do płukania używacie?
nigdy w życiu z mężem gumki nie użyliśmi

Silan dla siebie i Alana. Slicznie pachnie.

Cytat:
Napisane przez anusia_82 Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Nie nadrabiam mężuś wrócił


Cytat:
Napisane przez Wojtusia Pokaż wiadomość
reszta same błyszczące, pikowane, beznadziejne wg mnie. moze jeszcze cos tam bym znalazła, ale mężowi absolutnie się nie podobają, stwierdził, ze to dla gimnazjalistek dobre a nie dla mnie ehhh

a jeszcze była fajna w diversie, ale biała niestety, a czarna była tylko L, za duża... już chyba miesiąc chodzę za kurtką i kupić nie mogę.
te błyszczące kurtki są obrzydliwe jak dla mnie.
dla męża, co on wygaduje o żonce.
Ja szukam kurtki już prawie od lata i chyba zostanę w jesiennym płaszczu bo nic znaleźć nie mogę

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
Hej
U nas nocka rowniez nieciekawa, Antonio obudzil sie o 2 z placzem i temp powyzej 38, ponad godzine nie mogl zasnac. Rano znowu byl placz, nie chcial mleka, zjadl troche sniadania, ewidentnie jeczy, bo mu cos jest. O 10 znowu mial temp powyzej 38. Zadnych innych objawow.
A ja mam dzis nocke . Moja pierwsza mysl byla, zeby nie isc do pracy, ale to chyba zeby i maz powinien sobie poradzic w takiej sytuacji, poza tym tak mnie zdenerwowal w tej nocy i rano, ze mam go dosyc

Z tego co pamiętam to mąż walczył już z 40 stopniową gorączką u Antka i dał radę więc teraz pewnie też będzie ok

Cytat:
Napisane przez Wojtusia Pokaż wiadomość
ostatnio instruktor powiedział mi ze wyglądam na 23 lata
hmmm a instruktor żonaty? dzieciaty?


Dzieeeeeeń doooooobryyyy paaaaaanioooooom
Pamiętacie jak w podstawówce mówiło się tak gdy nauczyciel wchodził do klasy śmieszne to było.

Młody śpi, obiad podszykowany, dziś serwuję kotlety z jajek z ryżem i może ogórki w śmietanie. Ciekawe co Alan na to.
agga19851985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 12:07   #3153
Wojtusia
Zakorzenienie
 
Avatar Wojtusia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 6 456
Dot.: Od niemowlaka aż do roczniaka, teraz kolejny etap-mały rozrabiaka!!! VII/VIII 2

http://www.*******/tagi/t4855-malenstwo tu w aptekach jest teraz jakas akcja, program rabatowy dla mam w ciaży bądź z małym dzieckiem, zainteresowane niech sobie poczytają, ja narazie nie wgłębiałam sie bo nie mam juz czasu za bardzo.
Wojtusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 12:07   #3154
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Od niemowlaka aż do roczniaka, teraz kolejny etap-mały rozrabiaka!!! VII/VIII 2

rozbiorka escady:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post22944018

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
nic, najwyżej kiedyś moze przy okazji zapodasz mi jakąś małą odlewkę

Cytat:
Napisane przez Wojtusia Pokaż wiadomość
Svi a kiedy rozbierasz escade?
bo bede dzisiaj w perfumerii to bym powąchała
juz rozbieram
ale kupowac bede w polowie listopada
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 12:07   #3155
UnholyOne
Ola-Unhola
 
Avatar UnholyOne
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 13 322
Dot.: Od niemowlaka aż do roczniaka, teraz kolejny etap-mały rozrabiaka!!! VII/VIII 2

Dziewczyny, nie naprawiłam lapka. Na razie go schowałam (mam wymówkę, ze sprzątałam). Chciałabym uruchomić go przez TV, ale nie mogę znaleźć kabla. Wie, ze gdzies jest, ale nie mogę znaleźć i się nie składa - brak czasu.

Dzięki za chęć pomocy.
Jak sobie w przyszłym tyg nie dam rady, odezwę się
__________________
UnholyOne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 12:08   #3156
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: Od niemowlaka aż do roczniaka, teraz kolejny etap-mały rozrabiaka!!! VII/VIII 2

Karola, nie bij i tak swoje odcierpi, juz ja sie o to postaram
__________________
O książkach
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 12:08   #3157
Wojtusia
Zakorzenienie
 
Avatar Wojtusia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 6 456
Dot.: Od niemowlaka aż do roczniaka, teraz kolejny etap-mały rozrabiaka!!! VII/VIII 2

o wykropkowało linka no to moze tak http://www.d o z . p l/ ta g i/t4855-malenstwo

Edytowane przez Wojtusia
Czas edycji: 2010-10-29 o 12:09
Wojtusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-29, 12:09   #3158
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Od niemowlaka aż do roczniaka, teraz kolejny etap-mały rozrabiaka!!! VII/VIII 2

Svi, jutro wyjeżdżam - będę dopiero w czwartek w Szczecinie
możesz wpaść dziś - do domu albo do gabinetu po południu albo w przyszłym tygodniu
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 12:14   #3159
Wojtusia
Zakorzenienie
 
Avatar Wojtusia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 6 456
Dot.: Od niemowlaka aż do roczniaka, teraz kolejny etap-mały rozrabiaka!!! VII/VIII 2

Cytat:
Napisane przez agga19851985 Pokaż wiadomość

nigdy w życiu z mężem gumki nie użyliśmi

te błyszczące kurtki są obrzydliwe jak dla mnie.
dla męża, co on wygaduje o żonce.
Ja szukam kurtki już prawie od lata i chyba zostanę w jesiennym płaszczu bo nic znaleźć nie mogę



Z tego co pamiętam to mąż walczył już z 40 stopniową gorączką u Antka i dał radę więc teraz pewnie też będzie ok


hmmm a instruktor żonaty? dzieciaty?


Dzieeeeeeń doooooobryyyy paaaaaanioooooom
Pamiętacie jak w podstawówce mówiło się tak gdy nauczyciel wchodził do klasy śmieszne to było.

Młody śpi, obiad podszykowany, dziś serwuję kotlety z jajek z ryżem i może ogórki w śmietanie. Ciekawe co Alan na to.
ale pewnie tabl. bierzesz...
ja płaszczyk mam, w sumie znudził mi sie juz, wolalabym kurtke kupic

instruktor zonaty, dzieciaty, młody, nie w moim typie, ale głos ma taki hmm, fajny jakis, ze fajnie sie go słucha. ogolnie przyjemny typ

my mowilismy "dzien dobry pani kluski z truskawkami "
Wojtusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 12:15   #3160
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Od niemowlaka aż do roczniaka, teraz kolejny etap-mały rozrabiaka!!! VII/VIII 2

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
Svi, jutro wyjeżdżam - będę dopiero w czwartek w Szczecinie
możesz wpaść dziś - do domu albo do gabinetu po południu albo w przyszłym tygodniu
spoko nie spieszy sie, wazne, ze jest i czeka
narazie mam sie czym psikac wiec moge wziac pozniej *
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 12:15   #3161
Wojtusia
Zakorzenienie
 
Avatar Wojtusia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 6 456
Dot.: Od niemowlaka aż do roczniaka, teraz kolejny etap-mały rozrabiaka!!! VII/VIII 2

Svi. ja odpadam z escady, bo to chyba taki świażak-słodziak. poczekam na coś innego.

a nasz ogrodek juz wysłany jest?
Wojtusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-29, 12:15   #3162
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Od niemowlaka aż do roczniaka, teraz kolejny etap-mały rozrabiaka!!! VII/VIII 2

a masz jeszcze te strzykawki z tym lakierem? bo jesli tak to wzielabym od Ciebie jedna na wyplate i odebrala razem

a gdzie jedziesz?
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 12:17   #3163
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: Od niemowlaka aż do roczniaka, teraz kolejny etap-mały rozrabiaka!!! VII/VIII 2

Heeej!!
Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość

Aaaa, czy w Polsce stosuje sie juz krazek antykoncepyjny Nuva Ring? Zawiera hormony i wklada sie go do pochwy na 3 tyg, wyciaga, tydzien przerwy, zaklada nowy itd itp czyli tak jak tabletki. Mozna go miec w czasie stosunku, mozna tez wyciagnac na max 3 godziny.
Musze wybrac sie do poradni planowania rodziny i zdecydowac sie na jakas antykoncepcje, bo tabletki mi nie podeszly i zawsze nie mam czasu isc po recepte, jak skoncze wszystkie opakowania. Myslalam o Mirenie, ale to 150 funtow, wiec nie wiem, czy w tym roku, a musze cos do tego czasu. Nie chce implantu, plasterkow, ani Depo-Provery. Tabletek tez niespecjalnie
Ja używam, od 3 cykli Przerzuciłam się z Yasminelle, bo miałam okropne migreny przed okresem. Teraz wszystko zniknęło. Jak wyjęłam pierwszy krążek z opakowania to się przeraziłam jak ja go tam upchnę ale jest spoko, odrobina wprawy i jest niewyczuwalny
Cytat:
Napisane przez UnholyOne Pokaż wiadomość
Chyba cos dla mnie, bo właśnie zapodziałam pensetę
Cytat:
Napisane przez czekoladka21 Pokaż wiadomość
c
Svi oo super bedziesz sie rozbieraca jakie perfumy masz zamiar obnazac??
Fajnie to brzmi
Cytat:
Napisane przez Wojtusia Pokaż wiadomość
o wykropkowało linka no to moze tak http://www.d o z . p l/ ta g i/t4855-malenstwo
Znów wykropkowało a nie, przepraszam, rozciągnęłaś tekst
A co do prania, to ja już od kilku ładnych miesięcy piorę rzeczy całej rodziny razem. Używam Persila, Perwolla i normalnych zapachowych płynów do płukania. Z tym, że dodaję dodatkowe płukanie przy każdym cyklu prania. Adasiowi nic nie jest, żadnej wysypki, podrażnień.
truheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 12:19   #3164
agga19851985
Wtajemniczenie
 
Avatar agga19851985
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 144
Dot.: Od niemowlaka aż do roczniaka, teraz kolejny etap-mały rozrabiaka!!! VII/VIII 2

Cytat:
Napisane przez Wojtusia Pokaż wiadomość
ale pewnie tabl. bierzesz...
ja płaszczyk mam, w sumie znudził mi sie juz, wolalabym kurtke kupic

instruktor zonaty, dzieciaty, młody, nie w moim typie, ale głos ma taki hmm, fajny jakis, ze fajnie sie go słucha. ogolnie przyjemny typ

my mowilismy "dzien dobry pani kluski z truskawkami "
od roku do tego czasu było bez zabezp. (przerywany)

ja tez mam płaszcz ale sprzed 3 lat, bleee. Już wolę zostać w cienkim płaszczyku

mozna z zamkniętymi oczami żeby tylko głos słyszeć

agga19851985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 12:19   #3165
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Od niemowlaka aż do roczniaka, teraz kolejny etap-mały rozrabiaka!!! VII/VIII 2

dajcie linki do jakis fajnych i niedrogich bodow
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 12:20   #3166
megi b
Wtajemniczenie
 
Avatar megi b
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 706
Dot.: Od niemowlaka aż do roczniaka, teraz kolejny etap-mały rozrabiaka!!! VII/VIII 2

Cześć
Cytat:
Napisane przez Texasik Pokaż wiadomość
I moja nauczycielka wybrala mnie jako jedna z pieciu dziewczyn do reprezentowania naszego collegu na pokazach Beauty w Birmingham . Szkoda , ze nie moge jechac . Nie dostane urlopu z pracy , no i nie mam z kim Danielka zostawic .
Gratulacje może jednak uda Ci się wyrwać

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
Antonio tak mnie nie wita, wrecz sie nie cieszy, kiedy go odbieram od niani i poczatkowo zawsze nie chce isc, ale to z powodu dziewczynek, ktore uwielbia. To moge jeszcze przezyc, ale kiedy wracam z nocki i jeczy na moj widok, ze lzami w oczach lub mnie ignoruje, to mi przykro .
Amelia też do wylewnych nie należy. Jakoś szczególnie się nie cieszy jak wracam po kilku godzinach, a nawet kiedyś chowała się w babci ramionach żebym jej nie wzięła Przyjdzie i czas na nas

Cytat:
Napisane przez aannuullaa Pokaż wiadomość
Dziękuję kochane za troskę, u mnie ok, mała pokazuje charakterek od kilku dni, ząbki chyba też w tym pomagają... Martek buczący i płaczący o wszystko,sama kobieta nie wie czego chce - każda z nas stara się udowodnić, że to ona rządzi w domu
Amelia dzisiaj mnie chciała z równowagi wyprowadzić, ale się nie dałam Cierpliwości
Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
A my mamy dziś wizytę u lekarza na 18.30 , a o tej porze to Kubuś kolację zaczyna jeść . No ale nic to, bo potem lekarza nie będzie i blada
Heh ciekawe co lekarz powie

Cytat:
Napisane przez cinusiowa Pokaż wiadomość
Wie może ktoś ile czasu po chorobie można szczepić dziecko?
Ja się pytałam lekarza kiedy możemy szczepić po tym jak Amelka miała ZUM i powiedział, że przez ok 3 tygodnie musi być zdrowa na tip top

Cytat:
Napisane przez Wojtusia Pokaż wiadomość
jakich płynów do płukania używacie?
A ja używam ostatnio płyn do płukania z Biedronki niebieski, wyczytałam gdzieś na wizażu że fajny jest i rzeczywiście ładny zapach i długo się otrzymuje

Cytat:
Napisane przez UnholyOne Pokaż wiadomość
Widziałam kiedyś filmik tej dziewczyny, ale sama nie próbowałam

Cytat:
Napisane przez czekoladka21 Pokaż wiadomość
dzisiaj mala sie tak wiercila ze efektem byla zmian mokrej pizamiki echhhh
Amelia też dzisiaj przesikała bodziaka pierwszy raz od nie pamiętam kiedy.

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
U nas nocka rowniez nieciekawa, Antonio obudzil sie o 2 z placzem i temp powyzej 38, ponad godzine nie mogl zasnac. Rano znowu byl placz, nie chcial mleka, zjadl troche sniadania, ewidentnie jeczy, bo mu cos jest. O 10 znowu mial temp powyzej 38. Zadnych innych objawow.
A ja mam dzis nocke . Moja pierwsza mysl byla, zeby nie isc do pracy, ale to chyba zeby i maz powinien sobie poradzic w takiej sytuacji, poza tym tak mnie zdenerwowal w tej nocy i rano, ze mam go dosyc
O kurka, z czego ta gorączka? zęby?


U nas nie ciekawie. Zaraziliśmy moją mamę tym pie... wirusem i od rana ledwo żywa, co chwilę do łazienki latała i odwodniła się w kilka godzin właśnie poszła do przychodni, może ją podłączą do kroplówki, a jak nie to szpital.
Czekam aż małż wstanie ok 15 i my też jedziemy do przychodni bo Amelia kaszle nie podoba mi się to bo to taki świszczący kaszel jak przy oskrzelach a tu długi weekend i nie chcę jej tak zostawiać.


I pytanie: co podać dorosłemu na odwodnienie? tak z ciekawości pytam, u mnie zawsze kończyło się wizytą na zakaźnym
__________________
Pomóżmy Maciusiowi!



Amelka 23.06.2009

Lilianka 19.07.2014



megi b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 12:20   #3167
Karolinak82
Zakorzenienie
 
Avatar Karolinak82
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 6 777
Dot.: Od niemowlaka aż do roczniaka, teraz kolejny etap-mały rozrabiaka!!! VII/VIII 2

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
Heeej!!

No nie wierzę Mama marnotrawna wróciła Co u Ciebie Tru?
__________________
NIE LUBIĘ TROLLI
coraz bardziej

Edytowane przez Karolinak82
Czas edycji: 2010-10-29 o 12:30
Karolinak82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 12:26   #3168
gorgulek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 6 591
Dot.: Od niemowlaka aż do roczniaka, teraz kolejny etap-mały rozrabiaka!!! VII/VIII 2

Cytat:
Napisane przez UnholyOne Pokaż wiadomość

Dzisiaj nie pracuję , Małż leży z katarem -* czyt. obłożnie chory


Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
A Kuba często nie pamięta, że czegoś nie wolno
Ale Ona pamięta coś co wolno

Cytat:
Napisane przez Texasik Pokaż wiadomość
U mnie wszystko ok , ten tydzien mialam wolny od collegu dlatego byla okazja , zeby Was troszke poczytac .Ostatnio zaliczalam Indyjski masaz glowy w collegu i zaliczylam . I moja nauczycielka wybrala mnie jako jedna z pieciu dziewczyn do reprezentowania naszego collegu na pokazach Beauty w Birmingham . Szkoda , ze nie moge jechac . Nie dostane urlopu z pracy , no i nie mam z kim Danielka zostawic .
Super
Szkoda tylko, że nie możesz jechać.

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
Nogi wchodza i do tylka, niefajnie bylo dzis w pracy , ale uwierzcie mi - nie chcecie wiedziec.

Karola, jak zazdroszcze, ze tak Zu cie wita . Antonio tak mnie nie wita, wrecz sie nie cieszy, kiedy go odbieram od niani i poczatkowo zawsze nie chce isc, ale to z powodu dziewczynek, ktore uwielbia. To moge jeszcze przezyc, ale kiedy wracam z nocki i jeczy na moj widok, ze lzami w oczach lub mnie ignoruje, to mi przykro . Maz mowi, ze jak mnie nie ma, to mnie wola "mama mama", ale co z tego. To do niego biegnie, gdy on wraca z oracy i wyraznie jest ucieszony. Do mnie nie.
A tak sie staram


Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
Kuba dwa razy się budził z żałosnym płaczem, ale mówiłam, żeby się położył i spał, bo noc jest . O dziwo słuchał, za pierwszym razem zasnął po 20 minutach, za drugim po 40, ale nie płakał, nie wstawałam do Niego już, tylko się przewracał z boku na bok


Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
Tak, kochany jest , dzisiaj znów był bardzo spokojny podczas inhalacji


Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
A my mamy dziś wizytę u lekarza na 18.30 , a o tej porze to Kubuś kolację zaczyna jeść . No ale nic to, bo potem lekarza nie będzie i blada


Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
na pierwszy rzut leci escada pacific paradise

w planach mam napewno:
parisienne
nine ricci
black xs
lacoste touch pink
baby doll
aqua di gioa
DKNY red
wszystkie limitowanki escady

wiecej nie pamietam w tym momencie ale napewno to nie wszystko
Na te bym się pisała Daj znać jak będziesz robiła

---------- Dopisano o 13:26 ---------- Poprzedni post napisano o 13:22 ----------

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
Heeej!!


Cytat:
Napisane przez agga19851985 Pokaż wiadomość
mozna z zamkniętymi oczami żeby tylko głos słyszeć


Cytat:
Napisane przez megi b Pokaż wiadomość
U nas nie ciekawie. Zaraziliśmy moją mamę tym pie... wirusem i od rana ledwo żywa, co chwilę do łazienki latała i odwodniła się w kilka godzin właśnie poszła do przychodni, może ją podłączą do kroplówki, a jak nie to szpital.
Czekam aż małż wstanie ok 15 i my też jedziemy do przychodni bo Amelia kaszle nie podoba mi się to bo to taki świszczący kaszel jak przy oskrzelach a tu długi weekend i nie chcę jej tak zostawiać.
Znowu coś
Zdrówka dużo
gorgulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 12:28   #3169
Wojtusia
Zakorzenienie
 
Avatar Wojtusia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 6 456
Dot.: Od niemowlaka aż do roczniaka, teraz kolejny etap-mały rozrabiaka!!! VII/VIII 2

Cytat:
Napisane przez agga19851985 Pokaż wiadomość
mozna z zamkniętymi oczami żeby tylko głos słyszeć
nie no, genialna jesteś

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
dajcie linki do jakis fajnych i niedrogich bodow
też poszukuję

z gatty na allegro widziałam narazie ciekawe


Cytat:
Napisane przez megi b Pokaż wiadomość

U nas nie ciekawie. Zaraziliśmy moją mamę tym pie... wirusem i od rana ledwo żywa, co chwilę do łazienki latała i odwodniła się w kilka godzin właśnie poszła do przychodni, może ją podłączą do kroplówki, a jak nie to szpital.
Czekam aż małż wstanie ok 15 i my też jedziemy do przychodni bo Amelia kaszle nie podoba mi się to bo to taki świszczący kaszel jak przy oskrzelach a tu długi weekend i nie chcę jej tak zostawiać.

I pytanie: co podać dorosłemu na odwodnienie? tak z ciekawości pytam, u mnie zawsze kończyło się wizytą na zakaźnym
oj no to rzeczywiscie nie za ciekawie
co sie podaje to nie wiem, nie miam nigdy takiej sytuacji wiec chetnie się sama dowiem.
zdrówka zyczę i dla mamy i dla Amelki
Wojtusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-29, 12:29   #3170
Karolinak82
Zakorzenienie
 
Avatar Karolinak82
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 6 777
Dot.: Od niemowlaka aż do roczniaka, teraz kolejny etap-mały rozrabiaka!!! VII/VIII 2

Cytat:
Napisane przez megi b Pokaż wiadomość
U nas nie ciekawie. Zaraziliśmy moją mamę tym pie... wirusem i od rana ledwo żywa, co chwilę do łazienki latała i odwodniła się w kilka godzin właśnie poszła do przychodni, może ją podłączą do kroplówki, a jak nie to szpital.
Czekam aż małż wstanie ok 15 i my też jedziemy do przychodni bo Amelia kaszle nie podoba mi się to bo to taki świszczący kaszel jak przy oskrzelach a tu długi weekend i nie chcę jej tak zostawiać.
znowu coś niech te choróbska w końcu Was zostawią
__________________
NIE LUBIĘ TROLLI
coraz bardziej
Karolinak82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 12:30   #3171
Wojtusia
Zakorzenienie
 
Avatar Wojtusia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 6 456
Dot.: Od niemowlaka aż do roczniaka, teraz kolejny etap-mały rozrabiaka!!! VII/VIII 2

Tru, lanie odstaniesz ze szok, jak ta bedziesz znikała
Witaj

---------- Dopisano o 13:30 ---------- Poprzedni post napisano o 13:29 ----------

a ja spadam już, bo moglabym siedziec do wieczora z wami, a musze jeszcze oliwii dac obiad i pozmywac i jade na jazdy. Agga lepiej bedzie jak bede jezdziła z otwartymi oczami
Wojtusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 12:34   #3172
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: Od niemowlaka aż do roczniaka, teraz kolejny etap-mały rozrabiaka!!! VII/VIII 2

Cytat:
Napisane przez megi b Pokaż wiadomość
C
U nas nie ciekawie. Zaraziliśmy moją mamę tym pie... wirusem i od rana ledwo żywa, co chwilę do łazienki latała i odwodniła się w kilka godzin właśnie poszła do przychodni, może ją podłączą do kroplówki, a jak nie to szpital.
Czekam aż małż wstanie ok 15 i my też jedziemy do przychodni bo Amelia kaszle nie podoba mi się to bo to taki świszczący kaszel jak przy oskrzelach a tu długi weekend i nie chcę jej tak zostawiać.


I pytanie: co podać dorosłemu na odwodnienie? tak z ciekawości pytam, u mnie zawsze kończyło się wizytą na zakaźnym
Orsalit jest na odwodnienie
To niedobrze, że Amelka kaszle, mam nadzieję, że to nie będzie nic poważnego
Cytat:
Napisane przez Karolinak82 Pokaż wiadomość
No nie wierzę Matka marnotrawna wróciła Co u Ciebie Tru?
Wszystko dobrze, życie toczy się jakoś tak w błyskawicznym tempie. Na szczęście bez większych zawirowań. Adaś rośnie na w miarę grzecznego i posłuchanego chłopca. Teraz ma fazę na autka-wszystko co ma 4 koła fascynuje go maksymalnie i potrafi się całkiem długo sam zabawić Tylko sporo się potyka i łapie zające i myślę czy by go nie zabrać do ortopedy
A czy któraś mamusia myśli tu o rodzeństwie dla pociech?

---------- Dopisano o 13:34 ---------- Poprzedni post napisano o 13:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Wojtusia Pokaż wiadomość
Tru, lanie odstaniesz ze szok, jak ta bedziesz znikała
Witaj
Wiem ale ja się nie umiem tak dobrze zorganizować jak Wy czas mi przecieka przez palce jak tylko mam chwilę wolnego to ciągle coś się znajduje do zrobienia...
truheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 12:40   #3173
megi b
Wtajemniczenie
 
Avatar megi b
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 706
Dot.: Od niemowlaka aż do roczniaka, teraz kolejny etap-mały rozrabiaka!!! VII/VIII 2

Cytat:
Napisane przez gorgulek Pokaż wiadomość
Znowu coś
Zdrówka dużo


Cytat:
Napisane przez Wojtusia Pokaż wiadomość
oj no to rzeczywiscie nie za ciekawie
co sie podaje to nie wiem, nie miam nigdy takiej sytuacji wiec chetnie się sama dowiem.
zdrówka zyczę i dla mamy i dla Amelki


Cytat:
Napisane przez Karolinak82 Pokaż wiadomość
znowu coś niech te choróbska w końcu Was zostawią


Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
Orsalit jest na odwodnienie
To niedobrze, że Amelka kaszle, mam nadzieję, że to nie będzie nic poważnego

Wszystko dobrze, życie toczy się jakoś tak w błyskawicznym tempie. Na szczęście bez większych zawirowań. Adaś rośnie na w miarę grzecznego i posłuchanego chłopca. Teraz ma fazę na autka-wszystko co ma 4 koła fascynuje go maksymalnie i potrafi się całkiem długo sam zabawić Tylko sporo się potyka i łapie zające i myślę czy by go nie zabrać do ortopedy
A czy któraś mamusia myśli tu o rodzeństwie dla pociech?
Witaj prosimy o aktualną fotkę Adasia



Mamę skierowali do szpitala
__________________
Pomóżmy Maciusiowi!



Amelka 23.06.2009

Lilianka 19.07.2014



megi b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 12:42   #3174
UnholyOne
Ola-Unhola
 
Avatar UnholyOne
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 13 322
Dot.: Od niemowlaka aż do roczniaka, teraz kolejny etap-mały rozrabiaka!!! VII/VIII 2

Nie no., Tru?????

megi
, gastrolit na odwodnienie, ale jest obrzydliwy...
__________________
UnholyOne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 12:43   #3175
megi b
Wtajemniczenie
 
Avatar megi b
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 706
Dot.: Od niemowlaka aż do roczniaka, teraz kolejny etap-mały rozrabiaka!!! VII/VIII 2

Idę małża obudzić żeby został z Amelią, a ja szybko polecę do szpitala zanieść mamie rzeczy, a potem do lek. z Amelką
__________________
Pomóżmy Maciusiowi!



Amelka 23.06.2009

Lilianka 19.07.2014



megi b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 12:44   #3176
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: Od niemowlaka aż do roczniaka, teraz kolejny etap-mały rozrabiaka!!! VII/VIII 2

[
Cytat:
Napisane przez megi b Pokaż wiadomość

Witaj prosimy o aktualną fotkę Adasia



Mamę skierowali do szpitala
Wstawię jak będę w domu, bo na kompie w pracy nic nie mam
Dużo zdrówka dla Mamy, oby ją szybko wypisali zdrową i dziarską
truheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 12:45   #3177
UnholyOne
Ola-Unhola
 
Avatar UnholyOne
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 13 322
Dot.: Od niemowlaka aż do roczniaka, teraz kolejny etap-mały rozrabiaka!!! VII/VIII 2

Megi, kurcze, zdrówka dla Mamy i dla Was też

Tru, już 2 Mamy nawet w brzuszkach mają rodzeństwo dla Bąbli
anusia i katarzynka
__________________
UnholyOne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 12:45   #3178
agga19851985
Wtajemniczenie
 
Avatar agga19851985
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 144
Dot.: Od niemowlaka aż do roczniaka, teraz kolejny etap-mały rozrabiaka!!! VII/VIII 2

Cytat:
Napisane przez Wojtusia Pokaż wiadomość
[/COLOR]a ja spadam już, bo moglabym siedziec do wieczora z wami, a musze jeszcze oliwii dac obiad i pozmywac i jade na jazdy. Agga lepiej bedzie jak bede jezdziła z otwartymi oczami
no, no tylko na pieszych uważaj Apropo, nie takie jazdy miałam na myśli
agga19851985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 12:46   #3179
gorgulek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 6 591
Dot.: Od niemowlaka aż do roczniaka, teraz kolejny etap-mały rozrabiaka!!! VII/VIII 2

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
A czy któraś mamusia myśli tu o rodzeństwie dla pociech?
No są już nasze Mamusie w stanie błogosławionym

Cytat:
Napisane przez megi b Pokaż wiadomość
Witaj prosimy o aktualną fotkę Adasia



Mamę skierowali do szpitala
Przyłączam się do prośby



---------- Dopisano o 13:46 ---------- Poprzedni post napisano o 13:45 ----------

Cytat:
Napisane przez agga19851985 Pokaż wiadomość
no, no tylko na pieszych uważaj Apropo, nie takie jazdy miałam na myśli
Ja też
gorgulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 12:48   #3180
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: Od niemowlaka aż do roczniaka, teraz kolejny etap-mały rozrabiaka!!! VII/VIII 2

Cytat:
Napisane przez UnholyOne Pokaż wiadomość
Nie no., Tru?????

megi
, gastrolit na odwodnienie, ale jest obrzydliwy...
Ano to ja córa marnotrawna
Orsalit też obrzydliwy...słony...ale do niego dodają rurkę i tz nauczył mnie jak wypić żeby nie czuć smaku trzeba omijać język, zasysać jakby od razu do gardła, ..hmm jakkolwiek to brzmi
truheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:46.