Kosmetyki M.A.C. cz.6 - Strona 113 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-03, 01:12   #3361
Vanth
Raczkowanie
 
Avatar Vanth
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 279
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

I ja zaszalałam w MAC -u. Co prawda było to szaleństwo kontrolowane - ponieważ niczego poza rzeczami z wcześniej stworzonej listy nie wzięłam (choć nie powiem kusiły, oj, kusiły, ale reżim być musi!). Mym łupem padły - Dynamic Duo 3 (głównie ze względu na przepiękny wrzosowo - fioletowo - szaro - srebrny cień) i róż Pink Cult, a z Sailora cień Jaunty i róż Launch Away - obłędny jest ten jogurtowy koral!
Vanth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-03, 06:18   #3362
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Vanth Pokaż wiadomość
I ja zaszalałam w MAC -u. Co prawda było to szaleństwo kontrolowane - ponieważ niczego poza rzeczami z wcześniej stworzonej listy nie wzięłam (choć nie powiem kusiły, oj, kusiły, ale reżim być musi!). Mym łupem padły - Dynamic Duo 3 (głównie ze względu na przepiękny wrzosowo - fioletowo - szaro - srebrny cień) i róż Pink Cult, a z Sailora cień Jaunty i róż Launch Away - obłędny jest ten jogurtowy koral!
Super nabytki ja rownież skusilam się na launch away i używam go także na powieki... Daje podobny efekt co limitowany cień "dear cupcake"
I trojeczke dynamic tez mam i kocham za przybrudzony fiolet, który z powodzeniem zastępuje mi jeden z odcieni palety Chanel Prelude...
Gdyby ktoś miał ochotę oglądnąć swatche całej kolekcji zapraszam na bloga
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-03, 11:00   #3363
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Byłam na szybkich zakupach i ja .
Niestety zbyt szybkich, bo zapomniałam zapytać o zestawy Fashion Sets, które ponoć miały już być, a nie rzuciły mi się w oczy
W każdym razie z Reel Sexy wzięłam tylko szminkę Pink Popcorn (w ramach B2M, więc tym fajniej ) i róż Pink Cult (jest o wiele ciemniejszy i bardziej napigmentowany niż wygląda w panie). Zestawy cieni dość fajne, ale dla mnie nic specjalnie unikatowego, poza tym mam chwilowy cieniowy przesyt . Fajna była fioletowa kredka do oczu, ale nie zdecydowałam się. Aha, szminki Reel Sexy nie było nawet wystawionej w testerze, bo we Wro już wczoraj (czyli w dniu wejścia kolekcji) była nie do kupienia (przynajmniej od popołudnia).
Kolekcja Hey Sailor na szczęście kolorystycznie całkiem nie moja, ale skusiłam się na balsam do ust z filtrem - Suntints (różowy, bezdrobinkowy Abalone dla mnie i koralowy ze złotymi drobinkami
Au Rose dla siostry),a ponadto, też z myślą o siostrze, wzięłam Pro Longwear Bronzing Powder w kolorze Sun Dipped - zapowiada się fajnie - dobra pigmentacja, ułatwiająca obsługę konsystencja i lekko złotawy połysk, czyli na lato w sam raz .
A dla fanek koralowych błyszczyków polecam coś ze stałej kolekcji - Lipglass w kolorze Pink Lemonade - kupuję go siostrze i uważam za jeden z bardziej urokliwych błyszczykowych odcieni .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-03, 11:08   #3364
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

A mogłabyś wkleić jak wyglądaja na ustach te balsamy i napisać czy dobrze nawilżają, bo ja planuję w sumie tylko po nie jechac
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-03, 11:33   #3365
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
A mogłabyś wkleić jak wyglądaja na ustach te balsamy i napisać czy dobrze nawilżają, bo ja planuję w sumie tylko po nie jechac
Oj, ze zdjęciami to przyznam, że mi się nie chce , bo mam dziś trochę mało czasu, ale przede wszystkim kolor Au Rose to dla siostry na prezencik i nie chcę go używać, a Abalone na moich ustach daje w zasadzie tylko wilgotny połysk, bez koloru, więc efekt na zdjęciu będzie żaden. Wprawdzie używam go od wczoraj po południu, ale na pewno mogę powiedzieć, że jest gęsty, treściwy, niestety trochę sklejający usta, ale za to odżywczy. Suntints'y przypominają mi trochę Juicy Tubes z Lancome.
Po testach w sklepie wydaje mi się, że Au Rose będzie ze wszystkich trzech najfajniejszy, bo ma drobinki, które w letnim słońcu będą ładnie migotać
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-03, 11:41   #3366
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
A mogłabyś wkleić jak wyglądaja na ustach te balsamy i napisać czy dobrze nawilżają, bo ja planuję w sumie tylko po nie jechac
Ja jednego używałam w tamtym roku z kolekcji letniej i uwielbiam Nie tyle dają kolor co są bardzo treściwe, świetnie nawilżają i bardzo długo się je na ustach czuje.
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-03, 11:57   #3367
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Bronzer Golden szuka nowego domku
__________________
Mój blog Lepsza Wersja Samej Siebie
Zapisz
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-03, 13:01   #3368
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Bardzo dziekuję, mi właśnie chodzi o coś co daje połysk bez widocznego koloru, ale to podobieństwo do Juicy Tubes troch mnie przeraziło, bo JT nie znoszę
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-03, 14:28   #3369
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Bardzo dziekuję, mi właśnie chodzi o coś co daje połysk bez widocznego koloru, ale to podobieństwo do Juicy Tubes troch mnie przeraziło, bo JT nie znoszę
Ale to raczej nie tyle podobieństwo, ile skojarzenie - może przez formę aplikacji i tą treściwość tak mi się nasunęło porównanie, choć nie będę ukrywać, że JT miałam dość dawno (też do jego fanek nie należę ), więc ostatecznie, po wnikliwym porówaniu obu jednocześnie, mogą się okazać całkiem różne.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-03, 14:33   #3370
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

to podsumowując: chyba pojadę i się przekonam. JT są takie paskudnie kleiste
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-03, 17:13   #3371
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

O kurcze, wlasnie zaslinilam telefon
Czy jakas dobra duszyczka kupilaby mi roz Launch away ? Bede baaardzo bardzo wdzieczna. Ofc zrobilabym przelew jeszcze dzisiaj
__________________
Wiosna 2021 - wątek wymiankowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280876
smash jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-03, 18:23   #3372
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Gratuluje zakupow

Ja wymacalam dzis kolekcje- nic mnie nie zachwycilo:/ Nic nie kupilam...
Lightscapade ladniejszy niz ten z Fall Colour, tym razem sie bardziej postarali, moze na zapas kupie
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 17:27   #3373
pasmal
Raczkowanie
 
Avatar pasmal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 324
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
O kurcze, wlasnie zaslinilam telefon
Czy jakas dobra duszyczka kupilaby mi roz Launch away ? Bede baaardzo bardzo wdzieczna. Ofc zrobilabym przelew jeszcze dzisiaj
Launch away został jeden w ZT. W pozostałych salonach w W-wie wyprzedany .
Moje nabytki TU a dzisiaj jeszcze dokupiłam Launch Away, Pink Popcorn i Sail La Vie
Z Fashion Sets w sumie bez rewelacji. Trochę mnie kuszą niektóre błyszczyki ale bez szczególnego muszmiecia, zwłaszcza, że podobno wchodzą do stałej.

W czerwcu natomiast wchodzi Beth Ditto (fotki) ale podobno w wybranych salonach. W W-wie tylko do GM i byc może do ZT. Nie wiem jak w innych miastach. Ciekawe są te Shade&Smoke Shadow/Liner?
__________________
Pieniądze szczęścia nie dają - dopiero zakupy.

Edytowane przez pasmal
Czas edycji: 2012-05-04 o 18:33
pasmal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 17:36   #3374
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Moje małe cudeńko, które pomogła mi zdobyć Kasiaj dziękuję ! Już jestem w nim zakochana
Dazzleglass Baby Sparks
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00420 (Kopiowanie).jpg (180,8 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00423 (Kopiowanie).jpg (109,8 KB, 13 załadowań)

Edytowane przez xPoziomkax
Czas edycji: 2012-05-05 o 10:13
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 20:45   #3375
dwi071
Doncia
 
Avatar dwi071
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 100-milowy las
Wiadomości: 1 652
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez pasmal Pokaż wiadomość
Launch away został jeden w ZT. W pozostałych salonach w W-wie wyprzedany .
Moje nabytki TU a dzisiaj jeszcze dokupiłam Launch Away, Pink Popcorn i Sail La Vie
Z Fashion Sets w sumie bez rewelacji. Trochę mnie kuszą niektóre błyszczyki ale bez szczególnego muszmiecia, zwłaszcza, że podobno wchodzą do stałej.

W czerwcu natomiast wchodzi Beth Ditto (fotki) ale podobno w wybranych salonach. W W-wie tylko do GM i byc może do ZT. Nie wiem jak w innych miastach. Ciekawe są te Shade&Smoke Shadow/Liner?
We Wroc już nie ma Launch Awaya.

Już się zakochałam w tych tuszach, ciekawe czy we Wroc będą i jak na rzesach będą wyglądać i zachowywać się. Miałm raz fiolet z limitówki Wonder Woman - chyba tak się nazywała, kolor super ale jakość tuszu - masakra.
__________________
.
dwi071 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 20:55   #3376
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez dwi071 Pokaż wiadomość
Już się zakochałam w tych tuszach, ciekawe czy we Wroc będą i jak na rzesach będą wyglądać i zachowywać się. Miałm raz fiolet z limitówki Wonder Woman - chyba tak się nazywała, kolor super ale jakość tuszu - masakra.
No cóz, macowe tusze cienkie są
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 21:55   #3377
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez dwi071 Pokaż wiadomość
We Wroc już nie ma Launch Awaya.

Już się zakochałam w tych tuszach, ciekawe czy we Wroc będą i jak na rzesach będą wyglądać i zachowywać się. Miałm raz fiolet z limitówki Wonder Woman - chyba tak się nazywała, kolor super ale jakość tuszu - masakra.
a ja mam zielonego i fioletowego zoom lasha i nie jest zły, trzeba tylko porządnie wyczesać rzęsy. ale faktycznie, cudów nie ma.
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 22:25   #3378
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez pasmal Pokaż wiadomość
Launch away został jeden w ZT. W pozostałych salonach w W-wie wyprzedany .
Moje nabytki TU a dzisiaj jeszcze dokupiłam Launch Away, Pink Popcorn i Sail La Vie
Z Fashion Sets w sumie bez rewelacji. Trochę mnie kuszą niektóre błyszczyki ale bez szczególnego muszmiecia, zwłaszcza, że podobno wchodzą do stałej.

W czerwcu natomiast wchodzi Beth Ditto (fotki) ale podobno w wybranych salonach. W W-wie tylko do GM i byc może do ZT. Nie wiem jak w innych miastach. Ciekawe są te Shade&Smoke Shadow/Liner?
Nie wierzę, że w trzech salonach w Wawie tak szybko poszedł :O Chyba mieli po 3 sztuki... Czyli dobrze, że specjalnie pojechałam do Arkadii w dniu wyjścia kolekcji A orientujesz się, jak jest z Dynamic Duo 3? Niepotrzebne mi pewnie ale tak strasznie kusi, że chyba się nie powstrzymam. Jeśli jeszcze będzie...
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 22:40   #3379
glamour9
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 963
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Moje małe cudeńko, które pomogła mi zdobyć Kasiaj dziękuję ! Już jestem w nim zakochana
śliczny kolor

---------- Dopisano o 22:40 ---------- Poprzedni post napisano o 22:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No cóz, macowe tusze cienkie są
mam zoom lash i niestety muszę się zgodzić, dziwne bo próbka mi podpasowała i postanowiłam kupić pełnowymiarowe opakowanie i niestety klapa, mocno skleja mi rzęsy
__________________

glamour9 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-04, 22:51   #3380
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

ja dziś zawitałam też do ZT z myślą nabycia Launch Away i w zasadzie wszystkich cieni z Sailora, a wyszłam jedynie z Barefootem i podkładem mineralnym. Co prawda zastanawiam się jeszcze nad Nauticalem i Jaunty, ale Nautical w sumie używałabym z podobną częstotliwością co Deep Truth, który mam, a Jaunty z kolei też kojarzy mi się z jakimś cieniem z mojej kolekcji, a nie potrzebuję dublowania koloru... Z kolei Launch Away śliczny, ale na mojej twarzy go zupełnie nie widać

Ciekawa jestem jak będzie mi się spisywał minerałek - zakup w sumie spontaniczny i nawet nie czytałam wcześniej opinii o nim...
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 08:35   #3381
mróweczka24
Przyczajenie
 
Avatar mróweczka24
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Witam
Dziewczyny jesteście obeznane więc kieruję do Was moje pytanie o puder w kompakcie Studio Fix.
jaki odcień jest najbardziej naturalny do zwyczajnej cery brunetki, czyli nie za jasnej nie za ciemnej. Istnieje kolor transparentny? Wolałbym kolor jaśniejszy niż za ciemny. Zastanawiałam sięnd odcieniem NC20 ale jest chyba dość jasny. Proszę o pomoc
mróweczka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 08:52   #3382
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

A nie lepiej poszukać sobie swatchy na necie?
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 09:01   #3383
wybujana
Wtajemniczenie
 
Avatar wybujana
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Katowice/Czechowice-Dz.
Wiadomości: 2 613
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

dziewczyny ile u Was w MACu kosztuje Mineral Skinfinish (soft and gentle?) 115 zł? czy któraś byłaby tak miła i zrobiła za mnie zakupy? u mnie w mieście nie ma MACa, a zalezy mi tylko na tej jednej rzeczy

---------- Dopisano o 10:01 ---------- Poprzedni post napisano o 10:00 ----------

mróweczka24 - nc20 wydaje mi sie, ze bedzie za jasny. ja go mam, ale ja jestem bladzioszkiem
__________________
Uwielbiam siebie


http://www.youtube.com/watch?v=R9xUQwdVKhQ

Edytowane przez wybujana
Czas edycji: 2012-05-05 o 09:02
wybujana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 09:56   #3384
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez dwi071 Pokaż wiadomość
We Wroc już nie ma Launch Awaya.

Już się zakochałam w tych tuszach, ciekawe czy we Wroc będą i jak na rzesach będą wyglądać i zachowywać się. Miałm raz fiolet z limitówki Wonder Woman - chyba tak się nazywała, kolor super ale jakość tuszu - masakra.
Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Nie wierzę, że w trzech salonach w Wawie tak szybko poszedł :O Chyba mieli po 3 sztuki... Czyli dobrze, że specjalnie pojechałam do Arkadii w dniu wyjścia kolekcji A orientujesz się, jak jest z Dynamic Duo 3? Niepotrzebne mi pewnie ale tak strasznie kusi, że chyba się nie powstrzymam. Jeśli jeszcze będzie...
No szybciutko poszło - ten ostatni z Wro capnięty dla mnie. Dzieki
__________________
Wiosna 2021 - wątek wymiankowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280876
smash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 15:38   #3385
madii1984
Raczkowanie
 
Avatar madii1984
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 182
Send a message via Skype™ to madii1984
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Muszę się przyznać, że to ja kupiłam ostatni Launch Away! w Arkadii Kupiłam w sumie tak: z Reel Sexy: szminki reel sexy i watch me simmer, kredka heirloom (piękna!). Z Hey, Sailor: róż Launch Away! i zielony cień feeling fresh i ten biały rozświetlający Avalanche, który spokojnie można używać jako rozświetlacza. Gadałam z dziewczyną, która mnie obsługiwała - mówiła, że gdy wchodzi nowa kolekcja dostają dosłownie po 6 sztuk każdego produktu. Róż Launch Away! rozszedł się najszybciej. Faktycznie jest świetny, dla mojej bladej cery zazwyczaj wszelkie róże są za ciemne a ten jasny koral/łosoś jest idealny. Miałam szczęście. Moim zdaniem powinna być jakaś zasada, że każdy może kupić tylko po 1 sztuce każdego produktu. Jak przyjedzie jakaś, i kupi sobie np. 2 Launch Away! (bo któs tak w Arkadii zrobił) to potem jest mniej dla innych.
madii1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 15:59   #3386
pasmal
Raczkowanie
 
Avatar pasmal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 324
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Nie wierzę, że w trzech salonach w Wawie tak szybko poszedł :O Chyba mieli po 3 sztuki... Czyli dobrze, że specjalnie pojechałam do Arkadii w dniu wyjścia kolekcji A orientujesz się, jak jest z Dynamic Duo 3? Niepotrzebne mi pewnie ale tak strasznie kusi, że chyba się nie powstrzymam. Jeśli jeszcze będzie...
Wczoraj jeszcze we wszystkich 3 salonach w W-wie były chyba wszystkie dwójki

---------- Dopisano o 16:59 ---------- Poprzedni post napisano o 16:42 ----------

Jak się spisują róże w kremie Maca? Ma ktoś te z Shop Cook i używa?

W czerwcu ma wejśc chyba też taka kolekcja:
http://www.chicprofile.com/2012/05/m...os-prices.html
i zastanawiam się czy warto zainteresowac się tymi lip&cheek pot

A tak w ogóle Mac coś ostatnio stawia na lakiery, w sierpniu ma byc ich az 30 (niektóre repromote, niektóre z lips&tips). Może poprawią jakośc... tak przynajmniej twierdzą wizażyści z salonów w W-wie
__________________
Pieniądze szczęścia nie dają - dopiero zakupy.
pasmal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 16:40   #3387
indywidumm
Rozeznanie
 
Avatar indywidumm
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 976
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Ja dziś poszłam oglądnąć nowe kolekcje i szczerze powiedziawszy nic do gustu mi nie przypadło, kupiłam jedynie błyszczyk Private Screening - bardzo fajnie podbija mój naturalny kolor ust, idealny na nadchodzące lato. Zastanawiałam się nad jakimś podkładem, który według was będzie idealny na ciepłe dni? (oprócz F&B)
__________________
Przygarnę wkłady do paletki MAC !


indywidumm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 17:07   #3388
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez madii1984 Pokaż wiadomość
Muszę się przyznać, że to ja kupiłam ostatni Launch Away! w Arkadii Kupiłam w sumie tak: z Reel Sexy: szminki reel sexy i watch me simmer, kredka heirloom (piękna!). Z Hey, Sailor: róż Launch Away! i zielony cień feeling fresh i ten biały rozświetlający Avalanche, który spokojnie można używać jako rozświetlacza. Gadałam z dziewczyną, która mnie obsługiwała - mówiła, że gdy wchodzi nowa kolekcja dostają dosłownie po 6 sztuk każdego produktu. Róż Launch Away! rozszedł się najszybciej. Faktycznie jest świetny, dla mojej bladej cery zazwyczaj wszelkie róże są za ciemne a ten jasny koral/łosoś jest idealny. Miałam szczęście. Moim zdaniem powinna być jakaś zasada, że każdy może kupić tylko po 1 sztuce każdego produktu. Jak przyjedzie jakaś, i kupi sobie np. 2 Launch Away! (bo któs tak w Arkadii zrobił) to potem jest mniej dla innych.
Ja nieraz kupowalam dla siebie i Mamusi czy Siostry, czy innych Wizazanek i nie widze w tym nic zlego W UK jest zasada max 4 na klienta i z tym sie zgodze

Edytowane przez tiniaczek
Czas edycji: 2012-05-05 o 20:01 Powód: blad:>
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 19:56   #3389
Szpilaa
Raczkowanie
 
Avatar Szpilaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 32
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Kobietki! , potrzebuje porady na temat konkretnego kosmetyku MAC'A. Tak, więc planuję zakup korektora MAC Studio Finish Concealer i mam pytanie czy jest on dość dobry ponieważ nie chcę wydawać niepotrzebnie pieniedzy. Wczesniej zakupilam podklad jednak na marne poniewaz nie spelnil moich oczekiwan, natomiast o korektorze czytalam same pozytywne opinie. Duzo makijazy jest wykonywane z tym korektorem. Czy moze macie inny sprawdzony? Rowniez slyszalam ze ten w sloiczku nie jest pod oczy, czy to prawda?
Mam nadzieje ze otrzymam odpowiedz od profesionalistek ktore juz mają sporą wiedze Z gory dziekuje kobietki
__________________
Ile trzeba się napracować żeby sexi wygladać
Szpilaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 20:16   #3390
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez madii1984 Pokaż wiadomość
Muszę się przyznać, że to ja kupiłam ostatni Launch Away! w Arkadii Kupiłam w sumie tak: z Reel Sexy: szminki reel sexy i watch me simmer, kredka heirloom (piękna!). Z Hey, Sailor: róż Launch Away! i zielony cień feeling fresh i ten biały rozświetlający Avalanche, który spokojnie można używać jako rozświetlacza. Gadałam z dziewczyną, która mnie obsługiwała - mówiła, że gdy wchodzi nowa kolekcja dostają dosłownie po 6 sztuk każdego produktu. Róż Launch Away! rozszedł się najszybciej. Faktycznie jest świetny, dla mojej bladej cery zazwyczaj wszelkie róże są za ciemne a ten jasny koral/łosoś jest idealny. Miałam szczęście. Moim zdaniem powinna być jakaś zasada, że każdy może kupić tylko po 1 sztuce każdego produktu. Jak przyjedzie jakaś, i kupi sobie np. 2 Launch Away! (bo któs tak w Arkadii zrobił) to potem jest mniej dla innych.
Moim zdaniem pomysł niemądry. A pomyslalaś, ze niektóre osoby robia zakupy w MAC-u tym, które dostepu do niego nie maja?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:29.