Rozstanie z facetem, część XXIV - Strona 136 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-11-05, 10:52   #4051
strix55
Rozeznanie
 
Avatar strix55
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 501
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXIV

Cytat:
Napisane przez szarak Pokaż wiadomość
widzimy sie za 2tyg wiec juz poczekam i mam nadzieję ze wtedy mi powie szczerze.

---------- Dopisano o 11:37 ---------- Poprzedni post napisano o 11:36 ----------


tzn, że ile masz lat ?
nie czekł bym 2 tygodni i zadreczał sie w niewiedzy tylko odrazu najazd na chate zrobił czekał dzień i noc az wkoncu by musiała pogadać ze mna
strix55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 10:55   #4052
Hopefull
Raczkowanie
 
Avatar Hopefull
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 242
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXIV

Cytat:
Napisane przez ania230 Pokaż wiadomość
u kobiet jest minus 100 z wzrostu a u mężczyzn 110 chyba ze na odwrót hehe
Chyba na odwrot
__________________
,, Dreams as if you'll live forever, live as if you'll die today. ''
James Dean
Hopefull jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 11:13   #4053
szarak
Rozeznanie
 
Avatar szarak
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: mazowieckie WG..
Wiadomości: 640
GG do szarak
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXIV

Cytat:
Napisane przez Hopefull Pokaż wiadomość
Świąt i Sylwka też się bardzo boje, nie wiem jak to zniosę
jakoś dasz radę,
ja już postanowiłem że nie bedzie choinki w domu,,,

---------- Dopisano o 12:11 ---------- Poprzedni post napisano o 12:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Psotniczka1987 Pokaż wiadomość




25, ale emocjonalnie to ja się czuję staro ;]
to co ja mam powiedzieć jak mam 30...

---------- Dopisano o 12:13 ---------- Poprzedni post napisano o 12:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Hopefull Pokaż wiadomość
No nie wirze, że byla sielanka w zwiazku u nagle z dnia na dzien sie przestala odzywac, jaks przyczyna byc musiala.
to uwierz ze było,,.,, wtedy w niedziele mieliśmy sie spotkać, były plany na niespodziankę i ciekawy pomysł na spędzenie razem czasu
__________________
;(
gsf 1250 bandit S (GT)
szarak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 11:14   #4054
Hopefull
Raczkowanie
 
Avatar Hopefull
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 242
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXIV

Cytat:
Napisane przez aga.fisia Pokaż wiadomość
A mój (ex) TŻ właśnie się spakował i wyszedł... Jutro przyjeżdża po drugą "turę". Siedzę, piję wódkę z sokiem...ryczę jak bóbr.... i nie ogarniam życia
Trzymaj sie

---------- Dopisano o 12:14 ---------- Poprzedni post napisano o 12:14 ----------

Cytat:
Napisane przez strix55 Pokaż wiadomość
Rozstałem się z dziewczyną prawie przez jej olewanie mnie i myślenie że polecę za nią bo ona ma humory, od tego czasu nie mogę spać, jeść i od środka zjada mnie stres jak sobie z tym poradzić?
Porozmawiajcie, może dojdziecie do kompromisu.
__________________
,, Dreams as if you'll live forever, live as if you'll die today. ''
James Dean
Hopefull jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 11:15   #4055
szarak
Rozeznanie
 
Avatar szarak
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: mazowieckie WG..
Wiadomości: 640
GG do szarak
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXIV

Cytat:
Napisane przez Hopefull Pokaż wiadomość
Chyba na odwrot
czyli miałem racje
__________________
;(
gsf 1250 bandit S (GT)
szarak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 11:18   #4056
Hopefull
Raczkowanie
 
Avatar Hopefull
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 242
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXIV

Cytat:
Napisane przez sidorcia Pokaż wiadomość
To i ja się wypowiem odnośnie mojego skończonego dzięki Bogu zwiazku... Bo może ktoś mi doradzi?


Byliśmy razem 6 lat, ale odkąd się urodziła nasza córeczka (2,5 roku) on zaczął pić, awanturować się... Na szczęście mieszkaliśmy z moimi rodzicami, którzy panowali nad jego nerwami po alkoholu, bo bez nich pewnie już dawno byśmy ... aż strach mówić. W końcu zadzwoniłam na policję raz, drugi. Około 3tyg temu się rozstaliśmy. Na dobre. Jedyne co utrzymuje nasze kontakty to nasze długi (o ja głupia!) i dziecko. Chociaż jemu i tak na tym nie zależy. Do pracy widać się nie spieszy, żeby spłacić długi i dać mi pieniądze na życie, a z dzieckiem nie musi spędzać czasuz tego co widzę, jedynie na pokaz. I skąd mam wziąć pieniądze? Nie mogę iść do pracy (mam zasiłek uniemożliwiający mi pojscie do pracy i niestety nie mam z kim zostawić małej, gdybym poszła gdzieś na czarno). Ma ktoś jakiś pomysł? ... Napewno zostanę wyśmiana, zbluzgana przez was. Ale niestety głupia byłam, musiałam przejrzeć na oczy, tylko czemu to tyle trwało??? I jeszcze się dowiedziałam, że jeździł na dziw.ki, sypiał z każdą prawie lepszą znajomą... Na szczęście przed moją ciążą, bo w ciąży robione miałam badania na obecność wirusa HiV... Życie sobie zmarnowałam... I nie wiem co dalej.
Dobrze, że to sie skonczylo. Wielce byl odpowiedzialny, majac rodzine wpadl w alkohol, dlugi, zdradzal Cie i widac dzieciaczek go nawet nie obchodzil... Zaslugujesz na kogos lepszego.
__________________
,, Dreams as if you'll live forever, live as if you'll die today. ''
James Dean
Hopefull jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 11:20   #4057
strix55
Rozeznanie
 
Avatar strix55
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 501
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXIV

Cytat:
Napisane przez Hopefull Pokaż wiadomość
Trzymaj sie

---------- Dopisano o 12:14 ---------- Poprzedni post napisano o 12:14 ----------



Porozmawiajcie, może dojdziecie do kompromisu.
porozmawimy jesli ona wyrazi taką chęć poki co zraniła mnie i ja napewno sie 1 nie odezwę
strix55 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-05, 11:24   #4058
Hopefull
Raczkowanie
 
Avatar Hopefull
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 242
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXIV

Cytat:
Napisane przez strix55 Pokaż wiadomość
najbardziej boli to że jak się w tygodniu widzieliśmy to zapewniała o miłości itd a teraz w weekend nawet sie czasu spotkać nie miała bo była zajęta ciekawszymi sprawami, cóż nie będe sie juz poniżał nie to nie, nie pozwole sie tak traktować
To Ty z nia zerwales, czy nie w koncu?
__________________
,, Dreams as if you'll live forever, live as if you'll die today. ''
James Dean
Hopefull jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 11:28   #4059
Kornelciaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Kornelciaczek
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 2 927
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXIV

Cytat:
Napisane przez stupify Pokaż wiadomość

Współczuje, napiłabym się z Tobą, to musi strasznie boleć...

Jak to dobrze, że mój EX nie ma konta na fb...
W ogóle musze się zwierzyć, bo nie wiem co myśleć... Nie wiem czy ktoś pamięta moja historie (chłopak biorący narkotyki, rozstanie, powrót po roku, wszystko pięknie ładnie i urwany kontakt). Ostatnio z przyczyn niezależnych ode mnie musiałam się z nim spotkać (przyszedł pewien nieoczekiwany polecony), poinformowałam go o tym, a ten odpisał zaraz, że chce się ze mną spotkać... Początkowo odkładałam to spotkanie, pisząc że nie mam czasu, ale w końcu uległam... Przepraszał mnie za urwany kontakt, tłumaczył się że musial sobie wszystko poukładać, może i bym go wysłuchała, bo naprawdę byłam ciekawa co ma mi do powiedzenia, gdyby nie to, że siedzieliśmy w aucie przed sklepem (jak to w małej miejscowości, wszyscy oczy wlepione w nas) i przyszedł nasz wspólny znajomy, a potem cała reszta... Ehh... w weekend coś tam do mnie pisal, gdyby nie to, że byłam lekko podchmielona nie odpisałabym, ale niestety jakoś tak wyszło, że ma do mnie przyjechać w weekend, bo w sumie kupa wspólnych znajomych ma się zjechać... Nie wiem co myśleć. W sumie spoko mógłby wpaść, minęlo tyle czasu, że po piwie czy dwóch nie rzuciłabym mu się na szyję, mimo że tylko o tym marze, wiem że mnie skrzywdził. Ale najgorsze jest to, że pewnie nie przyjedzie, a ja cały tydzień będę w głowie układać dziwne, nierealne scenariusze, by na końcu jak zawsze rozczarować się
Czy chcesz dalej być krzywdzona przez niego, skoro sama napisałaś, że "tylko o tym marze", czyli nie wyleczyłaś się z niego. Wierzysz w jego słowa, że przerodzą się w czyny? Zerwał z nałogiem? Skąd wiesz, może jednak przyjedzie
Kornelciaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 11:32   #4060
Hopefull
Raczkowanie
 
Avatar Hopefull
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 242
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXIV

Cytat:
Napisane przez szarak Pokaż wiadomość
to uwierz ze było,,.,, wtedy w niedziele mieliśmy sie spotkać, były plany na niespodziankę i ciekawy pomysł na spędzenie razem czasu
No to skoro Ty nie masz sobie nic do zarzucenia, to możliwe że na jej drodze stanął ktoś inny...
__________________
,, Dreams as if you'll live forever, live as if you'll die today. ''
James Dean
Hopefull jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 11:41   #4061
Kornelciaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Kornelciaczek
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 2 927
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXIV

Cytat:
Napisane przez wariatka345 Pokaż wiadomość
Mam już dość Ciągle myślę o nim, wczoraj troszku się napiłam i gdy bardziej byłam pijana tym bardziej smutna nawet mi się nie chciało siedzieć ze znajomymi...
A w łóżku płacz i lament bo oglądałam jego zdjęcia. Dobrze, że jeszcze miałam trochę rozumu i do niego nie zadzwoniłam.
Coraz poważniej zastanawiam się czy go nie zablokować na facebooku. Codziennie po kilka razy sprawdzam jego profil a jak ostatnio polubił zdjęcie jakiejś panienki to mną aż potrzepało ze złości.
I jeszcze chora jestem. Dzisiaj wytrzymałam w pracy 4 godzin i musiałam się zwolnić bo tak mi słabo jest..


---------- Dopisano o 12:33 ---------- Poprzedni post napisano o 12:32 ----------

Cytat:
Napisane przez szarak Pokaż wiadomość
nie tylko Tobie, ja parę godzin temu pisałem z Nią to dopiero mi się ręce trzęsły, w ogółe cały się trzęsłem, i serce boli...
i wziąłem sie za ćwiczenia bo to chyba najlepszy pomysł co można zrobic.
I co Ci napisała?

---------- Dopisano o 12:34 ---------- Poprzedni post napisano o 12:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Fflorence Pokaż wiadomość
widzę, że nastrój podobny u wszystkich Ja wróciłam po bardzo intensywnie i mile spędzonym dniu w towarzystwie koleżanek, i już mi się chce ryczeć, niedzielny dół atakuje z podwójną mocą. Tęsknie, chciałabym wrócić do "domu" opowiedzieć mu jak minął mi dzień...
Staram się wypełniac czas na maksa, cały czas być w towarzystwie, a potem to się odbija tak że np rycze jadąc tramwajem heh

Ingemona, nie pisz do niego, jak już bardzo musisz to napisz pw do kogoś z nas, możesz do mnie, wyrzuć z siebie to co masz do powiedzenia i zajmij mysli czymś innym. Trzymam kciuki żeby się udało..


Dziewczyny, to jest świetny pomysł!! Jak któraś chce lub musi napisać do EKSa to niech pisze do któreś z Nas na PW

---------- Dopisano o 12:34 ---------- Poprzedni post napisano o 12:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Promyczek87 Pokaż wiadomość
Ja też to usłyszałam taki sam tekst, ale co ciekawe, teraz to by się bzykał, a jak byliśmy w związku nie był specjalnie chętny...
Chyba bym nie mogła w ogóle wiedząc że jestem tylko pogotowiem seksualnym, póki on nie ma dziewczyny... Poza tym seks bez zobowiązań nie zaszkodzi tylko wtedy gdy dla obu stron ważny jest tylko seks...W moim przypadku w grę wchodzą uczucia, nie wyobrażam sobie seksu z osobą która tak naprawdę mnie nie chce...


---------- Dopisano o 12:38 ---------- Poprzedni post napisano o 12:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Onnaa88 Pokaż wiadomość
stupify
A ja z Tobą bym sobie wypiła hehe
No niestety boli,ale co zrobić
To jest właśnie to sentyment do byłych,ale powroty nigdy
nic dobrego nie wróżą.Wiem po sobie ile razy do byłego wracałam
i zawsze i tak było rozstanie

wariatka
Zablokuj go,choć i tak pewnie nie wytrzymasz i go odblokujesz
po kilku dniach.Ja mojego ex zablokowałam na miesiąc po czym
odblokowałam i musiałam zobaczyć co się u niego dzieje.
Trwam w tym błednym kole 10 miesięcy są gorsze momenty i lepsze.
Ale powtarzam sobie,że jakoś to będzie.Piję w dużych ilościach i
czekam tylko na wekend na imprezę żeby się rozerwać.

Bo inaczej tego sobie nie wyobrażam,przetrwać jakoś muszę
myślę,że za rok będzie lepiej.
Chyba,że nigdy go nie przestanę kochać.
Czasami ciężko mi uwierzyć,że mija prawie rok bez niego.
Najgorsze jednak będą święta i Sylwester pierwsze od 8 lat bez niego ...
Dlaczego tak uważasz? A niektórym się właśnie udaje Najwidoczniej Wy nie naprawiliście błędu, nie wyciągneliście wniosków z Waszych rozstań.

Tak naprawdę co Ci daje ten alkohol? Odrywasz się na chwilę, a później wraca "szara rzeczywistość" z bólem głowy i kacem "mordercą"

U mnie niedługo 5miesięcy minie - fuck, a ja dalej mam Go w głowie

---------- Dopisano o 12:39 ---------- Poprzedni post napisano o 12:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Onnaa88 Pokaż wiadomość
Dziękuję
jakoś się trzymam przychodzą po prostu takie momenty załamania,że jest na prawdę ciężko
Ale przetrwam muszę
A facetów nienawidzę całą sobą i bym ich wszystkich rozniosła
Dlatego tak się mszczę,gryzę,jestem wredna i paskudna.Kiedyś byłam taka wrażliwa,a były związek zmienił we mnie te wszystkie uczucia ...
Może warto powrócić do tamtej dziewczyny, a wtedy i faceci zaczną zupełnie inaczej na Ciebie patrzeć i inaczej Ciebie traktować

---------- Dopisano o 12:41 ---------- Poprzedni post napisano o 12:39 ----------

Cytat:
Napisane przez ania230 Pokaż wiadomość
co ci powiedziala ??


ja schudlam 5 kg :/
A ja po rozstaniu cóż +3.5 kg, ale już mi 2 kg zleciały Jednak to przez tabletki, bo odstawiłam Od dziś nie jem słodyczy, a tak mnie korci do czegoś słodkiego, że na wieczór wymięknę, bo jestem UZALEŻNIONA
Kornelciaczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-05, 11:44   #4062
szarak
Rozeznanie
 
Avatar szarak
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: mazowieckie WG..
Wiadomości: 640
GG do szarak
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXIV

Cytat:
Napisane przez Hopefull Pokaż wiadomość
No to skoro Ty nie masz sobie nic do zarzucenia, to możliwe że na jej drodze stanął ktoś inny...
ale to nie można powiedzieć prosto z mostu, szczerze ... a nie jednego dnia się całować, przytulać i nawet więcej... snuć jakieś plany na najbliższe dni a potem nic, cisza ...
__________________
;(
gsf 1250 bandit S (GT)
szarak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 11:46   #4063
Kornelciaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Kornelciaczek
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 2 927
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXIV

Cytat:
Napisane przez Fflorence Pokaż wiadomość
wiazaż pochłonął moją poprzednią wiadomość do ocenzurowania Ciekawe czy to dlatego, że nowy profil.

Ja przez pierwsze 1,5 tygodnia zrzuciłam też 5 kg, nie spałam i nie mogłam nic przełknąć.. Teraz mam juz 8 w dół. Najlepsza dieta jak widać
Ostro To Ty teraz pewnie niezła laska jesteś

---------- Dopisano o 12:46 ---------- Poprzedni post napisano o 12:46 ----------

Cytat:
Napisane przez ania230 Pokaż wiadomość
jak ja pije to dopiero zaczynam myślec

rownież zdarza mi się w pracy zapłakać chwilkę,ale koleżanka nade mną czuwa i jak już widzi że cos się dzieje to bierze mnie na boczek i mowi "pamiętaj jak wysoko juz jesteś "

---------- Dopisano o 19:40 ---------- Poprzedni post napisano o 19:39 ----------


ehehe ale wraca potem pare kg
Dobrze, że masz taką osobę w pracy

Zapewne TAK
Kornelciaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 11:47   #4064
szarak
Rozeznanie
 
Avatar szarak
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: mazowieckie WG..
Wiadomości: 640
GG do szarak
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXIV

Cytat:
Napisane przez Kornelciaczek Pokaż wiadomość




I co Ci napisała?

Od dziś nie jem słodyczy, a tak mnie korci do czegoś słodkiego, że na wieczór wymięknę, bo jestem UZALEŻNIONA
nic konkretnego ...
jak jesteś uzależniona to nie wytrzymasz :P ja właśnie wciagam czekoladki pistacjowe z solidarnosci ..
__________________
;(
gsf 1250 bandit S (GT)
szarak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 11:47   #4065
Kornelciaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Kornelciaczek
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 2 927
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXIV

Cytat:
Napisane przez nothinggood Pokaż wiadomość
Ja schudłam 5kg, a teraz weszłam w nowy etap - jem wszystko, co napotkają moje oczy. Masakra
Efekt JOJO się odzywa?

A ja mam ochotę na coś słodkiego :ślina:
Kornelciaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 11:47   #4066
strix55
Rozeznanie
 
Avatar strix55
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 501
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXIV

Cytat:
Napisane przez Hopefull Pokaż wiadomość
To Ty z nia zerwales, czy nie w koncu?
poki co poprostu sie nie odzywamy bo mnie olała czyli w umie tka jakby koniec jesli sie nie odezwie juz, jej duma jej nie pozwoli bo ja tego nie zrobie

Cytat:
Napisane przez szarak Pokaż wiadomość
ale to nie można powiedzieć prosto z mostu, szczerze ... a nie jednego dnia się całować, przytulać i nawet więcej... snuć jakieś plany na najbliższe dni a potem nic, cisza ...
mówiłem jedz od niej niech Ci wyjasni prosto w oczy a nie zadreczać sie i snuć domysły

Edytowane przez strix55
Czas edycji: 2012-11-05 o 11:48
strix55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 11:50   #4067
Kornelciaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Kornelciaczek
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 2 927
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXIV

Cytat:
Napisane przez ania230 Pokaż wiadomość
co ci odpowiedziala ??

a jaki masz wzrost?

---------- Dopisano o 19:42 ---------- Poprzedni post napisano o 19:42 ----------


widzisz ty jesz a ja kupuje ubrania , buty itp zamiast zacząć oszczędzać
Żebym ja miesięcznie 4000 zł zarabiała

---------- Dopisano o 12:49 ---------- Poprzedni post napisano o 12:48 ----------

Cytat:
Napisane przez ania230 Pokaż wiadomość
no pewnie wszędzie mówią że najlepsze są ćwiczenia bo człowiek się może wyrzyć ehe
ja dzisiaj również ćwiczę
To fakt i humor odrazu lepszy i samopoczucie, bo pobudzamy Nasze endorfiny, tak samo jest ze słodyczami

---------- Dopisano o 12:50 ---------- Poprzedni post napisano o 12:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Onnaa88 Pokaż wiadomość
I weszłam na profil mojego ex nowej laski i stało się zobaczyłam ich ...
Go jak ją przytula i znajomi z Holandii wszyscy teraz są razem.Jeszcze nie dawno ja tam byłam ...
Potok łez i się uspokoić nie mogę
Mija 10 miesięcy bez niego ....
Muszę się napić nie wytrzymam
Jak to boli
Kobieto opanuj się, nie wchodź na profil i nie zaglądaj do kieliszka! Zacznij może brać przykład z EKSa
Kornelciaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 11:52   #4068
wariatka345
Raczkowanie
 
Avatar wariatka345
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 328
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXIV

http://www.papilot.pl/ciekawostki/20...UWAZAJCIE.html

Koleżanka mi to wczoraj wysłała i wreszcie przyznałam rację naukowcą z Ameryki Na razie zablokowałam go na czacie aby nie patrzeć czy jest dostępny czy nie. Od dzisiaj się też postaram nałogowo nie patrzeć na jego profil.. Małymi kroczkami a będzie sukces
__________________
Zamierzam:
Zdrowo się odżywiać
Ograniczyć słodycze


wariatka345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 11:52   #4069
Kornelciaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Kornelciaczek
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 2 927
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXIV

Cytat:
Napisane przez Fflorence Pokaż wiadomość
może jak kiedyś zacznie mi się układać to kg wrócą. Na razie ciagle staram się ruszać, żeby nie było masakrycznego jojo
Tyle, że przy wysiłku spalamy tłuszcz, który zamienia się w mięśnie i mamy dodatkowe kg U mnie to się dzieje bardzo szybko I teraz widać, że mam ręce umięśnione i zbite nogi, które wg mnie są mega grube!!
Kornelciaczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-05, 11:57   #4070
szarak
Rozeznanie
 
Avatar szarak
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: mazowieckie WG..
Wiadomości: 640
GG do szarak
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXIV

Cytat:
Napisane przez Kornelciaczek Pokaż wiadomość
teraz widać, że mam ręce umięśnione i zbite nogi, które wg mnie są mega grube!!
a w rzeczywistości są smukłe, zgrabne i miło się na nie patrzy ...
tak tak znam to, to się nazywa przesada a najlepiej to wklej foto i powzówl innym oocenić
__________________
;(
gsf 1250 bandit S (GT)
szarak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 12:00   #4071
isiaczekk
Zakorzenienie
 
Avatar isiaczekk
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: gdzieś tam........
Wiadomości: 3 604
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXIV

Cytat:
Napisane przez szarak Pokaż wiadomość


to co ja mam powiedzieć jak mam 30...

Powiedz: Prawdziwe zycie zaczyna sie dopieor po 30
__________________
isiaczekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 12:02   #4072
szarak
Rozeznanie
 
Avatar szarak
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: mazowieckie WG..
Wiadomości: 640
GG do szarak
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXIV

Cytat:
Napisane przez isiaczekk Pokaż wiadomość
Powiedz: Prawdziwe zycie zaczyna sie dopieor po 30
fajnie by było ale to chyba nie dla wszystkich....
__________________
;(
gsf 1250 bandit S (GT)
szarak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 12:06   #4073
isiaczekk
Zakorzenienie
 
Avatar isiaczekk
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: gdzieś tam........
Wiadomości: 3 604
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXIV

Cytat:
Napisane przez szarak Pokaż wiadomość
fajnie by było ale to chyba nie dla wszystkich....
Facet weź się w garść! Damy radę, musimy, innego wyjścia nie ma.

Ja dziś zadzwonilam do eksa, powiedzialam, zeby oddal mi reszte moich rzeczy i ze jesli nie odda to sama po nie przyjde "a tego chyba byśmy nie chcieli, prawda?"... On wielce oburzony, ze po co mi teraz letnie buty po co mi to po co mi tamto...Nie zdarzylam sie ugryzc w jezyk i zapytalam: a co L**** chce ponosić moje rzeczy?
Oni sie ukrywaja, wstydza sie tego co mi zrobili... ja nie mam zamiaru siedziec w domu, wrecz przeciwnie...
__________________
isiaczekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 12:08   #4074
stupify
Zakorzenienie
 
Avatar stupify
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10 687
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXIV

Cytat:
Napisane przez Kornelciaczek Pokaż wiadomość
Czy chcesz dalej być krzywdzona przez niego, skoro sama napisałaś, że "tylko o tym marze", czyli nie wyleczyłaś się z niego. Wierzysz w jego słowa, że przerodzą się w czyny? Zerwał z nałogiem? Skąd wiesz, może jednak przyjedzie
Zerwał, zerwał...
To chyba nadal ten etap: "nienawidze Cię, ale będę udawać, że utrata Ciebie nie wpłynęła na mnie niekorzystnie, jasne odwiedź mnie, zobaczysz ilu mężczyzn kręci się wokół mnie na co dzień,jaka jestem radosna i pełna życia, jakby nic się nie stało" Ehhh nic innego nie przychodzi mi do głowy
stupify jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 12:25   #4075
Aileeen
Raczkowanie
 
Avatar Aileeen
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 203
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXIV

Cytat:
Napisane przez wariatka345 Pokaż wiadomość
http://www.papilot.pl/ciekawostki/20...UWAZAJCIE.html

Koleżanka mi to wczoraj wysłała i wreszcie przyznałam rację naukowcą z Ameryki Na razie zablokowałam go na czacie aby nie patrzeć czy jest dostępny czy nie. Od dzisiaj się też postaram nałogowo nie patrzeć na jego profil.. Małymi kroczkami a będzie sukces
Też zablokowałam mojego na czacie, przynajmniej mam spokój z myślami "odezwie się czy nie", gdyby był dostępny. Polecam wszystkim Ale na jego profil niestety od czasu do czasu nadal wchodzę, chociaż na szczęście nigdy nic nie dodaje

---------- Dopisano o 13:25 ---------- Poprzedni post napisano o 13:24 ----------

Cytat:
Napisane przez strix55 Pokaż wiadomość
poki co poprostu sie nie odzywamy bo mnie olała czyli w umie tka jakby koniec jesli sie nie odezwie juz, jej duma jej nie pozwoli bo ja tego nie zrobie
To ciekawe które z Was pierwsze pęknie i się odezwie
Aileeen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 12:33   #4076
strix55
Rozeznanie
 
Avatar strix55
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 501
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXIV

Cytat:
Napisane przez Aileeen Pokaż wiadomość
Was pierwsze pęknie i się odezwie
nie ja. wystarczająco dużo razy sie dla niej poniżałem
strix55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 12:36   #4077
szarak
Rozeznanie
 
Avatar szarak
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: mazowieckie WG..
Wiadomości: 640
GG do szarak
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXIV

Cytat:
Napisane przez strix55 Pokaż wiadomość
nie ja. wystarczająco dużo razy sie dla niej poniżałem
ona też raczej się nie odezwie . więc juz możesz się pogodzić z myślą że to koniec.
__________________
;(
gsf 1250 bandit S (GT)
szarak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 13:00   #4078
anoska
Zakorzenienie
 
Avatar anoska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 6 437
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXIV

Cytat:
Napisane przez szarak Pokaż wiadomość
jakoś dasz radę,
ja już postanowiłem że nie bedzie choinki w domu,,,
no roześmiałam się w głos
to bunt nastolatka? zostawiła mnie dziewczyna więc w tym roku nie będzie choinki i tutaj wymowny tupot butem nie byłeś grzeczny cukierków nie dostaniesz
ogarnij się, dużym chłopcem już jesteś. Zamiast pisać romantyczne listy i robić szczeniackie podchody jedź i porozmawiaj z nią. Wtedy przynajmniej będziesz wiedział na czym stoisz, a nie biczujesz się i marnujesz życie. Czas na jakieś kroki, nie uważasz?

Cytat:
Napisane przez Kornelciaczek Pokaż wiadomość
Tyle, że przy wysiłku spalamy tłuszcz, który zamienia się w mięśnie i mamy dodatkowe kg U mnie to się dzieje bardzo szybko I teraz widać, że mam ręce umięśnione i zbite nogi, które wg mnie są mega grube!!
od kiedy tłuszcz zamienia się w mięśnie pod wpływem ćwiczeń?
proszę Cię
__________________
anoska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 13:15   #4079
nothinggood
Zadomowienie
 
Avatar nothinggood
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 416
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXIV

A ja dzisiaj powinnam świecić przykładem - w końcu mam dobry humor, uśmiecham się od ucha do ucha i nawet znajomi zauważyli zmianę, bo zastanawiali się, co takiego się stało, że latam taka zadowolona. No cóż, po prostu spojrzałam na to z innej strony - nie staram się zapomnieć, ale nie pozwalam na to, żeby tęsknota wypełniała całe moje życie. Brakuje mi eksa, ale jeżeli chciałabym, żeby wrócił, to wiem, że muszę się zmienić i mu to pokazać. Także teraz naprawdę pracuję nad sobą i wierzę, że wszystko będzie dobrze. Musi być Ale podkreślam - zmieniam się dla siebie, nie dla niego. Pani psycholog powiedziała mi, że mam mieć nadzieję, bo w gorszych chwilach ma mnie ona motywować do dalszych zmian. Ech, cieszę się, że w końcu po 3 tygodniach, nastał dla mnie naprawdę pozytywny dzień.
nothinggood jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 14:02   #4080
Kornelciaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Kornelciaczek
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 2 927
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXIV

Cytat:
Napisane przez szarak Pokaż wiadomość
to zależy na jakie pytania, na list nic ... na pytanie czy pójdzie ze mna na wesele _ tak, czy pracuje - tak, jak się czuje i jak zdrowie_ tak.

195cm
A pójdzie z Tobą na wesele??

195 cm - aaa to wysoki facet jesteś

---------- Dopisano o 14:54 ---------- Poprzedni post napisano o 14:53 ----------

Cytat:
Napisane przez ania230 Pokaż wiadomość
aha
widzisz może coś na weselu się odmieni

teoretycznie powinieneś ważyć 85 kg
No co Ty chłopaka w anoreksję chcesz wprowadzić Prawidłowo 95 kg. Ale w praktyce to zależy od budowy kości i masy mięśniowej

---------- Dopisano o 14:56 ---------- Poprzedni post napisano o 14:54 ----------

Cytat:
Napisane przez szarak Pokaż wiadomość
było by fajnie ale odpowiedz tak ale bez zobowiązań nie rokuje za ciekawie, znów pewnie narobie sobie nadzieii do tego czasu a potem będzie rozpacz ...
85 ? toż byłbym patyczkiem chyba ja słysząłem że najlepiej ważyć tyle ile koncówka wzrostu i tego się trzymam, nie chce mniej ani więcej
To nie rób sobie głupiej nadziei, bo będzie jeszcze bardziej bolało, a My Ci już wtedy nie pomożemy

Co do wagi 195-100= wychodzi Ci prawidłowa waga

---------- Dopisano o 14:58 ---------- Poprzedni post napisano o 14:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Blobby Pokaż wiadomość
Jak się pije,to się doła łapie,szczegolnie patrzac na te przytulajace sie pary czy na swoich znajomych,ja takiego doła złapałam wczoraj.Niby robiłam dobrą minę do złej gry...ale...ten dołek pozostał.Wczoraj się nabzdryngoliłam pokaźnie,kumpela mnie podtrzymuje na duchu,ale niewiele to daje.Pewnie zobacze niedługo byłego z nowa dziewczyna,bo on sie podoba innym,no cóż,serce pęknie po raz kolejny.
Miałam takie dni,ze chciałam ze soba skonczyc,z samej beznadziejnosci,o wszystko zawsze sie obwiniałam,bo jestem psujem i jestem głupia,beznadziejna.
Widziałam EKSa z nową i cóż - sam powiedział, że bał się, że mi serce pęknie, a ja tylko wtedy udałam twardzielkę

Kobieto, więcej wiary w siebie, bo z takim nastawieniem to Ty długo nie pociągniesz

---------- Dopisano o 15:00 ---------- Poprzedni post napisano o 14:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Fflorence Pokaż wiadomość
wiem wiem, czytałam, właśnie pytam czy w jakiś sposób wyjaśniła to zachowanie, czemu Ci nie odpowiadała?


Ja w wiadomości pochłoniętej przez wizaż pisałam, że miałam dziś miły, intensywny dzień spędzony z koleżankami, ale teraz niedzielny dół wraca z podwójna mocą.. Wszystko pomaga na krótką metę, wypełniam czas jak tylko mogę najlepiej, ale wystarczy samotna przejażdżka tramwajem czy wieczór w domu i zaczynam ryczeć. Chociaż chyba coraz rzadziej..
Laski i chłopcze drogi, a Wam co wczoraj było, co to za niedzielny DÓŁ

---------- Dopisano o 15:00 ---------- Poprzedni post napisano o 15:00 ----------

Cytat:
Napisane przez sadomasoto nie ja Pokaż wiadomość
niedziele sa najgorsze... przynajmniej u mnie. Ale to normalne chyba skoro przez ostatnie 3 lata kazda niedziele spedzałam z nim
Następna niedziela musi być inna!

---------- Dopisano o 15:01 ---------- Poprzedni post napisano o 15:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Fflorence Pokaż wiadomość
Za szybko tu wszyscy piszą
Rozumiem co czujesz, z jednej strony serce sie wyrywa do powrotu z drugiej strony rozsądek podpowiada, że to nie ma sensu, jak by to miało funkcjonowac, jak zaufać jeśli przez najbliższą osobę zostało się tak potraktowanym? Ja bym się ciągle bała czy coś mu znowu nie odwali i się nie rozmyśli
True.

---------- Dopisano o 15:02 ---------- Poprzedni post napisano o 15:01 ----------

Cytat:
Napisane przez szarak Pokaż wiadomość
obym się nie pogrążył bardziej bo nie tańczę zbyt dobrze

---------- Dopisano o 20:12 ---------- Poprzedni post napisano o 20:10 ----------


nie nic. nadal nie wiem, nie wiem czy jej ktoś coś doradził, nagadał na mnie czy co ...
mam nadzieję że jeśli pójdziemy na wesele to będzie okazja osobiśćie porozmawiać, na co bardzo liczę!
A Ona umie dobrze tańczyć? Czyje to wesele? Dlaczego idziecie razem?
Kornelciaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:43.