Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. X - Strona 107 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-11-23, 15:51   #3181
gloryandgoore
Raczkowanie
 
Avatar gloryandgoore
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 108
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. X

Cytat:
Napisane przez Floydka Pokaż wiadomość
Życz sobie i innym dobrego zabezpieczenia.

Wysłane z szajsunga.
Chyba będę mieć nauczkę do końca życia Szkoda, że człowiek mądry po fakcie.
gloryandgoore jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-24, 19:07   #3182
nika16503
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. X

Witam. To moja historia. Od 10 dni spoznial mi sie okres, zrobilam test , negatywny. Poszlam do lekarza zrobil mi test i wyszedl pozytwny, dal mi kwas foliowy i zalecenia dla kobiet w ciazy, mialam przyjsc na usg tydzien pozniej ale ze zaczelam krwawic po 3 dniach znow bylam u lekarza, zbadal mnie i powiedzial ze nie widzi ciazy ale to moze byc ciaza pozamaciczna. Dostalam zwolnienie z pracy na tydzien i zrobil badanie krwi. W poniedzialek bylam po wyniki znow krew do badania a dzis dostalam wyniki ze nie jestem w ciazy. Dodam ze krwawienie trwalo dwa dni. Nie wiem co mam o tym myslec. Staramy sie z mezem o drugie dziecko od dwoch miesiecy.
nika16503 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-24, 20:38   #3183
Lyllas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 3
Pomoc

Witam,
W Sobotę uprawialam seks z chłopakiem bez zabezpieczenia. Nie potrafię wyliczyć dni płodnych,bo okres mam nieregularnie. Podczas stosunku on dochodzić oczywiście poza mną i jest pewny,ze nic sie nie stało. Była to chwila uniesienia,bo spotkaliśmy sie po kilku latach i nadal mamy do siebie słabość.

Jakie jest prawdopodobieństwo,ze mogę być w ciąży? Okres dostaje miedzy 3,a 10/11kazdego miesiąca.
Po 7dniach robię test ciązowy.
Lyllas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-24, 20:57   #3184
Floydka
little hungry lady
 
Avatar Floydka
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 4 844
Dot.: Pomoc

Cytat:
Napisane przez Lyllas Pokaż wiadomość
Witam,
W Sobotę uprawialam seks z chłopakiem bez zabezpieczenia. Nie potrafię wyliczyć dni płodnych,bo okres mam nieregularnie. Podczas stosunku on dochodzić oczywiście poza mną i jest pewny,ze nic sie nie stało. Była to chwila uniesienia,bo spotkaliśmy sie po kilku latach i nadal mamy do siebie słabość.

Jakie jest prawdopodobieństwo,ze mogę być w ciąży? Okres dostaje miedzy 3,a 10/11kazdego miesiąca.
Po 7dniach robię test ciązowy.
Prawdopodobienstwo ciazy jest. Jakie? Nie wiadomo, bo nie potrafisz okreslic dlugosci cyklow, wiec trudniej jest wyznaczyc potencjalne dni plodne. Rob ten test, rob. Tylko to Ci pozostalo.

Wysłane z szajsunga.
__________________
Taniec to masturbacja na forum publicznym.
Floydka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-24, 21:55   #3185
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. X

Cytat:
Napisane przez Lyllas Pokaż wiadomość
Nie potrafię wyliczyć dni płodnych,bo okres mam nieregularnie.
Nawet w idealnie równych cyklach nie da się wyliczyć dni płodnych, ponieważ dni płodnych się nie wylicza na podstawie długości cyklu, ale wyznacza się je na podstawie zachowania organizmu (temperatura ciała, śluz itp.).

Cytat:
Podczas stosunku on dochodzić oczywiście poza mną i jest pewny,ze nic sie nie stało. Była to chwila uniesienia,bo spotkaliśmy sie po kilku latach i nadal mamy do siebie słabość.

Jakie jest prawdopodobieństwo,ze mogę być w ciąży? Okres dostaje miedzy 3,a 10/11kazdego miesiąca.
Szansa jest. A jaka, to nikt nie określi.

Cytat:
Po 7dniach robię test ciązowy.
Po 7 dniach od stosunku? Czy 7 dni po napisaniu posta?
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-25, 11:30   #3186
alicka_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 4
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. X

Kochane, może miałyście podobną sytuację.. Dopiero 3 grudnia mam wizytę u ginekologa a myśli męczą..
5 listopada byłam u ginekologa, zrobił usg, okazało się, że mam PCO (zespół policystycznych jajników) i mięśniaka.. Na pytanie, czy mogę mieć problem z zajściem w ciążę, powiedział, że niestety tak. Zmartwiłam się, ale przynajmniej wiedziałam skąd moje nieregularne miesiączki a czasem ich brak.. Dostałam skierowanie na badania hormonalne krwi, które miałam wykonać w przeciągu 5 pierwszych dni cyklu. Tego dnia dostałam plamienie, więc pomyślałam, że tym razem przypadł mi taki "okres" i na drugi dzień poszłam na badania. Tego samego dnia kochałam się ze swoim chłopakiem bez zabezpieczenia. I od tamtej pory, praktycznie z dnia na dzień.. czuje się naprawdę dziwnie, tzn mam straszną ochotę na słodycze mimo, że za nimi nie przepadam, zwłaszcza wieczorem, raz zjadłabym konia z kopytami, innym razem nie mogę nic przełknąć, bolą mnie jajniki, brzuch jak na okres, jestem zmęczona mimo, że się wysypiam, jestem płaczliwa, potrafi mnie wzruszyć reklama w tv szybko się denerwuję, mam podwyższoną temperaturę (37,0), wszystko leci mi z rąk, jestem strasznie rozkojarzona, sikam częściej niż normalnie, któregoś dnia co pół h byłam w toalecie no i te straszne wzdęcia no i sporadyczne mdłości, raz zerwałam się rano z łóżka i wymiotowałam.. Test wyszedł negatywny aż nie mogę w to uwierzyć, robiłam dziś z porannego moczu. Chyba nie jest za wcześnie, żeby robić test? (3 tygodnie od ewentualnego zapłodnienia).
Może to plamienie, to była owulacja.. Poza tym wyniki badań, by na to wskazywały.. Mimo PCO kobiecy orgaznim może płatać figle
Co o tym myślicie??

Edytowane przez alicka_
Czas edycji: 2014-11-25 o 11:32
alicka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-25, 13:08   #3187
Floydka
little hungry lady
 
Avatar Floydka
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 4 844
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. X

Cytat:
Napisane przez alicka_ Pokaż wiadomość
Kochane, może miałyście podobną sytuację.. Dopiero 3 grudnia mam wizytę u ginekologa a myśli męczą..
5 listopada byłam u ginekologa, zrobił usg, okazało się, że mam PCO (zespół policystycznych jajników) i mięśniaka.. Na pytanie, czy mogę mieć problem z zajściem w ciążę, powiedział, że niestety tak. Zmartwiłam się, ale przynajmniej wiedziałam skąd moje nieregularne miesiączki a czasem ich brak.. Dostałam skierowanie na badania hormonalne krwi, które miałam wykonać w przeciągu 5 pierwszych dni cyklu. Tego dnia dostałam plamienie, więc pomyślałam, że tym razem przypadł mi taki "okres" i na drugi dzień poszłam na badania. Tego samego dnia kochałam się ze swoim chłopakiem bez zabezpieczenia. I od tamtej pory, praktycznie z dnia na dzień.. czuje się naprawdę dziwnie, tzn mam straszną ochotę na słodycze mimo, że za nimi nie przepadam, zwłaszcza wieczorem, raz zjadłabym konia z kopytami, innym razem nie mogę nic przełknąć, bolą mnie jajniki, brzuch jak na okres, jestem zmęczona mimo, że się wysypiam, jestem płaczliwa, potrafi mnie wzruszyć reklama w tv szybko się denerwuję, mam podwyższoną temperaturę (37,0), wszystko leci mi z rąk, jestem strasznie rozkojarzona, sikam częściej niż normalnie, któregoś dnia co pół h byłam w toalecie no i te straszne wzdęcia no i sporadyczne mdłości, raz zerwałam się rano z łóżka i wymiotowałam.. Test wyszedł negatywny aż nie mogę w to uwierzyć, robiłam dziś z porannego moczu. Chyba nie jest za wcześnie, żeby robić test? (3 tygodnie od ewentualnego zapłodnienia).
Może to plamienie, to była owulacja.. Poza tym wyniki badań, by na to wskazywały.. Mimo PCO kobiecy orgaznim może płatać figle
Co o tym myślicie??

Objawy zarowno zblizajacej sie miesiaczki jak i ciazy. Jezeli test robiony po 3 tygodniach da wynik negatywny - ciazy nie ma. Mozesz zrobic ten z krwi zeby potwierdzic, ale watpie. Te wszystkie objawy na raz co wypisalas, prawie, ze nigdy nie wstepuja tak szybko od zaplodnienia, tylko po 5/6/7 tygodniach.

Wysłane z szajsunga.
__________________
Taniec to masturbacja na forum publicznym.

Edytowane przez Floydka
Czas edycji: 2014-11-25 o 13:10
Floydka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-25, 13:33   #3188
alicka_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 4
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. X

Dzięki Kochana za odpowiedź.
Wiem, że testy często się mylą a ja od zawsze miałam problemy hormonalne, ale co do objawów.. One pojawiały się stopniowo, ale pewnie masz rację
Obyś miała

---------- Dopisano o 14:33 ---------- Poprzedni post napisano o 14:17 ----------

Tylko tak sobie jeszcze myślę, że takich objawów zbliżającej się @ nigdy nie miałam.. Zawsze pojawiał się apetyt, ale nie na słodycze, nigdy też nie miałam mdłości, byłam nerwowa i szybko się wzruszałam ale nie rozkojarzona.. Ehh
alicka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-25, 14:14   #3189
Floydka
little hungry lady
 
Avatar Floydka
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 4 844
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. X

Cytat:
Napisane przez alicka_ Pokaż wiadomość
Dzięki Kochana za odpowiedź.
Wiem, że testy często się mylą a ja od zawsze miałam problemy hormonalne, ale co do objawów.. One pojawiały się stopniowo, ale pewnie masz rację
Obyś miała

---------- Dopisano o 14:33 ---------- Poprzedni post napisano o 14:17 ----------

Tylko tak sobie jeszcze myślę, że takich objawów zbliżającej się @ nigdy nie miałam.. Zawsze pojawiał się apetyt, ale nie na słodycze, nigdy też nie miałam mdłości, byłam nerwowa i szybko się wzruszałam ale nie rozkojarzona.. Ehh
Mozesz powtorzyc test. Albo wybrac sie do gina. Ale moim zdaniem to objawy zblizajacego sie okresu, chociaz ciazy wykluczyc podczas wspolzycia na sto procent nie mozna.

Wysłane z szajsunga.
__________________
Taniec to masturbacja na forum publicznym.
Floydka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-25, 19:23   #3190
cud nie kobieta
Ante Pante
 
Avatar cud nie kobieta
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 2 198
Dot.: Nie wiem co sie dzieje !! Ciąża ?? Choroba??

Moim zdaniem sobie wmawiasz i nawet bol palca wzielabys za objaw ciazy Trzy tygodnie, po takim czasie testy nie powinny sie mylic
__________________
chill
cud nie kobieta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-26, 09:44   #3191
alicka_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 4
Dot.: Nie wiem co sie dzieje !! Ciąża ?? Choroba??

Cytat:
Napisane przez cud nie kobieta Pokaż wiadomość
Moim zdaniem sobie wmawiasz i nawet bol palca wzielabys za objaw ciazy Trzy tygodnie, po takim czasie testy nie powinny sie mylic
Nie wmawiam sobie, tylko poważnie się zastanawiam nad tym, co się ze mną dzieje.
Jeśli chodzi o mylność testów.. Wielokrotnie słyszałam/czytałam jak kobiety dowiadywały się o ciąży dopiero poprzez badanie krwi, bo testy nawet w 7tc nie wykrywały ciąży ze względu na niskie stężenie poziomu hormonów!
alicka_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-26, 11:20   #3192
201605161428
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 219
Dot.: Nie wiem co sie dzieje !! Ciąża ?? Choroba??

Cytat:
Napisane przez alicka_ Pokaż wiadomość
Nie wmawiam sobie, tylko poważnie się zastanawiam nad tym, co się ze mną dzieje.
Jeśli chodzi o mylność testów.. Wielokrotnie słyszałam/czytałam jak kobiety dowiadywały się o ciąży dopiero poprzez badanie krwi, bo testy nawet w 7tc nie wykrywały ciąży ze względu na niskie stężenie poziomu hormonów!
Przy niskim poziomie hormonu, ciaza sie nie utrzyma. Wiekszosc tych kobiet, albo mialo owulke pozniej niz sadzily, albo zle zrobily test (tak mozna zrobic zle, jak go machniesz wieczorem po calym dniu picia). Idz zesz na bete bo jak widac nawet 20 testow cie nie przekona.
201605161428 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-26, 15:11   #3193
Szu_Mil
Raczkowanie
 
Avatar Szu_Mil
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 304
Dot.: Nie wiem co sie dzieje !! Ciąża ?? Choroba??

Cytat:
Napisane przez TheUnlike Pokaż wiadomość
Przy niskim poziomie hormonu, ciaza sie nie utrzyma. Wiekszosc tych kobiet, albo mialo owulke pozniej niz sadzily, albo zle zrobily test (tak mozna zrobic zle, jak go machniesz wieczorem po calym dniu picia). Idz zesz na bete bo jak widac nawet 20 testow cie nie przekona.
Ja myślę, że jak jakoś panikuje tak bardzo, że nawet test go nie uspokaja to i beta nie uspokoi, bo już i takie przypadki na forum czytałam
a kiedyś był też wątek dziewczyny, której testy wychodziły pozytywne, a beta rzekomo wyszła negatywna, była u gina, ale bez usg nic nie stwierdził, a potem się okazało, że w przychodni pomieszali wyniki badań no i już powtórne badanie wykazało ciążę. Więc jak widać nawet niezawodna beta może zawieść A jak ktoś nie wierzy w wiarygodność testu i panikuje to nic mu już nie pomoże, nawet jak okresu dostanie to będzie myśleć że to jakieś plamienia ciążowe
__________________
20.11.2009
Szu_Mil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-26, 16:49   #3194
MascarpOOne
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Wisteria Lane
Wiadomości: 4 236
GG do MascarpOOne
Dot.: Nie wiem co sie dzieje !! Ciąża ?? Choroba??

Cytat:
Napisane przez Szu_Mil Pokaż wiadomość
Ja myślę, że jak jakoś panikuje tak bardzo, że nawet test go nie uspokaja to i beta nie uspokoi, bo już i takie przypadki na forum czytałam
a kiedyś był też wątek dziewczyny, której testy wychodziły pozytywne, a beta rzekomo wyszła negatywna, była u gina, ale bez usg nic nie stwierdził, a potem się okazało, że w przychodni pomieszali wyniki badań no i już powtórne badanie wykazało ciążę. Więc jak widać nawet niezawodna beta może zawieść A jak ktoś nie wierzy w wiarygodność testu i panikuje to nic mu już nie pomoże, nawet jak okresu dostanie to będzie myśleć że to jakieś plamienia ciążowe
Po 1) Nie wiemy ile było w tym prawdy po 2) Jeśli już to nie badanie zawiodło a osoby, które pomyliły wyniki.
MascarpOOne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-26, 17:16   #3195
Szu_Mil
Raczkowanie
 
Avatar Szu_Mil
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 304
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. X

Cytat:
Napisane przez MascarpOOne Pokaż wiadomość
Po 1) Nie wiemy ile było w tym prawdy po 2) Jeśli już to nie badanie zawiodło a osoby, które pomyliły wyniki.
No przecież logiczne, że o to mi chodziło, a nie o to że sam wynik był fałszywy
__________________
20.11.2009
Szu_Mil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-27, 10:02   #3196
alicka_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 4
Dot.: Nie wiem co sie dzieje !! Ciąża ?? Choroba??

Cytat:
Napisane przez MascarpOOne Pokaż wiadomość
Po 1) Nie wiemy ile było w tym prawdy po 2) Jeśli już to nie badanie zawiodło a osoby, które pomyliły wyniki.
Kochane, macie rację Większość kobietek jednak lubi sobie powmawiać, poanalizować, pomyśleć nad czymś dłużej niż się powinno. Taki nasz "urok"
Już mi trochę przeszło, wprawdzie testu nie powtarzałam, ale zaczęła mi się strasznie łuszczyć skóra na twarzy, czuję metaliczny posmak w ustach, więc zapewne to po prostu brak żelaza powoduje tą senność i zły humor a apetyt na słodycze od tego, że wariują mi hormony przez to, że nie miałam normalnego @ a jedynie plamienie.. A parcie na pęcherz.. - pewnie doszło mi jeszcze do repertuaru przeziębienie pęcherza, które od zawsze jest moją piętą achillesową Nałożyło się kilka ustroństw na raz i tyle.. Zmyliły mnie przede wszystkim wyniki badań, które wskazywały na fazę owulacyjną a wtedy.. No właśnie
alicka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-27, 21:16   #3197
MascarpOOne
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Wisteria Lane
Wiadomości: 4 236
GG do MascarpOOne
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. X

Cytat:
Napisane przez Szu_Mil Pokaż wiadomość
No przecież logiczne, że o to mi chodziło, a nie o to że sam wynik był fałszywy
Napisałaś coś innego.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 22:16 ---------- Poprzedni post napisano o 22:14 ----------

Cytat:
Napisane przez alicka_ Pokaż wiadomość
Kochane, macie rację Większość kobietek jednak lubi sobie powmawiać, poanalizować, pomyśleć nad czymś dłużej niż się powinno. Taki nasz "urok"
Już mi trochę przeszło, wprawdzie testu nie powtarzałam, ale zaczęła mi się strasznie łuszczyć skóra na twarzy, czuję metaliczny posmak w ustach, więc zapewne to po prostu brak żelaza powoduje tą senność i zły humor a apetyt na słodycze od tego, że wariują mi hormony przez to, że nie miałam normalnego @ a jedynie plamienie.. A parcie na pęcherz.. - pewnie doszło mi jeszcze do repertuaru przeziębienie pęcherza, które od zawsze jest moją piętą achillesową Nałożyło się kilka ustroństw na raz i tyle.. Zmyliły mnie przede wszystkim wyniki badań, które wskazywały na fazę owulacyjną a wtedy.. No właśnie
Czytałam że metaliczny posmak może też świadczyć o złej pracy nerek ale lekarzem nie jestem.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
MascarpOOne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-29, 11:11   #3198
emi_2508
Raczkowanie
 
Avatar emi_2508
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 365
GG do emi_2508
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. X

Witam wszystkie kobietki. Mam maly metlik w glowie poniewaz staramy sie z mezem o dzidziusia. cykle mam teraz dosc regularne co 31 dni. wczoraj powinnam dostac @ ale wystapil tylko leciusienko zabarwiony sluz na rozowo wiec obylo sie bez podpaski. zdarzaly mi sie kolo owulacji bole krzyza podbrzusza, pozniej jakis slinotok i czeste bekanie oraz wzdecia nie wspominajac o zlym humorze przez co obrywa sie mojemu mezowi bolach glowy szczegolnie wieczorem. nie chce sie specjalnie jakos nakrecac bo niestety test dzisiaj rano wyszedl negatywny. czy mimo to jest jednak szansa bym byla w ciazy?
__________________
http://suwaczki.maluchy.pl/sl-65661.png
Razem 19.08.2007
Zaręczeni 19.08.2008

Edytowane przez emi_2508
Czas edycji: 2014-11-29 o 11:13
emi_2508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-29, 13:42   #3199
pyssskaa21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 39
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. X

Hej Dziewczyny .
Mam nietypową sytuację, możliwe, że nie jestem w ciąży jednak wole się upewnić i popytać.
Od tygodnia w sumie przed obroną miałam sporo stresu, okres dostałam jednak coś mnie nie pokoi. Cały stres znikł a ja nie mam ochoty na jedzenie, boli mnie często głowa jestem zmęczona i codziennie chce mi się wymiotować nawet na jedzenie patrzeć nie mogę a jak już jem to ledwo przełykam tak mi niedobrze, ciągle mi się też odbija. Czy to może być związane z ciążą ? Krwawienie mam tak jakby okres ale lżejsze jednak to juz 5 dzień "miesiączki" a ja dalej okropnie się czuje ? Czy to nadal odchodzi ze mnie stres czy powinnam zrobić test pomimo, że mam okres ?
Wiem może to i głupie, te podejrzewanie, że mogę być w ciąży ale tak źle się czuje, że nie wiem co może mi jeszcze być.
Mam nadzieję, że ktoś mi cos poradzi ?
Pozdrawiam

Edytowane przez pyssskaa21
Czas edycji: 2014-11-29 o 14:05
pyssskaa21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-29, 13:47   #3200
Szu_Mil
Raczkowanie
 
Avatar Szu_Mil
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 304
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. X

Cytat:
Napisane przez emi_2508 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie kobietki. Mam maly metlik w glowie poniewaz staramy sie z mezem o dzidziusia. cykle mam teraz dosc regularne co 31 dni. wczoraj powinnam dostac @ ale wystapil tylko leciusienko zabarwiony sluz na rozowo wiec obylo sie bez podpaski. zdarzaly mi sie kolo owulacji bole krzyza podbrzusza, pozniej jakis slinotok i czeste bekanie oraz wzdecia nie wspominajac o zlym humorze przez co obrywa sie mojemu mezowi bolach glowy szczegolnie wieczorem. nie chce sie specjalnie jakos nakrecac bo niestety test dzisiaj rano wyszedl negatywny. czy mimo to jest jednak szansa bym byla w ciazy?
W moim przypadku testy zawsze były wiarygodne, robione po dniu spodziewanej miesiączki.. ale pewnie powiedzą Ci, że jak przez kolejne kilka dni miesiączka nie wystąpi to powinnaś powtórzyć test.
__________________
20.11.2009
Szu_Mil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-29, 19:16   #3201
MascarpOOne
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Wisteria Lane
Wiadomości: 4 236
GG do MascarpOOne
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. X

Cytat:
Napisane przez emi_2508 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie kobietki. Mam maly metlik w glowie poniewaz staramy sie z mezem o dzidziusia. cykle mam teraz dosc regularne co 31 dni. wczoraj powinnam dostac @ ale wystapil tylko leciusienko zabarwiony sluz na rozowo wiec obylo sie bez podpaski. zdarzaly mi sie kolo owulacji bole krzyza podbrzusza, pozniej jakis slinotok i czeste bekanie oraz wzdecia nie wspominajac o zlym humorze przez co obrywa sie mojemu mezowi bolach glowy szczegolnie wieczorem. nie chce sie specjalnie jakos nakrecac bo niestety test dzisiaj rano wyszedl negatywny. czy mimo to jest jednak szansa bym byla w ciazy?
To może beta?

---------- Dopisano o 20:16 ---------- Poprzedni post napisano o 20:12 ----------

Cytat:
Napisane przez pyssskaa21 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny .
Mam nietypową sytuację, możliwe, że nie jestem w ciąży jednak wole się upewnić i popytać.
Od tygodnia w sumie przed obroną miałam sporo stresu, okres dostałam jednak coś mnie nie pokoi. Cały stres znikł a ja nie mam ochoty na jedzenie, boli mnie często głowa jestem zmęczona i codziennie chce mi się wymiotować nawet na jedzenie patrzeć nie mogę a jak już jem to ledwo przełykam tak mi niedobrze, ciągle mi się też odbija. Czy to może być związane z ciążą ? Krwawienie mam tak jakby okres ale lżejsze jednak to juz 5 dzień "miesiączki" a ja dalej okropnie się czuje ? Czy to nadal odchodzi ze mnie stres czy powinnam zrobić test pomimo, że mam okres ?
Wiem może to i głupie, te podejrzewanie, że mogę być w ciąży ale tak źle się czuje, że nie wiem co może mi jeszcze być.
Mam nadzieję, że ktoś mi cos poradzi ?
Pozdrawiam
Jedyne co mogę Ci doradzić to zrobienie testu, z tego co opisujesz stres mógł odegrać tu swoją rolę ale krwawienie masz nietypowe więc nie musi ono być miesiączką.Niestety nikt Ci nie wywróży czy jesteś w ciąży czy nie. Musisz iść do apteki.
MascarpOOne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-29, 19:23   #3202
aniolq_84
Raczkowanie
 
Avatar aniolq_84
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: miasto sexu i biznesu ;)
Wiadomości: 114
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. X

Witam! Jestem tu nowa i jeśli nie w tym dziale napisałam z gory przepraszam!
chyba potrzebuje porady bo już nei wiem co mam o tym myslec.... zacznijmy od poczatku....
jestem po usunieciu jednego płata tarczycy ( 4,5 r, guz niezlosliwy, podwyższone przeciwciala tarczycowe) , po operacji brałam 3 miesiace leki. tarczyca pracowala idealnie. w lutym trafilam do endo, ktora zalecila leki.....i tu zaczynaja sie schody. na leki zareagowałam fatalnie... tsh w dól, przeciwciala sporo podwyższone,okres opózniał sie o kilkanaście dni, zrobilam sie nerwowa, roztargniona, płaczliwa itp. itd....... wiec stopniowo odstawiłam w sierpniu. we wrzesniu znalazlam gin-endo, która zdziwilia sie ze przy takich wynikach dostalam leki. Pani doktor powiedziała ze mamy dac sobie czas do konca roku. i tak tez było, ALE.... zrobiłam poziom prolaktyny, który okazał sie dużo duzo podwyższony. Zalecila BROMERGON - 2 pierwsze dni pół na noc.. pozniej cała na noc.... nie mialam zadnych skutkow ubocznych! o dziwo zadnych.... . Tydzien temu zrobiłam badanie prolaktyny- spadla poniżej dolnej granicy. i tu zaczynaja się watpliwości. Gdyż od jakis 2 dni pieka mnie sutki...po południu zaczyna bolec mnie brzuch, jakby na okres- mimo ze okres mam dostac 8 grudnia. . Nie wiem czy to moga być skutki uboczne po Bromergonie?staramy się o dzieciątko od ok 3 miesiacy. z góry dziekuje
aniolq_84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-29, 19:38   #3203
Szu_Mil
Raczkowanie
 
Avatar Szu_Mil
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 304
Dot.: Nie wiem co sie dzieje !! Ciąża ?? Choroba??

Kurcze trochę to wszystko pogmatwane, bo tu problemu z tarczyca, hormonami, leki na obniżenie prolaktyny, która w ciazy powinna się podnieść jeśli dobrze pamiętam.. U ciebie to na dwoje babka włożyła, przy takich historiach z hormonami chyba żaden objaw nie może świadczyć o ciąży, po prostu zrób test w dniu spodziewanej miesiaczki
__________________
20.11.2009
Szu_Mil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-29, 19:54   #3204
aniolq_84
Raczkowanie
 
Avatar aniolq_84
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: miasto sexu i biznesu ;)
Wiadomości: 114
Dot.: Nie wiem co sie dzieje !! Ciąża ?? Choroba??

...nie sądze ze po 2 tyg brania leku, obniżeniu prolaktyny, udaloby zajśc sie w ciąże..., ale dzięki za odpowiedz
aniolq_84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-29, 20:28   #3205
Szu_Mil
Raczkowanie
 
Avatar Szu_Mil
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 304
Dot.: Nie wiem co sie dzieje !! Ciąża ?? Choroba??

Cytat:
Napisane przez aniolq_84 Pokaż wiadomość
...nie sądze ze po 2 tyg brania leku, obniżeniu prolaktyny, udaloby zajśc sie w ciąże..., ale dzięki za odpowiedz
To w takim razie o co było Twoje pytanie?
__________________
20.11.2009
Szu_Mil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-29, 20:59   #3206
emi_2508
Raczkowanie
 
Avatar emi_2508
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 365
GG do emi_2508
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. X

Cytat:
Napisane przez MascarpOOne Pokaż wiadomość
To może beta?

---------- Dopisano o 20:16 ---------- Poprzedni post napisano o 20:12 ----------



Jedyne co mogę Ci doradzić to zrobienie testu, z tego co opisujesz stres mógł odegrać tu swoją rolę ale krwawienie masz nietypowe więc nie musi ono być miesiączką.Niestety nikt Ci nie wywróży czy jesteś w ciąży czy nie. Musisz iść do apteki.
jesli do poniedzialku nie dostane okresu to pojade na bete jednak tak jak piszesz
__________________
http://suwaczki.maluchy.pl/sl-65661.png
Razem 19.08.2007
Zaręczeni 19.08.2008
emi_2508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-30, 09:25   #3207
Allanine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 29
Prawdopodobieństwo cięży w 1 dniu okresu

Witam,
mam problem, otóż mam problem, uprawiałam petting z moim chłopakiem, pieściliśmy się rękoma, nie jestem pewna czy miał wytrysk, ale zakładając, że tak było, czy jest możliwość żebym zaszła w ciążę, był to mój 1 dzień okresu, a długość mojego cyklu waha się tak ok.27-29 dni. Bardzo proszę o odpowiedzi, ponieważ umieram z nerwów, nie potrafię się skupić na niczym innym.. POMOCY!
Allanine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-30, 10:10   #3208
cicci
Rozeznanie
 
Avatar cicci
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 581
Dot.: Prawdopodobieństwo cięży w 1 dniu okresu

Cytat:
Napisane przez Allanine Pokaż wiadomość
Witam,
mam problem, otóż mam problem, uprawiałam petting z moim chłopakiem, pieściliśmy się rękoma, nie jestem pewna czy miał wytrysk, ale zakładając, że tak było, czy jest możliwość żebym zaszła w ciążę, był to mój 1 dzień okresu, a długość mojego cyklu waha się tak ok.27-29 dni. Bardzo proszę o odpowiedzi, ponieważ umieram z nerwów, nie potrafię się skupić na niczym innym.. POMOCY!
Uprawiając petting, bez penetracji raczej ciężko o ciążę
cicci jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-30, 10:16   #3209
Allanine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 29
Dot.: Prawdopodobieństwo cięży w 1 dniu okresu

A gdyby plemniki zostały przeniesione na palcu, wiem że to trochę głupie, ale gdy tak o tym myślę to różne rzeczy przychodzą mi do głowy..
To były moje dni niepłodne z tego co wyliczyłam ..
Allanine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-30, 10:29   #3210
cicci
Rozeznanie
 
Avatar cicci
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 581
Dot.: Prawdopodobieństwo cięży w 1 dniu okresu

Cytat:
Napisane przez Allanine Pokaż wiadomość
A gdyby plemniki zostały przeniesione na palcu, wiem że to trochę głupie, ale gdy tak o tym myślę to różne rzeczy przychodzą mi do głowy..
To były moje dni niepłodne z tego co wyliczyłam ..
A jak liczysz dni płodne i niepłodne?
Gdzie zostały przeniesione na palcu? Włożył Ci je do pochwy podczas okresu?
cicci jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-04 13:53:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:12.