Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-02-24, 19:47   #1351
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez niewyspanaliliana Pokaż wiadomość
Aaaaa, na instagramie uogauoga dodali zdjęcie ich podkładów w płynie!
Ciekawe, kiedy u nas będą dostępne i czy będzie można dorwać próbki - może Emila nam ulży w cierpieniu

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2015-02-24 o 19:55
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-24, 20:18   #1352
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez usmiechnieteoczy Pokaż wiadomość
A to moja skóra pod oczami jest jakaś inna, bo ona dobrze reaguje na kremy tylko wtedy gdy używam ich też na całej twarzy
jak mam specjalny krem pod oczy to albo nie ma efektów, albo jest pieczenie, a jak używam tego kremu co i do reszty twarzy to skóra jest widocznie nawilżona i taka 'wypoczeta'
aż myślałam, że sobie coś wkręcam, więc kremem pod oczy, który nic u mnie nie robił wysmarowałam całą twarz - rano skora pod oczami jak marzenie
tak samo było z takim, który mnie piekł, gdy posmarowałam całą twarz przestawał nie rozumiem tego w ogóle

Mam mydełka Pour L'amour!
Załącznik 5923087
Mydełka
W Twoim wieku to wiesz skóra może niewiele jeszcze wymaga
Faktycznie ciekawa sprawa z tym kremowaniem u Ciebie bardzo ciekawa
Ja pod oczy używam silniej odżywczych kremów, nie mogłabym takiego kalibru do reszty twarzy używać okolice oczu mam bardziej potrzebujące
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-24, 20:36   #1353
usmiechnieteoczy
Wtajemniczenie
 
Avatar usmiechnieteoczy
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: okolice Lublina
Wiadomości: 2 956
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Mydełka
W Twoim wieku to wiesz skóra może niewiele jeszcze wymaga
Faktycznie ciekawa sprawa z tym kremowaniem u Ciebie bardzo ciekawa
Ja pod oczy używam silniej odżywczych kremów, nie mogłabym takiego kalibru do reszty twarzy używać okolice oczu mam bardziej potrzebujące
Może kiedyś się to zmieni, na razie wprawia mnie w zdziwienie
ale nie narzekam, przynajmniej na razie kremów pod oczy nie muszę kupować
__________________
od września 2012 włosomaniaczka



Blog!
Uśmiech nie boli!
usmiechnieteoczy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-24, 20:38   #1354
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;50404491]Ciekawe, kiedy u nas będą dostępne i czy będzie można dorwać próbki - może Emila nam ulży w cierpieniu [/QUOTE]
hahahaaaa
myślę, że ulży Emilka litościwa jest
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-25, 10:21   #1355
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Widzę, że kosmetyki 100% pure gdzieś tu się przewijają Zamówiłam właśnie próbki ich podkładów w płynie. Używałyście może?
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-25, 11:23   #1356
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Korah dzięki za info o miodzie Widzę, że zrobiła się miodowa dyskusja

Cytat:
Napisane przez miszona Pokaż wiadomość
Też polecam miód na twarz. Robię z niego maseczkę. Dwie krople olejku herbacianego mieszam z 1 łyżką miodu. Po 20 minut spłukuję letnią wodą. Zazwyczaj używam akacjowego Enerbio z Rossmanna. Odpowiada mi bo bo jest lejący i w plastikowej butelce z dziubkiem. Do jedzenia kupuję inne, ekologiczne z polskich pasiek.
Dobry pomysł z tym lejącym miodem do pielęgnacji. Do jedzenia nie kupuję lejącego miodu, bo jak jest cały czas lejący i się nie krystalizuje, to znaczy, że był podgrzewany, więc nie ma już tylu witamin. Do jedzenia też kupuję ekologiczny z Kielc - gospodarstwo Pszczeli Dworek pod Kielcami. Właściciel ma też pyłek i pierzgę. Dostałam od niego kiedyś w prezencie taki klajster z pasieki z pierzgą jeszcze w środku

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
Sicilia...chyba Ty uzywasz sporo oleju kokosowego...trafiły Ci sie jakieś lepsze i gorsze egzemplarze? Ja narazie mialam tylko ten z bioplanete i teraz mamy ten niby ze świeżego miąższu z ecospa ale ja nie widze miedzy nimi roznicy...moze sa jakies ktorych nie warto kupowac? Pytam bo olej ten bedzie teraz u nas w stalym uzyciu i nie chce trafic na bubel...
Najlepszy kupiłam dwa lata temu w USA, był organiczny z certyfikatem. A u nas z dostępnych to polecam budwigowy olej kokosowy (w sklepach ze zdrową żywnością - w Warszawie organic farma). On jest tłoczony na zimno, ekologiczny i ma właśnie kokosowy zapach.

---------- Dopisano o 12:20 ---------- Poprzedni post napisano o 12:12 ----------

Cytat:
Napisane przez staff112 Pokaż wiadomość
Jedna z wizażanek podpowiedziała mi ,że może na tym forum ktoś mi poradzi dobry krem naturalny na opuchnięcia pod oczami.Cenowo może byc i drożej.Może ostatnio któraś z Was trafiła na jakaś perełke albo od dawna ceni sobie jakiś krem pod oczy o dobrym skladzie.
Krem pod oczy santaverde polecam z czystym sumieniem Możesz go schować do lodówki, wówczas chłodny krem lepiej podziała na opuchnięcia.

---------- Dopisano o 12:23 ---------- Poprzedni post napisano o 12:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Widzę, że kosmetyki 100% pure gdzieś tu się przewijają Zamówiłam właśnie próbki ich podkładów w płynie. Używałyście może?
Miałam ich FRUIT PIGMENTED TINTED MOISTURIZER i byłam bardzo zadowolona. Nie polecam za to tuszu do rzęs 100% pure. Bardzo słaby efekt i szybko wysycha.
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste

Edytowane przez Sicilia
Czas edycji: 2015-02-25 o 11:19
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-25, 13:25   #1357
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość



Dobry pomysł z tym lejącym miodem do pielęgnacji. Do jedzenia nie kupuję lejącego miodu, bo jak jest cały czas lejący i się nie krystalizuje, to znaczy, że był podgrzewany, więc nie ma już tylu witamin. Do jedzenia też kupuję ekologiczny z Kielc - gospodarstwo Pszczeli Dworek pod Kielcami. Właściciel ma też pyłek i pierzgę. Dostałam od niego kiedyś w prezencie taki klajster z pasieki z pierzgą jeszcze w środku

do nas przyjeżdża pszczeli dworek do pracy
od lat mam w domu wyłącznie miody od nich
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-25, 13:29   #1358
weraa66
Zadomowienie
 
Avatar weraa66
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 1 411
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

do nas przyjeżdża pszczeli dworek do pracy
od lat mam w domu wyłącznie miody od nich

Mój wujek ma pasiekę tuż obok wrzosowiska, miód wrzosowy+wyprysk=czysta skóra po jednej nocy
__________________
Do stycznia 2017 jestem zadrutowana
Z każdym dniem piękniejszy usmiech!

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=841721 Zapraszam na wymianę!
weraa66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-25, 15:12   #1359
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

do nas przyjeżdża pszczeli dworek do pracy
od lat mam w domu wyłącznie miody od nich
Do mnie też do pracy przyjeżdża
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-25, 18:05   #1360
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez weraa66 Pokaż wiadomość
Mój wujek ma pasiekę tuż obok wrzosowiska, miód wrzosowy+wyprysk=czysta skóra po jednej nocy
ale Ci zazdroszczę wujka
Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Do mnie też do pracy przyjeżdża
luksus!!!
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 07:31   #1361
staff112
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 150
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Oj ja też mam to szęście ,że miód mam z zaprzyjaznionej pasieki.Moj syn od kiedy wieczorkiem zjada jedną kanapke z miodem,przestal miewać kaszel. Od czasu do czasu piekę bułeczki i wtedy z miodem pycha....Musze spróbować na moje syfki koniecznie.

---------- Dopisano o 08:31 ---------- Poprzedni post napisano o 08:28 ----------

Kusi mnie ten santaverde pod oczy i to bardzo ale trochę boję sie tego alkoholu w składzie..Czy potrzebnie?
staff112 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-26, 09:04   #1362
Charlotta11
Zadomowienie
 
Avatar Charlotta11
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 019
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

[/COLOR]jesli chodzi o tonik ,to do mnie ten PAT&RUBI kompletnie nie przemawia... zadne produkty tej firmy.Szkoda kasy ale to tylko moja opinia i kilku znajomych.[/QUOTE]

Za późno przeczytałam, już jest u mnie ten tonik plus zamówiłam jeszcze serum do twarzy. Ale dwie dziewczyny z tego wątku go polecały więc zobaczymy. Po pierwszym użyciu szału nie ma, on jest jakiś taki "suchy"i dosyc "ostry" dla skóry. No ale poczekam jak się sprawdzi przy dłuższym stosowaniu.
__________________
"Mniej znaczy lepiej."
Charlotta11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 10:28   #1363
staff112
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 150
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Dobrze to ujełaś -taki ostry dlatego nie skusze sie juz na żadne kosmetyki tej firmy bo mam wrazliwą cerę.

---------- Dopisano o 11:28 ---------- Poprzedni post napisano o 11:20 ----------

Za to co ja dzisiaj ujrzałam rano na swojej powiece ,to szok !!! Mam na górnej powiece od wewnetrznej strony w kolorze ciemnej śliwki ,wielkości pestki słonecznika ,podrażnione miejsce.Zrobiło mi sie to w jedną noc !!! Obawiam sie ,że to przez moje eksperymenty z kremami pod oczy w ostatnim tygodniu No i wczoraj miałam wyjątkowo paskudny dzień i wieczorem uroniłam trochę łez.Wyszła mieszanka wybuchowa.Dziewczyny poradżcie czym to złagodzić.Oj chyba z podkulonym ogonem wrócę do kremu nuxe ,choc on raczej do super naturalnych nie należy...Zanim jednak do niego wrócę musze podgoic to miejsce.Proszę o podpowiedzi bo kto jak nie Wy wie najlepiej co by tu pomogło.
staff112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 10:34   #1364
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez niewyspanaliliana Pokaż wiadomość
Aaaaa, na instagramie uogauoga dodali zdjęcie ich podkładów w płynie!

podkład sypki jest boski, ciekawe jak jego płynna wersja....
Cytat:
Napisane przez staff112 Pokaż wiadomość

[/COLOR]Kusi mnie ten santaverde pod oczy i to bardzo ale trochę boję sie tego alkoholu w składzie..Czy potrzebnie?
zupełnie niepotrzebnie, miałam te kosmetyki i są świetnej jakości, powinnaś być zadowolona

---------- Dopisano o 11:34 ---------- Poprzedni post napisano o 11:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość


Najlepszy kupiłam dwa lata temu w USA, był organiczny z certyfikatem. A u nas z dostępnych to polecam budwigowy olej kokosowy (w sklepach ze zdrową żywnością - w Warszawie organic farma). On jest tłoczony na zimno, ekologiczny i ma właśnie kokosowy zapach.[COLOR="Silver"]
ten ?
http://www.sklep-naturalna-medycyna....-kokosowy.html
a ten ze stanów to jakiej firmy
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 11:51   #1365
staff112
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 150
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

dzięki ,to sie Promolciu skuszę na ten Santaverde.
staff112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 13:02   #1366
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Przesyłam pozdrowienia z samego serca Bieszczad. Ależ tu jest wspaniale, codziennie obżeram się pysznościami ze spiżarki gospodyni, a miałam chudnąć. Mieszczuchy, polecam ten region Niestety krem Alphanova do rąk poległ na całej linii, jesteśmy w górskiej drewnianej chacie, powietrze tutaj wysusza wszystko na istny wiór, pranie schnie w 5 minut, jeśli klapa klozetowa nie jest opuszczona, to woda z kibla wyparowuje w ciągu godziny, nie byłam na to przygotowana, nie wzięłam odpowiednich kosmetyków ze sobą. W dodatku krem jest niewydajny, nie starczy na całą zimę, a zwykle inne kremy mi wystarczają. Ten jako tako pielęgnuje dłonie, trochę łagodzi, ale nie regeneruje. Nie mam tu dostepu do dobrych kosmetyków, a chciałam tez pomadkę peel Sylveco. Kupiłam w końcu sprawdzoną isanę intensiv i z tej samej serii krem do rąk i sprawdził się po stokroć lepiej, niż Alpha, skład średni, ale ujdzie. Kupiłam też deo Alterry kulkę, ciekawi mnie bardzo.

Zamówiłam sobie też w Avonie z tej serii dla dorosłych trądzikowców peeling i maseczkę, peeling miałam i kojarzę, że mia bardzo dobry skład, fajny był jakby co to go tu wkleję.

Cytat:
Napisane przez niewyspanaliliana Pokaż wiadomość
Dziś kurier przyniósł maseczkę przeciw trądzikową i odmładzającą z 100% pure i krem pod oczy. Ale się nie cieszę, chwilę później dastalam wiadomości od znajomych z ukrainy...
Właśnie jestem przy samej granicy i bardziej w temacie.

Cytat:
Napisane przez staff112 Pokaż wiadomość
Jedna z wizażanek podpowiedziała mi ,że może na tym forum ktoś mi poradzi dobry krem naturalny na opuchnięcia pod oczami.Cenowo może byc i drożej.Może ostatnio któraś z Was trafiła na jakaś perełke albo od dawna ceni sobie jakiś krem pod oczy o dobrym skladzie.
Podobno gdy organizm zbiera za dużo wody, to powstają opuchlizny, dobra na to jest sól Epsom, wyciąga wodę i toksyny, ale jeśli źle się odżywiasz lub nie wysypiasz, to kosmetyki nic nie zrobią. Ja chwalę żel cooling Phenome i mam ochotę na żel apteczny Zuma, taniutki, skald nie do końca naturalny, ale chyb kosztuje coś ok 5 zł, więc jak spotkam to wypróbuję wersję na cienie.

Cytat:
Napisane przez weraa66 Pokaż wiadomość
A mnie zastanawia co mam zrobić z wągrami. No juz pal licho te kropki na nosie, ale czemu są na policzkach
Biorę wit C wew, miodem się myję i smaruję kolagenem i jakoś leci, cerę mam bardzo dobrą jak na tę porę roku.

Cytat:
Napisane przez staff112 Pokaż wiadomość
Tak tez juz zauważyłam ,że treściwe kremy pod oczy to raczej nie dla mnie Miałam ostatnio drogi ,teściwy chemiczny krem shiseido i co z tego ,że byl treściwy? Po zmyciu po nocy skóra sucha jak wiór ,a niby wieczorem miało sie wrażenie ,ze nakladamy luksusową wazelinę.zmęczę go ale wiecej już nie kupię kremu tak drogiego z parabenami.Dzię ki wielkie za bardzo pouczający wykład.
mam podobnie, a raczej wolałabym taki krem, co jest lekki, ale treściwy Używam teraz Living nature napinający i super napina, ale nawilża tylko do zmycia go ze skóry.

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Korah dzięki za info o miodzie Widzę, że zrobiła się miodowa dyskusja

Dobry pomysł z tym lejącym miodem do pielęgnacji. Do jedzenia nie kupuję lejącego miodu, bo jak jest cały czas lejący i się nie krystalizuje, to znaczy, że był podgrzewany, więc nie ma już tylu witamin. Do jedzenia też kupuję ekologiczny z Kielc - gospodarstwo Pszczeli Dworek pod Kielcami. Właściciel ma też pyłek i pierzgę. Dostałam od niego kiedyś w prezencie taki klajster z pasieki z pierzgą jeszcze w środku
Na pewno godny dyskusji, warto spróbować.

Dobrze wiedzieć
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 13:27   #1367
weraa66
Zadomowienie
 
Avatar weraa66
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 1 411
Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Przesyłam pozdrowienia z samego serca Bieszczad. Ależ tu jest wspaniale, codziennie obżeram się pysznościami ze spiżarki gospodyni, a miałam chudnąć. Mieszczuchy, polecam ten region Niestety krem Alphanova do rąk poległ na całej linii, jesteśmy w górskiej drewnianej chacie, powietrze tutaj wysusza wszystko na istny wiór, pranie schnie w 5 minut, jeśli klapa klozetowa nie jest opuszczona, to woda z kibla wyparowuje w ciągu godziny, nie byłam na to przygotowana, nie wzięłam odpowiednich kosmetyków ze sobą. W dodatku krem jest niewydajny, nie starczy na całą zimę, a zwykle inne kremy mi wystarczają. Ten jako tako pielęgnuje dłonie, trochę łagodzi, ale nie regeneruje.

Pozdrowienia rownież, wypoczywaj, kalorie ze smakołyków spalą sie podczas buszowania po internecie za kolejnymi kosmetykami
__________________
Do stycznia 2017 jestem zadrutowana
Z każdym dniem piękniejszy usmiech!

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=841721 Zapraszam na wymianę!
weraa66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 17:11   #1368
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Przesyłam pozdrowienia z samego serca Bieszczad. Ależ tu jest wspaniale, codziennie obżeram się pysznościami ze spiżarki gospodyni, a miałam chudnąć. Mieszczuchy, polecam ten region Niestety krem Alphanova do rąk poległ na całej linii, jesteśmy w górskiej drewnianej chacie, powietrze tutaj wysusza wszystko na istny wiór, pranie schnie w 5 minut, jeśli klapa klozetowa nie jest opuszczona, to woda z kibla wyparowuje w ciągu godziny, nie byłam na to przygotowana, nie wzięłam odpowiednich kosmetyków ze sobą. W dodatku krem jest niewydajny, nie starczy na całą zimę, a zwykle inne kremy mi wystarczają. Ten jako tako pielęgnuje dłonie, trochę łagodzi, ale nie regeneruje. Nie mam tu dostepu do dobrych kosmetyków, a chciałam tez pomadkę peel Sylveco. Kupiłam w końcu sprawdzoną isanę intensiv i z tej samej serii krem do rąk i sprawdził się po stokroć lepiej, niż Alpha, skład średni, ale ujdzie. Kupiłam też deo Alterry kulkę, ciekawi mnie bardzo.
dopiero ferie macie??? U nas już wiosna
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 21:45   #1369
la songerie
Rozeznanie
 
Avatar la songerie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 555
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Beets pamietasz ze pialas nad mydlami tajskimi z tkmaxxa. U nas tez sie pojawily. Jakbys je porownala do plantlife? Tez ladnie nawilzaja czy raczej wysuszaja? Masz jakis faworytow?

Korah zazdroszcze wypoczynku! Odpoczywaj ile wlezie. W malopolsce nie ma takiego powietrza!

Dziewczyny jak to hest z tymi cenami w tkmaxx? Pare miesiecy wstecz kupilam zel do twarzy nawilzajacy Pure Therpy by Purist. Jest super tylko sie troche klei ale spokojnie polecilabym jako zastepnik innych chemicznych kremow po kwasach. Kupilam go za 4 funty a wczoraj znow byl tyle ze za 10! O co chodzi? Nie podobaja mi sie takie taktyki.
__________________
Redhead and proud!
la songerie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-27, 10:48   #1370
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez staff112 Pokaż wiadomość
Kusi mnie ten santaverde pod oczy i to bardzo ale trochę boję sie tego alkoholu w składzie..Czy potrzebnie?
Nie obawiaj się tego alkoholu. To jest górna półka eko, a nie alterra, gdzie alkohol w składzie kremu do twarzy wysusza.

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość

podkład sypki jest boski, ciekawe jak jego płynna wersja....

zupełnie niepotrzebnie, miałam te kosmetyki i są świetnej jakości, powinnaś być zadowolona

---------- Dopisano o 11:34 ---------- Poprzedni post napisano o 11:31 ----------



ten ?
http://www.sklep-naturalna-medycyna....-kokosowy.html
a ten ze stanów to jakiej firmy
Olej kokosowy budwigowy to właśnie ten
A z USA miałam taki olej: http://trzydziesci6.blogspot.com/201...g-do-ciaa.html
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-27, 12:19   #1371
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Nie obawiaj się tego alkoholu. To jest górna półka eko, a nie alterra, gdzie alkohol w składzie kremu do twarzy wysusza.



Olej kokosowy budwigowy to właśnie ten
A z USA miałam taki olej: http://trzydziesci6.blogspot.com/201...g-do-ciaa.html
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-27, 14:41   #1372
staff112
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 150
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Jak już się napaliłam na ten Santaverde ,to mam dylemat gdzie zamówić.może macie jakiś pewny inernetowy adresik ?Dzisiaj dotarła do mnie paczka z Phenome.Troche musiałam powojować o nienadesłane próbki,opłaciło sie.właśnie przysłali.Ze wzgledu na tą moja nieszczęsną powiekę muszę sie powstrzymac z wypróbowaniem tego cooling phenome pod oczy.Może tylko pod oczy spróbuję a na powiekę nie nałożę.

---------- Dopisano o 15:41 ---------- Poprzedni post napisano o 15:40 ----------

Ale to santaverde pod oczy i tak chce zamówić wiec czekam na podpowiedzi adresów inernetowych.Z góry dziekuję.
staff112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-27, 15:02   #1373
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez la songerie Pokaż wiadomość
Beets pamietasz ze pialas nad mydlami tajskimi z tkmaxxa. U nas tez sie pojawily. Jakbys je porownala do plantlife? Tez ladnie nawilzaja czy raczej wysuszaja? Masz jakis faworytow?

Dziewczyny jak to hest z tymi cenami w tkmaxx? Pare miesiecy wstecz kupilam zel do twarzy nawilzajacy Pure Therpy by Purist. Jest super tylko sie troche klei ale spokojnie polecilabym jako zastepnik innych chemicznych kremow po kwasach. Kupilam go za 4 funty a wczoraj znow byl tyle ze za 10! O co chodzi? Nie podobaja mi sie takie taktyki.
miałam mydło http://www.soap-n-scent.com/ papajowe.
ale to nie są jakieś rewelacyjne mydła. daleko im do Plantlife, a nawet takie Savon du Midi są lepsze
ja więcej nie kupię ich, bo wszystkie składy mają takie same, tylko różnią się zapachem. a mydło z kozim mlekiem nie ma koziego mleka w składzie
u mnie jest ich cały stos. obwąchałam wszystkie i dobrze pooglądałam.

co do cen w tk maxx, to różnie bywa. nie przewidzisz, co kierownictwo wymyśli
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-27, 15:40   #1374
la songerie
Rozeznanie
 
Avatar la songerie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 555
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
miałam mydło http://www.soap-n-scent.com/ papajowe.
ale to nie są jakieś rewelacyjne mydła. daleko im do Plantlife, a nawet takie Savon du Midi są lepsze
ja więcej nie kupię ich, bo wszystkie składy mają takie same, tylko różnią się zapachem. a mydło z kozim mlekiem nie ma koziego mleka w składzie
u mnie jest ich cały stos. obwąchałam wszystkie i dobrze pooglądałam.

co do cen w tk maxx, to różnie bywa. nie przewidzisz, co kierownictwo wymyśli
Dziek8 za szczera opinie. U mnie tylko dwa te mydla widzialam i podobal mi sie zapach trawy cytrynowej ale jesli jest gorsze od Plantlife to kupie Plantlife bo jeszcze sa. Moj maz je pokochal a on najchetniej nie uzywalby niczego zbednego.
__________________
Redhead and proud!
la songerie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-27, 16:05   #1375
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez staff112 Pokaż wiadomość
Jak już się napaliłam na ten Santaverde ,to mam dylemat gdzie zamówić.może macie jakiś pewny inernetowy adresik ?Dzisiaj dotarła do mnie paczka z Phenome.Troche musiałam powojować o nienadesłane próbki,opłaciło sie.właśnie przysłali.Ze wzgledu na tą moja nieszczęsną powiekę muszę sie powstrzymac z wypróbowaniem tego cooling phenome pod oczy.Może tylko pod oczy spróbuję a na powiekę nie nałożę.

---------- Dopisano o 15:41 ---------- Poprzedni post napisano o 15:40 ----------

Ale to santaverde pod oczy i tak chce zamówić wiec czekam na podpowiedzi adresów inernetowych.Z góry dziekuję.
http://santaverde.shoper.pl
To jest sklep dystrybutora w Polsce. Bardziej pewnego źródła nie ma
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-27, 17:27   #1376
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Ja się w końcu zdecydowałam na pierwsze zakupy w DamaBio i zamówiłam w końcu podkład Avril. Jestem bardzo ciekawa zarówno koloru jak i trwałości. Wzięłam light bo patrząc po zdjęciach jednak nude wydawał mi się minimalnie za ciemny. Zresztą nie wiem czemu tak mam ale wiosną i latem wolę jasne podkłady. Kupiłam też inne drobiazgi. Zrobiłam także małe zakupy w sklepie zdrowe kosmetyki oraz blisko natury. Jak tylko otrzymam kosmetyki oczywiście wrzucę zdjęcia
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-27, 21:40   #1377
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

usmiechnieteoczy czym teraz farbujesz włosy? Bo przeglądałam Twoje zdjęcia i zauważyłam, że wcześniej miałaś blond i rude
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-28, 10:35   #1378
usmiechnieteoczy
Wtajemniczenie
 
Avatar usmiechnieteoczy
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: okolice Lublina
Wiadomości: 2 956
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez miszona Pokaż wiadomość
usmiechnieteoczy czym teraz farbujesz włosy? Bo przeglądałam Twoje zdjęcia i zauważyłam, że wcześniej miałaś blond i rude
muszę chyba zaktualizować folder na wizażu

blond były po farbie 2 lata temu, zniszczyłam włosy, zaczęłam po tym dbać
potem była rudość po hennie khadi z amlą
a teraz farbuję też khadi ale ciemny brąz, tylko muszę zacząć szukać czegoś innego bo khadi zaczęła mi się błyskawicznie wypłukiwać
wcześniej dużo dłużej się trzymała...
__________________
od września 2012 włosomaniaczka



Blog!
Uśmiech nie boli!
usmiechnieteoczy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-28, 10:38   #1379
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez usmiechnieteoczy Pokaż wiadomość
muszę chyba zaktualizować folder na wizażu

blond były po farbie 2 lata temu, zniszczyłam włosy, zaczęłam po tym dbać
potem była rudość po hennie khadi z amlą
a teraz farbuję też khadi ale ciemny brąz, tylko muszę zacząć szukać czegoś innego bo khadi zaczęła mi się błyskawicznie wypłukiwać
wcześniej dużo dłużej się trzymała...
A z natury jaki masz kolor włosów? Ja też zrezygnowałam z chemii i od grudnia farbuję ziółkami.
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-28, 11:20   #1380
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez usmiechnieteoczy Pokaż wiadomość
muszę chyba zaktualizować folder na wizażu

blond były po farbie 2 lata temu, zniszczyłam włosy, zaczęłam po tym dbać
potem była rudość po hennie khadi z amlą
a teraz farbuję też khadi ale ciemny brąz, tylko muszę zacząć szukać czegoś innego bo khadi zaczęła mi się błyskawicznie wypłukiwać
wcześniej dużo dłużej się trzymała...
A czym wtedy i teraz myjlas/myjesz wlosy? Czesto uzywanie mocnych szamponow, zwlaszcza tych przeciwlupiezowych niestety przyspiesza wyplukiwanie koloru.


Ja sie obkupilam w ekologiczna chemie marki Sonett ostatnio
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-28 17:52:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:09.