Złota gotówka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-15, 14:03   #1
wybujana
Wtajemniczenie
 
Avatar wybujana
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Katowice/Czechowice-Dz.
Wiadomości: 2 613

Złota gotówka


Witam, czy któraś może korzystała z tej formy "zamiany" niepotrzebnej, biżuterii na pieniądze? Skup ma swoją siedzibę w Katowicach, ale ... jakoś nie mogłam trafić, więc albo tam tego nie ma, albo ja jestem ślepa
Lombardy oferują niższe ceny niż ZG, także sama nie wiem.
Co sądzicie? Korzystałyście? Przyznam, że mam stracha..żeby tak pocztą, kurierem wysłać

http://www.zlotagotowka.pl/
__________________
Uwielbiam siebie


http://www.youtube.com/watch?v=R9xUQwdVKhQ
wybujana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-16, 08:26   #2
Sarrai
Wtajemniczenie
 
Avatar Sarrai
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 035
Dot.: Złota gotówka

Cytat:
Napisane przez wybujana Pokaż wiadomość
Witam, czy któraś może korzystała z tej formy "zamiany" niepotrzebnej, biżuterii na pieniądze? Skup ma swoją siedzibę w Katowicach, ale ... jakoś nie mogłam trafić, więc albo tam tego nie ma, albo ja jestem ślepa
Lombardy oferują niższe ceny niż ZG, także sama nie wiem.
Co sądzicie? Korzystałyście? Przyznam, że mam stracha..żeby tak pocztą, kurierem wysłać

http://www.zlotagotowka.pl/
Widziałam reklamę tego "cuda" w tv. Normalnie szczena mi opadła gdy to zobaczyłam Już nie wspomnę, że to głupota wysyłać kosztowności kurierem i że na pewno jest gdzieś 'haczyk'. Tylko czekać, aż bizuteria zaginie "w dziwnych okolicznościach". Ooo nie, na pewno bym sie na coś takiego nie zdecydowała, tym bardziej, że noooo ta reklama była na poziomie telezakupów mango. Ci ludzie podstawieni, ten cudowny dubbing.
BTW mój tż, który rownież reklamę złotej gotówki widział, stwierdził, że tylko czekać, aż dzieciaki zaczną kurierami słać biżuterię mamusi
Ja myślę, ze to ściema...
Sarrai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-16, 08:31   #3
pabi28
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 552
Dot.: Złota gotówka

Również mnie to nie przekonało. Reklama strasznie sztuczna, podstawieni ludzie i w ogóle. Bała bym się dać swoją biżuterie w obce łapy kuriera bo jaką mam pewność że gdzieś nie zgubi się? a poza tym nie wierze, że tak naprawdę dają dużo więcej niż w lombardach, a jak nawet to wole mieć mniej kasy ale pewność. Nigdy reklamy typu Tele Mango mnie nie przekonywały.
__________________
On ci się przygląda tak intensywnie, jakby był twoim ochroniarzem, gotowym w każdej chwili osłonić cię własnym ciałem przed strzałem, czy coś w tym rodzaju...


pabi28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 07:56   #4
afr0dyzjak
Przyczajenie
 
Avatar afr0dyzjak
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Katowice / Żory
Wiadomości: 14
Dot.: Złota gotówka

Taa... Tylko Złota Gotówka a Gotówka za Złoto TV to inne firmy Pierwsza była pierwsza na rynku i nie reklamuje się w telewizji. Ta druga to chyba telewizja mango

Złota Gotówka ma swoją siedzibę w Katowicach przy ul. Moniuszki i naprawdę tam jest. Wiem, bo studiuję w okolicy i codziennie tamtędy przechodzę

Jak ktoś boi się wysłać biżuterii, zawsze może przecież odwiedzić lombard sam, jeśli mieszka w pobliżu, co za problem?

A co do samego skupowania przez internet - zainteresowałam się Złotą, bo na studiach o niej dużo ludzi mówi, bo to w sumie pierwsze takie coś u nas w kraju (studiuję marketing i nawet analizowaliśmy, czy wzór zachodni przyjmie się w Polsce, bo Polacy to ciągle wszystkich od złodziei wytykaja i mają lęk przed nowościami; w Wielkiej Brytanii na przykład jest multum takich firm i rozszerzają swoją działalność na inne kraje europejskie).

Ciekawe, jak firmy zabezpieczają się przed kradzionymi rzeczami. Zwykle podpisuje się umowę kupna - sprzedaży na miejscu, ale jeśli jest to przez internet? Na stronie Złotej znalazłam tylko, że przed wysłaniem nie podpisuje się niczego, tylko tam jakieś zaświadcczenie, którego wzór jest na stronie, i zawsze przedmioty są do zwrotu, jeśli ktoś nie zdecydował się na sprzedaż, Gotówka za złoto ma, że podpisuje się umowę od razu - bez sensu, podpisywać coś, jeśli nie zna się ceny i warunków? Na to bym nie poszła No i że gwarancja ceny - że dostaje się tyle, ile jest na stronie... A jest dość sporo. Popatrzcie tylko na ich rekomendacje, czy też Opineo, bo tam też są.

I jestem ciekawa, jak to się rozwinie, czy firma nie zwinie żagli, ale widząc, że powstają konkurencje, może to jest ZŁOTY BIZNES? Ludzie próbują i się przekonują... I się sprawdza?

Edytowane przez afr0dyzjak
Czas edycji: 2010-08-10 o 08:13
afr0dyzjak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-20, 16:23   #5
angel_in_the_snow
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: tam gdzie wrony zawracają :P
Wiadomości: 171
Dot.: Złota gotówka

raczej bym nie skorzystała, reklama jest mało przekonywująca i troche bym się bała o biżuterię czy się z nią coś po drodze nie stało...
angel_in_the_snow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-23, 10:22   #6
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Złota gotówka

Cytat:
Napisane przez ewela1610 Pokaż wiadomość
owszem zawsze moze sie cos stac, wlasnie dlatego firma wysyla kuriera, zapewnia bezpieczna koperte i ubezpieczenie, sama rozpatruje takie reklamacje, i wiem, ze w razie zniszczenia, zgubienia badz czegos w tym stylu klient otrzymuje pokazna sume, bardzo czesto 2 badz 3-krotnosc wartosci, nie probuje nikogo przekonac, staram sie pokazac tylko, ze to wcale nie jest zadne oszustwo, w usa takie firmy robia ogromne pieniadze, i miliony ludzi im zaufaly
to przekonywanie brzmi jak reklama. Zeby przekonac trzeba dac dowody najpierw a nie wypisywac ze placa 2-3 razy wiecej niz wartosc. jakby wtedy funkcjonowali?

A ze swojej strony nie ufam takim sprawom i wysylaniu drogich rzeczy.
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-23, 11:03   #7
Sarrai
Wtajemniczenie
 
Avatar Sarrai
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 035
Dot.: Złota gotówka

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
to przekonywanie brzmi jak reklama. Zeby przekonac trzeba dac dowody najpierw a nie wypisywac ze placa 2-3 razy wiecej niz wartosc. jakby wtedy funkcjonowali?

A ze swojej strony nie ufam takim sprawom i wysylaniu drogich rzeczy.

No dokładnie i jeszcze dopiero co zarejestrowani użytkownicy...
Sarrai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-23, 12:53   #8
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Złota gotówka

Cytat:
Napisane przez ewela1610 Pokaż wiadomość
a czy ja podalam nazwe firmy? nie to po pierwsze
a po drugie tak firma jeszcze nie istnieje na rynku polskim
a tak placa wiecej jak popelnia bledy, to chyba fair ?
co to proponowania wyzszej kwoty niz wyjsciowa robia to tylko wtedy gdy klient powie ze jest nie zadowolony czyli tylko okolo 15% przypadku, reszta ludzi dostaje tyle co kwota wyjsciowa, a owszem firma zarabia na tym calkiem sporo,
a tak ogolnie to jestem juz dosc dlugo zarejestrowana tylko nic nie pisalam, znalzlam ciekawy watep wiec pisze,
a tak wogole to bardzo polskie, niechec do nowych rzeczy...
ej to istnieje ta firma czy nie wez sie zdecyduj. korzystalas z uslug czy nie?
15% niezadowolonych klientow to b duzo:P
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-23, 13:50   #9
Sarrai
Wtajemniczenie
 
Avatar Sarrai
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 035
Dot.: Złota gotówka

Cytat:
Napisane przez ewela1610 Pokaż wiadomość
tak moja droga firma istnieje na rynkach zagranicznych, w polsce bedzie w przyszlym miesiacu
nie musze korzystac z ich uslug ja dla nich pracuje,
15% to liczba klientow ktorzy zapytali czy moze dostana wiecej pieniedzy za swoje zlote i je dostali
czytaj ze zrozumieniem

---------- Dopisano o 13:45 ---------- Poprzedni post napisano o 13:36 ----------

a tak na marginesie skad taka niechec?
Stąd ta niechęć, bo kosztem Wizażu, chcesz zrobić sobie, czy też tam tej swojej firmie darmową akcję promocyjną. Możesz wykupić minireklamę za 2 złote bodajże i nikt się Ciebie czepiać nie będzie
Sarrai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-23, 14:09   #10
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Złota gotówka

Cytat:
Napisane przez ewela1610 Pokaż wiadomość
a tak placa wiecej jak popelnia bledy, to chyba fair ?
co to proponowania wyzszej kwoty niz wyjsciowa robia to tylko wtedy gdy klient powie ze jest nie zadowolony czyli tylko okolo 15% przypadku, reszta ludzi dostaje tyle co kwota wyjsciowa, a owszem firma zarabia na tym calkiem sporo,

a.
bo raz piszesz ze za bledy placa wiecej, a pozniej w nastepnym poscie ze klient prosi o wyzsza cene. ???
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-13, 13:39   #11
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Złota gotówka

W życiu bym nie skorzystała z czegoś takiego.
Po pierwsze: wysyłam pocztą złoto, po drodze ginie w tajemniczych okolicznościach.
Po drugie: wysyłam im moje złoto, a oni mówią, że nic nie dostali.
Po trzecie: wysyłam złoto warte powiedzmy 3000zł, a oni wyceniają je na 150zł. I co wtedy?

Dla mnie to zwyczajne naciągactwo i oszustwo.

A ewela1610, afrodyzjak, gossa i Spagetti popisały się piękną reklamą - posty zgłoszone.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-13, 15:25   #12
ewelka_rewelka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: nad Tamizą :)
Wiadomości: 77
Dot.: Złota gotówka

bierzesz potwierdzenie wyslania na poczcie, albo zamawiasz kuriera, po drugie przesylka jest ubezpieczonaa
a wogole oni skupuja jako zlom zlota, wiec logiczna ze zaplaca odpowiednio mniej
ewelka_rewelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-14, 15:33   #13
Magdzik99
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1
Dot.: Złota gotówka

I własnie ja się skusiłam, wysłałam złoto i teraz żałuję. Kurier po złoto przyjechał bardzo szybko, ale już od tego momentu wszystko szło bardzo wolno i nie wiem jak się skończy..., czy dostanę swoje złoto? Wycenili je bardzo, bardzo nisko. A miała być jeszcze premia!!! Już zgłosiłam rezygnację!!! Miałam złoto wcześniej zważone więc wiedziałam ile powinno za to być pieniędzy.
Magdzik99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-14, 17:32   #14
ewelka_rewelka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: nad Tamizą :)
Wiadomości: 77
Dot.: Złota gotówka

miejmy nadzieje ze oddadza a jak wyglada proces rezygnacji?
ewelka_rewelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-16, 23:35   #15
kachna82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 6
Dot.: Złota gotówka

Kurcze, dziewczyny, chyba nie jest tak jak piszecie? Zresztą, czy któraś z Was ma na myśli konkretną firmę? Pewnie większość z nas widziała te reklamy i jak któraś słusznie zauważyła zalatuje telezakupami . Pofatygowałam się na ich stronę www i doczytałam się, że wcześniej prowadzili telewizję Mango, także macie nosa W sumie poczytałam też więcej, bo nie lubię wyrabiać sobie opinii ot tak z góry wyświehtanej (bez urazy oczywiście ) i powiem Wam, że to ma ręce i nogi i naprawdę nie ma się do czego przyczepić. Co do umowy przed wysłaniem złota, w sumie nawet lepiej właśnie ze jest podpisywana przed wysyłką, no bo zobaczcie, mam już umowę w momencie jak złoto wysyłam, czyli oprócz ubezpieczonej paczki na 1,5 tysiaka mam już umowę, która mnie dodatkowo zabezpiecza. A co do samej formy wysyłki, no wiem, można mieć opory, a ile rzeczy się w necie teraz załatwia, a przelewy bankowe i zakupy online? Skąd wiecie czy dany sprzedawca nie ściemnia i że zamówione np perfumy dotrą do Was? Jak tak wszyscy będziemy myśleć, to wyrośniemy na takich odludków, co do nikogo i niczego nie będą mieć zaufania. A co do ceny, to wiadomo ze kazdy taki interes to skup zlota, wiec licza sobie za samo zloto a nie domieszki miedzi i innych metali ktore siedzą w biżuterii, więc naprawdę trochę Was niektórych nie rozumiem. Nie chcecie to nie wysyłajcie, co tu się rozwodzić więcej zawsze się człowiek zapiera przed tym co nowe, ale żyjemy w XXI wieku, erze Internetu, heloł ?
kachna82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-17, 06:09   #16
Madia
Zakorzenienie
 
Avatar Madia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 398
Dot.: Złota gotówka

Najbardziej mnie rozwaliły te panie zadowolone gadające "dostałam 3000zł!" i macha euro przed kamerą dopiero potem wymienili ojro na złotówki i zapodali tego komendanta z "Plebanii"

Po takiej akcji w życiu bym im nie zaufała.
__________________



Zakręcona na punkcie zakręconego włosa od 22.02.2012
Madia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-17, 23:27   #17
kachna82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 6
Dot.: Złota gotówka

eee tam, nie sprawdzisz, nie dowiesz się. Kto ryzykuje temu może się udać pozdrawiam
kachna82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-18, 08:55   #18
Madia
Zakorzenienie
 
Avatar Madia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 398
Dot.: Złota gotówka

Cytat:
Napisane przez kachna82 Pokaż wiadomość
eee tam, nie sprawdzisz, nie dowiesz się. Kto ryzykuje temu może się udać pozdrawiam
A może się też nie udać. Więc jest pół na pół.
__________________



Zakręcona na punkcie zakręconego włosa od 22.02.2012
Madia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-19, 15:18   #19
del200
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 31
Dot.: Złota gotówka

ja ostatnio dzwoniłam do tej firmy www.zlotyzysk.pl i powiem szczerze, że mają bardzo mila obsluge
del200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-19, 15:27   #20
Madia
Zakorzenienie
 
Avatar Madia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 398
Dot.: Złota gotówka

Taaa...bo to akurat gwarantuje, że ktoś jest uczciwy....

Czy to ja mam schizę, czy dziwne jest to, że akurat nowi użytkownicy zachwalają złote ryzyko?
__________________



Zakręcona na punkcie zakręconego włosa od 22.02.2012
Madia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-19, 15:39   #21
kycia1
Wtajemniczenie
 
Avatar kycia1
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Z łóżeczka ;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: Złota gotówka

Cytat:
Napisane przez Madia Pokaż wiadomość
Taaa...bo to akurat gwarantuje, że ktoś jest uczciwy....

Czy to ja mam schizę, czy dziwne jest to, że akurat nowi użytkownicy zachwalają złote ryzyko?


To samo zauwazyłam
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
kycia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-19, 15:58   #22
del200
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 31
Dot.: Złota gotówka

ja tam nie zachwalam, bo nie korzystalam z ich uslug mowie tylko, że mają miłą obsługę, bo rozmawiałam z nimi przez tel
del200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-20, 00:38   #23
kachna82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 6
Dot.: Złota gotówka

zwyczajnie z racji kierunku na studiach i tematów, ktore sa mi bliskie zastanawiam sie ile w Was jest typowego polskiego bycia na "nie" a ile z Was faktycznie z ich oferty skorzystalo ; ) (zauwazcie, ze nie podalam nazwy zadnej z firm ani linka.. sa mi te firmy zupelnie obojetne. Ciekawi mnie temat i wasze wypowiedzi). Ja przynajmniej pofatygowalam sie poczytac regulaminy i umowy, zeby wiedziec o czym mowie, któraś z Was to zrobiła? : )

Domyslam sie, że standardowo 95% waszych wypowiedzi to czysta megalomania nie poparta zadnym doswiadczeniem ani dzialaniem a podszyta co najwyzej strachem i checia dowalenia komsu : )

Ktora (który) z Was skorzystala, zadzwonila, lub sprzedala cokolwiek tam? Rączka w gore : )
kachna82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-20, 10:14   #24
Madia
Zakorzenienie
 
Avatar Madia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 398
Dot.: Złota gotówka

Cytat:
Napisane przez kachna82 Pokaż wiadomość
zwyczajnie z racji kierunku na studiach i tematów, ktore sa mi bliskie zastanawiam sie ile w Was jest typowego polskiego bycia na "nie" a ile z Was faktycznie z ich oferty skorzystalo ; ) (zauwazcie, ze nie podalam nazwy zadnej z firm ani linka.. sa mi te firmy zupelnie obojetne. Ciekawi mnie temat i wasze wypowiedzi). Ja przynajmniej pofatygowalam sie poczytac regulaminy i umowy, zeby wiedziec o czym mowie, któraś z Was to zrobiła? : )

Domyslam sie, że standardowo 95% waszych wypowiedzi to czysta megalomania nie poparta zadnym doswiadczeniem ani dzialaniem a podszyta co najwyzej strachem i checia dowalenia komsu : )

Ktora (który) z Was skorzystala, zadzwonila, lub sprzedala cokolwiek tam? Rączka w gore : )
Jeśli, jak to nazwałaś, polskie bycie na "nie" to nazwa dla zwykłej rozwagi, to jestem z tego dumna. Wybacz, że nie lecę z moim złotem do pierwszej lepszej firemki, która to nawet się nie pofatygowała żeby zrobić polską reklamę (euro to nie złotówki!!!!!!!!!!) . Niech sobie szaleni będą Anglicy, Hiszpanie, czy kogo tam jeszcze ubóstwiasz.

Co to w ogóle są za teksty o Polsce?? Czy ci ludzie mają jakieś kompleksy, że wszystko co nie jest według jakiegoś myślenia to jest głupie, zaściankowe, polskie?? Ludzie... Nie podoba się w PL?? Granic nie ma, można wyjechać i nie wracać zostawiając za sobą to bagienko.
__________________



Zakręcona na punkcie zakręconego włosa od 22.02.2012
Madia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-21, 00:18   #25
kachna82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 6
Dot.: Złota gotówka

Cytat:
Napisane przez Madia Pokaż wiadomość
Wybacz, że nie lecę z moim złotem do pierwszej lepszej firemki, która to nawet się nie pofatygowała żeby zrobić polską reklamę (euro to nie złotówki!!!!!!!!!!) . Niech sobie szaleni będą Anglicy, Hiszpanie, czy kogo tam jeszcze ubóstwiasz.

Co to w ogóle są za teksty o Polsce?? Czy ci ludzie mają jakieś kompleksy, że wszystko co nie jest według jakiegoś myślenia to jest głupie, zaściankowe, polskie?? Ludzie... Nie podoba się w PL?? Granic nie ma, można wyjechać i nie wracać zostawiając za sobą to bagienko.
Oj znów masz stare informacje i znów nie pofatygowałaś się sprawdzić tego o czym piszesz (tym samym znów nie masz pojęcia o temacie, w którym zabierasz głos) : ) z tego co widzę w TV i co widać na YouTube, a także na ich stronie (mowa o gotowce za zloto tv) reklamy od dawna mają po polsku : )

a argument o zmianie kraju dla kogoś wykształconego jest niskich lotów : )
kachna82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-21, 11:44   #26
Madia
Zakorzenienie
 
Avatar Madia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 398
Dot.: Złota gotówka

Cytat:
Napisane przez kachna82 Pokaż wiadomość
Oj znów masz stare informacje i znów nie pofatygowałaś się sprawdzić tego o czym piszesz (tym samym znów nie masz pojęcia o temacie, w którym zabierasz głos) : ) z tego co widzę w TV i co widać na YouTube, a także na ich stronie (mowa o gotowce za zloto tv) reklamy od dawna mają po polsku : )

a argument o zmianie kraju dla kogoś wykształconego jest niskich lotów : )
Nie tak znowu od dawna niestety. Bo przez jakiś miesiąc walili do nas ojro (może nie mieli kasiorki ze złota na polską reklamę).
__________________



Zakręcona na punkcie zakręconego włosa od 22.02.2012
Madia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-21, 23:36   #27
kachna82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 6
Dot.: Złota gotówka

Cytat:
Napisane przez Madia Pokaż wiadomość
Nie tak znowu od dawna niestety. Bo przez jakiś miesiąc walili do nas ojro (może nie mieli kasiorki ze złota na polską reklamę).
z tego co widze na YT to faktycznie, ktos nagral te stare reklamy z euro.. na demotach tez chyba bylo cos o tym ale od kiedy kojarze ich z TV to tam wlasnie leca juz polskie wersje, na stronie tez maja polska wersje. Widocznie wyciagneli wnioski, że to co amerykańckie w Polsce nie zawsze przejdzie i dostosowali przekaz do polskich realiów : )
kachna82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 08:30   #28
Madia
Zakorzenienie
 
Avatar Madia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 398
Dot.: Złota gotówka

Jak "ojro" to raczej niemieckie/fr/nie wiem.
Nie dziwię się, że mogli dojść do takiego wniosku. Co ma sobie pomyśleć osoba, która ma powierzyć firmie swoje złoto, ma dostać za to jakieś pieniądze, a firma niby polska ("dostałam 3000 zł!"), a traktuje potencjalnych klientów jak debili, którzy nie potrafią Euro od złotówek odróżnić? Moje skojarzenie: "Albo oni uważają mnie za kretynkę, albo szukają naiwniaków."

Niestety pierwsze wrażenie jest najważniejsze i u mnie (bo załapałam się na stare reklamy) są spaleni.

Choć gdybym miała dużo złota i kogoś znała, kto dostał pieniądze to może bym się zdecydowała.
__________________



Zakręcona na punkcie zakręconego włosa od 22.02.2012

Edytowane przez Madia
Czas edycji: 2010-11-22 o 08:32 Powód: dopisek
Madia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-14, 10:50   #29
janet85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2
Dot.: Złota gotówka

Mam pytanie. Czy od sprzedaży złota w sklepie jubilerskim( konkretnie to bransoletki) muszę się rozliczyć z US? Nie otrzymałam żadnej faktury ani rachunku. Za wszelką pomoc będę wdzięczna
janet85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 07:48   #30
afr0dyzjak
Przyczajenie
 
Avatar afr0dyzjak
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Katowice / Żory
Wiadomości: 14
Dot.: Złota gotówka

nie musisz się rozliczać z US, ani zgłaszać. od umów cywilno prawnych, jeśli zawierałaś umowe kupna-sprzedaży, zawsze rozlicza się nabywca, czyli ten, komu sprzedałaś; tutaj bądź spokojna
afr0dyzjak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:19.