kosmetyki ORIFLAME!!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-07-03, 12:13   #1
twiggy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 5

Kosmetyki Oriflame


Koleżanka podsuwa mi katalogi firmy Oriflame. Nie wiem czy warto zaufać w tej firmie. Czy ich kosmetyki są dobre? A co myślicie o Avonie?
twiggy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-03, 13:08   #2
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Komsetyki Oriflame

Nie przepadam za Avonem i wiem, że dużo osób ma takie samo zdanie jak ja. Z oriflamem bywa różnie, ale ogólnie z tego co miałam jestem zadowolona. Bardzo dobry jest ten nowy krem do stóp antyperspiracyjny wlasnie zaraz zgłoszę go do Kw.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-03, 14:15   #3
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Komsetyki Oriflame

rzeczywiscie nowy kremik do stop jest bardzo dobry,ogolnie kosmetyki Oriflame wydaja mi sie lepsze od Avonu ale cenowo tez niestety drozsze,lubie ladne opakowania i Oriflame mi sie podobaja
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-03, 14:20   #4
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Komsetyki Oriflame

Zgadzam się z poprzedniczkami, na Avonie nie raz sie zawiodłam a na Oriflame b.rzadko. Ogólnie wolę właśnie kosmetyki z Orifalme. Jeśli chodzi o kremik do stóp to faktycznie jest b.dobry.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-03, 16:54   #5
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Komsetyki Oriflame

Uważam, że to dobre kosmetyki dla młodych kobiet; na pewno gdzieś do 27-28 roku życia. Są naprawdę nieagresywne, świetnie nawilżają. Serie przeznaczone dla dojrzalszych kobiet moim zdaniem wykorzystują przyzwyczajenie klientek - dla mnie były mało skuteczne i po 30-tce używam z tej firmy już tylko kosmetyków kolorowych i maseczek.
Produktów Avonu zaczęłam używać po 30-tym roku życia i moja opinia jest brutalna - drogie i nieskuteczne. Nie mogę się wypowiedzieć na temat podstawowych pielęgnacyjnych serii - byc może są lepszej jakości, podobnie jak w Oriflame.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-05, 07:38   #6
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Komsetyki Oriflame

Niestety zgodzę sie z moimi poprzedniczkami, na Avonie się kilkakrotnie zawiodłam. Oriflame moze ma drożesze kosmetyki, ale jednak są one lepsze. Godnym polecenia jest kremik do rąk Hands Cream Dry Skin i kulkowe antyperspiranty, jaki i balsamy do ciała S&S. Poza tym jak nie jesteś pewna czy kremik cię uczuli, to zawsze możesz porosić koleżankę o próbkę. Gorącą pozdrawiam i życzę udanych zakupów.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-05, 13:06   #7
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Komsetyki Oriflame

Zapomniałam dodać, że Oriflame ma także bardzo duży wybór fajnych zapachów. W katalogu są opisy jaki mniej więcej zapach jest. Jeśli cię interesuje to masz możliwość poproszenia o próbkę. Niestety niektóre konsultantki proszą o zapłatę próbki (one też nie dostają za darmo). Ale są to sumy rzędu 2zł...
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2002-07-05, 14:14   #8
Iguana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 42
Re: Komsetyki Oriflame

Stosowalam kosmetyki Oriflame jakies 2-3 lata temu, do czasu kiedy moja mama dala sobie spokoj z ich rozprowadzaniem. Po kilku latach stosowania moge stwierdzic ze na rynku sa lepsze i tansze kosmetyki, ktore mozna kupic w sklepie. Przyznam jednak ze odpowiadala mi seria niebieska do cery mieszanej i sztyft na wypryski (zielony) antybakteryjny. Obecnie nie orientuje sie tak dobrze w temacie, byc moze oriflame poprawilo jakosc pozostalych kosmetykow. Na pewno znajdziesz w ofercie naprawde dobre kosmetyki ale i tak uwazam ze sa one za drogie. Pozdrawiam.
Iguana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-05, 15:03   #9
systematica
Wtajemniczenie
 
Avatar systematica
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 2 186
Re: Komsetyki Oriflame

Zgadzam się z Iguaną (zresztą pisałam już o tym na Forum);
Oriflame było świetne, gdy nasz przemysł kosmetyczny był w kryzysie, ale gdy pojawiły się produkty Inter-Fragrances, dr Eris, Oceanica, Sorayi - zaczęłam je kupować, ponieważ są porównywalnej lub lepszej jakości i w korzystniejszej cenie.
__________________
Komp w przebudowie ... czyli urlop od netu
systematica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-26, 16:51   #10
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Komsetyki Oriflame

Używałam kosmetyków Oriflame'u dość długo. Kiedyś były naprawdę dobre, no właśnie - kiedyś .... teraz są drogie ( bo właściwie nie płaci się za jakość ale za opakowanie). A co do tej jakości?? Owszem kilka produktów jest dobrych, ale można kupić to samo ale innej firmy i oczywiście taniej. Co do Avonu...... Teraz właściwie używam kosmetyków tylko tej firmy, owszem jest kilka zupełnych niewypałów ale nie jest to firma, która ma bardzo wysokie ceny i nie można porównywać je do firm klasowych. Moim zdaniem Oriflame jest za drogi i ma więcej gorszych kosmetyków niż avon
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-26, 18:18   #11
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Komsetyki Oriflame

kosmetyki firmy Oriflame były bardzo dobre, ale kiedyś - na początku, a teraz są do bani i nadają się nie wiem do czego, a napewno nie do kosmetyki i pielęgnacji. Avon też nie jest jakąś tam rewelacją i są kosmetyki gorsze i lepsze, ale wolę już Avonu. Avon ma kosmetyki znacznie delikatniejsze i mniej chemiczne, nie są takie ostre. I to Oriflame jest przznaczony dla starszych kobiet - tak mnie powiedziała szefowa Oriflame. Maseczki z Oriflame są za ostre, szczypją w twarz. Lakiery się żle rozprowadzają i szybko schodzą, a te plastikowe opakowaniaod kredek szybko się psują. Avon ma bogatszą ofertę i maseczki Avonu są lepsze i zżerają tak twarzy jak Oriflame. Konsultantki które prowadzą sprzedaż Oriflamy i jednocześnie Avon też mówią że Avon jest lepszy. Avon jest też przeznaczony dla młodych dziewczyn i nieco starszych, a Oriflame jest dla starszych kobiet. A tak na marginesie to i tak są lepsze kosmetyki dostępne w sklepach niż Avon I Oriflame i jak nie ma w sklepach Oriflame i avonu to nie znaczy że są to jakieś bardzo dobre kosmetyki, bo w sklepach są o wiele lepsze i zarazem tańsze.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2002-08-26, 18:23   #12
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Komsetyki Oriflame

tam powinno być, że maseczki Avonu są lepsze i NIE zżerają tak twarzy jak maseczki Oriflame.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-26, 19:39   #13
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Komsetyki Oriflame

Mi maseczki oriflamu bardzo dobrze słuzą. Nigdy mi nie wypaliły twarzy [img]icons/icon12.gif[/img]. Duże znaczenie ma dla mnie to, że kosmetyki Oriflamu mają składniki pochodzenia roślinnego, avon tego nie ma...
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-27, 07:51   #14
olencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 839
Re: Komsetyki Oriflame

Moje hity Oriflame to puder pyłkowy i balsam S@S, reszta: raz lepiej raz gorzej. A, jeszcze samoopalacz do twarzy był bardzo dobry.
Jeżeli chodzi o Avon to nie kojarzy mi się żadna rewelacja, kiedyś jeden krem na noc mi bardzo służył, ale to przecież bardzo indywidualna sprawa.
Dość często kupuję produkty obu firm, z przyzwyczajenia chyba. Ale powoli chyba z tym skończę bo widzę, że są na rynku firmy lepsze, tak jak wyżej dziewczyny pisały.
olencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-27, 17:00   #15
agnieszka30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 14
Re: Komsetyki Oriflame

Uzywam glownie kosmetykow ze sklepow internetowych, wysylkowych i od konsultantek poniewaz nie bardzo mam czas i ochote na bieganie po sklepach i pytanie sie o kazda rzecz...Moja opinia jest taka: Yves Rocher, Avon i Dr Nona sa naprawde dobre, Oriflame jest beznadziejny. Probuje od lat roznych produktow i to naprawde porazka. Ze sklepow polecam Soraye i Dermike.
agnieszka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-27, 17:07   #16
KUMARI
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 71
Re: Komsetyki Oriflame (do Agnieszki)

A co to za firma Dr Nona? Pierwsza słyszę, czy możesz określić jej profil i ewentualnie podać mi stronkę w internecie? Byłabym zobowiązana. z góry dzięki.
KUMARI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-27, 17:35   #17
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: Komsetyki Oriflame (do Agnieszki)

[img]icons/icon7.gif[/img]
http://www.drnona.com.pl/
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-27, 17:52   #18
agnieszka30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 14
Re: Komsetyki Oriflame (do Agnieszki)

Widze ze adres sklepu, ktory niedawno odkrylam zostal juz podany...Mam dosc popularne problemy tj. cellulitis i tradzik (i troche blizn po nim)nie mlodzienczy typowo...i na te problemy zakupilam tam kosmetyki.Jestem bardzo zadowolona i naprawde polecam. Nigdy nie korzystalam z ATW ale bylam kiedys w ich sklepie i sa strasznie niegrzeczni, tego sklepu nie polecam.
KUMARI napisał(a):
> A co to za firma Dr Nona? Pierwsza słyszę, czy możesz określić jej profil i ewentualnie podać mi stronkę w internecie? Byłabym zobowiązana. z góry dzięki.
agnieszka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-27, 18:10   #19
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Komsetyki Oriflame

Beznadziejny, hmm, ja użyłabym raczej sformułowania - nie odpowiada mi... Bo ja np. mam podobną opinię na temat Avonu jak ty na temat Oriflame, tyle że z Oriflame miałam prawie wszystko (po prostu na początku "trafiłam" dobrze i to mnie zachęciło do kupna dalszych produktów), a z Avonu miałam tylko kilka rzeczy (głównie z tych reklamowanych jako "odkrycia" i "nowości" i uważam je za, delikatnie mówiąc, placeba - więc dalej nie kupuję, bo mi szkoda forsy, żeby potem zużywać jako krem na nogi (ale zaznaczam, że tylko kilku produktów używałam). A tak naprawdę - dobór kosmetyków to bardzo indywidualna sprawa. Np. wspomniane przez ciebie produkty Sorayi ja oceniam bardzo różnie, a już Dermika całkowicie mi "nie leży". Dlatego może lepiej nie generalizować.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2002-08-27, 19:07   #20
KUMARI
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 71
Re: Komsetyki Oriflame (do Agnieszki)

Śliczne dzięki!!! A czy to będzie już przegięcie, jesli zapytam o faktyczne działanie, tj. rezultaty po zastosowaniu owych cudeniek (wcale nie takich tanich) - znikające blizny potrądzikowe i sam ony (trądzik - a feee).
Pozdrowionka
KUMARI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-27, 19:17   #21
zlosliwiec
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: Komsetyki Oriflame (do Agnieszki)

nie byłbym taki pewien odnośnie tego znikającego trądziku i blizn...

ale jedno jest pewne na 100%. Po, a nawet nieco przed, znika kasa [img]icons/icon7.gif[/img] I o to właśnie chodzi naszym semickim przyjaciołom [img]icons/icon12.gif[/img]

Bo zastanów się przez chwilę. Gościu, który wynalazłby sposób na usuwanie blizn za pomocą kosmetyków, dostałby Nobla. Blizna pozostanie blizną, nie ma cudu polegającego na odbudowie skomplikowanych struktur skóry w miejscu, które wypełnia jedynie tkanka łączna...


[img]icons/icon35.gif[/img]
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-27, 19:33   #22
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Komsetyki Oriflame

Ja też uważam że kosmetyki Oriflame są słabe.Ostatnio zakupiłam ( jakieś pół roku temu )wodę toaletową ale tylko dlatego że byla obniżka cen, ta woda nazywa się "Sun" i ma nawet dość ciekawy zapach a zapłaciłam tylko 10 zł.
Ale muszę wspomnieć że jakiś czas temu dostałam na urodziny perfumy tejże firmy i do dziś jestem pod wrażeniem zapachu.Te perfumy nazywają się jakoś tak " Tey bold woman " buteleczka coś na kształt żarówki (tylko cieńsza )koloru niebieskiego. Naprawdę super zapach chcialabym kupić jeszcze te perfumy ale ostatnio nie widzę nigdzie . Może któraś z was je widziała? proszę o odpowiedz.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-27, 19:49   #23
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Komsetyki Oriflame

Sorki te perfumy nazywają się " ICY COLD WOMAN "
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-27, 20:07   #24
agnieszka30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 14
Re: Komsetyki Oriflame (do Agnieszki)

Juz jestem z powrotem i odpowiadam, takze kolejnemu rozmowcy...Nigdy nie mowilam o jakis niemozliwych cudach. Nie mialam ogromnych blizn, tylko zwykle, potradzikowe (pewnie nie ja jedna je mialam)i one zdecydowanie sie zmniejszyly (uzywam od ok. 3tyg.)sam tradzik takze.Ja jestem bardzo zadowolona bo takich efektow oczekiwalam za ta cene. Uzywam regularnie kompresow i maseczki do twarzy, nie raz w tygodniu, ostatnio kupilam tez solaris. Uzywalam go po spaleniu na sloncu w ostatni dlugi weekend i dokonal cudu - skora nie schodzi do dzis...Nikt mnie nie zmusil do kupowania ja tez nikogo nie namawiam na sile. MI POMOGLO.
agnieszka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-30, 10:33   #25
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Komsetyki Oriflame

Ja ich uzywam od lat i sa dobre. Oczywiscie nie wszystko i nie dla kazdego,jak kazda inna firma. Mnie np. sluza kremy do twarzy, maskary, kremy do rak, stop....a nie sluza np. szampony , czy cienie...Moja mam uzywa tylko kremow Oriflame, balsamow itp. Takze wypróbowac zawsze mozesz,a nuz znajdziesz cos dal siebie!
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-02, 08:51   #26
Rossie
Raczkowanie
 
Avatar Rossie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 489
Re: Komsetyki Oriflame

Ja uzywałam Oriflemu od wielu lat, bo moja ciocia rozprowadzała i rozprowadza nadal, a mama u niej ciągle kupowała. Kosmetyki są w miare dobre, ale np szampony wysuszają wlosy, po niektórych kremach szczypała mnie twarz. Uważam, że produkty oriflame'u są za drogie co do swojej jakości. Podobają mi się ich kremy do ciała, ale baardzo rzadko kupuję, bo kosztują 39zł to już jhest przesada. Ostatnio używam prawie tylko kosmetyków Avonu, ponieważ od niedawna jestem konsultantką i nigdy wcześniej nie uzywałam produktów tej firmy. Jak na razie wszystkie produkty mi się podobają I ceny są bardzo niskie jak na tej jakosci kosmetyki.
Rossie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-02, 17:55   #27
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Re: Komsetyki Oriflame

Od siebie dodam, że Avon wypuścił teraz najbardziej udane kosmetyki w całej swojej karierze - seria Planet SPA... co zresztą widać po cenie
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-11, 12:39   #28
Magnolia69
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 40
kosmetyki ORIFLAME!!!!

cze wam , co sądzicie o kosmetykach oriflame, jakie są wg was dobre a jakie badziewiaste.pytam bo jestem konsultantka oriflame i jestem ciekawa waszej opini pozdro
Magnolia69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-11, 12:52   #29
bi bi
Raczkowanie
 
Avatar bi bi
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: siódme niebo
Wiadomości: 201
GG do bi bi
Dot.: kosmetyki ORIFLAME!!!!

witaj!!
ja tez jestem konsultantka i moje zdanie jest takie: w Oriflame sa lepsze i gorsze pozycje..do lepszych należy seria GG i SC a te budzące mniej zaufania to seria Visions.Jednymi z lepszych ich kosmetyków są:
balsam SPA do ust
mleczko 2w1
emalia utwardzająca
seria z aloesem
a już bezkonkurencyjna jest seria do wlosów Hair Solutions
zapachy równiez mają bardzo trwałe

nie mam wyrobionego zdania na temat reszty kosmetyków bo nie używałam, ale moje klientki chwalą raczej ta firmę i zawsze są zadowolone
pozdrawiam
__________________
..."nie będę juz uśmiechać się gdy jest źle"...

http://www.oceniaj.net/forum/showthread.php?t=182 - książki na wymianę
bi bi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-11, 13:37   #30
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: kosmetyki ORIFLAME!!!!

a macie może scan najnowszego katalogu ?
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:43.