Rozstanie z facetem, część XXIV - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-14, 21:07   #1
mogg
Zakorzenienie
 
Avatar mogg
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 5 084

Rozstanie z facetem, część XXIV


Witam w kolejnej już części bo już XXIV kultowego wątku na wizażu.
Tym razem to mnie przypadł zaszczyt utworzenia nowej części

kontynuacja wątku :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=610613
5 przykazań Bożo-porozstaniowych
które stworzyła Malla

1. Nie przestaje się kochać z dnia na dzień, tylko psuje się wcześniej.
2. Słowa i czyny, których odbiorcami jesteśmy między wygaśnięciem uczucia a tego werbalnym wyrażeniem, mogą być odzwierciedleniem stanu ducha na dany moment, a nie stanu permanentnego, ponadto mogą być przykryciem realnych uczuć, złudzeniem, że się coś poprawi, więc jeśli ktoś TERAZ mówi, że uczuć NIE MA, to teraz właśnie tak czuje, a to co, jest teraz, jest przecież najważniejsze i trzeba się z tym pogodzić.
3. Najzdrowszą formą kontaktu jest BRAK kontaktu. Kontakt wzbudza niepotrzebną nadzieję i frustrację, nie pozwala na odcięcie się i życie na własny rachunek.
4. Myślcie logicznie i dostrzeżcie wartość i siłę w samych sobie. Po co ma się Wami interesować były facet, któremu na Was nie zależy i który nie jest już Waszą bliską osobą? Po co ma wysłuchiwać Waszych narzekań, żali i aluzji, odpisywać na smsowe epopeje, odbierać telefony w środku nocy? Wyzwólcie swój instynkt samozachowawczy. Do przyjaźni po rozstaniu trzeba dorosnąć, a i nie zawsze jest ona możliwa, bo w grę wchodzą silne emocje.
5. Nie każdej parze wychodzi, nawet jeśli obie strony się starają. Kwestia statystyki. Uczmy się na błędach, przełykajmy gorzkie pigułki porażek, zaciśnijmy zęby i idźmy dalej.


Zapraszam do pisania, wzajemnego wspierania się i pomagania.
mogg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 21:10   #2
Kornelciaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Kornelciaczek
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 2 927
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXIV

Jestem I to pierwsza :d
Kornelciaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 21:10   #3
Neffik
Zadomowienie
 
Avatar Neffik
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 1 300
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXIV

Zaczynamy wątek w imprezowym nastroju!! oj ale bym się nachlała hehe

Kornelciaczek ja również mało piję, więc zgon przy Was murowany
__________________
Najatrakcyjniejszym przymiotem człowieka jest godność.

Neffik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 21:11   #4
mrofka
wizażowy robalek
 
Avatar mrofka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 779
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXIV

Melduję się

Napisał do mnie... aż mi ciśnienie skoczyło i zaczęły drżeć ręce jak zobaczyłam wiadomość od niego...
mrofka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 21:12   #5
bulbulka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 567
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXIV

Cytat:
Napisane przez mrofka Pokaż wiadomość
Melduję się

Napisał do mnie... aż mi ciśnienie skoczyło i zaczęły drżeć ręce jak zobaczyłam wiadomość od niego...
też tak mam
co napisał?

no i ja się☠melduję z obecnością, ech ech
bulbulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 21:13   #6
Neffik
Zadomowienie
 
Avatar Neffik
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 1 300
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXIV

Cytat:
Napisane przez mrofka Pokaż wiadomość
Melduję się

Napisał do mnie... aż mi ciśnienie skoczyło i zaczęły drżeć ręce jak zobaczyłam wiadomość od niego...
co napisał? tylko nie mów że odpiszesz.... Mam nadzieję, że mój zamilknie na wieki
__________________
Najatrakcyjniejszym przymiotem człowieka jest godność.

Neffik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 21:13   #7
Annie1441
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 579
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXIV

i ja..
Annie1441 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-14, 21:13   #8
mogg
Zakorzenienie
 
Avatar mogg
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 5 084
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXIV

ale by fajnie było
mogg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 21:15   #9
kinguśka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 120
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXIV

Cytat:
Napisane przez Neffik Pokaż wiadomość
Zaczynamy wątek w imprezowym nastroju!! oj ale bym się nachlała hehe
Alkohol uwielbiam Eh też bym co nieco przechyliła. Miałam plan spić się na weselu w sobotę, ale będę musiała się hamować, coby głupot nie gadać
kinguśka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 21:15   #10
Kornelciaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Kornelciaczek
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 2 927
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXIV

Do mnie też TŻ napisał, ale wiadomość odczytałam po 40 min. Cieszę się Jego szczęściem, ale coś mnie zakuło i
Kornelciaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 21:16   #11
blue_apple
Zakorzenienie
 
Avatar blue_apple
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 883
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXIV

Cytat:
Napisane przez mrofka Pokaż wiadomość
Melduję się

Napisał do mnie... aż mi ciśnienie skoczyło i zaczęły drżeć ręce jak zobaczyłam wiadomość od niego...
widzisz, a jednak...
i co napisał...?

---------- Dopisano o 22:16 ---------- Poprzedni post napisano o 22:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Kornelciaczek Pokaż wiadomość
Do mnie też TŻ napisał, ale wiadomość odczytałam po 40 min. Cieszę się Jego szczęściem, ale coś mnie zakuło i
sentyment, tęsknota, żal?
co napisał..?
blue_apple jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-14, 21:17   #12
bulbulka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 567
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXIV

[/COLOR]
Cytat:
Napisane przez mogg Pokaż wiadomość
ale by fajnie było
to dawać! który weekend?

Edytowane przez bulbulka
Czas edycji: 2012-09-23 o 14:56
bulbulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 21:19   #13
Kornelciaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Kornelciaczek
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 2 927
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXIV

Cytat:
Napisane przez blue_apple Pokaż wiadomość
sentyment, tęsknota, żal?
co napisał..?
Nie wiem co to jest Osobiste sprawy

---------- Dopisano o 22:19 ---------- Poprzedni post napisano o 22:18 ----------

Cytat:
Napisane przez bulbulka Pokaż wiadomość
szczerze mówiąc to radzę sobie przyzwoicie, sporo pracuję, w dodatku uwielbiam moją pracę, wreszcie robię to co zawsze chciałam robić, jestem zachwycona mam też dużo znajomych więc dziś☠jest pierwszy wieczór od łuuhuuu że siedzę w domu, ogólnie nei mam czasu się☠zamartwiać. czasem mnie najdzie, rano na przykład, albo jak przechodzę obok "naszego" miejsca.. chciałabym z nim być, nie było idealnie ale wiem że mogłoby nam się☠udać, i gdzieś tam czuję że jeszcze będziemy razem szczęśliwi. no cóż, jakby nie wyszło to świat się nie zawali, ale bardzo bym chciała żeby jednak wyszło ;p

---------- Dopisano o 22:17 ---------- Poprzedni post napisano o 22:16 ----------



to dawać! który weekend?
A co robisz na codzień jak wolno spytać
Mnie tam obojętny, który obym w pracy nie była :/
Kornelciaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 21:24   #14
blue_apple
Zakorzenienie
 
Avatar blue_apple
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 883
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXIV

Cytat:
Napisane przez bulbulka Pokaż wiadomość
szczerze mówiąc to radzę sobie przyzwoicie, sporo pracuję, w dodatku uwielbiam moją pracę, wreszcie robię to co zawsze chciałam robić, jestem zachwycona mam też dużo znajomych więc dziś☠jest pierwszy wieczór od łuuhuuu że siedzę w domu, ogólnie nei mam czasu się☠zamartwiać. czasem mnie najdzie, rano na przykład, albo jak przechodzę obok "naszego" miejsca.. chciałabym z nim być, nie było idealnie ale wiem że mogłoby nam się☠udać, i gdzieś tam czuję że jeszcze będziemy razem szczęśliwi. no cóż, jakby nie wyszło to świat się nie zawali, ale bardzo bym chciała żeby jednak wyszło ;p

---------- Dopisano o 22:17 ---------- Poprzedni post napisano o 22:16 ----------



to dawać! który weekend?
to dobrze, miło się czyta, że jesteś zadowolona

Cytat:
Napisane przez Kornelciaczek Pokaż wiadomość
Nie wiem co to jest Osobiste sprawy
zastanawiałam się ostatnio właśnie - dziwnie musi być, gdy po rozstaniu, nawet po paru latach, widzi się go z kimś innym, np. zakładającego rodzinę - czyli mającego z kimś innym to życie, które miał mieć z nami...
blue_apple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 21:25   #15
Neffik
Zadomowienie
 
Avatar Neffik
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 1 300
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXIV

Mi też obojętnie kiedy. tylko najbardziej pasuje mi warszawa i żebym miała transport hehe
__________________
Najatrakcyjniejszym przymiotem człowieka jest godność.

Neffik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 21:26   #16
Kornelciaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Kornelciaczek
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 2 927
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXIV

Jednak jestem słaba psychicznie, rozmowa z eksem mnie rozkleiła
Kornelciaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 21:27   #17
jancia3
Raczkowanie
 
Avatar jancia3
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 300
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXIV

Dziewczyny, a ja do Was dołączam...

jestem świeżo po rozstaniu, którego w gruncie formalnie nie było, ale jest mi cholernie ciężko...

nie będę się powtarzała, wszystko zostało opisane w tym wątku
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=635928
jancia3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 21:27   #18
Kornelciaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Kornelciaczek
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 2 927
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXIV

Cytat:
Napisane przez blue_apple Pokaż wiadomość
zastanawiałam się ostatnio właśnie - dziwnie musi być, gdy po rozstaniu, nawet po paru latach, widzi się go z kimś innym, np. zakładającego rodzinę - czyli mającego z kimś innym to życie, które miał mieć z nami...
Tu nie chodzi o sprawy miłosne i inną dziewczynę. Nie to miałam na myśli.
Kornelciaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 21:27   #19
Neffik
Zadomowienie
 
Avatar Neffik
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 1 300
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXIV

Cytat:
Napisane przez Kornelciaczek Pokaż wiadomość
Jednak jestem słaba psychicznie, rozmowa z eksem mnie rozkleiła
oj mój w ogóle gadać nie chce od piątku ma mnie gdzieś totalnie.... czy się odezwie? uważam że nie. ma zajęcie...
__________________
Najatrakcyjniejszym przymiotem człowieka jest godność.

Neffik jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-14, 21:31   #20
mrofka
wizażowy robalek
 
Avatar mrofka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 779
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXIV

Cytat:
Napisane przez blue_apple Pokaż wiadomość
widzisz, a jednak...
i co napisał...?
Przyznał, że wina leży po jego stronie... patrzę co jeszcze napisze
mrofka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 21:34   #21
kinguśka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 120
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXIV

Cytat:
Napisane przez jancia3 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a ja do Was dołączam...

jestem świeżo po rozstaniu, którego w gruncie formalnie nie było, ale jest mi cholernie ciężko...

nie będę się powtarzała, wszystko zostało opisane w tym wątku
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=635928
Jancia czytałam Twój wątek. Mój facet zachowywał się identycznie jak Twój, też było ciągłe, że on pracuje on się musi uczyć pierdu pierdu albo właśnie jak potrzebował pomocy w nauce(ale rzadko, a nie ciągle jak Twój) a ja byłam na ostatnim miejscu. Nie wiem, jak mogłam mu pozwolić się tak traktować. Ale mam nadzieję, że teraz już przejrzałam na oczy. Dobrze, że Ty też zostawiłaś swojego, bo nie zasługiwał na Ciebie.

Edytowane przez kinguśka
Czas edycji: 2012-08-14 o 21:36
kinguśka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 21:36   #22
jancia3
Raczkowanie
 
Avatar jancia3
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 300
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXIV

Cytat:
Napisane przez kinguśka Pokaż wiadomość
Jancia czytałam Twój wątek. Mój facet zachowywał się identycznie jak Twój, też było ciągłe, że on pracuje on się musi uczyć pierdu pierdu, a ja na ostatnim miejscu, albo właśnie jak potrzebował pomocy w nauce(ale rzadko, a nie ciągle jak Twój). Nie wiem, jak mogłam mu pozwolić się tak traktować. Ale mam nadzieję, że teraz już przejrzałam na oczy. Dobrze, że Ty też zostawiłaś go, bo nie zasługiwał na Ciebie.
Masz rację nie byli Nas warci, tylko co z tego, że i tak boli i tak boli i tak tęsknimy i się męczymy
jancia3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 21:38   #23
Neffik
Zadomowienie
 
Avatar Neffik
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 1 300
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXIV

dziewczyny jak nie mysleć przestać się dręczyć.. ciekawa jestem co u niego, co robi, pewnie jest z jakąs, skoro mnie olał. A było zabijanie się dla mnie, różne cyrki odstawiał, a tu z dnia na dzień cisza? nie wierzę, że jakiejś nie ma.. nie ważne to jest dla mnie i tak, tylko po prostu przykro że trafiłam na takiego chuja
__________________
Najatrakcyjniejszym przymiotem człowieka jest godność.

Neffik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 21:42   #24
Kornelciaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Kornelciaczek
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 2 927
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXIV

Cytat:
Napisane przez Neffik Pokaż wiadomość
dziewczyny jak nie mysleć przestać się dręczyć.. ciekawa jestem co u niego, co robi, pewnie jest z jakąs, skoro mnie olał. A było zabijanie się dla mnie, różne cyrki odstawiał, a tu z dnia na dzień cisza? nie wierzę, że jakiejś nie ma.. nie ważne to jest dla mnie i tak, tylko po prostu przykro że trafiłam na takiego chuja
Pamiętaj co Ci napisał: "NARA", mi by pomogło
Kornelciaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 21:43   #25
kinguśka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 120
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXIV

Cytat:
Napisane przez jancia3 Pokaż wiadomość
Masz rację nie byli Nas warci, tylko co z tego, że i tak boli i tak boli i tak tęsknimy i się męczymy
Fakt męczymy się, ale ja już zaczęłam myśleć, że nie chcę być z człowiekiem, któremu na mnie nie zależy, nawet nie chcę, żeby ktoś taki był moim znajomym, bo nawet im poświęca się więcej czasu niż oni nam. Myśl o tym, że byliście razem, a on nawet do Ciebie nie przyjechał skoro mówiłaś, że coś jest nie tak, to świadczy tylko o jednym nie zależy mu, tak się zakochany facet nie zachowuje. Mnie otrzeźwiło to co wcześniej napisałam, że wyskoczył mi z tekstem, że on nie może się teraz spotykać, bo ma badania i musi się z tym uporać. Najbardziej się boję spotkania z nim, ale to tylko ten weekend i będę wolna. A wy razem studiujecie o ile dobrze pamiętam, wiec na pewno Ci będzie gorzej, ale jeszcze 1,5 miesiąca, wiec może zdążysz sobie go obrzydzić.
kinguśka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 21:50   #26
jancia3
Raczkowanie
 
Avatar jancia3
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 300
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXIV

Cytat:
Napisane przez kinguśka Pokaż wiadomość
Fakt męczymy się, ale ja już zaczęłam myśleć, że nie chcę być z człowiekiem, któremu na mnie nie zależy, nawet nie chcę, żeby ktoś taki był moim znajomym, bo nawet im poświęca się więcej czasu niż oni nam. Myśl o tym, że byliście razem, a on nawet do Ciebie nie przyjechał skoro mówiłaś, że coś jest nie tak, to świadczy tylko o jednym nie zależy mu, tak się zakochany facet nie zachowuje. Mnie otrzeźwiło to co wcześniej napisałam, że wyskoczył mi z tekstem, że on nie może się teraz spotykać, bo ma badania i musi się z tym uporać. Najbardziej się boję spotkania z nim, ale to tylko ten weekend i będę wolna. A wy razem studiujecie o ile dobrze pamiętam, wiec na pewno Ci będzie gorzej, ale jeszcze 1,5 miesiąca, wiec może zdążysz sobie go obrzydzić.
Lepiej nie mówić... On nie tylko do mnie nie przyjechał, jeszcze rzucił mi tekst "jak Ci się coś nie podoba to trudno"... Ciebie czeka spotkanie z Nim, a mnie pewnie jeszcze rozmowa, bo w piątek rzucił mi słuchawką i się obraził, ale pewno jeszcze się odezwie i będę z Nim jakoś musiała pogadać, jak człowiek na poziomie, ale nawet nie mam póki co pomysłu na tą rozmowę... owszem studiujemy razem, ale On jest rok niżej, a ja za chwilę się bronię więc małe szanse na spotkania na uczelni na szczęście

I trzymam za Ciebie kciuki w ten weekend, warto się przemęczyć jeszcze tylko kilka dni i spokój forever od tego pana
jancia3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 21:57   #27
Kornelciaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Kornelciaczek
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 2 927
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXIV

Pisząc coś dobitnie i całkiem nieświadomie eks, zrozumiałam, że nie ma to sensu I rozkleiłam się jak mało dziecko Jednak to boli.
Kornelciaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 21:59   #28
mogg
Zakorzenienie
 
Avatar mogg
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 5 084
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXIV

idę się dosłownie i w przenośni zabić.
Ja eksa nigdy nie zrozumiem .
mogg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 22:00   #29
kinguśka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 120
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXIV

Cytat:
Napisane przez jancia3 Pokaż wiadomość
Lepiej nie mówić... On nie tylko do mnie nie przyjechał, jeszcze rzucił mi tekst "jak Ci się coś nie podoba to trudno"... Ciebie czeka spotkanie z Nim, a mnie pewnie jeszcze rozmowa, bo w piątek rzucił mi słuchawką i się obraził, ale pewno jeszcze się odezwie i będę z Nim jakoś musiała pogadać, jak człowiek na poziomie, ale nawet nie mam póki co pomysłu na tą rozmowę... owszem studiujemy razem, ale On jest rok niżej, a ja za chwilę się bronię więc małe szanse na spotkania na uczelni na szczęście

I trzymam za Ciebie kciuki w ten weekend, warto się przemęczyć jeszcze tylko kilka dni i spokój forever od tego pana
Widać, że obaj są świetni w rzucaniu tekstami. Twój powiedział, że mu nie zależy wprost, a mój znalazł sobie wymówkę na zakończenie tej farsy. Chyba bym wolała usłyszeć takie słowa, jakie Twój Ci zafundował, bo chociaż by mnie bardzo bolały, to nie łudziłabym się, że może rzeczywiście chodzi o jego zdrowie. A myślisz, że on się do Ciebie odezwie, tak sam z siebie? Bo po tym, jak go opisywałaś obstawiałabym, że zrobi to dopiero, jak będzie potrzebować pomocy Bo ciężko cokolwiek powiedzieć w takiej rozmowie, z jednej nie ma sensu się żalić, bo jak facetowi nie zależy, to i tak ma nasze słowa gdzieś, a z drugiej chciałoby się z siebie to wszystko wyrzucić.
Chociaż tyle dobrze, że jest rok niżej, bo już się martwiłam, że będziesz musiała go oglądać codziennie.
Nie dziękuję, będzie ciężko na weselu, ale muszę myśleć pozytywnie, ten człowiek nie jest wart moich łez.
kinguśka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 22:00   #30
Jesienny Listek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 102
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXIV

Cytat:
Napisane przez Neffik Pokaż wiadomość
dziewczyny jak nie mysleć przestać się dręczyć.. ciekawa jestem co u niego, co robi, pewnie jest z jakąs, skoro mnie olał. A było zabijanie się dla mnie, różne cyrki odstawiał, a tu z dnia na dzień cisza? nie wierzę, że jakiejś nie ma.. nie ważne to jest dla mnie i tak, tylko po prostu przykro że trafiłam na takiego chuja
Ehhhh mój też tam raz się chciał wieszać jak nie chciałam do niego wrócić.

Niestety taki typ faceta nigdy się nie zmieni bo on po prostu taki jest.

Egoista, myśli tylko o sobie, jak jemu jest źle i tęskni to od razu myśli że przyjmiesz go z otwartymi ramionami. Ale jak znajdzie inną żeby sobie pohasać z nią przez kilka miesięcy to ty możesz płakać, włosy z głowy rwać, mieć nawet załamanie nerwowe, a on cię wyśmieje.

Głowa do góry, dobrze się stało że nie jesteście razem, po co byś miała się z nim męczyć. To nie jest życie tylko katowanie się. I co przez całe życie zadręczać się czy on znowu cię nie zostawi? Czy on nie kręci z inną? Czy jak mówi że kocha to kocha, a nie tylko dlatego żeby cię uspokoić, a tego nie czuje?
Jesienny Listek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:44.