Proteinowa dieta Dr.Dukana Wspólna droga do celu. Poczatek od 18.10.2010 aż do celu - Strona 83 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-31, 22:02   #2461
2fenyloetyloamina
Raczkowanie
 
Avatar 2fenyloetyloamina
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: pomiędzy wschodem a zachodem
Wiadomości: 49
Dot.: Proteinowa dieta Dr.Dukana Wspólna droga do celu. Poczatek od 18.10.2010 aż do

Cytat:
Napisane przez sunnygirl Pokaż wiadomość
ile masz lat?

25

i nie katuje sie ćwiczeniami...
2fenyloetyloamina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-31, 22:15   #2462
SunnyGirl
Zakorzenienie
 
Avatar SunnyGirl
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Poznań (Łódź)
Wiadomości: 8 112
Dot.: Proteinowa dieta Dr.Dukana Wspólna droga do celu. Poczatek od 18.10.2010 aż do

hmm dziwne dziwne, zakładam że nie jesz za mało .. książkę czytałaś? kurcze tam na końcu są różne przypadki ładnie opisane.. że np dla niektórych nie nadaje się II tylko III bo coś tam..
a po I fazie ile zeszło?
__________________
5.06.10-poznałam Cię
12.07.10-prawko zdane za 1. razem
26.07.10 prawko w kieszeni, kierowca oficjalnie
Nie ma odwrotu z drogi obranej
wierność do końca i tak będzie.
Amen.
Mój ukochany M.
Razem od 8.08.10
licencjat
08.2011-Dziadek[*]
02.2012-Ciocia[*]
SunnyGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-31, 22:40   #2463
2fenyloetyloamina
Raczkowanie
 
Avatar 2fenyloetyloamina
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: pomiędzy wschodem a zachodem
Wiadomości: 49
Dot.: Proteinowa dieta Dr.Dukana Wspólna droga do celu. Poczatek od 18.10.2010 aż do

Cytat:
Napisane przez SunnyGirl Pokaż wiadomość
hmm dziwne dziwne, zakładam że nie jesz za mało .. książkę czytałaś? kurcze tam na końcu są różne przypadki ładnie opisane.. że np dla niektórych nie nadaje się II tylko III bo coś tam..
a po I fazie ile zeszło?
4,9 kg
książkę czytałam ale musze ją przestudiować jeszcze raz. I to bardzo dokladnie. A jedzienia nie ograniczam jak mam ochotę to jem, ćwiczyc nie ćwiczę. Przed dukanem skakalam na skakance ale przestałam bo w I fazie to nie jest wskazane. Zobaczymy jutro czy dalej waga bedzie spadać w takim tempie
2fenyloetyloamina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-31, 22:59   #2464
SunnyGirl
Zakorzenienie
 
Avatar SunnyGirl
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Poznań (Łódź)
Wiadomości: 8 112
Dot.: Proteinowa dieta Dr.Dukana Wspólna droga do celu. Poczatek od 18.10.2010 aż do

może masz dużo wody, albo masz dużą nadwagę.. ew. może tylko III by Ci była potrzebna. podziel się wynikami jutro !
__________________
5.06.10-poznałam Cię
12.07.10-prawko zdane za 1. razem
26.07.10 prawko w kieszeni, kierowca oficjalnie
Nie ma odwrotu z drogi obranej
wierność do końca i tak będzie.
Amen.
Mój ukochany M.
Razem od 8.08.10
licencjat
08.2011-Dziadek[*]
02.2012-Ciocia[*]
SunnyGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-01, 10:54   #2465
patrysina
patrysina
 
Avatar patrysina
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 518
Dot.: Proteinowa dieta Dr.Dukana Wspólna droga do celu. Poczatek od 18.10.2010 aż do

Cytat:
Napisane przez 2fenyloetyloamina Pokaż wiadomość
Witam serdecznie można się przyłączyć?
Jestem 5 dzień na dukanie i mam w związku z tym do Was takie male pytanko, bo zaczynam mieć obawy co do tempa chudnięcia.
Mianowicie I faza trwała 3 dni, na II jestem drugi dzień i jak do tej pory schudłam 6,2kg czy to nie za dużo?? 5 dni i ponad 6kg Myślałam, że na warzywach troche mi podskoczy a tu nic, dalej leci w dół. Jem zgodnie z zaleceniami - tylko te produkty które są dozwolone i ich nie ograniczam. Sama nie wiem co mam o tym sądzić. Jak to było u Was?
Na początku diety chudnie się szybciej ale to dlatego że na każdej diecie na początku ucieka woda i tak jest tym razem, nie ma co się przejmować pod warunkiem że tak jak pisałaś jesz zgodnie z dietą i pijesz dużo płynów w tym również min. 1,5 litra wody niegazowanej.
Na drugiej fazie waga zaczyna zwalniać i średnio chudnie się później ok 2 kg na miesiąc zależy od osoby bo każdemu uciekają inaczej, niektórym jeszcze wolniej. Na drugiej fazie jesteś do momentu osiągnięcia zamierzonej wagi (zgodnie z testem dukana).
A właśnie jakieś parametry? Waga obecna i docelowa? Wzrost? Bo nic o tobie nie wiemy

---------- Dopisano o 11:54 ---------- Poprzedni post napisano o 11:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Rdzawa_ Pokaż wiadomość
a ja nadal powyżej 66 ;/ no ale takie uroki wracania do noramlnego jedzienia... staram się nie jeść po 20 a jeżeli juz to wieśniaki ale w sumie zdarza mi się coś słodkiego jesć itd więc sama sobie pracuje na tą wagę ... mam nadzieje ze jak już obedzie się bez słodkich grzeszków i org się przyzwyczai do normalnego jedzenia to zacznie spadać ... laski na praktykach codziennie się dziwią że się tak zdrowo odżywiam :P hah więc proporcjonalnie do tego powinnam być szczuplutka no ale prawda jest inna :P:P
oj tam oj tam i Tobie uciekną jak organizm przyzwyczai się do szoku spowodowanego powrotem niektórych produktów to i ostatnie kg uciekną najważniejsze że większość zdrowych nawyków Ci zostało
patrysina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-01, 13:41   #2466
condita
Raczkowanie
 
Avatar condita
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rittershoffen
Wiadomości: 63
Dot.: Proteinowa dieta Dr.Dukana Wspólna droga do celu. Poczatek od 18.10.2010 aż do

Hej kobietki Sie zastanawiam.. znalazlam przepis na cos "ala" zurek.. Hmm.. Bylo napisane, ze odpowiedni jest na IIfazie P, z jajkami i chuda szyneczka, na kostkach warzywnych i tu wlasnie zonk mnie dopadl po zjedzeniu, myslenie sie wlaczylo.. PO. Kostki warzywne? Rosolowe miesne na P ok, ale warzywne? Nie wiem teraz, czy podpisac ten moj dzisiejszy obiadkowy zurek pod "grzech" , czy sie cieszyc wspaniala zupa do konca dnia i na nastepny, bo tyle go zrobilam, ze szkoda byloby zmarnowac, jest na prawde mniaaaaaaaaam Ale czy mi wolno?
__________________
> Oups.. ҳ̸Ҳ̸ҳ کτγℓє
> I believe, I can fly..
condita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-01, 14:20   #2467
patrysina
patrysina
 
Avatar patrysina
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 518
Dot.: Proteinowa dieta Dr.Dukana Wspólna droga do celu. Poczatek od 18.10.2010 aż do

Cytat:
Napisane przez condita Pokaż wiadomość
Hej kobietki Sie zastanawiam.. znalazlam przepis na cos "ala" zurek.. Hmm.. Bylo napisane, ze odpowiedni jest na IIfazie P, z jajkami i chuda szyneczka, na kostkach warzywnych i tu wlasnie zonk mnie dopadl po zjedzeniu, myslenie sie wlaczylo.. PO. Kostki warzywne? Rosolowe miesne na P ok, ale warzywne? Nie wiem teraz, czy podpisac ten moj dzisiejszy obiadkowy zurek pod "grzech" , czy sie cieszyc wspaniala zupa do konca dnia i na nastepny, bo tyle go zrobilam, ze szkoda byloby zmarnowac, jest na prawde mniaaaaaaaaam Ale czy mi wolno?
ja bym zjadła, bo w końcu ile możesz mieć warzyw w kostce warzywnej, pewnie śladowe ilości, tak wogóle to ja nie używam kostek rosołowych ale to dlatego że nie przepadam i dlatego że one same w sobie są dosyć słone, wolę ugotować bulion na kurczaku zwykle kilka razy go odlewam i dzięki temu zostaje taki słaby wywar czytaj mało tłusty i na tym dopiero gotuje zupkę, na dziś mam ogórkową i do tego mięsko z kurczaka, no i jeszcze została mi miseczka dyniowej zupki z niedzieli ale to na 3 sekundy bo pyszna jest
patrysina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-01, 14:48   #2468
Clicka
Raczkowanie
 
Avatar Clicka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 103
Dot.: Proteinowa dieta Dr.Dukana Wspólna droga do celu. Poczatek od 18.10.2010 aż do

witam dziewczynki

4 dzień z dukanem

moje wczorajsze menu wyglądało tak:
1. wędzona makrela
2. owsianka
3. pieczone uda w ziołach
4. ciasto jogurtowe

dziś:
1. owsianka
2. jogurt grecki
3. zapiekanka z jajek i szynki
4. ciasto jogurtowe

weszłam dziś rano na wagę i najwidoczniej wcześniej źle się zważyłam, bo pokazała mi 68,3 kg. zupełnie się na tyle nie czuję, szczególnie przy moich wielkich udach no i na dodatek dopadła mnie dziś @.
jutro ostatni dzień I fazy, więc teraz muszę coś na szybko skomplementować na II, bo nie jestem chwilowo u siebie w domu, a do komputera nie mam tam dostępu.

póki co wygląda to tak:
dzień 1
1. owsianka
2. jogurt naturalny
3. leczo
4. shake
dzień 2
1. sałatka z surimi
2. owsianka
3. naleśniki
4. jajecznica z pomidorem
dzień 3
1. sałatka z surimi
2. jogurt naturalny
3. kurczak w białym sosie
4. placuszki otrębowe z cynamonem
__________________
Start z Dukanem:
Faza I: 29.01-02.02
Faza II: 03.02-24.03
Faza III: 25.03-koniec lipca 2011

Waga początkowa:

71 kg

Cel:
57 kg


03.04 - 57,6 kg

Wzrost:
175 cm
Clicka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-01, 15:04   #2469
condita
Raczkowanie
 
Avatar condita
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rittershoffen
Wiadomości: 63
Dot.: Proteinowa dieta Dr.Dukana Wspólna droga do celu. Poczatek od 18.10.2010 aż do

Cytat:
Napisane przez patrysina Pokaż wiadomość
ja bym zjadła, bo w końcu ile możesz mieć warzyw w kostce warzywnej, pewnie śladowe ilości, tak wogóle to ja nie używam kostek rosołowych ale to dlatego że nie przepadam i dlatego że one same w sobie są dosyć słone, wolę ugotować bulion na kurczaku zwykle kilka razy go odlewam i dzięki temu zostaje taki słaby wywar czytaj mało tłusty i na tym dopiero gotuje zupkę, na dziś mam ogórkową i do tego mięsko z kurczaka, no i jeszcze została mi miseczka dyniowej zupki z niedzieli ale to na 3 sekundy bo pyszna jest
Na kostce szbciej

---------- Dopisano o 16:04 ---------- Poprzedni post napisano o 16:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Clicka Pokaż wiadomość
dzień 1
1. owsianka
2. jogurt naturalny
3. leczo
4. shake
dzień 2
1. sałatka z surimi
2. owsianka
3. naleśniki
4. jajecznica z pomidorem
Wydaje mi sie, ze to troszke przy malo jak na caly dzien
__________________
> Oups.. ҳ̸Ҳ̸ҳ کτγℓє
> I believe, I can fly..
condita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-01, 15:21   #2470
aaneciaa
Raczkowanie
 
Avatar aaneciaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 163
Dot.: Proteinowa dieta Dr.Dukana Wspólna droga do celu. Poczatek od 18.10.2010 aż do

Hey dziewczyny

Jakoś mało kg mi spada bo miałam na początku 80.6 a teraz mam 79.7 a to już 4 dzień diety I faza nie wiem czy coś źle robię ...

Mój dzień wyglądał dziś tak:
Ś: omlet z szynka
W miedzy czasie serek "danio" i jogurt naturalny
O: kurczak w otrębach z piekarnika + sos czosnkowy
K: jajka na twardo lub jajecznica

Oczywiście wszystko bez tłuszczu

A mam pytanie te różne serniki co są to jakaś ograniczoną ilość można na dzień zjeść? Chodzi mi o takie bez skrobi itd.
__________________
Było: 83kg
Jest: 69.9 kg
Będzie: 60kg

Cel I: 70kg - zaliczony
Cel II: 65kg
Cel III: 60kg
aaneciaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-01, 15:55   #2471
condita
Raczkowanie
 
Avatar condita
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rittershoffen
Wiadomości: 63
Dot.: Proteinowa dieta Dr.Dukana Wspólna droga do celu. Poczatek od 18.10.2010 aż do

"Danio"? Piszesz o takim Daniu kupnym ze sklepu, czy wlasnej roboty? Jak kupne - NIE WOLNO

Serniki zalezy z czego zrobisz i ile tego uzyjesz. Mleko odtluszczone - 1szkl/dzien, na I fazie nie mozesz uzywac proszku do pieczenia, skrobii, kakaa itd. o ile mnie pamiec nie myli, to przywileje II fazy, ale 100% pewnosci nie mam.. Musisz dopatrzec w ksiazce najlepiej, tak dawno mialam I faze, ze juz nie pamietam, w kazdym razie osobiscie stosowalam na I fazie rygor, dopiero na II pozwolilam sobie na skrobie, kakao itd..

Jogurty jak dobrze pamietam.. Gdzies wyczytalam, nie pamietam gdzie miescily sie w 800g/dzien.. Niech mnie ktos poprawi jesli sie myle. Ale lepiej je jesc jako dodatek niz glowne danie, glownym daniem sa miesa i ryby, ja np jogurtow na ogol uzywam tylko do wyrobu sosow (np czosnkowego), albo do "tworzenia" deserow (ciasta, jak i zarowno np masy)

O, mam cytat z jednego z forow, gdzie dziewczyna wypisala "co wolno, a czego nie" i w jakich ilosciach:
"Chudy nabial 0%: twarog, jogurty. Nie nalezy przekraczac 1kg spozycia nabialu dziennie. Nalezy wybierac produkty bez zawartosci tluszczu."

Pijesz duzo wody? Minimum 1,5 l/dzien. Niby liczy sie tez ta woda w kawie, czy herbacie, ale jednak nie ma to jak czysta nie gazowana - na pewno lepiej zrobi

Polecam wyroby z zelatyny (np galaretka "Pepsi Twist" z "Coca-coli zero"), zelatyna sama w sobie ma 87% bialka Uwielbiam ten smak

Zelatyna spozywcza:

Wartość energetyczna w 100 g: 365,00 kcal
Białko: 87,00 g
Węglowodany: 0,00 g
Tłuszcz: 0,02 g

Tylko nie pamietam, czy galaretka juz dla I fazy jest, czy dopiero dla II
__________________
> Oups.. ҳ̸Ҳ̸ҳ کτγℓє
> I believe, I can fly..

Edytowane przez condita
Czas edycji: 2011-02-01 o 16:31
condita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-01, 16:08   #2472
aaneciaa
Raczkowanie
 
Avatar aaneciaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 163
Dot.: Proteinowa dieta Dr.Dukana Wspólna droga do celu. Poczatek od 18.10.2010 aż do

Cytat:
Napisane przez condita Pokaż wiadomość
"Danio"? Piszesz o takim Daniu kupnym ze sklepu, czy wlasnej roboty? Jak kupne - NIE WOLNO

Jogurty jak dobrze pamietam.. Gdzies wyczytalam, nie pamietam gdzie miescily sie w 800g/dzien.. Niech mnie ktos poprawi jesli sie myle. Ale lepiej je jesc jako dodatek niz glowne danie, glownym daniem sa miesa i ryby, ja np jogortow na ogol uzywam tylko do wyrobu sosow (np czosnkowego), albo do deserow
No kupny
Byłam w szkole i nie miałam co zjeść innego i tak się zastanawiam co mogę zabierać ze sobą do szkoły bo dziś miałam te danio i jogurt bo tu jest tez sporo cukrów ale bez zawartości tłuszu.
Hmm może bułeczki Dukanowe? Wieśniaka samego nie lubię zbytnio tak samo jak i twarożku
No wypijam 1.5l wody no i osobno herbaty kawa...


oo dzięki a mogła byś podać jak zrobić taka galaretkę? ?
Ja itak już za 2 dni bede przechodziła na IIfaze
__________________
Było: 83kg
Jest: 69.9 kg
Będzie: 60kg

Cel I: 70kg - zaliczony
Cel II: 65kg
Cel III: 60kg

Edytowane przez aaneciaa
Czas edycji: 2011-02-01 o 16:30
aaneciaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-01, 17:10   #2473
grupies
Rozeznanie
 
Avatar grupies
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 992
Dot.: Proteinowa dieta Dr.Dukana Wspólna droga do celu. Poczatek od 18.10.2010 aż do

Cytat:
Napisane przez Clicka Pokaż wiadomość
witam dziewczynki

4 dzień z dukanem

Witaj - Jesz za mało białka i dlatego wolno spada...

Cytat:
Napisane przez aaneciaa Pokaż wiadomość
Hey dziewczyny

Jakoś mało kg mi spada bo miałam na początku 80.6 a teraz mam 79.7 a to już 4 dzień diety I faza nie wiem czy coś źle robię ...

A mam pytanie te różne serniki co są to jakaś ograniczoną ilość można na dzień zjeść? Chodzi mi o takie bez skrobi itd.
tu tez za mało, więc nie będzie ci szybko spadać. a sernika bez skrobi możesz zjeść ile chcesz

Cytat:
Napisane przez aaneciaa Pokaż wiadomość
No kupny
Byłam w szkole i nie miałam co zjeść innego i tak się zastanawiam co mogę zabierać ze sobą do szkoły bo dziś miałam te danio i jogurt bo tu jest tez sporo cukrów ale bez zawartości tłuszczu.
Danio to chyba najgorsze co moglaś kupić - tam jest z łyżeczka czystego cukru nie mowiąc juz o zawartości tłuszczu. Jedzenie przygotowuj sobie dzień wcześniej jak nie masz czasu rano - mięso piecze się ok 20 min., jajka gotuja sie jeszcze krócej więc nie widzę problemu z przygotowaniem jedzenia do szkoły. Możesz kupić wędlinę w plasterkach. Opcji jest kilka. Możesz kupić też serek homo naturalny i wymieszać go z aromatem i slodzikiem i będziesz miala swoje "Danio"
__________________
"Maybe I'm happy and I just don't know it. I like being a mess. It's who I am."
grupies jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-01, 18:55   #2474
patrysina
patrysina
 
Avatar patrysina
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 518
Dot.: Proteinowa dieta Dr.Dukana Wspólna droga do celu. Poczatek od 18.10.2010 aż do

Cytat:
Napisane przez aaneciaa Pokaż wiadomość
Hey dziewczyny

Jakoś mało kg mi spada bo miałam na początku 80.6 a teraz mam 79.7 a to już 4 dzień diety I faza nie wiem czy coś źle robię ...

Mój dzień wyglądał dziś tak:
Ś: omlet z szynka
W miedzy czasie serek "danio" i jogurt naturalny
O: kurczak w otrębach z piekarnika + sos czosnkowy
K: jajka na twardo lub jajecznica

Oczywiście wszystko bez tłuszczu

A mam pytanie te różne serniki co są to jakaś ograniczoną ilość można na dzień zjeść? Chodzi mi o takie bez skrobi itd.
danio to ja bym na pewno nie zjadła bo tam węgli tyle że masakra no chyba że ty masz jakieś inne danio niż to co w sklepie widuje, serki homo są pycha ale taki z niską zawartością węgli i tłuszczu to trzeba poszukać, szczególnie trzeba uważać na te gotowe waniliowe bo to często sam cukier, omlet ok jeśli przygotowany bez tłuszczu, szynka a konkretnie jaka bo jeśli np polędwica sopocka czy inna z kuraka to ok, kurczak z piekarnika też ok jeśli bez skóry i jeśli przygotowany bez dodatkowego tłuszczu, sos czosnkowy ok pod warunkiem że robiłaś sama a nie kupiłaś gotowy, trochę sporo jajek dziennie hmmm nie nudzą ci się w takich ilościach, może na kolację jakaś rybka np pieczona czy smażona

---------- Dopisano o 19:55 ---------- Poprzedni post napisano o 19:39 ----------

Cytat:
Napisane przez condita Pokaż wiadomość
Serniki zalezy z czego zrobisz i ile tego uzyjesz. Mleko odtluszczone - 1szkl/dzien, na I fazie nie mozesz uzywac proszku do pieczenia, skrobii, kakaa itd. o ile mnie pamiec nie myli, to przywileje II fazy, ale 100% pewnosci nie mam.. Musisz dopatrzec w ksiazce najlepiej, tak dawno mialam I faze, ze juz nie pamietam, w kazdym razie osobiscie stosowalam na I fazie rygor, dopiero na II pozwolilam sobie na skrobie, kakao itd..

Jogurty jak dobrze pamietam.. Gdzies wyczytalam, nie pamietam gdzie miescily sie w 800g/dzien.. Niech mnie ktos poprawi jesli sie myle. Ale lepiej je jesc jako dodatek niz glowne danie, glownym daniem sa miesa i ryby, ja np jogurtow na ogol uzywam tylko do wyrobu sosow (np czosnkowego), albo do "tworzenia" deserow (ciasta, jak i zarowno np masy)

O, mam cytat z jednego z forow, gdzie dziewczyna wypisala "co wolno, a czego nie" i w jakich ilosciach:
"Chudy nabial 0%: twarog, jogurty. Nie nalezy przekraczac 1kg spozycia nabialu dziennie. Nalezy wybierac produkty bez zawartosci tluszczu."

Pijesz duzo wody? Minimum 1,5 l/dzien. Niby liczy sie tez ta woda w kawie, czy herbacie, ale jednak nie ma to jak czysta nie gazowana - na pewno lepiej zrobi

Polecam wyroby z zelatyny (np galaretka "Pepsi Twist" z "Coca-coli zero"), zelatyna sama w sobie ma 87% bialka Uwielbiam ten smak

a ja się trochę odniosę do Twojego wpisu i na wszelki wypadek dla przypomnienia zajrzałam do swojego egzemplarza Metoda dr Dukana i tak na I FAZIE:
wolno skrobię (tyle że jest dopuszczalna jako przypraw) i kakao (dozwolona jako przypraw) jednak ja podobnie jak koleżanka używałam ich od fazy II i początkowo tylko w dni PW co nie znaczy że nie można, natomiast co do mleka w proszku ja zaczęłam używać na II fazie ale dość późno od rozpoczęcia diety podobnie skrobię używam głównie do pieczenia sernika.
sernik to zależy z czego jest bo ja robię z 2 jaj, 1 łyżki skrobii, ser i słodzik a i aromat i choć cały sernik to 1 łyżka skrobii to mi zwykle taki wypiek starcza na 3 dni, ale to zależy od indywidualnych upodobań

co do jogurtów ja jakoś szczególnie dużo ich nie wcinam ale lubię i jogurty naturalne i kefiry naturalne i inne takie i one u mnie stanowią posiłek np 2 lub 3 śniadanie ale to stanowi rodzaj przekąski i nie robię tego by ograniczyć ilości po prostu lubię i przed dietą też tak miałam z tym że wówczas były to słodkie często owocowe kefiry i jogurty tzw ulepki bo takie mają dużo cukru,
tak jak było wspomniane głównie białka czerpiemy z mięska drobiu i ryb, w dniach już na II fazie Proteiny+Warzywa to warzywa stanowią tylko dodatek do białek
dużo dużo wody na początku trzeba się zmuszać by wypić te 1,5 litra a później już organizm sam się domaga nawadniania
patrysina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-01, 21:12   #2475
2fenyloetyloamina
Raczkowanie
 
Avatar 2fenyloetyloamina
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: pomiędzy wschodem a zachodem
Wiadomości: 49
Dot.: Proteinowa dieta Dr.Dukana Wspólna droga do celu. Poczatek od 18.10.2010 aż do

Witam wieczorowo

Cytat:
Napisane przez SunnyGirl Pokaż wiadomość
może masz dużo wody, albo masz dużą nadwagę.. ew. może tylko III by Ci była potrzebna. podziel się wynikami jutro !
Z tą wodą może masz rację. Dziś się ważyłam i jest +1kg ciekawe co będzie jutro. A po jutrze przestaje się ważyć – raz na tydzień wystarczy. Z tym, że dziś się kiepsko czuje – jakbym jakąś gigantyczną gulę miała w żołądku...

---------- Dopisano o 22:12 ---------- Poprzedni post napisano o 22:09 ----------

Cytat:
Napisane przez patrysina Pokaż wiadomość
Na początku diety chudnie się szybciej ale to dlatego że na każdej diecie na początku ucieka woda i tak jest tym razem, nie ma co się przejmować pod warunkiem że tak jak pisałaś jesz zgodnie z dietą i pijesz dużo płynów w tym również min. 1,5 litra wody niegazowanej.
Na drugiej fazie waga zaczyna zwalniać i średnio chudnie się później ok 2 kg na miesiąc zależy od osoby bo każdemu uciekają inaczej, niektórym jeszcze wolniej. Na drugiej fazie jesteś do momentu osiągnięcia zamierzonej wagi (zgodnie z testem dukana).
A właśnie jakieś parametry? Waga obecna i docelowa? Wzrost? Bo nic o tobie nie wiemy
Wody nie gazowanej nie trawie tylko gazowana 2L dziennie plus kawa i herbata.

Waga początkowa: 66,7
Waga obecna: 61,5
Waga docelowa: nie mam pojęcia, to zależy od tego jak się będę czuła we własnej skórze – wtedy przejdę na III czyli około 57 bo na III też chyba waga spada (tak mi się wydaje )

Wzrost: 162cm
2fenyloetyloamina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-01, 21:15   #2476
grupies
Rozeznanie
 
Avatar grupies
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 992
Dot.: Proteinowa dieta Dr.Dukana Wspólna droga do celu. Poczatek od 18.10.2010 aż do

No dobrze Moje Drogie - jako, że niedawno część z Was wstawiła swoje zdjęcia prezentujace moją WIELKĄ przemianę

__________________
"Maybe I'm happy and I just don't know it. I like being a mess. It's who I am."
grupies jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-01, 21:20   #2477
2fenyloetyloamina
Raczkowanie
 
Avatar 2fenyloetyloamina
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: pomiędzy wschodem a zachodem
Wiadomości: 49
Dot.: Proteinowa dieta Dr.Dukana Wspólna droga do celu. Poczatek od 18.10.2010 aż do

Cytat:
Napisane przez grupies Pokaż wiadomość
Danio to chyba najgorsze co moglaś kupić - tam jest z łyżeczka czystego cukru nie mowiąc juz o zawartości tłuszczu. Jedzenie przygotowuj sobie dzień wcześniej jak nie masz czasu rano - mięso piecze się ok 20 min., jajka gotuja sie jeszcze krócej więc nie widzę problemu z przygotowaniem jedzenia do szkoły. Możesz kupić wędlinę w plasterkach. Opcji jest kilka. Możesz kupić też serek homo naturalny i wymieszać go z aromatem i slodzikiem i będziesz miala swoje "Danio"
Co do pogrubionego - uwielbiam przygotowywac wieczorami posiłki na następny dzień – postoi w lodowce z pół godziny a potem to pożeram

---------- Dopisano o 22:20 ---------- Poprzedni post napisano o 22:17 ----------

Cytat:
Napisane przez grupies Pokaż wiadomość
No dobrze Moje Drogie - jako, że niedawno część z Was wstawiła swoje zdjęcia prezentujace moją WIELKĄ przemianę
2fenyloetyloamina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-01, 21:21   #2478
SunnyGirl
Zakorzenienie
 
Avatar SunnyGirl
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Poznań (Łódź)
Wiadomości: 8 112
Dot.: Proteinowa dieta Dr.Dukana Wspólna droga do celu. Poczatek od 18.10.2010 aż do

Cytat:
Napisane przez 2fenyloetyloamina Pokaż wiadomość
Witam wieczorowo



Z tą wodą może masz rację. Dziś się ważyłam i jest +1kg ciekawe co będzie jutro. A po jutrze przestaje się ważyć – raz na tydzień wystarczy. Z tym, że dziś się kiepsko czuje – jakbym jakąś gigantyczną gulę miała w żołądku...

---------- Dopisano o 22:12 ---------- Poprzedni post napisano o 22:09 ----------



Wody nie gazowanej nie trawie tylko gazowana 2L dziennie plus kawa i herbata.

Waga początkowa: 66,7
Waga obecna: 61,5
Waga docelowa: nie mam pojęcia, to zależy od tego jak się będę czuła we własnej skórze – wtedy przejdę na III czyli około 57 bo na III też chyba waga spada (tak mi się wydaje )

Wzrost: 162cm
no to myślę, że wszystko gra
__________________
5.06.10-poznałam Cię
12.07.10-prawko zdane za 1. razem
26.07.10 prawko w kieszeni, kierowca oficjalnie
Nie ma odwrotu z drogi obranej
wierność do końca i tak będzie.
Amen.
Mój ukochany M.
Razem od 8.08.10
licencjat
08.2011-Dziadek[*]
02.2012-Ciocia[*]
SunnyGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-01, 22:39   #2479
condita
Raczkowanie
 
Avatar condita
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rittershoffen
Wiadomości: 63
Dot.: Proteinowa dieta Dr.Dukana Wspólna droga do celu. Poczatek od 18.10.2010 aż do

Cytat:
Napisane przez aaneciaa Pokaż wiadomość
oo dzięki a mogła byś podać jak zrobić taka galaretkę? ?
Ja itak już za 2 dni bede przechodziła na IIfaze
GALARETKA "PEPSI-TWIST" z coca-coli ZERO

Czesc dolna:
- 1 szklanka coca-coli zero
- pol szklanki goracej wody
- zelatyna

3 lyzki zelatyny rozpuscic w polowie szklanki goracej wody, gdy mieszanka ostygnie dodac szklanke coca-coli zero. Opcjonalnie wedlug upodoban slodzik (ja dodaje, bo slodsze wtedy ). Odstawic do lodowki do stezenia.

Czesc gorna:
- kubek jogurtu naturalnego/serka homo 0%
- 1/3 szklanki wody
- zelatyna
- slodzik (wedle upodobania)
- aromat (kilka kropel cytrynowego lub pomaranczowego)

2 lyzeczki zelatyny rozpuscic w 1/3 szklanki wody, gdy zelatyna ostygnie troche - polaczyc mikserem wszystkie skladniki i wlac na stezala warstwe coca-coli i do lodowki do stezenia

Z tych proporci wychodza mi nie cale 4 szklaneczki z waskim dnem Galaretki coca-coli jest na jedna taka szklanke okolo 5cm, a gornej warstwy jogurtowej 1-2 cm, tak na oko :P Takze taki nie duzy zapasik w razie checi na slodkosci, a galaretke uwieeelbiam - ta najbardziej Jakbys miala chec, to tu w przepisowni na wizazu chyba jest przepis na galaretki o innych smakach z esencji herbat lipton Nie probowalam jeszcze zrobic, bo rozsmakowalam sie w coca-colowej, ale na pewno i tamte sa pyszne

Smacznego
__________________
> Oups.. ҳ̸Ҳ̸ҳ کτγℓє
> I believe, I can fly..
condita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-02, 11:06   #2480
patrysina
patrysina
 
Avatar patrysina
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 518
Dot.: Proteinowa dieta Dr.Dukana Wspólna droga do celu. Poczatek od 18.10.2010 aż do

Cytat:
Napisane przez 2fenyloetyloamina Pokaż wiadomość
Witam wieczorowo



Z tą wodą może masz rację. Dziś się ważyłam i jest +1kg ciekawe co będzie jutro. A po jutrze przestaje się ważyć – raz na tydzień wystarczy. Z tym, że dziś się kiepsko czuje – jakbym jakąś gigantyczną gulę miała w żołądku...

---------- Dopisano o 22:12 ---------- Poprzedni post napisano o 22:09 ----------



Wody nie gazowanej nie trawie tylko gazowana 2L dziennie plus kawa i herbata.

Waga początkowa: 66,7
Waga obecna: 61,5
Waga docelowa: nie mam pojęcia, to zależy od tego jak się będę czuła we własnej skórze – wtedy przejdę na III czyli około 57 bo na III też chyba waga spada (tak mi się wydaje )

Wzrost: 162cm
ale gazowana woda nic nie da co więcej będzie cię tylko wzdymać ważne by pić nie gazowaną może trzeba się przymusić
no i warto jednak się zdecydować czy te 57 czy mniej bo wtedy jednak wiesz do czego dążysz pozdrawiam

---------- Dopisano o 12:06 ---------- Poprzedni post napisano o 12:04 ----------

Cytat:
Napisane przez grupies Pokaż wiadomość
No dobrze Moje Drogie - jako, że niedawno część z Was wstawiła swoje zdjęcia prezentujace moją WIELKĄ przemianę

różnica widoczna i to jeszcze jak a napisz jaka różnica jest w kg tzn jaką wagę miałaś na pierwszych zdjęciach a jaką na ostatnim
patrysina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 11:10   #2481
SunnyGirl
Zakorzenienie
 
Avatar SunnyGirl
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Poznań (Łódź)
Wiadomości: 8 112
Dot.: Proteinowa dieta Dr.Dukana Wspólna droga do celu. Poczatek od 18.10.2010 aż do

grupie super wyglądasz gratuluję serdecznie szacun
__________________
5.06.10-poznałam Cię
12.07.10-prawko zdane za 1. razem
26.07.10 prawko w kieszeni, kierowca oficjalnie
Nie ma odwrotu z drogi obranej
wierność do końca i tak będzie.
Amen.
Mój ukochany M.
Razem od 8.08.10
licencjat
08.2011-Dziadek[*]
02.2012-Ciocia[*]
SunnyGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 12:57   #2482
Rdzawa_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 189
Dot.: Proteinowa dieta Dr.Dukana Wspólna droga do celu. Poczatek od 18.10.2010 aż do

Cytat:
Napisane przez patrysina Pokaż wiadomość
oj tam oj tam i Tobie uciekną jak organizm przyzwyczai się do szoku spowodowanego powrotem niektórych produktów to i ostatnie kg uciekną najważniejsze że większość zdrowych nawyków Ci zostało
noo wczoraj juz było 65,5 znów a dziś znów 66,5 ale też jestem chora wiec możliwe ze organizm się broni poza tym byłam w kinie i kupiłam sobie opakowanie draż kokosowych wiec to tez miało wpływ a dziś stwierdziłam że za każdym razem jak będę chciała kupić jakis słodycz gotowy fullem konserwantów i cukru zjem sobie cynamonowy serek albo inny deserek dukanowy a to co bym wydała wrzuce do skarbonki i z tego co za tydzien zbiore pójde sobie do kina albo wydam na iną fajną przyjemność przynajmniej nie pójdzie w boczki a jeszce przyjemności będą na pewno większe niż po chwilowej radości ze zjedzienia czegoś sztucznego

grupiesmega zmiana !!kla ski:gratuluje
__________________
http://www.facebook.com/Fukuizm
Rdzawa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 13:54   #2483
patrysina
patrysina
 
Avatar patrysina
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 518
Dot.: Proteinowa dieta Dr.Dukana Wspólna droga do celu. Poczatek od 18.10.2010 aż do

Cytat:
Napisane przez Rdzawa_ Pokaż wiadomość
noo wczoraj juz było 65,5 znów a dziś znów 66,5 ale też jestem chora wiec możliwe ze organizm się broni poza tym byłam w kinie i kupiłam sobie opakowanie draż kokosowych wiec to tez miało wpływ a dziś stwierdziłam że za każdym razem jak będę chciała kupić jakis słodycz gotowy fullem konserwantów i cukru zjem sobie cynamonowy serek albo inny deserek dukanowy a to co bym wydała wrzuce do skarbonki i z tego co za tydzien zbiore pójde sobie do kina albo wydam na iną fajną przyjemność przynajmniej nie pójdzie w boczki a jeszce przyjemności będą na pewno większe niż po chwilowej radości ze zjedzienia czegoś sztucznego

grupiesmega zmiana !!kla ski:gratuluje
a na czym byłaś? napisz czy dobry? ja w weekend byłam na "Jak zostać królem" bardzo mi się podobał, na pewno zbierze kilka oskarów chce się również wybrać na "Czarny Łabędź" czy jakoś tak,
patrysina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 20:26   #2484
grupies
Rozeznanie
 
Avatar grupies
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 992
Dot.: Proteinowa dieta Dr.Dukana Wspólna droga do celu. Poczatek od 18.10.2010 aż do

Cytat:
Napisane przez 2fenyloetyloamina Pokaż wiadomość
[/COLOR]
różnica widoczna i to jeszcze jak a napisz jaka różnica jest w kg tzn jaką wagę miałaś na pierwszych zdjęciach a jaką na ostatnim
Różnica 20 kg

Cytat:
Napisane przez SunnyGirl Pokaż wiadomość
grupie super wyglądasz gratuluję serdecznie szacun
Dzięki

Cytat:
Napisane przez Rdzawa_ Pokaż wiadomość

grupiesmega zmiana !!kla ski:gratuluje

Dzięki
__________________
"Maybe I'm happy and I just don't know it. I like being a mess. It's who I am."
grupies jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 20:51   #2485
legalna_blondynka
Rozeznanie
 
Avatar legalna_blondynka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: niebo
Wiadomości: 783
Dot.: Proteinowa dieta Dr.Dukana Wspólna droga do celu. Poczatek od 18.10.2010 aż do

Cytat:
Napisane przez Rdzawa_ Pokaż wiadomość
noo wczoraj juz było 65,5 znów a dziś znów 66,5 ale też jestem chora wiec możliwe ze organizm się broni poza tym byłam w kinie i kupiłam sobie opakowanie draż kokosowych wiec to tez miało wpływ a dziś stwierdziłam że za każdym razem jak będę chciała kupić jakis słodycz gotowy fullem konserwantów i cukru zjem sobie cynamonowy serek albo inny deserek dukanowy a to co bym wydała wrzuce do skarbonki i z tego co za tydzien zbiore pójde sobie do kina albo wydam na iną fajną przyjemność przynajmniej nie pójdzie w boczki a jeszce przyjemności będą na pewno większe niż po chwilowej radości ze zjedzienia czegoś sztucznego

grupiesmega zmiana !!kla ski:gratuluje
Swietny pomysl !!!
tylko mnie raczej nie kusi w domu... a tedy juz nie zjem serka homo

Cytat:
Napisane przez patrysina Pokaż wiadomość
a na czym byłaś? napisz czy dobry? ja w weekend byłam na "Jak zostać królem" bardzo mi się podobał, na pewno zbierze kilka oskarów chce się również wybrać na "Czarny Łabędź" czy jakoś tak,
Bylam na Czarnym Łabędziu i jestem pozytywnie zaskoczona (ale to dlatego ze bylam bardzo sceptycznie nastowiona a poszłam bo zostalam przegłosowana.. )

Groepies - roznica jest bardzo duza... tyle ze brzucha ja zupelnie nie widze bo i jestes na czarno ubrana i takie oświetlenie na zdjeciu ale nozki masz szczuplutkie..
__________________
13.10 -
Pilates z JF
legalna_blondynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 22:27   #2486
magda1302
Zadomowienie
 
Avatar magda1302
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdańsk/Ateny
Wiadomości: 1 670
Dot.: Proteinowa dieta Dr.Dukana Wspólna droga do celu. Poczatek od 18.10.2010 aż do

dziewczyny chce Wam opowiedzieć moja historię z Dukanem. Spróbowałam tej diety i wytrzymałam 3 dni... na widok kurczaka i serka wiejskiego miałam odruchy wymiotne.. było to mega monotonne. chciałabym jdnak spróbowac jeszcze raz.. tylko pytanie co mam jeść, żeby to w kołko nie było to samo i żebym nie musiała spędzać pol dnia na przygotowanie tego? co kupnego w sklepach moge jeść bezkarnie w każdych ilościach? chodzi i o przekąski i o inne rzeczy.
doradzicie?
magda1302 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-03, 12:38   #2487
patrysina
patrysina
 
Avatar patrysina
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 518
Dot.: Proteinowa dieta Dr.Dukana Wspólna droga do celu. Poczatek od 18.10.2010 aż do

Cytat:
Napisane przez magda1302 Pokaż wiadomość
dziewczyny chce Wam opowiedzieć moja historię z Dukanem. Spróbowałam tej diety i wytrzymałam 3 dni... na widok kurczaka i serka wiejskiego miałam odruchy wymiotne.. było to mega monotonne. chciałabym jdnak spróbowac jeszcze raz.. tylko pytanie co mam jeść, żeby to w kołko nie było to samo i żebym nie musiała spędzać pol dnia na przygotowanie tego? co kupnego w sklepach moge jeść bezkarnie w każdych ilościach? chodzi i o przekąski i o inne rzeczy.
doradzicie?
No ale przecież są jeszcze ryby niemalże wszystkie, jest nabiał który nie tylko ogranicza się do serków grani, są twarogi, jogurty,serki homo, kefiry, jest wołowina, drób i to nie tylko kurczak ale i mięso z indyka, II fazie są również warzywa niemalże prawie wszystkie, a przygotowanie wcale nie wymaga całego dnia można smażyć np na teflonie, gotować, gotować na parze, piec w piekarniku itd itd
patrysina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-03, 14:02   #2488
condita
Raczkowanie
 
Avatar condita
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rittershoffen
Wiadomości: 63
Dot.: Proteinowa dieta Dr.Dukana Wspólna droga do celu. Poczatek od 18.10.2010 aż do

Cytat:
Napisane przez patrysina Pokaż wiadomość
No ale przecież są jeszcze ryby niemalże wszystkie, jest nabiał który nie tylko ogranicza się do serków grani, są twarogi, jogurty,serki homo, kefiry, jest wołowina, drób i to nie tylko kurczak ale i mięso z indyka, II fazie są również warzywa niemalże prawie wszystkie, a przygotowanie wcale nie wymaga całego dnia można smażyć np na teflonie, gotować, gotować na parze, piec w piekarniku itd itd
No. Podrooooby Owoce morza Dukanowe slodkosci na szybko Mi sie np zachcialo dzis przed samym poludniem na drugie sniadanie lososia, wczoraj akurat swiezy byl kupiony i pokrojony Wzielam kawalek, obsypalam przyprawa do rybki, pieprzem, bazylia i czosnkiem granulowanym, wstawilam do kombiwaru na 20 min i poszlam zalatwic pare rzeczy, jak wrocilam rybka akurat sie skonczyla piec, polozylam na nia pociete w plasterki jajko i polalam wczoraj przygotowanym sosem czosnkowym (sos czosnkowy: 5min roboty, jak nie mniej).. Nooo, po prostu niebo w gebie, ze tak powiem, nawet sie nie spodziewalam, ze przyprawiony pieczony losos w miksie z jajkiem i sosem czosnkowym bedzie taaaak smaczny.. I nie zajelo mi to pol dnia

A, sie pochwale.. Zrobilam dzis przed poludniem moj pierwszy w zyciu sernik.. Dukanowo oczywiscie.. Po obiedzie pokroilam na kostki i poczestowalam domownikow.. Wszyscy zachwyceni na czele ze mna Nigdy w zyciu nie kupie zadnego sernika juz, od dnia dzisiejszego i po diecie bede sama piekla!!
__________________
> Oups.. ҳ̸Ҳ̸ҳ کτγℓє
> I believe, I can fly..
condita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-03, 14:49   #2489
DoubleZero
Raczkowanie
 
Avatar DoubleZero
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Iłowa k. Żagania
Wiadomości: 49
GG do DoubleZero
Dot.: Proteinowa dieta Dr.Dukana Wspólna droga do celu. Poczatek od 18.10.2010 aż do

Cześć dziewczynki

mam jedno małe pytanko.
czy stosujecie w swoich dietach ocet jabłkowy ? w podręczniku wyczytałam, że ocet ogólnie jest dozwolony. Przed odnalezieniem dukania chciałam spróbować diety Adriana Lukoszka (pewnie o nim słyszałyście ) i zakupiłam jego książkę. Pisał, że ocet jabłkowy pomógł mu skutecznie w pozbywaniu wiszącej skóry po odchudzaniu. Rozcieńczał na szkalnę wody dwie małe łyżeczki octu jabłkowego i taką mieszankę pił dwa razy dziennie przed jedzeniem.

Co o tym myślicie ?

Pozdrawiam, Alex
__________________
Dukan
Start - 28.01.11
Waga: 77 kg
Wzrost: 159

Cel: 62 kg
DoubleZero jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-03, 15:11   #2490
patrysina
patrysina
 
Avatar patrysina
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 518
Dot.: Proteinowa dieta Dr.Dukana Wspólna droga do celu. Poczatek od 18.10.2010 aż do

Cytat:
Napisane przez condita Pokaż wiadomość
No. Podrooooby Owoce morza Dukanowe slodkosci na szybko Mi sie np zachcialo dzis przed samym poludniem na drugie sniadanie lososia, wczoraj akurat swiezy byl kupiony i pokrojony Wzielam kawalek, obsypalam przyprawa do rybki, pieprzem, bazylia i czosnkiem granulowanym, wstawilam do kombiwaru na 20 min i poszlam zalatwic pare rzeczy, jak wrocilam rybka akurat sie skonczyla piec, polozylam na nia pociete w plasterki jajko i polalam wczoraj przygotowanym sosem czosnkowym (sos czosnkowy: 5min roboty, jak nie mniej).. Nooo, po prostu niebo w gebie, ze tak powiem, nawet sie nie spodziewalam, ze przyprawiony pieczony losos w miksie z jajkiem i sosem czosnkowym bedzie taaaak smaczny.. I nie zajelo mi to pol dnia

A, sie pochwale.. Zrobilam dzis przed poludniem moj pierwszy w zyciu sernik.. Dukanowo oczywiscie.. Po obiedzie pokroilam na kostki i poczestowalam domownikow.. Wszyscy zachwyceni na czele ze mna Nigdy w zyciu nie kupie zadnego sernika juz, od dnia dzisiejszego i po diecie bede sama piekla!!
Zgadza się same pyszności, ja przed dietą nie przepadałam za wątróbką a teraz pychota taka na świeżo zrobiona z cebulką i podlana mleczkiem, pyszna hmmm tak sobie apetytu narobiłam ale mam też porcję zamrożoną to może dziś na kolację zrobię,
łosoś jest pyszny wczoraj smażyłam na teflonie na obiad a do tego brokuły, ale muszę wypróbować twoją wersję bo musi być ciekawy smak z jajkiem i sosem czosnkowym, serniczki faktycznie to dopiero mało czasu zajmują przygotowanie jakieś 5 minut a potem tylko ustawiasz czas w piekarniku i wyciągasz pyszności
mam pytanie bo tak do owoców morza to ja zawsze "długie zęby" miałam, może polecisz jakieś danie, ale proszę ze szczegółową instrukcją gdzie kupić owoce morza tzn z jakiego sklepu i dokładnie jak się z nimi obchodzić x lat temu jadłam krewetki smażone w panierce ale miałam przy tym wrażenie jak bym jakąś larwę jadła ale ja takie dziwne akcje miałam skoro tuńczyk w puszcze "się na mnie patrzył" a teraz go wcinam....
patrysina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:07.