Paznokcie żelowe odpadaja!! :( - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-11, 12:31   #31
justina1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 336
Dot.: Paznokcie żelowe odpadaja!! :(

Cytat:
Napisane przez abra30 Pokaż wiadomość
a swoja drogą w czym przeszkadzają Ci partacze? tracisz przez to klientki? pamiętaj ,że większość z nich tez jest PO kursach.

---------- Dopisano o 00:49 ---------- Poprzedni post napisano o 00:33 ----------
Zgadzam sie, wiele razy mialam niemal przepilowaną płytkę, pekające i odpadające pazury w cenie ponad 100 zł i w salonie
justina1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-11, 14:03   #32
abra30
Raczkowanie
 
Avatar abra30
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 274
GG do abra30 Send a message via Skype™ to abra30
Dot.: Paznokcie żelowe odpadaja!! :(

Cytat:
Napisane przez Lianca Pokaż wiadomość

Więc nie kłóćcie się dziewczyny..
Lianka myślę ,że nikt tu sie nie kłóci jedynie wymieniamy spostrzeżenia , każda z nas jest inna i wierzę ,że każdej z nas zależy w równym stopniu aby swoja prace wykonywać dobrze.

Nie wszyscy są dla wszystkich.
I nie ma się co bulwersować. Partacze byli i będą i na nic nerwy .

Naddel ale co ciebie obchodzą te które się zraziły? poszły na paznokcie za 30 zł więc same sobie są winne, trzeba wypic mleko które się naważyło..nie czarujmy się za 30 zł to żal pilnika z szuflady wyjąć. Uwierz mi .Żadna moja klientka nie poszłaby do stylistki za 50 zł a co dopiero za 30. Są klientki i klientki.. Klientka na poziomie nie pójdzie do partaczki za 30 zł .Bo ma inne priorytety w tym kierunku
Ja jako stylista wole skupiać na tym co ja robię i jak robię oraz na tym ,żeby ktoś kiedyś nie nazwał mnie partaczem.
Nie boli mnie fakt ,że ktoś się tam zraził..czy spartolił.. trudno sie mówi ,podiął WYBÓR! pójścia do partacza i nic nam do tego...Skupmy się raczej na własnych umiejętnościach a nie na tym jak Kto robi i za ile..niech sobie robią,,taka osoba na rynku długo nie przetrwa.

Naddel jeżeli twoja formą "zachęty" są posty jak ten pierwszy w moim kierunku to ja dziękuje bardzo

Lianka napisała: Kurs zrobić warto o ile u dobrej instruktorki-ale warto. Bo warto posłuchać rad mądrzejszego. Ale jak nas dziś nie stać, a ręka się aż wyrywa... to róbmy, ćwiczmy, bawmy się... a na kurs idźmy później.

pod tymi słowami podpisuje sie w 100%
wszystko w swoim czasie dziewczyny.
______
__________________

Mój Świat paznokci






Edytowane przez abra30
Czas edycji: 2011-08-11 o 14:09
abra30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-11, 22:05   #33
frauhelga
Ordnung muss sein!
 
Avatar frauhelga
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 172
Dot.: Paznokcie odpadaja !! :(

ja tez wcale sie nie dziwie,ze odpadaja...moze i lepiej,ze odpadaja?


i nie zakladaj tych samych watkow podwojnie,prosze.
__________________
[SIGPIC]https://wizaz.pl/forum/signaturepics/sigpic65015_1.gif[/SIGPIC]

Edytowane przez frauhelga
Czas edycji: 2011-08-11 o 22:12
frauhelga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-12, 08:11   #34
micia6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 18
Dot.: Paznokcie żelowe odpadaja!! :(

No coz nie bede wydawac na kurs ok tys zl nikt mnie tu nie musi zaraz ponizac chyba jasno napisalam ze byla to poroba a tu co niektóre zaraz pisza jakby rozumy wszystkie pozjadaly... szok ;O duzo sie wlasciwie nie dowiedzialam. skorek nie zalewam nie widac na zdj??
__________________
~~Micia6~~
micia6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-12, 15:03   #35
abra30
Raczkowanie
 
Avatar abra30
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 274
GG do abra30 Send a message via Skype™ to abra30
Dot.: Paznokcie żelowe odpadaja!! :(

micia ale ty tez się nie bulwersuj... nie dyskutuj tylko idź i ćwicz.. wystawiłaś swoją pracę to też musisz sie liczyć z różnymi opiniami. I nie ma co się burzyć..słuchaj rad dziewczyn to ,że skórek nie zalałas to jest ważne. Ale niestety paznokcie sa brzydkie i źle wykonane.Musisz wziasć i się zmobilizować do pracy. Jeśli chcesz robić paznokcie. Bo inaczej nic ciekawego nie wymodzisz . Nie licz ,że ktos Ci pomoże i robotę wykona za Ciebie...polecam opcję okienko ---szukaj na forum. Myślę ,że są tu wszystkie informacje, których potrzebujesz na początek
__________________

Mój Świat paznokci






Edytowane przez abra30
Czas edycji: 2011-08-12 o 15:04
abra30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-12, 15:18   #36
LuizaM
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 9
Dot.: Paznokcie żelowe odpadaja!! :(

Cytat:
Napisane przez micia6 Pokaż wiadomość
No coz nie bede wydawac na kurs ok tys zl nikt mnie tu nie musi zaraz ponizac chyba jasno napisalam ze byla to poroba a tu co niektóre zaraz pisza jakby rozumy wszystkie pozjadaly... szok ;O duzo sie wlasciwie nie dowiedzialam. skorek nie zalewam nie widac na zdj??
to przewertuj forum, oglądnij tutoriale na youtube a potem rób pazury, bo ja myślałam że to prowokacja to zdjęcie wklejone przez ciebie, ale jeżeli takie pazury robisz, to znaczy że kupiłaś zestaw i dawaj... bez pogłębiania wiedzy.
LuizaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-15, 17:06   #37
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Paznokcie odpadaja !! :(

[QUOTE=frauhelga;28708306]ja tez wcale sie nie dziwie,ze odpadaja...moze i lepiej,ze odpadaja?


[QUOTE]
PALEC BOŻY!
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-16, 11:01   #38
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Paznokcie odpadaja !! :(

"Przedłużenie jest wykonane fatalnie i nie dziwię sie, że odpadają.
Coz... kolejny dowód na to, że sa kiepskie kursy i dobre kursy- ten, na którym Ty byłaś był kiepski.
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-16, 13:09   #39
Blacky
Zadomowienie
 
Avatar Blacky
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 674
Dot.: Paznokcie żelowe odpadaja!! :(

Cytat:
Napisane przez Naddel Pokaż wiadomość
Głównie w tym, że zniechęcają swoimi wyczynami wiele kobiet, którym potem nie sposób przetłumaczyć, że "profesjonalne tipsy za 30zł" to jednak nie to samo, co normalne, porządnie wymodelowane paznokcie. Wiele nie pójdzie więcej do żadnej stylistki, bo się wycierpiała podczas piłowania (czyt. masakrowania) pilnikiem naturalnej płytki. I w tym momencie tracimy na tym my wszystkie.
Absolutnie się zgadzam. Pozwolę sobie zabrać głos z perspektywy klientki. Mam żelowe pazurki półtorej roku - są piękne, praktyczne i wyglądają naturalnie. I oczywiście kosztują miesięcznie dużo więcej niż 30 czy 50 zł.

Niedawno u nas na forum króliczym rozwinęła się dyskusja, że tipsy są strasznie kiepskie bo wyglądają tandetnie i nienaturalnie. Dopiero jak pokazałam dziewczynom swoje pazurki uwierzyły, że mogą wyglądać dobrze. Niestety - większość osób spotyka się z tipsami, które wyglądają tragicznie i w związku z tym się zniechęca. Słyszą też straszne opowieści o paznokciach zmasakrowanych po zdjęciu tipsów. I robi się czarny PR.
__________________
Save The Earth - it's The Only Planet With Chocolate. ;>
Stowarzyszenie Pomocy Królikom

Pomyślna blog
Pani Mgr
22.09.2012
Blacky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 08:47   #40
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Dot.: Paznokcie żelowe odpadaja!! :(

Cytat:
Napisane przez Blacky Pokaż wiadomość
Absolutnie się zgadzam. Pozwolę sobie zabrać głos z perspektywy klientki. Mam żelowe pazurki półtorej roku - są piękne, praktyczne i wyglądają naturalnie. I oczywiście kosztują miesięcznie dużo więcej niż 30 czy 50 zł.

Niedawno u nas na forum króliczym rozwinęła się dyskusja, że tipsy są strasznie kiepskie bo wyglądają tandetnie i nienaturalnie. Dopiero jak pokazałam dziewczynom swoje pazurki uwierzyły, że mogą wyglądać dobrze. Niestety - większość osób spotyka się z tipsami, które wyglądają tragicznie i w związku z tym się zniechęca. Słyszą też straszne opowieści o paznokciach zmasakrowanych po zdjęciu tipsów. I robi się czarny PR.
Mam wrażenie, że dużo łatwiej znaleźć 10 nowych klientek niż przekonać ponownie jedną, która kiedyś była u pseudo i się zraziła
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-23, 11:43   #41
monisia1112122
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 11
Dot.: Paznokcie żelowe odpadaja!! :(

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post35433581 ZAPRASZAM
monisia1112122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-21, 00:18   #42
casia1001
Przyczajenie
 
Avatar casia1001
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5
Dot.: Paznokcie żelowe odpadaja!! :(

A co ze mna w takim razie jak za kurs robienia zelowych i akrylowych paznokci zaplacilam 650 euro, moja "mentorka" byla tak wkurzona na mnie podczas kursu, bo caly czas o cos ja pytalam, jako jedyna z kursu zreszta, bo dziewczyny skupialy sie raczej na tym jak aplikuja, a ze trzymaly sie pol dnia, to niewazne. No i co mam papier, kasa poszla... nie malo, a ja mam kolezanke, ktora zaczelam meczyc ponad miesiac temu (jest moja modelka) i staram sie wyeliminowac wszystkie niedoskonalosci, mam duzo determinacji, takze nie wymiekne, moja modelka chyba tez nie (na razie wyglada na zadowolona, jest cierpliwa) bo jak piluje, to nie patrze w oczy tylko na paznokiec, w przeciwienstwie do moich kolezanek z kursu. Na samo wspomninie wszystko mnie boli nie tylko paznokcie. No i tak sie sprawy maja. Najpierw bylo powietrze, wzglada na to, ze mam to za soba i pare innych tam... ale nawet wstydze sie tu mowic o tym. Ale teraz spac nie daje mi jedna rzecz, pierwszy raz to mam, popekal mi zel po tygodniu i nie jestem pewna ale mysle, ze to dlatego, po wyciagnieciu z lampy przetarlam odtluszczaczem i nie zmatowilam, zanim nalozylam nastepna warstwe. tylko na 3 paznokciach, a ich chzba nie zmatowilam, tak mi sie wydaje, albo juz sama nie wiem co plete. Wdzieczna bede jak mnie chociaz ktos naprowadzi. Z tzmi paznokciami to wiecej mzslenia i glowkowania niz nakladania.
casia1001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-30, 16:22   #43
czarna1690
Przyczajenie
 
Avatar czarna1690
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 12
Dot.: Paznokcie żelowe odpadaja!! :(

No mnie się osobiście paznokcie kompletnie nie podobają, ale tak jak napisałaś to Twoje pierwsze próby. Ja 3 lata temu zaczynałam bez kursu jedynie czytając forum, oglądając youtube i przeglądając mnóstwo blogów i też miałam góry i doliny. Paznokcie żelowe czy akrylowe to nie taka łatwa rzecz do zrobienia. Na to potrzebna mnóstwo praktyki, determinacji i cierpliwości. A i kurs się przydaje bo ja na kursie byłam na początku tego roku i wiedziałam o co pytać i co podszkolić, na kursie dowiedziałam się dużo fajnych 'trików' których nie doczytałam w internecie. I mimo kursu nadal muszę się dużo nauczyć Najważniejsze żeby się nie poddawać i ćwiczyć

Jeśli chodzi o jakieś porady no to cóż, faktycznie brak krzywej c, czyli brak takiego jakby 'brzuszka' paznokiec musi wyglądać naturalnie, przy tak krótkiej płytce starałabym się jednak sama namalować frencha bo taki gotowiec wygląda faktycznie sztucznie, no i widać że na niektórych paznokciach tips jest źle dobrany, albo za duży albo za mały i skróciłabym napewno boczki to tak skrótowo
__________________
www.czarnanails.blogspot.com
czarna1690 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-02, 10:03   #44
lynx71
Raczkowanie
 
Avatar lynx71
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 282
Dot.: Paznokcie żelowe odpadaja!! :(

Cytat:
Napisane przez casia1001 Pokaż wiadomość
Ale teraz spac nie daje mi jedna rzecz, pierwszy raz to mam, popekal mi zel po tygodniu i nie jestem pewna ale mysle, ze to dlatego, po wyciagnieciu z lampy przetarlam odtluszczaczem i nie zmatowilam, zanim nalozylam nastepna warstwe. tylko na 3 paznokciach, a ich chzba nie zmatowilam, tak mi sie wydaje, albo juz sama nie wiem co plete.

no masz racje ze nie wiesz co pleciesz po co przecierasz warstwy?;/
__________________
Patrycja Demichowicz
Studio Nailspa Wrocław 💅


🎀💜 SPN Nails Team 💜🎀.
lynx71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-02, 19:39   #45
casia1001
Przyczajenie
 
Avatar casia1001
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5
Dot.: Paznokcie żelowe odpadaja!! :(

Spokojnie Moja Droga... ja nie napisalam, ze przecieram wszystkie warstwy =0
A Ty nie przecierasz przed finalnym nadaniem ksztaltu, pilujesz od razu po wyciagnieciu z lampy, a to interesujace =p

... na paru paznokciach wyszedl mi super shape, wiec nie obrabialam w ogole pilnikiem. Wiec wychodzi na to, ze powinnam zmatowic te nieszczesne 3 paznokcie przed ostatnia aplikacja.

Dziekuje Ci Lynx71 za pomoc... masz DAR PEDAGOGICZNY =)
casia1001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-07, 09:34   #46
lynx71
Raczkowanie
 
Avatar lynx71
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 282
Dot.: Paznokcie żelowe odpadaja!! :(

idź na kurs to pogadamy i kup porządne żele jak masz z allegro a popękało Ci zapewne dlatego że masz gówniany, za twardy nabłyszczacz, kolor nabłyszczamy innym i french innym to mówią na kursie
__________________
Patrycja Demichowicz
Studio Nailspa Wrocław 💅


🎀💜 SPN Nails Team 💜🎀.
lynx71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:17.