Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014 cz.27 - Strona 83 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-05-07, 14:24   #2461
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

świat katarzyny dziękuję! ale jak drogo to wychodzi zastanawiam się nad długością 25cm, bo wtedy wychodzi około 20gr za sztukę.... ale boję się, że to nie będzie już tego efektu... jak myślicie?
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-07, 14:28   #2462
swiat_katarzyny
Zadomowienie
 
Avatar swiat_katarzyny
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 828
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez cornflower_girl Pokaż wiadomość


Mam prośbę do Was o radę - nie wiem na co się zdecydować, czy grzebień plus welon, czy bardziej retro - opaska na włosach (nie na czole) i do tego welon upięty pod kokiem. Bardzo podoba mi się stylizacja z opaską, ale nie chcę przegiąć z dodatkami. W załączniku inspiracje i ja w sukience.
ja jestem ogromną zwolenniczką opasek i do twojej sukieni będa bardzo pasowac, ale chyba welon to juz za dużo....

---------- Dopisano o 15:28 ---------- Poprzedni post napisano o 15:25 ----------

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
świat katarzyny dziękuję! ale jak drogo to wychodzi zastanawiam się nad długością 25cm, bo wtedy wychodzi około 20gr za sztukę.... ale boję się, że to nie będzie już tego efektu... jak myślicie?
spprawdziłam i te 70 cm palą się niecałe 2 minuty (1 min 52 s.) biorąc pod uwagę, że piosenka trwa ok 3 minut to chyba tak optymalnie... te krotkie pala sie baaardzo krótko - nie wiem dokladnie ale pamietam z dziecinstwa ze jest to kwestia kilkudziesieciu sekund - troche krótko moim zdaniem - biorąc pod uwagę, ze nie wszyscy odpalą je w jednym momencie i mogą pojawić sie spore luki... a czy 100 zł przy takich kosztach to jest dużo? za taki efekt?
swiat_katarzyny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-07, 14:32   #2463
Godzia_13
Raczkowanie
 
Avatar Godzia_13
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 156
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

cornflower_girl boska sukienka
__________________
żoneczka mężusia 31.05.2014
Godzia_13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-07, 14:32   #2464
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez swiat_katarzyny Pokaż wiadomość

spprawdziłam i te 70 cm palą się niecałe 2 minuty (1 min 52 s.) biorąc pod uwagę, że piosenka trwa ok 3 minut to chyba tak optymalnie... te krotkie pala sie baaardzo krótko - nie wiem dokladnie ale pamietam z dziecinstwa ze jest to kwestia kilkudziesieciu sekund - troche krótko moim zdaniem - biorąc pod uwagę, ze nie wszyscy odpalą je w jednym momencie i mogą pojawić sie spore luki... a czy 100 zł przy takich kosztach to jest dużo? za taki efekt?
o, to idealnie, bo nasza piosenka ma 1:55 no trudno, jakoś tż będę musiała przekonać, że nie jest to kolejny zbędny wydatek
efekt na pewno będzie cudny
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-07, 14:33   #2465
margot244
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 82
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez cornflower_girl Pokaż wiadomość


Mam prośbę do Was o radę - nie wiem na co się zdecydować, czy grzebień plus welon, czy bardziej retro - opaska na włosach (nie na czole) i do tego welon upięty pod kokiem. Bardzo podoba mi się stylizacja z opaską, ale nie chcę przegiąć z dodatkami. W załączniku inspiracje i ja w sukience.
Zjawiskowo wygladasz w tej sukni!! aż zaczynam żałować że nie mam dopasowanej...
wg mnie albo sama opaska (choć mi sie osobiście nie podoba) albo grzebien z welonem. opaska i welon to jak dla mnie za dużo
margot244 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-07, 14:37   #2466
Lusiija
Zadomowienie
 
Avatar Lusiija
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 920
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez Robusta Pokaż wiadomość
domar123
ja planuje iść w ropzuszczonych lokach, ewentualnie lekko podpiętych
ja też!!

Sunrise28 on odbiera i daje mi to tradycja xD

bardorja my mieszkamy razem od 2 lat. Spowiedź mamy tylko jedną (rano, w dzień ślubu), dlatego też nie muszę się "wyprowadzać" do rodziców. Pewnie pojadę tak czy siak do nich z dzień wcześniej, ale i tak ciężko mi będzie zasnąć bez NIEGO, więc nie przewiduję dłuższych rozstań xD Od seksu się nie wzbraniamy, skąd xD A chyba nie zdążę zgrzeszyć między rankiem (spowiedzią) a 15.00 (ślubem) xD CHYBA! Zobaczymy się dopiero, gdy będziemy gotowi

Godzia_13 mi się podoba 2-gi, tylko gdyby był mniejszy? xD

domar123 kalendarzyk? xD myślałam o Lady Comp - ale nie znoszę uczucia tuż po.... chyba zbyt lubię gumki

domar123 ja robię wszystko robię sama: zaproszenia, menu, winetki, zawieszki, all
__________________
Razem od: 23 listopada 2010
Oświadczył się: 9 sierpnia 2013
Wyszłam za mąż: 9 sierpnia 2014
Planowana data porodu: 1 lipca 2020
Lusiija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-07, 14:55   #2467
wiosnaachtoty
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 255
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez cornflower_girl Pokaż wiadomość
Atomoowka Bardzo podoba mi się pomysł z kulami Menu świetnie wyszło, było warte efektu.

Opium Co do pedicure - chyba na jakiś wyrazisty kolor - koral albo malinowy (choć nie wiem, czy na dłoniach będzie taki sam odcień, czy french).

domar Calkiem dużo już macie załatwionych rzeczy, masz bardzo ładną sukienkę Co do loków - wydaje mi się, że masz podatne włosy, warto je przetestować na mocnym utrwalaczu i kosmetykach do stylizacji, moga się sprawdzić na całonocną zabawę.

Winietki i inne papeteria robimy sami (moimi rękami )

namisek Świetna fryzura, bardzo podkreśla połysk włosów

Liana Próbny miałam robiony M.A.C., wieczorowy swego czasu albo Double Wear albo jakimś Diorem i też dał radę. Zawsze była baza i utrwalacz.

rabbitka Olaboga Naprawdę nie myślą, choć i tak przyjęcie w Waszej wersji jest mniej traumatyczne od całonocnego, tradycyjnego polskiego wesela. Coś czuję, że przełom w sprawie zrozumienia idei wesela bez dzieci może zająć gościom kilka dekad

zakrecona kropka Nie martw się na zapas, jak Wam zapraszanie tak fajnie idzie, to i goście dopiszą

pysia Piękny bukiet

justynkie I jak wybrneliście z tej sytuacji?

anka Ta od wróżki wymiata Przykra sprawa, bo powody są dziwne. Ale ich strata, bardzo piękne wesele ich ominie

Sunrise Spotkałam się z tym, że pan młody odbiera - ale wg mnie lepiej niech wybierze ta osoba, która ma czas, jest bliżej. Błogosławieństwo mamy w hotelu, więc u nas nie ma różnicy, kto odbierze, skoro pani florystka dekoruje salę.

Dotka Do do butelek, spotkałam się z tym, że lepiej mniejsze, bo stolik nie jest zawalony i wygląda elegancko. Z drugiej strony mniejsze szybko się skończa i trzeba je uzupełniać (jesli robi to obsługa, to nie ma problemu). Obstawiałabym 0,5 lub 1 L.

Anesthesia W kwietniu i maju było sporo dni świątecznych, więc stąd to opóźnienie. Mam nadzieję, że niedługo będzie u Ciebie

bardorja Nie mieszkamy razem, po spowiedziach ograniczamy na maksa wspólne nocowanie, dla nas to ciężkie wyrzeczenie A że przed ślubem przyjeżdżają do mnie rodzice, to łatwiej będzie się przyzwoicie zachowywać

Godzia Mnie się oba podobają, są świeże, lekkie

swiat_katarzyny Zdrowiej I super, że się udało z gipsówką i ogniami

sensuall

Mam prośbę do Was o radę - nie wiem na co się zdecydować, czy grzebień plus welon, czy bardziej retro - opaska na włosach (nie na czole) i do tego welon upięty pod kokiem. Bardzo podoba mi się stylizacja z opaską, ale nie chcę przegiąć z dodatkami. W załączniku inspiracje i ja w sukience.

Wg mnie grzebień i welon, albo opaska ale bez welonu - bo będzie to trochę ciężkie no i biżuteria wtedy skromna musi być
__________________
Są ludzie, z którymi czas nie istnieje...
I tacy, dla których szkoda jest go tracić.


1 randka : 17.06.2010
zaręczyny: 08.09.2013
ślub: 24.05.2014
wiosnaachtoty jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-07, 14:55   #2468
ilussia
Wtajemniczenie
 
Avatar ilussia
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 2 624
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
świat katarzyny dziękuję! ale jak drogo to wychodzi zastanawiam się nad długością 25cm, bo wtedy wychodzi około 20gr za sztukę.... ale boję się, że to nie będzie już tego efektu... jak myślicie?
Ja na 1 taniec będę zamawiała bańki mydlane.
Widziałam zdj.znajomych-ladnie to wygląda. Wiem, że tam kobiety dostawały buteleczki
ilussia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-07, 14:58   #2469
swiat_katarzyny
Zadomowienie
 
Avatar swiat_katarzyny
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 828
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

DZIEWCZYNY TAKA PROSBA JAK ODNOSICIE SIĘ DO MAŁEGO FRAGMENTU WYPOWIEDZI TO NIE CYTUJCIE CAŁEGO FRAGMENTU, BO FORUM STAJE SIE NIECZYTELNE - USUNCIE TEKST KTORY JEST NIEPOTRZEBNY, A ZOSTAWCIE TYLKO TEN DO KTOREGO CHCECIE SIE ODNIEŚĆ

---------- Dopisano o 15:58 ---------- Poprzedni post napisano o 15:57 ----------

Cytat:
Napisane przez ilussia Pokaż wiadomość
Ja na 1 taniec będę zamawiała bańki mydlane.
Widziałam zdj.znajomych-ladnie to wygląda. Wiem, że tam kobiety dostawały buteleczki
Uwaga na bańki - na niektorych materiałach robią plamy! takie nieestetyczne kółka, takim sposobem można nie tylko załatwić swoją suknie ślubna ale tez kreacje Pań...
swiat_katarzyny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-07, 15:04   #2470
Lusiija
Zadomowienie
 
Avatar Lusiija
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 920
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez swiat_katarzyny Pokaż wiadomość
DZIEWCZYNY TAKA PROSBA JAK ODNOSICIE SIĘ DO MAŁEGO FRAGMENTU WYPOWIEDZI TO NIE CYTUJCIE CAŁEGO FRAGMENTU, BO FORUM STAJE SIE NIECZYTELNE - USUNCIE TEKST KTORY JEST NIEPOTRZEBNY, A ZOSTAWCIE TYLKO TEN DO KTOREGO CHCECIE SIE ODNIEŚĆ[COLOR="Silver"]
racja. Przez telefon niestety taka edycja jest lekko niemozliwa.. xD przynajmniej u mnie xD

Ja chcialabym ciezki dym na 1 taniec,ale po pierwsze ciezko znalezc po 2 nie wiem co na to sala ;o
__________________
Razem od: 23 listopada 2010
Oświadczył się: 9 sierpnia 2013
Wyszłam za mąż: 9 sierpnia 2014
Planowana data porodu: 1 lipca 2020
Lusiija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-07, 15:07   #2471
enzunio
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 2 067
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez Atomoowka Pokaż wiadomość

Dziewczyny skończyłam Nasze menu namęczyłam się strasznie ( choć wydawałoby się to banalne) Efekt na dole.
Bardzo fajne wizualnie się prezentują
Tylko ja bym poprawiła te błędy, wiem, że się namęczyłaś

Cytat:
Napisane przez bardorja Pokaż wiadomość
a Wy? jestescie tradycjonalistkami? czy na luzie?
logiczne też,że wiekszosc z was (jak nie wszytskie ) ktora mieszka ze soba, wspolzyje z narzeczonym, wstrzymujecie sie miesiac przed, tydzien przed, dzien przed? czy latam wam to koło ... zachowujecie czystość do ślubu czy jakos specjalnie sięnie bronicie przed seksem ?
Mieszkam ponad 4 lata z Tżtem, ale od czwartku wieczorem będę spała w domu rodzinnym, ponieważ po pierwsze u Tżta będzie spała moja świadkowa i jego świadek, a u moich rodziców nikt, po drugie u mnie będzie błogosławieństwo, bo tak jest tradycyjnie a po trzecie w piątek wieczorem jest Polter i ktoś to nocy musi posprzątać, nie?

Wstrzymujemy się od , już od jakiegoś czasu, czasami nie wytrzymywaliśmy, ale tak to staramy się na co dzień.

Cytat:
Napisane przez swiat_katarzyny Pokaż wiadomość
ale sie ciesze! będzie jednak gipsówka! w kościele dogadałam się z dziewczyną przede mną co ślubuje i w sumie to wyszło na to, ze obie jestesmy w niej zakochane ale boimy sie zapytac drugiej strony

no to samochód w gipsówkę (same klamki) i na sali gipsówka


Cytat:
Napisane przez cornflower_girl Pokaż wiadomość

Mam prośbę do Was o radę - nie wiem na co się zdecydować, czy grzebień plus welon, czy bardziej retro - opaska na włosach (nie na czole) i do tego welon upięty pod kokiem. Bardzo podoba mi się stylizacja z opaską, ale nie chcę przegiąć z dodatkami. W załączniku inspiracje i ja w sukience.
Boże jaka ona jest piękna Ja bym dała grzebień

Cytat:
Napisane przez swiat_katarzyny Pokaż wiadomość
DZIEWCZYNY TAKA PROSBA JAK ODNOSICIE SIĘ DO MAŁEGO FRAGMENTU WYPOWIEDZI TO NIE CYTUJCIE CAŁEGO FRAGMENTU, BO FORUM STAJE SIE NIECZYTELNE - USUNCIE TEKST KTORY JEST NIEPOTRZEBNY, A ZOSTAWCIE TYLKO TEN DO KTOREGO CHCECIE SIE ODNIEŚĆ
Ja jak siedzę na kompie to zawsze tak robię, ale chciałam się usprawiedliwić, że jak na telefonie to nie ma ch.. we wsi, no nie da się, bo zawsze jak próbuję to ten kawałek kogo cytuję się usuwa i całe cytowanie psu w d... budę

Zrobiliśmy prawie wszystkie winietki, jeszcze zostało jakieś 14, tak się prezentują (+bańki dla dzieci):
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1150288.jpg (31,3 KB, 160 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1150290.jpg (25,5 KB, 143 załadowań)
enzunio jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-07, 15:14   #2472
Lusiija
Zadomowienie
 
Avatar Lusiija
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 920
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez enzunio Pokaż wiadomość
Zrobiliśmy prawie wszystkie winietki, jeszcze zostało jakieś 14, tak się prezentują (+bańki dla dzieci):
śliczne! wygladaja jak kupione u profesjonalistow
__________________
Razem od: 23 listopada 2010
Oświadczył się: 9 sierpnia 2013
Wyszłam za mąż: 9 sierpnia 2014
Planowana data porodu: 1 lipca 2020
Lusiija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-07, 15:33   #2473
Kishlaczkowa
Zadomowienie
 
Avatar Kishlaczkowa
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Niebo z widokiem na raj
Wiadomości: 1 733
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez anka1897 Pokaż wiadomość
alucior na wróżkę zaniemówiłam. Nie wiedziałam co mam jej odpowiedzieć.
Spytałabym od kiedy wierzy w takie głupoty

Cytat:
Napisane przez swiat_katarzyny Pokaż wiadomość
przyszły zimne ognie - boże jaka paka!
Kochana, a jak je liczyłaś? Dla jednego gościa jeden zimny ogień? Czy tylko dla kilku? Bo wiadomo, że nie wszyscy będą stać na przodzie, stąd moje pytanie.

Cytat:
Napisane przez swiat_katarzyny Pokaż wiadomość
ale sie ciesze! będzie jednak gipsówka! w kościele dogadałam się z dziewczyną przede mną co ślubuje i w sumie to wyszło na to, ze obie jestesmy w niej zakochane ale boimy sie zapytac drugiej strony

no to samochód w gipsówkę (same klamki) i na sali gipsówka
Gratuluję! Wiem, jak bardzo o tym marzyłaś i cieszę się z Tobą Kochana!!!

Cytat:
Napisane przez swiat_katarzyny Pokaż wiadomość
Uwaga na bańki - na niektorych materiałach robią plamy! takie nieestetyczne kółka, takim sposobem można nie tylko załatwić swoją suknie ślubna ale tez kreacje Pań...
Chciałam je przed kościołem, ale teraz przestraszyłaś mnie, bo mam satynę i na niej zostaną plamy...

enzunio rewelacyjna robota!!!
__________________

"Nie wierzę takim obrońcom przyrody,
u których miłość do przyrody przeniknięta jest
nienawiścią do człowieka."

Kishlaczkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-07, 15:41   #2474
swiat_katarzyny
Zadomowienie
 
Avatar swiat_katarzyny
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 828
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez Kishlaczkowa Pokaż wiadomość

Kochana, a jak je liczyłaś? Dla jednego gościa jeden zimny ogień? Czy tylko dla kilku? Bo wiadomo, że nie wszyscy będą stać na przodzie, stąd moje pytanie.



Gratuluję! Wiem, jak bardzo o tym marzyłaś i cieszę się z Tobą Kochana!!!



Chciałam je przed kościołem, ale teraz przestraszyłaś mnie, bo mam satynę i na niej zostaną plamy...

enzunio rewelacyjna robota!!!
my je wykorzystamy na pożegnanie foto, będzie kółeczko wokół nas.
W sumie to nie pomyślałam i kupiłam 100 sztuk ma wesele na 130 osób, a mogłam kupić jeden dla pary
Ktoś nie chce odkupić ode mnie 40?
swiat_katarzyny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-07, 15:47   #2475
Atomoowka
Wtajemniczenie
 
Avatar Atomoowka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 236
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Dziewczyny wrzucam próbę dekoracji Naszego stołu./
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg CAM02297.jpg (146,5 KB, 122 załadowań)
__________________
Kochany synek Aleks 25.03.2012
Wymarzony Mati 12.06.2018

Ślubuję Ci 10.05.2014


11.01.2013 kierrrrowca
Atomoowka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-07, 15:50   #2476
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Enzunio piękne te winietki Wam wyszły

Świat Katarzyny
- oj tam, lepiej, żeby było po jednym zimnym ogniu dla każdego
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-07, 15:51   #2477
kroooliczek89
Zakorzenienie
 
Avatar kroooliczek89
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Poznań PTKWO
Wiadomości: 3 727
GG do kroooliczek89
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez Atomoowka Pokaż wiadomość
Dziewczyny wrzucam próbę dekoracji Naszego stołu./
Super

enzunio - świetna robota
__________________
Tak bardzo Go kocham...

Razem od 27.06.2008r
Zaręczeni: 25.05.2012r
Wedding
kroooliczek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-07, 15:55   #2478
Lusiija
Zadomowienie
 
Avatar Lusiija
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 920
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez Atomoowka Pokaż wiadomość
Dziewczyny wrzucam próbę dekoracji Naszego stołu./
ciezko powiedziec.. moze lepiej by wygladalo bez tego koca??
__________________
Razem od: 23 listopada 2010
Oświadczył się: 9 sierpnia 2013
Wyszłam za mąż: 9 sierpnia 2014
Planowana data porodu: 1 lipca 2020
Lusiija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-07, 16:01   #2479
Lg_ago
Zadomowienie
 
Avatar Lg_ago
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 557
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez swiat_katarzyny Pokaż wiadomość
ale sie ciesze! będzie jednak gipsówka! w kościele dogadałam się z dziewczyną przede mną co ślubuje i w sumie to wyszło na to, ze obie jestesmy w niej zakochane ale boimy sie zapytac drugiej strony

no to samochód w gipsówkę (same klamki) i na sali gipsówka
cieszę się razem z Tobą !!

Cytat:
Napisane przez cornflower_girl Pokaż wiadomość
Mam prośbę do Was o radę - nie wiem na co się zdecydować, czy grzebień plus welon, czy bardziej retro - opaska na włosach (nie na czole) i do tego welon upięty pod kokiem. Bardzo podoba mi się stylizacja z opaską, ale nie chcę przegiąć z dodatkami. W załączniku inspiracje i ja w sukience.
Ja powtórzę to co pisałam - opaska i welon

Cytat:
Napisane przez enzunio Pokaż wiadomość
Zrobiliśmy prawie wszystkie winietki, jeszcze zostało jakieś 14, tak się prezentują (+bańki dla dzieci):
pięknie się prezentują !!
Musieliście włożyć w nie mase pracy, ale efekt jest świetny
__________________
durna miłości,
gdzie chcesz nocą iść?

Lg_ago jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-07, 16:04   #2480
namisek1990
Wtajemniczenie
 
Avatar namisek1990
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 690
GG do namisek1990
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Witam Was
Dziękuję za komplementy dotyczące fryzury!

swiat_katarzyny, domar123
w lokach rozpuszczonych byłam na studniówce. O 22 już był koszmar ;( wyglądały jakbym z plaży wyszła

misia880
albo nie ma czasu, albo szuka wymówki.. tez bym się denerwowała.

domar123
od 400zł ubiera hymm... to ile ona chce tej dekoracji zrobić...?

Dotka90
lokal nam zapewnia napoje gazowane, ale stawia na stół 0,5. Często się zdarza, że stawiają 0,3 w szklanych butelkach np. Fanta tylko wtedy lokal tez zapewnia otwieracze bo czasami ręką nie da rady odkęcić .


bardorja
Nie mieszkamy razem. tradycjonaliści w pewien sposób. Na wstrzymaniu do ślubu ze względu na spowiedź.

cornflower_girl
dla mnie retro! mega suknia! nie widziałam jeszcze takiej!

enzunio
piękne te winietki

Atomoowka
uwielbiam kule! sama chciałam coś takiego, ale nie pasuje do mojej sali

chwalę się

Suknia ślubna już w mej szafie!

Zostało 10 dni
__________________
Szalona żona i matka wariatka

Edytowane przez namisek1990
Czas edycji: 2014-05-07 o 16:06
namisek1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-07, 16:08   #2481
bardorja
Zadomowienie
 
Avatar bardorja
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 046
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez Godzia_13 Pokaż wiadomość
dziewczyny nie mam już siły do siebie
ślub za 3 tygodnie a ja nie mogę zdecydować się na bukiet, przeprowadziłam selekcję i wybrałam dwa, pomóżcie który ładniejszy?
obydwa są ładne.pierwszy mi sie osobiscie bardziej podoba-biel otoczona zielenią SUPER, adrugi tez ladny,tylko duzo tam tych pąków zielonych, takie nierozwinięte. ładny ale wybralabym 1

domar123 my robilismy sami zaporszenia i robimy winietki, mam program taki organizer ślubnyi tam są dwa rodzaje do wyboru winietek, wystarczy ozdobny papier i gotowe


Cytat:
Napisane przez enzunio Pokaż wiadomość
Zrobiliśmy prawie wszystkie winietki, jeszcze zostało jakieś 14, tak się prezentują (+bańki dla dzieci):
przepiękne, boskie, cudowne,superowe mega czad!!!!!!
__________________
Stylistka paznokci od 2004r-PASJA i MIŁOŚĆ
Stylistka rzęs od 2013r-ZAFASCYNOWANA

Daję z siebie 200%
bardorja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-07, 16:14   #2482
kroooliczek89
Zakorzenienie
 
Avatar kroooliczek89
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Poznań PTKWO
Wiadomości: 3 727
GG do kroooliczek89
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez namisek1990 Pokaż wiadomość
chwalę się

Suknia ślubna już w mej szafie!

Zostało 10 dni
Ależ Ci zazdroszczę
__________________
Tak bardzo Go kocham...

Razem od 27.06.2008r
Zaręczeni: 25.05.2012r
Wedding
kroooliczek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-07, 16:22   #2483
Atomoowka
Wtajemniczenie
 
Avatar Atomoowka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 236
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Corn dla mnie opaska ale bez welonu i będzie cudnie.

Cytat:
Napisane przez Lusiija Pokaż wiadomość

Suknia ślubna już w mej szafie!

Zostało 10 dni


Cytat:
Napisane przez swiat_katarzyny Pokaż wiadomość
ale sie ciesze! będzie jednak gipsówka! w kościele dogadałam się z dziewczyną przede mną co ślubuje i w sumie to wyszło na to, ze obie jestesmy w niej zakochane ale boimy sie zapytac drugiej strony

no to samochód w gipsówkę (same klamki) i na sali gipsówka
brawo za gipsówkę

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
o, to idealnie, bo nasza piosenka ma 1:55 no trudno, jakoś tż będę musiała przekonać, że nie jest to kolejny zbędny wydatek
efekt na pewno będzie cudny
na ostatnią piosenką dla kamerzysty będę te zimne ognie?

Cytat:
Napisane przez enzunio Pokaż wiadomość
Bardzo fajne wizualnie się prezentują
Tylko ja bym poprawiła te błędy, wiem, że się namęczyłaś

:
Cudnie Wam wyszło
No już mam wprawę, więc mam nadzieję, że pójdzie szybciej tym razem i poprawię te błędy.
__________________
Kochany synek Aleks 25.03.2012
Wymarzony Mati 12.06.2018

Ślubuję Ci 10.05.2014


11.01.2013 kierrrrowca

Edytowane przez Atomoowka
Czas edycji: 2014-05-07 o 16:52
Atomoowka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-07, 16:24   #2484
Le_lena
Raczkowanie
 
Avatar Le_lena
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 303
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cześć dziewczyny!

Widzę, że przygotowania w pełni ja trochę kuleję z czasem - moja zmienniczka w pracy złożyła wypowiedzenie w trybie natychmiastowym, a czynne mamy 7 dni w tygodniu, więc nie mam kiedy nadrobić wszystkich postów.

Pochwalę się natomiast , że chyba ... już nie mamy zespołu
Przypomnę, że był zaklepany od stycznia , zaliczka wpłacona
Po weekendzie okaże się czy szukamy nowego

Z innych tamtów ślubnych, postanowiliśmy zamówić zaproszenia - i tu też zonk - na amelii wstrzymane wysyłanie próbek
A te, które mieliśmy początkowo wybrane - stwierdziłam, że zbyt drogie a tyłka nie urywają

Pochwalę się jak będą kolejne newsy

Poza tym targi "Poprawiny" które miały się odbyć w przyszłą niedzielę - odwołane
Czyli samochodu też póki co nie mamy - liczyłam, że tam coś znajdę "w promocji"
__________________
25.10.2014

Edytowane przez Le_lena
Czas edycji: 2014-05-07 o 16:26
Le_lena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-07, 16:25   #2485
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez Atomoowka Pokaż wiadomość
na ostatnią piosenką dla kamerzysty będę te zimne ognie?
nie, na pierwszy taniec
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-07, 16:47   #2486
domar123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 191
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez Lusiija Pokaż wiadomość

domar123 kalendarzyk? xD myślałam o Lady Comp - ale nie znoszę uczucia tuż po.... chyba zbyt lubię gumki

domar123 ja robię wszystko robię sama: zaproszenia, menu, winetki, zawieszki, all
Kalendarzyk to mega słaba forma antykoncepcji Jak najbardziej jestem za tabletkami / gumkami. Kalendarzyk to jedyna forma zabezpieczenia zatwierdzona przez kościół, jednak wydaje mi się że mało kto ją stosuje..

My też sami będziemy robić winietki
domar123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-07, 16:52   #2487
Elrosa
Zadomowienie
 
Avatar Elrosa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wrocław/Dolny Śląsk
Wiadomości: 1 611
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez domar123 Pokaż wiadomość
Kalendarzyk to mega słaba forma antykoncepcji Jak najbardziej jestem za tabletkami / gumkami. Kalendarzyk to jedyna forma zabezpieczenia zatwierdzona przez kościół, jednak wydaje mi się że mało kto ją stosuje.
Kalendarzyk faktycznie jest do kitu, ale już promowana na kursach przedmałżeńskich metoda termiczno- objawowa to zupełnie co innego! Skuteczność ma bardzo dobrą i sama jestem jej zwolenniczką (przy czym forma akceptowalna przez Kościół to w dni płodne, o ile nie chce się począć dziecka, szklanka wody zamiast - i tu się rozjeżdżamy).

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Elrosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-07, 16:57   #2488
cashmere
Zakorzenienie
 
Avatar cashmere
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 455
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez anka1897 Pokaż wiadomość
Muszę się wyżalić:
Niestety niektórych nie idzie zrozumieć.... Jak tak się zachowują niech im będzie głupio i to niech one żałują że minie je takie wesele!

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a jak duże kupujecie butelki z colą?
0.5l czy 1l? 0.5l chyba lepiej wygląda na stole?
Litrowe są na promo w intermarche od jutra, przy zakupie 2szt. cena za 1 wychodzi 2,5zł.
My mamy napoje w cenie talerzyka, ale jakby się udało kupić w promocji brałabym 1l

Cytat:
Napisane przez Atomoowka Pokaż wiadomość
Banalnie
Kwasek cytrynowy mieszkam z soda oczyszczoną. Dorzucam jakiś fajny zapach ( ja do jednej dałam pokruszoną magnolię, do drugiej pokruszoną lawendę, do trzeciej cynamon, a do czwartek olejek waniliowy) mieszkam i stopniowo dodaję odrobinkę balsami takie zwykłego do ciała. Jak się zrobi taka fajna, mokra ( ale nie za bardzo) konsystencja formuję kule ( czy co tam chcesz) i odstawiam do noc do wyschnięcia.
Może też dodać jakiś barwnik ja mam no złoty ale tylko dwie są złote a dwie zwykłe białe.
Wow nie myślałam że to takie proste!

Cytat:
Napisane przez bardorja Pokaż wiadomość
no właśniea propos tego unikania siebie
ciekawa jestem jakie macie do tego podejście?
my mieszkamy razem od 2 ;lata razem. w sobote mamy slub a ja w czwartek jade z malym do rodzicow. moze nie z jakiejs tradycji ale po prostu tam na miejscu mam wsyztsko, i jak bede wczesniej to pozalatwiam powoli ostatnie sprawy a i na sale w piatek zajrze jak wyglda dekoracja. a i tak sie zoabczymy dzien przed, bo przytsojniaka rodzice przyjezdzaja do hotelu, zaplanowany mamy wspolny spacer i obaid a wieczorem grill na balkonie rodzicow hahaha, wiec unikania się nie bedzie .
a Wy? jestescie tradycjonalistkami? czy na luzie?
logiczne też,że wiekszosc z was (jak nie wszytskie ) ktora mieszka ze soba, wspolzyje z narzeczonym, wstrzymujecie sie miesiac przed, tydzien przed, dzien przed? czy latam wam to koło ... zachowujecie czystość do ślubu czy jakos specjalnie sięnie bronicie przed seksem ?
My mieszkamy razem od roku, nie planowaliśmy specjalnie jakiejś abstynencji przed ślubem. Do spowiedzi idziemy dzień przed i wiadomo że po spowiedzi na pewno nic

Cytat:
Napisane przez enzunio Pokaż wiadomość

Zrobiliśmy prawie wszystkie winietki, jeszcze zostało jakieś 14, tak się prezentują (+bańki dla dzieci):
Pięknie to wygląda

Cytat:
Napisane przez namisek1990 Pokaż wiadomość

Suknia ślubna już w mej szafie!

Zostało 10 dni
Superrrrr Nie kusi żeby mierzyć suknię?



Ja się melduję po próbnej fryzurze i makijażu. Z fryzury jestem bardzo zadowolona, z makijażu też tylko teraz sprawdzam jego trwałość. Jakoś szybko zaczęłam się świecić No i mam doczepione kępki rzęs i MUA powiedziała że nie trzeba ich już tuszować. Prawda? Bo chciałabym jednak bardziej podkreślone rzęsy i nie wiem czy prosić o gęstrze/dłuższe kępki czy o wytuszowanie??
Za to coraz bardziej jestem zakochana w mojej sukni Za Waszą radą wzięłam grubszy pas
__________________
jesteśmy małżeństwem


jestem mamą
cashmere jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-07, 17:08   #2489
pysia1987
Zakorzenienie
 
Avatar pysia1987
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tychy/Katowice
Wiadomości: 12 847
GG do pysia1987
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez Atomoowka Pokaż wiadomość
dzień dobry kobietki

Dziękuje za miłe słowa i wsparcie nt sukni
I dziękuje za opinie nt kul musujących.

Dziewczyny skończyłam Nasze menu namęczyłam się strasznie ( choć wydawałoby się to banalne) Efekt na dole.

/
Fajne menu a na te blędy chyba nikt nie zwróci uwagi
Ja też kupie te ramki, ale na nr stołów chyba, ze z jednej strony nr stoły z drugiej menu musze to jeszcze przemyśleć

Cytat:
Napisane przez bardorja Pokaż wiadomość
no właśniea propos tego unikania siebie
ciekawa jestem jakie macie do tego podejście?
my mieszkamy razem od 2 ;lata razem. w sobote mamy slub a ja w czwartek jade z malym do rodzicow. moze nie z jakiejs tradycji ale po prostu tam na miejscu mam wsyztsko, i jak bede wczesniej to pozalatwiam powoli ostatnie sprawy a i na sale w piatek zajrze jak wyglda dekoracja. a i tak sie zoabczymy dzien przed, bo przytsojniaka rodzice przyjezdzaja do hotelu, zaplanowany mamy wspolny spacer i obaid a wieczorem grill na balkonie rodzicow hahaha, wiec unikania się nie bedzie .
a Wy? jestescie tradycjonalistkami? czy na luzie?
logiczne też,że wiekszosc z was (jak nie wszytskie ) ktora mieszka ze soba, wspolzyje z narzeczonym, wstrzymujecie sie miesiac przed, tydzien przed, dzien przed? czy latam wam to koło ... zachowujecie czystość do ślubu czy jakos specjalnie sięnie bronicie przed seksem ?
My w dniu śluby będziemy ze sobą mieszkac już 2,5 roku
Ale mimo wszystko mysle, ze przynajmniej na tydzien-dwa przed powstrzymamy się czym jest pare tygodni wobec całej wieczności

A jesli chodzi o unikanie się, to pewnie bedzie tak, ze w srode pojedziemy zawieźć na sale plan stołów itd i pozniej Tż odwiezie mnie do mojego domu rodzinnego (własciwie to mieszkania), a On pojedzie do swoich rodziców bo tam sie bedzie ubierał
I w czwartek dopiero się zobaczymy jak po mnie przyjedzie w ślubnym garniaku

Cytat:
Napisane przez Godzia_13 Pokaż wiadomość
dziewczyny nie mam już siły do siebie
ślub za 3 tygodnie a ja nie mogę zdecydować się na bukiet, przeprowadziłam selekcję i wybrałam dwa, pomóżcie który ładniejszy?
Pierwszy

Cytat:
Napisane przez cornflower_girl Pokaż wiadomość

Mam prośbę do Was o radę - nie wiem na co się zdecydować, czy grzebień plus welon, czy bardziej retro - opaska na włosach (nie na czole) i do tego welon upięty pod kokiem. Bardzo podoba mi się stylizacja z opaską, ale nie chcę przegiąć z dodatkami. W załączniku inspiracje i ja w sukience.
Wełon i grzebień te opaski są pięknę, ale wydaje mi się, ze z Twoją suknią to już bedzie za dużo szczęscia

Cytat:
Napisane przez enzunio Pokaż wiadomość

Zrobiliśmy prawie wszystkie winietki, jeszcze zostało jakieś 14, tak się prezentują (+bańki dla dzieci):

Aaas, Enzunio, te winietki są idealne teź takie chcem nie chciałabys za rok miec zlecenia na zrobienie takich winietek?

My mamy juz w cenie sali napoje w butelkach szklanych, wiec na szczescie odpada ten problem, ale 1l wyglada jeszcze ok
__________________




będę mamą





kierowca od 7.02.2012

Edytowane przez pysia1987
Czas edycji: 2014-05-07 o 17:10
pysia1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-07, 17:08   #2490
swiat_katarzyny
Zadomowienie
 
Avatar swiat_katarzyny
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 828
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez cashmere Pokaż wiadomość
Ja się melduję po próbnej fryzurze i makijażu. Z fryzury jestem bardzo zadowolona, z makijażu też tylko teraz sprawdzam jego trwałość. Jakoś szybko zaczęłam się świecić No i mam doczepione kępki rzęs i MUA powiedziała że nie trzeba ich już tuszować. Prawda? Bo chciałabym jednak bardziej podkreślone rzęsy i nie wiem czy prosić o gęstrze/dłuższe kępki czy o wytuszowanie??
Za to coraz bardziej jestem zakochana w mojej sukni Za Waszą radą wzięłam grubszy pas
nie ma tak, że nie można - wszystko można ja zawsze tuszuje kępki delikatnie chociazby po to by złączyć je z naturalnymi rzesami, ale prawda jest taka, ze kępka jedynie delikatnie zagęszcza rzęsy, nigdy nie da spektakularnego efektu, ja będę przyklejac sobie pełne sztuczne rzęsy, jak tutaj - będe mieć pewność ze żadna z kępek mi nie odpadnie, co sie niestety zdarza


rzesy to
swiat_katarzyny jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-26 22:27:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:19.