Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28 - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-05-28, 12:13   #361
Linaewen
Zakorzenienie
 
Avatar Linaewen
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 017
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez swiat_katarzyny Pokaż wiadomość
jakbym o swoim Tż czytała... on jest taka złotówa, ze szok! od lutego robimy remont na piętrze w moim domu rodzinnym i dopiero 2 pokoje ruszone co prawda tylko weekendowo i teraz mamy przerwe na zapraszanie gości, ale to wszystko takie rozgrzebane... już naprawde nerwów mi brak...
Mój TŻ nigdy nie pozwala wezwać jakiegokolwiek fachowca, jeśli umie sam coś zrobić (a umie bardzo dużo). I to nie jest kwestia oszczędzania-uważa że jest jedyną osobą, która zrobi dokładnie tak jak on sam chce i jak powinno być zrobione, a po fachowcach i tak będzie poprawiał...
__________________
"Uroczyście nie zobowiązuję się do regularnych porządków, prowadzenia kalendarza, niejedzenia słodyczy, byciu skrupulatnym w podejmowanych czynności oraz gaszeniu światła w łazience - to się nigdy nie udało, więc w końcu dorosłam do nie oszukiwania samej siebie."
za: whitepointeshoes
Linaewen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-28, 12:15   #362
21klaudyna
Zadomowienie
 
Avatar 21klaudyna
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 059
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Kasia witaj w świecie "żywych" Jak już masz zarys pracy całej to teraz już z górki pójdzie z poprawkami i dopracowaniem

Ja mam dziś dzień wolny od pracy i tak się plątam po domu i siedzę cały dzień na wizażu i kompletnie nic nie zrobiłam w domu:P
__________________
Nasz dzień : 2.08.2014 r. 15:00



"Zestarzej się przy mnie
Najlepsze dopiero się zdarzy"
21klaudyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-28, 12:17   #363
madziara889
Zakorzenienie
 
Avatar madziara889
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 7 010
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez bardorja Pokaż wiadomość
bo jest moim przystojniakiem, bo jest nieziemsko przystojny i bo nazwa TŻ mi sie znudzila
Dla każdej z nas własny Tż jest nieziemsko przystojny to chyba oczywiste
madziara889 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-28, 12:17   #364
Kasiulenkowo
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulenkowo
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 4 328
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez 21klaudyna Pokaż wiadomość
Ja mam dziś dzień wolny od pracy i tak się plątam po domu i siedzę cały dzień na wizażu i kompletnie nic nie zrobiłam w domu:P
to tak jak ja wczoraj
__________________
Opinia wyrażona w poście jest
aktualna jedynie w momencie jej pisania.
Autor zastrzega sobie prawo do zmiany
punktu widzenia w każdej chwili.



Kasiulenkowo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-28, 12:22   #365
iliy
Raczkowanie
 
Avatar iliy
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 482
GG do iliy
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

swiat_katarzyny super że z promotorem załatwione (póki co) i wiesz co z tymi kieckami to wcale Ci się nie dziwie też się boję białych ecru i ivory sukienek moich gości nie to żebym narzucała ale chyba powinny uszanować "tradycję"

Cytat:
Napisane przez madziara889 Pokaż wiadomość
Dla każdej z nas własny Tż jest nieziemsko przystojny to chyba oczywiste
No baaaa
__________________
13.09.2014
iliy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-28, 12:22   #366
sensuall
Zadomowienie
 
Avatar sensuall
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: bydgoszcz
Wiadomości: 1 426
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Enzunio za podziękowania i tablicę, ja to Was podziwiam, że Wy tak wszystko same robicie

mala_czarna_21 ja to już nie mogę się doczekać kiedy będę nosić nazwisko męża ale to może dlatego, że nasze dziecko je nosi i np u lekarza na mnie dziwnie patrzą, że mam inne nazwisko


KaMilka4891 piękne te zawieszki a reakcji tych kobiet na kwiaty nie będę komentować


oluska227887 też masz wielkie wesele pewnie składanie życzeń będzie trwało z 2h pochwal się koniecznie pudełkiem i zawieszkami

Ad rem piekna ta księga, ja też proszę o zdjęcie na żywo.

To jednej z powodów dlaczego nie bierzemy ślubu kościelnego. Te cenniki i opłaty za udzielenie ślubu/chrztu są dla mnie chore. JA to myślę, że nie ma już księży w powołania

Stawiam dziś % bo mam urodziny !!
Czy w ramach prezentu urodzinowego mogę zotać dopisana do listy na początku wątku?
__________________
Nasz dzień 25.10.2014
sensuall jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-28, 12:26   #367
Ad rem
Zadomowienie
 
Avatar Ad rem
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 656
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

sensuall sto lat sto lat!!!!!! Wszystkiego najlepszegoo, dużo zdrowia szczęścia i miłości!!!!!

__________________
You're mad. Bonkers. Off your head... but I'll tell you a secret... all of the best people are.

30.08.2014
Nasz Dzień

Ad rem jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-28, 12:28   #368
anka1897
Wtajemniczenie
 
Avatar anka1897
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: tu i tam ;)
Wiadomości: 2 436
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Opiumalfa gratuluję terminu na cywilny
Cytat:
Napisane przez Panna Izabela Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wyrobię się w 2 miesiące z odbiorem butów z LaBody? Chciałabym je zamówić w tym tygodniu lub w następnym, jak zdążę (teraz dopadło mnie choróbsko..)
termin realizacji zamówień jest indywidualną sprawą każdego salonu. Mnie powiedzieli ostatnio, że teraz wynosi 20 dni roboczych. Najlepiej skontaktuj się z salonem za pośrednictwem którego chciałabyś zamówić.

enzunio moja mistrzyni

Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
dziewczyny wiem że był już temat tysiąc pięćset sto dziewięćset razy wałkowany, ale jakie dobre wina kupujecie na wesele i gdzie? nazwy mnie interesują
Kupiliśmy Varnę różową półsłodką w Kauflandzie w promocji po 12 zł. Planujemy dokupić jeszcze białą Varnę półsłodką - czekamy na promocję a jak się nie uda, kupimy w Kauflandzie bo jest najtańsza. Zastanawiamy się jeszcze na białym i czerwonym półwytrawnym.

KaMilka4891 bardzo fajne zawieszki!

oluska227887 gratuluję rozdanych zaproszeń i ustaleń na sali świetnie, że kuzyn przyjedzie na ślub. Widać, że mu zależy!

Ad rem świetna księga gości! oryginalna, będziesz prekursorem wizażowym

say-hello szybkiego powrotu do zdrówka

pysia1987 co się stało?

wenedka miłe jak goście robią wszystko aby być z nami w tym dniu. Wtedy przygotowania, dopracowywanie szczegółów nabiera większego znaczenia.
U nas część rodziny mieszka za granicą. Dwie rodziny ( z dziećmi) przylecą w piątek przed ślubem i w poniedziałek będą wracali gdyż dzieciaki muszą iść do szkoły. To jest dowód, że jak ktoś chce to znajdzie możliwość aby być na ślubie, weselu.

sensuall wszystkiego najlepszego, wymarzonego ślubu i wesela oraz pogodnych i szczęśliwych dni w małżeństwie

monikkad
velika
agunineczka
ana909
anusia4u

1 MIESIĄC do ślubów

Edit: docik10 zapomniałam wczoraj dodać zdjęcia dekoracji samochodu, dzisiaj uzupełniam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg samochód.jpg (32,6 KB, 32 załadowań)
__________________
... i ślubuję Ci uśmiech przy porannej herbacie 

Aniołek 10 tc [*] 22.11.2019 r.


Edytowane przez anka1897
Czas edycji: 2014-05-28 o 12:34
anka1897 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-28, 12:29   #369
docik10
Zakorzenienie
 
Avatar docik10
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 365
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Dzięki Wam za rady Powiedziałam, co napisałyście jej decyzja jest taka, że się wypisuje i zamelduje na czasowe u Tż i nie powinni mieć już problemów Co do księdza z tej parafii co ona chce wziąć ślub to on powiedział jasno, że zna się z tym księdzem i nie chce żadnych nieścisłości w tym temacie musi być zgoda. Chyba parafię męża nie bierze pod uwagę, chyba to ostateczność a się dziwie bo mamy fajnych księży (bo jej Tż jest ode mnie z parafii). Dam znać jak to się skończyło
Tylko ja jej mówiłam że może być problem, że ksiądz zobaczy, że mieszkają pod tym samym adresem
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę,
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę,
Jestem przy Tobie od pierwszego grama,
Tyś moje dziecko a ja Twoja mama


Nasze szczęście jest juz z nami
:
docik10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-28, 12:30   #370
rabbitka
Rozeznanie
 
Avatar rabbitka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków/Edinburgh
Wiadomości: 626
Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Madziara spoznione, ale szczere najlepsze zyczenia urodzinowe

Ad rem ksiega swietna nigdy takiej nie widzialam, koniecznie pochwal sie jak dostaniesz

Say zdrowka!

Mala przyzwyczaisz sie

Dotka najlepszego dla TZta! Takie smakolyki bedzie zadowolony

Kasia witamy spowrotem

Opium gratki za zaklepanie cywilnego terminu 13 szczesliwa

Klaudyna ja tez dzis wolne i leniuchuje no tyle, ze sniadanie zrobilam
A teraz siedze i czekam na przesylke z mango, bo zamowilam sweterki jako okrycie sukni gdyby zimno bylo

Co do bialych/ecru sukienek gosci to byloby mi pewnie przykro, moja mama postawila na pudrowy roz wiec w kolorze przewodnim , kochana co do tesciowych (mama i macocha TZta) to nie wiem w czym wystapia nie chwalily sie.
Bylo tez o inspiracjach paznokciowych ja chcd takie tylko troszke jasniejszy roz



Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
Let us all be Dinosaurs
and Lovely Other Dinosaurs
together.

18.6.14



Edytowane przez rabbitka
Czas edycji: 2014-05-28 o 12:32
rabbitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-28, 12:32   #371
sensuall
Zadomowienie
 
Avatar sensuall
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: bydgoszcz
Wiadomości: 1 426
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez docik10 Pokaż wiadomość
Dzięki Wam za rady Powiedziałam, co napisałyście jej decyzja jest taka, że się wypisuje i zamelduje na czasowe u Tż i nie powinni mieć już problemów Co do księdza z tej parafii co ona chce wziąć ślub to on powiedział jasno, że zna się z tym księdzem i nie chce żadnych nieścisłości w tym temacie musi być zgoda. Chyba parafię męża nie bierze pod uwagę, chyba to ostateczność a się dziwie bo mamy fajnych księży (bo jej Tż jest ode mnie z parafii). Dam znać jak to się skończyło
Tylko ja jej mówiłam że może być problem, że ksiądz zobaczy, że mieszkają pod tym samym adresem
A to koleżanka powiedziała jasno, że nie stać ją na takie opłaty? I to księdza nie ruszyło żeby zrobić wyjątek jakiś?
__________________
Nasz dzień 25.10.2014
sensuall jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-28, 12:33   #372
mala_czarna_21
Zakorzenienie
 
Avatar mala_czarna_21
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 044
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

sensuall wszystkiego najlepszego w takim razie! udanego ślubu i wesela!
w ramach dopisania napisz do osoby która założyła wątek
__________________
Codziennie rano budzę się piękniejsza ale dzisiaj to już ku**a przesadziłam


2015 - 38
mala_czarna_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-28, 12:34   #373
madziara889
Zakorzenienie
 
Avatar madziara889
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 7 010
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

sensuall wszystkiego co najlepsze i najpiękniejsze, wymarzonego ślubu oraz spełnienia wszystkich marzeń

rabbitka dziękuje
madziara889 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-28, 12:37   #374
activelifestyle
Rozeznanie
 
Avatar activelifestyle
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 714
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez Ad rem Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny
activelifestyle może mogliby mniejsze krążki wyciąć i wlazłoby 150?
Nie pomyślałam o tym Dzięki Pogadam z TŻ najpierw i potem zobaczymy

Cytat:
Napisane przez docik10 Pokaż wiadomość
Dziewczyny macie pomysł na rozwiązanie tego problemu?
To jakiś obłęd Taka cena?! Rzeczywiście jest niestety tak, że ksiądz może się nie zgodzić Ja bym w pierwszej kolejności zapytała księdza czemu nie wyraża zgody. Jeśli dziewczyna ma wszystkie sakramenty i chodzi do kościoła to powinien wyrazić zgodę bez niczego. Jeśli tak jest ja bym zgłosiła sprawę do wyższej instancji i taka interwencja od razu powinna pomóc. A parafia jej TŻ nie wchodzi w grę? Wtedy jest argument, że chcą się pobrać w parafii młodego i też nie powinien robić problemów.
Nawet nie wiedziałam o tym co napisała 21klaudyna, a to w tym wypadku może być najszybsze rozwiązanie
edit: widzę, że już nieaktualne

Cytat:
Napisane przez swiat_katarzyny Pokaż wiadomość
wiecie co...
mam bardzo bliską znajomą, ktora pół życia była dla mnie jak siostra, mieszkałysmy prawie obok siebie, całe dziecinstwo spędziłyśmy razem, 4 lata temu wyjechała do Lobdynu, gdy tylko dowiedziała sie o ślubie powiedziała że choćby miała wydac majątek na loty w sierpniu to ona imprezy życia nie odpuści i tak mnie ponad rok podtrzymywała w tej nadzieji że bedzie, zaproszenia wydrukowane, już mam wysyłać a ona mi pisze, ze bardzo jej przykro ale jednak nie da rady przyjechać w tym terminie do Polski. Rozumiem, naprawdę, nigdy od niej tego nie wymagałam, ale po co mnie tyle czasu zwodziła? teraz jest mi bardzo przykro... bo wiem że po prostu za dużo zachodu z tym przylotem i zwyczajnie sie rozmyśliła...
Bilety do Anglii nie są takie drogie wbrew pozorom - wystarczy tylko wcześniej je zamówić. Nie rozumiem tej koleżanki Nie martw się

Cytat:
Napisane przez sensuall Pokaż wiadomość
ślubu kościelnego. Te cenniki i opłaty za udzielenie ślubu/chrztu są dla mnie chore. JA to myślę, że nie ma już księży w powołania

Stawiam dziś % bo mam urodziny !!
Czy w ramach prezentu urodzinowego mogę zotać dopisana do listy na początku wątku?
U mnie jest co łaska Jedna para dała kiedyś tylko 100 zł i tak ksiądz udzielił ślubu. Są u nas nawet takie sytuacje, że jak ktoś nie ma kasy żeby opłacić pogrzeb to ksiądz "chowa" zmarłego z pieniędzy z konta parafii
Wszystkiego dobrego z okazji urodzin

rabbitka - zapisuje paznokcie, bo na coś takiego poluję
activelifestyle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-28, 12:38   #375
hihihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihihi
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 10 967
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez sensuall Pokaż wiadomość
Stawiam dziś % bo mam urodziny !!
wszystkiego najlepszego cudownego ślubu i jeszcze więcej miłości na nowej drodze życia
Cytat:
Napisane przez docik10 Pokaż wiadomość
Dzięki Wam za rady Powiedziałam, co napisałyście jej decyzja jest taka, że się wypisuje i zamelduje na czasowe u Tż i nie powinni mieć już problemów Co do księdza z tej parafii co ona chce wziąć ślub to on powiedział jasno, że zna się z tym księdzem i nie chce żadnych nieścisłości w tym temacie musi być zgoda. Chyba parafię męża nie bierze pod uwagę, chyba to ostateczność a się dziwie bo mamy fajnych księży (bo jej Tż jest ode mnie z parafii). Dam znać jak to się skończyło
Tylko ja jej mówiłam że może być problem, że ksiądz zobaczy, że mieszkają pod tym samym adresem
fakt, ze wspólnym adresem też będzie problem. najłatwiej chyba by było u jej Tżta w parafii, dziwne, że nie chcą tak zrobić ale oby im się wszystko udało!
__________________
Razem 26.07.2006
Narzeczona 28.07.2012
Ślub 26.07.2014

'-You still love her, huh?
-I can't imagine the day I won't.'


Dexter w spódnicy
hihihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-28, 12:39   #376
swiat_katarzyny
Zadomowienie
 
Avatar swiat_katarzyny
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 828
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

dziekuje za serdeczne powitanie

Cytat:
Napisane przez 21klaudyna Pokaż wiadomość
Kasia witaj w świecie "żywych" Jak już masz zarys pracy całej to teraz już z górki pójdzie z poprawkami i dopracowaniem
wiem wiem, to mnie trzyma przy życiu - do niedzieli musze wykończyć pracę
Cytat:
Napisane przez iliy Pokaż wiadomość
swiat_katarzyny super że z promotorem załatwione (póki co) i wiesz co z tymi kieckami to wcale Ci się nie dziwie też się boję białych ecru i ivory sukienek moich gości nie to żebym narzucała ale chyba powinny uszanować "tradycję"
u mnie nawet jak uszanują i przyjda w pastelowej żółtej lub pudrowej to sie ze mną zleją... wiem, wiem, mam paranoje, ale byłam swiadoma tego "problemu" gdy wybierałam kolor sukni... no urzekł mnie w klubie wstawiłam zdjęcie sukni na tle innych w bieli...
swiat_katarzyny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-28, 12:44   #377
aniuska18032
Zakorzenienie
 
Avatar aniuska18032
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 4 130
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Dziewczyny czy jak kupiliśmy garnitur w Vistuli i w sklepie TŻ jeszcze nie wiedział, że będą poprawki to czy możemy iść jakiś czas przed ślubem i zrobią nam w cenie te poprawki? Bo kupiliśmy i wydawał się idealny ale jednak trzeba trochę marynarkę skrócić bo jest lekko za długa i rękawy też trzeba trochę skrócić tylko, że to dopiero stwierdziliśmy w domu na spokojnie
__________________
Razem od 01.07.2008

Zaręczczeni od listopada 2011

Nasz Wielki Dzień - 30.08.2014


Fotografia Anna Kolebuk
aniuska18032 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-28, 12:44   #378
sensuall
Zadomowienie
 
Avatar sensuall
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: bydgoszcz
Wiadomości: 1 426
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez swiat_katarzyny Pokaż wiadomość
dziekuje za serdeczne powitanie


wiem wiem, to mnie trzyma przy życiu - do niedzieli musze wykończyć pracę

u mnie nawet jak uszanują i przyjda w pastelowej żółtej lub pudrowej to sie ze mną zleją... wiem, wiem, mam paranoje, ale byłam swiadoma tego "problemu" gdy wybierałam kolor sukni... no urzekł mnie w klubie wstawiłam zdjęcie sukni na tle innych w bieli...
Ale mnie zaciekawiłaś tym kolorem sukni swojej, jaki to będzie?



Dziewczyny dziękuję bardzo za życzenia tak miło na sercu się robi i pomyśleć, że na następne urodzinki będę już mężatką
__________________
Nasz dzień 25.10.2014
sensuall jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-28, 12:44   #379
Panna Izabela
Zakorzenienie
 
Avatar Panna Izabela
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 161
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez enzunio Pokaż wiadomość
Podziękowania dla gości gotowe



Tablica tez prawie gotowa (zapomniałam z domu kleju na gorąco i jeszcze nie ma dzetow) - tam gdzie mój paluch sa nasze imiona

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
Też chcę takie tablice !!!

Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
dziewczyny wiem że był już temat tysiąc pięćset sto dziewięćset razy wałkowany, ale jakie dobre wina kupujecie na wesele i gdzie? nazwy mnie interesują
Ja się wybieram do Centrum Wina na degustację, mamy kupić wina ok. 20zł, wymóg mojej mamy, ale trochę się tego boję, bo mam trochę "winiarzy" w rodzinie i sikacza do ust nie wezmą.. Za to rodzina tż jeśli w ogóle ruszy, to tylko Carlo Rossi Sweet Red

Cytat:
Napisane przez 21klaudyna Pokaż wiadomość
a póki co to na ręce chyba celuję w coś takiego


jedno wiem na pewno , wszytsko wchodzi w grę byle nie french:P
bardzo ładne ! French jest już passe na ślub
(podobno)

Cytat:
Napisane przez mala_czarna_21 Pokaż wiadomość
bo mam swoje bardzo oryginalne to znaczy miałam ale i imię i nazwisko mam bardzo długie i TZ nazwisko też jest długie więc podwójne nie wchodziło w grę
Ja też trochę nie chcę zmiany nazwiska. Moje brzmi dużo lepiej, co sam tż zauważył wczoraj. I łatwiej się wymawia, z jego jest często problem... Ogólnie wolę swoje, ale wiem, że to dla niego ważne, że chce czuć, że jestem jego nawet w dowodzie Obym nie musiała latać po lekarzach/urzędach do pół roku po ślubie, bo jak się znam, to nawet nie zareaguję jak ktoś mnie zawoła po nowym nazwisku

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
jestem chora akurat teraz, jak zaraz kończy się semestr i mam milion projektów do pokończenia.... nawet zwolnienie lekarskie nic mi nie da, muszę chodzić na zajęcia i tyle.
To tak jak ja, a muszę oddać pracę niedługo... Jeszcze promotorka mnie dobija, taka się na mnie cięta robi, że boję się o własną obronę...

Cytat:
Napisane przez bardorja Pokaż wiadomość
chodzilo o to, ze nie rozumiem jak mozna prosic ludzi na wesele a za chwile modlic sie zeby polowa nie przyszla.

na swojej liscie nie mam gosci zaprosoznych 'bo wypada'

ja chciałam Kuba albo Mateusz, Łukasz albo Filip, ewentualnie Jan albo Patryk.. a przytsojniak chciał: Alex, Natan, Alan, Aleksander, Jan lub Patryk

Kompromisowo wyszlo ze bedzie Jan , a drugi chlopak bedzie Patryk, a dziewczynka prawdopodbnie Ola lub Marta lub Weronika
jeszcze ich nie ma a ja juz planuje hahah


troche kiepawo u nas...
1 sprawa: ja się modlę, żeby niektórzy od tż nie przyszli, przykładowo, 3 mąż jego babci. Widziałam go na ostatnim weselu, aż zapytałam tż, czy on jest chory, czy pijany (of course był TYLKO pijany).... Dla mnie to tragedia, stary chłop, a obleśny i się tak upija, że masakra, przy tym wygląda jak świrnięty... Ale musimy go zaprosić, bo to przecież mąż babci.. Dlatego to normalne, że są na liście ludzie, których WYPADA zaprosić, bo przecież nie zaproszę samej babci, bez jej męża. Albo w ogóle skreślimy babcię tż, bo ma takiego męża. Ogólnie u niego sporo osób to alkoholicy, dlatego wolę, żeby chociaż część nie przyszła.
2 sprawa: co do Twojej babci. Ja osobiście radziłabym ją jednak przenieść na siłę, sama może nie tylko narobić sobie różnego rodzaju kłopotów, ale i jakąś krzywdę. Wiem, bo mój pradziadek np. wychodził na spacer nad Wisłę i zapominał powrotnej drogi, a mieszkał sam i nie codziennie go ktoś odwiedzał. Dla dobra babci jednak radziłabym, żeby była przeniesiona

A co do imion, my chcemy Alana drugi ma być Tobiasz a dziewczynka Wiktoria

Cytat:
Napisane przez 21klaudyna Pokaż wiadomość
Kochana akt urodzenia bierze się z gminy w której się urodziło , czyli jeśli gmina S pod którą podlega Tż , jest również gminą w której się urodził to stąd bierze akt urodzenia , ta sama sytuacja tyczy Ciebie - jeśli urodziłaś się w gminie Ł to nie musisz wybierać aktu urodzenia bo mają w bazie.
I 84 zł płacicie w gminie Ł w której bierzecie ślub.
ciekawa jestem, czy u mnie w gminie jest usc... bo chyba mamy tylko w powiecie

Cytat:
Napisane przez docik10 Pokaż wiadomość
Dziewczyny macie pomysł na rozwiązanie tego problemu?
Skarga do biskupa, to raz. Ślub w parafii narzeczonego (najbezpieczniej, w razi gdyby ksiądz robił problemy z wypisaniem z parafii), ewentualnie zmiana parafii. A wszystko jest ważne i tak

Cytat:
Napisane przez Kasiulenkowo Pokaż wiadomość
my za ślub płacimy 280 zł
gdzie taka parafia ???U nas też ponad 1000zł, plus organista 500/600 (nawet jak nie gra), kościelny 400, i przystrojenie oddzielnie

Cytat:
Napisane przez sensuall Pokaż wiadomość
To jednej z powodów dlaczego nie bierzemy ślubu kościelnego. Te cenniki i opłaty za udzielenie ślubu/chrztu są dla mnie chore. JA to myślę, że nie ma już księży w powołania

Stawiam dziś % bo mam urodziny !!
Czy w ramach prezentu urodzinowego mogę zotać dopisana do listy na początku wątku?
Są, jeszcze tacy księża, zapewniam Cię!
Wszystkiego naj !!!
__________________
30.07.2015 Wiktoria nasz Aniołek

http://www.suwaczek.pl/cache/97014df637.png

ŻONA od 30.08.2014

ZARĘCZENI 28.11.2012
RAZEM 17.09.2010
Panna Izabela jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-28, 12:46   #380
docik10
Zakorzenienie
 
Avatar docik10
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 365
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez sensuall Pokaż wiadomość
A to koleżanka powiedziała jasno, że nie stać ją na takie opłaty? I to księdza nie ruszyło żeby zrobić wyjątek jakiś?
Niestety to go nie poruszyło nawet się popłakała to powiedział jej "niech tu mi Pani scen nie urządza!"
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę,
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę,
Jestem przy Tobie od pierwszego grama,
Tyś moje dziecko a ja Twoja mama


Nasze szczęście jest juz z nami
:
docik10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-28, 12:46   #381
Kishlaczkowa
Zadomowienie
 
Avatar Kishlaczkowa
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Niebo z widokiem na raj
Wiadomości: 1 733
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez Ad rem Pokaż wiadomość
Chwalę się zamówioną księgą gości!!
http://allegro.pl/drzewo-ksiega-gosc...273966116.html
Droga jak cholera, ale tak nam sie ten pomysł spodobał, ze zdecydowaliśmy się dopłacić do interesu
Rewelacja!!!


sensuall radości, uśmiechu7 i słońca na każdy dzień, a szczególnie w dniu ślubu!


Cytat:
Napisane przez swiat_katarzyny Pokaż wiadomość
u mnie nawet jak uszanują i przyjda w pastelowej żółtej lub pudrowej to sie ze mną zleją... wiem, wiem, mam paranoje, ale byłam swiadoma tego "problemu" gdy wybierałam kolor sukni... no urzekł mnie w klubie wstawiłam zdjęcie sukni na tle innych w bieli...
I tak będziesz najpiękniejsza!
__________________

"Nie wierzę takim obrońcom przyrody,
u których miłość do przyrody przeniknięta jest
nienawiścią do człowieka."

Kishlaczkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-28, 12:46   #382
sensuall
Zadomowienie
 
Avatar sensuall
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: bydgoszcz
Wiadomości: 1 426
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

activelifestyle czyli na szczęście ją jeszcze księża co rozumieją to, że nie każdego stać żeby dać mu 1000 zł za ślub. W końcu było , nie było to jego praca...
__________________
Nasz dzień 25.10.2014
sensuall jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-28, 12:48   #383
S1lc1a
Raczkowanie
 
Avatar S1lc1a
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 454
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez rabbitka Pokaż wiadomość

Bylo tez o inspiracjach paznokciowych ja chcd takie tylko troszke jasniejszy roz
Ja będę miała jasno różowe tylko wszystkie takie same. Mam fotkę ale słabej jakości bo z telefonu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 16052014041.jpg (72,9 KB, 76 załadowań)
S1lc1a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-28, 12:50   #384
sensuall
Zadomowienie
 
Avatar sensuall
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: bydgoszcz
Wiadomości: 1 426
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez docik10 Pokaż wiadomość
Niestety to go nie poruszyło nawet się popłakała to powiedział jej "niech tu mi Pani scen nie urządza!"
__________________
Nasz dzień 25.10.2014
sensuall jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-28, 12:51   #385
Szczeperka
Wtajemniczenie
 
Avatar Szczeperka
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Poznań/ Toruń
Wiadomości: 2 404
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez madziara889 Pokaż wiadomość
W mojej parafii ksiądz za ślub woła 1200zł.
Ile???? Jak można tyle wymagać za ślub???? My płaciliśmy 400 zł (ksiądz chciał 300 zł) i jeszcze go na wesele zaprosiliśmy i przyszedł na 2h

Cytat:
Napisane przez sensuall Pokaż wiadomość

Stawiam dziś % bo mam urodziny !!
Wszystkiego najlepszego Spełnienia marzeń, pociechy z rodzinki i pięknego ślubu!
__________________
Staś 10.01.2015

Ignaś 11.03.2016
Szczeperka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-28, 12:51   #386
sensuall
Zadomowienie
 
Avatar sensuall
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: bydgoszcz
Wiadomości: 1 426
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Ja też nie chciałabym zwykłego frencha w dzień ślubu, za każde inspiracje będę wdzięczna
__________________
Nasz dzień 25.10.2014
sensuall jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-28, 12:51   #387
iliy
Raczkowanie
 
Avatar iliy
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 482
GG do iliy
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

sensuall wszystkiego naj naj naj lepsiejszego w Dniu Urodzinek

anka1897 gratki zakupu winka
__________________
13.09.2014
iliy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-28, 12:53   #388
swiat_katarzyny
Zadomowienie
 
Avatar swiat_katarzyny
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 828
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez sensuall Pokaż wiadomość
Ale mnie zaciekawiłaś tym kolorem sukni swojej, jaki to będzie?

taki jak tutaj, ale to nie moja suknia
swiat_katarzyny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-28, 12:54   #389
cude
Zadomowienie
 
Avatar cude
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 197
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

mysza93, po zaświadczenie możecie iść albo do S., albo do Ł - obojętne. Opłata 84 zł za sporządzenie aktu małżeństwa ma być zrobiona w Ł (przelewem lub w kasie). Jeśli pójdziecie do S., to Ty wybierasz swój akt urodzenia. Jesli do Ł, to TŻ wybiera swój.

docik10, w tej sytuacji też tylko kuria i wytłumaczenie sytuacji. Nauki muszą być ważne, nie ma znaczenia gdzie były robione. Jeśli nie ma wielu gości do powiadamiania, to może w ostateczności się wypisać. Chyba Księża nie mogą nie wydać tego zaświadczenia

U mnie krążą pogłoski, że 1600. Pytałam Księdza o ofiarę, powiedział, że to nie z nim, ale z proboszczem. Co łaska, ale nie za mało i nie za dużo. Kiedyś pewna na ofiarę dała 2krotność ceny za os. na weselu. Czyli koło 400-500 zł, i to było mało.
cude jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-28, 12:56   #390
sensuall
Zadomowienie
 
Avatar sensuall
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: bydgoszcz
Wiadomości: 1 426
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez swiat_katarzyny Pokaż wiadomość
taki jak tutaj, ale to nie moja suknia
odważnie!
__________________
Nasz dzień 25.10.2014
sensuall jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-16 09:20:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:16.