Sławna sąsiadka,znany kuzyn ? - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-09-12, 19:59   #631
Akaiya
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 24
Dot.: Sławna sąsiadka,znany kuzyn ?

Ja pracowałam kiedyś przy organizacji koncertów i "opiekowałam" się artystami przyjeżdżającymi do Polski Nie będę wymieniać nazw zespołów, bo za dużo by tego było a i już nie wszystkie pamiętam Chcę tylko powiedzieć, że większość z nich to wspaniali, skromni i sympatyczni ludzie, wyróżniający się z tłumu nie swoją wyższością w stosunku do innych i "kupą kasy" a właśnie niesamowitym charakterem i bardzo pozytywnym podejściem do życia Natomiast kilka razy miałam także dość nieprzyjemne sytuacje związane z wywyższaniem się pewnych osób i ich wygórowanymi wymaganiami co do obsługi itp. Nawet ze strony płci męskiej pojawiały się niemoralne propozycje Na szczęscie tylko raz Ale b. źle to wspominam, bleee

A najgorsze jest to, że organizatorzy nie mogą nic na to poradzić i konieczne jest spełnienie niektórych dziwnych zachcianek "gwiazdeczki" (oczywiście nie tych "niemoralnych"), bo nie daj Boże nie spodoba jej się pobyt w Polsce lub co gorsza napisze złą opinię o koncercie i organizacji - wtedy organizator jest spalony bo inne "gwiazdy" nie będą chciały dla niego pracować po tak negatywnej opinii "kolegi/koleżanki po fachu"
Akaiya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-13, 07:27   #632
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: Sławna sąsiadka,znany kuzyn ?

mieszkam w bloku z pewna aktorka i aktorem oraz w sasiedztwie tez mam wiele slawnych twarzy
blueania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-13, 23:51   #633
mishki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: domek
Wiadomości: 117
Dot.: Sławna sąsiadka,znany kuzyn ?

Nie wiem czy to sie liczy, ale jak w lecie 2006 bylam u cioci w Bostonie to w domu naprzeciwko Ben Affleck krecil swoj film "Gone baby gone" I mam jego fotki, bo sporo czasu spedzil naprzeciwko naszego domu i duzo scen rozgrywalo sie na naszym osiedlu
I fajny byl motyw, kiedy pewien smieszny paparazzi przyszedl do domu cioci i poprosil ja o skorzystanie z balkonu (coby robic foty Affleckowi). Kilka dni pozniej zobaczylam te fotki w jednej z najslawniejszych plotkarskich gazet w USA
__________________
- Książka może być ciekawa, interesująca, cudowna, fascynująca... Jaka jeszcze Czesiu?
- Za***ista.
- Precz mi z klasy ty oszołomie ty!

mishki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-14, 06:05   #634
Ćwirka
ćwir ćwir
 
Avatar Ćwirka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 10 483
Dot.: Sławna sąsiadka,znany kuzyn ?

A ja mieszkam dwie klatki dalej od Marysi Niklińskiej (Tosia z "Ja wam pokażę") a wcześniej blok obok Cypriańskiego
__________________
Moje książki na wymianę: KLIK!

Edytowane przez Ćwirka
Czas edycji: 2011-11-22 o 15:01
Ćwirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-14, 18:37   #635
Malinezja
Zadomowienie
 
Avatar Malinezja
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 465
Dot.: Sławna sąsiadka,znany kuzyn ?

Cytat:
Napisane przez mishki Pokaż wiadomość
Nie wiem czy to sie liczy, ale jak w lecie 2006 bylam u cioci w Bostonie to w domu naprzeciwko Ben Affleck krecil swoj film "Gone baby gone" I mam jego fotki, bo sporo czasu spedzil naprzeciwko naszego domu i duzo scen rozgrywalo sie na naszym osiedlu
I fajny byl motyw, kiedy pewien smieszny paparazzi przyszedl do domu cioci i poprosil ja o skorzystanie z balkonu (coby robic foty Affleckowi). Kilka dni pozniej zobaczylam te fotki w jednej z najslawniejszych plotkarskich gazet w USA


Aaaah zazdroszcze takich widoków !
__________________
Lepiej Żałować Tego Co Się Zrobiło, Niż Tego Że Się Czegoś Nie Podjęło
**God is a DJ ... life is a dancefloor ... *


Malinezja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-10, 18:57   #636
atka83
BAN stały
 
Avatar atka83
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 022
Dot.: Sławna sąsiadka,znany kuzyn ?

Wczoraj widziałam tego małego,już "sławnego" Karolka z "Dużych dzieci" Szedł z mamą,bo on babcie na moim osiedlu i w dodatku uczy się w moim mieście.
atka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-24, 16:23   #637
olcik_07
Zadomowienie
 
Avatar olcik_07
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 454
GG do olcik_07
Dot.: Sławna sąsiadka,znany kuzyn ?

ja niestety nie mam nikogo sławnego w rodzinie<płacze>, ale kilkoro sławnych ludzi znam Nie chwaląc sie np. Panią Arnike Dobras (gwiazde operetki Wrocławskiej), łukasza Kazdziewicza (posiadam jego autograf) i zespół Golden Live z którym kiedyś wystepowałam na jednej scenie
ale tego zespołu akurat nie lubie słuchać, musiałam robić dobrą mine do złej gry
olcik_07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-24, 16:25   #638
olcik_07
Zadomowienie
 
Avatar olcik_07
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 454
GG do olcik_07
Dot.: Sławna sąsiadka,znany kuzyn ?

bo ja jestem bardzo grzeczna
olcik_07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-27, 19:03   #639
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: Sławna sąsiadka,znany kuzyn ?

Mieszkał pode mną w bloku były wojewoda zach.-pom., a obecnie LiDowiec, liżący tyłek Kwachowi <ale nie wiem, czy to powód do dumy>.
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-04, 10:12   #640
martuska150
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 121
GG do martuska150
Dot.: Sławna sąsiadka,znany kuzyn ?

ja niestety znam dosc dobrze Łoza (prezenter w MTV i ma zespol...)
martuska150 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-04, 10:17   #641
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: Sławna sąsiadka,znany kuzyn ?

Cytat:
Napisane przez martuska150 Pokaż wiadomość
ja niestety znam dosc dobrze Łoza (prezenter w MTV i ma zespol...)
dlaczego 'niestety'?
ghana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-04, 10:24   #642
martuska150
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 121
GG do martuska150
Dot.: Sławna sąsiadka,znany kuzyn ?

ghana bo to pusty chlopak i ma jedyny cel w zyciu....
martuska150 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-04, 11:23   #643
magda690
Raczkowanie
 
Avatar magda690
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 47
Dot.: Sławna sąsiadka,znany kuzyn ?

Ojciec przyszywanego kuzyna mieszkał na jednej ulicy z Rihanną.

Z kolei ja osobiście miałam styczność z Jennifer Lopez. Mój daleki wujek mieszka w Stanach i wspólpracuje z Jive Records. Byłam u rodziny przez 3 miesiace i spotkalam ja za czasów jak nagrywala plyte J.LO.
Sam opowiadal mi ze gdy bylam mala [ja tego niestety nie pamietam], mialam ok 5 latek odwiedzala ich sama Beyonce!
Podobno trzymala mnie na rekach!! Ale to bylo jak jeszcze nie bylo o niej glosno.
Szkoda, ze nic nie pamietam;]

A i wujek jak wiadomo spotykal wiele gwiazd, takiej skali jak Britney SPears [mam autograf] itd.

Moja sadziadka jest aktorka z Na Wspólnej [nawet nie wiem jak sie nazywa, taka rudawa], a raczej byla bo przeprowadzila sie do Warszawy ale rodzice dalej tu mieszkaja.

Dentyste u nas odwiedza Piotr Rubik.

Ulice niedaleko zamieszkuje aktor grajacy mala rolke w filmie Katyń.

Kuzynka kolezanki jest Gosia Andrzejewicz.

Z gwiazd które widziałam na żywo podczas pobytu w USA, ale nie mialam okazji z nimi rozmawiać była Adriana Lima na pokazie mody, Heidi Klum, Naomi Cambell.

magda690 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-04, 11:27   #644
magda690
Raczkowanie
 
Avatar magda690
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 47
Dot.: Sławna sąsiadka,znany kuzyn ?

Aha bym zapomniala.
Ostatnio dostalam paczke ze stanow a w niej kurtke Jay-a Z. Podobno prezent od samej Beyonce, albo mnie wujek w ze sie tak wyraze 'wala robi' Nie wiem czy po prostu jej nie kupil i nie sciemnia, teraz pelno ich na allegro taka czarno-rozowa, ok 500 zł .

No i perfumy Britney Spears 'In control' hm.

Tak ogolnie to bedac tam [ostatni raz bylam 4 lata temu] dostalwalam wiele prezentow w sensie ze np perfumow gwiazd, nie od nich osobiscie ale wujek znosil do domu.
magda690 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-04, 14:40   #645
fairy-tale
Raczkowanie
 
Avatar fairy-tale
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 57
GG do fairy-tale
Dot.: Sławna sąsiadka,znany kuzyn ?

Cytat:
Napisane przez magda690 Pokaż wiadomość
Ojciec przyszywanego kuzyna mieszkał na jednej ulicy z Rihanną.

Z kolei ja osobiście miałam styczność z Jennifer Lopez. Mój daleki wujek mieszka w Stanach i wspólpracuje z Jive Records. Byłam u rodziny przez 3 miesiace i spotkalam ja za czasów jak nagrywala plyte J.LO.
Sam opowiadal mi ze gdy bylam mala [ja tego niestety nie pamietam], mialam ok 5 latek odwiedzala ich sama Beyonce!
Podobno trzymala mnie na rekach!! Ale to bylo jak jeszcze nie bylo o niej glosno.
Szkoda, ze nic nie pamietam;]

A i wujek jak wiadomo spotykal wiele gwiazd, takiej skali jak Britney SPears [mam autograf] itd.

Moja sadziadka jest aktorka z Na Wspólnej [nawet nie wiem jak sie nazywa, taka rudawa], a raczej byla bo przeprowadzila sie do Warszawy ale rodzice dalej tu mieszkaja.

Dentyste u nas odwiedza Piotr Rubik.

Ulice niedaleko zamieszkuje aktor grajacy mala rolke w filmie Katyń.

Kuzynka kolezanki jest Gosia Andrzejewicz.

Z gwiazd które widziałam na żywo podczas pobytu w USA, ale nie mialam okazji z nimi rozmawiać była Adriana Lima na pokazie mody, Heidi Klum, Naomi Cambell.


o matkoo jak ja Ci zazdroszcze..
jeśli chodzi o mnie to przyjacielem mojego wujka jest przemek sadowski, a moj dziadek z ktorym mieszkam, bardzo dobrze zna tomasza frankowskiego
fairy-tale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-04, 14:54   #646
KATona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 402
Dot.: Sławna sąsiadka,znany kuzyn ?

ja z kolei będąc na Okęciu widziałąm Olafa Lubaszenkę, Jarka Jakimowicza, narzeczonego Partycji Markowskiej i Roberta Moskwe. Jakimowicz dziwnie sie na mnie patrzył, hehe pewnie dlatego ze miałam czerwone lakierowane szpilki 11-centymetrowe. Wszyscy oni sprawiali wrażenie n ajlepszych kumpli i lecieli do Moskwy pare miesięcy temu.
KATona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-04, 15:24   #647
Ata77
Zakorzenienie
 
Avatar Ata77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: "zawsze tam gdzie Ty" ;)
Wiadomości: 8 836
Dot.: Sławna sąsiadka,znany kuzyn ?

Nie mam sławnych sąsiadek i kuzynów
Ale ok 10 lat temu w moim mieście miał spektakl Jerzy Kryszak i Artur Opania - szłam ulicą z "ówczesnym" narzeczonym, zatrzymali się (jechli z kierowcą) i dopytywali o dojazd do hotelu w którym mieli zakwaterowanie.Ponieważ hotel był blisko domu mojego "ówczesnego" TŻ-skorzystaliśmy z okazji: podrzucili nas,przy okazji trafiając na miejsce. Pamiętam,że byli bardzo zmęczeni.

I.....jakieś 2 tygodnie temu----> Jerzy Kryszak na dworcu w Warszawie Wschodniej minął mnie....miał na nogach białe kory.Wyglądało to egzotycznie.
Ata77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-04, 16:05   #648
Biedronaa81
Raczkowanie
 
Avatar Biedronaa81
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 196
Dot.: Sławna sąsiadka,znany kuzyn ?

A ja niestety nie znam nikogo sławnego, ale 2 lata temu jak miałam praktyki w hotelu to mieszkał w nim przez kilka dni Borys Szyc (nie wspominam tego zbyt mile, wyjechał, zostawił chlew w pokoju a ja musiałam sprzatać :P ), rok temu w na ulicy w Londynie widzialam keire knightley ledwo ją poznałam, jakaś taka inna była (mniej ładna ) no i byłam na kabarecie Ani Mru Mru, po występie rozmawiałam z nimi, dali mi autografy i zrobiliśmy sobie zdjęcie
__________________
Biedronaa81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-04, 17:33   #649
SarahMoon
Zadomowienie
 
Avatar SarahMoon
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 1 156
Dot.: Sławna sąsiadka,znany kuzyn ?

Fajny wątek, największe wrażenie zrobiło na mnie mieszkanie po Mironie Białoszewskim.
Ja miałam okazję poznać Kubę Wojewódzkiego (jeszcze przed idolem) , Korę z Maanamu ,Karolinę Malinowską i Oliwiera Janiaka,Szymona Wydrę i pracować przy koncertach Virgin , Agnieszki Chylińskiej i wileu mniej popularnych artystów takich jak OSTR (z nim nawet paliłam w toalecie trawkę,ale to stare dzieje) Fisz i wielu hiphopowców.
Za to mój TŻ w pracy poznaje sporo znanych ludzi , o których mi potem opowiada, często pracuje z Prokopem , Noviką, Marysią Sadowską - oj wiele tego , ja niestety odkąd mam dziecko nie mam okazji z nim podróżować i zadawalam się opowieściami.
SarahMoon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-30, 17:18   #650
maalwiinkaa2
Zakorzenienie
 
Avatar maalwiinkaa2
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 182
GG do maalwiinkaa2
Dot.: Sławna sąsiadka,znany kuzyn ?

hehe no mi też się podoba ten wątek

moim wujkiem czy kuzynem jest Michał Witkowski..... ten od Lubiewa xD jego babcia i moja prababcia to siostry czy jakoś tak xD

w gimnazjum WOSu uczył mnie Roman Żurek ten z Neo-Nówki...

a mój Kuzyn grał w dwóch odcinkach Kiepskich xD
__________________


start: 70,8
teraz: 59/60
cel 1. : 60
cel 2. : 57
maalwiinkaa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-30, 17:41   #651
Arethaf
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Dziki Zachód :)
Wiadomości: 2 838
Dot.: Sławna sąsiadka,znany kuzyn ?

Cytat:
Napisane przez SarahMoon Pokaż wiadomość
Fajny wątek, największe wrażenie zrobiło na mnie mieszkanie po Mironie Białoszewskim.
Ja miałam okazję poznać Kubę Wojewódzkiego (jeszcze przed idolem) , Korę z Maanamu ,Karolinę Malinowską i Oliwiera Janiaka,Szymona Wydrę i pracować przy koncertach Virgin , Agnieszki Chylińskiej i wileu mniej popularnych artystów takich jak OSTR (z nim nawet paliłam w toalecie trawkę,ale to stare dzieje) Fisz i wielu hiphopowców.
Za to mój TŻ w pracy poznaje sporo znanych ludzi , o których mi potem opowiada, często pracuje z Prokopem , Noviką, Marysią Sadowską - oj wiele tego , ja niestety odkąd mam dziecko nie mam okazji z nim podróżować i zadawalam się opowieściami.
Kora? Nawet nie wiesz, jak Ci zazdroszczę!
__________________
Jeszcze: 4 3 2 1 kg

Przewijam się przez palce czasu,
plączę się w zdradzieckie supły.
Czasami pękam, bo mnie przerywa
niecierpliwość życia.
Arethaf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-30, 18:23   #652
sugar_kitty
Zakorzenienie
 
Avatar sugar_kitty
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 6 174
GG do sugar_kitty
Dot.: Sławna sąsiadka,znany kuzyn ?

kilka lat temu moim sąsiadem (mieszkał piętro niżej pode mną) był Grzegorz Bronowicki, piłkarz, z tego co czytałam grał w reprezentacji Polski, a teraz jest w serbskim klubie. w tamtych czasach grał w Górniku Łęczna, k
nie powiem, żeby mnie to sąsiedztwo cieszyło- głośne libacje przez całą noc po wygranych meczach za to jak się w dzień głośniej muzykę puściło to przybiegała jego paniusia, bo jej dziecko śpi :P
__________________
po prostu Milena
sugar_kitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 15:13   #653
aluniaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar aluniaaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 18 294
Dot.: Sławna sąsiadka,znany kuzyn ?

A ja ostatnio mijałam sie u mojej fryzjerki z Michalem Skawinskim tancyl np. z Halinka Mlynkowa zdaje sie

ale masakra, tu mi babka glowe myje, wygladam jak idz i nie wracaj, a tu Skawinski stoi obok i sie patrzy moge tylko powiedziec, ze chlopak bardzo skromny i sympatyczny

a jakies dwa lata temu widzialam w Galerii Dominikanskiej we Wrocku Agnieszke Dygant, ale nie wiem czy to sie liczy
__________________
Razem 14.08.2004
Zaręczeni 14.01.2011

Małżeństwo 06.09.2014
aluniaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 16:13   #654
MartuFFFia
Rozeznanie
 
Avatar MartuFFFia
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 980
Dot.: Sławna sąsiadka,znany kuzyn ?

Cytat:
Napisane przez SarahMoon Pokaż wiadomość
Fajny wątek, największe wrażenie zrobiło na mnie mieszkanie po Mironie Białoszewskim.
Ja miałam okazję poznać Kubę Wojewódzkiego (jeszcze przed idolem) , Korę z Maanamu ,Karolinę Malinowską i Oliwiera Janiaka,Szymona Wydrę i pracować przy koncertach Virgin , Agnieszki Chylińskiej i wileu mniej popularnych artystów takich jak OSTR (z nim nawet paliłam w toalecie trawkę,ale to stare dzieje) Fisz i wielu hiphopowców.
Za to mój TŻ w pracy poznaje sporo znanych ludzi , o których mi potem opowiada, często pracuje z Prokopem , Noviką, Marysią Sadowską - oj wiele tego , ja niestety odkąd mam dziecko nie mam okazji z nim podróżować i zadawalam się opowieściami.

OSTR mniej popularny
zazdroszcze to jeden z bardziej znanych squadow w hh!
__________________



mówie i mam wszystko co zechce.!uuu...


MartuFFFia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 17:43   #655
ankasz
Zakorzenienie
 
Avatar ankasz
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 001
Dot.: Sławna sąsiadka,znany kuzyn ?

Heh, oglądał ktoś jakieś 2 lata temu program na TVP2 "Super talent"?
Wygrał Maciek Adamiak. Przez dwa lata miałam z nim fakulety z historii i WOS-u w liceum.
ankasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 17:58   #656
kochana-plotkara
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków.
Wiadomości: 2 362
GG do kochana-plotkara
Dot.: Sławna sąsiadka,znany kuzyn ?

Cytat:
Napisane przez SarahMoon Pokaż wiadomość
[...] pracować przy koncertach Virgin , Agnieszki Chylińskiej i wileu mniej popularnych artystów takich jak OSTR (z nim nawet paliłam w toalecie trawkę,ale to stare dzieje) Fisz i wielu hiphopowców.
Też chcę taką pracę
Zazdroszczę, zwłaszcza "znajomości" z Ostrym
__________________
studentka biologii UJ
I am bored. Take off your clothes.
kochana-plotkara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 19:06   #657
justysia171
Zakorzenienie
 
Avatar justysia171
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków/Kielce
Wiadomości: 5 332
Dot.: Sławna sąsiadka,znany kuzyn ?

Mój dobry kolega, którego często odwiedzam mieszka w tym samym domu wielorodzinnym co Rysio z Klanu
__________________
... jeżeli przestajemy marzyć, to znaczy , że umieramy..."


justysia171 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 21:26   #658
maalwiinkaa2
Zakorzenienie
 
Avatar maalwiinkaa2
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 182
GG do maalwiinkaa2
Dot.: Sławna sąsiadka,znany kuzyn ?

oOo nie ma to jak Rysio
__________________


start: 70,8
teraz: 59/60
cel 1. : 60
cel 2. : 57
maalwiinkaa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 21:45   #659
Anethka
Zakorzenienie
 
Avatar Anethka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Pleasant Hill
Wiadomości: 7 852
Dot.: Sławna sąsiadka,znany kuzyn ?

Mama mojego wujka jest matką chrzestną Justyny Steczkowskiej (podobno )
__________________
Życie w Dubaju z mojej perspektywy

KLIK
Anethka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-21, 11:26   #660
bAndzik
Raczkowanie
 
Avatar bAndzik
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław / Sopot
Wiadomości: 226
Dot.: Sławna sąsiadka,znany kuzyn ?

(widze post z wczoraj wcielo )

Kiedy jestem u kuzynki to czasami mam przyjemnosc minac sie na klatce schodowej z Krzysztofem Kiljańskim . Bardzo mily facet .

U drugiej kuzynki (rzadziej ale jednak) mam okazje mijac sie z Rafałem Kubackim. Tez spoko koles .
__________________
I'm in love and always will be...
bAndzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:53.